Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

План "Свободи" із деокупації Донбасу та Криму

18 вересня 2017, 15:37

Четвертий рік Українська держава перебуває в стані війни з московитами. Тим часом влада не пропонує жодних дієвих шляхів для деокупації загарбаних земель. Нам впарюють мінський формат як єдино можливий заради миру, говорячи, що альтернативи Мінську нема. Але це лицемірство, за яким криється продовження війни на десятиліття. Вони хочуть залишити цю війну нашим дітям і внукам.

Москву треба не вмовляти, а примушувати з позиції сили. Бо од чорта одхрестишся, а од московита не відмолишся.

Одночасно слід нарощувати власну військову міць і вести жорстку боротьбу з п'ятою колоною всередині країни. І тоді повернення окупованих територій буде. На українських умовах та під українським прапором.

Як це зробити – чітко і зрозуміло прописано в новій редакції Програми захисту українців, ухваленій на ХХХVIII З'їзді ВО "Свобода" 16 вересня 2017 року. Наше завдання – втілити ці пункти у життя.

Отже, розділ IХ Програми захисту Українців – "Донбас, Крим і Севастополь. Відновлення територіальної цілісності та подолання наслідків окупації":

9.1. Вжити всіх можливих заходів для якнайшвидшого та невідворотного повернення тимчасово окупованих Росією територій. Розробити військовий план звільнення Кримського півострова та Донбасу від окупантів та негайно розпочати реалізацію його розвідувально-диверсійної, економічної та інформаційної складової.

9.2. Запровадити повну економічну, енергетичну, ресурсну та транспортну блокаду тимчасово окупованих територій. Тримати її до повної деокупації цих територій.

9.3. Забезпечити всі права та умови життя громадянам України, які вимушено полишили тимчасово окуповані території. Сприяти тим із них, хто активно протидіє окупаційному режиму та (або) воює проти окупантів у ЗСУ, МВС, СБУ, в інших офіційних та добровольчих підрозділах України.

9.4. Ліквідувати особливий статус адміністративних одиниць – Автономної Республіки Крим та міста Севастополь (з відповідними змінами до Конституції України). Не допустити надання "особливого статусу" для окупованих територій.

9.5. Проводити вибори до органів місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях (як і вибори до ВРУ) лише після повної деокупації, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизації всього населення, здійсненої шляхом перевірки кожної особи на наявність громадянства інших держав, на співпрацю з окупаційним московським режимом, на лояльність до України та відповідність статусу громадянина України. Не допустити визнання Україною жодних виборів на окупованих територіях до їхнього повного звільнення.

9.6. Притягнути до кримінальної відповідальності та позбавити громадянства усіх, хто зрадив Українську державу, працював на окупаційну адміністрацію, брав участь у бойових діях проти українських підрозділів та вчиняв інші злочини. Розпочати негайні заочні судові процеси щодо всіх виявлених колаборантів та зрадників з одночасним оголошенням цих осіб у міжнародний розшук.

9.7. Провести повну інвентаризацію та перереєстрацію прав власності на всі види майна на окупованих територіях. Визнати всі правочини, укладені за період тимчасової окупації, юридично нікчемними. Конфіскувати на користь держави все незаконно набуте зрадниками майно. Забезпечити на державному рівні правову й процедурну базу для вирішення майнових суперечок, що виникли внаслідок тимчасової окупації та доведення прав власності на майно, прав користування земельними ділянками тощо. Вжити світову практику "позитивної дискримінації" щодо відновлення прав громадян України, які постраждали від тимчасової окупації РФ українських територій.

9.8. Ухвалити і після деокупації розпочати втілювати державну програму поетапної реінтеграції територій, що були під окупацією. Передбачити економічну, транспортну, культурну, інформаційну та освітню реінтеграцію.

9.9. Забезпечити захист національних прав автохтонного українського населення Криму та Донбасу після звільнення їх від окупації. Етнокультурні права кримськотатарського народу, а також інших народів, визнаних на законодавчому рівні корінними народами на території України, мають бути захищені та гарантовані Конституцією України. Не надавати жодних територіальних преференцій за етнічним принципом.

Коментарі — 191
алекс23 _ 24.09.2017 13:52
IP: 35.195.125.---
...Для цього створити умови всі необхідні, Волю, вільне підприємницво без усяких заборон, земельні ділянки з нульовими кредитами під будівнитство зовсім нових сучасних міст майбутнього...фахівці, розумні ідейні люди знають...
Разом з цим коротку просту зрозумілу стратегічну національну програму, наприклад з 10 пунктів, щоб була на кожному під'їзді, в якості листівок, на протязі певного часу...через півроку ми не впізнаємо країну, бо майже кожний буде знати ії напам'ять. Це побудова зовсім нової безпартійної держави з низу вверх від самого маленького до національного Віче, з прямим призначенням та відкликом кожної посадової особи. Карну відповідальність за публічну брехню від президента до мера.
алекс23 _ 24.09.2017 13:51
IP: 35.190.198.---
Революції Гідності, яка ще не досягла своєї мети, Повалення гебешної крадійської олігархічної системи, потрібно взяти на озброєння,в якості основної об'єднавчої національної ідеї та головним завданням, перетворити країну на суцільний ідейний народний рух Це...
Повернення усіх українців на Батьківщину які вимушенно покинули рідну землю за останні 20-25 років, наших заробітчан з чужини, яких навмисно і свідомо витеснула гебешна-олігархічна система за межі України. Поєднати родини, дружин з чоловіками, батьків з дітьми. Сексотам крадіям не потрібні активні розумні люди, ім потрібна влада, земля, ресурси щоб не було ніякого опору...Чому українці повині мешкати на чужині, якщо є Україна?...
Федор Микула _ 23.09.2017 12:16
IP: 46.118.141.---
Москалі – рашисти не хочуть виізжати до РФ...Вони хочуть будувати Росію в Украіні...Але такі, як Тягнибок, украінці на своій землі проти того...Тому рашисти обзивають іх націоналістами і фашистами...Вони хочуть, щоб була Російская імпєрия і далі всє подчинялись Москвє...А російська мова була язиком мєжнационального общєния...
Федор Микула _ 23.09.2017 12:05
IP: 46.118.141.---
Alexey Mikhaylov:
В СССР в паспорті кожного стояла його національність...І нічого...Це євреі забрали цю графу із паспорта в незалежній Украіні...Це все іхні хитрі штучки...Заоаз вже ім не треба міняти прізвища, щоб засекречувати свою національність...
Федор Микула _ 22.09.2017 21:49
IP: 46.133.44.---
Volodymyr Parkhomenko:
Олександр Аронець:
Якщо не завдяки свободівському міністру оборони крим був зданий, то за його активної участі. Чи пасивної – яка різниця? Інакше нафіга міністр оборони, якщо він не забезпечує оборони?
Так само, якими такими досягненнями відзначилися свободівці – генпрокурор, віце-прем'єр і аграрний міністр?
Крим був зданий не Тенюхом, а ще раніше в 1991 році, коли там залишиди військову базу ЧФ РФ та надали Крмській області статус Автономіі.
Це була заложена бомба в стрісі, яка 20 років пролежала, а на 21 зірвалась...Окупація Криму РФ почалась одночасно з відстрілом Майдану не випадково, а щоб відвернути увагу...А відбити Крим постмайданівській владі не було шансів та не було чим, бо Арміі не існувало...А воєнні частини в Криму із місцевих контрактників були заблоковані і склали зброю, в основному перейшовши служити окупанту...А на Сході стояла російська армія, готова піти на Киів у випадку, коли б Укоаіна пішла відбивати Крим...
Yaroslav Yurkiv _ 21.09.2017 00:05
IP: 35.195.204.---
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Катерина Серко:
та не, чього ж нє трєба нічього нє робити. Напроти – трєба. Та й чім скоріше – тім меньшу ціну будє платити країна за такі "плани".
А як вам такий план – реформа (якє вжє гидкє стало цє названня дійства) ВПК та ЗСУ, теріторію луга/н/дону під бульдозер, переоріентація єкономіки регіону.
План Тягнибока мені подобається більше
едем дас зайне...А ось представьте – на зеленіх лужайках мирно пасутся и блеют от счастья овечки а по кордону ареалу стоят свободовці с кнутами и охраняют мир и покой на нестабильной территории...
Тобто, бульдозер Вас не лякає, а батіг жахає?
Ну, Ви авєчка...:)
бульдозер – созидатель. Не разрушишь – не создашь.нового. А вертухаев хватает. От щас люди платят двойную плату за содержание винницких вертухаев.
Бульдозер вирівнює, але не сазідає.
Orest Jj _ 20.09.2017 16:23
IP: 77.52.65.---
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Катерина Серко:
та не, чього ж нє трєба нічього нє робити. Напроти – трєба. Та й чім скоріше – тім меньшу ціну будє платити країна за такі "плани".
А як вам такий план – реформа (якє вжє гидкє стало цє названня дійства) ВПК та ЗСУ, теріторію луга/н/дону під бульдозер, переоріентація єкономіки регіону.
План Тягнибока мені подобається більше
едем дас зайне...А ось представьте – на зеленіх лужайках мирно пасутся и блеют от счастья овечки а по кордону ареалу стоят свободовці с кнутами и охраняют мир и покой на нестабильной территории...
Тобто, бульдозер Вас не лякає, а батіг жахає?
Ну, Ви авєчка...:)
бульдозер – созидатель. Не разрушишь – не создашь.нового. А вертухаев хватает. От щас люди платят двойную плату за содержание винницких вертухаев.
Orest Jj _ 20.09.2017 16:18
IP: 77.52.65.---
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
та це понятно. Метод ньюбандеровцев – незаконно построить "при кровавом режиме" особняк в Киеве и продать комунякам под типографию.
Ото ж і кажу – на чужому горбу у рай попасть хотите. И так на протяжении 25 лет. Ни украсть ни по караулить. Одні понти.
Прадать, а потім заборонити діяльність:)
Оце – панти!
угу. Ото ж справ й ніхто нє хоче мати з наперсточниками
Чому ж ніхто?
Поглянь, які красуні: Катерина Серко, Лариса Лавренчук, Валентина Ковалик..., і лише ти – ні гу-гу:)
помилятися притаманно усім. Своею помилкою на користь "Свободи" я скористався у 2012 році.
Може навпаки, СВОБОДА скористалася, але не помітила?:)
ясен пень. Доверием скористалася – и обгадилась. Как обычно.
Yaroslav Yurkiv _ 20.09.2017 10:17
IP: 35.190.198.---
Orest Jj:
Катерина Серко:
та не, чього ж нє трєба нічього нє робити. Напроти – трєба. Та й чім скоріше – тім меньшу ціну будє платити країна за такі "плани".
А як вам такий план – реформа (якє вжє гидкє стало цє названня дійства) ВПК та ЗСУ, теріторію луга/н/дону під бульдозер, переоріентація єкономіки регіону.
План Тягнибока мені подобається більше
едем дас зайне...А ось представьте – на зеленіх лужайках мирно пасутся и блеют от счастья овечки а по кордону ареалу стоят свободовці с кнутами и охраняют мир и покой на нестабильной территории...
Тобто, бульдозер Вас не лякає, а батіг жахає?
Ну, Ви авєчка...:)
Yaroslav Yurkiv _ 20.09.2017 10:15
IP: 35.190.221.---
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
та це понятно. Метод ньюбандеровцев – незаконно построить "при кровавом режиме" особняк в Киеве и продать комунякам под типографию.
Ото ж і кажу – на чужому горбу у рай попасть хотите. И так на протяжении 25 лет. Ни украсть ни по караулить. Одні понти.
Прадать, а потім заборонити діяльність:)
Оце – панти!
угу. Ото ж справ й ніхто нє хоче мати з наперсточниками
Чому ж ніхто?
Поглянь, які красуні: Катерина Серко, Лариса Лавренчук, Валентина Ковалик..., і лише ти – ні гу-гу:)
помилятися притаманно усім. Своею помилкою на користь "Свободи" я скористався у 2012 році.
Може навпаки, СВОБОДА скористалася, але не помітила?:)
Orest Jj _ 20.09.2017 08:29
IP: 77.52.37.---
Катерина Серко:
та не, чього ж нє трєба нічього нє робити. Напроти – трєба. Та й чім скоріше – тім меньшу ціну будє платити країна за такі "плани".
А як вам такий план – реформа (якє вжє гидкє стало цє названня дійства) ВПК та ЗСУ, теріторію луга/н/дону під бульдозер, переоріентація єкономіки регіону.
План Тягнибока мені подобається більше
едем дас зайне...А ось представьте – на зеленіх лужайках мирно пасутся и блеют от счастья овечки а по кордону ареалу стоят свободовці с кнутами и охраняют мир и покой на нестабильной территории...
Orest Jj _ 20.09.2017 07:39
IP: 77.52.37.---
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
та це понятно. Метод ньюбандеровцев – незаконно построить "при кровавом режиме" особняк в Киеве и продать комунякам под типографию.
Ото ж і кажу – на чужому горбу у рай попасть хотите. И так на протяжении 25 лет. Ни украсть ни по караулить. Одні понти.
Прадать, а потім заборонити діяльність:)
Оце – панти!
угу. Ото ж справ й ніхто нє хоче мати з наперсточниками
Чому ж ніхто?
Поглянь, які красуні: Катерина Серко, Лариса Лавренчук, Валентина Ковалик..., і лише ти – ні гу-гу:)
помилятися притаманно усім. Своею помилкою на користь "Свободи" я скористався у 2012 році.
Олекса Палійчук _ 20.09.2017 06:07
IP: 93.72.10.---
Прекрасний план. Жодних заперечень. Для його успішного виконання треба взяти владу.
Yaroslav Yurkiv _ 19.09.2017 22:28
IP: 35.189.215.---
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
та це понятно. Метод ньюбандеровцев – незаконно построить "при кровавом режиме" особняк в Киеве и продать комунякам под типографию.
Ото ж і кажу – на чужому горбу у рай попасть хотите. И так на протяжении 25 лет. Ни украсть ни по караулить. Одні понти.
Прадать, а потім заборонити діяльність:)
Оце – панти!
угу. Ото ж справ й ніхто нє хоче мати з наперсточниками
Чому ж ніхто?
Поглянь, які красуні: Катерина Серко, Лариса Лавренчук, Валентина Ковалик..., і лише ти – ні гу-гу:)
Yaroslav Yurkiv _ 19.09.2017 22:20
IP: 146.148.120.---
Petras Rebokov:
Orest Jj:
Японцы не стали сбивать ракету КНДР над своей территорией, потому что там украинский двигун – не дай Бог связаться с мощнейшей державой полушария!
Слава Украине!!!
Придурку кацапський, двигун цей багаторазовий, a тому японці його перехопили на зворотнiй дорозi: ありがとう、ウクライナ!
Yaroslav Yurkiv _ 19.09.2017 22:10
IP: 35.189.208.---
Ostapenko Taras:
Yaroslav Yurkiv:
Велика помилка селюків нацистів це вважати що українці тотожні бандерівцям. Ви нешановний нерозумнa істота, як усі бандер/лохи. Ви й є лише примітивні агресивні людиноподібні мавпи. Ви не маєте шансів і права на існування, тому усі ваші спроби збудувати щось подібне до держави рівні нулю. Українці добре живуть та відбудовують свою країну лише у одній східнослов'янській державі з росіянами та білорусами.
Ну, то звіздуй на учєнія "Запад-2017", там тебе відбудують з гвинтокрила:)
Orest Jj _ 19.09.2017 19:17
IP: 77.52.9.---
Yaroslav Yurkiv:
Orest Jj:
Yaroslav Yurkiv:
та це понятно. Метод ньюбандеровцев – незаконно построить "при кровавом режиме" особняк в Киеве и продать комунякам под типографию.
Ото ж і кажу – на чужому горбу у рай попасть хотите. И так на протяжении 25 лет. Ни украсть ни по караулить. Одні понти.
Прадать, а потім заборонити діяльність:)
Оце – панти!
угу. Ото ж справ й ніхто нє хоче мати з наперсточниками
Валентина Ковалик _ 19.09.2017 18:39
IP: 46.211.112.---
Ostapenko Taras:
Націоналістів треба нейтралізувати??? Ви надаєте перевагу жити в країні, повній москвофілів та невігласів, котрі не бажають покращити власне майбутнє та майбутнє України?
Катерина Серко _ 19.09.2017 15:43
IP: 62.80.182.---
та не, чього ж нє трєба нічього нє робити. Напроти – трєба. Та й чім скоріше – тім меньшу ціну будє платити країна за такі "плани".
А як вам такий план – реформа (якє вжє гидкє стало цє названня дійства) ВПК та ЗСУ, теріторію луга/н/дону під бульдозер, переоріентація єкономіки регіону.
План Тягнибока мені подобається більше
Ostapenko Taras _ 19.09.2017 15:39
IP: 35.195.237.---
Yaroslav Yurkiv:
Велика помилка селюків нацистів це вважати що українці тотожні бандерівцям. Ви нешановний нерозумнa істота, як усі бандер/лохи. Ви й є лише примітивні агресивні людиноподібні мавпи. Ви не маєте шансів і права на існування, тому усі ваші спроби збудувати щось подібне до держави рівні нулю. Українці добре живуть та відбудовують свою країну лише у одній східнослов'янській державі з росіянами та білорусами.
Олександр Перший _ 19.09.2017 15:13
IP: 188.163.12.---
руслан49:
Пусть пожрет их огонь ли, мины ли иль свинец,
Только чтобы они все сгинули наконец!

апрель 2015
++++ Мощно врезал. Юрий Нестеренко вообще интеллектуал высочайшего уровня. Жаль пришлось ему уехать из России, и остались там одни "запердоленки" и "государевы люди" (т.е. холопы), как себя назвал Олег Табаков.
руслан49 _ 19.09.2017 14:27
IP: 35.195.204.---
Пусть пожрет их огонь ли, мины ли иль свинец,
Только чтобы они все сгинули наконец!

апрель 2015
руслан49 _ 19.09.2017 14:26
IP: 35.195.125.---
Юрий Нестеренко

Пламенный привет

Пусть горят они синим пламенем, пусть горят!
Не прощайте их, ибо ведают, что творят!
Пусть взовьется над их столицею черный дым,
Пусть аукнется им сторицею спертый Крым.
Не считайте невиноватыми тех, кто сплошь
Жадно жрет, как блины, лопатами злую ложь,
Кто мечтает втоптать оравою в ту же грязь
Целый мир, упырю плюгавому помолясь.
руслан49 _ 19.09.2017 14:24
IP: 35.190.219.---
Пусть горят они синим пламенем, пусть горят!
Это им за наймитов засланных, за бурят.
Пусть пожрет и другие области тот пожар,
Заслужившие той же подлостью кару кар.
Не жалейте их, полных злобою до краев,
Вековою клейменных пробою холуев,
Все "укропы" им, да "гейропы" им, да "жиды",
Сами ж были всегда холопами у орды.
руслан49 _ 19.09.2017 14:22
IP: 35.195.70.---
Petras Rebokov:
Надпись перед кладбищем на 10 гектарах у Днепропетровска, где ещё неопознанных хох/лов лежит тысячи.
"АТО – главное не победа
главное – участие."
Пусть горят они синим пламенем, пусть горят!
Под трехцветным и красным знаменем, все подряд,
С их победами собутыльников-сволочей -
Мародеров, воров, насильников, палачей,
С их плешивыми истуканами в куполах,
С вечно грязными их стаканами на столах,
С феерическими распилами их мамон
И с собачьими их могилами без имен.
Юрій Нестеренко, народився в Москві. Уривок вірша.
Корупція1189 Україна та Європа973 Aтака Путіна1136 Уряд реформ353 Свобода слова556
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter