Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Справжній мир – це виграна війна!

06 вересня 2014, 11:21

"Свобода" закликає владу негайно оприлюднити для українського народу усі умови мінських домовленостей про нове "припинення вогню" на Донбасі.

Справжній мир на Донбасі можливий тільки на умовах звільнення української території від російських терористів та окупантів. Будь-які інші домовленості, які не спрямовано на відновлення повного українського суверенітету на Донбасі, – це (в кращому разі) час для перегрупування сил у війні із загарбником.

Інтерес Росії в новому перемир'ї – зрозумілий:

1) зняти з себе відповідальність за масштабне вторгнення регулярних підрозділів російської армії на українську територію та запобігти розширенню санкцій Заходу проти Росії, що є для неї абсолютно необхідним у цих умовах;

2) добитися від України фактичного визнання терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР" як представників Донбасу і в такий спосіб легітимізувати та перевести в довготривалу фазу російську окупацію цієї частини України, наприклад, в форматі чергової Придністровської "незалежної республіки".

Прийняти такі вимоги Путіна – означає добровільно відмовитися від частини української території та державного суверенітету на користь агресора.

Переконаний, що український народ ніколи не погодиться на мир ціною капітуляції. Не за це поклали свої життя сотні наших героїв на східному фронті.

Україна уже не вперше укладає перемир'я з агресором на Донбасі, однак ще ніколи такі дії не приводили до зміни військово-політичної та гуманітарної ситуації на нашу користь. Досить згадати 10-денне "перемир'я" у червні та згоду прийняти так званий "гуманітарний конвой" Путіна.

Не можна знову наступати на ті самі граблі! Не можна наївно вірити у мирні угоди з Москвою. Проти цього застерігає уся українська історія, починаючи від порушеного москалями Переяславського договору 1654 року.

Доля війни з Росією вирішиться не за столом переговорів, а на полі бою. Давнє латинське прислів'я говорить: "Хочеш миру – готуйся до війни!"Перемир'я – це шанс перегрупувати сили, щоби виграти війну за Україну.
По-іншому його трактувати не можна. Саме так робитиме Путін. Наше завдання – його переграти. Лише так зможемо перемогти. Якщо ми не скористаємося цим шансом, то наступне "перемир'я" буде підписано не в Мінську, а в Києві. Щоправда, воно зватиметься вже не так дипломатично – капітуляція.

Тому час так званого "припинення вогню" має бути використано для 100-відсоткової мобілізації нації та держави для протидії агресору:

• для підготовки до запровадження воєнного стану та переведення економіки на умови воєнного часу;

• для очищення влади та військового командування від посібників ворога та корупціонерів;

• для покращення боєздатності нашої армії та продовження мобілізації;

• для отримання від західних союзників високоточної зброї та іншої військової підтримки.

Ми усі хочемо припинення війни. Але ми також маємо зрозуміти, що цього не досягнути поступками перед агресором. Єдиний спосіб досягнути тривалого миру і безпеки для України – це перемогти ворога!

powered by lun.ua
Коментарі — 109
Svetko Obriy _ 07.09.2014 18:27
IP: 74.125.181.---
19Yurkiv21

Вам вітання від Seymich-a.
Svetko Obriy _ 07.09.2014 18:24
IP: 74.125.181.---
П.Нусс ПРОДОВЖУЄ в ОБОЗРЕВАТЕЛЬ:Повертаючись до небезпечної гри, яку почали Тимошенко, Сурков та Медведчук – сценарій.
Тимошенко оголошує референдум про вступ України в НАТО, який мобілізує проросійський електорат в Східних та Південних регіонах, які у свою чергу оголошують ультиматум централ.ньній владі про наступне: Україна відмовляється від євроатлантичної інтеграції та повертається до позаблокового статусу в обмін на визнання результатів парламентських виборів цими регіонами, в іншому випадку, вони за допомогою Кремля проводять сепаратистські заходи, для відокремлення від України Харкова, та інших областей. Відповідно, це поглиблення кризи та пролонгація бойових дій на Сході. Такий сценарій дозволяє Путіну утримати політичний вплив на частину України.
Svetko Obriy _ 07.09.2014 18:24
IP: 74.125.181.---
І останні соціологічні дослідження демонструють позиції Східного та Південного регіонів по відношенню до євроатлантичного курсу країни за позначкою "незадовільно", тобто, населення в цьому напрямку має побоювання щодо НАТО. Причина цьому також є – довгострокова пропагандистська кампанія Кремля проти НАТО за часів проросійських режимів. Уельський саміт НАТО 4-5 вересня продемонстрував безпрецедентну зацікавленість Альянсу щодо поглиблення співпраці між Блоком та Україною, а увага ключових учасників була прикута до Порошенка та консультацій з ним. Це говорить лише про те, що нам варто продовжувати в цьому напрямку, і згодом питання щодо вступу не буде викликати протиріч і в середині країни. Але варто зазначити, що прихильників Альянсу в Україні стає більше із за агресії Росії.
Svetko Obriy _ 07.09.2014 18:23
IP: 74.125.18.---
Тимошенко, Сурков та Медведчук починають небезпечну гру П.Нусс, БЛОГИ ОБОЗРЕВАТЕЛЬ
Сценарій ініціативи партії "Батьківщина" щодо проведення референдуму про вступ України в НАТО написаний в Росії у відділі "стратегічних рішень", який очолює помічник президента РФ Владислав Сурков
05 сентября, 20:42
Сценарій ініціативи партії "Батьківщина" щодо проведення референдуму про вступ України в НАТО написаний в Росії у відділі "стратегічних рішень", який очолює помічник президента РФ Владислав Сурков.
Мені стало відомо, що "сценарій ініціативи про референдум" редагується Віктором Медведчуком, який виступає посередником між Ю.Тимошенко та Сурковим. Цей сценарій передбачає проведення референдуму, який за своєю суттю стане провокуючим чинником в питанні євроатлантичної інтеграції, фактично унеможливлюючи цей напрямок України в найближчі роки.
Цей сценарій є небезпечним, адже його метою є поглиблення внутрішньої кризи та інтеграція ідеї сепаратизму в біль-менш стабільні регіони.
Svetko Obriy _ 07.09.2014 18:20
IP: 74.125.18.---
Sergey Kyzmak
Тетяна Шкуріна

Ти їм посилання з назвою призвищами,датою,вони у відповідь свої та суки Юлі марення. З вашою парою юлє-дрочерів все ясно. Продовжуйте,юлє-збоченці.
19Yurkiv21 _ 07.09.2014 12:00
IP: 91.200.224.---
dodo:
Може б хтось для прикладу навів факти, яку таку війну чи хоч би битву виграли бандерівці?
Шугати та розправлятися із мирним населенням, тут вони мастаки.
Нехай пригадають Броди і ліпше не дзявкають.
Під Бродами бандерівців не було, не дзявкайте!
Бандерівці виграли битву за Україну, і навіть за цю, яку маємо сьогодні.
Таких "мастаків", як додіки, блудіки...справді розвішували на гілляках, але тільки за їх підле діло – зраду.
dodo _ 07.09.2014 09:44
IP: 95.132.29.---
Може б хтось для прикладу навів факти, яку таку війну чи хоч би битву виграли бандерівці?
Шугати та розправлятися із мирним населенням, тут вони мастаки.
Нехай пригадають Броди і ліпше не дзявкають.
19Yurkiv21 _ 07.09.2014 08:53
IP: 91.200.224.---
Доля війни з Росією вирішиться не за столом переговорів, а на полі бою. Давнє латинське прислів'я говорить: "Хочеш миру – готуйся до війни!"
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Абсолютно слушно, тільки готуватися доведеться тепер довго, бо 23 роки займалися внутрішньою міжвидовою боротьбою.
І тому зараз дуже важливо усім патріотам України об'єднатися довкола Президента для досягнення цієї мети.
Якщо загроза реальної окупації не згуртує політиків і пересічних громадян, тоді 23 роки Української Державності котові під хвіст!
19Yurkiv21 _ 07.09.2014 08:37
IP: 91.200.224.---
Peter Blood:
19Yurkiv21:
Чийого?
===
Доповідаю: "продовольчого" запаса...люблю жити біля пивка, сальця і та іншої закуски, у теплі, чистоті і у затишку...Вчися, 19Yurkiv21, як життя "на повну" собі влаштовувати!
Для такого "щастя" не обов'язково бути ст. лейтенантом, а от бути в запасі у КГБ і при такому "запасі" та ще й у Львові, то це – ДА, па-полнай!
80000 _ 07.09.2014 08:13
IP: 46.203.77.---
Андрій Андрійченко:
Твій свободівський Швайка уже з самого зовнішнього виду викликає подив. Ну хлопчик явно с обратой сторони Луни. Розкажи мені Андрюша-Олежку звідки за пару місяців роботи він купив розкішний джип.
Скільки у того Швайки було жінок -дітей і чи платить він хоч АЛІМЕНТИ на своїх чад.
Аграрії України і вчені трохи не копняками взад виганяли те пєтушкообразне созданіє зі своїх зборів.
Якщо у вас є направду люди -свободівці які візуально на перший раз складають позитив -Бенюк,Іллєнко,Мохницький -можливо – то Швайка та Фаріон з Мірошниченко у вашій маліні грають роль -клоунів
різного плану. Швайка недалекого ідіота -типу Крамарова, Фаріон – бабу ягу на трембіті, а Мірошниченко – злодєя -бармалєя.
Тімур Кондратюк _ 07.09.2014 00:50
IP: 93.126.104.---
Peter Blood:
- Когда нужно будет, я расскажу. А пока вся страна видит, как работают его министры (Тягнибакса), как они грабят. Самые большие коррупционеры на сегодняшний день – это министры Свободы.
(з інтерв"ю Сергія Тарути, голови Донецької держадміністрації)
голова Донецької облдержадміністрації, мільярдер С.Тарута у згаданому інтерв'ю висловився проти люстрації і перевиборів, заперечував наявність у Верховній зРаді України представників 5-ї колони... і також наведеною вами цитатою, відреагував на наведені журналістом слова з інтерв'ю О.Тягнибока "...Бороться надо не с конкретными олигархами, а с влиянием, которое они могут иметь в стране после той индульгенции, которую им авансом раздает общество. То, что олигархи вкладывают средства и силы в общую борьбу против российского агрессора – это не подвиг, а их обязанность. Последствия возможной узурпации власти олигархами после войны будут страшными...".
Альбина Олбиус _ 06.09.2014 23:21
IP: 81.90.237.---
Где же выполнение пункта – зафиксировать в соглашении вывод рашистских войск??
Вы уж постарайтесь навести порядок (хотя бы минимальный) в руководстве армией за время "перемирия", а то АТО – это кровь ЛУЧШИХ наших хлопцев, которым даже оружия не дают. Воюет в основном народ, а генералы... во многом – увы и ах
Андрій Андрійченко _ 06.09.2014 22:45
IP: 74.125.181.---
Ага, звичайно. А Таруті можна вірити. Який все життя Свободу ненавидів. Авжеж. Це всім відомо. А зі Швайкою, наприклад, працює рекордна кількість Європейських інвесторів. І всі вони кажуть, що міністерство працює вперше прозоро, і вони з радістю працюють саме зі Швайкою.
19Yurkiv21 _ 06.09.2014 22:39
IP: 91.200.224.---
Peter Blood:
djtel:
Здається мені, пане палковніку,
===
Мені чужих звань не треба...поки що я – ст. лейтенант запасу.
Чийого?
Pelageja Klimenko _ 06.09.2014 21:45
IP: 93.79.142.---
Вы порите такую ерунду, а мы, все равно вас любим и уже 22 года голосуем только за "Свободу" "Доля війни з Росією вирішиться не за столом переговорів, а на полі бою. Давнє латинське прислів'я говорить: "Хочеш миру – готуйся до війни!"
У раши армия 1,2 млн. Лобовым столкновением их не разбить. Хотелось сказать: потому что в у них под черепом зомбированная вата, но все таки: потому, что они готовились к этой войне. Надо браться всем миром, в полном смысле этого слова. Слава Украине! Героям Слава!
DoctorUkraine _ 06.09.2014 21:13
IP: 77.123.20.---
Всю владу в Україні – націоналістам та військовим профі-патріотам.
DoctorUkraine _ 06.09.2014 20:56
IP: 74.125.18.---
Президент та поразкові перемир'я-несумісні в Україні речі.Не можеш,не хочеш,не знаєш, не бачиш що робиться у твоєму штабному оточенні, мислиш смертельними ганебними мирами-подавай у відставку.Нехай президент, керівник що мислить військовими перемогами,реальним очищенням країни від продажного мотлоху, крохоборів нуворішей різного штибу, президент який мислить реформами та рішучим спротивом ворогові-веде далі країну.
DoctorUkraine _ 06.09.2014 20:46
IP: 74.125.18.---
Вперед Свобода! Тільки Свобода! І тільки зі Свободою -Перемога,Мир, Перспектива!
123456 _ 06.09.2014 20:33
IP: 77.87.36.---
дупутаты в марте порядком обделались, затыкали ляшку рот, бравый кузьмук обделался больше всех. с перепугу сунули кацапу в рот палец с мовным законом, а он откусил украине руку по самые яйца
123456 _ 06.09.2014 20:26
IP: 77.87.36.---
у украинцев и русских одинаковое право наций на самоопределение: у русских свое государство – россия, у украинцев свое государства – украина. с неотъемлемыми для независимого государства атрибутами: национальным флагом, языком, гимном... украина за русскими такое право признает – украина официально признала россию, а кацап такого права за украинцами не признает. не признает их народом. не признает существования украинского языка.
123456 _ 06.09.2014 20:22
IP: 77.87.36.---
только не надо эту мовную расистскую демагогию разводить. кацапу не русского языка надо, кацапу надо русского языка вместо украинского в украине. и это для начала, а потом чтоб украины вообще не было, а украинцы были или рабами москвы или все умерли. так и запишите в своем законе каки куяки
djtel _ 06.09.2014 19:22
IP: 91.231.240.---
Peter Blood:
Спокутує свій злочин? Ну-ну...

Здається мені, пане палковніку, один ви у нас без чорних пятен, але з чималим шматком лайна в душі!
Краще накапайте собі 150 та відпочивайте в мирі.
Андрій Андрійченко _ 06.09.2014 19:01
IP: 74.125.17.---
Андрій Тягнибок (брат Тягнибока) теж зараз на фронті, до речі.
Андрій Андрійченко _ 06.09.2014 19:00
IP: 74.125.181.---
Александр Короленко:
antey19691:
Если не слышал – значит с ушами у вас проблема, так как за январь-февраль этого года было убито около почти 20 руководителей региональных отделений партии Свобода...
от-от.
Андрій Андрійченко _ 06.09.2014 18:58
IP: 74.125.181.---
antey19691:

Про яке депутатьє ти кажеш? Може про такого, як депутат-свободівець Олександр Мирний, який на фронт відвіз допомоги на більше ніж 3млн гривень, і зараз там воює разом з батальйоном "Січ"?
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter