Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Україні потрібен план перемоги, а не план капітуляції

24 червня 2014, 17:01

Як показали минулі чотири дні з моменту запровадження "мирного плану" Президента України Петра Порошенка, путінські терористи не тільки не планують складати зброю або відступати на російську територію, але, навпаки, користуючись припиненням наступу наших Збройних Сил, ще активніше нападають на українські підрозділи, знищують нашу інфраструктуру та намагаються отримати військову допомогу з боку Росії.

Більше того, ми бачимо, як Росія за мовчазної згоди ОБСЄ та Європейського Союзу нав'язує Україні "мирні переговори" з представниками терористичних організацій, хоча вони жодним чином не представляють інтереси українських громадян, які мешкають на Донеччині та Луганщині. Зрозуміло, що Путіну вигідно представити свою військову агресію проти України як внутрішньоукраїнський громадянський конфлікт. Але незрозуміло, чому Президент Порошенко на це погоджується?!.

"Свобода" з самого початку наголошувала, що переговори з терористами – це капітуляція! У світі з терористами ведуть переговори тільки про звільнення заручників та можливість амністії чи відходу злочинців, а не обговорюють їхні політичні ініціативи. Участь Медведчука та Шуфрича у переговорах фактично як представників терористів має стати предметом невідкладного розслідування Генеральної прокуратури.

Нас не має вводити в оману звернення Путіна до Ради Федерації з пропозицією скасувати постанову про використання Збройних сил РФ на території України. Це – всього лише черговий трюк Москви для уникнення нових санкцій Заходу, а не кінець російської агресії. Путін, як правило, атакує після нових запевнень у своїй миролюбній позиції – так було після підписання Женевської угоди 17 квітня, так може повторитися знову.

Зараз найбільш небезпечною помилкою є думати, що можливо досягнути миру ціною капітуляції перед політичними вимогами агресора. Будь-які поступки, на які ми готові піти заради припинення нинішніх воєнних жертв, приведуть до ще більших жертв у майбутньому, поки агресора не буде зупинено!

Тому незалежно від будь-яких "мирних планів" "Свобода" вимагає від Президента України – Верховного головнокомандувача Збройних Сил конкретних дій, які наближатимуть українську перемогу у цій війні. Це:

1. Реальне закриття державного кордону з Росією та недопущення подальшого посилення терористів на Донбасі з боку Росії найманцями та важким озброєнням. Кордон має бути перекрито захисними спорудами, які унеможливлять вільне проникнення російських диверсантів на нашу територію. Неконтрольовані ділянки кордону треба замінувати. З державою-агресором необхідно запровадити візовий режим.

2. Невідкладне забезпечення усіх українських бойових підрозділів необхідним спорядженням, сучасним озброєнням, медичним забезпеченням та харчуванням. У той час як звичайні українці жертвують свої зароблені гривні на придбання бронежилетів і касок для наших вояків, на бюджетному рахунку Міністерства оборони лежать 4 мільярди невикористаних гривень! Слід провести розслідування бездіяльності чиновників Міноборони та Генштабу, яких підозрюють у корупції та державній зраді.

3. Арешт усіх пособників терористів, їхнього майна та бізнес-активів, незалежно від статусу, який вони мають у державі. Генеральна прокуратура та Міністерство юстиції повинні оприлюднити результати ініційованої колишнім Генпрокурором України Олегом Махніцьким перевірки причетності Партії регіонів і Компартії та народних депутатів від цих партій до надання підтримки сепаратистам і терористам. Це саме стосується "Українського вибору" кума Путіна Медведчука та донецького олігарха Ахметова, чиї публічні засудження воєнних дій українських Збройних Сил дуже схожі на пособництво окупанту. З пособниками терористів та окупантів не можна сідати за стіл переговорів!

4. Активізація зусиль на міжнародному рівні для запровадження третього рівня санкцій проти держави-агресора. Україна має публічно заявити, що на Донбасі відбувається російська військова агресія. Україна має розірвати дипломатичні відносини з державою-агресором, накласти мораторій на торгівлю з Росією у військовій та суміжних галузях, тимчасово заарештувати майно російських державних компаній на українській території симетрично до дій російських окупантів у Криму. Необхідно домагатися виключення Росії з усіх міжнародних організацій, починаючи з Ради Безпеки ООН.

5. Захистити український інформаційний простір від пропаганди агресора. Припинити доступ до нашої території російських телеканалів, радіо, преси та інтернет-видань, які підтримують терористів та російську агресію проти України. Маємо зміцнювати українську національну ідентичність та утвердити українську мову як символ національної єдності. Тільки так зможемо не допустити розколу України на мовному ґрунті, чого і домагається Путін через надання російській мові офіційного статусу.

Період реалізації "мирного плану" має бути використано для підготовки до запровадження воєнного стану в Донецькій та Луганській областях та проведення повномасштабної військової операції з очищення нашої землі від терористів.

Ми розуміємо, що є значний зовнішній тиск, зокрема з боку ЄС, через небажання аж надто погіршувати відносини з Росією через Україну. Їм вигідно, щоб українці самі пішли на здачу своїх національних інтересів.

Але Порошенко має пам'ятати: якщо український народ Президента не зрозуміє – його не врятують ні Москва, ні Брюссель. Треба дбати про національні інтереси, а не забаганки союзників.

На депутатську пошту мені прийшло звернення від жінок Донецька з приводу одностороннього припинення вогню і так званих "мирних ініціатив". При нагоді особисто передам цього листа Президентові. Цей лист варто почитати усім українцям.

powered by lun.ua
Коментарі — 65
Alexandr Fedorchuk _ 25.06.2014 00:11
IP: 195.200.245.---
Тягник молодець правду каже. Тільки я незгідний, що воювати без належної амуніції та спецприладів в зону АТО посилають простих пацанів, які пройшли срочку багато років тому. Не мені Вам казати яка у нас була срочна служба в армії і які там можна було здобути навики. А якщо порахувати скільки тисяч воєнізованих охоронних агенств та спецпідрозділів існує в Україні, які в першу чергу охороняють майно олігархів і не з книжок вміють користуватись професійно зброєю. Робіть висновки: 1.Варіант зради та дерибан України між олігархами (на мою думку більш вирогідний);2.Варіант потрібне багатотисячне пушечне мясо зі сторони українців для зовнішньої ізоляції у світі москалії – країни-агресора та спонсора тероризму.А можливо є і третій варіант і я впевнений, якщо так і далі піде то почнеться війна.
igor moiseiv _ 24.06.2014 22:40
IP: 94.244.60.---
В основному О.Тягнибок правий!
П.Порошенко МУСИТЬ підготувати рішучі дії після п*ятниці.
Yura Dokt _ 24.06.2014 22:29
IP: 46.164.154.---
Vyacheslav Lyutinsky:
100%
в плен не брать!!!! уничтожать ту мразь. сколько можно донбас уже 23 года Украину тянет на дно!!!! пора вставлять им мозги!
Yura Dokt _ 24.06.2014 22:25
IP: 46.164.154.---
захист держави не спорю!!! але спершу на передову вислати тягнибока та всю верховну раду з іхніми діточками!!!! всіх хто обкрадає армію на даний час на передову між бійцями Української арміі і терористами!!!
зеро _ 24.06.2014 22:00
IP: 95.67.84.---
Борис Болтов:
Захист держави важливіший навіть мільйона життів, 6 млн українців поклало життя за Россію під час 2 світової, за війну, яку розв*язали німці і россіяни, або переможуть українці, або ГУЛАГи і Голодомори винищать українців під корінь. Кількість кримських татар в Криму за 2,5 століття панування там Парашії зменшилась в 10 разів.
Борис Болтов _ 24.06.2014 21:37
IP: 194.0.206.---
Maksim Zaliznyak:
Viski Liht:
Правительственные войска имеют полную возможность сначала пройтись по позициям сепаратистов бомбардировщиками, затем добавить штурмовой авиацией, потом сделать огневую подготовку с использованием крупнокалиберной артиллерии и реактивных систем и только в конце – атака (если конечно еще будет кому обороняться, что весьма сомнительно). При таком подходе соотношение будет "несколько другое": 100-1000 к 1!
Даже если полностью воплотить Ваш план в жизнь, – потери самое меньшее, будут 1/3. Т. е при безусловном уничтожении т.н. сепаратистов, а их около 15000, как утверждает всезнающий Селезнёв, потери Украинской Армии будут 4-5 тысяч. Но это среди военнослужащих. А при таком ведении военных действий, какой вы предлагаете, будет, как минимум, столько же жертв среди мирного населения. Причём те кто по моложе, скорее всего смогут уйти. А останутся и погибнут – старые, немощные и малолетние. Вас устраивает?
Ch Ong _ 24.06.2014 21:05
IP: 46.98.178.---
Четыре консульства страны-агрессора – это слишком много для Украины. Тем более что символическая плата за использование занятых под консульства помещений идет в Киев. Руководители городов в которых находятся эти консульства сами могут инициировать "процесс освобождения" под любым приемлемым предлогом громады.
Ch Ong _ 24.06.2014 21:03
IP: 46.98.178.---
Четыре консульства страны-агрессора – это слишком много для Украины. Тем более что символическая плата за использование занятых под консульства помещений идет в Киев. Руководители городов в которых находятся эти консульства сами могут инициировать "процесс освобождения" под любым приемлемым предлогом громады.
Ch Ong _ 24.06.2014 21:03
IP: 46.98.178.---
Четыре консульства страны-агрессора – это слишком много для Украины. Тем более что символическая плата за использование занятых под консульства помещений идет в Киев. Руководители городов в которых находятся эти консульства сами могут инициировать "процесс освобождения" под любым приемлемым предлогом громады.
Olexandr Oryshchak _ 24.06.2014 20:54
IP: 74.125.183.---
Багатьом не зрозумілий цирк цих переговорів з кримінальними елемнтами і московськими терористами.

Що це, поступки чи пряма здача українських інтересів?

Зради не можна допустити!
Sim Ims _ 24.06.2014 20:06
IP: 89.105.229.---
Кстати, звиздуны из Свободы – почему не выходите из коалиции? Боитесь, что кто-нибудь зайдет вместо вас? И что будет? Вы потеряете кормушку – этого боитесь?

Пусть Удар и БЮТ создадут ширку. Тогда выводите людей на улицы. Думаю, что и батальоны присоединятся.

Но вы сами трусы (завтра всех посадят!) или продажные. Болтать – не мешки таскать.
Sim Ims _ 24.06.2014 20:02
IP: 89.105.229.---
Даже идиоту понятно, что переговоры могут иметь только два исхода:
а) продолжение войны и
б) полная сдача Донбасса (скорее всего, через "референдум" при якобы разоружившихся боевиках, но после вывода украинских войск).

Зайцу, как не идиоту, это понятно очень хорошо. Спрашивается, какой вариант он наметил? Или он обменивает на Донбасс наблюдателей ОБСЕ? Конечно, Ывропа скажет ему спасибо: фж четыре спасенных европейца, а сотни погибших украинских патриотов и сдача Донбасса их не волнует. Ну есть некая "озабоченность"...

Суки. И с этими суками иметь дело? Наверно, буду голосовать за ПС. Если еще Заяц не испугается проводить досрочные выборы (а похоже, что и это обещание он похерит по "уважительным" причинам). В натуре, в ВР по сравнению с Медведчуком и Бородаем – настоящие патриоты. Как их распускать!?
Теодор Дяків _ 24.06.2014 19:58
IP: 95.135.152.---
Ти б вже краще мовчав...
Vyacheslav Lyutinsky _ 24.06.2014 19:10
IP: 213.111.226.---
Давно писал на всех форумах, что Порошенко-это ющенковское болото:решительных действий не будет--будет сплошной договорняк, начиная с Фирташа и кончая самим Дьяволом, причем под благовидным предлогом обещанного мира (завтра исполняется месяц"миротворца")."Свободе" нужно объединяться с"Батькивщиной" в борьбе за депутатские мандаты в будущей Раде и активизировать агитаторскую работу на всех фронтах,чтобы объяснить тем 80% населения, кто есть кто, ибо получится так: что пока 20% патриотов сражаются на Восточном фронте- 80%У КОТОРЫХ КАША В ГОЛОВЕ будут обрабатываться олигархическим зомбоящиком,чтобы избрать "Удар" с Ярошенком и подобными, которых полно в этой партии......
Ivan Petroff _ 24.06.2014 19:10
IP: 46.211.137.---
Путин сказал, что ему 7 дней перемирия мало.
Конечно, надо ведь укрепить вновь созданные
Донбасские республики. Уничтожить тех,
кто не хочет быть под террористами.
Для этого понадобится несколько больше дней "мира".
torpedist _ 24.06.2014 19:04
IP: 95.133.86.---
Если бы я понимал и поддерживал Порошенко и Руслану, какой она предстала в пятницу у Шустера, то я бы сказал: "В апреле 1945 ублюдок Жуков со своим 1-м Белорусским погубил в Берлине огромную массу ни в чем неповинных мирных жителей, несовершеннолетних мальчиков из Гитлерюгенда, оболваненных Геббельсом. Расстрелять Жукова за убийства мирных жителей, тем более детей..." Кстати, Геббельсу было сложнее, чем России сейчас, ибо тогда не было зомбоящика. А жители Славянска – ангелы. Они ни при чем. Жизнями участников АТО можно жертвовать, зато президент покажет, какой он паинька.
Николай Южный _ 24.06.2014 19:02
IP: 195.230.130.---
Олег молодец все правильно мыслишь.
Еще внеси в Раду законопроект, о лишении гражданства Украины всех кто стоял против нашего государства Украины и всех тех, кто финансировал и помогал сепараторам... И потом пускай подумают о своем будущем.
Maksim Zaliznyak _ 24.06.2014 18:59
IP: 93.73.27.---
Viski Liht:
для долбаебов при нападении жертв больше в 3 раза чем в обороне. Сука. Те кто кричат что сейчас есть жертвы. Умножьте их в разы если бы наши войска сейчас атаковали.
Это соотношение, один к трем, справедливо, если и атакующие и обороняющиеся имеют примерно одинаковый огневой потенциал. Но, к счастью, это не про Донбас. Правительственные войска имеют полную возможность сначала пройтись по позициям сепаратистов бомбардировщиками, затем добавить штурмовой авиацией, потом сделать огневую подготовку с использованием крупнокалиберной артиллерии и реактивных систем и только в конце – атака (если конечно еще будет кому обороняться, что весьма сомнительно). При таком подходе соотношение будет "несколько другое": 100-1000 к 1!
Ivan Petroff _ 24.06.2014 18:58
IP: 46.211.137.---
После подобного "перемирия" и таких "переговоров"
попытки Украины восстановить контроль над собственной
территорией будут антиукраинскими силами
трактоваться как "агрессия".
Россия сразу завопит.
Vladimir Polyakov _ 24.06.2014 18:56
IP: 37.73.195.---
Все правильно.Но,Олег,все же Вы должны понимать,что всегда надо давать последний шанс для мирного решения.К тому же,ну не совсем же,надеюсь,полные идиоты принимали такое решение и время,отпущенное на перемирие не было потеряно зря.А по истечении срока перемирия,те кто не одумался,пусть пеняют на себя.Порядок будет наведен любой ценой.Дальше тянуть просто опасно и непростительно.А так,во всем остальном,солидарен с Вашей позицией.
зеро _ 24.06.2014 18:54
IP: 95.67.84.---
Нам, українцям не потрібен мир, в якому українці знову будуть жертвами, НАМ ПОТРІБЕН МИР ТІЛЬКИ ТОЙ ДЕ УКРАЇНЦІ-ПЕРЕМОЖЦІ!!! Іншого миру нам не треба! МИР-ВОЛЯ-НЕЗАЛЕЖНІСТЬ НЕДІЛИМОЇ УКРАЇНИ!
Sergey Bondarenko _ 24.06.2014 18:53
IP: 178.215.166.---
Да, Порох, судя по всему, прокидал всех, гнида. А Тягнибок должен придумать план Б, чтобы в случае чего отправить пятого президента в зад вслед за четвертым.
Оксана Ковбоша _ 24.06.2014 18:50
IP: 217.77.215.---
Скільки ще мають терористи збити українських літаків, гелікоптерів, щоби влада показала, що у неї є яйця (якщо є)??
Нє... Давайте будемо втілювати "мирний план"... Давайте переговори проводити... пропозиції Путін Хуйлу надсилати... А тим часом будуть гинути наші чоловіки!
Borya Telegin _ 24.06.2014 18:50
IP: 46.119.210.---
Oleg Melnikov:
Достаточно свести к нулю популяцию таких дол*бо*бов,как ты.
зеро _ 24.06.2014 18:45
IP: 95.67.84.---
На протязі майже 100 років українські націоналісти волають, що найбільш небезпечним ворогом для УКРАЇНЦІВ є Параша, але вихід українців зі стану 300-річної ролі жертви є жахливо повільним, а очільники держави, які повинні були вести народ вперед, як Моїсей євреїв, були весь час НЕДОЛУГИМИ і СОЦІОПАТИЧНИМИ ІСТОТАМИ (не впевнений,що Порошенко інший, у нього є шанс, але мабуть він його втратить і тоді Майдан знесе ВСІХ ІСТОТ, будуть знищені майже всі олігархи та їх родини, депутати (регионали, комуністи, частково БЮТ та УДАР), губернатори та ін. істоти минулого та сьогодення).
Корупція1413 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter