Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Будуємо спортивну країну – кращий сільський спорткомплекс Східної Європи, с. Боратин

25 липня 2018, 17:32

Продовжую розповідати і показувати вам, які позитивні зрушення відбуваються в українському спорті. Так, громада с. Боратин, що на Волині, показує всім чудовий приклад розбудови спортивної інфраструктури на місцевому рівні. Коли спорт для громади та її керівництва в пріоритеті, тоді й знаходяться необхідні кошти, отримані внаслідок децентралізації, тоді й з'являються такі сучасні спорткомплекси, один з яких я побачив, відвідуючи це спортивне село.Цей сільський спорткомплекс визнано кращим у Східній Європі. Він став переможцем Міжнародного конкурсу "Кришталева Цегла", який проводився в польському місті Любліні. За час розбудови об'єкту громада інвестувала в нього 5 000 000 грн. власних коштів. Нещодавно відкрили нову чергу спортивних майданчинків. До послуг місцевих мешканців та їх дітей: якісне футбольне поле, міні-футбольні поля, волейбольні та баскетбольні майданчики, сектор для метання спису, тренажерний сектор.

Залишилося лише постелити сучасне легкоатлетичне покриття на доріжки. З цим ми готові допомогти через, ініційовану Мінмолодьспорту програму відродження спортивної інфраструктури в Державному фонді регіонального розвитку. Наша ініціатива закріпила у бюджеті Фонду 10% коштів на будівництво, ремонт та реконструкцію спортивних об'єктів на місцях. У 2018 р. ця сума складає близько 600 млн. грн. А у 2017 р. завдяки програмі вдалося запустити в роботу 100 проектів на суму понад 374 млн. грн.

Хочеться ще позитиву? Подивіться інші приклади: нова ДЮСШ ім. Лонського в Бердичеві та сучасний спорткомплекс "Дзюдо-Дніпро".

#БудуємоСпортивнУкраїну

powered by lun.ua
Україна та Європа1133 Aтака Путіна1291 Корупція1443 Зеленський75 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter