Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

План "Свободи" із деокупації Донбасу та Криму

18 вересня 2017, 15:37

Четвертий рік Українська держава перебуває в стані війни з московитами. Тим часом влада не пропонує жодних дієвих шляхів для деокупації загарбаних земель. Нам впарюють мінський формат як єдино можливий заради миру, говорячи, що альтернативи Мінську нема. Але це лицемірство, за яким криється продовження війни на десятиліття. Вони хочуть залишити цю війну нашим дітям і внукам.

Москву треба не вмовляти, а примушувати з позиції сили. Бо од чорта одхрестишся, а од московита не відмолишся.

Одночасно слід нарощувати власну військову міць і вести жорстку боротьбу з п'ятою колоною всередині країни. І тоді повернення окупованих територій буде. На українських умовах та під українським прапором.

Як це зробити – чітко і зрозуміло прописано в новій редакції Програми захисту українців, ухваленій на ХХХVIII З'їзді ВО "Свобода" 16 вересня 2017 року. Наше завдання – втілити ці пункти у життя.

Отже, розділ IХ Програми захисту Українців – "Донбас, Крим і Севастополь. Відновлення територіальної цілісності та подолання наслідків окупації":

9.1. Вжити всіх можливих заходів для якнайшвидшого та невідворотного повернення тимчасово окупованих Росією територій. Розробити військовий план звільнення Кримського півострова та Донбасу від окупантів та негайно розпочати реалізацію його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складової.

9.2. Запровадити повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій. Тримати її до повної деокупації цих територій.

9.3. Забезпечити всі права та умови життя громадянам України, які вимушено полишили тимчасово окуповані території. Сприяти тим із них, хто активно протидіє окупаційному режиму та (або) воює проти окупантів у ЗСУ, МВС, СБУ, в інших офіційних та добровольчих підрозділах України.

9.4. Ліквідувати особливий статус адміністративних одиниць – Автономної Республіки Крим та міста Севастополь (з відповідними змінами до Конституції України). Не допустити надання "особливого статусу" для окупованих територій.

9.5. Проводити вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях (як і вибори до ВРУ) лише після повної деокупації, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, на співпрацю з окупаційним московським режимом, на лояльність до України та відповідність статусу громадянина України. Не допустити визнання Україною жодних виборів на окупованих територіях до їхнього повного звільнення.

9.6. Притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини. Розпочати негайні заочні судові процеси щодо всіх виявлених колаборантів та зрадників з одночасним оголошенням цих осіб у міжнародний розшук.

9.7. Провести повну інвентаризацію та перереєстрацію прав власності на всі види майна на окупованих територіях. Визнати всі правочини, укладені за період тимчасової окупації, юридично нікчемними. Конфіскувати на користь держави все незаконно набуте зрадниками майно. Забезпечити на державному рівні правову й процедурну базу для вирішення майнових суперечок, що виникли внаслідок тимчасової окупації та доведення прав власності на майно, прав користування земельними ділянками тощо. Вжити світову практику "позитивної дискримінації" щодо відновлення прав громадян України, які постраждали від тимчасової окупації РФ українських територій.

9.8. Ухвалити і після деокупації розпочати втілювати державну програму поетапної реінтеграції територій, що були під окупацією. Передбачити економічну, транспортну, культурну, інформаційну та освітню реінтеграцію.

9.9. Забезпечити захист національних прав автохтонного українського населення Криму та Донбасу після звільнення їх від окупації. Етнокультурні права кримськотатарського народу, а також інших народів, визнаних на законодавчому рівні корінними народами на території України, мають бути захищені та гарантовані Конституцією України. Не надавати жодних територіальних преференцій за етнічним принципом.

Коментарі — 233
руслан49 _ 19.09.2017 10:04
IP: 35.195.113.---
Petras Rebokov:
Надпись перед кладбищем на 10 гектарах у Днепропетровска, где ещё неопознанных хох/лов лежит тысячи.
"АТО – главное не победа
главное – участие."
В Україні хоч прилюдно ховають учасників АТО. А у Кацапії заривають отпускніков, які загинули на Донбасі, як собак.
Евгений Воронов _ 19.09.2017 10:02
IP: 35.195.100.---
Украинское государство находится в состоянии войны с московитами... смеяться можно?
Посольства есть...
Торговля есть...
Туризм есть...
Вы все прекрасно понимаете, что официально объявить войну войной вы не можете, прилетит ответка официальная. Вот и парите обычному народу мозги и в принципе хорошо получается...
Москву надо не уговаривать, а принуждать с позиции силы. Чем принуждать? Своими опусами или просить летальное оружие на карачках, уже третий год?
9.1. Разработать военный план освобождения Крымского полуострова и Донбасса от оккупантов.
Третий год сидят и ноют, нужно придумать план.
Мистер Фикс, у вас есть план? Да у меня есть ПЛАН, пошли курнем...
Тут улыбнуло: 9.7 Конфисковать в пользу государства все незаконно нажитое супругами имущество.
Logic2009 _ 19.09.2017 09:52
IP: 91.196.177.---
Yaroslav Yurkiv:
Олег Чирва:
Борис Беккер:
Аркадій Петрович:
Москаля в Україні знищували з 965 року часів походу Святослава з Києва на мордву до 1709 року. Фактично безперервні війни з мордвою. Потім Наполеон, деяка перерва, УНР, УПА і сьогоднішня війна з мордвою. Ця війна тягнеться тисячоліття і триватиме до останнього москаля.
Аркаша, а вы, извините, кто по национальности?
ПИДЛЯШОК...
...пукнув ПІДМОСКАЛИК...
Точніше ПІДРАШОК
Ostapenko Taras _ 19.09.2017 09:33
IP: 35.195.100.---
Аркадій Петрович:
Зовсім не так, і ви це можете побачити самі як вилезете зі свого смердючого схрону галицькобандерівської русофобії. Україна була завжди частиною східно-слов'янського світу, як і росія з білоруссю. Найкращі часи українці мали саме під час об'єднання з цим світом. Навіть у політично важкі часи за Сталіна українцям було краще ніж уніатам під ляхами. Бо у Російській імперії українець був рівним, у ляхів уніати були бидлом. І війна до останнього москаля є лише у хворій уяві нащалків уніатів, сс галиччини, та їншого націоналістичного лайна. Саме коли до влади доривалися ці нацтварюки українці гинули по справжньому та скочувалися до аграрно-батрачного бидла у прислузі панам, що у уніатів, доречи, нормальний стан. Це навіть їх мрія. Безвізоао мити туалети, та жерти брудними руками сало.
Shtaller Sergey _ 19.09.2017 09:24
IP: 35.195.100.---
Petras Rebokov:
Калоид!! Ты вытерся уже возле своего вонючего рта!?
Orest Jj _ 19.09.2017 09:19
IP: 77.52.71.---
Alexander Tsalyuk:
Громадяни, у мене є конкретна пропозиція -треба щось робити!
при СССР на развилке полос стоял огромный плакат (баннер). Когда авто и пипл шли туда – видели надпись "Догоним и перегоним Америку", когда обратно – видели надпись "Не уверен – не обгоняй".
По концовке на этот плакат (размер где то метров на 4х6) заехал бухой гаишник и завис примерно метрах в четырех над землей. Авто висело над землею суток трое...
А вы ото кажетє "треба щось робити"
Logic2009 _ 19.09.2017 09:08
IP: 91.196.177.---
Надпись перед кладбищем на 10 гектарах у Днепропетровска
=====================================================
Безмозглый, в Украине такого города нет, твои методички устарели.
Алексей Дворецков _ 19.09.2017 09:07
IP: 35.189.208.---
От якби Тягнибок як в 2004 виступив проти жедів, ото і був би план деокупації України від мафії, яка засіла у владних кабінетах
Ostapenko Taras _ 19.09.2017 08:59
IP: 35.195.70.---
Petras Rebokov:
Не плутайте українців з цією нацистською мерзотою та популістами брехунами. Тягнибок це не дуже розумний невдаха що нажаль з іншими подібними злочинцями нацистами використав шанс підзаробити грошей та похизуватися бидлячим варіантом націоналізиу галичан. Справжні українці гидують цим непотребом.
Ostapenko Taras _ 19.09.2017 08:55
IP: 35.195.125.---
Звертаюсь до автора цієї маячні як українець до бандерівця. Невже ви справді вважеєте що таких як ви багато? Невже ви справді сподіваєтесь що українці сходу мають щось спільне з бандерівською ідеологією? Звичайно скажених націоналістів стало трохи більше під час майданної вакханалії, апе тае трапляється всюди, де невеликий відсоток мерзотників отримує можливість путча, безладу, агресії при послабленні влади. Ця ситувція закономірно виштовхує на поверхню усе лайно, що має країна. Як бруд та лайно у озері під час бурі. Так і націоналісти різноанітного ступеня мерзотності полізли з історичних відстойників на світ Божий. Це і брехуни теоретики на кшалт В'ятровича чи Кириленкв, це і гапматне м'ясо правого сектору чи свободи, але суть незмінна, гніди, лайно, плітичні мерці, хвора частина суспільства, маргінали, а з ними і просто дегенерати та хулігани вандали. Але кожне суспільсво рано чи пізно від них самоочищується. Якщо ви або просто брехливий популіст наист, або дурень. Але приречений.
Orest Jj _ 19.09.2017 08:54
IP: 77.52.71.---
Иван Круча:
1.Четвертий рік Українська держава перебуває в стані війни з московитами. ****** Оце по -чесному Олег написав: оскільки такого народу, як "московити" на планеті Земля немає – то воюємо ми саме з московитами...:))
2. План – гарний. Тільки бракує одного пункту – а що робити з КРИМЧАНАМИ, які на 80% не побажали далі жити в одній державі з Тягнибоками, Фаріонами, Семенченками та Парасюками? Крематорії такої нечуваної потужності треба готувати заздалегідь...:))
2. в течении 6 месяцев кормить только рошеном.
руслан49 _ 19.09.2017 08:53
IP: 35.195.100.---
Банди Садового і біснуваті грузини планують 17 жовтня захопити АП.
Ostap Kycher _ 19.09.2017 08:48
IP: 35.195.151.---
Alex Green:
====
и кстати, почему Вы решили, что Тягнибок патриот Украины? Есть и другое мнение.
Ostap Kycher _ 19.09.2017 08:44
IP: 35.189.208.---
Alex Green:
Українофобам та русоботам їсти не давай – дай коментувати українських патріотів, значить в правильному напрямку йдемо.
===
так к слову. правильность пути ВО Свобода Вы определяете только по комментариям русоботов, других признаков нету и не будет, потому, что их нет.
Alex Green _ 19.09.2017 08:36
IP: 35.189.249.---
Українофобам та русоботам їсти не давай – дай коментувати українських патріотів, значить в правильному напрямку йдемо.
Anton Ivanenko _ 19.09.2017 08:29
IP: 35.195.10.---
Конченный у вас глава партии...популист, тупица, балабол...а какой глава, такая и партия))))
Мечтайте, выражайте озабоченности, стоните, просите оружия – нам плевать на вас!!
Россия сделает так как нужно ей!!=))
Logic2009 _ 19.09.2017 07:43
IP: 91.196.177.---
Борис Беккер:
Аркаша, а вы, извините, кто по национальности?
Вот Фрейд чистейшей воды и выскочил.
После того, как Вы откровенно врали "Вологжанинову" неужели Вы ожидаете правду?
Нет же, это вопрос из больного подсознания.
Комплекс неполноценности грызёт Вас.
Уролог, давным-давно пора к психиатру.
,
Logic2009 _ 19.09.2017 07:34
IP: 91.196.177.---
Олег Чирва:
Ну вот, уже 25 лет
Ось уже 40 років Шило виховує з себе "інтернаціоналіста".
Але результат протилежний.
З фізика з чудовими надіями перетворився у старого дурня,
який несе маячню на рівні Воронезького недоумка.
Три освіти коту під хвіст.
"Галичани", "підляшки" "русофобы" – от і весь лексикон.
Andrey Kononenko _ 19.09.2017 01:03
IP: 188.163.73.---
Yaroslav Yurkiv:
Патаму шта даже Тягнивбок не знает, какой должен быть военный план. Зато красиво разводит своих дурачков – сторонников его партии.
Yaroslav Yurkiv _ 19.09.2017 00:58
IP: 35.195.70.---
Andrey Kononenko:
Yaroslav Yurkiv:
Andrey Kononenko:
Yaroslav Yurkiv:
Andrey Kononenko:
Тягнивбоковцы, вы вчитайтесь, что вам предлагает ваша партия:)
Она предлагает вам НИЧЕГО. Она предлагает придумать КАКОЙ-ТО план.
Если бы кто-то знал, какой альтернативный план можно придумать, то его давно бы придумали без дебильных призывов придумать план:)

П. С. На самом деле альтернативный план существует, но он не военный и свободовцам не понравится.
"Розробити військовий план звільнення Кримського півострова та Донбасу від окупантів та негайно розпочати реалізацію його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складової."
Дурачьок, нє прідумать, а РОЗРОБИТИ!
Дурачьок, вначале нужно придумать то, что будешь разрабатывать.
А ти не пробу'вав РОЗРОБЛЯТИ, думаючи при цьому?
Военный план невозможен. Что дальше?
Пачаму?
Думай, Андрєйка, думай...а я піду спочину.
На добраніч усім!
Yaroslav Yurkiv _ 19.09.2017 00:55
IP: 35.195.125.---
Костя Галас:
я планів ваших люблю громадьйо! мєчтаній шагі сажєнні!
і тягнівбока толька за то, шта йон тупєє ніж ленін!
Галасував Галас, цитатами сипав...
Чого ж, Костя, дурному з торби випав?
Andrey Kononenko _ 19.09.2017 00:45
IP: 188.163.73.---
Yaroslav Yurkiv:
Andrey Kononenko:
Yaroslav Yurkiv:
Andrey Kononenko:
Тягнивбоковцы, вы вчитайтесь, что вам предлагает ваша партия:)
Она предлагает вам НИЧЕГО. Она предлагает придумать КАКОЙ-ТО план.
Если бы кто-то знал, какой альтернативный план можно придумать, то его давно бы придумали без дебильных призывов придумать план:)

П. С. На самом деле альтернативный план существует, но он не военный и свободовцам не понравится.
"Розробити військовий план звільнення Кримського півострова та Донбасу від окупантів та негайно розпочати реалізацію його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складової."
Дурачьок, нє прідумать, а РОЗРОБИТИ!
Дурачьок, вначале нужно придумать то, что будешь разрабатывать.
А ти не пробу'вав РОЗРОБЛЯТИ, думаючи при цьому?
Военный план невозможен. Что дальше?
Yaroslav Yurkiv _ 19.09.2017 00:45
IP: 35.195.204.---
Борис Беккер:
Во-вторых, полученный в результате совместных проектов с москалями статус Украины, как одной из самых больших по площади и многочисленных по населению стран Европы, а также одной из немногих стран мира, имеющих развитую медицину (кардиологию, хирургию, офтальмологию), многоотраслевую среднюю и тяжелую промышленность, передовую науку, авиа- и ракетостроение – вот беда, так беда.
==========
Не пишіть пєрєдавой брєд, ворог нашого народу!
Yaroslav Yurkiv _ 19.09.2017 00:42
IP: 35.195.237.---
Andrey Kononenko:
Yaroslav Yurkiv:
Andrey Kononenko:
Тягнивбоковцы, вы вчитайтесь, что вам предлагает ваша партия:)
Она предлагает вам НИЧЕГО. Она предлагает придумать КАКОЙ-ТО план.
Если бы кто-то знал, какой альтернативный план можно придумать, то его давно бы придумали без дебильных призывов придумать план:)

П. С. На самом деле альтернативный план существует, но он не военный и свободовцам не понравится.
"Розробити військовий план звільнення Кримського півострова та Донбасу від окупантів та негайно розпочати реалізацію його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складової."
Дурачьок, нє прідумать, а РОЗРОБИТИ!
Дурачьок, вначале нужно придумать то, что будешь разрабатывать.
А ти не пробу'вав РОЗРОБЛЯТИ, думаючи при цьому?
Yaroslav Yurkiv _ 19.09.2017 00:40
IP: 35.189.218.---
Олег Чирва:
Борис Беккер:
Аркадій Петрович:
Москаля в Україні знищували з 965 року часів походу Святослава з Києва на мордву до 1709 року. Фактично безперервні війни з мордвою. Потім Наполеон, деяка перерва, УНР, УПА і сьогоднішня війна з мордвою. Ця війна тягнеться тисячоліття і триватиме до останнього москаля.
Аркаша, а вы, извините, кто по национальности?
ПИДЛЯШОК...
...пукнув ПІДМОСКАЛИК...
Корупція1176 Україна та Європа966 Мовне питання181 Aтака Путіна1134 Свобода слова555
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter