Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

СТУДЕНТИ МОГИЛЯНКИ ПРОТИ АНГЛОМАНІЇ І ЧУЖИНСТВА!

12 вересня 2017, 06:01

Учися чужого розуму, та свого не загуби.

Народна мудрість


5 вересня 2017 року в перший день роботи Верховної Ради ґвалтовно проголосовано закон Про освіту. Найскандальніша в ньому мовна сьома стаття, що не просто закріплює гібридність мислення творців цього мовного припису як фундаменту освіти, але й абсолютно заперечує її український характер. Воно й не дивно, бо злучці БПП, Самопомочі як локомотивові цих антинаціональних змін, НФ, Батьківщині та радикалам (про виродків типу опоблок, відродження, воля народу і не йдеться) потрібна лише українська територія як свій бізнес-інтерес. Через це свідомі молоді українці, повні не лише знаннями, але й націоналістичними принципами, -для них неабияка загроза. А мова – ВИЗНАЧАЛЬНА в націєцентричному самоусвідомленні! Навчання ж винятково ДЕРЖАВНОЮ мовою – це єдиний шлях деколонізації та деокупації країни.

Крім консервування колоніяльного статусу України через дошкільну та початкову освіту мовами нацменшин (1-ий пункт статті), винятково небезпечним є пункт 4-ий: "У закладах освіти відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або декілька дисциплін двома та більше мовами ЄС". Це означає, що двері для розтерзання України на її західних теренах відкрито: угорська, румунська, польська мови як мови історичних окупантів стануть новими вогнищами сепаратизму. Про це свідчать божевільні заяви всіляких йовбаків начебто про утиски їхніх мовних прав і їхні заклики до президента України не підписувати цей закон. Його і справді підписувати не треба, бо мовна стаття УНЕВАЖНЮЄ тільки одну мову УКРАЇНСЬКУ і суперечить рішенню КС України (1999 р.) про навчальний процес державною мовою: "Виходячи з положень статті 10 Конституції України та законів України щодо гарантування застосування мов в Україні, в тому числі у навчальному процесі, мовою навчання в дошкільних, загальних середніх, професійно-технічних та вищих державних і комунальних навчальних закладах України є українська мова". Але президент України – це фокус гібридного мислення, що не здатний навіть війну війною назвати...і це при 9 тисяч убитих українських воїнів. Такою є ціна хибного вибору 25 травня 2014 року.

Проте є ще одна мова, перед якою в поклоні впали малоросійські раби – англійська. Англоманія, як алкоголізм чи чергова політична проституція, захопила країну і то коштом вивчення державної мови. Звісно, чужі мови треба вчити і знати, але хто ТВОЮ мову піднесе до небес поваги любови, поширення та вдосконалення? Доки в пріоритеті у нас буде ЧУЖИНСТВО на всіх рівнях: від аваково-саакашвілі до гройсмано-рабіновичів? Хто, як не Ти, перетворить українську мову в КУЛЬТ вивчення від дитячого садка до вищої школи? Англієць? Поляк, румун, угорець, московит? Як можна хотіти поваги і підтримки від світу, коли власні виродки різного масштабу запресовують свою мову та культуру? Отож ця стаття – найкраще юридичне підґрунтя для розростання у всеукраїнських масштабах відступництва та прийняття ЧУЖОГО шляху розвитку. А це неминуча поразка. Мимоволі згадую Д. Донцова: "...хай не сліпить нам очі величезність Росії (додамо Америки, ЄС та ін. – І. Ф.). Великі здаються нам такими тому, що ми стоїмо перед ними на колінах".

Я тішуся, що нещодавно зустрілася зі студентами з Києво-Могилянки Анастасією Бурлакою та Дарією Моровлевською, що не хочуть "стояти на колінах", бо є великими у своєму бажанні бути УКРАЇНЦЯМИ, а не гібридами з чужим пріоритетом. Долучаю їхнього листа про ганебну МОВНО-ІДЕОЛОГІЧНУ правду про цей виш (на жаль, мабуть і інші також), який ще й досі невігласи можуть мати за приклад. Отож слово моїм співрозмовникам із Києва та Дніпра:

"Найбільший ворог ходить поміж нами". Для студента ідеаліста вступ до Національного університету "Києво-Могилянська академія" насправді може виявитися дуже великим розчаруванням. Якщо ти ідейний, правий студент, який прагне змін та спілкування з такими ж націоналістично спрямованими людьми, у яких серце починає швидше битися при баченні українського прапора або при звучанні "Зродились ми великої години", то цей університет точно не для тебе. Тебе може тут чекати відчуття сорому за те, що ти націоналіст, вислуховування жартів про Шевченка, відвідування лекції, під час яких вам будуть розповідати, що ОУН – терористи, неймовірна радість за поразки правих сил у Європі (адже ж як це так, щоб до влади прийшли фашисти, нацисти!!). Натомість висловлення проти пропагування лівих ідей як єдино правильних та очевидних течій викликатиме у них негативну реакцію та глузливий сміх.

А також характерна ознака, без якої Могилянка була б зовсім не Могилянкою. Це дві робочі мови (українська та англійська) на всіх рівнях навчальної та наукової діяльності. Здавалося б тут немає нічого поганого, навпаки, це розвиток, знання іноземної мови, вдосконалення володіння англійською мовою, можливість отримати гарну посаду та й інші дурні ліберальні повчання, які керівництво академії намагається нав'язати студентам. Проте вони давно вже загралися. І то так, що це може призвести до заміщення та заміни українських слів англійськими на український манер. Ці студенти паплюжать українську мову, вживаючи "модні слова" на кшталт "кейси, івенти, дівайси" та інше, вважаючи себе крутими творцями гібридної моди і мови. Тобто для студента могилянця стало вже нормою заміняти українські слова англійськими у повсякденному житті.

У Могилянці, як у "патріотичному" виші пропагують антиросійські гасла, пропонують повністю відмовитися від вживання російської, натомість активно вживають англійські замінники українських слів і це вважають за цілком нормальне. Подвійні стандарти чи нам набридло бути московською колонією і ми вирішили перейти на новий рівень, ставши "модерною, модньою-англійською"?

"Розробити концепт англомовного викладання окремих дисциплін у межах україномовних програм як важливу складову розвитку академічної мобільності та інтернаціоналізації НаУКМА". Це взято з сайту НаУКМА в розділі "М І Ж Н А Р О Д Н І С Т Ь". А що ж насправді? Насправді на декількох курсах викладання можуть вести українською мовою, проте джерела для підготовки здебільшого англомовні! Тобто студентам 1 курсу дають науковий текст написаний чужою нам мовою. І можливість незнання цієї мови нікого не хвилює (ви ж могилянці!!). Хочете не хочете, а іншого вибору підготуватися ви не маєте. Також на офіційному рівні заплановано запровадити курс та всіх матеріалів англійською мовою. Можна зробити висновок, що у цьому виші готують спеціалістів для виїзду за кордон, продовжуючи створювати українця-шукача кращої долі за межами Батьківщини. Та проте ми певні, що таких вишів в Україні немало.

Щодо вживання самої української мови. По суті з вуст викладачів та студентів звучить вона пафосно, награно, бо вони на перервах говорять насправді російською. Усі балачки про такий проукраїнський виш – брехня та фальш.

Отже, погляди студента-традиціоналіста різко розходяться з поглядами більшості студентів- лібералів Могилянки. Вони дозволяють собі жарти про Шевченка і націоналізм та натомість питання гендеру, фемінізму, нерівності між статями наявні та обговорюються із запалом та натхненням, не вважаючи це збоченням! Скасовано обов'язкове вивчення історії України на кожному факультеті, зате вивчення юдаїки забезпечено та фінансовано дуже добре!

Хіба ж ми зможемо стати господарями на власній землі, якщо вже в навчальних закладах формуємо комплекс меншовартості та пристосуванства? Починаймо з малого, зі встановлення справді української освіти".

Панове! Я зумисно приберегла це червневе спілкування зі студентами з Могилянки до теперішньої публікації, бо очікувала на ухвалення закону Про освіту. 255 голосів биків і бичих проголосували за подальшу колонізацію української освіти через московську та інші мови. Але чи можливо спинити прагнення сильних УКРАЇНЦІВ бути собою, а не гібридами й дегенератами? Отже, наша битва виходить на новий безкомпромісний націоналістичний рівень. Закликаю студентів-націоналістів надсилати мені інформацію на ФБ про утиски у їхніх вишах за мовно-національною ознакою. Формуймо середовища спротиву і від цього ліберального лайна згодом і запаху не зостанеться.

УКРАЇНІ винятково УКРАЇНОЦЕНТРИЧНУ освіту, а не дешеву робочу силу з інгліш ленгвидж та всілякими йовбаками!

Загрузка...
Коментарі — 161
Николай Чаварга _ 14.09.2017 00:48
IP: 35.195.151.---
Найкраще, якщо землею управляє Держава через державних чиновників, які згодні бути за нормальну зарплату як прозорими, так і активними. Держава на районному рівні повинна знати особливості і можливості кожного села – як природні, так і людські. Наприклад, Карпати можуть стати в значній мірі вседержавною здравницею – нема чого платити за сонце і повітря чужим державам, коли і свого достатньо.

ЗМІ мають бути державними, в подавляючій більшості Україномовними, бо дві мови в перспективі обов'язково призведуть до розпаду держави. Українську мову треба удосконалити – подалі від польської і від галицького діалекту, ближче до Києва-Полтави. Технічні науки – понад усе!! Ну і т.д.

Недалеко той час, коли плодородна земля стане основним багатством на планеті. Якщо вона в нас стане товаром, то ми зникнемо з лиця планети, як деякі види тварин. Уже є тенденція 51--> 25. І основна вина буде не на євреях, а на нас – довбой_би не мають морального права володіти таким скарбом, ...
Николай Чаварга _ 14.09.2017 00:28
IP: 35.195.195.---
Нормальна Влада в Україні (і в будь-якій країні) повинна очолюватися державниками, які не мають жодного стосунку до бізнесменства, отримали відповідну освіту, і після виборів тільки обгрунтовано можуть позбутися посад – не виганяємо ж ми офіцерів після кожних виборів. Державні службовці не повинні мати права бути членами будь-якої партії – так само, як силовики. Великі, стратегічні і середні підприємства повинні належати Державі, тільки дрібні підприємства можуть бути в приватних руках. Земля повинна належати Державі, окрім присадибних і дачних участків. Приватник може отримати землю в оренду, без права суборенди.

Сподіваюся, що тепер багато хто зрозумів ситуацію з землею – державу валять, як тільки можуть, а основна мета – викупити землю, і тут у них напідхваті рух/уї, свобо/дах/уї, скотиняки, самонемічні... і найперше замасковані під петренків-кононенків закулісяки, тобто євреї.
Николай Чаварга _ 14.09.2017 00:10
IP: 35.195.10.---
Якщо етнічно своя влада так поступає з громадянами, як нормальна людина не поступить з собакою, то вона яка? – ЗЛОЧИННА. А якщо етнічно чужа влада так поступить, то вона яка? – ЗЛОЧИННА, але ще більш злочинна – абсолютно ніякої жалості не має до чужого народу, яким керує, тим більше зачищає Україну від українців – з 51 млн вже до 25 зачистили. До речі, про зачищення України багато разів вже сказав Вадим Рабінович – той прекрасно розуміє, що робиться, і що він говорить. Не сумнівайтеся.

Як один селянин буде продавати другому свою землю, якщо і той не знає, що робити із своєю? А якщо щось і виростить, то його пограбують до нитки – якщо не банки через кредити, то зернотрейдери через монополію. Догадайся придурку з трьох разів – кому належать банки, і кому належать елеватори, хто є зернотрейдером, м'ясотрейдером, молокотрейдером? У доярки молоко купують по 5 гривень, а в городі продають по 15. Ти, придурку, перший раз чуєш про таке?
Николай Чаварга _ 13.09.2017 23:53
IP: 35.195.70.---
Що може зробити людина, яка все життя добросовісно чи ні, але виконувала певну роботу, а інше її не обходило?- нічого не може зробити! Що може зробити доросла собака, яку вигнали з хати? Що може зробити корова, коза, вівця, свиня, яку в дорослому, або і в дитячому, віці вигнали на свободу? – нічого не може зробити, помре від голоду, але її собраття в дикій природі виживають!! Чи може нормальний господар так поступити зі своєю худобою? – НЕ МОЖЕ. А з чужою худобою нормальна людина так поступить? – не поступить. А коли хтось поступає так, то він хто? – ЗЛОЧИНЕЦЬ. Що може зробити в селі доярка-вдовиця з 4-ма дітьми? Бізнес організує? Сама винувата, що так сталося з нею? Доярка може виростити бичка чи свиню напроджу, кому продасть, якщо до ринку 100 км, "м'ясотрейдери" купують по 10 грн, а в городі продають за 70-100. Доярка винна?

А якщо влада поступає так зі своїми громадянами, то вона яка? -ЗЛОЧИННА.
Николай Чаварга _ 13.09.2017 23:37
IP: 130.211.53.---
Віктор Петренко:
- А шо ж ти так забудьласкав? Ти ще в школі вчишся? Ти коли-небудь трудився в селі? За част совдепії справами керівництва займалися всього три особи: голова колгоспу (радгоспу), агроном, трошки бригадири. Все. Звичайні люди не цікавилися цим взагалі – точно так же, як токарі, слюсарі, фрезеровщики, інженегри, технологи, конструктори, бухгалтерія не цікавилися питаннями: що завод має виробляти, кому продавати, звідки буде сировина – ці питання вирішували наверху. Це відбувається одинково, що при приватній власності, що при державній.

Коли закуліса об'явила, що більше ніхто не буде керувати господарством – роби, що хочеш, продавай, кому хочеш, грабуй народне, як можеш, наступив хаос – людей ніхто не вчив займатися проблемою "від і до". Більше того, ні в кого не було відповідних засобів – ні міні-техніки, ні великої. Власники коней раптом стали дуже шанованими людьми, монополістами.
Віктор Петренко _ 13.09.2017 23:14
IP: 104.198.194.---
Николай Чаварга:
дай відповідь Закулісний!!!на рахунок українського села!!!ЧОМУ УКРАЇНСЬКЕ СЕЛО ГИНЕ!!?адже земля не продається!!!тільки БУДЬЛАСКА!!!ПО СУТІ!!!не треба про Чорновола і т.д БУДЬЛАСКА тільки по суті!!!!
Віктор Петренко _ 13.09.2017 23:11
IP: 146.148.42.---
Николай Чаварга:
ДЕБІЛОЇД!!!ти Закулісний!!! я просив відповісти на моє питання: В ЧОМУ ПРИЧИНА?!!!що українське село гине?адже земля не продається!!!а має процвітати наше село,адже земля не продається!!!
Николай Чаварга _ 13.09.2017 23:02
IP: 35.195.204.---
Віктор Петренко:

ДАЙ ВІДПОВІДЬ НА КОНКРЕТНЕ ПИТАННЯ!!!
- Дам, і мало не покажеться. Все одно не зрозумієш, але спочатку попередні питання:
1) Чим принципово відрізняється Україна 1991 від України 2017? Моя відповідь – роздержавленням всього і вся. Твоя відповідь –?
2) В 1991 Україна була на 7-му місці, тепер на 147-му і котиться далі. Хто скотив і котить?
3) Хто приватизував ЗМІ, і що доброго вони несуть українцям кацапщиною?
4) Хто грабував українців через банкротство приватних банків протягом 26 років? Хто і чому вбив Гетьмана? Чорновола?
5) Хто і для чого знищив освіту, науку, мораль, мистецтво, медицину?
6) В.Рабинович каже, що українців залишилося 25 млн із 52-х в 1991 році. Хто займається супергеноцидом? Хто сьогодн при владі в Україні?
Відповідай на всі пункти, – щоб не було тяганини, а чому село не процвітає, я поясню тобі дохідливо, тільки "утром стулья, – вєчєром дєньгі... но дєньгі впірьод!"
Віктор Петренко _ 13.09.2017 22:36
IP: 23.251.149.---
Николай Чаварга:
дебіл ти Закулісний!!! я тобі про одне ти мені про інше!я тебе просив написати і прошу:чому українське село гине та занепадає? земля ж не продається!!! за твоєю логікою село має процвітати! адже земля не продається!!!
ДАЙ ВІДПОВІДЬ НА КОНКРЕТНЕ ПИТАННЯ!!!
Николай Чаварга _ 13.09.2017 22:03
IP: 35.195.243.---
Чаварга Петренковичу:
4) Ти не приводи мені в приклад Чехію – чехи вже стали наймитами на своїй землі. Вони живуть краще? Так вони і жили хорошо, просто будувати нормальний лад їм не дозволили кацапи.


-Скоріше всього, ти і не знаєш про "Пражську весну", а я пам'ятаю, як по ужгородському транспортному мосту опівночі 68-го року загуркотіли танки руськеміра (я жив в менше ніж 100 метрах від мосту). Чехи, словаки, поляки, мадяри, гедеери хотіли побудувати "соціалізм з людським обличчям". Ініціатором був Александер Дубчек (сокурсних Горбачова). Кремляді добре розуміли, що будь-який успіх нового ладу буде смертельним для руськеміра.

Паралельно Сантьяго Карільйо пропагував "Єврокомінізм" замість "Єврекомунізму". Це також грозило Руськеміру, а тому не було підтримано економічно, і Єврокомунізм помалу випустив всю пару.

Це я для того, щоб ви розуміли, хто і як дискредитував ліву ідею, де простий народ може знайти захист, де принципово нема корупції.

-
Николай Чаварга _ 13.09.2017 21:42
IP: 146.148.120.---
Петренковичу:
Николай Чаварга:
4) Ти не приводи мені в приклад Чехію – чехи вже стали наймитами на своїй землі. Вони живуть краще? Так вони і жили хорошо, просто будувати нормальний лад їм не дозволили кацапи.


- Хай бог простить мене за самоцитату.
Ліву ідею повністю обіс_али кацапи-мраксисти-лєнінці-троцькісти. Перші не могли будувати нормальний лад, бо Імперія "братських народів в рабстві" відразу тріщала по швах. Так і сталося в 17-му.

Другі мали ши/зоф/ренічний намір захопити владу у всьому світі через мрак/сизм-ши/зо/френізм, а розвал імперії для такої ідеї був смертельним. Звідси і такий виродок, як єв/ре-ка/цапо-соціалізм а ля "Ру/ськемір", він же СССР.
Ру/ськемір ще тоді сформувався, Пх/уйло тут не першовідкривач. Першовідкривачем був український вир/одок Довгорукий, а потім Грозний ви/родок, але вже як повноцінний ка/цап.
Николай Чаварга _ 13.09.2017 21:18
IP: 35.195.243.---
Andrey Kononenko:
...Ты сам сказал, что передашь свою землю в руки гос. чиновникам, то есть коррупционерам. Рынка не может не быть, но когда он официально запрещён, он будет чёрным, а чиновники будут его обслуживать и считаться коррупционерами.
- При державній власності жоден чиновник не зможе продати мою землю – тільки держгоспам, або в контрольовану оренду (щоб не псували землю рапсами). В часи совдепії, максимум. що він міг накорумпувати – це виділити неправедним шляхом комусь дачний участок, під які відпускали малопридатні землі. Так і було в реальності. Досить ввести просте правило: якщо ти отримав дачу 0,1га, то вже не можеш отримати ще одну в даному місці проживання. Продав, віддав дітям? – гуляй, Федя, до кінця життя. Орднунг – понад усе!

А тепер порівняй це з багатосотгектарними участками сучасних порошо-офшорних. зло/дійсменів. Тягнибоки всякі закривають на це очі, бо хочуть гектарчик для себе... бо для них Доллари – понад Україну!
Николай Чаварга _ 13.09.2017 20:57
IP: 35.189.249.---
Віктор Петренко:
...ну що за маячня на рахунок того що земля опиниться в нечистих руках.давайте заборонимо продаж машин,квартир,дач тощо бо вони теж можуть опинитися в нечистих руках.головне що селянин отримає реальні гроші за СВОЮ ЗЕМЛЮ!!!якщо захоче продати.тому що продавати необов'язково! але має бути ПРАВО ПРОДАЖУ!!!
-1) Чого не починаєш істерити з такого права для ізраїльтян? Для голландців?
2) Чого тебе болить, куди я подіну свою приватизовану землю? Сам землі не маєш, а пече тебе, що буде з тими, які мають?
3) Я не хочу мати права продавати "СВОЮ ЗЕМЛЮ", бо Земля належить ВСІМ Українцям. Ти не розумієш, що це не твоя справа, а моя. Ти не розумієш, що я хочу мати ПРАВО ЗБЕРЕГТИ УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ І ДЕРЖАВУ, а відтак і Український Народ.
4) Ти не приводи мені в приклад Чехію – чехи вже стали наймитами на своїй землі. Вони живуть краще? Так вони і жили хорошо, просто будувати нормальний лад їм не дозволили кацапи.
Yaroslav Yurkiv _ 13.09.2017 20:36
IP: 35.190.221.---
Andrey Kononenko:
Ну вам, как россиянину, виднее. Хотя я бы поспорил. Путин открыто заявил о российских намерениях: они решили изменить т. н. "мировой порядок" от т. н. "однополярности" в сторону т. н. "многополярности". Как видите, это подразумевает управление не всей землёй, а только частью Евразии, которую Россия считает зоной своего контроля. И европейские друзья тягнибоковцев тоже считают эту часть легитимно российской (включая Украину).
++++++++++++++++++++++
Є один у світі поляр,
Зветься дуже просто – доляр,
А хто це нє панімає,
Соплі на УП жуває.
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 17:41
IP: 188.163.73.---
Николай Чаварга:
Оцей дол/барь відкрито сказав тут, що земля відразу ж перейде в руки корупціонері
Ты сам сказал, что передашь свою землю в руки гос. чиновникам, то есть коррупционерам. Рынка не может не быть, но когда он официально запрещён, он будет чёрным, а чиновники будут его обслуживать и считаться коррупционерами.
Віктор Петренко _ 13.09.2017 17:18
IP: 35.184.67.---
Николай Чаварга:
поки такі Закулісні совки не повиздихують толку не буде.я йому про світовий досвід величезної кількості країн-він мені якусь маячню про тягнибока,до якого я немаю жодного відношення і який до речі проти продажу.
ну що за маячня на рахунок того що земля опиниться в нечистих руках.давайте заборонимо продаж машин,квартир,дач тощо бо вони теж можуть опинитися в нечистих руках.головне що селянин отримає реальні гроші за СВОЮ ЗЕМЛЮ!!!якщо захоче продати.тому що продавати необов'язково! але має бути ПРАВО ПРОДАЖУ!!!
Николай Чаварга _ 13.09.2017 16:45
IP: 35.195.100.---
Andrey Kononenko:
Мда, украинский идиотизм – это что-то особенное. Лучше он отдаст землю коррупционерам, которые продадут её и положат миллион долларов себе в карман, чем положит миллион долларов в свой собственный (и своих потомков) карман.
- Шановна пані Фаріон! Спробуйте донести зміст цитованого до Ваших тягнибоківців, хоча я і не маю надії, що це пробудить у когось з них совість – як нема до обіду, то і після...

Оцей дол/барь відкрито сказав тут, що земля відразу ж перейде в руки корупціонерів, а потім її продадуть ще більшим корупціонерам, але вже чужоземцям (які мають неміряну кількість друкованих ними же папірців).

Тут чітко сказано, на кого йде розрахунок – на аборигенів, котрі хочуть "як тільки, так і відразу" продати вже зраджену ними Україну.

Першим пунктом Конституції має бути: Земля України і надра не можуть бути товаром, а агітація за продаж України є кримінальною дією, карається жорстоко і втратою громадянства назавжди.
Віктор Петренко _ 13.09.2017 16:39
IP: 35.202.178.---
Николай Чаварга:
для таких твердолобих як ти Закулісний корисно взнати про досвід успішних країн. наприклад Польщі. яка дуже близька до України:природою,кліматом,совковим минулим тощо.в Польщі ще з 1992 року!!!існує продаж землі.і за цей час Польща перетворилась з відсталої країну в розвинуту країну.і мільйони українців їдуть туди на роботу,зокрема багато з них в село!і ніхто там не верещить (слава Богу там совки вже повиздихували) про продаж Польщі,знищення села.і таких прикладів в інших країнах безліч.так що нам Закулісний не варто брати приклад з успішних країн?хай українське село гине?
Віктор Петренко _ 13.09.2017 16:32
IP: 104.198.164.---
Николай Чаварга:
який же ти плуг Закулісний. мова йде про село та с/г.а ти мені за інші галузі.вот я тебе питаю чому в нас так погано на селі?земля ж не продається!раз не продається значить село має процвітати за твоєю логікою?дай конкретну відповідь на конкретне питання!
Николай Чаварга _ 13.09.2017 16:21
IP: 35.195.204.---
Andrey Kononenko:

А МВФ ничего Украине не вкалывает. Украина сама приходит каждый год и на коленях выпрашивает очередной кредит.
- Не Україна приходить просити на колінах кредити, а будівничі майбутнього Ханаан-3, керовані вальцманами, гройсманами, пінчуками, яценюками, коломойськими, рабіновичами, червоненками, бродськими, волковими, зісельсманами, медведчуками, зв'ягільськими, квітами, табачниками, гриневичами – то все бомжі, чи може ті, хто реально керує Україною? То не вони натягують петлю на шию України?

Вони. Але їм самовіддано допомагають чорноосли, тягничлени, скотиняки, ющі, кучмаки, каськіви, самонемічні, сіманєнки, вітрєнки, зайці, чумаки, мірашнічєнки, томенки, плотницькі сучі сини, захарченські сучі сини, недо-донії, лазарєнки, і несть числа...і все це за право жити "худобою в мерседесах при чужинцях". Все це – середні, дрібні і дрібненькі злодії... а лук'яненки служать несвідомо і тупо...
Николай Чаварга _ 13.09.2017 15:53
IP: 35.195.100.---
Віктор Петренко:
Николай Чаварга:
зараз земля в Україні не продається через таких совків як ти і що?за твоєю логікою село та с/г господарство мають процвітати,ну так чи ні?земля ж не продається.чому ж тоді ситуація зовсім навпаки-село вимирає та занепадає?може варто щось змінювати?чи ні,хай залишається все так як є?
- Ні, ситуація категорично не повинна залишатися такою, як є зараз! Першим ділом вас всіх треба відтерти від влади і від власності. Вірніше навпаки – спочатку відтерти вас від власності, через націоналізацію, а потім ви самі виїдете хто куди – хто на істаріческую, хто на Ханаан-2 (нью-йоркщину) і т.д.
Результати приватизації: де приватизований торговий флот? де риболовецький приватизований флот? де аерофлот, Дунайська флотилія?, де приватизована вами промисловість?, де розпайоване сільське господарство?, де точні науки як основа незалежності? де ЗМІ, і що вони несуть з екрана?, де банківські вклади простих людей? де...де...де
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 15:11
IP: 188.163.73.---
Yaroslav Yurkiv:
Тупиє землянє нє панімают, шта всєм хатім управлять ми, расіянє. Ми паднімєм на смєх каждава, кто рєшитца загаваріть а том, шта ми нє сущєствуєм и, болєє таво, маскіруясь пад зільоних чєлавєчкав, будєм управлять чєлавєчіствам. Ми абъявім русафобію псєвдобалєзнью, штаби сакрить правду о наших мєжкантінєнтальних пальотах. Ми будєм тайна прадвігать срєді людєй рускіймір, штаби ані бістрєє атупєлі. І кагда всьо будєт гатова, ми нанєсьом удар сєвєрокарєйцам
Ну вам, как россиянину, виднее. Хотя я бы поспорил. Путин открыто заявил о российских намерениях: они решили изменить т. н. "мировой порядок" от т. н. "однополярности" в сторону т. н. "многополярности". Как видите, это подразумевает управление не всей землёй, а только частью Евразии, которую Россия считает зоной своего контроля. И европейские друзья тягнибоковцев тоже считают эту часть легитимно российской (включая Украину).
Denis Vladimirov _ 13.09.2017 15:11
IP: 35.189.249.---
Мечта Ярынкы – КНДР. Там чучхе – процветание опираясь исключительно на внутренние силы. Ей бы к Ыну в идеологи. Быстро освоится, она же коммунистка.
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 15:03
IP: 188.163.73.---
Николай Чаварга:
я сьогодні віддам її безплатно у власність держави, навіть якщо б у мене була можливість продати її за мільйони доларів.
Мда, украинский идиотизм – это что-то особенное. Лучше он отдаст землю коррупционерам, которые продадут её и положат миллион долларов себе в карман, чем положит миллион долларов в свой собственный (и своих потомков) карман. Чаварга, тебя нельзя допускать к преподаванию. Ты альтернативно одарённый в умственном плане.
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 15:00
IP: 188.163.73.---
Николай Чаварга:
Майже в кожній державі фінанси знаходяться в руках твоїх сопліменніків
[.
Евреи контролируют финансы в Израиле. Остальное – ваши бредовые вымыслы. В каждом государстве финансы под контролем местных политических элит.
А МВФ ничего Украине не вкалывает. Украина сама приходит каждый год и на коленях выпрашивает очередной кредит.
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter