Олексій Братущак журналіст

Тимошенко в тіні Шуфрича, а Уколов підставляє Порошенка

21 грудня 2018, 20:39

За історією з побиттям Шуфрича мало хто звернув увагу на Тимошенко. За якусь хвилину до бійки сталася фальсифікація голосування лідерки "Батьківщини".Юлія Тимошенко була відсутня в залі під час голосування за перейменування російської церкви. Але в результатах голосування її голос зарахований "за". Як так? Банальна фальсифікація. Кнопкодавство. За Тимошенко натиснули кнопку її колеги з "Батьківщини".

Сама Тимошенко зайшла до зали за кілька хвилин після голосування та бійки. Це чітко видно на відео, яке учора в блозі на УП оприлюднив наближений до президентської команди Віктор Уколов. Про його зашквар нижче, поки розберемось із Тимошенко.

Одразу після голосування я написав про факт фальсифікації голосування за Тимошенко у себе в ФБ.

У коментарях одразу з'явились прихильники Тимошенко. "Вписався" і її колега по фракції нардеп Вадим Івченко.

"Вона голосовала біля входу, де заходила. Багато зустрічей в кулуарах. Так багато депутатів роблять, коли невстигають добігти до свого місця!", – написав Івченко.

Це відверта брехня з боку депутата. Бо заходила Тимошенко зі сторони президії. Біля тих дверей відсутні пульти для голосування. А, і ще одна маленька деталька: заходила вона за кілька хвилин після голосування)

Поки юлєфани продовжували у ФБ-коментарях виправдовувати лідера, вона вийшла до журналістів.

Ось діалог з Тимошенко про фальсифікацію її голосування у Раді:

- Як Ви голосували за цей закон?

- Мій голос взагалі як громадянки України без, скажімо, відносно до будь яких інсинуацій, тільки за цей закон.

- Так а як проголосували?

- Я говорю: голос мій як громадянки України "за".

- А кнопку хто натиснув?


Після третього запитання Тимошенко просто пішла.

Коротше, голосувала Тимошенко "голосом". Це інші депутати мають пальчиками натискати кнопки в залі. Вона віднайшла інший спосіб)

Можна було б на цьому і зупинитись. Ну ще один депутат замішаний у кнопкодавсті. Ніби не новина.

Але.

Треба розуміти, що цей випадок фальсифікації голосування поставив під удар саму норму закону, відповідно до якої російська церква в Україні тепер має називатися саме російською.

Бо йдеться про порушення процедури голосування. У таких випадках закон вимагає переголосування. Якщо ж переголосування не відбувається, то ухвалення закону можна оскаржити у суді. І рішенням суду скасувати ухвалене парламентом рішення. І це буде справедливе рішення суду.

І щось мені підказує, що проросійські сили цим залюбки скористуються. Та вони вже це роблять.

Про факти кнопкодавства опоблоківець Вадим Новінський повідомив Андрія Парубія одразу після голосування. Це добре чути з трансляції засідання. Спікер мав поставити на переголосування, але не зробив цього. І за кілька секунд розпочалась бійка.

Саме на загрозі скасування закону через факти кнопкодавства я наголошував у свойому ФБ-дописі. І тут принципова різниця з блогом Уколова.

Уколов вкотре вирішив "вколоти" Тимошенко за її відсутність в залі під час принципових голосувань, які пов'язані з Росією. Існує версія, що принаймні частину цих голосувань влада планує таким чином, щоб Тимошенко не могла бути у залі. Але зараз не про це.

Своїм блогом Уколов підставив Порошенка. Так-так, президента.

Уколов виклав відео, яке є неспростовним доказом відсутності Тимошенко у залі під час голосування. Отже, це є доказом, що під час голосування мало місце фальсифікація.

Як тепер своїм підписом Порошенко може освятити фальсифікацію? Він же в нас за закон та справедливість?) Тому має вимагати від парламенту переголосування у відповідності до усіх процедур. Ну щоб жодна російська агентура не підкопалась...


Насправді, Тимошенко зі своїми партійцями була не єдина, хто брала участь у фальсифікації. Новінський вказував Парубію на кнопкодавство іншого нардепа – Сергія Шахова з групи "Воля народу".

У результатах голосування Шахов значиться як відсутній. Натомість, на відео від Уколова видно, що Шахов тисне кнопку під час голосування.

Тож Уколов не лише Тимошенко з фальсифікаціями видав. А ще й підтвердив слова Новінського про кнопкодавство Шахова.

І тут питання: на кого працює Уколов?) Чи не спеціально він оприлюднив докази, які Новінський зі своїми посіпаками з російської церкви можуть використати як доказ у суді?)

Хотів спитати це у самого Уколова. Але пару років тому він забанив мене у ФБ і перестав відповідати на дзвінки. Може, нагода поспілкуватись випаде, коли його викличуть як свідка до суду у справі про фальсифікацію голосування?)

powered by lun.ua
Коментарі — 178
Ya Yurkiv _ 22.12.2018 17:58
IP: 46.200.140.---
Serhii Yanchenko:
Вона видається для кожного гарною знайомою:)))
==================
Для чого бабу обирати,
Таку, яку не можеш грати?
Котру зафрахтував вже бєня,
А тобі каже: "Галасуй, єб – ня!"
Тарас Коваленко _ 22.12.2018 17:49
IP: 93.170.64.---
Volodymyr_R:
Уколов завжди був продажною особою, таких поставляла Тимошенко у ВРУ по своєму партійному списку десятками
Навіть хоть одного, будь ласка! Прості слова, нічим не підкріплені!
Тарас Коваленко _ 22.12.2018 17:47
IP: 93.170.64.---
Володимир Цімейко:
Володя Гарік:
П. Володю, а може ти забув як ТВОЯ хвалена тобою Юля скалила зуби при Путіну на нашого Президента. Забув, так як тобі нагадую. Ти хочех щоб ця "безсрібниця", яка міняє дороге вбрання щодня керувала країною? Вона вже свою косу розплела, хочеш щоб вона нам всім і руки звязала?
Хвалена Юля між іншим переборола кризис у 2008 році, який по наслідками був жорсткіше ніж те що ми маємо зараз!

Хвалена Юля могла договорились будь з ким заради інтересів держави! Так что не гонять бочку на Тимошенко)
САНДРО _ 22.12.2018 17:43
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
."Акєла промахнулся"?!, з ким не буває – ЖСЩ!...

Ох, пане Grenader
Якби це так було б, я б і не витрачав час на перевиховання, тут у Акєли світоглядна позиція, і це вже дуже сумно, але буцімто КПі дурні люди не закінчують.

І ще гріх є- гординя!
Ну, що заважає сказати- Я не правий, вибачте, промахнувся, як Ви кажете. І за більш ніж 75 постів з мене пляшка, (але доросла) української з перцем (тільки справжня, не паленка)
Ось тоді ми б з ІНДРОЮ та ЛОГ ЛОГ і порозумілися і розібралися Ху є Ху
Але відчуваю, що не з нашею долею))))

Вибачте, а що таке ЖСЩ, якщо без матюків?
Александр 1 _ 22.12.2018 17:36
IP: 188.163.12.---
САНДРО:
-Во всех бедах человечества виноваты не капитализм или социализм, а виновата вульгарность человеческой натуры...
Вибачте, Сандро. Але Бродський написав очевидну дурню, яка легко спростовується. Візьміть Північну і Південну Корею. Там були однакові щодо вульгарності люди, але саме політичний устрій зробив їх життя зовсім різним. І до чого тут "вульгарність людської натури"? Або інший приклад: Східна і Західна Німеччина. Народ один, а як по різному жили.
САНДРО _ 22.12.2018 17:27
IP: 35.235.227.---
Індра:
Log Log, САНДРО та інші дописувачі напевне підтримають мою пропозицію, /QUOTE]
Не зважаючи на те, що Ви є радикальний український націоналіст, процитую Вам людину. того етносу, що Ви недолюбливаєте, лауреата Нобелевської премії з літератури- Йосипа Бродського (вже з Америки), ну і звісно росс.-
-Во всех бедах человечества виноваты не капитализм или социализм, а виновата вульгарность человеческой натуры.

І я з ним згоден. І тому ні те що страчувати когось, а навіть обвинувачувати не вважаю за потрібне. тим паче, що всі кого Ви перелічили, і є український народ.

І питання- а звідки така кровожерливість, може пора до псіхотерапевта, поки ще не клінічна фома?
Serhii Yanchenko _ 22.12.2018 17:27
IP: 93.170.64.---
Log Log:
Володя Гарік:
Чим ближче вибори тим більше грязі на Юлю.
Я не знаю хто така "Юля". Може Ваша родичка.
Є політик Ю.В. Тимошенко.
Політика "брудна" справа, і політик повинен терпіти і аргументовано боротись
з несправедливими звинуваченнями, і виправляти справедливі.
А хамське "Юля", "Рошен" говорить про невисокий рівень Вашої особистості.
Люди називають Тимошенко Юлею бо вона просто своя, розумієте. Вона видається для кожного гарною знайомою. Такого іміджу немає в жодного політика, і не було при моїй пам'яті
Serhii Yanchenko _ 22.12.2018 17:23
IP: 93.170.64.---
Генератор:
Закон не вартий, в порівнянні з загроами Україні які несе Тимошенко у якої на спиною Газпром з Путіним.

Автору не треба тут давитись від жаби що з ним Виктор не говорить, видно не має потреби.
І як видно з допису в заголовку – правильно робить.

Уколов все правильно робить. Особливо в цьому випадку...
Це ж які, скажіть мені будь ласка загрози? Загрози, що вона зупинить війну та весь хаос, що вона за собою несе??
САНДРО _ 22.12.2018 17:08
IP: 35.235.227.---
Log Log:
Дякую за пораду!
Вибачте за діда, це для вшанування.
Тримаймося.
Слава Україні!
Александр 1 _ 22.12.2018 17:00
IP: 188.163.12.---
Ігор Ганненко:
Петро Порошенко створював нову армію, десятки разів був в зоні бойових дій, зупинив наступ ворога, добився підтримки світових держав та застосування фінансових санкцій проти РФ, а головне, відстояв Україну перед другим в світі по військової міцності ворогом, поки ВАНА волала, що влада злочинна і жодного разу не була на фронті. Лише останній місяць почала проукраїнську риторику. Мабуть у Кремлі не дурні – дозволили. А так жодного разу не засудила Путіна, лише нашу владу, яка врятувала державу: "Якщо хтось думає: нехай ще трохи попрацюють, мовляв, війна, – так у нас війна, тому що вони при владі! Війна для них – це найбільший бізнес, який був у їхньому житті" (Тимошенко Ю.В. прес-конференції у Харкові. 11.11.2018). Такої жахливої брехухи не має більше в української політиці.
Ya Yurkiv _ 22.12.2018 16:50
IP: 46.200.140.---
Ігор Ганненко:
Ya Yurkiv:
Александр 1:
George "Geo" Khvichiya про ЮВТ: "Відсутність у вас політичної програми, виявилося найкращою політичною програмою протягом більш як двох десятків років. Ви завжди говорили виборцеві те що він хотів чути, й при цьому нікого не цікавило що ви говорили кількома роками раніше. Тимошенко-прем'єр була за підняття цін на комуналку до європейського рівня – Тимошенко-опозиціонер проти. Тимошенко-прем'єр була за ринок землі, аж до продажу землі іноземним громадянам – Тимошенко-опозиціонер рішучий противник ринку земель. Навіть попри тітоньку і зятя – землевласників".
Додам: Варофка-прем'єр – газ по 450, Варофка-тіпапрєзідєнт – по 150, але замовчує, що за 500 м3:)
Ви звідки ці цифри повитягували? З голови своєї?? Мудрі люди кажуть, що якщо не можеш сказати нічого толкового, то краще помовчати. От вам моя порада.
З варофкіної дупи!
І Вам раджу трохи голову свою нахилити.
Ігор Ганненко _ 22.12.2018 16:43
IP: 95.132.57.---
Александр 1:
1. Постійне ("випадкове") не голосування ЮВТ за проукраїнські/антиросійські закони стало очевидним. Це вже системні факти, а не припущення, які виразно говорять самі за себе.
2. Кнопкодавство – порок, якого треба позбавлятись. Але для цієї проблеми треба не кнопку поміняти, а склад ВРУ. З цим складом безвідповідальних політиків це неможливо, тому, як що чесно, в даних умовах головне – результат, який на користь державі (!!!), навіть при незначних порушеннях процедур голосування.
3. Було б цікаво, як би Парубій поставив закон на повторне голосування. Чи тікала б ЮВТ з залу, чи ні?
Що ви верзете? Юлія Тимошенко перша назвала війну на сході ВІЙНОЮ, а путіна – агресором та ворогом!

А Петро в цей час вигадувай байки про "АТО" чи "ООС" та потискав йому руку в Мінську!!
Ігор Ганненко _ 22.12.2018 16:40
IP: 95.132.57.---
Ya Yurkiv:
Александр 1:
George "Geo" Khvichiya про ЮВТ: "Відсутність у вас політичної програми, виявилося найкращою політичною програмою протягом більш як двох десятків років. Ви завжди говорили виборцеві те що він хотів чути, й при цьому нікого не цікавило що ви говорили кількома роками раніше. Тимошенко-прем'єр була за підняття цін на комуналку до європейського рівня – Тимошенко-опозиціонер проти. Тимошенко-прем'єр була за ринок землі, аж до продажу землі іноземним громадянам – Тимошенко-опозиціонер рішучий противник ринку земель. Навіть попри тітоньку і зятя – землевласників".
Додам: Варофка-прем'єр – газ по 450, Варофка-тіпапрєзідєнт – по 150, але замовчує, що за 500 м3:)
Ви звідки ці цифри повитягували? З голови своєї?? Мудрі люди кажуть, що якщо не можеш сказати нічого толкового, то краще помовчати. От вам моя порада.
Ігор Ганненко _ 22.12.2018 16:37
IP: 95.132.57.---
Олексіє, Ви б спочатку розбиралися б в ситуації по конкретиці, а не "притягували за вуха" декілька не пов'язаних між собою речей.
Ya Yurkiv _ 22.12.2018 15:10
IP: 46.200.140.---
Александр 1:
George "Geo" Khvichiya про ЮВТ: "Відсутність у вас політичної програми, виявилося найкращою політичною програмою протягом більш як двох десятків років. Ви завжди говорили виборцеві те що він хотів чути, й при цьому нікого не цікавило що ви говорили кількома роками раніше. Тимошенко-прем'єр була за підняття цін на комуналку до європейського рівня – Тимошенко-опозиціонер проти. Тимошенко-прем'єр була за ринок землі, аж до продажу землі іноземним громадянам – Тимошенко-опозиціонер рішучий противник ринку земель. Навіть попри тітоньку і зятя – землевласників".
Додам: Варофка-прем'єр – газ по 450, Варофка-тіпапрєзідєнт – по 150, але замовчує, що за 500 м3:)
Шлакоблок _ 22.12.2018 15:07
IP: 178.92.33.---
Vadym Kvartsyany:
Уколотий – чувак "принциповий"! Колись самовіддано працював на Йулю, зараз навіжено топить за Петрушку, не втрачаючи жодної нагоди жбурнути в свою колишню патронессу шматком лайна. До речі, мем ВОНА колись пішов гуляти світом теж з його "легкої руки", оскільки якраз він був автором тих знаменитих слоганів, що красувалися на білбордах по всій країні у 2009-му.
-* Гибкость – это плавный переход от одной точки зрения к противоположной (народный толковый словарь). Так, что уколотый – это (как вы сказали) чувак с гибкостью.
Александр 1 _ 22.12.2018 14:41
IP: 188.163.12.---
George "Geo" Khvichiya про ЮВТ: "Відсутність у вас політичної програми, виявилося найкращою політичною програмою протягом більш як двох десятків років. Ви завжди говорили виборцеві те що він хотів чути, й при цьому нікого не цікавило що ви говорили кількома роками раніше. Тимошенко-прем'єр була за підняття цін на комуналку до європейського рівня – Тимошенко-опозиціонер проти. Тимошенко-прем'єр була за ринок землі, аж до продажу землі іноземним громадянам – Тимошенко-опозиціонер рішучий противник ринку земель. Навіть попри тітоньку і зятя – землевласників".
Grenader45 _ 22.12.2018 13:54
IP: 35.235.227.---
САНДРО:
Grenader45:
...видається, що дріб'язковість Братущака, пов'язана з його непереборним бажанням залишатись на плаву і бути на слуху. Відсутність масштабних і вагомих тем, змушує розмінюватись на дрібниці задля появи чергового блогу О. Братущака на УП. Що тут скажеш – кожному своє...
Читайте, пане Олексію, читайте!
Та робить висновки, Вам же не 95 щоб бути ортодоксом, як би важко та неприємно це не було.
Я. наприклад, попри всю справедиву критику все ж таки бажаю Вам всіляких успіхів та написання матеріалів на глобальні, стратегічні теми, а не усякіх там дрібностей,
бо є корпоративне почуття-КПІ!
..."Акєла промахнулся"?!, з ким не буває – ЖСЩ!...
Індра _ 22.12.2018 13:49
IP: 94.76.81.---
Log Log, САНДРО та інші дописувачі напевне підтримають мою пропозицію, стосовно того, що всі українські президенти та їхні прем'єр-міністри, а також і голови Верховної Ради – від 1991 року до 2019 – мають бути прилюдно закатовані з особливою жорстокістю. Після такої дії треба буде перейти до складання списків на страту серед депутатів, працівників міністерств, та адміністрацій. І одночасно потрібно розпочинати інвентаризацію та аудит, а також і перепис населення. Без цих нагальних дій нам самостійну здорову Україну не збудувати.
Log Log _ 22.12.2018 13:24
IP: 178.133.53.---
САНДРО:
Теж мені онука знайшовся.
Чим Ваша версія відрізняється від моєї?
Ви самі собі протирічете.
Написали дурню що Ющенко захотів поміняти Тимошенко на Януковича у 2005, а тепер зовсіи інше.
Не створюйте собі кумирів.
САНДРО _ 22.12.2018 12:35
IP: 35.235.227.---
Log Log:
/QUOTE]Це він Вам розповів?
А про вибори 2006 Ви не чули?
І про зраду Мороза не знаєте?
Пишете нісенітницю, і не червонієте.
Скоріше навпаки, завдяки розгону ВР у 2007 Ющенком, Ю.В. вдруге стала прем'єром.
Діду, я би не радив сперечатися зі мною в питаннях сучасної історії.
В зраді Мороза відчувався наполегливий наступ Партії Регіонів, і було ясно, що ВАЮ- приречений, за обставин своєї слабкості.
Також ВАЮ і зараз і тоді має бути вдячний за те, шо ця сама клята Юля, врятувала його від ганьби, та дала підстави (відкликвши своїх 150 депутатів з ВР) для розпуску.Бо інакше вже в 2006 про ВАЮ вже б забули і було б усьо ДОНБАСС.
А ВАЮ і сьогодні готовий удавити Юлю своїми руками, котрі буцімто й не крали. але і з задоволенням брали, особливо за газові оборудки.
Дмитрий Троян _ 22.12.2018 12:26
IP: 94.178.107.---
НЕ мало надважливих для корупційної влади законів Парубій "пропихав" 226-ю голосами, коли в залі було ледь сотня депутатів, і братущаки з уколовими набирали в рот води (чи лайна), та мовчали про кнопкодавство. Та коли перед ними помахали зеленими, щоб комусь збити завеликий рейтинг, вони готові облити нужного опонента грязюкою, втрачаючи свою гідність, порядність та демонструючи свою продажність.
САНДРО _ 22.12.2018 12:23
IP: 35.235.227.---
Grenader45:
...видається, що дріб'язковість Братущака, пов'язана з його непереборним бажанням залишатись на плаву і бути на слуху. Відсутність масштабних і вагомих тем, змушує розмінюватись на дрібниці задля появи чергового блогу О. Братущака на УП. Що тут скажеш – кожному своє...
Читайте, пане Олексію, читайте!
Та робить висновки, Вам же не 95 щоб бути ортодоксом, як би важко та неприємно це не було.
Я. наприклад, попри всю справедиву критику все ж таки бажаю Вам всіляких успіхів та написання матеріалів на глобальні, стратегічні теми, а не усякіх там дрібностей,
бо є корпоративне почуття-КПІ!
Log Log _ 22.12.2018 12:21
IP: 46.133.211.---
САНДРО:
і прийняв рішення – поміняти Юлю на Віктора Другого.
Це він Вам розповів?
А про вибори 2006 Ви не чули?
І про зраду Мороза не знаєте?
Пишете нісенітницю, і не червонієте.
Скоріше навпаки, завдяки розгону ВР у 2007 Ющенком, Ю.В. вдруге стала прем'єром.
Генератор _ 22.12.2018 12:13
IP: 35.235.227.---
Закон не вартий, в порівнянні з загроами Україні які несе Тимошенко у якої на спиною Газпром з Путіним.

Автору не треба тут давитись від жаби що з ним Виктор не говорить, видно не має потреби.
І як видно з допису в заголовку – правильно робить.

Уколов все правильно робить. Особливо в цьому випадку...
Україна та Європа1065 Aтака Путіна1187 Корупція1288 Уряд реформ392 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter