Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Справжній мир – це виграна війна!

06 вересня 2014, 11:21

"Свобода" закликає владу негайно оприлюднити для українського народу усі умови мінських домовленостей про нове "припинення вогню" на Донбасі.

Справжній мир на Донбасі можливий тільки на умовах звільнення української території від російських терористів та окупантів. Будь-які інші домовленості, які не спрямовано на відновлення повного українського суверенітету на Донбасі, – це (в кращому разі) час для перегрупування сил у війні із загарбником.

Інтерес Росії в новому перемир'ї – зрозумілий:

1) зняти з себе відповідальність за масштабне вторгнення регулярних підрозділів російської армії на українську територію та запобігти розширенню санкцій Заходу проти Росії, що є для неї абсолютно необхідним у цих умовах;

2) добитися від України фактичного визнання терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР" як представників Донбасу і в такий спосіб легітимізувати та перевести в довготривалу фазу російську окупацію цієї частини України, наприклад, в форматі чергової Придністровської "незалежної республіки".

Прийняти такі вимоги Путіна – означає добровільно відмовитися від частини української території та державного суверенітету на користь агресора.

Переконаний, що український народ ніколи не погодиться на мир ціною капітуляції. Не за це поклали свої життя сотні наших героїв на східному фронті.

Україна уже не вперше укладає перемир'я з агресором на Донбасі, однак ще ніколи такі дії не приводили до зміни військово-політичної та гуманітарної ситуації на нашу користь. Досить згадати 10-денне "перемир'я" у червні та згоду прийняти так званий "гуманітарний конвой" Путіна.

Не можна знову наступати на ті самі граблі! Не можна наївно вірити у мирні угоди з Москвою. Проти цього застерігає уся українська історія, починаючи від порушеного москалями Переяславського договору 1654 року.

Доля війни з Росією вирішиться не за столом переговорів, а на полі бою. Давнє латинське прислів'я говорить: "Хочеш миру – готуйся до війни!"Перемир'я – це шанс перегрупувати сили, щоби виграти війну за Україну.
По-іншому його трактувати не можна. Саме так робитиме Путін. Наше завдання – його переграти. Лише так зможемо перемогти. Якщо ми не скористаємося цим шансом, то наступне "перемир'я" буде підписано не в Мінську, а в Києві. Щоправда, воно зватиметься вже не так дипломатично – капітуляція.

Тому час так званого "припинення вогню" має бути використано для 100-відсоткової мобілізації нації та держави для протидії агресору:

• для підготовки до запровадження воєнного стану та переведення економіки на умови воєнного часу;

• для очищення влади та військового командування від посібників ворога та корупціонерів;

• для покращення боєздатності нашої армії та продовження мобілізації;

• для отримання від західних союзників високоточної зброї та іншої військової підтримки.

Ми усі хочемо припинення війни. Але ми також маємо зрозуміти, що цього не досягнути поступками перед агресором. Єдиний спосіб досягнути тривалого миру і безпеки для України – це перемогти ворога!

powered by lun.ua
Коментарі — 109
trakt _ 06.09.2014 14:46
IP: 95.135.246.---
Доля війни з Росією вирішиться не за столом переговорів, а на полі бою.
==
Ну якби війна йшла не на території України, але ж росіяни вдерлися по-бандитському на нашу територію і ведуть війну без правил і гальм. В будь якому разі рішення на полі бою буде для України катастрофічним, росіяни вбиватимуть та руйнуватимуть як завжди по-варварському – досхочу – у них дуру, зброї і солдат вистачає. Війна ж бандитська – солдати, літаки та танки без розпізнавальних знаків – Путін за злочини не відповідає – то не він.
Думаю, що доля війни (між іншим офіційно в Україні АТО, і навіть військового стану немає) має вирішуватись за столом переговорів, тільки переговори повинні бути між США та Великобританією, як гарантами Будапештського меморандуму, з одного боку і Росією з другого боку та за участю України. Бо з двосторонніх переговорів між Україною та Росією толку мало, оскільки Путін не сприймає Україну всерйоз, а Порошенка Путін зневажає і глумиться над ним.
Юрій Дзядик _ 06.09.2014 14:45
IP: 37.115.192.---
Втім, маю довіру до військового прокурора Анатолія Матіоса. Але, довіряючи, перевірятимемо кожну кому, щоб не було ні крихти неправди. Довіра завойовується тяжко усім життям, а втратити можна за мить зради.
Юрій Дзядик _ 06.09.2014 14:40
IP: 37.115.192.---
Олеже, усе вірно, але акцент я би поставив так. Перемога дається не зброєю, а силою духу. Як на Майдані. Коли ми очистимося, за нами буде правда, і увесь світ буде з нами. А зараз АТО керують олігархи і люди часів Янука. Брехні та крутійства чую більше, ніж правди. На жаль і сором. От, комбату Прикарпаття пропонували списати на АТО аж 14 БТРів, які невідомо куди зникли. Не пішов на змову – тепер шиють зраду. Чомусь я йому вірю.
Андрій Андрійченко _ 06.09.2014 14:37
IP: 74.125.181.---
simpson_homer_j:

Депутати від Свободи у міжсесійний період на передовій. Як і рядові члени Свободи (у всіх батальйонах + у свободівському "Січ", якому партія навіть кулемети купувала. Більше 300 чоловік) І допомоги партія доставила, вчора дані оприлюднені були, на 43 мільйона гривень.
nasvai ali syktymbekov _ 06.09.2014 14:37
IP: 74.125.18.---
Сергій Бей-Безпалько:
nasvai ali syktymbekov:
!
Щодо любові-нелюбові, тут справа така: хтось любить, хтось не дуже. То чому українці мають все здавати Росії, а не навпаки? І де з Вашим підходом Ви вважаєте можливим зупинитися задля "збереженням життів": на Дніпрі, Збручі чи зразу вже на Пруті?
Там, де більшість населення не підтримує сепаратизм, він неможливий. Чомусь в Сумській чи Чернігівській областях, які теж межують з Росією, не виникло таких республік, як на Донбасі. Щодо Росії: націоналісти багато говорять про українську Кубань – що ж, хай спробують її забрати. Хай вийдуть там з українськими стягами та гаслами "Кубанської республіки". То за ними ФСБ навіть не приїде: перші-ліпші перехожі скрутять і відведуть куди треба.
simpson_homer_j _ 06.09.2014 14:36
IP: 31.31.104.---
Так бери своих из Рады и пи...дуйте на восток, а не дави умняка в Киеве.
Андрій Андрійченко _ 06.09.2014 14:34
IP: 74.125.181.---
@o_tiahnybok (твітер Олега Тягнибока)

Ми усі хочемо припинення війни. Але цього не досягнути поступками перед агресором. Єдиний спосіб досягнути миру – це перемогти ворога!
Гоцка _ 06.09.2014 14:32
IP: 46.149.89.---
Свободівці – це патріоти і вони все віддають задля перемоги над нашим ізвічним ворогом.
Але чому балабол Ляшко зі свєю маргіналікою набирає очки, а Свобода втрачає? Щось тут не так і Свобода має добряче подумати над цим.
Українці за Свободу.
Андрій Андрійченко _ 06.09.2014 14:30
IP: 74.125.181.---
BOXC1966:

Як раз Свобода має право робити такі заяви. Ще раз: Депутати від Свободи у міжсесійний період на передовій. Як і рядові члени Свободи (у всіх батальйонах + у свободівському "Січ", якому партія навіть кулемети купувала. Більше 300 чоловік) І допомоги партія доставила, вчора дані оприлюднені були, на 43 мільйона гривень.
BOXC1966 _ 06.09.2014 14:25
IP: 74.125.18.---
ну почему сам олег тягнебок делом на фронте недокажет провату своих слов. а так складывается впечатление что он просто кровожадный 314здабол. одно из двух или здорово писяет или партия оставила на племя.если второе так пусть просто яйцеклетки заморозит. короче пока тягнебок хотябы день не посидит в окопах тявкать о войне или мире он неимеет никакого права. а пока он просто трус и лицемер
Андрій Андрійченко _ 06.09.2014 14:22
IP: 74.125.17.---
nasvai ali syktymbekov:

Як раз Свобода має право робити такі заяви. Ще раз: Депутати від Свободи у міжсесійний період на передовій. Як і рядові члени Свободи (у всіх батальйонах + у свободівському "Січ", якому партія навіть кулемети купувала. Більше 300 чоловік) І допомоги партія доставила, вчора дані оприлюднені були, на 43 мільйона гривень.
Сергій Бей-Безпалько _ 06.09.2014 14:21
IP: 93.73.27.---
nasvai ali syktymbekov:
Олежка, чого ж ти, падло, не агітуєш за війну до переможного кінця з окопів під Іловайськом? Тобі комфортніше воювати за Донбас до останнього українця, коли ти сидиш в депутатьському кріслі?
Я переконаний, що життя людей набагато цінніше, ніж території. Тим більше, території, де більшість населення нас не любить і не чекає. І якщо Порошенко досяг миру навіть ціною втрати цих територій, то за це йому моя щира подяка!
А хіба людям для життя не потрібна територія, людям для нормального життя не потрібні ресурси, які находяться на певній території? Щодо любові-нелюбові, тут справа така: хтось любить, хтось не дуже. То чому українці мають все здавати Росії, а не навпаки? І де з Вашим підходом Ви вважаєте можливим зупинитися задля "збереженням життів": на Дніпрі, Збручі чи зразу вже на Пруті?
Від військ треба вимагати не померти, а насамперед примусити зробити це ворога. Відчуваєте різницю?
Андрій Андрійченко _ 06.09.2014 14:20
IP: 74.125.17.---
nasvai ali syktymbekov:

Як раз Свобода має право робити такі заяви. Ще раз: Депутати від Свободи у міжсесійний період на передовій. Як і рядові члени Свободи (у всіх батальйонах + у свободівському "Січ", якому партія навіть кулемети купувала. Більше 300 чоловік) І допомоги партія доставила, вчора дані оприлюднені були, на 43 мільйона гривень.
Сергій Бей-Безпалько _ 06.09.2014 14:15
IP: 93.73.27.---
Oleg Angel:
Міноборони розпродає зброю, яка мала направлятися в зону АТО – ЗМІ
Два питання-
Чи візьме на себе свобода сміливість довести до суду бізнесменів, що заробили на крові патріотів?
Чи вважаєте, що фашизм, чким масово вражені прихильники Х уйла можна вилікувати "словом"?
Все трохи не так. За інформацією, що з'явилася Міноборони продає добровольцям зброю, яку мала б надавати безкоштовно. Тож зброя все ж використовується за призначенням, але й корупційна складова і зловживання владою теж мають місце бути.
nasvai ali syktymbekov _ 06.09.2014 14:11
IP: 74.125.18.---
Олежка, чого ж ти, падло, не агітуєш за війну до переможного кінця з окопів під Іловайськом? Тобі комфортніше воювати за Донбас до останнього українця, коли ти сидиш в депутатьському кріслі?
Я переконаний, що життя людей набагато цінніше, ніж території. Тим більше, території, де більшість населення нас не любить і не чекає. І якщо Порошенко досяг миру навіть ціною втрати цих територій, то за це йому моя щира подяка!
Сергій Бей-Безпалько _ 06.09.2014 14:11
IP: 93.73.27.---
Izya Izralevich:
все это красиво...но чем воевать,как воевать и кто будет воевать...это главное...генералы все украли и собираются еще украсть,депутат пиарятся на фоне войны...все только говорят делать нечего не могут...я могу с уверенностью сказать итоги расследования в иловайске...не кто не виноват...литвина наградить...виноват полковник...но он умер...дело разкрыто...
"Генералы все разокрали" звучит не менее красиво. Вот только зачем генералу танк, огород на даче вспахивать? А гаубица – рыбу на рыбалке глушить? Слухи об отсутствии у Украины "ЧЕМ ВОЕВАТЬ" сильно преувеличены.
Oleg Angel _ 06.09.2014 13:59
IP: 213.110.136.---
Міноборони розпродає зброю, яка мала направлятися в зону АТО – ЗМІ
Два питання-
Чи візьме на себе свобода сміливість довести до суду бізнесменів, що заробили на крові патріотів?
Чи вважаєте, що фашизм, чким масово вражені прихильники Х уйла можна вилікувати "словом"?
Андрій Бардис _ 06.09.2014 13:45
IP: 94.244.40.---
Москалі ніколи в історії не перемагали українців у відкритому протистоянні. Хочуть війни – отримають її! Несучи смерть самі її знайдуть.
Игорь Сёмин _ 06.09.2014 13:42
IP: 74.125.18.---
"Нет её, Украины, хохлятко. Она умерла. Ты убил её, хохлятко. Ты давил её трактором на майдане,пытал её в Украинском доме, выбил ей глаз и бросил умирать за сценой Майдана,расстреливал её с вертолетов за то, что она решила отгородиться от обезумевшего тебя,жёг, кромсал, убивал её в Одессе...И она умерла. Украины больше нет, хохлятко. И тебя тоже нет. Ты спросишь: "Ну, как же? Вот же я. Вот у меня даже паспорт громадянина Украины есть"... Человек, чьё имя записано в твоём паспорте, умер, в тот момент, когда ты прохрипел свои первые слова "Украина понад усё", "Кто не скачет, тот москаль", "Коммуняку на гилляку, москалив на ножи"... А ты нежить, хохлятко, упырь, мёртворождённый. И как всякая нежить, ты будешь и дальше убивать. Поэтому долг каждого человека – упокоить нежить. И для этого я не буду вопить: "Слава России!". Я буду спокойно и расчётливо, молча сжав зубы, делать всё для моей НАСТОЯЩЕЙ живой Родины – России" (Сергей Фефелов).
Сергей Леонов _ 06.09.2014 13:41
IP: 92.242.126.---
Сначала армию создайте, поднимите экономику, создайте или купите вооружение нужное и точное.
А потом пошли всю СВободу воевать.
ВСЁ просрали, сначала Крым, потом ситуацию на Донбассе. А потом пошли освобождать, освободители.
Хреначить тяжёлой артиллерией по мирным городам-это освобождение? Что осталось от Славянска? От Горловки, от Луганска. А Бойко со своими вышками на свободе гуляет. А Колесников со своими Хюндаями гуляет по ВР и 3.14т. И ради чего воевать?
Вы власть когда брали в руки-чем думали? Не надо было просирать ситуацию. А если уж просрали-тогда договаривайтесь. И копите силы. А не так-заваливать врага трупами.
Izya Izralevich _ 06.09.2014 13:25
IP: 109.86.127.---
все это красиво...но чем воевать,как воевать и кто будет воевать...это главное...генералы все украли и собираются еще украсть,депутат пиарятся на фоне войны...все только говорят делать нечего не могут...я могу с уверенностью сказать итоги расследования в иловайске...не кто не виноват...литвина наградить...виноват полковник...но он умер...дело разкрыто...
Сергій Бей-Безпалько _ 06.09.2014 13:22
IP: 93.73.27.---
Гетьман Игорь:
Якщо Тягнибок за війну, це не значить, що весь народ – за. Проведіть референдум і народ прийме рішення – оголошувати війну Росії чи ні. А я не розумію, чому Тягнибок говорить від імені всього українського народу? Може в нього того народу, що за продовження війни, обмежується лише кількість депутатів цієї партії. Наприклад, крім свободівських акцій я не бічив більше акцій за підтримку кровопролиття, лише за мир.
Росії не треба оголошувати війну, бо вона її вже сама оголосила Україні де-факто: починаючи зі збройного нападу на українські підрозділи і закінчуючи антиукраїнською агресивною і образливою риторикою не лише в ЗМІ, а й в офіційних урядових заявах.
Робити вигляд, що нічого не відбувається – це дурість і неповага до самих себе.
Так, українці не бажали цієї війни, але вона прийшла в наш дім не питаючись. Тому треба виходити з існуючої реальності, а не намагатися сховатися в уявному світі а ля Махатма Ганді чи Далай-лама.
Таня Киянка _ 06.09.2014 13:18
IP: 93.72.230.---
Позиція "Свободи" завжди послідовна, обгрунтована і патріотична.
Сергій Бей-Безпалько _ 06.09.2014 13:16
IP: 93.73.27.---
"Переконаний, що український народ ніколи не погодиться на мир ціною капітуляції. Не за це поклали свої життя сотні наших героїв на східному фронті", – ТИМ БІЛЬШЕ, ЩО ПО-СПРАВЖНЬОМУ ВОЮВАТИ УКРАЇНА ЩЕ Й НЕ ПОЧИНАЛА.
Напів-поліційні дії добровольчих "батальйонів", які є батальйонами лише за назвою, а не за штатною чисельністю і озброєнням, вважати справжньою війною при всьому бажанні не можна (при всій повазі до мужності бійців цих батальйонів).
Справжня війна – це оперативно-тактичні масштабні, а не локальні операції, це бойові дій із застосуванням всіх видів озброєнь в їх тактичному поєднанні, це переведення економіки країни та всього укладу життя на воєнний лад.
Прості питання: "Який відсоток РЕГУЛЯРНИХ збройних сил України воює на сході?", "Якщо існуючих сил не достатньо, то чому значно не прискорюється мобілізація і розконсервування арсеналів?", "Чому не вивозяться оборонні підприємства зі сходу на захід?" Відповіді на ці питання багато що прояснюють. Чи навпаки заплутують?
Гетьман Игорь _ 06.09.2014 13:15
IP: 37.53.240.---
Якщо Тягнибок за війну, це не значить, що весь народ – за. Проведіть референдум і народ прийме рішення – оголошувати війну Росії чи ні. А я не розумію, чому Тягнибок говорить від імені всього українського народу? Може в нього того народу, що за продовження війни, обмежується лише кількість депутатів цієї партії. Наприклад, крім свободівських акцій я не бічив більше акцій за підтримку кровопролиття, лише за мир.
Уряд реформ392 Aтака Путіна1186 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter