Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

СТУДЕНТИ МОГИЛЯНКИ ПРОТИ АНГЛОМАНІЇ І ЧУЖИНСТВА!

12 вересня 2017, 06:01

Учися чужого розуму, та свого не загуби.

Народна мудрість


5 вересня 2017 року в перший день роботи Верховної Ради ґвалтовно проголосовано закон Про освіту. Найскандальніша в ньому мовна сьома стаття, що не просто закріплює гібридність мислення творців цього мовного припису як фундаменту освіти, але й абсолютно заперечує її український характер. Воно й не дивно, бо злучці БПП, Самопомочі як локомотивові цих антинаціональних змін, НФ, Батьківщині та радикалам (про виродків типу опоблок, відродження, воля народу і не йдеться) потрібна лише українська територія як свій бізнес-інтерес. Через це свідомі молоді українці, повні не лише знаннями, але й націоналістичними принципами, -для них неабияка загроза. А мова – ВИЗНАЧАЛЬНА в націєцентричному самоусвідомленні! Навчання ж винятково ДЕРЖАВНОЮ мовою – це єдиний шлях деколонізації та деокупації країни.

Крім консервування колоніяльного статусу України через дошкільну та початкову освіту мовами нацменшин (1-ий пункт статті), винятково небезпечним є пункт 4-ий: "У закладах освіти відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або декілька дисциплін двома та більше мовами ЄС". Це означає, що двері для розтерзання України на її західних теренах відкрито: угорська, румунська, польська мови як мови історичних окупантів стануть новими вогнищами сепаратизму. Про це свідчать божевільні заяви всіляких йовбаків начебто про утиски їхніх мовних прав і їхні заклики до президента України не підписувати цей закон. Його і справді підписувати не треба, бо мовна стаття УНЕВАЖНЮЄ тільки одну мову УКРАЇНСЬКУ і суперечить рішенню КС України (1999 р.) про навчальний процес державною мовою: "Виходячи з положень статті 10 Конституції України та законів України щодо гарантування застосування мов в Україні, в тому числі у навчальному процесі, мовою навчання в дошкільних, загальних середніх, професійно-технічних та вищих державних і комунальних навчальних закладах України є українська мова". Але президент України – це фокус гібридного мислення, що не здатний навіть війну війною назвати...і це при 9 тисяч убитих українських воїнів. Такою є ціна хибного вибору 25 травня 2014 року.

Проте є ще одна мова, перед якою в поклоні впали малоросійські раби – англійська. Англоманія, як алкоголізм чи чергова політична проституція, захопила країну і то коштом вивчення державної мови. Звісно, чужі мови треба вчити і знати, але хто ТВОЮ мову піднесе до небес поваги любови, поширення та вдосконалення? Доки в пріоритеті у нас буде ЧУЖИНСТВО на всіх рівнях: від аваково-саакашвілі до гройсмано-рабіновичів? Хто, як не Ти, перетворить українську мову в КУЛЬТ вивчення від дитячого садка до вищої школи? Англієць? Поляк, румун, угорець, московит? Як можна хотіти поваги і підтримки від світу, коли власні виродки різного масштабу запресовують свою мову та культуру? Отож ця стаття – найкраще юридичне підґрунтя для розростання у всеукраїнських масштабах відступництва та прийняття ЧУЖОГО шляху розвитку. А це неминуча поразка. Мимоволі згадую Д. Донцова: "...хай не сліпить нам очі величезність Росії (додамо Америки, ЄС та ін. – І. Ф.). Великі здаються нам такими тому, що ми стоїмо перед ними на колінах".

Я тішуся, що нещодавно зустрілася зі студентами з Києво-Могилянки Анастасією Бурлакою та Дарією Моровлевською, що не хочуть "стояти на колінах", бо є великими у своєму бажанні бути УКРАЇНЦЯМИ, а не гібридами з чужим пріоритетом. Долучаю їхнього листа про ганебну МОВНО-ІДЕОЛОГІЧНУ правду про цей виш (на жаль, мабуть і інші також), який ще й досі невігласи можуть мати за приклад. Отож слово моїм співрозмовникам із Києва та Дніпра:

"Найбільший ворог ходить поміж нами". Для студента ідеаліста вступ до Національного університету "Києво-Могилянська академія" насправді може виявитися дуже великим розчаруванням. Якщо ти ідейний, правий студент, який прагне змін та спілкування з такими ж націоналістично спрямованими людьми, у яких серце починає швидше битися при баченні українського прапора або при звучанні "Зродились ми великої години", то цей університет точно не для тебе. Тебе може тут чекати відчуття сорому за те, що ти націоналіст, вислуховування жартів про Шевченка, відвідування лекції, під час яких вам будуть розповідати, що ОУН – терористи, неймовірна радість за поразки правих сил у Європі (адже ж як це так, щоб до влади прийшли фашисти, нацисти!!). Натомість висловлення проти пропагування лівих ідей як єдино правильних та очевидних течій викликатиме у них негативну реакцію та глузливий сміх.

А також характерна ознака, без якої Могилянка була б зовсім не Могилянкою. Це дві робочі мови (українська та англійська) на всіх рівнях навчальної та наукової діяльності. Здавалося б тут немає нічого поганого, навпаки, це розвиток, знання іноземної мови, вдосконалення володіння англійською мовою, можливість отримати гарну посаду та й інші дурні ліберальні повчання, які керівництво академії намагається нав'язати студентам. Проте вони давно вже загралися. І то так, що це може призвести до заміщення та заміни українських слів англійськими на український манер. Ці студенти паплюжать українську мову, вживаючи "модні слова" на кшталт "кейси, івенти, дівайси" та інше, вважаючи себе крутими творцями гібридної моди і мови. Тобто для студента могилянця стало вже нормою заміняти українські слова англійськими у повсякденному житті.

У Могилянці, як у "патріотичному" виші пропагують антиросійські гасла, пропонують повністю відмовитися від вживання російської, натомість активно вживають англійські замінники українських слів і це вважають за цілком нормальне. Подвійні стандарти чи нам набридло бути московською колонією і ми вирішили перейти на новий рівень, ставши "модерною, модньою-англійською"?

"Розробити концепт англомовного викладання окремих дисциплін у межах україномовних програм як важливу складову розвитку академічної мобільності та інтернаціоналізації НаУКМА". Це взято з сайту НаУКМА в розділі "М І Ж Н А Р О Д Н І С Т Ь". А що ж насправді? Насправді на декількох курсах викладання можуть вести українською мовою, проте джерела для підготовки здебільшого англомовні! Тобто студентам 1 курсу дають науковий текст написаний чужою нам мовою. І можливість незнання цієї мови нікого не хвилює (ви ж могилянці!!). Хочете не хочете, а іншого вибору підготуватися ви не маєте. Також на офіційному рівні заплановано запровадити курс та всіх матеріалів англійською мовою. Можна зробити висновок, що у цьому виші готують спеціалістів для виїзду за кордон, продовжуючи створювати українця-шукача кращої долі за межами Батьківщини. Та проте ми певні, що таких вишів в Україні немало.

Щодо вживання самої української мови. По суті з вуст викладачів та студентів звучить вона пафосно, награно, бо вони на перервах говорять насправді російською. Усі балачки про такий проукраїнський виш – брехня та фальш.

Отже, погляди студента-традиціоналіста різко розходяться з поглядами більшості студентів- лібералів Могилянки. Вони дозволяють собі жарти про Шевченка і націоналізм та натомість питання гендеру, фемінізму, нерівності між статями наявні та обговорюються із запалом та натхненням, не вважаючи це збоченням! Скасовано обов'язкове вивчення історії України на кожному факультеті, зате вивчення юдаїки забезпечено та фінансовано дуже добре!

Хіба ж ми зможемо стати господарями на власній землі, якщо вже в навчальних закладах формуємо комплекс меншовартості та пристосуванства? Починаймо з малого, зі встановлення справді української освіти".

Панове! Я зумисно приберегла це червневе спілкування зі студентами з Могилянки до теперішньої публікації, бо очікувала на ухвалення закону Про освіту. 255 голосів биків і бичих проголосували за подальшу колонізацію української освіти через московську та інші мови. Але чи можливо спинити прагнення сильних УКРАЇНЦІВ бути собою, а не гібридами й дегенератами? Отже, наша битва виходить на новий безкомпромісний націоналістичний рівень. Закликаю студентів-націоналістів надсилати мені інформацію на ФБ про утиски у їхніх вишах за мовно-національною ознакою. Формуймо середовища спротиву і від цього ліберального лайна згодом і запаху не зостанеться.

УКРАЇНІ винятково УКРАЇНОЦЕНТРИЧНУ освіту, а не дешеву робочу силу з інгліш ленгвидж та всілякими йовбаками!

Загрузка...
Коментарі — 161
Yaroslav Yurkiv _ 12.09.2017 22:17
IP: 35.190.221.---
Ostap Kycher:
Yaroslav Yurkiv:
Ua Gall:
Yaroslav Yurkiv:

Уймись да не гони пургу!
Йди до сраки!
========
вот тут я что то не понял. Юркив, Вы же националист, а ЮаГалл из ВО Свобода
Срака не перебирає, хто є звідки!
Олег Чирва _ 12.09.2017 22:16
IP: 104.196.44.---
Николай Чаварга:
Олег Чирва:

- Отак засвітитися, то треба бути справжнім Чирвом – без мозгів і без совісті. Соціалісти ніколи не організовували ГУЛАГ-ів, кривавих колективізацій, знищення, або витіснення інтелігенції, органзацію Голодоморів, виселення народів, розв'язування Другої війни і т.д.
****

только потому, что ''бодливой корове Бог рогов не даёт''. Не сумели социки укрепиться во власти и развернуться во всей красе... Как Бандера, который, получив власть переплюнул бы Йоську-грузина...
Andrey Kononenko _ 12.09.2017 22:15
IP: 188.163.73.---
Николай Чаварга:
Глобализаторы не имеют отношения ни к Израилю, ни к евреям.
Віктор Петренко _ 12.09.2017 21:59
IP: 104.198.164.---
Николай Чаварга:
Закулісний валінок пояснюю.тому що в ізраїлі землі в розрахунку на одного жителя в 20 разів!!! менше ніж в Україні.до того ж значно гіршої якості.тому продаж немає жодного сенсу.більше того там функціонують колективні господарства-кібуци.які відповідають історичним традиція євреїв.які заселяли ці землі та колективно обробляли.в Україні зовсім навпаки.до колективізації селяни вільно розпоряджалися землею.поки такі комуняки як ти не забрали її.
а чому ти не навів приклад близької нам Польші?Чехії,Франції,країн Прибалтики,США,Німеччини,Італїї та багато інших розвинутих країн.де земля давним давно продається,в т.ч іноземцям.
Николай Чаварга _ 12.09.2017 21:50
IP: 35.189.218.---
Віктор Петренко:
Николай Чаварга:
дурень ти Закулісний. причому тут якийсь Ходос до нормального цивілізованого процесу куплі-продажу землі,як будь-якого товару.і причому тут лєнін та євреї?що за маячня?ти з якого дурдома втік?
- епрст, я десятий раз кажу, чому не наведеш приклад твоєї істаріческої родіни – Ізраїлю, – де вся земля в руках держави????

Чому твій МВФ ставить вимогу Україні товаризації землі?, мовляв "чого вона лежить у вас, не нами взята?" Чи ти будеш нам тут пи_діти, що МВФ – це не єврейська штучка?

На превеликий жаль тягнибоки мають вас за своїх вчителів... можливо мають... а можливо просто злодії, яким байдуже, кому служити, яким байдуже, в чиїх руках земля...
Николай Чаварга _ 12.09.2017 21:42
IP: 35.195.10.---
Олег Чирва:

Проблема в том, что все любимые Чаваргой деятели Центр. Рады и УНР были СОЦИАЛИСТАМИ, то есть, от ленинцев ушли совсем недалеко. Так что, диду засучивай рукава и ищи еврейские корни у Грушевского, Винничнеко, Петлюры – иначе твоей теории – ГРОШ ЦЕНА...:))))
- Отак засвітитися, то треба бути справжнім Чирвом – без мозгів і без совісті. Соціалісти ніколи не організовували ГУЛАГ-ів, кривавих колективізацій, знищення, або витіснення інтелігенції, органзацію Голодоморів, виселення народів, розв'язування Другої війни і т.д.

2) Щодо Грушевських, то я з цієї компанії ставлюся з повагою тільки до Скоропадського (який не був соціалістом, але був розумним українцем, на відміну від Чорновола, Тягнибока і т.д.).
Віктор Петренко _ 12.09.2017 21:37
IP: 35.184.134.---
Николай Чаварга:
дурень ти Закулісний. причому тут якийсь Ходос до нормального цивілізованого процесу куплі-продажу землі,як будь-якого товару.і причому тут лєнін та євреї?що за маячня?ти з якого дурдома втік?
Олег Чирва _ 12.09.2017 21:11
IP: 35.185.110.---
Николай Чаварга:
Yaroslav Yurkiv:
Але ж комуністи теж за націоналізацію: грабь награблєнноє:)
- А ви цікавились походженням цих "комуністів"? Лєнін (Бланк), Троцький (Бернштейн), Зінов'єв (бойфренд Лєніна), Каменєв, Свердлови, Каганович, Хатаєвич, ... і так 80% уряду тих часів – читайте Ходоса, ***

Проблема в том, что все любимые Чаваргой деятели Центр. Рады и УНР были СОЦИАЛИСТАМИ, то есть, от ленинцев ушли совсем недалеко. Так что, диду засучивай рукава и ищи еврейские корни у Грушевского, Винничнеко, Петлюры – иначе твоей теории – ГРОШ ЦЕНА...:))))
Олег Чирва _ 12.09.2017 21:07
IP: 35.196.109.---
Николай Чаварга:
Yaroslav Yurkiv:
Але ж комуністи теж за націоналізацію: грабь награблєнноє:)
- А ви цікавились походженням цих "комуністів"? Лєнін (Бланк), Троцький (Бернштейн), Зінов'єв (бойфренд Лєніна), Каменєв, Свердлови, Каганович,

ч Хатаєвич, ... і так 80% уряду тих часів – читайте Ходоса, – там всі прізвища розписані. Якщо Ходос збрехав, то і я брешу – я не маю можливості перевірити його твердження.
Чаварга – лох!
Николай Чаварга _ 12.09.2017 20:55
IP: 146.148.120.---
Nikita Lebiga:
Николай Чаварга:
Ні, це не іронія, а заклик до повторення "скотолосту". Жаль, що Рейнгард Гейдріх і Одило Глобочник недопрацювали у їх час. Вони були молодці, справжні бійці з засиллям пархатих!
- Не треба нам таких закликів, ні всерйоз, ні навіть фейково. Цього тільки й жде Пху/йло і світова зак/уліса. Нам треба повернути все в державні руки, вигнати всіх суддів високого рангу (там чесних людей нема – подивіться на їх хатинки і машинки). До СБУ, суду, прокуратури і ЗМІ допустити тільки етнічних українців. Більшість юридичних, економічних і т.д. факультетів переорієнтувати на технічні (хто з них має відповідні задатки), відновити технічні науки, повернути до роботи на хороших умовах 60-80 річних вчених, інженерів, технологів – вони можуть робити справу реально. А юристи і т.д. – то. інтелектуальний непотріб, який нам масово нав'язали закулі/сяки.
Олег Чирва _ 12.09.2017 20:55
IP: 35.196.195.---
Nikita Lebiga:
Николай Чаварга:
Ні, це не іронія, а заклик до повторення "скотолосту". Жаль, що Рейнгард Гейдріх і Одило Глобочник недопрацювали у їх час. Вони були молодці, справжні бійці з засиллям пархатих!
А В УКРАИНЕ ФАШИЗМА НЕТ...:)))))))
Nikita Lebiga _ 12.09.2017 20:28
IP: 46.63.70.---
Николай Чаварга:
Ні, це не іронія, а заклик до повторення "скотолосту". Жаль, що Рейнгард Гейдріх і Одило Глобочник недопрацювали у їх час. Вони були молодці, справжні бійці з засиллям пархатих!
Николай Чаварга _ 12.09.2017 20:23
IP: 35.195.100.---
Yaroslav Yurkiv:
Але ж комуністи теж за націоналізацію: грабь награблєнноє:)


- А ви цікавились походженням цих "комуністів"? Лєнін (Бланк), Троцький (Бернштейн), Зінов'єв (бойфренд Лєніна), Каменєв, Свердлови, Каганович, Хатаєвич, ... і так 80% уряду тих часів – читайте Ходоса, – там всі прізвища розписані. Якщо Ходос збрехав, то і я брешу – я не маю можливості перевірити його твердження.
Ostap Kycher _ 12.09.2017 20:22
IP: 130.211.53.---
Yaroslav Yurkiv:
Ua Gall:
Yaroslav Yurkiv:

Уймись да не гони пургу!
Йди до сраки!
========
вот тут я что то не понял. Юркив, Вы же националист, а ЮаГалл из ВО Свобода
Николай Чаварга _ 12.09.2017 19:59
IP: 35.190.221.---
Віктор Петренко:
Николай Чаварга:
Дурень Я Закулісний. не Україну зробити товаром.а землю,ЯКА НАЛЕЖИТЬ СЕЛЯНАМ!!!які будуть вирішувати чи продавати її чи здати в оренду.як у всіх цивілізованих країнах. як до речі було до колективізації. адже комуняки забрали землю в селян.і залишили селянина безинайголовнішого-землі.сьогоднішні недобиті совки та комуняки не хочуть
відновлення історичної справедливості.
- Так, ти справді дурень, безпросвітний. Читай Ходоса. Він твердить, що в уряді Лєніна було 80% євреїв Ходос, раввин з Харкова, у своїх книгах навіть портрети всіх приводить. А хто ще може краще розбиратися в єврейських справах, як не раввин? Тепер тобі ясно, хто проводив колективізацію, хто знищував храми, за знайдені протоколи розстрілював.

Тепер тобі ясно, хто обіс_ав ліву ідею? Проста людина при злодіїзмі не може бути захищеною – іди попробуй судитися з Пінчуком, порошнюками, гройсманами, яценюками, квітами – побачиш, що є свобода.
Yaroslav Yurkiv _ 12.09.2017 19:54
IP: 35.195.68.---
Николай Чаварга:
Nikita Lebiga:
Николай Чаварга:
Пізно говорити про націоналізм, пора говорити про те, що Україні потрібна політична сила, яка поставить за мету "Остаточне розв'язання єврейського питання". Після цього ми заживемо краще за рахунок грошей, вилучених у знищених представників ворожих національностей.
- Це іронія? Даремно іронізуєте. В Україні остаточно розв'язати це питання можна тільки через націоналізацію розграбованого. Ніякої крові!. Ніяких погромів! Євреї не хочуть жити в країнах без приватної власності на засоби, ЗМІ, фінанси і особливо землі. Чи розуміють це свобода/хуї, я не знаю, може і не розуміють, імовірніше всього розуміють, але вони кричать "Україна – понад усе!, а замовчують продовження: А Доллари – понад Україну!". Оце глибинна суть наявних в державі українських націоналістів. Я відношу себе до націоналістів-державників, до лівих антикомуністів.
Але ж комуністи теж за націоналізацію:грабь награблєнноє:)
Yaroslav Yurkiv _ 12.09.2017 19:50
IP: 35.195.151.---
Andrey Kononenko:
Yaroslav Yurkiv:
Про асущєствлєніє цивілізаціоннава прагресса я чую, скільки живу.
Его не только слышно, но и видно. Он происходит. И пока фарионовские традиционалисты хрюкают со свиньями в селе, прогресс подобрался к ним уже вплотную: очень скоро село станет не нужным для производства пищи.
Ти вже рохкаєш зі свинями у себе на балконі?
Николай Чаварга _ 12.09.2017 19:49
IP: 35.195.70.---
Nikita Lebiga:
Николай Чаварга:
Пізно говорити про націоналізм, пора говорити про те, що Україні потрібна політична сила, яка поставить за мету "Остаточне розв'язання єврейського питання". Після цього ми заживемо краще за рахунок грошей, вилучених у знищених представників ворожих національностей.
- Це іронія? Даремно іронізуєте. В Україні остаточно розв'язати це питання можна тільки через націоналізацію розграбованого. Ніякої крові!. Ніяких погромів! Євреї не хочуть жити в країнах без приватної власності на засоби, ЗМІ, фінанси і особливо землі. Чи розуміють це свобода/хуї, я не знаю, може і не розуміють, імовірніше всього розуміють, але вони кричать "Україна – понад усе!, а замовчують продовження: А Доллари – понад Україну!". Оце глибинна суть наявних в державі українських націоналістів. Я відношу себе до націоналістів-державників, до лівих антикомуністів.
Yaroslav Yurkiv _ 12.09.2017 19:47
IP: 35.189.215.---
Ua Gall:
Yaroslav Yurkiv:

Уймись да не гони пургу!
Йди до сраки!
Николай Чаварга _ 12.09.2017 19:40
IP: 35.189.208.---
Andrey Kononenko:
Николай Чаварга:
Да при чём тут украинская земля? Это процесс глобальный.
- Правильно, глобальний процес. Прихована істина в тому, що цей процес по всьому глобусу організований вами, глобалізаторами. А чому ця глобалізація не стосується самого Ізраїлю? Чому там земля в руках держави?

Тільки-що по ТБ показують випадок, коли в приватному лісі вбили чоловіка, за те, що зайшов збирати гриби. А селяни не мають права зайти в колись свій ставок. Українська худобо, вперед! Роби землю товаром!
Николай Чаварга _ 12.09.2017 19:33
IP: 35.190.219.---
Жора Деркач:
Тупа неосвічена баба. Англійська мова – мова грошей та науки. Університет Оксфорду засновано на 100 років раніше за місто Львів. Не ганьбися, дурепо, не чіпай англійську, воюй з москалями.


- А для чого ходити на блог до неосвіченої баби? Нормальна людина не піде. Можеш після цього дати собі оцінку?
Ua Gall _ 12.09.2017 19:01
IP: 178.212.102.---
Nikita Lebiga:
Николай Чаварга:
Пізно говорити про націоналізм, пора говорити про те, що Україні потрібна політична сила, яка поставить за мету "Остаточне розв'язання єврейського питання". Після цього ми заживемо краще за рахунок грошей, вилучених у знищених представників ворожих національностей.
ОЛИГАРХИ поддерживают государство точно также,как верёвка поддерживает повешенного.

Армия,страх и автозак-и всё будет ништяк.

ЄДНАЙМОСЯ навколо "СВОБОДИ"!
Українець-не мудруй
І за "Свободу" голосуй!
Ua Gall _ 12.09.2017 18:53
IP: 178.212.102.---
Жора Деркач:
Тупа неосвічена баба. Англійська мова – мова грошей та науки. Університет Оксфорду засновано на 100 років раніше за місто Львів. Не ганьбися, дурепо, не чіпай англійську, воюй з москалями.
Не без урода той народ,
В якому чорт-мокаль жівйот!

Тупому и засмиченому-от всей дуШИ!
В назидание.
По поводу введения английской речи в масковском метрополитене.
Английский язык в метро признать диверсией,направленной на подрыв национальной безопасности и
Д.М.Пегова,директора ГУП"Метрополитена" г.Масквы казнить-уволить.
Движение"Русское цярство",20.04.2017.РНЛ
Имея такого соседа-
Зачем нам яЗык лЮдоеда?
Віктор Петренко _ 12.09.2017 18:18
IP: 35.202.178.---
Николай Чаварга:
дурень ти Закулісний. не Україну зробити товаром.а землю,ЯКА НАЛЕЖИТЬ СЕЛЯНАМ!!!які будуть вирішувати чи продавати її чи здати в оренду.як у всіх цивілізованих країнах. як до речі було до колективізації. адже комуняки забрали землю в селян.і залишили селянина безинайголовнішого-землі.сьогоднішні недобиті совки та комуняки не хочуть
відновлення історичної справедливості.
Nikita Lebiga _ 12.09.2017 18:11
IP: 46.63.70.---
Николай Чаварга:
Пізно говорити про націоналізм, пора говорити про те, що Україні потрібна політична сила, яка поставить за мету "Остаточне розв'язання єврейського питання". Після цього ми заживемо краще за рахунок грошей, вилучених у знищених представників ворожих національностей.
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter