Олексій Братущак журналіст

Тимошенко в тіні Шуфрича, а Уколов підставляє Порошенка

21 грудня 2018, 20:39

За історією з побиттям Шуфрича мало хто звернув увагу на Тимошенко. За якусь хвилину до бійки сталася фальсифікація голосування лідерки "Батьківщини".Юлія Тимошенко була відсутня в залі під час голосування за перейменування російської церкви. Але в результатах голосування її голос зарахований "за". Як так? Банальна фальсифікація. Кнопкодавство. За Тимошенко натиснули кнопку її колеги з "Батьківщини".

Сама Тимошенко зайшла до зали за кілька хвилин після голосування та бійки. Це чітко видно на відео, яке учора в блозі на УП оприлюднив наближений до президентської команди Віктор Уколов. Про його зашквар нижче, поки розберемось із Тимошенко.

Одразу після голосування я написав про факт фальсифікації голосування за Тимошенко у себе в ФБ.

У коментарях одразу з'явились прихильники Тимошенко. "Вписався" і її колега по фракції нардеп Вадим Івченко.

"Вона голосовала біля входу, де заходила. Багато зустрічей в кулуарах. Так багато депутатів роблять, коли невстигають добігти до свого місця!", – написав Івченко.

Це відверта брехня з боку депутата. Бо заходила Тимошенко зі сторони президії. Біля тих дверей відсутні пульти для голосування. А, і ще одна маленька деталька: заходила вона за кілька хвилин після голосування)

Поки юлєфани продовжували у ФБ-коментарях виправдовувати лідера, вона вийшла до журналістів.

Ось діалог з Тимошенко про фальсифікацію її голосування у Раді:

- Як Ви голосували за цей закон?

- Мій голос взагалі як громадянки України без, скажімо, відносно до будь яких інсинуацій, тільки за цей закон.

- Так а як проголосували?

- Я говорю: голос мій як громадянки України "за".

- А кнопку хто натиснув?


Після третього запитання Тимошенко просто пішла.

Коротше, голосувала Тимошенко "голосом". Це інші депутати мають пальчиками натискати кнопки в залі. Вона віднайшла інший спосіб)

Можна було б на цьому і зупинитись. Ну ще один депутат замішаний у кнопкодавсті. Ніби не новина.

Але.

Треба розуміти, що цей випадок фальсифікації голосування поставив під удар саму норму закону, відповідно до якої російська церква в Україні тепер має називатися саме російською.

Бо йдеться про порушення процедури голосування. У таких випадках закон вимагає переголосування. Якщо ж переголосування не відбувається, то ухвалення закону можна оскаржити у суді. І рішенням суду скасувати ухвалене парламентом рішення. І це буде справедливе рішення суду.

І щось мені підказує, що проросійські сили цим залюбки скористуються. Та вони вже це роблять.

Про факти кнопкодавства опоблоківець Вадим Новінський повідомив Андрія Парубія одразу після голосування. Це добре чути з трансляції засідання. Спікер мав поставити на переголосування, але не зробив цього. І за кілька секунд розпочалась бійка.

Саме на загрозі скасування закону через факти кнопкодавства я наголошував у свойому ФБ-дописі. І тут принципова різниця з блогом Уколова.

Уколов вкотре вирішив "вколоти" Тимошенко за її відсутність в залі під час принципових голосувань, які пов'язані з Росією. Існує версія, що принаймні частину цих голосувань влада планує таким чином, щоб Тимошенко не могла бути у залі. Але зараз не про це.

Своїм блогом Уколов підставив Порошенка. Так-так, президента.

Уколов виклав відео, яке є неспростовним доказом відсутності Тимошенко у залі під час голосування. Отже, це є доказом, що під час голосування мало місце фальсифікація.

Як тепер своїм підписом Порошенко може освятити фальсифікацію? Він же в нас за закон та справедливість?) Тому має вимагати від парламенту переголосування у відповідності до усіх процедур. Ну щоб жодна російська агентура не підкопалась...


Насправді, Тимошенко зі своїми партійцями була не єдина, хто брала участь у фальсифікації. Новінський вказував Парубію на кнопкодавство іншого нардепа – Сергія Шахова з групи "Воля народу".

У результатах голосування Шахов значиться як відсутній. Натомість, на відео від Уколова видно, що Шахов тисне кнопку під час голосування.

Тож Уколов не лише Тимошенко з фальсифікаціями видав. А ще й підтвердив слова Новінського про кнопкодавство Шахова.

І тут питання: на кого працює Уколов?) Чи не спеціально він оприлюднив докази, які Новінський зі своїми посіпаками з російської церкви можуть використати як доказ у суді?)

Хотів спитати це у самого Уколова. Але пару років тому він забанив мене у ФБ і перестав відповідати на дзвінки. Може, нагода поспілкуватись випаде, коли його викличуть як свідка до суду у справі про фальсифікацію голосування?)

powered by lun.ua
Коментарі — 178
Grenader45 _ 22.12.2018 12:12
IP: 35.235.227.---
...видається, що дріб'язковість Братущака, пов'язана з його непереборним бажанням залишатись на плаву і бути на слуху. Відсутність масштабних і вагомих тем, змушує розмінюватись на дрібниці задля появи чергового блогу О. Братущака на УП. Що тут скажеш – кожному своє...
Alkexanderkiv Dankiv _ 22.12.2018 11:48
IP: 46.211.46.---
В нас і чиновники, і депутати і багато хто з дописувачів люблять повоювати з ворогом ручною чи пальчиком по кнопці. Але ж справа не стільки в назві, скільки в належному захисті інтересів держави. Якщо з амвонів тієї церкви віщають чи віщатимуть наклепницькі промови, направлені на підбурення людей до руйнування нашої державності, якщо з тих же місць будуть прославляти чи відбілювати дії чильників Росії, тоді таку установу просто закривають за порушення законів, а винних заджають до в'язниці. І немає зхначення як та установа називається!
Горослав Команчо _ 22.12.2018 11:40
IP: 95.132.63.---
Личное дело автора какое свое фото выставить. Но на том, что выставлено, вид автjра заметки несколько "придурковатый":)
Alkexanderkiv Dankiv _ 22.12.2018 11:40
IP: 46.211.46.---
пане Олексію, Вам справді так сильно хочеться вкусити Тимошенко? Знаєте (я вивчав психоаналіз) тут все за З. Фройдом. Тож у Вас є проблеми і вони можуть стати серйозними. Покваптесь! А тепер щодо закону про назву і голосування. Якби наша Агенція з авторських прав і Мінюст завжди та в усьому дотримувалися вимог закону, то й ніякого закону (вибачте цю тавтологію) не було б потрібно. Все просто. Після реєстрації ПЦУ та на паідставі рішення Вселенського синоду православної церкви про відмову у статусі церкві московського патріархату ямінюст міг би поставити вимогу перед УПЦ (МП) про перереємтрацію та про неможливість використання старої назви – тут немає значення, що одна церква має абревіатурну назву ПЦУ, а інша хоче УПЦ. В цих речах критерій один – щоби громадяни чи установи не плутали ці дві назви. Тож не так важливо хто голосував, а з іншого боку – якщо депутат не встигає дійти до робочого місця і телефоном просить колегу натиснути за нього. Біда, коли він не знає, за що "натиснув"
Володимир Цімейко _ 22.12.2018 11:36
IP: 35.235.227.---
Володя Гарік:
П. Володю, а може ти забув як ТВОЯ хвалена тобою Юля скалила зуби при Путіну на нашого Президента. Забув, так як тобі нагадую. Ти хочех щоб ця "безсрібниця", яка міняє дороге вбрання щодня керувала країною? Вона вже свою косу розплела, хочеш щоб вона нам всім і руки звязала?
Александр 1 _ 22.12.2018 11:34
IP: 188.163.12.---
1. Постійне ("випадкове") не голосування ЮВТ за проукраїнські/антиросійські закони стало очевидним. Це вже системні факти, а не припущення, які виразно говорять самі за себе.
2. Кнопкодавство – порок, якого треба позбавлятись. Але для цієї проблеми треба не кнопку поміняти, а склад ВРУ. З цим складом безвідповідальних політиків це неможливо, тому, як що чесно, в даних умовах головне – результат, який на користь державі (!!!), навіть при незначних порушеннях процедур голосування.
3. Було б цікаво, як би Парубій поставив закон на повторне голосування. Чи тікала б ЮВТ з залу, чи ні?
САНДРО _ 22.12.2018 11:20
IP: 35.235.227.---
Володя Гарік:
Чим ближче вибори тим більше грязі на Юлю...
Згоден з Вами з описом ситуаії.
А для тих, хто не знає хто це така, нагадаю серпень 2005року, коли народ (той, якого називають мудрим) на Майдані за 20метрів від Ющенка почав скандувати- Юля, Юля!
І хамським це здавалось лише ВАЮ, бо дуже образився і прийняв рішення – поміняти Юлю на Віктора Другого.
Чим все це закінчилось- всі знають і це ще не кінець драматичної історії України.
На жаль!
Vadym Kvartsyany _ 22.12.2018 11:11
IP: 194.50.169.---
Уколотий – чувак "принциповий"! Колись самовіддано працював на Йулю, зараз навіжено топить за Петрушку, не втрачаючи жодної нагоди жбурнути в свою колишню патронессу шматком лайна. До речі, мем ВОНА колись пішов гуляти світом теж з його "легкої руки", оскільки якраз він був автором тих знаменитих слоганів, що красувалися на білбордах по всій країні у 2009-му.
Log Log _ 22.12.2018 11:00
IP: 91.196.178.---
Володя Гарік:
Чим ближче вибори тим більше грязі на Юлю.
Я не знаю хто така "Юля". Може Ваша родичка.
Є політик Ю.В. Тимошенко.
Політика "брудна" справа, і політик повинен терпіти і аргументовано боротись
з несправедливими звинуваченнями, і виправляти справедливі.
А хамське "Юля", "Рошен" говорить про невисокий рівень Вашої особистості.
Індра _ 22.12.2018 10:36
IP: 94.76.81.---
Десь 2-3 тижні тому тут, на "Українській правді", була стаття про жахливий стан справ з сміттям в Дрогобичі – місто з населенням від 80 до 100 тисяч в 60-80 км на південь від Львова. Місто потопає в смітті, як і Львів і вся Галичина... Стаття показала жахливі світлини, висвітлина позицію людей, депутатів міської ради. А чому не розвиваєте далі? Як вирішити проблему?? Наводжу вам імена київських науковців, які здатні розв'язати цю серйозну проблему: Юрій Забулонов, Микола Кирпач, Володимир Красноголовець та є ще низка технологів, інженерів і конструкторів (Віктор Корзун, Олександер Пугач, Анатолій Павловський, ...). Журнаписи, де ваші подальші статті, які показали б як саме вирішити таку болючу і жахливу проблему – ПОБУТОВІ ВІДХОДИ??? Ви ж маєте розвивати громадянске суспільтво, зв'язати науку, техніку, технології з приватним капіталом. Політикани нічого цього робити не будуть за визначенням. А де ваша актвивність? ДЕ???
Шлакоблок _ 22.12.2018 10:35
IP: 178.92.33.---
Второе. Я считаю, что "принятый" Закон не имеет какой-либо значимости. На повестке дня должны быть другие Законы. Как можно принудительно заставить кого-то поменять своё имя? Это идиотизм (если речь идёт о принуждении, тем более на уровне Закона). Если нужно было выделить слово "российское", то это уже есть в приставке "московского патриархата". На что потрачены наши налогоплательщика деньги, когда нардепы были заняты этим вопросом?
Если быть последовательным, то при выделении Украинской церкви (для различия её от московского патриархата) надо принять Закон об обязательном изменении имени христианина, который является должностным лицом и ходил в церковь московского патриархата. Тогда по этому Закону, если наш президент был прихожанином УПЦ МП, то должен поменять своё имя.
В общем какая-то ерунда. Чем они занимались и как это объяснить с логической, здравомыслящей точек зрения?
Ой, не дай Бог (что я сейчас увижу).
Індра _ 22.12.2018 10:21
IP: 94.76.81.---
ПРОПОЗИЦІЯ: після назви статті журнапис повинен надавати ключові слова – це має бути список прізвищ згаданих в статті. Тоді багатьом читатчам цього буде достатньо аби визначити, чи читати статтю, чи й так все зрозуміло...
Для цієї статті клочові слова такі:
Тимошенко, Шуфрич, Порошенко, Івченко, Новінський, Парубій, Шахов, Уколов
Отже, одразу й видно, що автор-журнапис писав свій витвір після тяжкого перепою. А це значить, що витрачати свій дорогоцінний час читаючи опис ригів, чи блювотиння, немає сенсу. От я сам це щойно прочитав і, чесне слово, таки трохи занудило...
Шлакоблок _ 22.12.2018 10:11
IP: 178.92.33.---
Первое. Нарушение процедуры голосования должно иметь своим следствием НЕЗАКОННОСТЬ ЗАКОНА. Причём это должно делаться как-то АВТОМАТИЧЕСКИ, а не через суд. Но это сделать невозможно, т.к. сами нардепы в этом не заинтересованы, а кроме них некому. К сожалению, этот вопрос нельзя решить референдумом. Имеется ввиду рождение Закона, по которому нарушение процедуры голосования делает никчемным "принятый" Закон, а парубия, вернее предводителя, который руководил с трибуны таким голосованием, привлекать к ответственности (вплоть до уголовной) и лишать депутатского мандата.
Почему-то в суде, если нарушается процедура, то признаётся никчемным решение суда.
Індра _ 22.12.2018 09:56
IP: 94.76.81.---
Log Log:
Індра:
Рабінович, я так розумію, що Ви теж представник цієї "нації"?
Між іншим, в нашій мові немає латиснського слова "нація", натомість є народ. От поляки таки краще тримають свою мову від чужоземних забруднень. А у нас основні забруднювачі мови – це журнаписи, журнабалакуни та політорієнтособи. Я для них придумую їхні комуно-совкові словоскорочення. Але чому журнаписи не хочуть працювати на розвиток нашого суспільтва, господарства, науки? Лише описують різне лайно то з одної точки зору, то з іншої. Братущак, чому вам не спробувати допомогти мені знайти гроші на якийсь вкрай важливий для розвитку Україні технічний проект? Наприклад, утилізація побутових відходів за допомогою малого газифікатора прямо на місці збирання сміття. Це значно важливеіше за опис юлі, петі чи якої іншої швалі.
Yuri Dubov _ 22.12.2018 09:55
IP: 178.95.59.---
Схоже Братущак хоче витіснити Уколова в боротьбі за перше місце біля хазяйського столу...
Александр Зубр _ 22.12.2018 09:53
IP: 93.73.206.---
"Як тепер своїм підписом Порошенко може освятити фальсифікацію?" – Президенту приносят на подпись. Он НЕ ОБЯЗАН проверять что и как там было, что происходило в ВР. Этим занимается Парубий. Если он подписал, то процедура соблюдена. По крайней мере, Парубий несет ответственность. При чем тут Президент – непонятно.
Attila Doma _ 22.12.2018 09:50
IP: 91.224.178.---
Тимошенко в тени Шуфрича, Уколов подставляет Порошенко, Братущак пишет заказную статью, а народ Украины в большинстве поддерживает Тимошенко и проголосует за нее на выборах президента не обращая внимания на всю ту грязь, которую выливают на нее" заробитчани" Уколово-Братущаки и др.И в конечном итоге у верующих всех конфессий и не только снова появится надежда на нормальную человеческую жизнь в этой стране! А эту надежду уже никто не связывает с теперешней властью!!!
Володя Гарік _ 22.12.2018 09:38
IP: 37.73.107.---
Чим ближче вибори тим більше грязі на Юлю.

Олексій Братущак, ви не усвідомлюєте те, що до страшної зими 2014 довела грязь на Юлю 2010? Такі самі як ви на цій самій Українській правді писали про Юлю всяке. На виході розграбована країна, вбивства в центрі Києва.

Аналогічно 2014 рік. Це як потрібно любити Україну, щоб обрати після такого майдану людину Яника президентом. І укр правда, такі як ви знову відзначились в 2014 році.

Сьогодні вже 2019 рік.

Вас життя абсолютно нічого не вчить?

Скільки ви отримуєте за ваші статті?

Коли ви напишете грязь про гриценка, Рошена та інших противсіха 2010 року? Які не гідні того, щоб балатуватись.
Log Log _ 22.12.2018 09:07
IP: 46.133.213.---
Індра:
Якби не були Юлі Капітельман, то правжур Олексій Братущак був и безробітний. Маєте дякувати представниці політичної нації за можливість писати і, отже, не залишитися безробітним!
Рабінович, я так розумію, що Ви теж представник цієї "нації"?
Serhii Yanchenko _ 22.12.2018 08:47
IP: 46.133.228.---
Volodymyr_R:
Уколов завжди був продажною особою, таких поставляла Тимошенко у ВРУ по своєму партійному списку десятками
На сьогоднішній день і фракція і партія Батьківщини це наймолодша та найоновленіша в Верховній раді. Дорікати що Тимошенко когось заводить в ВР просто помилково. Аналізують ситуацію)
Olexiij Babenko _ 22.12.2018 08:26
IP: 35.235.227.---
Valerii Gurchenko:
Віктор Уколов
Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента
Такая шапка у Уколова.Что-то ещё нужно добавлять?)))
і колишній цуцик Тимошенко, це ж вона його ввела в велику політику
САНДРО _ 22.12.2018 08:16
IP: 35.235.227.---
Anatol Zubenko:
!!!
Anatol Zubenko _ 22.12.2018 07:03
IP: 35.235.227.---
САНДРО:
Сергей Романюк:
Ну, что еще поражает в этой ситуации (я навіть на росс. перейшов),
паталогические юлененавистники типа Инны,Анны, Бондаренчихи- давно уже заткнулись и динамично движутся в будущее свое и страны. А мужики (звание то какое гордое, надо понимать что брюки носят) продолжают изо всех своих низкопотенциальных сил что-то кому-то доказывать, рассказывать, удивлять, обвинять, вскрывать.
Но не получается, никак, потуги тщетные (интересно как это украинской – потуги тщетные), и никакая виагра не помогает
Марна праця...
Valerii Gurchenko _ 22.12.2018 03:08
IP: 188.163.33.---
Віктор Уколов
Політолог, колишній журналіст, екс-народний депутат ВР 6 скликання, співпрацює з Адміністрацією президента
Такая шапка у Уколова.Что-то ещё нужно добавлять?)))
Valerii Gurchenko _ 22.12.2018 03:04
IP: 188.163.33.---
Этот типок давно подрабатывает петиным штатным говновбросом, хотя когда -то был депутатом от БЮТ. Кстати, почему у него на Блоге отключены комменты? Неприятно крысе читать что о нём думают?)))
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter