Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

III Бандерівські читання в Києві

03 лютого 2016, 14:25

Втретє відбуваються Бандерівські читання. Вони народились у дні Революції Гідності і пройшли у захопленому народом приміщенні КМДА. І тоді, і зараз Бандерівські читання стали помітним явищем у суспільному житті України.

Хочу побажати учасникам читань наснаги та плекання того революційного духу, того нонконформізму, що витав два роки тому у лютневі дні 2014.

Відбудова і закріплення Самостійної Соборної Української держави – це та мета, яку поставили перед собою наші прадіди і яку ми маємо за честь робити справою свого життя, прагнути і усіляко долучатися до її реалізації і завершення.

Для нас ніколи не було таємницею, хто головний ворог і звідки виходить основна загроза для України. Це опанована бісами імперіалізму Москва. Націоналісти впродовж сотні років ведуть свою боротьбу. Зусиллями наших героїв українські землі були звільнені від совєтської влади, ми домоглися знищення і заборони комуністичної партії і системи, повалення бовванів Лєніна по всій країні, започаткували процес декомунізації. Однак це лише етап боротьби.

Недарма у праці "Перспективи Української Революції" Степан Бандера писав: "Мета наших визвольних змагань – повне унезалежнення від Москви через побудову Суверенної Соборної Української Держави, – не може бути нічим підмінена. Сама зміна режиму й устрою Росії, при будь-якому узалежненні від неї України, не є ані суттю, ані етапом українського визволення...Як по московському боці немає інших діючих сил, тільки імперіялістичні, що найбільш ворожо ставляться до визвольних змагань України й інших народів, так само з нашого боку супроти них може бути тільки одна постава: відпір і боротьба. Боротьба з Москвою, з большевизмом і з кожною іншою формою її загарбницького імперіялізму, аж до повного визволення, поки московська нація не виречеться своїх намагань поневолювати Україну й інші народи та не погодиться жити з ними в мирних взаєминах, на засаді пошанування самостійности і всіх прав кожного народу".

Цими словами Степан Бандера застерігав нас від політики капітуляції перед ворогом. І саме на ці граблі з завидною регулярністю щоразу наступають ліберальні, ненаціональні очільники України.

В усі часи нашої історії найчастіше ставалось так, що причиною поразок і катастроф нашої нації були хаос і безлад у головах владної еліти. Коли провідна верхівка замість принципової політики займається крутійством, коли замість безоглядної боротьби з агресором намагається "з ворогом по правді жить", коли на вимогу ворога намагається протягти в Конституцію капітулянтські, антинаціональні зміни про "особливий статус", коли таємно облаштовує з тим же ворогом фінансові оборудки – це надійний шлях до чергової катастрофи.

"Перемогти рецидив історичних слабостей та баламутств може лише чистий, незаплямлений крутійствами й компромісами зі злом український націоналізм вийде переможцем з важкого, але величного змагання проти сатанічної большевицької Москви".

Ці пророчі слова Бандери підтверджені історією. Бо лише націоналісти у всі часи залишалися єдиним вірним щитом своєї нації.

На початку січня цього року, кілька днів після бандерівських новорічних сотень смолоскипних маршів, які пройшли по всій Україні, один з провідних ліберальних "інтелектуалів" написав блог про "глорифікацію Бандери". Він неохоче визнав, що багаторічні риторичні вправи на тему "постать Бандери розколює Україну, східняки ніколи не приймуть Бандеру" – не дали результату. І як тільки влада перестала нагнітати на Сході штучну антибандерівську істерію, а люди на власні очі переконались у небезпеці з боку Москви – Бандеру на Сході почали приймати, – пише ліберальний автор. "І прийматимуть дедалі більше", – без ентузіазму констатує він.

Звичайно, додамо ми, тому, що сьогодні Степан Бандера – як символ, як ідея і як легенда – є тим, що об'єднує українську націю у мобілізовану спільноту волі, свідому своїх історичних завдань.

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 94
grom2468 _ 11.02.2016 01:52
IP: 104.197.75.---
Rall:
Полный дебил!
grom2468 _ 10.02.2016 14:11
IP: 104.197.213.---
astros:
Полный дебил!
grom2468 _ 07.02.2016 01:37
IP: 104.197.235.---
Старое пошарпаное блядво jut ПНХ!
LYCIV_OLGA _ 06.02.2016 10:01
IP: 109.251.42.---
Думка (вже два дні спокійно спати не дає (Смайлик "smile")) вголос (хоч це і зовсім не суттєво): а як astros-ові вдалося запостити без змін призвище Прит*ули у своєму пості – astros _ 04.02.2016 22:57, коли у всіх інших (смертних) користувачів – робот УП такого "неподобства" не приймає і видає "заборонена лексика"???...
LYCIV_OLGA _ 06.02.2016 09:54
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
Знаєте, з задоволенням побалакала б з Вами, але пробачте мені – зараз немає ні краплини вільного часу, та й такі пустопорожні/безпредметні розмови/демагогія/"переливання з пустого до порожнього" – взагалі – мені нудні та нецікаві!
LYCIV_OLGA _ 06.02.2016 09:52
IP: 109.251.42.---
Шановний Mike_Kharkov, Ви трошки не про то (!)... (Хоч і за те – щиро дякую) Але я писала про "націоналізм", а Ви – мені – про "націю". Що, справді різниці не помічаєте? Чи просто граєте таку роль??...
Ви б ще щось – не тільки про ознаки феодалізму, а й – рабовласницького, і, навіть, общинного ладу в сучасному суспільстві взагалі, і в Україні зокрема; або про відмінності між громадянським/соціальним/ політичним поняттями нації); або ж про те, що в Україні нація, взагалі ще не сформувалася, і знаходиться тільки у процесі становлення, (а можна, навіть, щось про класову сутність понять "нація" та "націоналізм", чи про безперспективність ідеології націоналізму у глобалізованому світі)...
Ото тем (!) для "обговорення" було б (!), як і для "умовиводів" (???), щодо того, що український націоналізм – якийсь "не такий", неправильний, і взагалі, "не має права на існування"!...
(див.закінчення)
_yurkiv_ _ 05.02.2016 21:00
IP: 104.197.202.---
Mike_Kharkov:
Сучасна буржуазна нація має іншу природу, якої не існувало до бурж. революцій – економічну.
====================
Хто б міг подумати?
А усі гадали, що природа буржуазної нації завжди одна і та ж...:)
Антон Вагай _ 05.02.2016 19:54
IP: 37.55.177.---
Хто фінансує цю ахінею?
Mike_Kharkov _ 05.02.2016 14:24
IP: 188.163.83.---
LYCIV_OLGA:
Перш ніж починати обговорення/висловлюватися на будь-яку тему, необхідно визначитися про обсяг і зміст кожного використовуваного терміну/поняття...
Саме так. "Націоналізм" – похідне від "нація". Звідси, треба перш ніж наводити цитати про націоналізм домовитися про націю.
А тут доволі просто – "нація" в укр.нац-мі це синонім "етносу" (нічого іншого феодальна доба дати не може).
Сучасна буржуазна нація має іншу природу, якої не існувало до бурж. революцій – економічну.
Тому наводити цитати про сучасну бурж. націю з проекцією на Україну, яка досі є феодальною, є не просто некоректно, а й спекулятивно, погодьтеся. Цим у нас займається саме влада – ліпить фейк демократії, фейк нації, фейк реформ... І тут їм наш феодальний націоналізм чудово підходить для утримання народу у стойлі.
Mike_Kharkov _ 05.02.2016 12:51
IP: 188.163.83.---
_yurkiv_:
Олег Тягнибок – не блогер, а Провідник Партії Українського Націоналізму на теренах сучасної України
Отец украинской демократии и особа, приближенная к Нации...
Почем опиум для народа?:)

Неможливо вже всю цю партійну пихатість слухати без гумору. Мало було з'їздів, вождів та побрехеньок.
LYCIV_OLGA _ 05.02.2016 11:58
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
...Туди ж і ще далі – ми повинні відправити і теперешніх грайливих поводирів – всю цю "миздобульську рать". Усіх рівнів. Які занадто загралися імітацією реформ,самозакоханою бездіяльністю безвідповідальністю,узаконеним грабунком населення, угодовством, фанфарними фарисейськими вівтарями, закланням та паплюженням українських патріотів та героїв.
LYCIV_OLGA _ 05.02.2016 11:57
IP: 109.251.42.---
(продовження)
...або нав'язується провокаторами/ворожими пропагандистами. В наших конкретних умовах – український націоналізм – необхідна/закономірна/неминуча форма (само) захисту української нації! А основною причиною всіх наших бід, є саме відсутність/брак націоналізму серед широких мас!
Тільки націоналісти здатні та залишаються єдиною надією/силою, що здатна навести лад в нашій країні. А ще треба хоч іноді показувати Заходу, що вони не завжди будуть нашим "Олімпом". І у нас є свої, власні (!!!) принципові "боги" і "священні книги". Якими українці ніколи (!), ні з ким (!) не розмінюватимуться. Справжні українці, а НЕ псевдо елітна шушера. Не обслуговуючі цвіркуни,боягузи та псевдоліберальні свистуни з фальшивими мережевими музиками.
Наприклад – зараз – ми повинні відправити у далеку мандрівку (у напрямку безальтернативної чоловічої гідності) мінські домовленності...
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 05.02.2016 11:52
IP: 109.251.42.---
(продовження)
The American Heritage Dictionary of the English Language (4th ed.), 2000 by Houghton Mifflin Company (словник англійської мови (4-те вид.), 2000 Houghton Mifflin)
Nationalism: 1. Devotion to the interests or culture of one's nation. 2. The belief that nations will benefit from acting independently rather than collectively, emphasizing national rather than international goals.3. Aspirations for national independence in a country under foreign domination.
Націоналізм: 1. Відданість інтересам або культурі свого народу. 2. Переконання, що країни виграють від самостійних дій, а не дій інтернаціональних, оскільки національні цілі ставляться вище міжнародних. 3.Прагнення до національної незалежності країни, і протидія спробам іноземного панування

Таким чином, з цих трьох визнаних у всьому світі і шанованих джерел ми бачимо, що націоналізм – це явище позитивне і зовсім не таке, яким воно бачиться деяким недоучкам/"митрофанушкам"...
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 05.02.2016 11:49
IP: 109.251.42.---
(продовження)
Webster's Revised Unabridged Dictionary.1998 MICRA (Словник Вебстера, видання США, 1987 р.)
Nationalism: 1. The state of being national; national attachment; nationality.2. An idiom, trait, or character peculiar to any nation. 3. National independence; the principles of the Nationalists.
Націоналізм: 1.Стан відданості своєму народові 2. Ідіома, риса, або символ, властиві будь-якої нації. 3. Національна незалежність, принципи націоналістів.

Encyclopaedia Britannica.2002 (Британська енциклопедія)
Nationalism: Ideology based on the premise that the individual's loyalty and devotion to the nation-state surpass other individual or group interests.
Націоналізм: ідеологія, заснована на тому, що людська лояльність і відданість національній державі перевищують особисті або групові інтереси.
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 05.02.2016 11:47
IP: 109.251.42.---
(продовження)
Але в наших конкретних умовах/в нашій реальності, – будь-які спроби уточнення термінології здатні призвести скоріше до мордобою, ніж до уточнення...На щастя ми у віртуалі, тому я продовжу.
На превеликий жаль – В СУЧАСНИХ УМОВАХ – ВЕЛИЧЕЗНА КІЛЬКІСТЬ ЛЮДЕЙ, навіть ті, які мають вищу, але безсистемну освіту, – не володіють понятійним/абстрактно-аналітичним/логіко-системним мисленням, а тому НЕ РОЗУМІЮТЬ ЕЛЕМЕНТАРНОЇ РІЗНИЦІ МІЖ ПАТРІОТИЗМОМ/НАЦІОНАЛІЗМОМ І ЕКСТРЕМІЗМОМ/КСЕНОФОБІЄЮ. Ситуація, коли український націонал-патріот безпідставно асоціюється з націонал-шовіністом – просто неможлива /неприпустимий в цивілізованому/культурному суспільстві!
Щоб оперувати поняттями на рівні, визнаному усім людством, пропоную звернутися до авторитетних/академічних/міжнародних видань.
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 05.02.2016 11:45
IP: 109.251.42.---
Mike_Kharkov:
... маю свій рахунок до тієї секти, що звуть себе "українськими націоналістами", і до них питань вже не маю, я і до сусіда-наріка – марна справа. Тут слід відрізати, аби не заважали іншим тією дуррю.
... до того ж, ще й винищення сотень тисяч не найгірших представників народу, яких підставили за фетиш "національної ідеї", тобто, одноосібної влади ОУН.
Укр. нац-м завжди був "for sale", і зараз обслуговує олігархію. Його єдиний козир – темрява народу, оцим він і торгує.
Mike_Kharkov, "не спокушайтеся на власний рахунок"!
Перш ніж починати обговорення/висловлюватися на будь-яку тему, необхідно визначитися про обсяг і зміст кожного використовуваного терміну/поняття. Як казав колись-то Рене Декарт: "Люди позбулися б від половини своїх неприємностей, якщо б змогли домовитися про значення слів".
(див.продовження)
_yurkiv_ _ 05.02.2016 11:41
IP: 104.197.181.---
Mike_Kharkov:
Олег Тягнибок – не блогер, а Провідник Партії Українського Націоналізму на теренах сучасної України.
Ну, не один Ви маєте "свій рахунок" до Українських Націоналістів!
Таких в Україні поназбирується сотні тисяч, а все тому, що знаходяться на іншій стороні "темряви", боротьба яких висікає СВІТЛО для заблукавших українських душ.
Солодкі співи "про націю" – це не звичайна жадоба влади, а це пожертва заради становлення Нації, а оскільки на співи та пожертви була здатна лише ОУН, то, хто ще окрім ОУН міг бути Провідником Українців?
Ви праві, Український Націоналізм – то є "GOOD for all eternity"!
"Інтермальчіки"© це розуміють, і тому пручаються:)
Mike_Kharkov _ 05.02.2016 09:55
IP: 188.163.83.---
_yurkiv_:
Mike_Kharkov:
А чи не писав я нижче?:
Ні, пане _yurkiv_:, не писали.
Ви не бажаєте допомогти блоггеру Тягнибоку:), і як завжди ані слова по справі.
Стосовно ж "знатоків" лише вкотре зауважу, що маю свій рахунок до тієї секти, що звуть себе "українськими націоналістами", і до них питань вже не маю, я і до сусіда-наріка – марна справа. Тут слід відрізати, аби не заважали іншим тією дуррю.
А людям слід пояснювати звідки такі солодкі співи "про націю" – звичайна жадоба влади, що прослідковується усі сто років "змагань", що в теорії, що на практиці. І на практиці, до того ж, ще й винищення сотень тисяч не найгірших представників народу, яких підставили за фетиш "національної ідеї", тобто, одноосібної влади ОУН.
Укр. нац-м завжди був "for sale", і зараз обслуговує олігархію. Його єдиний козир – темрява народу, оцим він і торгує.
LYCIV_OLGA _ 05.02.2016 08:57
IP: 109.251.42.---
Ну, ось – ЧЕРГОВА БРЕХНЯ (яка там за рахунком?) ВІД ASTROS-А – не забарилася! Тепер не його шалена українофобія, а саме я (???) винна в тому, що його – ще (!!!) "за П-р-и-т-у-л-и разів з десять" банили! (А ще – якісь "гроші Тягнибока", які той "витрачає" на мене, увага до моєї персони зі сторони Пайєтта...)
(Чи це, все-таки, шизофренія/марення/галюцинації??? До його"чергових" нічних жахів – галичан-підляшків (єзуїтського семені) / майданівців/ бандерівців/ націоналістів/ свободівців/ правосєків, які постійно його "переслідують", додалася ще й я особисто...)
Ні, все-ж таки 100-500 разів правий Pixel, не може людина бути настільки дебільною! Все це – зі сторони astros-а – звичайнісінькі "гра на публіку", спроба "закосити" під дурничка!
_yurkiv_ _ 05.02.2016 07:57
IP: 104.154.92.---
Mike_Kharkov:
А чи не писав я нижче?:
_yurkiv_ _ 04.02.2016 12:10IP: 104.197.185.--
astros:
_yurkiv_:
Усі, хто ненавидить ЧИТАННЯ!:)
Коммуняки навыворот зомбируют украинцев с помощью классических же коммунистических методик, в том числе и Ленинских чтений. Скоро будем и лен...тьфу, бандеровские зачеты сдавать, кто пролетел-останется без пайки...

Тоталитаристы – они все одинаковые и их методы – аналогично.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
yurkiv:
Ну, для вас, "знатаков бандэризма", здати залік – це, як два пальці обсикати...:)
_yurkiv_ _ 05.02.2016 07:50
IP: 104.197.42.---
astros:
_yurkiv_ Якщо модератор видає тобі нові ніки, як пиріжки, який зміст йому дзвонити? ***

А Вас я в цьому і не звинувачую – Вам природне почуття гумору не дозволяє вдаватися до такої ницісті...

Втім, якщо Вам не цікаво зі мною спілкуватися – це питання можно легко вирішити і без модератора...:))
Втім то і справа, що без модератора тут не обходиться, і це – найцікавіше:)
_yurkiv_ _ 05.02.2016 07:46
IP: 104.197.154.---
Николай Чаварга:
_yurkiv_:
Николай Чаварга:
Чорт з нею, з Україною – головне, що в Києві почали Бандерівські читання...
++++++++++++++++++++++++++++++
Саме тому чорт з нею, що так мало читаючих і думаючих...
- От навчитись би читати, і зрозуміти, що це ви такого сказали. Мабуть, щось розумне, та не втну...
Тому і чорт з нею...
Mike_Kharkov _ 04.02.2016 23:22
IP: 104.197.65.---
Даремні оті читання.
Бо тоді пану Тягнибоку прийдеться пояснювати те, що він "пропустив", наприклад:

"Кожна московська держава, як царська, так демократична і большевицька, завжди послуговувались підступом і віроломністю супроти України й інших народів, і кожну форму союзу перетворювала в найжахливіше поневолення. Отже, ворогом був не тільки даний режим – царський, чи большевицький, не тільки державна і суспільна система, а сама московська нація, навіжена бісами імперіялізму, жадобою бути все більшою, могутнішою, багатішою, але не власним ростом, а коштом поневолення інших народів, їх пограбуванням і всмоктуванням у себе."
І далі:
"Розправляючись з ворогом у себе в хаті, треба тямити, що він остаточно лише тоді буде переможений, коли скапітулює на своїй землі. Це мусять враховувати члени поневолених народів, які будуть кинені на російську землю."

Якось "невдобно" у 21-му ст. виправдовувати щось на кшталт звичайного расизму аргументами про "московську націю":).
Николай Чаварга _ 04.02.2016 22:25
IP: 188.163.73.---
_yurkiv_:
Николай Чаварга:
Чорт з нею, з Україною – головне, що в Києві почали Бандерівські читання...
++++++++++++++++++++++++++++++
Саме тому чорт з нею, що так мало читаючих і думаючих...
- От навчитись би читати, і зрозуміти, що це ви такого сказали. Мабуть, щось розумне, та не втну...
LYCIV_OLGA _ 04.02.2016 22:17
IP: 109.251.42.---
Я astros-а не чіпляла, його ніку не згадувала, але цей дурничок сам (і власноруч) "спалився", сприйнявши написане мною 04.02.2016 15:32 на власну адресу! От і перший доказ розумової неповноцінності чергового рашиста!
astros:
... коли отримує належну відсіч -мерщій дзвонить модератору – "її, мовляв тут ображають..."...:)))
Наскільки мені відомо, раніше баб до єзуїтів не приймали...Але зараз, бачу, з білетом КПСС – найбільш відморожених беруть...:))
А от і ДОКАЗИ не тільки ЙОГО розумової неповноцінності, а і СВІДОМОЇ БРЕХНІ (а може – хворобливої уяви?):
1) Жодної "належної відсічі" від когось, за щось – я ніколи (!) не отримувала (!), бо жодного разу ні з ким в мене ще не виникало "яблука розбрату"! Тож – брехня перша.
2) Хто (???) і звідкіля (???) може знати про моє спілкування телефоном з кимось??? От – брехня друга.
ONLINE
Мовне питання191 Зеленський76 Корупція1445 Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter