Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Україні потрібен план перемоги, а не план капітуляції

24 червня 2014, 17:01

Як показали минулі чотири дні з моменту запровадження "мирного плану" Президента України Петра Порошенка, путінські терористи не тільки не планують складати зброю або відступати на російську територію, але, навпаки, користуючись припиненням наступу наших Збройних Сил, ще активніше нападають на українські підрозділи, знищують нашу інфраструктуру та намагаються отримати військову допомогу з боку Росії.

Більше того, ми бачимо, як Росія за мовчазної згоди ОБСЄ та Європейського Союзу нав'язує Україні "мирні переговори" з представниками терористичних організацій, хоча вони жодним чином не представляють інтереси українських громадян, які мешкають на Донеччині та Луганщині. Зрозуміло, що Путіну вигідно представити свою військову агресію проти України як внутрішньоукраїнський громадянський конфлікт. Але незрозуміло, чому Президент Порошенко на це погоджується?!.

"Свобода" з самого початку наголошувала, що переговори з терористами – це капітуляція! У світі з терористами ведуть переговори тільки про звільнення заручників та можливість амністії чи відходу злочинців, а не обговорюють їхні політичні ініціативи. Участь Медведчука та Шуфрича у переговорах фактично як представників терористів має стати предметом невідкладного розслідування Генеральної прокуратури.

Нас не має вводити в оману звернення Путіна до Ради Федерації з пропозицією скасувати постанову про використання Збройних сил РФ на території України. Це – всього лише черговий трюк Москви для уникнення нових санкцій Заходу, а не кінець російської агресії. Путін, як правило, атакує після нових запевнень у своїй миролюбній позиції – так було після підписання Женевської угоди 17 квітня, так може повторитися знову.

Зараз найбільш небезпечною помилкою є думати, що можливо досягнути миру ціною капітуляції перед політичними вимогами агресора. Будь-які поступки, на які ми готові піти заради припинення нинішніх воєнних жертв, приведуть до ще більших жертв у майбутньому, поки агресора не буде зупинено!

Тому незалежно від будь-яких "мирних планів" "Свобода" вимагає від Президента України – Верховного головнокомандувача Збройних Сил конкретних дій, які наближатимуть українську перемогу у цій війні. Це:

1. Реальне закриття державного кордону з Росією та недопущення подальшого посилення терористів на Донбасі з боку Росії найманцями та важким озброєнням. Кордон має бути перекрито захисними спорудами, які унеможливлять вільне проникнення російських диверсантів на нашу територію. Неконтрольовані ділянки кордону треба замінувати. З державою-агресором необхідно запровадити візовий режим.

2. Невідкладне забезпечення усіх українських бойових підрозділів необхідним спорядженням, сучасним озброєнням, медичним забезпеченням та харчуванням. У той час як звичайні українці жертвують свої зароблені гривні на придбання бронежилетів і касок для наших вояків, на бюджетному рахунку Міністерства оборони лежать 4 мільярди невикористаних гривень! Слід провести розслідування бездіяльності чиновників Міноборони та Генштабу, яких підозрюють у корупції та державній зраді.

3. Арешт усіх пособників терористів, їхнього майна та бізнес-активів, незалежно від статусу, який вони мають у державі. Генеральна прокуратура та Міністерство юстиції повинні оприлюднити результати ініційованої колишнім Генпрокурором України Олегом Махніцьким перевірки причетності Партії регіонів і Компартії та народних депутатів від цих партій до надання підтримки сепаратистам і терористам. Це саме стосується "Українського вибору" кума Путіна Медведчука та донецького олігарха Ахметова, чиї публічні засудження воєнних дій українських Збройних Сил дуже схожі на пособництво окупанту. З пособниками терористів та окупантів не можна сідати за стіл переговорів!

4. Активізація зусиль на міжнародному рівні для запровадження третього рівня санкцій проти держави-агресора. Україна має публічно заявити, що на Донбасі відбувається російська військова агресія. Україна має розірвати дипломатичні відносини з державою-агресором, накласти мораторій на торгівлю з Росією у військовій та суміжних галузях, тимчасово заарештувати майно російських державних компаній на українській території симетрично до дій російських окупантів у Криму. Необхідно домагатися виключення Росії з усіх міжнародних організацій, починаючи з Ради Безпеки ООН.

5. Захистити український інформаційний простір від пропаганди агресора. Припинити доступ до нашої території російських телеканалів, радіо, преси та інтернет-видань, які підтримують терористів та російську агресію проти України. Маємо зміцнювати українську національну ідентичність та утвердити українську мову як символ національної єдності. Тільки так зможемо не допустити розколу України на мовному ґрунті, чого і домагається Путін через надання російській мові офіційного статусу.

Період реалізації "мирного плану" має бути використано для підготовки до запровадження воєнного стану в Донецькій та Луганській областях та проведення повномасштабної військової операції з очищення нашої землі від терористів.

Ми розуміємо, що є значний зовнішній тиск, зокрема з боку ЄС, через небажання аж надто погіршувати відносини з Росією через Україну. Їм вигідно, щоб українці самі пішли на здачу своїх національних інтересів.

Але Порошенко має пам'ятати: якщо український народ Президента не зрозуміє – його не врятують ні Москва, ні Брюссель. Треба дбати про національні інтереси, а не забаганки союзників.

На депутатську пошту мені прийшло звернення від жінок Донецька з приводу одностороннього припинення вогню і так званих "мирних ініціатив". При нагоді особисто передам цього листа Президентові. Цей лист варто почитати усім українцям.

powered by lun.ua
Коментарі — 65
Владимир Филиппов _ 24.06.2014 18:37
IP: 95.135.189.---
Вот уже первая правильная реакцыя на происходящее от Тягнибока.Хотелось бы попросить пана Тягнибока:когда будете принимать конституцыю не забудьте за импичмент. "Слава Ук
раине"
Sim Ims _ 24.06.2014 18:32
IP: 89.105.229.---
Виталий Ященко:
Одна надежда на "Свободу", наверное они одни могут поднять Украину до уровня мировой державы и спасти от кацапской навалы.
Это которые "завтра всех арестуют" и подписали договор с Януковичем? А теперь стали смелые за клавиатурой? Интересно, что бы они подписали со страху с Путиным и Бородаем (это не ОМОН, а покруче).
Виталий Ященко _ 24.06.2014 18:27
IP: 37.229.209.---
Я сам в шоке от посдених "инициатив" Порошенко и ОБСЕ. Это сдача национальных интересов Украины в угоду Карликам и их пособникам в ОБСЕ. Эти недоумки думают, что Карлик на Украине остановится. Коротка память у сытого капиталиста, дальше своего носа не видит. Украине нужна не демократия а хорошая военная доктрина. Мы все равно затягиваем народу пояса, так давайте разгоним это барское МО и займемся армией. Вооружая армию, мы получим и дополнительные рабоче места и прогресс в сфере науки и техники и вес остальное. А на продаже современного высокотехнологичного оружия можно хорошо заработать.
А то, что олигарх народу не товарищ, последние события показывают очень ярко. А эту БЮТовскую шушеру, которая засела в парламенте вообще в зашей гнать надо.
Одна надежда на "Свободу", наверное они одни могут поднять Украину до уровня мировой державы и спасти от кацапской навалы.
Sim Ims _ 24.06.2014 18:23
IP: 89.105.229.---
Если бы вы сами на Майдане не подписали договор с дважды несудимым, могли бы что-то говорить. А так что тройка, что четвертый – чудаки на букву "м". Порядок будет, когда батальон "Донбасс" придет в Киев, а не на Донбасс. Верне, ПОСЛЕ этого – уже на Донбасс.
Виталий Ященко _ 24.06.2014 18:19
IP: 37.229.209.---
руслан49:
Все це правильно. Але чого всі ті, що говорять "треба негайно те зробити", "треба негайно друге зробити", ще не на фронті, а пишуть статті із Києва.
А ты наверное самый умный и пишешь из под Словянска?
дід_панас _ 24.06.2014 18:17
IP: 176.106.207.---
Viski Liht:
для долбаебов при нападении жертв больше в 3 раза чем в обороне. Сука. Те кто кричат что сейчас есть жертвы. Умножьте их в разы если бы наши войска сейчас атаковали.
А як же загальновідоме: "Найкращий захист – це напад"? Під Волновахою і Луганському аеропорту наші не нападали, але все одно загинули...
руслан49 _ 24.06.2014 18:10
IP: 95.133.160.---
Все це правильно. Але чого всі ті, що говорять "треба негайно те зробити", "треба негайно друге зробити", ще не на фронті, а пишуть статті із Києва.
Maksim Zaliznyak _ 24.06.2014 18:09
IP: 93.73.27.---
Повністю підтримую!
А також вважаю за необхідне додатково:
1Значно посилити в умовах воєнного стану кримінальну відповідальність за весь спектр дій, що сприяють ворогу.
2. Повністю заборонити ввезення в Україну з Росії аудіо-візуальної і друкованої продукції, що пропагує совєтську і великоросійську імперську ідеологію.
3. В економіці запровадити заходи, які б унеможливили заробляння в Україні російськими компаніями, грошей, якщо ці гроші гіпотетично можуть бути використані Росією в агресії проти України (тобто, наприклад, заборонити переведення грошей з України в Росію, в т.ч. і через треті країни чи офшорні зони).
stork _ 24.06.2014 18:05
IP: 74.125.183.---
Допуск "лідерів" терористів та невідомо чиїх представників Шуфрича та Медведчука до трьохсторонніх переговорів – велика помилка. Якщо Президент має намір спустити на гальмах всі злочини, скоєні регіоналами, комуністами, сепаратистами, терористами, то це не український президент. Доки всі злочинці не будуть покарані, на мир в Україні розраховувати не варто.
Vasylyna Nakonechna _ 24.06.2014 18:04
IP: 95.134.98.---
боротись за свою країну треба, а не чекати, поки наших оточать і поперебивають там! який взагалі мирний договір з підлими жорстокими окупантами?! такі дії президента взагалі заставляють задуматись, яку країну він захищає!
Tat Atfender _ 24.06.2014 17:47
IP: 74.125.19.---
myrnyi plan terorystamy vidkynuto, vidnovliute ATO, treba zaminuvaty chastynu kordonu z Rosieiu v Luganskii i Aprorizhskii oblastiah aby zupynity pidkriplennia z Rosii
Viski Liht _ 24.06.2014 17:45
IP: 109.95.32.---
для долбаебов при нападении жертв больше в 3 раза чем в обороне. Сука. Те кто кричат что сейчас есть жертвы. Умножьте их в разы если бы наши войска сейчас атаковали.
Viski Liht _ 24.06.2014 17:43
IP: 109.95.32.---
А те женщины которые блокируют трассу? и требуют вернуть мужчин домой.
Oleg Melnikov _ 24.06.2014 17:42
IP: 178.94.172.---
Надо залить Украину кровью.
Тогда Тягнибок будет доволен.
А главное – ввести единомовие. Неприпустимо, коли при отриманні квітанцій за теплопостачання народ автоматично переходить на мову окупантів в її найгірших прикладах.
Віктор Ковальов _ 24.06.2014 17:34
IP: 89.252.61.---
Дійсно ці дії Кремля зумовлені тільки одним чинником, це уникнення 3-го рівня санкцій. А представники ДНР і ЛНР будуть і надалі вести воєнні дії, кажучи що Путін нам не указ. Таким чином Путін уникне санкцій, і діло Великоросії буде жити і процвітати. Он вже Європа дала добро на продовження будівництва Південного потоку.
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter