Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

СТУДЕНТИ МОГИЛЯНКИ ПРОТИ АНГЛОМАНІЇ І ЧУЖИНСТВА!

12 вересня 2017, 06:01

Учися чужого розуму, та свого не загуби.

Народна мудрість


5 вересня 2017 року в перший день роботи Верховної Ради ґвалтовно проголосовано закон Про освіту. Найскандальніша в ньому мовна сьома стаття, що не просто закріплює гібридність мислення творців цього мовного припису як фундаменту освіти, але й абсолютно заперечує її український характер. Воно й не дивно, бо злучці БПП, Самопомочі як локомотивові цих антинаціональних змін, НФ, Батьківщині та радикалам (про виродків типу опоблок, відродження, воля народу і не йдеться) потрібна лише українська територія як свій бізнес-інтерес. Через це свідомі молоді українці, повні не лише знаннями, але й націоналістичними принципами, -для них неабияка загроза. А мова – ВИЗНАЧАЛЬНА в націєцентричному самоусвідомленні! Навчання ж винятково ДЕРЖАВНОЮ мовою – це єдиний шлях деколонізації та деокупації країни.

Крім консервування колоніяльного статусу України через дошкільну та початкову освіту мовами нацменшин (1-ий пункт статті), винятково небезпечним є пункт 4-ий: "У закладах освіти відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або декілька дисциплін двома та більше мовами ЄС". Це означає, що двері для розтерзання України на її західних теренах відкрито: угорська, румунська, польська мови як мови історичних окупантів стануть новими вогнищами сепаратизму. Про це свідчать божевільні заяви всіляких йовбаків начебто про утиски їхніх мовних прав і їхні заклики до президента України не підписувати цей закон. Його і справді підписувати не треба, бо мовна стаття УНЕВАЖНЮЄ тільки одну мову УКРАЇНСЬКУ і суперечить рішенню КС України (1999 р.) про навчальний процес державною мовою: "Виходячи з положень статті 10 Конституції України та законів України щодо гарантування застосування мов в Україні, в тому числі у навчальному процесі, мовою навчання в дошкільних, загальних середніх, професійно-технічних та вищих державних і комунальних навчальних закладах України є українська мова". Але президент України – це фокус гібридного мислення, що не здатний навіть війну війною назвати...і це при 9 тисяч убитих українських воїнів. Такою є ціна хибного вибору 25 травня 2014 року.

Проте є ще одна мова, перед якою в поклоні впали малоросійські раби – англійська. Англоманія, як алкоголізм чи чергова політична проституція, захопила країну і то коштом вивчення державної мови. Звісно, чужі мови треба вчити і знати, але хто ТВОЮ мову піднесе до небес поваги любови, поширення та вдосконалення? Доки в пріоритеті у нас буде ЧУЖИНСТВО на всіх рівнях: від аваково-саакашвілі до гройсмано-рабіновичів? Хто, як не Ти, перетворить українську мову в КУЛЬТ вивчення від дитячого садка до вищої школи? Англієць? Поляк, румун, угорець, московит? Як можна хотіти поваги і підтримки від світу, коли власні виродки різного масштабу запресовують свою мову та культуру? Отож ця стаття – найкраще юридичне підґрунтя для розростання у всеукраїнських масштабах відступництва та прийняття ЧУЖОГО шляху розвитку. А це неминуча поразка. Мимоволі згадую Д. Донцова: "...хай не сліпить нам очі величезність Росії (додамо Америки, ЄС та ін. – І. Ф.). Великі здаються нам такими тому, що ми стоїмо перед ними на колінах".

Я тішуся, що нещодавно зустрілася зі студентами з Києво-Могилянки Анастасією Бурлакою та Дарією Моровлевською, що не хочуть "стояти на колінах", бо є великими у своєму бажанні бути УКРАЇНЦЯМИ, а не гібридами з чужим пріоритетом. Долучаю їхнього листа про ганебну МОВНО-ІДЕОЛОГІЧНУ правду про цей виш (на жаль, мабуть і інші також), який ще й досі невігласи можуть мати за приклад. Отож слово моїм співрозмовникам із Києва та Дніпра:

"Найбільший ворог ходить поміж нами". Для студента ідеаліста вступ до Національного університету "Києво-Могилянська академія" насправді може виявитися дуже великим розчаруванням. Якщо ти ідейний, правий студент, який прагне змін та спілкування з такими ж націоналістично спрямованими людьми, у яких серце починає швидше битися при баченні українського прапора або при звучанні "Зродились ми великої години", то цей університет точно не для тебе. Тебе може тут чекати відчуття сорому за те, що ти націоналіст, вислуховування жартів про Шевченка, відвідування лекції, під час яких вам будуть розповідати, що ОУН – терористи, неймовірна радість за поразки правих сил у Європі (адже ж як це так, щоб до влади прийшли фашисти, нацисти!!). Натомість висловлення проти пропагування лівих ідей як єдино правильних та очевидних течій викликатиме у них негативну реакцію та глузливий сміх.

А також характерна ознака, без якої Могилянка була б зовсім не Могилянкою. Це дві робочі мови (українська та англійська) на всіх рівнях навчальної та наукової діяльності. Здавалося б тут немає нічого поганого, навпаки, це розвиток, знання іноземної мови, вдосконалення володіння англійською мовою, можливість отримати гарну посаду та й інші дурні ліберальні повчання, які керівництво академії намагається нав'язати студентам. Проте вони давно вже загралися. І то так, що це може призвести до заміщення та заміни українських слів англійськими на український манер. Ці студенти паплюжать українську мову, вживаючи "модні слова" на кшталт "кейси, івенти, дівайси" та інше, вважаючи себе крутими творцями гібридної моди і мови. Тобто для студента могилянця стало вже нормою заміняти українські слова англійськими у повсякденному житті.

У Могилянці, як у "патріотичному" виші пропагують антиросійські гасла, пропонують повністю відмовитися від вживання російської, натомість активно вживають англійські замінники українських слів і це вважають за цілком нормальне. Подвійні стандарти чи нам набридло бути московською колонією і ми вирішили перейти на новий рівень, ставши "модерною, модньою-англійською"?

"Розробити концепт англомовного викладання окремих дисциплін у межах україномовних програм як важливу складову розвитку академічної мобільності та інтернаціоналізації НаУКМА". Це взято з сайту НаУКМА в розділі "М І Ж Н А Р О Д Н І С Т Ь". А що ж насправді? Насправді на декількох курсах викладання можуть вести українською мовою, проте джерела для підготовки здебільшого англомовні! Тобто студентам 1 курсу дають науковий текст написаний чужою нам мовою. І можливість незнання цієї мови нікого не хвилює (ви ж могилянці!!). Хочете не хочете, а іншого вибору підготуватися ви не маєте. Також на офіційному рівні заплановано запровадити курс та всіх матеріалів англійською мовою. Можна зробити висновок, що у цьому виші готують спеціалістів для виїзду за кордон, продовжуючи створювати українця-шукача кращої долі за межами Батьківщини. Та проте ми певні, що таких вишів в Україні немало.

Щодо вживання самої української мови. По суті з вуст викладачів та студентів звучить вона пафосно, награно, бо вони на перервах говорять насправді російською. Усі балачки про такий проукраїнський виш – брехня та фальш.

Отже, погляди студента-традиціоналіста різко розходяться з поглядами більшості студентів- лібералів Могилянки. Вони дозволяють собі жарти про Шевченка і націоналізм та натомість питання гендеру, фемінізму, нерівності між статями наявні та обговорюються із запалом та натхненням, не вважаючи це збоченням! Скасовано обов'язкове вивчення історії України на кожному факультеті, зате вивчення юдаїки забезпечено та фінансовано дуже добре!

Хіба ж ми зможемо стати господарями на власній землі, якщо вже в навчальних закладах формуємо комплекс меншовартості та пристосуванства? Починаймо з малого, зі встановлення справді української освіти".

Панове! Я зумисно приберегла це червневе спілкування зі студентами з Могилянки до теперішньої публікації, бо очікувала на ухвалення закону Про освіту. 255 голосів биків і бичих проголосували за подальшу колонізацію української освіти через московську та інші мови. Але чи можливо спинити прагнення сильних УКРАЇНЦІВ бути собою, а не гібридами й дегенератами? Отже, наша битва виходить на новий безкомпромісний націоналістичний рівень. Закликаю студентів-націоналістів надсилати мені інформацію на ФБ про утиски у їхніх вишах за мовно-національною ознакою. Формуймо середовища спротиву і від цього ліберального лайна згодом і запаху не зостанеться.

УКРАЇНІ винятково УКРАЇНОЦЕНТРИЧНУ освіту, а не дешеву робочу силу з інгліш ленгвидж та всілякими йовбаками!

powered by lun.ua
Коментарі — 138
Alexey Obolenets _ 04.01.2019 15:22
IP: 35.235.227.---
Полностью согласен. Израиль, например, существует в том числе и благодаря языку иврит, который объединяет всех евреев как в самом Израиле, так и за его пределами.
Николай Чаварга _ 22.09.2017 21:11
IP: 35.189.208.---
Олег Чирва:
- Чого мовчиш, ви/родку рус/ско-ка/цапскій? Чому не починаєш васстанавлєніє братскіх атнашєній? Коли висунеш період братскіх атнашєній, які визнаємо зразковими, і візьмемо за основу в переговорах? Я буду вести переговори від імені укрів, а ти – від імені ка/цапні. Назви хоч один період "братскіх атнашєній. Коли вони у нас були? Коли ви вирізали Новгород, а на їх місце завезли угро-фінів?

До 2013 року наші відносини були братскімі, чи не були? Хто порушив їх? Ха/хли відтяпали у вас Курильські острови, чи Калінінградську область, чи обнагліли до того, що не захотіли віддати кримваш, луган/донваш, новокацапія/тожеваш? Коли і хто закрив єдину українську бібліотеку в Ка/цапії, вимагаючи паралельно каца/пському статус другої державної?

Ти розумієш, ви/родку каца/пський, що представляєш 86% ка/цапів, які підтримують відтяпування від України територій після підписання Будапештського надувательства?

Коли почнемо васстанавлєніє?
Николай Чаварга _ 22.09.2017 14:38
IP: 35.190.219.---
Олег Чирва:
А нам надо вернуть братские отношения с русскими

- Щось ти затягнув мовчанку, ау-у-у-у... Давай васстанавлівать братскіє атнашенія между кацапами і києво-русичами (українцями). Що будемо брати за основу братскасті? Коли ми були набільшими "братьями"? З часів Переяславського надувательства, коли народ козацький мусив тримати на своїй землі масковскає войско? Коли кацапи розривали могили наших предків, шукаючи золото? Коли Масква відібрала патріархат, бо треба було творити третій Рим? Коли століттями забороняли мову і письмо (сім братсько-царських указів, валуєвщина)? Коли масово переселяли русичів в неісходимий Сибір? Коли Далекий Схід був заселений русичами (Зелений Клин)? Коли розтерзали Запорожську Січ? Коли Сталін-Жуков планували повне переселення укрів в Сибір по прикладу кримчаків? Коли відібрали назву і історію?

Шановний кацапе! Що будемо брати за основу? Чекаю пропозиції на васстанавлєніє атнашєній – очень хоцца...
Николай Чаварга _ 21.09.2017 23:40
IP: 35.195.151.---
Bohdanka Vatamaniuk:
- Почкайте трошки, тут один московський кацап (масло масляне) обіцяв розказати, як він буде налагоджувати "братскіє атнашєнія" з Україною після Кримнаш і Луган/дон/тоже наш. І Новока/цапія – тоже наш. Побачимо, що буде пропонувати в ролі перших кроків.

Скоріше всього скаже: "Ти шо, хахол дарагой, абідєлся? За какую-то зємлю? Нє абіжайся – ми же братья, какая разница, каму прінадлєжіт земля? Што ти будєш с нєй дєлать? Єйо у тебья всьо равно забралі би поляки, а у нас ана сахранітся. Давай васстанавлівать братскіє атнашенія. Ми убілі вашіх 10 000 і 50 000 іскалєчілі? – ну і што? – украйінскіє баби наражают єщо, у нас ета нє счітаєтся.

А може кацап скаже щось інше, це я просто так пофантазував, знаючи непогано 1,5-приматів. Що це таке? Ось міжнародна класифікація:
1-примати – це мавпи.
2-примати – це люди.
1,5 – примати – це русскіє.

Послухаємо, що скаже про васстанавлєніє братскіх (часів Голодомору?) атнашєній Чирва.
Bohdanka Vatamaniuk _ 21.09.2017 21:35
IP: 176.37.196.---
В УСІХ РОЗВИНЕНИХ країнах навчання МІЖНАРОДНОЮ англійською мовою – абсолютно нормальне явище. Можливо варто боротися не проти міжнародної мови, а проти російської, яка є мовою окупанта?
Николай Чаварга _ 21.09.2017 20:45
IP: 35.195.151.---
Повторюю, бо некоректно процитував, вибачаюсь:

Олег Чирва:

что можно рассказать старичку, который не знает, что Белгородчина и Слобожанщина всегда были российскими,


- А про що можна говорити з довбой/обом, котрий не знає, що Білгородщина входить в Слобідську Україну? А чи не скаже нам довбой/об, яким чином українці відтяпали від кац/апні Слобожанщину, і нагло заселили її?
Николай Чаварга _ 21.09.2017 17:32
IP: 35.195.125.---
Олег Чирва:
- Нагадую, ти клявся совістю і порядністю Московії, що розкажеш нам, як будеш відновлювати "братскіє атнашєнія с Украинай. Ми тут чекаємо "план дій". Що ще будеш забирати, чи може щось віддаси?

Приазовье были отняты у турок и татар силой русского оружия?!

- Ти хоч пробуєш думати, розумнику, що кажеш? Як це "сілай прусскаго аружія"? Це ж агресія, окупація русскій фашізм чи навіть чивізм. Ти кажи, як воно є: Московія ввічливо, щедро, безконфліктно прийняла під свій захист Приазов'я після проведення там рєфєрєндума – точно так само, як було в Ічкерії, Фінляндії...

Порада: гордому, благородному, як дикий олень, тєлігєнтнаму нтєлєктуалу, щедрому і безконфліктному русскому кацапу не варто принизливо ховатися, косити під Нам, справжнім українцям – треба..., – не опускай себе нижче плінтуса. Кажи прямо і благородно: вєрньом акупірованнає, васстановім братскіє атнашенія. Чи у тебе свій план васстанавлєнія? Ждьом атвєта
Николай Чаварга _ 21.09.2017 16:55
IP: 35.195.204.---
Олег Чирва:
что можно рассказать старичку, который не знает, что Белгородчина и Слобожанщина всегда были российскими,

- А про що можна говорити з дов/бой/обом, котрий не знає, що Білгородщина входить в Слобідську Україну? А чи не скаже нам дов/бой/об, яким чином українці відтяпали від кац/апні Слобожанщину, і нагло заселили її?
[QUOTE} Твои территориальные претензии к России – образчик хлопского тупого хамства, жадности и конфликтности

- Правду кажеш, дoв/бoй/обe. [b]Залізна кaца/пськa логіка[/b]. Я тільки зараз зрозумів, що після Будапешту відтяпувaння Криму, Луган/дoна, а в перспективі і Новo/кaцa/пии аж до Карпат – це ярчайший прояв кац/aпами [b]ввічливості, щедрості, безконфліктності і доброзичливості[/b] кa/цa/пів щодо України. Можеш сказати про це в ООН, всьому світу? А ще згадай про вашу щедрість на Кавказі, особливо в Чечні, в Середній Азії, Персії, Японії, Фінляндії – [b]щедро і ввічливо ви проливаєте чужу кров. [/b]
Николай Чаварга _ 19.09.2017 22:14
IP: 35.195.51.---
Олег Чирва:
Николай Чаварга _ – Кому це "вам надо"? *****

Нам, справжнім українцям – треба. А вам – підляшкам треба або до незалежної Бандеріни з ваших трьох оскаженілих областей, або – до Польщі. Бо через вас ми так і не побудуємо європейську Україну, другу Фінляндію – незалежну, демократичну, соціально орієнтовану, правову, розвинену, з усіма дружніми кордонами. ВОНО ВАМ НЕ ПОТРІБНО...
- Угу, отже ви починаєте "вернуть братскіє атнашєнія с русскімі"?, каторіє іспортілі хахли, введя сваї вайска на істаріческіє зємлі – Білгородщину, Ростовщину, Кубанщину. Ви все це хочете повернути кацапам для "вернуть братскіє атнашєнія"? Не жирно буде?

Добре, починайте розказувать, що це таке, що буде з Луган/донією, Кримнашем, хто на чию територію заїхав, хто в кого що відтяпав, хто буде компенсовувати розруху, смерті, каліцтва? Починайте васстанавлівать атнашєнія. А ми послухаємо.
Николай Чаварга _ 19.09.2017 16:44
IP: 146.148.120.---
Олег Чирва:
А нам надо вернуть братские отношения с русскими,


- Кому це "вам надо"? Кацапам с русскімі? І як це буде відбуватися? Кацапня віддасть русскім всю Україну? Кацапи воскрешать 10 000 вбитих на теориторії України українців? А ще 50 000 поранених і покалічених? Русскіє повернуть Білгородську, Ростовську області і Кубань (не кажу вже про Крим) і вибачаться? Повернуть ядерну зброю і виконають Будапешт? Чи кацапи віддадуть русскім "Новоросію"? Русскіє кацапи заберуться нафіг з Луган/дона і компенсують величезні втрати – людські, матеріальні, моральні? Кацапня вибачиться за Голодомори?, за перетворення українців протягом 350 років на чирваків?
Николай Чаварга _ 18.09.2017 19:43
IP: 35.195.70.---
Иван Курча:
Бо коли мої предки -козарлюги кров"ю та потом створювали ту Україну, яку за Хмеля взнала уся Європа, твої – тягали з під польских панів, ворогів українського народу НІЧНІ ВАЗИ...

- Якщо це правда, то що з того? Перенесемо ситуацію: от східний поляк пише західному: коли мої предки різалися з Хмелем, то твої носили вази з-під німців, – то що з того? – західну Польщу треба відділити від Польщі? Чи то може галичани стали на коліна перед Путіним, і поповзли в напрямку на Схід?


Щодо "протиставлення" – так дякуй за нього твого Л.Гузара, за відмашкою якого ви ще пару років тому заливали нас водоспадами "манкуртів, яничарів, малоросів, зросійщених, хАхлів..."

- Так то є брехня, що ви полізли на колінах до Путіна? Всі ваші епітети дуже яскраво висвітилися.

поміняв тактику на більш підступну, але ми вже знаємо, чого вам від нас треба//

- Від кацапів нічого не треба. Чемодан – вокзал – Кацапія, оце і все
Иван Круча _ 18.09.2017 12:37
IP: 193.19.231.---
Николай Чаварга _ Чаварга, не пручайся наче в"юн на пательні! Бо коли мої предки -козарлюги кров"ю та потом створювали ту Україну, яку за Хмеля взнала уся Європа, твої – тягали з під польских панів, ворогів українського народу НІЧНІ ВАЗИ...
На побрехеньки про "плоти та хрести" вже якось і ніяково відповідати – дешева фальшивка Конісского давно вже спростована, ще в 19 ст., а ти дідуган все за неї чіпляєшься, наче п"яниця за стіну...

Щодо "протиставлення" – так дякуй за нього твого Л.Гузара, за відмашкою якого ви ще пару років тому заливали нас водоспадами "манкуртів, яничарів, малоросів, зросійщених, хАхлів...", а себе улюблених натомність оголосили "більшовартими"... Щоправда, він, коли побачив, що перетворити нас східняків на галичанських хлопів ВЛЬОТ НЕ ВИЙШЛО – поміняв тактику на більш підступну, але ми вже знаємо, чого вам від нас треба – і відповідаємо, як ото Елізавета на прохання монахів віддати ним гармати на переливання у дзвони: "А х...я вам! А х...я!!!".
Николай Чаварга _ 17.09.2017 20:38
IP: 130.211.53.---
В важкі для України часи завжди на поверхню вилізають чирваки, прикидуються українцями, і вчать українців Сходу, що вони насправді не українці, що вони по національності "східні українці", а тому повинні "злитися" з кацапнею, що східні українці представляють один народ не з західними, чи навіть центральними українцями, а з нащадками монголо-татар!

Можна би і посміятися, але дехто із "східняків по національності" таки вірить в цю стару московську брехню, навіть бере в руки зброю... при цьому сном-духом не відає, хто розпинав запорозьких (в значній мірі східняцьких) козаків після війни Московії з Туреччиною (розпинали на хрестах, хрести кріпили на плоти і спускали по Дніпру в Чорне море – читай історію Петра Калнишевського). За що розпинали? – а за те, що допомогли кацапам взяти той самий Кримнаш. Їм тільки Бандера очі коле, який вів виключно визвольні війни – спочатку проти поляків, а потім проти чирваків... ох і звір був той Бандера – не хотів віддати землю кацапам...
Николай Чаварга _ 17.09.2017 20:00
IP: 35.189.208.---
Починаючи з 39-го року кацапня почала систематично нав'язувати східнякам і центральним думку, що західняки принципово відрізняються від інших українців, при цому на заході живуть звіроподібні люди, або людиноподібні звірі – вмирають, а свою землю віддати не хочуть! От звірі!

То нічого, що статистика показує, що на сході кількість убивств в 5-6 разів виша, то нічого, що прижившася в нас кацапня вже чере рік категорично не бажає повертатися на істарічєскую!. Втікачі від руськеміра поселяються і в нас, відразу віддають діточок в україномовні садочки і школи – ніхто і не заїкається про руськемір. Чому? – бояться, що їх діточок натягнуть на риболовецькі гачки, і тим не менше повертатися до руськеміра не хочуть!

А для чого, все-таки, це протиставлення українців? – все дуже просто – кацапня розуміє, що вже ніяк не зможе проковтнути всю Україну, так треба її розірвати і розділити із заклятими друзями...з поляками, мадярами, румунами, словаками...
Николай Чаварга _ 17.09.2017 19:32
IP: 35.195.70.---
Олег Чирва:
Ні, Чаварга, демонстрація сусідові власної голої непідтертої д...пи – це ваш, западенський національний вид спорту... В нас, східняків абсолютно не поширений.
- Не хотів відповідати, бо з ким зв'яжешся... Але українцям інтенсивно нав'язують думку, що на Заході України їдять живцем дітей, а тому від них краще взагалі дистанціюватися. По-перше, ніхто живцем не їсть (скільки не спостерігав це явище, а щоб живцем – не бачив ні разу). По-друге, перед тим обов'язково розпинають, і волочать по землі, якщо це кацапське дитя. Якщо це просто східняцьке дитя, то ритуально випускають кров, продають євреям, а потім вже піджарюють, при цьому найбільш популярним є нанизання кусочків на риболовецькі гачки, особливо, якщо це чирваки. Що правда, то правда – чирваків у нас нанизують живцем на риболовецькі гачки.

Ти, придурку, знаєш, що не буває північної корейської національності і південної? – то одна, розділена, нація.
Николай Чаварга _ 16.09.2017 21:21
IP: 35.195.125.---
Олег Чирва:

А можно ещё проходя мимо посольства каждому спускать штаны и светить в его сторону голой д...пой? Пусть привыкают!:)))
Можна. Дозволяю. Хай привикають. І дружину свою залучіть. У випадку чого, посилайтеся на мене.
Николай Чаварга _ 16.09.2017 14:12
IP: 35.190.219.---
Шановні хто-небудь із киян!

Візміть потужний портативний підсилювач з колонками ват на 100-200. Запишіть на флешку альтернативний гімн Московії: "А люді всє, как люді, а мьі – х_и на блюде" і крутіть кожен день на всю катушку недалеко від московитського посольства – знайомте киян з новим їх гімном. Порушення тут ніякого нема. Народ буде ржати. "А люди все, как люди, а Пут_н – х_й на блюде..."
Yaroslav Yurkiv _ 16.09.2017 11:27
IP: 35.195.204.---
Сергей Коротун:
Боже, яка ж больна істота, ця Фаріон... (((
Бальна-нє-бальна, але укрокацапів та хахлів лікує!!!
Сергей Удальцов _ 16.09.2017 04:44
IP: 35.184.102.---
Стара дурепа фарион забула знову ліки прияняти і зробила цей висер, втікши від санітарів.
Сергей Удальцов _ 16.09.2017 04:41
IP: 35.202.187.---
Иван Константинович:
+1
Иван Константинович _ 15.09.2017 23:08
IP: 35.196.98.---
ірка дирка шла би ти до комуняк обратно
zmey-15 _ 15.09.2017 21:53
IP: 109.162.12.---
старая комуняка фарион)))
Andrii Pertsiukh _ 15.09.2017 20:34
IP: 35.189.208.---
Хвора людина з неврівнлваженою психікою та завуженим світоглядом дійсно може припускати, що може існувати у мономовному просторі. Але людина свідома визнає, що хворобливе натхненна наполегливість на мовному монохромізму це просто психічне захворювання.
Николай Чаварга _ 15.09.2017 17:04
IP: 35.195.70.---
Пані Фаріон!
У Вас там є "Дом Русскай культури". Я думаю, що у цих гімнюків і свій гімн би мав бути. Очевидно, що це має бути щось найбільш характерне для них – щось із шансону. Отже, найкраще їм би підійшов їх же шансон "А люді всє, как люді, мьі – как ху_ на блюдє". Ви, мабуть, не знаєте, що це за шедевр русскай культури, але вони всі знають.

Оцей московитський шедевр львівська шпана могли би написати на заборі "русскаго дома".
Николай Чаварга _ 15.09.2017 16:44
IP: 35.189.218.---
Oleksandr Katykhin:
Це поки що найбільш ідіотська стаття, яку я бачив) Англійська мова – це мова знань і високих технологій. Володіння англійською, а особливо навчання цією мовою може відкрити двері для іноземних вишів і дати можливість отримати освіту за кордоном. Але, я так розумію, мета цієї писанини одна (бо в якості серйозного аргумента це важко сприймати) – щоб знову збурити т.з. націоналістів і викликати в суспільстві черговий мовосрач. Ганьба автору і сволоті.
- Це тобі Ганьба, долбарику. Я є якраз той, кому англіська потрібна для роботи, я знаю, про що говорю. Українцям нав'язують масове володіння для того, щоб якомога більше народу виїхало з країни, поки вони її тут душать економічно, культурно, морально. Ханаан-3 вони будують, долбарику. (Ханаан-2 – це нью-йоркщина).
Зеленський20 Україна та Європа1086 Корупція1336 Порошенко2 Свобода слова568
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter