Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

III Бандерівські читання в Києві

03 лютого 2016, 14:25

Втретє відбуваються Бандерівські читання. Вони народились у дні Революції Гідності і пройшли у захопленому народом приміщенні КМДА. І тоді, і зараз Бандерівські читання стали помітним явищем у суспільному житті України.

Хочу побажати учасникам читань наснаги та плекання того революційного духу, того нонконформізму, що витав два роки тому у лютневі дні 2014.

Відбудова і закріплення Самостійної Соборної Української держави – це та мета, яку поставили перед собою наші прадіди і яку ми маємо за честь робити справою свого життя, прагнути і усіляко долучатися до її реалізації і завершення.

Для нас ніколи не було таємницею, хто головний ворог і звідки виходить основна загроза для України. Це опанована бісами імперіалізму Москва. Націоналісти впродовж сотні років ведуть свою боротьбу. Зусиллями наших героїв українські землі були звільнені від совєтської влади, ми домоглися знищення і заборони комуністичної партії і системи, повалення бовванів Лєніна по всій країні, започаткували процес декомунізації. Однак це лише етап боротьби.

Недарма у праці "Перспективи Української Революції" Степан Бандера писав: "Мета наших визвольних змагань – повне унезалежнення від Москви через побудову Суверенної Соборної Української Держави, – не може бути нічим підмінена. Сама зміна режиму й устрою Росії, при будь-якому узалежненні від неї України, не є ані суттю, ані етапом українського визволення...Як по московському боці немає інших діючих сил, тільки імперіялістичні, що найбільш ворожо ставляться до визвольних змагань України й інших народів, так само з нашого боку супроти них може бути тільки одна постава: відпір і боротьба. Боротьба з Москвою, з большевизмом і з кожною іншою формою її загарбницького імперіялізму, аж до повного визволення, поки московська нація не виречеться своїх намагань поневолювати Україну й інші народи та не погодиться жити з ними в мирних взаєминах, на засаді пошанування самостійности і всіх прав кожного народу".

Цими словами Степан Бандера застерігав нас від політики капітуляції перед ворогом. І саме на ці граблі з завидною регулярністю щоразу наступають ліберальні, ненаціональні очільники України.

В усі часи нашої історії найчастіше ставалось так, що причиною поразок і катастроф нашої нації були хаос і безлад у головах владної еліти. Коли провідна верхівка замість принципової політики займається крутійством, коли замість безоглядної боротьби з агресором намагається "з ворогом по правді жить", коли на вимогу ворога намагається протягти в Конституцію капітулянтські, антинаціональні зміни про "особливий статус", коли таємно облаштовує з тим же ворогом фінансові оборудки – це надійний шлях до чергової катастрофи.

"Перемогти рецидив історичних слабостей та баламутств може лише чистий, незаплямлений крутійствами й компромісами зі злом український націоналізм вийде переможцем з важкого, але величного змагання проти сатанічної большевицької Москви".

Ці пророчі слова Бандери підтверджені історією. Бо лише націоналісти у всі часи залишалися єдиним вірним щитом своєї нації.

На початку січня цього року, кілька днів після бандерівських новорічних сотень смолоскипних маршів, які пройшли по всій Україні, один з провідних ліберальних "інтелектуалів" написав блог про "глорифікацію Бандери". Він неохоче визнав, що багаторічні риторичні вправи на тему "постать Бандери розколює Україну, східняки ніколи не приймуть Бандеру" – не дали результату. І як тільки влада перестала нагнітати на Сході штучну антибандерівську істерію, а люди на власні очі переконались у небезпеці з боку Москви – Бандеру на Сході почали приймати, – пише ліберальний автор. "І прийматимуть дедалі більше", – без ентузіазму констатує він.

Звичайно, додамо ми, тому, що сьогодні Степан Бандера – як символ, як ідея і як легенда – є тим, що об'єднує українську націю у мобілізовану спільноту волі, свідому своїх історичних завдань.

Слава Україні!

powered by lun.ua
Коментарі — 94
_yurkiv_ _ 04.02.2016 19:15
IP: 173.255.112.---
astros:
штатні тролі...рашистським тролям...прикладів ватяного дебілізму...остаточної деградації і виродження всього їх "раSSійського світу"...рашист...какие клоуны!...обмеженість/глупство...розумову неповноцінність/слабоумство/божевільність... ++++++++++++

Отакий стиль дискусії нав"язує читачам Ленін у спідниці, випускниця Університету Марксизма-Ленінізма, парторг Ірини Фаріон – LYCIV_OLGA _...

А коли отримує належну відсіч -мерщій дзвонить модератору – "її, мовляв тут ображають..."...:)))
Наскільки мені відомо, раніше баб до єзуїтів не приймали...Але зараз, бачу, з білетом КПСС – найбільш відморожених беруть...:))
Якщо модератор видає тобі нові ніки, як пиріжки, який зміст йому дзвонити?
vurobnuk _ 04.02.2016 16:49
IP: 92.112.237.---
Иван Орлов:
Какие здравомисляшие? Это сцыкливые существа способны гадить лишь под покровом ночи.
LYCIV_OLGA _ 04.02.2016 15:33
IP: 109.251.42.---
(закінчення)
а штатні тролі ще й можуть одержувати доплату за кожну їм відповідь. Тож – навіщо приносити їм стільки задоволень?!...
А Якщо, вже не в силах стримуватися, то можна – почати писати не ім (!), а про (!) їх маячню, та їх самих у третій особині...
Тож єдине, що нам тільки зостається, то – щиро дякувати всім рашистським тролям за їх наполегливу, невтомну працю по наданню наочних і таких яскравих/незаперечних доказів/прикладів ватяного дебілізму, та остаточної деградації і виродження всього їх "раSSійського світу"! Ніхто – окрім них самих – не впорався б з таким завданням краще! (Смайлик "smile")
LYCIV_OLGA _ 04.02.2016 15:32
IP: 109.251.42.---
(Смайлик "smile") "Ой, Вань, гляди – какие клоуны!..."
Ну, чому завжди так – як рашист, то обов΄язково – путінізм головного мізку, українофобія/раSSізм,???... (І рашистські тролі на УП – тому підтвердження)
Наочний приклад цього – їхні недоречні (зовсім не за темою) та абсурдні (не маючі ніякої логіки) – флуд чи флейм у кожній (!) темі, а ще й незгарбні спроби тролінгу. Бо всі їх "старання" тільки свідчать про їх обмеженість/глупство, і дуже часто, навіть, пр – розумову неповноцінність/слабоумство/божевільність (!!!)
І Ніякий "діалог" з ними неможливий! Що, хтось справді сподівається, що йому вдасться в чомусь їх переговорити/переконати???... Вони ж тут – зовсім для іншого!
Та й намагатися "дати" комусь з них "підпотиличника" – абсолютно марно! Бо ці моральні потвори тільки тішаться, коли хтось "вступає з ними в особисту дискусію" (фактично – "йде в них на поводу" і разом з ними "розводить срач" – засмічує/забовтує/"уводить в бік" тему)...
(див.закінчення)
Orest Asgard _ 04.02.2016 15:10
IP: 80.64.83.---
Формуємо колони та йдемо смолоскипним маршем викурювати корупцію "смотрящих" Порошенко на вечірній прийом до АП.
До уваги громадкості! Порошенко розпочинає прийом після заходу сонця до 2години ночі.
Основна вимога:зміна всіх "смотрящих" Порошенко на держ.посадах починаючи з Гонтаревої, Пінькаса, Свинарчука,Ложкіна,Демчишина, людей Жванії та Кононенко і т.д.Проведення відкритих кадрових конкурсів та призначення професійних технократів.

Досить ділити гешефти та грабувати країну!

P.S.Гешефт – це німецьке за походженням слово, яке часто вживається в середовищі євреїв та жителів Одеси і означає: махінація, угода заради вигоди, бариш.
_yurkiv_ _ 04.02.2016 13:13
IP: 104.197.231.---
astros:
_yurkiv_ А па-русски в казачка запаросскава виходить краше:)
Маладэц! +++

Дзенькую, генацвале! Я дежурный по ЮК а на компе нет украинской раскладки...
І в макітрі її нема.
_yurkiv_ _ 04.02.2016 12:10
IP: 104.197.185.---
astros:
_yurkiv_:
Усі, хто ненавидить ЧИТАННЯ!:)
Коммуняки навыворот зомбируют украинцев с помощью классических же коммунистических методик, в том числе и Ленинских чтений. Скоро будем и лен...тьфу, бандеровские зачеты сдавать, кто пролетел-останется без пайки...

Тоталитаристы – они все одинаковые и их методы – аналогично.
Ну, для вас, "знатаков бандэризма", здати залік – це, як два пальці обсикати...
А па-русски в казачка запаросскава виходить краше:)
Маладэц!
_yurkiv_ _ 04.02.2016 09:44
IP: 104.197.213.---
Мыкола Злочевский:
Дмитрий Лаба:
Международный = межнациональный = ничей.
Бандера учил украинский дружески вместе защищать себя.
"Если бы Украинцы все силы, потратили на борьбы друг с другом направили на врагов, последних бы давно не было!"
Разницы между восточником и западников нет ни. Просто коммунисты на Востоке господствовали дольше и более истребили верующих людей. А в конце своего господства, вместо райкомов партии построили через красных директоров церкви УПЦ (МП), чтобы наивных украинский одурманить ладаном и языком, и заставить кормить Москву, шовинистическую столицу мусульманства и буддизма.
Только, когда РФ захватила Крым, ЛНР и ДНР, – РПЦ сравнялась по количеству православных с Украины.
А враги были фашисты или украинцы с русскими!?
Усі, хто ненавидить ЧИТАННЯ!:)
_yurkiv_ _ 04.02.2016 09:41
IP: 104.197.97.---
astros:
sidor: А ось після угоди з Гітлером – так, торгували продсировиною. В обмін на найсучасніші станки, прилади, зразки зброї, навіть недобудований крейсер Лютцов ("Петропавловск")... Що тут такого, що не відповідає моралі чи міжнародним нормам? ОТОЖ...
ЇЇ відсутність.
_yurkiv_ _ 04.02.2016 09:39
IP: 104.197.185.---
Miki2:
Вениамин Николаев:
Александр 1:
Вениамин Николаев:
Схидняков, давших западенцам навязать себе чуждую бандеровскую идеологию – презираю.
Соромлюся спитати, а яку ідеологію ви так стійко поділяєте, що досі не піддалися "чужої бандерівської ідеології"?
Я же ватник, надеюсь, вы в курсе. Значит и идеология у меня соответствующая – интернационализм.
Інтермальчік
Мікі, +10500!
_yurkiv_ _ 04.02.2016 09:38
IP: 104.197.213.---
Николай Чаварга:
Чорт з нею, з Україною – головне, що в Києві почали Бандерівські читання...
++++++++++++++++++++++++++++++
Саме тому чорт з нею, що так мало читаючих і думаючих...
_yurkiv_ _ 04.02.2016 09:30
IP: 104.154.56.---
Вениамин Николаев:
Мыкола Злочевский:
Вениамин Николаев:
Бандеровцы чтят свою память,а этот прыщ хохлопузый не чтит,кто он после этого!?
Вот тут – абсолютно согласен.
Западенцев, при всей моей нелюбви к ним, не могу не уважать за их верность своей идеологии.
Схидняков, давших западенцам навязать себе чуждую бандеровскую идеологию – презираю.
А я східняків презираю за те,
Що їм засирав мізки лєнін!
_yurkiv_ _ 04.02.2016 09:27
IP: 104.197.211.---
Вениамин Николаев:
Мыкола Злочевский:
Вениамин Николаев:
Я понимаю самих бандеровцев у которых погибли в лесах родственники,это как месть за их смерть.
Но не понимаю тех украинцев у которых от бандеровцев погибали мирные люди Украины и сейчас предают память своих дедов и прадедов и в угоду кучки бандервы ходят с флагами этих недобитых фашистов.
А Сидор не почитает память своей бабушки партизанки,которая если бы попала в руки бандервы,то страшно подумать,что испытала бы это героическая женщина.
Sidor – русскоязычный украинский националист.
Так по чему sidor – внук красной партизанки не может быть бандеровцем?
Онук за бабушку не атвєчаєт!
_yurkiv_ _ 04.02.2016 09:24
IP: 104.197.213.---
Мыкола Злочевский:
sidor:
Мыкола Злочевский:
Набери в поисковике – Мордор. И узнаешь где енто.
Материал из Википедии – свободной энциклопедии

Мо́рдор (синд. Mordor, в переводе – "чёрная страна") – в легендариуме Дж. Р. Р. Толкина, область на юго-востоке Средиземья к востоку от Андуина, владения Саурона. Фродо и Сэм отправились туда, чтобы уничтожить Кольцо Всевластья. Мордор уникален благодаря трём огромным горным хребтам, окружающим его с севера, запада и юга и защищающим эту землю от неожиданного нападения.
Заміни Фрода на Бандеру, а Сема на Шухевича, і всё сайдётся!
_yurkiv_ _ 04.02.2016 09:17
IP: 104.197.104.---
Alexey Mikhaylov:
Бандера мечтал разрушить СССР и создать много национальных государств "Ставимо знак рівняння між українською революцією і визволенням усіх поневолених большевизмом народів."... а сегодня когда народ Новороссии решил воссоздать свою нацию. Как Великорусская нация стала русской, малорусская нация стала Украинской, так и причерноморская украинско-русская нация стала Новороссийской... Тут бандеровцы запаниковали, сразу за оружие, против федерализации и т.д. Бандеровская идеология фальшивка-способ порабощения. Чуждая многим украинцам и русским. Смесь Католика отца, УНР, Польши и Галиции, и Абвера. Попытки навязать остальной части Украины эту смесь-пытаясь назвать её национальной идеей породили раскол в обществе на нацию Сепаров и нацию Бандера. Ничего удивительного. Национализм это тупик. Нация без человека-ничто!!!
НАЦІЯ без кацапа та хахла – НЕЧТО!!!
_yurkiv_ _ 04.02.2016 09:16
IP: 104.197.202.---
SpizzukovichVF:
Яценюк: Відставка зараз – це втеча з поля бою...

Яка фпеззе видставка??? Боронь боже! Тико КУЛЯ в ЛОБ-и бажано в прямому эфири!!! Яке поле бою!!??? Це пидсрачник -ПУШОВ ЗЛОДИЙ вид КОРИТА!!!
Не ПАСКУДЬ ПАСКУДА гарний вислив-КУЛЯ в ЛОБА! Ти ж САМУРАЙ!!
Пистоля э?? Тоби ж Луценко колись подарував Форта от и прийшов час вживати!!!
Йому нема коли, він на Бандерівських читаннях!
_yurkiv_ _ 04.02.2016 09:13
IP: 104.197.55.---
astros:
Ну і чим Бандервські читання відрізняються від Ленінських?
Чітатєлямі!
_yurkiv_ _ 04.02.2016 09:12
IP: 104.197.211.---
Вениамин Николаев:
Ну от – у Києві бандерівські читання.
В зв"язку з цим фактом невблаганно постає
Таке просте і разом с тим складне питання:
Як так – бандерівців нема, читання – є?
Як так – бандерівців нема, кацапи – є?
_yurkiv_ _ 04.02.2016 09:09
IP: 104.197.104.---
Геннадий Шелухин:
- Ну теперь, стало быть, пошло. Пропал дом. Всё будет как по маслу: вначале каждый вечер пение, затем в сортирах замёрзнут трубы, потом лопнет паровое отопление и так далее.
- Вы слишком мрачно смотрите на вещи, Филип Филипыч! Они теперь резко изменились.
- Голубчик! Я уже не говорю о паровом отоплении! Пусть! Раз социальная революция – не надо топить. Но я спрашиваю: почему это, когда это началось, все стали ходить в грязных калошах и валенках по мраморной лестнице? М.А. Булгаков. "Собачье сердце"
И ссать па ней?
Дмитро Лаба _ 04.02.2016 09:01
IP: 178.94.172.---
Інтернаціональний = міжнаціональний = нічий.
Бандера вчив українців дружньо разом боронити себе.
"Якби українці всі сили, що витратили на поборювання один одного направили на ворогів, останніх би давно не було!"
Різниці між східняком і західняком нема жодної. Просто комуністи на Сході панували довше і більше винищили віруючих людей. А в кінці свого панування, замість райкомів партії збудували через червоних директорів церкви УПЦ (МП), аби наївних українців одурманити ладаном і язиком, та змусити годувати Москву, шовіністичну столицю мусульманства і будизму.
Лише, коли РФ загарбала Крим, ЛНР та ДНР, – РПЦ зрівнялася по кількістю православних з Україною.
vurobnuk _ 04.02.2016 07:31
IP: 92.112.237.---
Геннадий Шелухин:
Завидно?)))))))))
Miki2 _ 03.02.2016 23:31
IP: 178.94.34.---
Андрей Кононенко:
astros:
Если бы не предыдущие поколения борцов за независимость, то Украина могла бы остаться республикой в РФ. Да и сейчас, как видим, есть большая польза от "бандеровской идеологии": не дают московским холуям слить Украину в Россию.
Жми, Андрюха, і я лічно тобі випишу жовто-блакитні патріотичні шаровари
Miki2 _ 03.02.2016 23:28
IP: 178.94.34.---
astros:знову нік змінив, скотиняка jut
Андрей Кононенко _ 03.02.2016 23:18
IP: 188.163.73.---
astros:
Если бы не предыдущие поколения борцов за независимость, то Украина могла бы остаться республикой в РФ. Да и сейчас, как видим, есть большая польза от "бандеровской идеологии": не дают московским холуям слить Украину в Россию.
Miki2 _ 03.02.2016 22:08
IP: 178.94.34.---
Вениамин Николаев:
Александр 1:
Вениамин Николаев:
Схидняков, давших западенцам навязать себе чуждую бандеровскую идеологию – презираю.
Соромлюся спитати, а яку ідеологію ви так стійко поділяєте, що досі не піддалися "чужої бандерівської ідеології"?
Я же ватник, надеюсь, вы в курсе. Значит и идеология у меня соответствующая – интернационализм.
Інтермальчік
Aтака Путіна1224 Україна та Європа1085 Корупція1335 Зеленський19 Донбас14
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter