Олексій Братущак журналіст

Тимошенко в тіні Шуфрича, а Уколов підставляє Порошенка

21 грудня 2018, 20:39

За історією з побиттям Шуфрича мало хто звернув увагу на Тимошенко. За якусь хвилину до бійки сталася фальсифікація голосування лідерки "Батьківщини".Юлія Тимошенко була відсутня в залі під час голосування за перейменування російської церкви. Але в результатах голосування її голос зарахований "за". Як так? Банальна фальсифікація. Кнопкодавство. За Тимошенко натиснули кнопку її колеги з "Батьківщини".

Сама Тимошенко зайшла до зали за кілька хвилин після голосування та бійки. Це чітко видно на відео, яке учора в блозі на УП оприлюднив наближений до президентської команди Віктор Уколов. Про його зашквар нижче, поки розберемось із Тимошенко.

Одразу після голосування я написав про факт фальсифікації голосування за Тимошенко у себе в ФБ.

У коментарях одразу з'явились прихильники Тимошенко. "Вписався" і її колега по фракції нардеп Вадим Івченко.

"Вона голосовала біля входу, де заходила. Багато зустрічей в кулуарах. Так багато депутатів роблять, коли невстигають добігти до свого місця!", – написав Івченко.

Це відверта брехня з боку депутата. Бо заходила Тимошенко зі сторони президії. Біля тих дверей відсутні пульти для голосування. А, і ще одна маленька деталька: заходила вона за кілька хвилин після голосування)

Поки юлєфани продовжували у ФБ-коментарях виправдовувати лідера, вона вийшла до журналістів.

Ось діалог з Тимошенко про фальсифікацію її голосування у Раді:

- Як Ви голосували за цей закон?

- Мій голос взагалі як громадянки України без, скажімо, відносно до будь яких інсинуацій, тільки за цей закон.

- Так а як проголосували?

- Я говорю: голос мій як громадянки України "за".

- А кнопку хто натиснув?


Після третього запитання Тимошенко просто пішла.

Коротше, голосувала Тимошенко "голосом". Це інші депутати мають пальчиками натискати кнопки в залі. Вона віднайшла інший спосіб)

Можна було б на цьому і зупинитись. Ну ще один депутат замішаний у кнопкодавсті. Ніби не новина.

Але.

Треба розуміти, що цей випадок фальсифікації голосування поставив під удар саму норму закону, відповідно до якої російська церква в Україні тепер має називатися саме російською.

Бо йдеться про порушення процедури голосування. У таких випадках закон вимагає переголосування. Якщо ж переголосування не відбувається, то ухвалення закону можна оскаржити у суді. І рішенням суду скасувати ухвалене парламентом рішення. І це буде справедливе рішення суду.

І щось мені підказує, що проросійські сили цим залюбки скористуються. Та вони вже це роблять.

Про факти кнопкодавства опоблоківець Вадим Новінський повідомив Андрія Парубія одразу після голосування. Це добре чути з трансляції засідання. Спікер мав поставити на переголосування, але не зробив цього. І за кілька секунд розпочалась бійка.

Саме на загрозі скасування закону через факти кнопкодавства я наголошував у свойому ФБ-дописі. І тут принципова різниця з блогом Уколова.

Уколов вкотре вирішив "вколоти" Тимошенко за її відсутність в залі під час принципових голосувань, які пов'язані з Росією. Існує версія, що принаймні частину цих голосувань влада планує таким чином, щоб Тимошенко не могла бути у залі. Але зараз не про це.

Своїм блогом Уколов підставив Порошенка. Так-так, президента.

Уколов виклав відео, яке є неспростовним доказом відсутності Тимошенко у залі під час голосування. Отже, це є доказом, що під час голосування мало місце фальсифікація.

Як тепер своїм підписом Порошенко може освятити фальсифікацію? Він же в нас за закон та справедливість?) Тому має вимагати від парламенту переголосування у відповідності до усіх процедур. Ну щоб жодна російська агентура не підкопалась...


Насправді, Тимошенко зі своїми партійцями була не єдина, хто брала участь у фальсифікації. Новінський вказував Парубію на кнопкодавство іншого нардепа – Сергія Шахова з групи "Воля народу".

У результатах голосування Шахов значиться як відсутній. Натомість, на відео від Уколова видно, що Шахов тисне кнопку під час голосування.

Тож Уколов не лише Тимошенко з фальсифікаціями видав. А ще й підтвердив слова Новінського про кнопкодавство Шахова.

І тут питання: на кого працює Уколов?) Чи не спеціально він оприлюднив докази, які Новінський зі своїми посіпаками з російської церкви можуть використати як доказ у суді?)

Хотів спитати це у самого Уколова. Але пару років тому він забанив мене у ФБ і перестав відповідати на дзвінки. Може, нагода поспілкуватись випаде, коли його викличуть як свідка до суду у справі про фальсифікацію голосування?)

powered by lun.ua
Коментарі — 176
Вячеслав Степанюк _ 12.01.2019 20:46
IP: 95.132.3.---
Алина Ткаченко:
Мені вона вже допомогла. У 2008 році, коли була премьером. Мені 60 років виповнилось у вересні 2007р. Міг подавати документи на оформлення пенсії, але вирішив почекати до березня 2008-го, бо тоді мали визначити середню зарплату за минулий рік, до якої і прив'язувався розмір пенсії. Вона склала тоді за 2007 рік 1197,91грн. Я подав документи, сподіваючись, що так воно і буде. Яким же було моє розчарування і обурення коли я дізнався, що мені пенсію нарахували виходячи із показника 928,81грн (майже на 30% менше). І зроблено це було всупереч діючому законодавству, яке вимагало усі рішення Уряду, що стосуються соціальної сфери, реєструвати у Мінюсті. Цю постанову, про призначення пенсії новим пенсіонерам виходячи із середньої зарплати по Україні не за останній рік, а за передостанній, прийняла саме Тимошенко без реєстрації у Мінюсті. Ви спитаєте чому? Бо їй потрібні були гроші пенсіонерів, щоби виплатити розпіарену "Юліну" тисячу. Пенсіонери 2008 року це пам'ятають
Gennadiy Kiria _ 30.12.2018 21:06
IP: 37.73.220.---
Цей блог немає жодних фактів та аргументів.
Коли я заходжу на сайт Верховної Ради бачу, що голос Юлії Тимошенко "за"
Артур Григоренко _ 30.12.2018 20:16
IP: 37.115.219.---
Ya Yurkiv:
Тимошенко опытный политик! У неё реальная программа развития страны
Артур Григоренко _ 30.12.2018 20:13
IP: 37.115.219.---
Это абсурд. Тимошенко всегда поддерживала Украинскую церковь. Она внучку Кристина в Киевском патриархате у Патриарха Филарета
Александр 1 _ 28.12.2018 10:02
IP: 188.163.12.---
Vika Sherbyna:
Отстоял?...Поймите уже что враг Украины прежде всего внутренний!
Он отстоял вашу возможность жить, как в мирное время, не замечая войны и даже "подражать аристократам".
Он не только морячков послал из одного украинского порта в другой. Он послал на фронт целую армию для того, чтобы вам не пришлось жить под оккупацией или под бомбежками, как жителям ОРДЛО.
Да, на войне иногда попадают в плен и даже – убивают. А вы этого не знали?

Про внутреннего врага, который страшнее войны, это вам москали напели? Читайте книжки про войну (например, Л. Рабичев "Война все спишет"), не будете делать такие глупые заявления.
Vika Sherbyna _ 27.12.2018 23:03
IP: 62.205.137.---
Генератор:
Закон не вартий, в порівнянні з загроами Україні які несе Тимошенко у якої на спиною Газпром з Путіним.

Автору не треба тут давитись від жаби що з ним Виктор не говорить, видно не має потреби.
І як видно з допису в заголовку – правильно робить.

Уколов все правильно робить. Особливо в цьому випадку...
Вы бы батареи выключили, а то газпром и до вас доберётся))))) у Тимошенко "за спиной", у вас на уровне ног, интересно куда ещё добрался "великий и могучий"😂
Vika Sherbyna _ 27.12.2018 22:55
IP: 62.205.137.---
Александр 1:
Ігор Ганненко:
Петро Порошенко створював нову армію, десятки разів був в зоні бойових дій, зупинив наступ ворога, добився підтримки світових держав та застосування фінансових санкцій проти РФ, а головне, відстояв Україну перед другим в світі по військової міцності ворогом, поки ВАНА волала, що влада злочинна і жодного разу не була на фронті. Лише останній місяць почала проукраїнську риторику. Мабуть у Кремлі не /QUOTE]
Отстоял? Что он отстоял?? Может быть морячков которых бессовестно в плен отправил? Защитничек.
Разве что состояние он своё отстоял (читай нажил) на этой войне.
И разрешения в кремле, извините, получает тоже явно именно тот чей гонец единственный гражданин Украины летающий в Россию без пересадок.
Вы кстати батареи, надеюсь выключили – не финансируете врага? Или у вас не топят?))) Поймите уже что враг Украины прежде всего внутренний!
ПС.Ещё говорят в Москве рошеновскте конфеты вкуснее чем из магазина на крещатике
Vika Sherbyna _ 27.12.2018 22:35
IP: 62.205.137.---
Aleksandr Abalmasov:[/B
Aleksandr Abalmasov:
Богдан Розновець:
После того, как видеохостинг YouTube удалил фейковых подписчиков и просмотры ботов с разных каналов, больше всего подписчиков потеряла страница лидера партии "Батькивщина" Юлии Тимошенко.В частности, у Тимошенко количество подписчиков за один день упало на более чем 47 000 (44,3 %), то есть с 106 226 до 59 198.
А ещё все соцопросы врут, международные агенства врут – это всемирный заговор)))
Vika Sherbyna _ 27.12.2018 22:29
IP: 62.205.137.---
Александр 1:
Додам. Вчора на каналі ZIK була цікава передача "Юля газує", де приймали участь два експерта, журналіст Д. Гнап та тепер вже штатний захисник ЮВТ журналіст К. Матвієнко (який дуже мілко плаває в економічних питаннях).
Корисно було б послухати всім юлефанам, може хтось би зрозумів, наскільки юліни обіцянки фальшиві і такі, які приведуть лише до падіння економіки і подальшого зубожіння народу.
Канал ZIK з ведучим Дроздовим ніяк не назвеш провладним, скоріше навпаки – він опозиційний.
Эксперты в сфере продажи свойственного мнения? Это смешно, люди называют выпуск программы "юля газує" – прям очевидно непредвзятое отношение и обьективность "экспертного" мнения (нет)
Vika Sherbyna _ 27.12.2018 22:13
IP: 62.205.137.---
А почему все вопросы именно к Тимошенко? Лучше бы с некоторыми отсутствующими связались)
Хотя, зачем, они же не кусаются...
Кто то явно очень переживает за свой пост
Алина Ткаченко _ 27.12.2018 18:43
IP: 46.149.92.---
Log Log:
Володя Гарік:
Чим ближче вибори тим більше грязі на Юлю.
Я не знаю хто така "Юля". Може Ваша родичка.
Є політик Ю.В. Тимошенко.
Політика "брудна" справа, і політик повинен терпіти і аргументовано боротись
з несправедливими звинуваченнями, і виправляти справедливі.
А хамське "Юля", "Рошен" говорить про невисокий рівень Вашої особистості.
Юля, тому що народ її сприймає як надійну та рідну людину, вона надає надію на перспективне та світле майбутнє для Українького народу.
Алина Ткаченко _ 27.12.2018 17:46
IP: 46.149.92.---
Володимир Цімейко:
Володя Гарік:
П. Володю, а може ти забув як ТВОЯ хвалена тобою Юля скалила зуби при Путіну на нашого Президента. Забув, так як тобі нагадую. Ти хочех щоб ця "безсрібниця", яка міняє дороге вбрання щодня керувала країною? Вона вже свою косу розплела, хочеш щоб вона нам всім і руки звязала?
Чоловіче, вгамуй свої таланти. Юлія Володимирівна справжня патріотка своєі країни, вона намагається та будет намагатися, як ви висловилися, розв'язати руки громадянам України та робити все можливе за для покращення життя нації.
Ігор Ганненко _ 27.12.2018 17:34
IP: 95.132.56.---
Генератор:
Закон не вартий, в порівнянні з загроами Україні які несе Тимошенко у якої на спиною Газпром з Путіним.

Автору не треба тут давитись від жаби що з ним Виктор не говорить, видно не має потреби.
І як видно з допису в заголовку – правильно робить.

Уколов все правильно робить. Особливо в цьому випадку...
Про що ви говорите? який путін з газпромом? А хіба не пан Порошенко торгує досі з Росією та має там свій бізнес? Хіба це не проросійський режим януковича кинув Юлю за грати?

До речі, в цьому проросійському уряді януковича-азарова працював і сам Порошенко!!!
Алина Ткаченко _ 27.12.2018 17:30
IP: 46.149.92.---
Александр 1:
Додам. Вчора на каналі ZIK була цікава передача "Юля газує", де приймали участь два експерта, журналіст Д. Гнап та тепер вже штатний захисник ЮВТ журналіст К. Матвієнко (який дуже мілко плаває в економічних питаннях).
Корисно було б послухати всім юлефанам, може хтось би зрозумів, наскільки юліни обіцянки фальшиві і такі, які приведуть лише до падіння економіки і подальшого зубожіння народу.
Канал ZIK з ведучим Дроздовим ніяк не назвеш провладним, скоріше навпаки – він опозиційний.
Одна назва передачі є "багатообіцяючою". Всі ці псевдо експерти вже набридли зі своїми псевдо прогнозами.
Ігор Ганненко _ 27.12.2018 17:26
IP: 95.132.56.---
Aleksandr Abalmasov:
Богдан Розновець:
После того, как видеохостинг YouTube удалил фейковых подписчиков и просмотры ботов с разных каналов, больше всего подписчиков потеряла страница лидера партии "Батькивщина" Юлии Тимошенко.В частности, у Тимошенко количество подписчиков за один день упало на более чем 47 000 (44,3 %), то есть с 106 226 до 59 198.
В партії Батьківщина та особисто у Юлії Володимирівни є мільйони прихильників по всій Україні! А фейки та боти – то до шоколадного.
Алина Ткаченко _ 27.12.2018 17:01
IP: 46.149.92.---
Явно замовна стаття противників Юлі Тімошенко. Часу залишается все менше і менше до виборів та з'являється все більше і больше наклипів на Тимошенко, всі ярлики на неї вішають.
Егор Маркулан _ 27.12.2018 16:24
IP: 35.235.226.---
Людмила Харитоненко:
Александр 1:
Ігор Ганненко:
Петро Порошенко створював нову армію, десятки разів був в зоні бойових дій, зупинив наступ ворога, добився підтримки світових держав та застосування фінансових санкцій проти РФ, а головне, відстояв Україну перед другим в світі по військової міцності ворогом, поки ВАНА волала, що влада злочинна і жодного разу не була на фронті. Лише останній місяць почала проукраїнську риторику. Мабуть у Кремлі не дурні – дозволили. А так жодного разу не засудила Путіна, лише нашу владу, яка врятувала державу: "Якщо хтось думає: нехай ще трохи попрацюють, мовляв, війна, – так у нас війна, тому що вони при владі! Війна для них – це найбільший бізнес, який був у їхньому житті" (Тимошенко Ю.В. прес-конференції у Харкові. 11.11.2018). Такої жахливої брехухи не має більше в української політиці.
Вы забыли написать сколько заработал Петр Порошенко на поставках неработающей техники и скольк
Егор Маркулан _ 27.12.2018 16:21
IP: 35.235.226.---
Serhii Yanchenko:
Александр 1:
Додам. Вчора на каналі ZIK була цікава передача "Юля газує", де приймали участь два експерта, журналіст Д. Гнап та тепер вже штатний захисник ЮВТ журналіст К. Матвієнко (який дуже мілко плаває в економічних питаннях).
Корисно було б послухати всім юлефанам, може хтось би зрозумів, наскільки юліни обіцянки фальшиві і такі, які приведуть лише до падіння економіки і подальшого зубожіння народу.
Канал ZIK з ведучим Дроздовим ніяк не назвеш провладним, скоріше навпаки – він опозиційний.
Те, що ви прихильник Пєті, ми вже зррозуміли, а те програми Нових курсів схвалюють всі незалежні експерти, це факт!
Дуже сумнівна думка багатьох"експертів" які стали обізнаними експертами тільки перед виборами, а раніше невдомо ким були.
Егор Маркулан _ 27.12.2018 16:14
IP: 35.235.226.---
Всім ясно,що це замовна проплачена стаття, Автор намагається очернити більш успішного конкурента перед виборами. До чого тут взагалі Шуфрич? Не дивно, що при напівпорожньому залі, питання саме до Тимошенко, яка брала участь у засіданні парламенту.
Артем Жук _ 27.12.2018 15:44
IP: 46.133.108.---
Юлія Тимошенко на відміну від Порошенка з кожним місяцем не збагачується в геометричній прогресії. Армія, Томос це все хороші і суттєві речі, але заслуга тут не Порошенка а людей які були небайдужі до всього цього. Я про Томос. Він сюди вліз щоб піарнутися, а Філарет та Макарій давно над цим працювали. Тепер про армію. Якби не волонтери та небайдужі громадяни, які постійно допомагають армії та хлопцям на Сході, нічого б цього не було. Я ще не врахував тут заслуги нас всіх простих платників податків, котрі з кожної своєї з/п споачують 1,5% військового збору. Йдемо далі. Мій товариш зараз на Сході. Розказує ситуацію: приїзджає Порошенко з Першою леді, привітати хлопців з наступаючими святами, передати харчів, засобів особистої гігієни та речей першої необхідності. Привезли, привітали нас, гарно порозставляли ящики з тушонкою, хлібом, всім тим, що з собою привезли, сфотографувалися дружньо і всі ці речі носільщики почали спаковувати назад у бус. Суцільний піар!!! Це не по-людськи!!!
Dmitro Sergienko _ 27.12.2018 14:43
IP: 35.235.227.---
Генератор:
Serhii Yanchenko:
Ніякої війни вона не зупинить бо воює Україну Росія Путіна, а вона виступає на стороні Кремля за інтерес Газпрому.
Юля Володимирівна – патріот своєї країни! І я вірю, що коли вона стане президентом, то зможе не тільки зупинити війну, а й підняти Україну на найвищий рівень!
Dmitro Sergienko _ 27.12.2018 14:38
IP: 35.235.227.---
Александр 1:
1. Постійне ("випадкове") не голосування ЮВТ за проукраїнські/антиросійські закони стало очевидним. Це вже системні факти, а не припущення, які виразно говорять самі за себе.
2. Кнопкодавство – порок, якого треба позбавлятись. Але для цієї проблеми треба не кнопку поміняти, а склад ВРУ. З цим складом безвідповідальних політиків це неможливо, тому, як що чесно, в даних умовах головне – результат, який на користь державі (!!!), навіть при незначних порушеннях процедур голосування.
3. Було б цікаво, як би Парубій поставив закон на повторне голосування. Чи тікала б ЮВТ з залу, чи ні?
1. "Батьківщина" завжди голосує за проукраїнські закони! І Юля Володимирівна нікуди не тікала!
Dmitro Sergienko _ 27.12.2018 14:31
IP: 35.235.227.---
Ya Yurkiv:
Serhii Yanchenko:
Вона видається для кожного гарною знайомою:)))
==================
Для чого бабу обирати,
Таку, яку не можеш грати?
Котру зафрахтував вже бєня,
А тобі каже: "Галасуй, єб – ня!"
Бо вистачить нам вже "чоловіків". Чекаємо на нормального президента-жінку!
Dmitro Sergienko _ 27.12.2018 14:29
IP: 35.235.227.---
Генератор:
Закон не вартий, в порівнянні з загроами Україні які несе Тимошенко у якої на спиною Газпром з Путіним.

Автору не треба тут давитись від жаби що з ним Виктор не говорить, видно не має потреби.
І як видно з допису в заголовку – правильно робить.

Уколов все правильно робить. Особливо в цьому випадку...
Ну да, прям несе загрозу... Як стане президентом, то хоч жити легше буде! Чекаємо вибори!
Dmitro Sergienko _ 27.12.2018 14:04
IP: 35.235.227.---
Юлі Володимирівні треба вже змиритися, що на неї всіх собак вішають. Чим ближче до виборів, тим більше вони її бояться!
Зеленський3 Донбас5 Корупція1305 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter