Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

До століття чину Героїв Крут

29 січня 2018, 12:06

29 січня 1918 року в бою під станцією Крути близько чотирьох сотень українських добровольців призупинили наступ чотиритисячного московського війська на Київ. Завдяки чину крутянців було виграно час для підписання Брестського мирного договору. Українську Народну Республіку – право нації на Незалежність – визнали на міжнародному рівні.

Чин Героїв Крут став прикладом для нових поколінь борців за Незалежність. Їхнім подвигом надихалися бійці Української Повстанської Армії, їхній чин дає наснагу в бою новітнім українським героям.

Утім, 100 років тому, як і зараз, недолуга псевдоеліта не зуміла скористатися шансом, який нація виборола для Української Держави. Чому так сталося?

Бо країну вели "безальтернативною" стежкою доктринерства та сліпої віри в силу параграфів, замість опертя на двигун і творців революції – українську націю.

Бо коли нація вже повстала, люди, які волею випадку опинилися на її чолі, гендлювали та бігали домовлятися з одвічним ворогом – московитом. А тодішніх українських революціонерів і добровольців цькували, дискредитували, а потім репресовували.

Роками націоналісти нагадували, що договори з Москвою не варті й паперу, на якому вони підписані. Криком кричали про те, що Кремль рано чи пізно спробує повернути контроль над Україною силою. Попереджали, що Крути можуть повторитися знову, якщо Україна не матиме армії.

І це не прості слова. Це – факти. Далекого 1991 року, коли тодішні націонал-демократи називали московитів "братнім народом", а Росію – "стратегічним партнером", ми наголошували у своїй програмі: Москва – наш ворог.

Отож, перша програма СНПУ (ВО "Свобода"), 1991 рік. Цитую:

- "СНПУ вважає Російську державу причиною всіх бід в Україні";

- "Росія, яка є традиційно відсталою щодо Європи, насильно втягнувши Україну в сферу свого впливу, на декілька століть відрізала більшу частину України від здобутків європейської цивілізації в політиці, економіці, культурі, побуті";

- "Боротьба з промосковськими настроями і московським впливом в Україні – одне з першочергових завдань СНПУ".


Як бачите, "Свобода" як і понад чверть століття тому, так і нині чітко заявляє: Москва не "стратегічний партнер", Москва – стратегічний ворог.

І давайте згадаємо: а хто тоді усіляко опирався пророчій правді "Свободи"? Хто волав, що московити – "братній народ", Москва – "наш стратегічний партнер", "флотам бить – флотам дружить", "не розпалюйте", "не провокуйте нашого сусіда"? Чи не ті самі діячі, що зараз при владі, рвуть на собі вишиванки і б'ються п'ятою в груди, які вони "патріоти", "рятівники України", "сильні команди для складних часів"? А тим часом далі гендлюють з агресором.

А що, якби як тоді, так і зараз державою керували не короткозорі гендлярі, а далекоглядні націоналісти? Хіба не очевидно, що не дійшло б і до цієї війни, не було б новітніх Крут на Савур-могилі, в Донецькому аеропорту, Дебальцевому та Ілловайську?

Націоналісти завжди знали не тільки те, що московити нападуть, але і ЯК, ДЕ та ЧИЇМИ РУКАМИ вони готують ці напади. Розв'язаними руками агентури Кремля, руками охамілої від безкарності п'ятої колони.

І ще нагадаю слова Юрія Іллєнка зі статті з пророчою назвою "Війна і Свобода": "На останньому з'їзді ВО "Свобода" мене серед інших свободівців нагородили годинником за плідну працю. Прямо на сцені я подивився на циферблат. Годинник показував війну. Я озвучив те, що побачив: війна вже на нашому порозі. Реальна війна з реальними смертями". Це – 2008-й рік. За шість років до початку війни в Україні...

Але не менш пророче він каже і далі: "Російська Федерація приречена на поразку в цій своїй останній війні". Побачите: так і буде.

powered by lun.ua
Коментарі — 189
Олег Соколенко _ 29.01.2018 18:21
IP: 35.205.22.---
Но арбитраж принял во внимание тот факт, что Украина не контролирует эти территории и пункты пропуска", – отметил Рябцев.

По его словам, Украине предстоит еще купить у "Газпрома" 5 млрд кубометров газа.
"Что касается оплаты российского газа, потребленного во втором квартале 2014 года, то арбитраж установил цену $352 за кубометр. В то время как мы платили $268,5. И скорее всего, Украине здесь придется доплатить. Также арбитраж определил, что в следующем году мы будем обязаны купить у "Газпрома" по меньшей мере 5 млрд кубометров газа. Поэтому нельзя сказать, что мы перестали покупать газ у РФ. В целом, конечно, решение Стокгольмского арбитража по спору с "Газпромом" положительное для Украины, но и победой его назвать нельзя. Посмотрим еще, какое будет решение по транзиту", – подчеркнул Рябцев.
Orest Jj _ 29.01.2018 18:15
IP: 77.52.53.---
Олег Соколенко:
Orest Jj:
============
ага. США договорятся с РФ и что? РФ отдаст им Сирию и пару скважин в Сибире и забудут про Украину, как про Северный Кипр.
шо за дурня! Ну вы бы поделились властью в городе с дворовой шайкой, вооруженной арматурой, имея за собой, для приклада, зондероманды, вооруженные "Вулканами"???
Мордор вже фсё. То, что бы клиент не впадал в эпилептические припадки, ему иногда послабляют удавку.
Василь Таранович _ 29.01.2018 18:14
IP: 188.163.107.---
Олег Соколенко:
власть держит всех украинцев за баранов. пока вы ждетекогда РФ загинет, Украина ведет и резко увеличивает взаимовыгодную торговлю.\
В этом году НАК Нефтегаз планирует закупать у Газпрома газ.

Бараны вы все тут
Монгольський одногорбий верблюд просторікує про неісчеслімиє стада ординських баранів.
Andrey Kononenko _ 29.01.2018 18:11
IP: 188.163.73.---
Andrey Kononenko:
Отож, перша програма СНПУ (ВО "Свобода"), 1991 рік. Цитую:
- "СНПУ вважає Російську державу причиною всіх бід в Україні";
-
Какие именно беды были в Украине по состоянию на 1991 год?
Нет, я всё же настаиваю на ответе: Какие именно беды были в Украине по состоянию на 1991 год?
Будем анализировать и разоблачать ложь этнонационалистов.
Ілля Мазур _ 29.01.2018 18:06
IP: 35.205.22.---
Василь Таранович:
Едешь, бывает, в маршрутке, читаешь "Вестник налоговой службы", вокруг тебя люди тоже чем-то занимаются: кто музыку слушает, кто в смартфоне копошится, кто с соседом негромко переговаривается. Лица у всех одухотворенные, обстановка – почти домашняя. Вдруг на остановке в салон вваливается пьяное чмо, начинает звонко икать, приставать к водителю, требовать от пассажиров, чтобы ему уступили место (всё это – с матом-перематом) потом на резком повороте падает, блюет, встает, опять блюет и так пока его не вышвыривают из транспортного средства.
Вышвыривать-то его вышвыривают, но обстановка в маршрутке уже не та. Да и лужи блевотины воздух явно не озонируют.
Вася, вам понятна аллегория?
Василь Таранович _ 29.01.2018 18:03
IP: 188.163.107.---
Олег Соколенко:
власть держит всех украинцев за баранов. пока вы ждетекогда РФ загинет, Украина ведет и резко увеличивает взаимовыгодную торговлю.\
В этом году НАК Нефтегаз планирует закупать у Газпрома газ.

Бараны вы все тут
Ну якщо це нам українцям віщає одногорбий монгольський верблюд,і розказує про несчиленні бурятські отари баранів,та ще й розуміється на закупівлях газу,тоді це прогрес.Тільки ти рогатий олневод забув сказати,що Арбітражний Суд поставив раком ваш Гапром і сказав,будете шантажувати Європу і Україну,ми вас поставимо буквою ЗЮ і будем вам виривати гланди через задній прохід. От коли ти оглобля стоєросова навчишся правильно читати рішення Арбітражних Судів,тоді приходь,поговоримо,а зараз за поребрик і щоб я тебе тут не спостерігав!
Orest Jj _ 29.01.2018 18:03
IP: 77.52.53.---
Anatol Zubenko:
...А что такое громады?...Ну, типа, Галицкая громада, Черниговская громада, Днепровская, и т.д.
...И почему в них безопасно и выгодно каждому?......Безопасно – потому,например, что Вече громады постановит – наш герой Альф с Мелмака. Остальное – противозаконно в их громаде и карается согласно местных обычаев. Выгодно – потому, что каждый член громады зает, что его труд и ресурсы громады идет во благо громады, а не на оплату посещения Венского бала и ночлежку с позолоченными стенами и потолка камнями Свароского нынешнего Главкондитера.
.... Ты, наверное, предлагаешь каждому олигарху купить по громаде и вершить там?......Вообще – то все давно куплено. Назовите территорию вашего обитания и я вам напишу кто у вас барин. А там от громады зависит, комфортно им быть холопами или нет.
Roman Gall _ 29.01.2018 18:00
IP: 91.200.113.---
поправка;ликуй
Roman Gall _ 29.01.2018 17:59
IP: 91.200.113.---
Олег Соколенко:

Россия -страна евреев,другие здесь в гостях.
В.Р.Соловьёв,Масква,тележурналист,2012

ПОШЁЛ ВОН,ПРОВОКАТОР_ФАШИСТ!

Только армия,страх и автозак-и всё будет ништяк!
Так плачь Россия,
Лукуй Европа!
Без нас Рабсия-
Большая жёпа.

ВоронЕж!Приятного аппетита!
Василь Таранович _ 29.01.2018 17:55
IP: 188.163.107.---
Ілля Мазур:
Нечитай на нічь совецької історії. Не було ніякої ВОВ,була Друга Світова Війна. Перемогу отримала Антигітлерівська коаліція,а не велікій савецький народ. Іди москалику в школу,тільки не монгольську,вивчиш історію,я прийму в тебе іспити,от тоді може щось і поівідаєш нам тут на сторінках УП. А зараз давай тренуйся перед ханськими виборами ліпити гарних гівняних півників,думю в тебе це буде краще виходити,ніж засмічувати український ресурс тупими монгольськими висерами. Киш!
Олег Соколенко _ 29.01.2018 17:44
IP: 35.195.118.---
власть держит всех украинцев за баранов. пока вы ждетекогда РФ загинет, Украина ведет и резко увеличивает взаимовыгодную торговлю.\
В этом году НАК Нефтегаз планирует закупать у Газпрома газ.

Бараны вы все тут
Василь Таранович _ 29.01.2018 17:44
IP: 188.163.107.---
Олег Соколенко:
Сокіл ти наш монгольський,Махніцький був виконуючим обов'язки Генпрокурора чотирі місяці відразу після перемоги Майдану.Після обіцянки "Жити по-новому" і до сьогоднішнього дня при владі Генпрокурори П.Порошенка (всі рідні куми),який від діда-прадіда є баригою,і ніколи не був патріотом,а тим більше націоналістом. Його прокурори вже четвертий рік розслідують справи про вибивства,але він не може посадити побратимів по духу і крові,вони всі вийшли з одної комуно-кацапської колиски.А ти мокшанський тролику,прикинувся таким дурником.і задаєш такі дурненькі питаннячка.Клоун ти путлерівський,ти хоч надінь на свою пусту макітру копвак з бубенцями,так потрібно бути вдягненому царському скомороху.Давай дзвони далі і смокчи кожаний кінчик хазяїна мацковського і не забувай посмоктувати рошеночку.
Олег Соколенко _ 29.01.2018 17:41
IP: 35.195.118.---
Украина за январь-август 2017 года увеличила экспорт товаров в Россию на 17,7% по сравнению с аналогичным периодом 2016 года – до $2,62 млрд, сообщила Государственная служба статистики во вторник. Согласно ее данным, импорт товаров за этот период вырос на 37,2% – до $4,2 млрд, что выводит на суммарное увеличение двусторонней торговли товарами в 29%.

В то же время по итогам семи месяцев Госстат фиксировал более высокую динамику показателей: рост экспорта достигал 20,9%, импорта – 38,7%. С учетом этих и других ранее обнародованных данных в августе этого года экспорт товаров из Украины в Россию остался примерно на уровне прошлогоднего августа, тогда как импорт вырос на 29,6%.

Сальдо торговли с РФ по итогам восьми месяцев этого года для Украины оказалось негативным и составило $1,58 млрд, что на 89% превышает показатель восьми месяцев прошлого года
Ілля Мазур _ 29.01.2018 17:37
IP: 146.148.28.---
Стремление национально озабоченной части украинского общества гордиться героизмом нескольких сот украинцев, проявленным ими в суперлокальном сражении можно было бы понять, если бы ровно эта же часть украинского общества испытывала такое же стремление гордиться героизмом миллионов украинцев, проявленным ими в Великой Отечественной войне в рядах РККА и в партизанських отрядах. Так нет же – большинство национально озабоченных при малейшей возможности пытается всячески принизить этот подвиг, преуменьшить его значение, называя ту войну "войной двух тиранов", наших солдат – "сталинским пушечным мясом" и т.д. Оплевывать настоящую, великую Победу и восторгаться, пусть героическим (и то – с их точки зрения), но всё же поражением – что может красноречивее говорить об иррационализме свид_мизма.
Anatol Zubenko _ 29.01.2018 17:36
IP: 35.190.218.---
А тим часом, невістка Литвина викупила цілий поверх університету Шевченка для святкування свого дня народження...Є відео, подивіться, що там українського в цьому вузі...а студентів перевели на дистанційне навчання, мовляв холодно...Ось де справжні герої...
Олег Соколенко _ 29.01.2018 17:35
IP: 35.189.235.---
Orest Jj:
============
ага. США договорятся с РФ и что? РФ отдаст им Сирию и пару скважин в Сибире и забудут про Украину, как про Северный Кипр.
Orest Jj _ 29.01.2018 17:31
IP: 77.52.53.---
Олег Соколенко:
Orest Jj:
========
а вообще ситуация позорная. США накладывают санкции, а Украина увеличивает торговлю и наоборот снимает санкции с предприятий агрессора!!! Украина не воюют с Россией, а укрепляет!!!
ПОЗОР!!!
это вже нюансы.
Сам факт, что Штаты пока не задавят экономически Мордор – они не остановятся. Будет Украина помогать, не будет – не имеет значение. Они знают, что у руля нашей страны мародеры – и за них возьмутся. В принципе уже начали.
Украина накинула удавку на шею Мордору и отстояла свое право на существование. А Штатам не помешало бы держать в узде ЕСовских зажравшихся прошмандовок. От Украина на должность "смотрящего по Европе" и может претендовать.
kren _ 29.01.2018 17:30
IP: 188.0.104.---
...Але не менш пророче він каже і далі: "Російська Федерація приречена на поразку в цій своїй останній війні". (С).

хто,на що приречений-буде ясно постфактум.
А трагедія героїв Крут,Ізвариного,Іловайська,Дебальцевого... України.
Зараз,як і тоді,злочинці,зрадники,московські холуї при вла$ді,котрі щиро,від усього серця ненави
дять Україну і неприховано,злагоджено і планомірно,з використанням вла$дного ресурсу-нищать Україну і далі.
Василь Таранович _ 29.01.2018 17:29
IP: 188.163.107.---
Олег Соколенко:
Orest Jj:
===========
надо в Украине налаживать жизнь, а не в России ухудшать. Тебе не будет больше, если в России станет меньше.
Весь цівілізований світ видихне і перехреститься,якщо ваша недоношена орда розпадеться на 132 диких улуса,і не буде погрожувати цівілізованим країнам.Дуб ти стоєросовий,вивчай світову історію,там де косоглазі монголи,там Дикий степ,кінець цівілізації.Це помилка історії,яка дозволила цій чумі бути на нашій планеті.
Олег Соколенко _ 29.01.2018 17:28
IP: 35.205.171.---
Василь Таранович:
Олег Соколенко:
Василь Таранович:
=====
Знаешь, кто убил твоих побратимов на Майдане и с какой целью? Не знаешь. Тебе не положено знать правду. Тебя и твоих побратимов из Свободы Тягнибок держит за быдло.
Знаю,їх вбив твоїми руками плюгавий недомірок,ординський недоношений хан путін-пуйло. Здохнете всі разом!
=======
а зачем же тогда член Свободы Генпрокурор Мохницкий скрывал все следы на Майдане и почему сотник Парасюк заявил, что украинцы ещё не готовы знать правду про расстрелы на Майдане? И в кого стреляли снайперскте винтовки из гостиниц Козацкая, из консерватории
Ты кого хочешь обмануть? Ты себя обманываешь. Следователь прокуратуры заявил, что никакого русского следа нет.
Василь Таранович, боишься правду или не хочешь верить?
Anatol Zubenko _ 29.01.2018 17:26
IP: 94.153.158.---
Orest Jj:
Anatol Zubenko:
Олександр Перший:
Orest Jj:
Если бы националисты, в лице Черновола, пришли к власти в 1991 году, то Украина уже была бы давно поделена...
Не знаю, була б Україна поділена при В. Чорноволу, але знаю точно, що не була б обкрадена олігархами.
З якого дива вона була б поділена? В ті часи ще не було олігархів і ще не була намальована ними мапа України з поділом на сорти...На жаль, час було втрачено...
Черновол был приверженцем и пропихивал идею землячества. Как и Кушнарев. Что, практически, идеально для страны.
... В Украине каждый член громады – независимая личность, самобытный собственник. Обязанность его в громаде только в сфере взаимной безопасности и выгоды каждого.
Ага, так и будет...А что такое громады? И почему в них безопасно и выгодно каждому? Ты, наверное, предлагаешь каждому олигарху купить по громаде и вершить там? Или как?
Василь Таранович _ 29.01.2018 17:23
IP: 188.163.107.---
Олег Соколенко:
надеяться, что в Украине что то станет лучше после того, как Россия погибнет – чистая дурость. В Украине уже не останется ни одного украинца, а Россия все ещё будет продолжать загибаться сотни лет...
Не надо надеяться, что Россия поможет Украине, надо гнать продажную украинскую власть в три шеи
От ми і виконуємо твої рекомендації,гонимо ваше бурятсько-якутське оленяче стадо назад в монгольські степи,заганяємо вас в урюський мір,в вонючі чуми і яранги.Там ваша родіна,та де бражка,кумис,лапті,балалайка і татарка з брудними немитими ляжками.
Orest Jj _ 29.01.2018 17:22
IP: 77.52.53.---
Олег Соколенко:
......надеяться, что в Украине что то станет лучше после того, как Россия погибнет – чистая дурость...

ну а как по другому,
Даже если исчезнет опасность нападения сколько можно сэкономить денег не вбухивая на оборону со стороны Мордора,
А там, с 14% адекватных, можно и о развития экономики говорить (хотя я категорически против.Как только Мордор отъедается – он сразу начинает нападать на соседей кто послабее).
Олег Соколенко _ 29.01.2018 17:22
IP: 35.195.118.---
Orest Jj:
========
а вообще ситуация позорная. США накладывают санкции, а Украина увеличивает торговлю и наоборот снимает санкции с предприятий агрессора!!! Украина не воюют с Россией, а укрепляет!!!
ПОЗОР!!!
Василь Таранович _ 29.01.2018 17:18
IP: 188.163.107.---
Олег Соколенко:
Василь Таранович:
=====
Знаешь, кто убил твоих побратимов на Майдане и с какой целью? Не знаешь. Тебе не положено знать правду. Тебя и твоих побратимов из Свободы Тягнибок держит за быдло.
Знаю,їх вбив твоїми руками плюгавий недомірок,ординський недоношений хан путін-пуйло. Здохнете всі разом!
Зеленський3 Донбас5 Корупція1305 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter