Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

План "Свободи" із деокупації Донбасу та Криму

18 вересня 2017, 15:37

Четвертий рік Українська держава перебуває в стані війни з московитами. Тим часом влада не пропонує жодних дієвих шляхів для деокупації загарбаних земель. Нам впарюють мінський формат як єдино можливий заради миру, говорячи, що альтернативи Мінську нема. Але це лицемірство, за яким криється продовження війни на десятиліття. Вони хочуть залишити цю війну нашим дітям і внукам.

Москву треба не вмовляти, а примушувати з позиції сили. Бо од чорта одхрестишся, а од московита не відмолишся.

Одночасно слід нарощувати власну військову міць і вести жорстку боротьбу з п'ятою колоною всередині країни. І тоді повернення окупованих територій буде. На українських умовах та під українським прапором.

Як це зробити – чітко і зрозуміло прописано в новій редакції Програми захисту українців, ухваленій на ХХХVIII З'їзді ВО "Свобода" 16 вересня 2017 року. Наше завдання – втілити ці пункти у життя.

Отже, розділ IХ Програми захисту Українців – "Донбас, Крим і Севастополь. Відновлення територіальної цілісності та подолання наслідків окупації":

9.1. Вжити всіх можливих заходів для якнайшвидшого та невідворотного повернення тимчасово окупованих Росією територій. Розробити військовий план звільнення Кримського півострова та Донбасу від окупантів та негайно розпочати реалізацію його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складової.

9.2. Запровадити повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій. Тримати її до повної деокупації цих територій.

9.3. Забезпечити всі права та умови життя громадянам України, які вимушено полишили тимчасово окуповані території. Сприяти тим із них, хто активно протидіє окупаційному режиму та (або) воює проти окупантів у ЗСУ, МВС, СБУ, в інших офіційних та добровольчих підрозділах України.

9.4. Ліквідувати особливий статус адміністративних одиниць – Автономної Республіки Крим та міста Севастополь (з відповідними змінами до Конституції України). Не допустити надання "особливого статусу" для окупованих територій.

9.5. Проводити вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях (як і вибори до ВРУ) лише після повної деокупації, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, на співпрацю з окупаційним московським режимом, на лояльність до України та відповідність статусу громадянина України. Не допустити визнання Україною жодних виборів на окупованих територіях до їхнього повного звільнення.

9.6. Притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини. Розпочати негайні заочні судові процеси щодо всіх виявлених колаборантів та зрадників з одночасним оголошенням цих осіб у міжнародний розшук.

9.7. Провести повну інвентаризацію та перереєстрацію прав власності на всі види майна на окупованих територіях. Визнати всі правочини, укладені за період тимчасової окупації, юридично нікчемними. Конфіскувати на користь держави все незаконно набуте зрадниками майно. Забезпечити на державному рівні правову й процедурну базу для вирішення майнових суперечок, що виникли внаслідок тимчасової окупації та доведення прав власності на майно, прав користування земельними ділянками тощо. Вжити світову практику "позитивної дискримінації" щодо відновлення прав громадян України, які постраждали від тимчасової окупації РФ українських територій.

9.8. Ухвалити і після деокупації розпочати втілювати державну програму поетапної реінтеграції територій, що були під окупацією. Передбачити економічну, транспортну, культурну, інформаційну та освітню реінтеграцію.

9.9. Забезпечити захист національних прав автохтонного українського населення Криму та Донбасу після звільнення їх від окупації. Етнокультурні права кримськотатарського народу, а також інших народів, визнаних на законодавчому рівні корінними народами на території України, мають бути захищені та гарантовані Конституцією України. Не надавати жодних територіальних преференцій за етнічним принципом.

Коментарі — 235
Chotkiy _ 18.09.2017 22:13
IP: 35.189.208.---
Petras Rebokov:
Chotkiy:
Не будет ни каких голубых касок, США нарочно придумывают невыполнимые условия для миротворцев, что бы их в принципе не было. Им нужна война на Украине.
пи*ди, пи*ди,
я слушаю...

ba.org.ua/wp-content/uploads/2017/09/apm5500.jpg

.
Олег Чирва _ 18.09.2017 22:10
IP: 35.196.94.---
-Vesna-:
Це не план... а якась трибунна пуста промова.
Вот в воинственном азарте
Фротман, речь веду о том,
Поражает Русь...на карте-
Двадцать первым, слышь, ''простом''...
''Перст'' саднит, и карта мокнет,
фротман воет и кричит...
Карте что – она просохнет,
А РОССИЯ ВСЕ СТОИТ!
Chotkiy _ 18.09.2017 22:09
IP: 35.190.221.---
Но парадокс ситуации в том, что в отсутствии четко обозначенного правового статуса "отдельные районы" явочным порядком будут приобретать характер самопровозглашенной автономии под международным протекторатом.
"Отдельные районы" может ожидать та же судьба. Их статус не будет определён, но Запад будет требовать от нас усилий по интеграции. На территориях появятся новые игроки – и, конечно, возвратятся старые, начиная с Ахметова. Российское влияние никуда не денется – просто оно будет поддерживаться не военной силой, а пропагандой, финансовыми вливаниями, поддержкой пророссийских политических сил в регионе. Вопрос о том, как именно интегрировать Донбасс, станет одним из самых важных и сложных вопросов политической жизни страны, триггером постоянной нестабильности.
Любые действия власти будут вызывать немедленную патриотическую реакцию – более того, расколы внутри самой власти вовсе не исключены.
Это и есть идеальная западня.
Жопин победил...
Grenader45 _ 18.09.2017 22:05
IP: 77.123.28.---
Petras Rebokov:
Скоро будешь не "щеневмерла" спивать, а "Сулико".
хи-хи-хи
...мля! ну ти і йолоп з оцим "хы-хы-хы". Гидота. Тьху на тебе.
Chotkiy _ 18.09.2017 22:00
IP: 35.195.100.---
А вот оккупационных войск уже нет. И обстрелов тоже нет. Конечно, можно сказать себе, что в этот самый момент Украина сможет плюнуть на любые соглашения и освободить оккупированные территории – тем более, что освобождать будет не от кого. Но это – иллюзия. Жители "отдельных районов" будут находиться под защитой миротворцев ООН, ведь их появление – чтобы мы там ни думали – легитимизирует уже не внешний, а внутренний конфликт. Наступление украинской армии, которое не будет согласовано с Западом, может привести не только к нашему конфликту с союзниками, но и к возвращению российского контингента – для защиты миротворцев ООН и мирных жителей, разумеется. О том, чем заканчиваются подобные авантюры, мы знаем по результатам российско-грузинской войны. Но Михаила Саакашвили в руководстве Украины нет – во всяком случае пока.
Chotkiy _ 18.09.2017 21:57
IP: 35.195.100.---
Итак, попробуем просто представить себе самый невероятный вариант – в вопросе о вводе миротворческих сил ООН достигнут очевидный компромисс. Миротворцы размещаются на всей территории оккупированных районов – включая и тот участок границы, который сегодня находится под полным контролем Москвы. Обстрелы прекращаются. Не просто прекращаются – российские войска вместе с наемниками покидают территорию региона. "Народные республики" ликвидируются сами по себе, уступая место временным администрациям "отдельных районов". Россия прекращает всякую помощь Донбассу – но при этом финансовое обеспечение региона, включая выплату зарплат, пенсий и инфраструктурную поддержку ложится на Украину. Означает ли все это восстановление украинского контроля?
Grenader45 _ 18.09.2017 21:56
IP: 77.123.28.---
Petras Rebokov:
Grenader45:
Скоро на Украину придёт долгожданный пароход из Америки с навозом,
Надень вышиванку, приди на причал, стань на колени и спой "щеневмерла"!
...краще "Ще не вмерла" ніж – "чєчня – круто". Подумай недоумку!!! Тішить, що ти правильно пишеш Україна, це добре.
-Vesna- _ 18.09.2017 21:45
IP: 35.195.125.---
Це не план... а якась трибунна пуста промова.
Grenader45 _ 18.09.2017 21:36
IP: 77.123.28.---
Вадим Волков:
Для придурков тезис:
Я всю жизнь прожил в Украине, с детства разговариваю на русском языке и когда мне тыкают... что говори на украинском... СМЕЮСЬ.
Не ваше собачье дело на каком языке разговариваю ПРИДУРКИ, но крутые западные фильму смотрю с русским переводом.
...та розмовляй як тобі зручно! Тільки ти чомусь вбив собі в голову, що розмовляти російською – апріорі не бути придурком. А враження таке, що ти простий російськомовний дурень (навіть без капсу (()
Вадим Волков _ 18.09.2017 21:35
IP: 95.133.225.---
Олег Тягнибок... ЕЩЕ РАЗ ПОПУЛЯРНО ТЕБЕ ПОЯСНЯЮ смени риторику, не употребляй ФУФЛОВЫЕ ФРАЗЫ... которые ОТТАЛКИВАЮТ ОТ ИДЕОЛОГИИ СВОБОДЫ В центре Украины...
типа: москали, московиты, ...
А еще БОЖЕ ТЕБЯ УПАСИ упомянуть фамилию идеолога ОУН УПА...

В Центре Украины будет получать минуса... с таким подходом!
Сергій Кир'янов _ 18.09.2017 21:35
IP: 194.11.28.---
Згодин з кожним пунктом цого плану, та готов допомогти ділом, якщо буде можливість на те
Grenader45 _ 18.09.2017 21:28
IP: 77.123.28.---
Petras Rebokov:
Опрос Украины показал, что 95% жителей Украины постоянно говорят на Русском Языке, даже президент Украины Петя, не знает слово "гаманок".
Порошенко;
- вокруг одни агенты Кремля!
апрос расіі паказал, что 95% житєлєй расии ісповєдуют іслам, а астальниє 5% – гаварят "чєчня – круто"!
-вакруг фашістскіє бандєровци!
Вадим Волков _ 18.09.2017 21:28
IP: 95.133.225.---
Для придурков тезис:
Я всю жизнь прожил в Украине, с детства разговариваю на русском языке и когда мне тыкают... что говори на украинском... СМЕЮСЬ.
Не ваше собачье дело на каком языке разговариваю ПРИДУРКИ, но крутые западные фильму смотрю с русским переводом.
Logic2009 _ 18.09.2017 21:27
IP: 91.196.178.---
Украина покупает у России даже продукты питания
=======================================
Точно, вчера в магазине продавались консервы "Мозги Семижопова",
производства Воронежского мясокомбината.
.
Logic2009 _ 18.09.2017 21:23
IP: 91.196.178.---
Воронежский гитлеровец СЕМИЖОПОВ (ник Petras Rebokov) – НАЦИСТСКАЯ СКОТИНА
Безмозглый перешёл на переводчика, но врождённое слабоумие не
позволяет правильно пользоваться. Пошёл вон, амёба.
==================================================

Был во времена Петра Первого купец по фамилии СЕМИЖОПОВ.
Фамилия стала поводом для шуток над оным, и он решил поменять.
Подал прошение царю дабы тот позволил изменить на более
благозвучную.
Пётр наложил резолюцию:
"Просьбу удовлетворить, повелеваю уменьшить до трёх".
Купец почёл за издевательство, и менять не стал.
=====================================================
Потомка этого купца Вову Семижопова отправил пигмей Путлер гадить на УП.
Тупая безмозглая невежда гадит текстами не имеющими
ни малейшего отношения к темам блогов.
СЕМИЖОПОВ, ПОДАВИСЬ ЗАРАБОТКОМ.
ВСЮ НОЧЬ СКОТИНЕ БУДУТ СНИТЬСЯ УБИТЫЕ В ДОНБАССЕ
КРОВОЖАДНЫМ ПИГМЕЕМ ПУТЛЕРОМ.
КРОВЬ НА ТВОИХ РУКАХ, КОТОРЫМИ БЕРЁШЬ 30 СРЕБРЕНИКОВ.
Grenader45 _ 18.09.2017 21:17
IP: 77.123.28.---
...мля, з такими плянами не те що нічого не повернеш, а опинишся в повній дупі. Нічого конкретного, окрім нав'язлих в зубах прокламацій і лозунгів. Хоча чого від маргіналів чекати...Пи_даболи.
Chotkiy _ 18.09.2017 21:01
IP: 35.189.208.---
Petras Rebokov:
Алексей Дворецков:
Украина покупает у России даже продукты питания, не только продукцию машиностроения и химию.
- но визжит как резанный поросёнок, так хочет казаться страшной и сильной!
хи-хи-хи
ти шото сказал...?
ану повтори

ba.org.ua/wp-content/uploads/2017/09/apm5433-e1505735857966.jpg

.
Петро Герасименко _ 18.09.2017 20:58
IP: 35.189.218.---
"Свобода" сьогодні єдина політична сила, яка не живе жодними ілюзіями щодо Росії і мінських та інших форматів. Без адекватного сприйняття дійсності політиками Україна ніколи не поверне собі Крим і Донбас і не стане розвинутою країною. Україна має повне право повертати свої окуповані території будь-якими методами і в будь-який час. А також – максимально працювати над ослабленням ворога і його дезінтеграцією.
Леонід Поляков _ 18.09.2017 20:55
IP: 94.240.174.---
ViHo:
А вони з'являються в будь якому випадку, хоч до заяви ''Свобода'' хоч після, пропоганда є пропоганда, так само як ''на Данбасє ВСУ убиває мірних апалченцев'' коли насправді йде вогонь у відповідь.
Chotkiy _ 18.09.2017 20:54
IP: 146.148.120.---
Спокуха...!!!
Командовать парадом буду я...!!!!

ba.org.ua/wp-content/uploads/2017/09/apm5497.jpg

Юля надела новий генеральский мундир и спокойна как удав.

а ви тут плани стройте...)))
Алексей Дворецков _ 18.09.2017 20:52
IP: 35.195.70.---
россия гов.но, а путин хйло
Полтавський Козак _ 18.09.2017 20:48
IP: 35.190.219.---
бок ти бачив як здиха кацапосрань?як вона хрипить і визжить через дірку в пузі?
Леонід Поляков _ 18.09.2017 20:48
IP: 94.240.174.---
Petras Petras Rebokov:
Можете не продовжути, зрозуміло що ваше місце за парєбріком
Леонід Поляков _ 18.09.2017 20:43
IP: 94.240.174.---
Petras Rebokov:
Яснопонятно риги як і адепти ''русского мира'' про пєндосів і про американській слід
Chotkiy _ 18.09.2017 20:40
IP: 35.189.215.---
Николай Чаварга:
alex_kh88:
Перш, ніж йти війною на Москву, слід відвоювати територію України в жидоокупантів, інакше пейсаті окупанти ножа в спину встромлять. Чомусь в партійну програму посоромилися включити засоби з деокупації "неокупованої" частини України. Чи не тому, що пейсаті і для Тягнибока, і для Кривецького "свої"?
-Ні, шановний Алекс, дуже глибоко помиляєтесь. Тягнибок не свій для пейсатих, стопроцентно не свій.

Стоячи на роздоріжжі: Державний націоналізм і збереження Держави, або приватна власність і втрата України, тягнибоки стають на сторону пейсатих – на мерседесах хочеться пожити...
Залізна логіка.
але треба менше шкла їсти...
==
Україна виробляє орієнтовно 3,5 кг шкла на особу і споживає менше 5 кг на громадянина. При цьому з тих 3,5 кг, що виробляються – за технологіями XIX століття і не можуть використовуватися за технічними нормами Євросоюзу, на які ми зобов'язалася перейти в рамках Асоціації з ЄС.
Корупція1176 Україна та Європа966 Мовне питання181 Aтака Путіна1134 Свобода слова555
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter