Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Справжній мир – це виграна війна!

06 вересня 2014, 11:21

"Свобода" закликає владу негайно оприлюднити для українського народу усі умови мінських домовленостей про нове "припинення вогню" на Донбасі.

Справжній мир на Донбасі можливий тільки на умовах звільнення української території від російських терористів та окупантів. Будь-які інші домовленості, які не спрямовано на відновлення повного українського суверенітету на Донбасі, – це (в кращому разі) час для перегрупування сил у війні із загарбником.

Інтерес Росії в новому перемир'ї – зрозумілий:

1) зняти з себе відповідальність за масштабне вторгнення регулярних підрозділів російської армії на українську територію та запобігти розширенню санкцій Заходу проти Росії, що є для неї абсолютно необхідним у цих умовах;

2) добитися від України фактичного визнання терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР" як представників Донбасу і в такий спосіб легітимізувати та перевести в довготривалу фазу російську окупацію цієї частини України, наприклад, в форматі чергової Придністровської "незалежної республіки".

Прийняти такі вимоги Путіна – означає добровільно відмовитися від частини української території та державного суверенітету на користь агресора.

Переконаний, що український народ ніколи не погодиться на мир ціною капітуляції. Не за це поклали свої життя сотні наших героїв на східному фронті.

Україна уже не вперше укладає перемир'я з агресором на Донбасі, однак ще ніколи такі дії не приводили до зміни військово-політичної та гуманітарної ситуації на нашу користь. Досить згадати 10-денне "перемир'я" у червні та згоду прийняти так званий "гуманітарний конвой" Путіна.

Не можна знову наступати на ті самі граблі! Не можна наївно вірити у мирні угоди з Москвою. Проти цього застерігає уся українська історія, починаючи від порушеного москалями Переяславського договору 1654 року.

Доля війни з Росією вирішиться не за столом переговорів, а на полі бою. Давнє латинське прислів'я говорить: "Хочеш миру – готуйся до війни!"Перемир'я – це шанс перегрупувати сили, щоби виграти війну за Україну.
По-іншому його трактувати не можна. Саме так робитиме Путін. Наше завдання – його переграти. Лише так зможемо перемогти. Якщо ми не скористаємося цим шансом, то наступне "перемир'я" буде підписано не в Мінську, а в Києві. Щоправда, воно зватиметься вже не так дипломатично – капітуляція.

Тому час так званого "припинення вогню" має бути використано для 100-відсоткової мобілізації нації та держави для протидії агресору:

• для підготовки до запровадження воєнного стану та переведення економіки на умови воєнного часу;

• для очищення влади та військового командування від посібників ворога та корупціонерів;

• для покращення боєздатності нашої армії та продовження мобілізації;

• для отримання від західних союзників високоточної зброї та іншої військової підтримки.

Ми усі хочемо припинення війни. Але ми також маємо зрозуміти, що цього не досягнути поступками перед агресором. Єдиний спосіб досягнути тривалого миру і безпеки для України – це перемогти ворога!

powered by lun.ua
Коментарі — 109
koras _ 06.09.2014 13:15
IP: 74.125.18.---
В цілому в статті все сказано правильно. Підтримую. Без запровадження воєнного стану це не ато, і навіть не війна, а гра у піддавки, де на кону життя наших достойних громадян, патріотів, життя регіону і всієї країни. І "малою кров'ю" порошенко тут не відкараскається. Про це треба йому дохідливо донести. Щоб не тільки почув, а й зрозумів. Наприклад, на народному віче. Іншим способом через товстий шар шоколаду він просто не почує, тим більше, що він уже помітно побронзовів.
sagredo _ 06.09.2014 13:06
IP: 134.249.83.---
Андрій Андрійченко:
А от що зробив троль, який тут періодично коментує...не думаю, що багато корисного.
Заражує, інфікує, відкладає яйця...Андрію, цей троль так мріяв про "російський мир", а тут така невдача...
sagredo _ 06.09.2014 13:02
IP: 134.249.83.---
antey19691:
Настоящая война – это не предвыборное бла-бла Тягныбока!
Настоящий патриотизм – это когда депутатье со своей охраной, прихлебателями и детишками отправляется на передовую. Не умеете воевать? Готовьте обеды, толкайте речи... но только не из Киева, а на передовых блокпостах и в блиндажах под обстрелом "Градов".
У вівторок, 26 серпня, в Києві відбулися офіційні проводи на війну батальйону МВС особливого призначення "Січ". Утворення спецпідрозділу для захисту української держави відбулося завдяки активній позиції та сприянню ВО "Свобода". Разом із батальйоном у якості рядових бійців на фронт добровольцями пішли сім народних депутатів-свободівців, які в час між сесіями постійно перебуватимуть на сході. До лав "Січі" зголосилися Юрій Сиротюк, Олексій Фурман, Олександр Мирний, Олег Гелевей, Олег Осуховськи й, Олексій Кайда та Андрій Тягнибок.
Андрій Андрійченко _ 06.09.2014 13:02
IP: 74.125.17.---
Депутати від Свободи, як раз, у міжсесійний період на передовій. Як і рядові члени Свободи (у всіх батальйонах + у свободівському "Січ", якому партія навіть кулемети купувала.) І допомоги партія доставила, вчора дані оприлюднені були, на 43 мільйона гривень. А от що зробив троль, який тут періодично коментує...не думаю, що багато корисного.
antey19691 _ 06.09.2014 12:52
IP: 109.86.128.---
Настоящая война – это не предвыборное бла-бла Тягныбока!
Настоящий патриотизм – это когда депутатье со своей охраной, прихлебателями и детишками отправляется на передовую. Не умеете воевать? Готовьте обеды, толкайте речи... но только не из Киева, а на передовых блокпостах и в блиндажах под обстрелом "Градов".
sagredo _ 06.09.2014 12:51
IP: 134.249.83.---
У питанні про власне існування не може бути ніяких компромісів з агресором. Тільки знищивши російського колорадського жука, його личинок, почавивши їх яйця, зможемо врятувати наше українське поле. Смерть російському агресору! Геть поширювачів російської зарази- регіоналів та комуняк – з українського поля!
Woman_00 _ 06.09.2014 12:45
IP: 46.119.188.---
Перемир'я – це шанс усвідомити час і місце, силу і слабкість.
Шанс є у кожної людини і шанс є народів – українського і російського. У безбатьків – теж є шанс, але вони більше потребують нашої допомоги.
naukova _ 06.09.2014 11:52
IP: 74.125.182.---
Bagato sumniviv vyklykaje toj fakt,shcho Kuchma za stolom peregovoriv.Vidkoly zapeklyj komunist,pochav dbaty pro Ukrainu?Plus skiljky mafioznyx struktur same vin porodyv?
Povnistju pidtrymuju stattiu.
Світлана Михалюк _ 06.09.2014 11:49
IP: 78.159.63.---
"Не вір, не бійся, не проси!" казав Слуга Божий Іван Павло ІІ полякам, коли вони боролися за свободу і позбувалися совєтського ярма. І вони перемогли, Ми і Україна переможемо, усвідомивши і озброївшись цими простими словами. Не вірмо російським окупантам, та їх місцевим холуям!
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter