Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Україні потрібен план перемоги, а не план капітуляції

24 червня 2014, 17:01

Як показали минулі чотири дні з моменту запровадження "мирного плану" Президента України Петра Порошенка, путінські терористи не тільки не планують складати зброю або відступати на російську територію, але, навпаки, користуючись припиненням наступу наших Збройних Сил, ще активніше нападають на українські підрозділи, знищують нашу інфраструктуру та намагаються отримати військову допомогу з боку Росії.

Більше того, ми бачимо, як Росія за мовчазної згоди ОБСЄ та Європейського Союзу нав'язує Україні "мирні переговори" з представниками терористичних організацій, хоча вони жодним чином не представляють інтереси українських громадян, які мешкають на Донеччині та Луганщині. Зрозуміло, що Путіну вигідно представити свою військову агресію проти України як внутрішньоукраїнський громадянський конфлікт. Але незрозуміло, чому Президент Порошенко на це погоджується?!.

"Свобода" з самого початку наголошувала, що переговори з терористами – це капітуляція! У світі з терористами ведуть переговори тільки про звільнення заручників та можливість амністії чи відходу злочинців, а не обговорюють їхні політичні ініціативи. Участь Медведчука та Шуфрича у переговорах фактично як представників терористів має стати предметом невідкладного розслідування Генеральної прокуратури.

Нас не має вводити в оману звернення Путіна до Ради Федерації з пропозицією скасувати постанову про використання Збройних сил РФ на території України. Це – всього лише черговий трюк Москви для уникнення нових санкцій Заходу, а не кінець російської агресії. Путін, як правило, атакує після нових запевнень у своїй миролюбній позиції – так було після підписання Женевської угоди 17 квітня, так може повторитися знову.

Зараз найбільш небезпечною помилкою є думати, що можливо досягнути миру ціною капітуляції перед політичними вимогами агресора. Будь-які поступки, на які ми готові піти заради припинення нинішніх воєнних жертв, приведуть до ще більших жертв у майбутньому, поки агресора не буде зупинено!

Тому незалежно від будь-яких "мирних планів" "Свобода" вимагає від Президента України – Верховного головнокомандувача Збройних Сил конкретних дій, які наближатимуть українську перемогу у цій війні. Це:

1. Реальне закриття державного кордону з Росією та недопущення подальшого посилення терористів на Донбасі з боку Росії найманцями та важким озброєнням. Кордон має бути перекрито захисними спорудами, які унеможливлять вільне проникнення російських диверсантів на нашу територію. Неконтрольовані ділянки кордону треба замінувати. З державою-агресором необхідно запровадити візовий режим.

2. Невідкладне забезпечення усіх українських бойових підрозділів необхідним спорядженням, сучасним озброєнням, медичним забезпеченням та харчуванням. У той час як звичайні українці жертвують свої зароблені гривні на придбання бронежилетів і касок для наших вояків, на бюджетному рахунку Міністерства оборони лежать 4 мільярди невикористаних гривень! Слід провести розслідування бездіяльності чиновників Міноборони та Генштабу, яких підозрюють у корупції та державній зраді.

3. Арешт усіх пособників терористів, їхнього майна та бізнес-активів, незалежно від статусу, який вони мають у державі. Генеральна прокуратура та Міністерство юстиції повинні оприлюднити результати ініційованої колишнім Генпрокурором України Олегом Махніцьким перевірки причетності Партії регіонів і Компартії та народних депутатів від цих партій до надання підтримки сепаратистам і терористам. Це саме стосується "Українського вибору" кума Путіна Медведчука та донецького олігарха Ахметова, чиї публічні засудження воєнних дій українських Збройних Сил дуже схожі на пособництво окупанту. З пособниками терористів та окупантів не можна сідати за стіл переговорів!

4. Активізація зусиль на міжнародному рівні для запровадження третього рівня санкцій проти держави-агресора. Україна має публічно заявити, що на Донбасі відбувається російська військова агресія. Україна має розірвати дипломатичні відносини з державою-агресором, накласти мораторій на торгівлю з Росією у військовій та суміжних галузях, тимчасово заарештувати майно російських державних компаній на українській території симетрично до дій російських окупантів у Криму. Необхідно домагатися виключення Росії з усіх міжнародних організацій, починаючи з Ради Безпеки ООН.

5. Захистити український інформаційний простір від пропаганди агресора. Припинити доступ до нашої території російських телеканалів, радіо, преси та інтернет-видань, які підтримують терористів та російську агресію проти України. Маємо зміцнювати українську національну ідентичність та утвердити українську мову як символ національної єдності. Тільки так зможемо не допустити розколу України на мовному ґрунті, чого і домагається Путін через надання російській мові офіційного статусу.

Період реалізації "мирного плану" має бути використано для підготовки до запровадження воєнного стану в Донецькій та Луганській областях та проведення повномасштабної військової операції з очищення нашої землі від терористів.

Ми розуміємо, що є значний зовнішній тиск, зокрема з боку ЄС, через небажання аж надто погіршувати відносини з Росією через Україну. Їм вигідно, щоб українці самі пішли на здачу своїх національних інтересів.

Але Порошенко має пам'ятати: якщо український народ Президента не зрозуміє – його не врятують ні Москва, ні Брюссель. Треба дбати про національні інтереси, а не забаганки союзників.

На депутатську пошту мені прийшло звернення від жінок Донецька з приводу одностороннього припинення вогню і так званих "мирних ініціатив". При нагоді особисто передам цього листа Президентові. Цей лист варто почитати усім українцям.

powered by lun.ua
Коментарі — 65
Volodimir Lugoviy _ 04.07.2014 11:13
IP: 194.146.180.---
І знову повторюється історія -свобоідвці та націоналісти пропонують реальні, адекватні та конструктивні пропозиції, проте вони не вигідні іншій більшості. Тій більшості, яка прийшла до влади косити бабос, а не вирішувати державницькі питання. Ба більше – у тій ситуації, коли йде війна, а Президент "мямлить" про "мир та спокій". Який у дупу "мир та спокій"?? Яке "пермир'я"?? Вже давно треба діяти, інакше втратимо Донбас так само, як і Крим! Тягнибок – єдиний хто проноує подібні реальні кроки для знищення проявів сепаратизму та терроризму на теренах України!!!
Sergey Loboda _ 29.06.2014 09:37
IP: 178.92.235.---
Борис Болтов:
Почему 1/3? В Ираке у америкосов разве было 1/3? -когда всё будет перепахано бомберами,градами и 152 мм пушками...
Анатолій Пушкін _ 26.06.2014 10:50
IP: 46.202.196.---
Нажаль український нарід ще не "дозрів",що б мати президента дійсно справжнього лідера української нації, Олега Тягнибока.Нажаль за цю недозрілість Україна плате життями українських патріотів.
Марта Калина _ 26.06.2014 07:32
IP: 212.178.19.---
На неделю приостанавливать АТО,давать передышку врагу- преступление
Alexander Mednick _ 25.06.2014 23:49
IP: 46.98.9.---
Украине нужно нейтрализовать "пятую аолонну" – влияние на украинские органы власти людей, у которых есть общие хозяйственные интересы с Россией, т.е. коллаборационистов. Перемещивание бизнеса с Россией и политики сейчас невозможно.
Sim Ims _ 25.06.2014 22:08
IP: 89.105.229.---
Богдан Жишко:
В мене складається враження, що те, що втне Порошенко, лише законсервує конфлікт і надалі воно буде тліти. Найбільша поступка терористам – дати можливість втекти в рашку.
Так они даже не собираются уходить! Перемирие на неделю, потом по ребованию Путина на месяц... а потом уже вообще воевать расхочется...

В итоге – самое лучшее для Путина: Бородай президент автономного луган-дона в составе Украины, а Ахметов у него зам по финансам (как был у Януковича). Интересно, Порох доживет до этого? Судя по "активности" Майдана – легко.
80000 _ 25.06.2014 21:21
IP: 46.202.41.---
Бре-хли-во-му Тягни-чпоку вже шановні громадяни не вірте навіть на йоту...
...приклад його ставленник депутат Свободи а нині міністр лісів Черняков війшов у тісну співпрацю із колишніми керівниками і посадовцями Партії Регіонів...наприклад не дивлячись на прохання миколаївських лісників звільнити ставленника Партії Регіонів – обласного начальника...він впав під вплив високопосадовців і депутатів від Партіїх Регіонів таких як Круглов...відомий тим що нагло фальшував вибори в Первомайську. Сволот-івсько-му Чернякову ближче регіональні бандюки олігархи і він вже напевне із своєю партією Сво-ло -та зрадив Майдан...Анафема С-во-ло-ті...будьте ви прокляті йу-ди українського народу.
Виталий Ященко _ 25.06.2014 18:40
IP: 37.229.209.---
Алмазов Казимир:
Поглядите-ка, тут каждый тщедушный укроп мнит себя стратегом...Галичанские рагули! Приезжайте в Славянск! Обратно каждый из вас уедет в деревянном костюме...
Мало вас как собак закопано по обочинам дорог и не каетесь. Жаль что Порошенко из демократов. Перепахать бы ваш Словянск Градами и ковровым бомбометанием, что бы каждый шахтер до конца жизни запомнил, что значит взять в руки оружие. Посмотрел бы я сколько тогда бы навоза вывезли из Донецка и Луганска. Но думаю у вас все впереди. Или Порошенко это сделает, или народ сам зароет вас в асфальт и кацапы вам не помогут.
Богдан Жишко _ 25.06.2014 18:03
IP: 95.132.92.---
В мене складається враження, що те, що втне Порошенко, лише законсервує конфлікт і надалі воно буде тліти. Найбільша поступка терористам – дати можливість втекти в рашку.
rujena _ 25.06.2014 17:43
IP: 74.125.183.---
Алмазов Казимир:
Поглядите-ка, тут каждый тщедушный укроп мнит себя стратегом...Галичанские рагули! Приезжайте в Славянск! Обратно каждый из вас уедет в деревянном костюме...
дерев"яний костюм – тобі! Може тоді припиниш гавкати.
Тетяна Федотова _ 25.06.2014 17:39
IP: 194.242.103.---
Алмазов Казимир:
А тобі від цього легше стани????Хіба можна вважати себе людиною,коли бажаєш смерьті мирним людям))))
Алмазов Казимир _ 25.06.2014 15:04
IP: 194.8.70.---
Поглядите-ка, тут каждый тщедушный укроп мнит себя стратегом...Галичанские рагули! Приезжайте в Славянск! Обратно каждый из вас уедет в деревянном костюме...
Jaroslava Vozniuk _ 25.06.2014 11:21
IP: 37.53.197.---
І ще одне до запропонованого вами треба було б додати. Сьогодні по новинах показують, що жителі Львівщини проносять через митні пропуски по одному бронежилету, бо масово їх завезти заважають якісь там бюрократичні перепони. Скасуйте їх, якщо це залежить від ВР. У нас війна і маємо забезпечити наших солдатів усім необхідним.
Sashko Barmak _ 25.06.2014 11:19
IP: 94.179.225.---
Абсолютно згідний з паном Тягнибоком!
завжи підтримував його політику
Sashko Barmak _ 25.06.2014 11:19
IP: 94.179.225.---
Абсолютно згідний з паном Тягнибоком!
завжи підтримував його політику
Катерина Шевченка _ 25.06.2014 10:40
IP: 89.105.236.---
Ну, з жодним словом пана Олега не посперечаєшся, бо правий на всі 100%. Він би не панькався з Путіним і не йшов на переговори з терористами, по тій простій причині, що він справжній українець і ненавидить москалів (підкреслюю москалів, а не росіян).
Nemezida2015 _ 25.06.2014 07:14
IP: 91.215.144.---
А чому пан Тягнибок мовчить про почтавки ел.енергії окупантам Криму?
В той час, як Путін перекрив газогін, начебто українська влада, спалюючи свій газ та виробляючи ел.енергію, успішно поставляє її Фірташу за копійки! ЧОМУ вже російський Крим не відключають від енергопостачання України так само, як Путін виключив Україні газ?
Де Яценюк і Порошенко? На кого ж стали працювати ці істоти?
Якщо відключити ел.енергію до Криму, то Путін приповзе до Порошенка на колінах!
Якщо Україна не визнає анексію Криму, то на якій підставі і по якому договору і по якій ціні проводиться поставка ел.енергії до Криму в той час коли росіяни разом з бандитами знищують нашу промисловість, катують і вбивають українців? Де ж новоспечений генеральний прокурор? Де жалюгідна жаба Наливайченко? Чому вони мовчать????? Або ж скільки відкатів отримують за сліпоту разом з Яценюком і Порошенком?
Ostap Ost _ 25.06.2014 05:24
IP: 78.111.187.---
Пока Порошенко проводит переговоры, террорист Медведчук завозит в Славянск на белом Икарусе дополнительно 50 боевиков, сбивает транспортный вертолет,убивает 10мес.младенца в Атранците, а уголовный авторитет КГБ Ахметов повышает цены в Киеве на воду на 110%.
Kovalenko Anatolyi _ 25.06.2014 01:20
IP: 92.112.190.---
В чем проблема Олег, действуйте – требуйте!
Народ поддерживает и надеется, а вы все боритесь у кого яйца круче.
Maksim Zaliznyak _ 25.06.2014 01:16
IP: 93.73.27.---
Ch Ong:
Четыре консульства страны-агрессора – это слишком много для Украины. Тем более что символическая плата за использование занятых под консульства помещений идет в Киев. Руководители городов в которых находятся эти консульства сами могут инициировать "процесс освобождения" под любым приемлемым предлогом громады.
100%. С агресорами вобще-то разрывают дипломатические отношения, а все возможные переговоры проводят на нейтральной территории. Вроде бы такая существует общепринятая международная практика!
Maksim Zaliznyak _ 25.06.2014 01:12
IP: 93.73.27.---
Борис Болтов:
Если полностью задействовать огневой потенциал армии, то не будет там потерь 1 к 3 в пользу сепаратистов, у которых, слава богу, пока еще нет ни авиации, ни 152-мм артдивизионов, ни "Ураганов". У украинских правительственных войск есть полная возможность занимать уже "перепаханные" огнем пзиции сепаратистов, где некому будет сопротивляться. Посмотрите, какое соотношение потерь было между войсками западной коалиции и ее противниками в Ираке или Югославии, где любое сопротивление просто давилось авиаударами. А что касается мирного населения, которого на Донбасе, как говорять, 7 млн. (против 15 тысяч терористов), то у него есть 2 варіанта: 1. Если оно не желает уничтожения своих городов, то перебить этих терористов своїми руками (сколько там соотношение, 400 к 1?). 2. Ну а если у этого населения "кишка тонка", то просто удрать из зоны бд (для этого и должно быть использовано время перемирия, целая неделя).
Maksim Zaliznyak _ 25.06.2014 00:57
IP: 93.73.27.---
Alexandr Fedorchuk:
Війна вже давно почалася, ще в березні в Криму. І треба чітко про це заявити як для світу, так і для України. І почати вести війну по-серйозному, тобто із застосуванням всього військового арсеналу і всіх тактичних прийомів і канонів ведення війни: ізоляція району бойових дій (це коли припиняється туди і звідти будь-який рух і будь-яке постачання), застосування авіації для знищення виявлених угруповань противника, його складів та опорних пунктів, проведення артпідготовок, які давитимуть вогневі точки противника перед атакою, знищення артилерією вогневих точок, що виявляються тощо.
І тоді, напевно, не треба буде так вже акцентувати увагу на піхотній амуніції і рівні навченості солдат. А ось цей тиждень перемир'я і мав би бути використаний для того, щоб повідомити мирне населення про те, що розпочнеться 27-го (листівки, радіо, телебачення), і щоб ці цивільні мали змогу залишити територію майбутнього пекла.
Leo Di Carpio _ 25.06.2014 00:39
IP: 94.179.8.---
Тягнибок, ты сначала реши вопрос со своими отморозками Мирошниченко и ко., которые прикрываясь депутатской неприкосновенностью раздавали подзатыльники, а потом вякай у себя в блоге.
Ostap Ost _ 25.06.2014 00:37
IP: 78.111.186.---
А почему бы Лукьянченко не застрелить? Где бравый вояка Ляшко?
Лукьянчеко-" шестерка" Ахметова, провокатор и пособник террористов.
Лукьянченко -идейный апологет террористической Партии Регионов, -политической и духовной наставнице террористических ДНР и ЛНР.
Вожди Партии Регионов, основатели ОПГ"Люкс" начинали топить Донбасс в крови в "лихие"90гг,когда начинался грабеж Донбасса и установление рабовладельческого строя в этих двух областях.Когда нависла угроза революционным путем сменить элиту рабовладельцев, и установить демократию и антикоррупцию, Партия Регионов при поддержки диверсантов Путина установила полный террор на Донбассе. Какие переговоры с террористами и диверсантами? Только наивный Юра Луценко может поверить, что Ахметов и Ко не террористы.
Ostap Ost _ 25.06.2014 00:20
IP: 78.111.186.---
Медведчук два года вынашивал план анексии Крыма и войны против Украины, с момента появления бигбордов так называемого" Украинского выбора", - "Референдум"
Финансовую поддержку осуществляла партия "Единая Россия" Путина напрямую.
Путин, Медведчук и Асланбек Сурков- идиологи и руководители "русской весны": войны против украинского народа!
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter