Олексій Братущак журналіст

Тимошенко в тіні Шуфрича, а Уколов підставляє Порошенка

21 грудня 2018, 20:39

За історією з побиттям Шуфрича мало хто звернув увагу на Тимошенко. За якусь хвилину до бійки сталася фальсифікація голосування лідерки "Батьківщини".Юлія Тимошенко була відсутня в залі під час голосування за перейменування російської церкви. Але в результатах голосування її голос зарахований "за". Як так? Банальна фальсифікація. Кнопкодавство. За Тимошенко натиснули кнопку її колеги з "Батьківщини".

Сама Тимошенко зайшла до зали за кілька хвилин після голосування та бійки. Це чітко видно на відео, яке учора в блозі на УП оприлюднив наближений до президентської команди Віктор Уколов. Про його зашквар нижче, поки розберемось із Тимошенко.

Одразу після голосування я написав про факт фальсифікації голосування за Тимошенко у себе в ФБ.

У коментарях одразу з'явились прихильники Тимошенко. "Вписався" і її колега по фракції нардеп Вадим Івченко.

"Вона голосовала біля входу, де заходила. Багато зустрічей в кулуарах. Так багато депутатів роблять, коли невстигають добігти до свого місця!", – написав Івченко.

Це відверта брехня з боку депутата. Бо заходила Тимошенко зі сторони президії. Біля тих дверей відсутні пульти для голосування. А, і ще одна маленька деталька: заходила вона за кілька хвилин після голосування)

Поки юлєфани продовжували у ФБ-коментарях виправдовувати лідера, вона вийшла до журналістів.

Ось діалог з Тимошенко про фальсифікацію її голосування у Раді:

- Як Ви голосували за цей закон?

- Мій голос взагалі як громадянки України без, скажімо, відносно до будь яких інсинуацій, тільки за цей закон.

- Так а як проголосували?

- Я говорю: голос мій як громадянки України "за".

- А кнопку хто натиснув?


Після третього запитання Тимошенко просто пішла.

Коротше, голосувала Тимошенко "голосом". Це інші депутати мають пальчиками натискати кнопки в залі. Вона віднайшла інший спосіб)

Можна було б на цьому і зупинитись. Ну ще один депутат замішаний у кнопкодавсті. Ніби не новина.

Але.

Треба розуміти, що цей випадок фальсифікації голосування поставив під удар саму норму закону, відповідно до якої російська церква в Україні тепер має називатися саме російською.

Бо йдеться про порушення процедури голосування. У таких випадках закон вимагає переголосування. Якщо ж переголосування не відбувається, то ухвалення закону можна оскаржити у суді. І рішенням суду скасувати ухвалене парламентом рішення. І це буде справедливе рішення суду.

І щось мені підказує, що проросійські сили цим залюбки скористуються. Та вони вже це роблять.

Про факти кнопкодавства опоблоківець Вадим Новінський повідомив Андрія Парубія одразу після голосування. Це добре чути з трансляції засідання. Спікер мав поставити на переголосування, але не зробив цього. І за кілька секунд розпочалась бійка.

Саме на загрозі скасування закону через факти кнопкодавства я наголошував у свойому ФБ-дописі. І тут принципова різниця з блогом Уколова.

Уколов вкотре вирішив "вколоти" Тимошенко за її відсутність в залі під час принципових голосувань, які пов'язані з Росією. Існує версія, що принаймні частину цих голосувань влада планує таким чином, щоб Тимошенко не могла бути у залі. Але зараз не про це.

Своїм блогом Уколов підставив Порошенка. Так-так, президента.

Уколов виклав відео, яке є неспростовним доказом відсутності Тимошенко у залі під час голосування. Отже, це є доказом, що під час голосування мало місце фальсифікація.

Як тепер своїм підписом Порошенко може освятити фальсифікацію? Він же в нас за закон та справедливість?) Тому має вимагати від парламенту переголосування у відповідності до усіх процедур. Ну щоб жодна російська агентура не підкопалась...


Насправді, Тимошенко зі своїми партійцями була не єдина, хто брала участь у фальсифікації. Новінський вказував Парубію на кнопкодавство іншого нардепа – Сергія Шахова з групи "Воля народу".

У результатах голосування Шахов значиться як відсутній. Натомість, на відео від Уколова видно, що Шахов тисне кнопку під час голосування.

Тож Уколов не лише Тимошенко з фальсифікаціями видав. А ще й підтвердив слова Новінського про кнопкодавство Шахова.

І тут питання: на кого працює Уколов?) Чи не спеціально він оприлюднив докази, які Новінський зі своїми посіпаками з російської церкви можуть використати як доказ у суді?)

Хотів спитати це у самого Уколова. Але пару років тому він забанив мене у ФБ і перестав відповідати на дзвінки. Може, нагода поспілкуватись випаде, коли його викличуть як свідка до суду у справі про фальсифікацію голосування?)

powered by lun.ua
Коментарі — 178
Індра _ 23.12.2018 01:40
IP: 94.76.81.---
Ya Yurkiv:
Індра:
А хто за походженням всі наші президенти починаючи від 1991 р.?
========
Кравчук і Ющенко – стовідсоткові титульники, усі решта – н а ц и к и, а може, не дай Боже, трапитися і а д с к а я смєсь.
За словами самого Кравчука, в 1938 р. його батько поміняв прізвище з Сінкель на Кравчук; прізвище його матері – Блюм. Батько Віктора Ющенка в віці 18 років взяв прізвище Ющенко, а перед тим був Адельгейм. Був і письменник такий в Україні – Адельгейм, він писав проти Т. Шевченка, був близьким родичем Адельгейма-Ющенка. Ці відомості про Ющенка висвітлив в невеликій книжечці один укранський письменник, я читав ту книжечку в вересні 2004 р. В книжечці була мова про депутатів ВР з жидівськими коренями – там їх було понад 50%. Точне число не пам'ятаю, не пам'ятаю і прізвище того письменника. Відомо лише, що тої ж осені його вбили в підворотні його будинку в Києві.
Ya Yurkiv _ 23.12.2018 01:27
IP: 46.200.140.---
Індра:
А хто за походженням всі наші президенти починаючи від 1991 р.?
========
Кравчук і Ющенко – стовідсоткові титульники, усі решта – н а ц и к и, а може, не дай Боже, трапитися і а д с к а я смєсь.
Генератор _ 23.12.2018 00:57
IP: 35.235.227.---
Serhii Yanchenko:
Ніякої війни вона не зупинить бо воює Україну Росія Путіна, а вона виступає на стороні Кремля за інтерес Газпрому.
Індра _ 23.12.2018 00:33
IP: 94.76.81.---
Оксана Борисова:
Ігор Ганненко:
В мантру" Тимошенко- ставленник путина"не верят уже даже дети. И то, что она решительно и принципиально отстаивает интересы украинцев многим поперёк. Вот и льётся постоянная грязь в её адрес. но время покажет, кто иситнно прав.
Отстаіваєт інтереси какіх іменно укґаінцев?
Оксана Борисова _ 23.12.2018 00:26
IP: 35.235.227.---
Ігор Ганненко:
В мантру" Тимошенко- ставленник путина"не верят уже даже дети. И то, что она решительно и принципиально отстаивает интересы украинцев многим поперёк. Вот и льётся постоянная грязь в её адрес. но время покажет, кто иситнно прав.
Breda _ 23.12.2018 00:22
IP: 95.135.83.---
Братущак, не скигли
Якби засідання Ради не транслювали по всім центральни каналам – туди взагалі б ніхто не ходив.
Індра _ 23.12.2018 00:17
IP: 94.76.81.---
Має бути лише так: за президента повинні голосувати лише представники титульного народу. Висуванець на посаду президента – теж представник від титульного народу. Саме так є в сьогоденних колишніх країнах Совєтской Прібалтікі. І саме тому там немає бардаку. А хто за походженням всі наші президенти починаючи від 1991 р.? Якщо не 100%- представники політичної нації, то принаймні з суттєвою домішкою. Тому отак і живемо. Отже, обирати потрібно лише слов'янина.
Оксана Борисова _ 23.12.2018 00:02
IP: 35.235.227.---
Тимошенко однозначно была за принятие этого закона. Просто кому -то очень хочется видеть обратное.и скорее всего этому "кому-то" хорошо платят за такие сочинительства. Печально и омерзительно, что есть журналисты (верю, их гораздо меньше), для которых чернуха – способ заработка.
Ya Yurkiv _ 22.12.2018 23:51
IP: 46.200.140.---
Константин Ольшанский:
Ya Yurkiv:
Константин Ольшанский:
Слабительное средство "Братущак":
Прием – раз в сутки, лучше натощак.
Я пріняла... і всьо прапалала,
Начну кампанію сначала.
Ярик, а вы на выборах за кого голосовали? Небось, за Явлинского – своего, львовянина?
За угринівця!
Андрій Полтавець _ 22.12.2018 22:30
IP: 93.170.116.---
Александр 1:
Ігор Ганненко:
Петро Порошенко створював нову армію, десятки разів був в зоні бойових дій, зупинив наступ ворога, добився підтримки світових держав та застосування фінансових санкцій проти РФ, а головне, відстояв Україну перед другим в світі по військової міцності ворогом, поки ВАНА волала, що влада злочинна і жодного разу не була на фронті. Лише останній місяць почала проукраїнську риторику. Мабуть у Кремлі не дурні – дозволили. А так жодного разу не засудила Путіна, лише нашу владу, яка врятувала державу: "Якщо хтось думає: нехай ще трохи попрацюють, мовляв, війна, – так у нас війна, тому що вони при владі! Війна для них – це найбільший бізнес, який був у їхньому житті" (Тимошенко Ю.В. прес-конференції у Харкові. 11.11.2018). Такої жахливої брехухи не має більше в української політиці.
Треба додати великий Петро – продав Рошен, посадив трьох своїх друзів, розкуркулив олігархів, поборов корупцію, зробив чесними суди:)))
Богдан Глушко _ 22.12.2018 22:16
IP: 93.170.116.---
Явно автор відпрацьовує замовлення банкової
Ніка Кравець _ 22.12.2018 22:05
IP: 35.235.226.---
Яка ж підстанова фактів. Не вірю цьому, а вірю в правду- вірю в Тимошенко.
Валерій Магала _ 22.12.2018 22:02
IP: 212.22.198.---
Уколов – ніхто, працює на хазяїна (неважливо, якого), не переймаючись такими дрібничками, як логіка та моральні якості. Цим він нічим не відрізняється від юродивого Тарасика. Коментувати цих песиків – себе не поважати, піднімаючи їх значимість. Як на мене, тут цікавіше інший аспект – якість того людського матеріалу, який набрав сам хазяїн. І в цьому сенсі, це справді, робота проти президента, бо якщо на тебе працюють ідіоти, то хто ж ти сам? Іноді складається враження, що президент працює у виборчому штабі Тимошенко – чим більше він зі своєю бригадою "працює", тим більше падає його рейтинг і піднімається у Тимошенко. І гавкання уколових – яскрава цьому ілюстрація.
Юлія Мороз _ 22.12.2018 21:58
IP: 35.235.226.---
"Кнопкодавство". Як смішно це чути. Голосування пройшло за всіма правилами, без фальсифікацій!
Галина Горбенко _ 22.12.2018 21:53
IP: 35.235.227.---
Опять порция грязи против Тимошенко. Порошенка нужно остановить!
Юрій Жук _ 22.12.2018 21:45
IP: 35.235.227.---
Не вірю жодному слову! Проплачена стаття!
Юрій Жук _ 22.12.2018 21:44
IP: 35.235.227.---
вававав
Adam Shysholik _ 22.12.2018 21:40
IP: 35.235.226.---
Ви гадаєте це правда?
Константин Ольшанский _ 22.12.2018 21:25
IP: 35.235.227.---
Ya Yurkiv:
Константин Ольшанский:
Слабительное средство "Братущак":
Прием – раз в сутки, лучше натощак.
Я пріняла... і всьо прапалала,
Начну кампанію сначала.
Ярик, а вы на выборах за кого голосовали? Небось, за Явлинского – своего, львовянина?
Ya Yurkiv _ 22.12.2018 20:53
IP: 46.200.140.---
Константин Ольшанский:
Слабительное средство "Братущак":
Прием – раз в сутки, лучше натощак.
Я пріняла... і всьо прапалала,
Начну кампанію сначала.
Константин Ольшанский _ 22.12.2018 20:10
IP: 35.235.227.---
Слабительное средство "Братущак":
Прием – раз в сутки, лучше натощак.
Grenader45 _ 22.12.2018 19:33
IP: 77.123.80.---
САНДРО:
Grenader45:
."Акєла промахнулся"?!, з ким не буває – ЖСЩ!...

Ох, пане Grenader
Якби це так було б, я б і не витрачав час на перевиховання, тут у Акєли світоглядна позиція, і це вже дуже сумно, але буцімто КПі дурні люди не закінчують.
...

Вибачте, а що таке ЖСЩ, якщо без матюків?
Друже Сандро, ви відповіли на мій скромний допис звертаючись до мене – "Читайте, пане Олексію, читайте!". От звідки Акєла))). При тому, що ваші думки співзвучні з моїми. Ну не Братущак я.) А ЖСЦ – набір букв, який відноситься до вас так само як київський політех до мене. Інша освіта...
Тримаймося. Слава Україні!
Людмила Харитоненко _ 22.12.2018 18:13
IP: 35.235.227.---
Александр 1:
Ігор Ганненко:
Петро Порошенко створював нову армію, десятки разів був в зоні бойових дій, зупинив наступ ворога, добився підтримки світових держав та застосування фінансових санкцій проти РФ, а головне, відстояв Україну перед другим в світі по військової міцності ворогом, поки ВАНА волала, що влада злочинна і жодного разу не була на фронті. Лише останній місяць почала проукраїнську риторику. Мабуть у Кремлі не дурні – дозволили. А так жодного разу не засудила Путіна, лише нашу владу, яка врятувала державу: "Якщо хтось думає: нехай ще трохи попрацюють, мовляв, війна, – так у нас війна, тому що вони при владі! Війна для них – це найбільший бізнес, який був у їхньому житті" (Тимошенко Ю.В. прес-конференції у Харкові. 11.11.2018). Такої жахливої брехухи не має більше в української політиці.
Вы забыли написать сколько заработал Петр Порошенко на поставках неработающей техники и сколько заработал Аваков на поставке броников!!
Людмила Харитоненко _ 22.12.2018 18:11
IP: 35.235.227.---
Бредовая статья, в которой даже капли объективности нету.

Имели бы совесть!

Почему не напишете, как власть продавливанию выгодные себе законопроекты голосуя в полупустом зале???
Александр 1 _ 22.12.2018 18:07
IP: 188.163.12.---
Тарас Коваленко:
Хвалена Юля між іншим переборола кризис у 2008 році, який по наслідками був жорсткіше ніж те що ми маємо зараз!
Тобто, зараз ви війну відчуваєте менше, ніж при Юлі фінансову кризу? Ви хоч зрозуміли, що зробили величезний комплемент теперішньої владі, тому що будь-яку кризу не можна навіть близько порівнювати з війною, яку ви схоже не відчуваєте на собі. Тож дякуйте цієї владі за це.
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter