Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

СТУДЕНТИ МОГИЛЯНКИ ПРОТИ АНГЛОМАНІЇ І ЧУЖИНСТВА!

12 вересня 2017, 06:01

Учися чужого розуму, та свого не загуби.

Народна мудрість


5 вересня 2017 року в перший день роботи Верховної Ради ґвалтовно проголосовано закон Про освіту. Найскандальніша в ньому мовна сьома стаття, що не просто закріплює гібридність мислення творців цього мовного припису як фундаменту освіти, але й абсолютно заперечує її український характер. Воно й не дивно, бо злучці БПП, Самопомочі як локомотивові цих антинаціональних змін, НФ, Батьківщині та радикалам (про виродків типу опоблок, відродження, воля народу і не йдеться) потрібна лише українська територія як свій бізнес-інтерес. Через це свідомі молоді українці, повні не лише знаннями, але й націоналістичними принципами, -для них неабияка загроза. А мова – ВИЗНАЧАЛЬНА в націєцентричному самоусвідомленні! Навчання ж винятково ДЕРЖАВНОЮ мовою – це єдиний шлях деколонізації та деокупації країни.

Крім консервування колоніяльного статусу України через дошкільну та початкову освіту мовами нацменшин (1-ий пункт статті), винятково небезпечним є пункт 4-ий: "У закладах освіти відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або декілька дисциплін двома та більше мовами ЄС". Це означає, що двері для розтерзання України на її західних теренах відкрито: угорська, румунська, польська мови як мови історичних окупантів стануть новими вогнищами сепаратизму. Про це свідчать божевільні заяви всіляких йовбаків начебто про утиски їхніх мовних прав і їхні заклики до президента України не підписувати цей закон. Його і справді підписувати не треба, бо мовна стаття УНЕВАЖНЮЄ тільки одну мову УКРАЇНСЬКУ і суперечить рішенню КС України (1999 р.) про навчальний процес державною мовою: "Виходячи з положень статті 10 Конституції України та законів України щодо гарантування застосування мов в Україні, в тому числі у навчальному процесі, мовою навчання в дошкільних, загальних середніх, професійно-технічних та вищих державних і комунальних навчальних закладах України є українська мова". Але президент України – це фокус гібридного мислення, що не здатний навіть війну війною назвати...і це при 9 тисяч убитих українських воїнів. Такою є ціна хибного вибору 25 травня 2014 року.

Проте є ще одна мова, перед якою в поклоні впали малоросійські раби – англійська. Англоманія, як алкоголізм чи чергова політична проституція, захопила країну і то коштом вивчення державної мови. Звісно, чужі мови треба вчити і знати, але хто ТВОЮ мову піднесе до небес поваги любови, поширення та вдосконалення? Доки в пріоритеті у нас буде ЧУЖИНСТВО на всіх рівнях: від аваково-саакашвілі до гройсмано-рабіновичів? Хто, як не Ти, перетворить українську мову в КУЛЬТ вивчення від дитячого садка до вищої школи? Англієць? Поляк, румун, угорець, московит? Як можна хотіти поваги і підтримки від світу, коли власні виродки різного масштабу запресовують свою мову та культуру? Отож ця стаття – найкраще юридичне підґрунтя для розростання у всеукраїнських масштабах відступництва та прийняття ЧУЖОГО шляху розвитку. А це неминуча поразка. Мимоволі згадую Д. Донцова: "...хай не сліпить нам очі величезність Росії (додамо Америки, ЄС та ін. – І. Ф.). Великі здаються нам такими тому, що ми стоїмо перед ними на колінах".

Я тішуся, що нещодавно зустрілася зі студентами з Києво-Могилянки Анастасією Бурлакою та Дарією Моровлевською, що не хочуть "стояти на колінах", бо є великими у своєму бажанні бути УКРАЇНЦЯМИ, а не гібридами з чужим пріоритетом. Долучаю їхнього листа про ганебну МОВНО-ІДЕОЛОГІЧНУ правду про цей виш (на жаль, мабуть і інші також), який ще й досі невігласи можуть мати за приклад. Отож слово моїм співрозмовникам із Києва та Дніпра:

"Найбільший ворог ходить поміж нами". Для студента ідеаліста вступ до Національного університету "Києво-Могилянська академія" насправді може виявитися дуже великим розчаруванням. Якщо ти ідейний, правий студент, який прагне змін та спілкування з такими ж націоналістично спрямованими людьми, у яких серце починає швидше битися при баченні українського прапора або при звучанні "Зродились ми великої години", то цей університет точно не для тебе. Тебе може тут чекати відчуття сорому за те, що ти націоналіст, вислуховування жартів про Шевченка, відвідування лекції, під час яких вам будуть розповідати, що ОУН – терористи, неймовірна радість за поразки правих сил у Європі (адже ж як це так, щоб до влади прийшли фашисти, нацисти!!). Натомість висловлення проти пропагування лівих ідей як єдино правильних та очевидних течій викликатиме у них негативну реакцію та глузливий сміх.

А також характерна ознака, без якої Могилянка була б зовсім не Могилянкою. Це дві робочі мови (українська та англійська) на всіх рівнях навчальної та наукової діяльності. Здавалося б тут немає нічого поганого, навпаки, це розвиток, знання іноземної мови, вдосконалення володіння англійською мовою, можливість отримати гарну посаду та й інші дурні ліберальні повчання, які керівництво академії намагається нав'язати студентам. Проте вони давно вже загралися. І то так, що це може призвести до заміщення та заміни українських слів англійськими на український манер. Ці студенти паплюжать українську мову, вживаючи "модні слова" на кшталт "кейси, івенти, дівайси" та інше, вважаючи себе крутими творцями гібридної моди і мови. Тобто для студента могилянця стало вже нормою заміняти українські слова англійськими у повсякденному житті.

У Могилянці, як у "патріотичному" виші пропагують антиросійські гасла, пропонують повністю відмовитися від вживання російської, натомість активно вживають англійські замінники українських слів і це вважають за цілком нормальне. Подвійні стандарти чи нам набридло бути московською колонією і ми вирішили перейти на новий рівень, ставши "модерною, модньою-англійською"?

"Розробити концепт англомовного викладання окремих дисциплін у межах україномовних програм як важливу складову розвитку академічної мобільності та інтернаціоналізації НаУКМА". Це взято з сайту НаУКМА в розділі "М І Ж Н А Р О Д Н І С Т Ь". А що ж насправді? Насправді на декількох курсах викладання можуть вести українською мовою, проте джерела для підготовки здебільшого англомовні! Тобто студентам 1 курсу дають науковий текст написаний чужою нам мовою. І можливість незнання цієї мови нікого не хвилює (ви ж могилянці!!). Хочете не хочете, а іншого вибору підготуватися ви не маєте. Також на офіційному рівні заплановано запровадити курс та всіх матеріалів англійською мовою. Можна зробити висновок, що у цьому виші готують спеціалістів для виїзду за кордон, продовжуючи створювати українця-шукача кращої долі за межами Батьківщини. Та проте ми певні, що таких вишів в Україні немало.

Щодо вживання самої української мови. По суті з вуст викладачів та студентів звучить вона пафосно, награно, бо вони на перервах говорять насправді російською. Усі балачки про такий проукраїнський виш – брехня та фальш.

Отже, погляди студента-традиціоналіста різко розходяться з поглядами більшості студентів- лібералів Могилянки. Вони дозволяють собі жарти про Шевченка і націоналізм та натомість питання гендеру, фемінізму, нерівності між статями наявні та обговорюються із запалом та натхненням, не вважаючи це збоченням! Скасовано обов'язкове вивчення історії України на кожному факультеті, зате вивчення юдаїки забезпечено та фінансовано дуже добре!

Хіба ж ми зможемо стати господарями на власній землі, якщо вже в навчальних закладах формуємо комплекс меншовартості та пристосуванства? Починаймо з малого, зі встановлення справді української освіти".

Панове! Я зумисно приберегла це червневе спілкування зі студентами з Могилянки до теперішньої публікації, бо очікувала на ухвалення закону Про освіту. 255 голосів биків і бичих проголосували за подальшу колонізацію української освіти через московську та інші мови. Але чи можливо спинити прагнення сильних УКРАЇНЦІВ бути собою, а не гібридами й дегенератами? Отже, наша битва виходить на новий безкомпромісний націоналістичний рівень. Закликаю студентів-націоналістів надсилати мені інформацію на ФБ про утиски у їхніх вишах за мовно-національною ознакою. Формуймо середовища спротиву і від цього ліберального лайна згодом і запаху не зостанеться.

УКРАЇНІ винятково УКРАЇНОЦЕНТРИЧНУ освіту, а не дешеву робочу силу з інгліш ленгвидж та всілякими йовбаками!

Загрузка...
Коментарі — 161
Yaroslav Yurkiv _ 13.09.2017 14:31
IP: 35.195.195.---
Остап Українець:
Прикольно читати, як людина, котра темою ні на йоту не володіє, пише про неї з такою серйозною міною. Не прикольно те, що багато хто може сприйняти це з такою само серйозною міною. А брехня у статті просто-таки на маніпуляції сидить та дезінформацією поганяє. Хоча за ті 6 років, що я в КМА, гидкіші маніпуляції мені навіть на глибоко проросійських ресурсах не траплялися.
А ось ще один КМА-есовський украінєц, кацапоресурсоспрямований...
Yaroslav Yurkiv _ 13.09.2017 14:28
IP: 35.195.70.---
Olexiy Haran:
Висмоктана з пальця проблема. Мова робоча – українська. Так – хочемо, щоб студенти вміли і могли вільно читати англійською. Це зараз міжнародна мова. Хочете повернутися в "Совдепію"? Якщо "Даша Моровлевская" так за українську мову, то хоча б була на фейсбуці "Дарина Моровлевська".
А може, вона таки Даша, але україноцентрична, а не такий, як Ви хахол, англоязичний?
Yaroslav Yurkiv _ 13.09.2017 14:24
IP: 35.195.68.---
Andrey Kononenko:
Тупые земляне не понимают, что всем управляем мы, марсиане. Мы поднимем на смех каждого, кто решится заговорить о том, что мы существуем и, более того, маскируясь под людей, управляем человечеством. Мы объявим уфологию псевдонаукой, чтобы сокрыть правду о наших межпланетных полётах. Мы будем тайно продвигать среди людей этнонациоализм, чтобы они быстрее отупели. И когда всё будет готово, мы нанесём удар по Земле!
2001, газета "Нью-Йорк Крониклс" N-12 (44),2001, г. Нью-Йорк
+++++++++
Тупиє землянє нє панімают, шта всєм хатім управлять ми, расіянє. Ми паднімєм на смєх каждава, кто рєшитца загаваріть а том, шта ми нє сущєствуєм и, болєє таво, маскіруясь пад зільоних чєлавєчкав, будєм управлять чєлавєчіствам. Ми абъявім русафобію псєвдобалєзнью, штаби сакрить правду о наших мєжкантінєнтальних пальотах. Ми будєм тайна прадвігать срєді людєй рускіймір, штаби ані бістрєє атупєлі. І кагда всьо будєт гатова, ми нанєсьом удар сєвєрокарєйцамі па Зємлє!
УП 2017
Віктор Петренко _ 13.09.2017 14:22
IP: 23.251.157.---
Николай Чаварга:
зараз земля в Україні не продається через таких совків як ти і що?за твоєю логікою село та с/г господарство мають процвітати,ну так чи ні?земля ж не продається.чому ж тоді ситуація зовсім навпаки-село вимирає та занепадає?може варто щось змінювати?чи ні,хай залишається все так як є?
Николай Чаварга _ 13.09.2017 14:08
IP: 35.189.218.---
Віктор Петренко:

...і відкрию тобі совок таємницю-В УКРАЇНІ ПРОДАЄТЬСЯ ЗЕМЛЯ!!так під забудову та для ведення особистогоис/г.але яка різниця? хіба це така сама земля?чому одну землю можна продавати а іншу ні?
- Тут ніякого секрету нема. Якщо в якійсь країні ЗМІ, фінанси і великі підприємства належать закулісі (такими, як ти), то земля де-факто стає товаром незалежно від законодавства. Наслідків такого стану не бачать рух/уї, свобода/ху/ї, скотиняки, і т.д.

А які наслідки? – вони лежать на поверхні – Україну вже скотили з 7-го місця на 147-ме, спровокували і затягують війну, вигнали мільйони за кордон (а самі масово лізуть сюди), особливо технічну інтелігенцію, лікарів (наш гуманітарний непотріб залишається дома), зруйнували мораль, науку, культуру, організована і керована деградація населення, про здібну дитину (майбутнього інженера), ніхто не турбується, а за дауна... оце і є робота тих, хто хоче скупти землю...
Віктор Петренко _ 13.09.2017 13:53
IP: 23.251.157.---
Николай Чаварга:
дурню в ізраїлі та Голандії продаж землі не заборонений.просто він там недоцільний.тому ніхто не купляє.а решта ДЕСЯТКИ РОЗВИНУТИХ КРАЇН тебе не цікавлять?
ти можеш жити в лайні та їсти лайно.це твоє право.не всі такі пришелепки як ти.в кожного своє життя.
розпайована земля ще раз нагадую твердолобим Закулісним дурням НАЛЕЖИТЬ СЕЛЯНАМ!!!а не державі.тому вони повині мати право розпоряджатися СВОЄЮ ЗЕМЛЕЮ!!!так як вони хочуть.так само як квартирою,машиною,дачею.хтось хоче продасть а хтось ні.
і відкрию тобі совок таємницю-В УКРАЇНІ ПРОДАЄТЬСЯ ЗЕМЛЯ!!так під забудову та для ведення особистогоис/г.але яка різниця? хіба це така сама земля?чому одну землю можна продавати а іншу ні?
Николай Чаварга _ 13.09.2017 13:37
IP: 35.189.218.---
Віктор Петренко:
...ну і твердолобий ти Закулісний. нахрена мені здався твій ізраїль?більше немає країн?

- А нахрена тобі здалася Україна, якщо нехтуєш своїм ізраїлем? Працюють гени окупанта? Ханаан-2 будуєш?

[QUOTE}... і дай відповідь:чому земля продається у ВСІХ РОЗВИНУТИХ КРАЇНАХ СВІТУ???і ніхто там не верещить,як у нас тупі недобиті совки,про продаж країни, знищення села і т.д.

- ізраїль і Голландія відносяться до розвинутих країн? Практично у всіх розвинутих країнах ЗМІ (а отже і влада) і фінанси належать твоїм сопліменникам. Аргентина розвинута країна? Один єврей в Аргентині володіє більшим участком землі, ніж територія ізраїлю.

Весь футбол у ваших руках. Чому футболіст не має права вільно перейти в іншу команду (іноді понад сто мільйонів!), а кандидат чи доктор наук має право перейти в іншу країну без відшкодування збитків державі? Не знаєш, хто творить закони?
Николай Чаварга _ 13.09.2017 13:18
IP: 35.195.70.---
Віктор Петренко:
ова йде про розпайовану землю яка НАЛЕЖИТЬ СЕЛЯНАМ!!!а не державі.держава може і не продавати свою землю.


- Ти мені про розпайовану Україну не пи_ди. Я працюю на землі з п'яти років (у нас так заведено), моя сім'я володіє 4-ма гектарами розпайованої землі, але я сьогодні віддам її безплатно у власність держави, навіть якщо б у мене була можливість продати її за мільйони доларів. Мені достатньо пенсії та невеликої зарплати (я ще викладаю) для того, щоб якось прожити. Я не проживу тисячі років, нічого не заберу з собою на той світ (як тягнибок та інші скотиняки – ті будуть жити по мільйону років). Було би краще, якби я отримував більше, бо заслуговую на більше – за все життя не взяв ні копійки взятки, а працював чесно. Для мене доля українського народу важливіша за мій добробут. Ти цього ніколи не зрозумієш, і тягнивбік не зрозуміє... для мене Україна – понад усе, і Україна – понад доллари!"
Віктор Петренко _ 13.09.2017 13:16
IP: 104.154.19.---
Николай Чаварга:
ну і твердолобий ти Закулісний. нахрена мені здався твій ізраїль?більше немає країн?
мова йде про можливість продажу розпайованої землі,ЯКА НАЛЕЖИТЬ СЕЛЯНАМ!!!а не державі!держава може не продавати свою землю.
і дай відповідь:чому земля продається у ВСІХ РОЗВИНУТИХ КРАЇНАХ СВІТУ???і ніхто там не верещить,як у нас тупі недобиті совки,про продаж країни, знищення села і т.д.
Николай Чаварга _ 13.09.2017 12:52
IP: 35.189.208.---
Віктор Петренко:
дурень ти Закулісний. пояснюю ще раз для таких бовдурів як ти.землю в ізраїлі продавати немає жодного сенсу,тому що її там дуже мало та її ніхто не купить


- Так ти не косиш під долбо/е/ба? Ти і справді долбарь? Я тобі говорю про факт: в ізраїлі земля в державних руках десь на 90%, але цей процент весь час збільшується. При цьому успіхи в сільському господарстві на рівні Голландії, де земля також не продається. Хто хоче працювати, – бере в оренду, склавши екзамени. Щодо 10%, ізраїльської землі – в кращому випадку єврей може її продати єврею, але палестинцю не має права продати – викупає за хороші гроші держава.

А що ти говориш у відповідь? – нема змісту продавати землю обітованну, бо вона нічого не варта, як і її власники! У Лівії пустиня продається?? – не продається, бо нікому не потрібна.

І навпаки – чим краща земля, тим в більшій мірі має належати державі.
Николай Чаварга _ 13.09.2017 12:30
IP: 35.195.195.---
Andrey Kononenko:

МВФ – это такая организация, созданная по договорённости крупнейших государств при ООН, через которую одни государства могут брать валютные кредиты у всех других государств. Евреи тут таким же боком, как украинцы.
- Тут можуть бути дві відповіді: 1) Повна мозкова неспроможність, 2) Косиш під долбо/еба, щоб нести абсолютно свідомо брехню між люди. Воно не було б так страшно, якби рух/уї-тягнибоківці не вірили кожному такому слову. В цьому плані я не можу звинувачувати вас і ваших сопліменніків ні в чому – я звинувачую рух/уїв, свободаху/ів, скотиняків, батьківщинюків, БПП-онанопомічників і інших землепродажників.

Майже в кожній державі фінанси знаходяться в руках твоїх сопліменніків. Кому ти брешеш, що євреї тут ніяким боком? МВФ кожен рік вколює Україні долларо-героїн, добре знаючи, що за цей героїн Україна не матиме чим розплатитися, то ж розплатитьс землею і надрами, які в мільярди разів дорожчі за долларо-героїн.
Віктор Петренко _ 13.09.2017 12:28
IP: 146.148.42.---
Николай Чаварга:
дурень ти Закулісний. пояснюю ще раз для таких бовдурів як ти.землю в ізраїлі продавати немає жодного сенсу,тому що її там дуже мало та її ніхто не купить.більше того там діють колективні господарства.В Україні ситуація кардинально протилежна.до того ж землі в 20 разів більше!!!і мова йде про розпайовану землю яка НАЛЕЖИТЬ СЕЛЯНАМ!!!а не державі.держава може і не продавати свою землю.
чому земля продається у ВСІХ РОЗВИНУТИХ КРАЇНАХ СВІТУ?!!!І ніхто там не верещить, як у нас совки, про продаж країни, знищення села і т.д.дай Закулісний відповідь на мої питання!!!
Віктор Петренко _ 13.09.2017 12:22
IP: 35.184.64.---
Николай Чаварга:
дурень ти Закулісний. пояснюю ще раз для таких бовдурів як ти.продаж землі економічно невігидний в ізраїлі (пишу спеціально з малої букви) і землю там ніхто не купить. до того ж там колективні господарства та системи зрошення землі.крім ізраїлю більше немає країн?Чому вільно земля продається в Польщі,Німеччині,Прибалтиці,Італії,Іспанії,Австрії,США і т.д?МАЙЖЕ У ВСІХ РОЗВИНУТИХ КРАЇНАХ!!!і ніхто там не верещить як нас совки,про продаж країни,про зраду,про знищення села і т.д.дай відповідь Закулісний!
Николай Чаварга _ 13.09.2017 12:11
IP: 35.195.237.---
Віктор Петренко:
Закулісний валінок пояснюю.тому що в ізраїлі землі в розрахунку на одного жителя в 20 разів!!! менше ніж в Україні.до того ж значно гіршої якості.тому продаж немає жодного сенсу

- 1) Пишеш правильно з точки зору граматики – ізраїль пишеш з малої букви. Респект.

2) Цитований текст – зразок єврейської "изворотливости". Що каже нормальна логіка? – якщо земля мало чого варта, суцільний камінь та пісок, то і продаж її нема смислу контролювати. Правильно? А що насправді в ізраїлі? – держава жорстко контролює ринок землі – єврей ні в якому разі не може продати участок палестинцю!!

А який контроль ринку був би, якби там були суцільні чорноземи з періодичними дощами?

Це не перший випадок вашого надувательства – колись ви з бога зробили немічного дурня, який клявся чотирьом євреям у вірності, потім не знав, як з вами справитися, то послав єдиного сина на розп'яття, а гоям навязяли цю туфту за релігію...
Olexiy Haran _ 13.09.2017 11:59
IP: 93.73.114.---
Висмоктана з пальця проблема. Мова робоча – українська. Так – хочемо, щоб студенти вміли і могли вільно читати англійською. Це зараз міжнародна мова. Хочете повернутися в "Совдепію"? Якщо "Даша Моровлевская" так за українську мову, то хоча б була на фейсбуці "Дарина Моровлевська".
Ua Gall _ 13.09.2017 09:10
IP: 91.200.113.---
Andrey Kononenko:

Андрей,ты выдать "воробей",но ты не робей и не впихУй нам невпихуемое.

4."Многочисленную популяцию славян мы лишим НАЦИОНАЛЬНОЙ ЭЛИТЫ,которая и определяет развитие событий,прогресса страны,и,в конечном счёте, весь ход истории.Для этого мы понизим их уровень образования..."
Менахем М.Шнеерсон,"Хабад строит Хазарию в России"
Andrey Kononenko _ 13.09.2017 01:07
IP: 188.163.73.---
Ua Gall:
3.Тупой славянский этнос не понимает,что самые страшные фашисты -это те,кто ни-ка-да,нигде вслух об этом не говорит,а организовует всё якобы по самым демократическим нормам.Наоборот,мы сделаем само слово "фашист" бранным.Этого ярлыка будет бояться каждый,на кого мы навесим его.
МЫ ОЧЕНЬ ХОРОШО ЗНАЕМ,ЧТО НАЦИОНАЛИЗМ УКРЕПЛЯЕТ НАЦИЮ,ДЕЛАЕТ ЕЁ СИЛЬНОЙ,
Лозунг" интернационализма" устарел и уже не работает так,как прежде,мы его заменим "общечеловечески
!
Тупые земляне не понимают, что всем управляем мы, марсиане. Мы поднимем на смех каждого, кто решится заговорить о том, что мы существуем и, более того, маскируясь под людей, управляем человечеством. Мы объявим уфологию псевдонаукой, чтобы сокрыть правду о наших межпланетных полётах. Мы будем тайно продвигать среди людей этнонациоализм, чтобы они быстрее отупели. И когда всё будет готово, мы нанесём удар по Земле!
2001, газета "Нью-Йорк Крониклс" N-12 (44),2001, г. Нью-Йорк
Остап Українець _ 13.09.2017 00:08
IP: 35.195.237.---
Прикольно читати, як людина, котра темою ні на йоту не володіє, пише про неї з такою серйозною міною. Не прикольно те, що багато хто може сприйняти це з такою само серйозною міною. А брехня у статті просто-таки на маніпуляції сидить та дезінформацією поганяє. Хоча за ті 6 років, що я в КМА, гидкіші маніпуляції мені навіть на глибоко проросійських ресурсах не траплялися.
Віктор Петренко _ 13.09.2017 00:05
IP: 35.202.61.---
Ua Gall:
Mike Naplekov:

Имея такого соседа-
Зачем нам яЗык лЮдоеда?

А мы и гаВарим,шо русский яЗык -самый приятный в мире...Затем говяжий,свинОй...
ЗашИбись!
так перейди на українську троль. а то в тебе "раздвоение личности") тобто шизофренія)
Ua Gall _ 12.09.2017 23:46
IP: 178.212.102.---
Mike Naplekov:

Имея такого соседа-
Зачем нам яЗык лЮдоеда?

А мы и гаВарим,шо русский яЗык -самый приятный в мире...Затем говяжий,свинОй...
ЗашИбись!
Ua Gall _ 12.09.2017 23:42
IP: 178.212.102.---
Andrey Kononenko:

Информация к размышлению
3.Тупой славянский этнос не понимает,что самые страшные фашисты -это те,кто ни-ка-да,нигде вслух об этом не говорит,а организовует всё якобы по самым демократическим нормам.Наоборот,мы сделаем само слово "фашист" бранным.Этого ярлыка будет бояться каждый,на кого мы навесим его.
МЫ ОЧЕНЬ ХОРОШО ЗНАЕМ,ЧТО НАЦИОНАЛИЗМ УКРЕПЛЯЕТ НАЦИЮ,ДЕЛАЕТ ЕЁ СИЛЬНОЙ,
Лозунг" интернационализма" устарел и уже не работает так,как прежде,мы его заменим "общечеловечески
ми ценностями".,что одно и тоже.Мы не дадим подняться ни одному национализму,а те нацдвижения,ко
торые стремятся вывести народ из-под нашего диктата,мы уничтожим огнём и мечом...Зато мы обеспечим полное процветание нашему национализму -сионизму,а точнее еврейскому фашизму...
Менахем М.Шнеерсон,1994,газета"Славянин" N- 4 (32),2001,г.Волгоград
ЄДНАЙМОСЯ!!!!
Mike Naplekov _ 12.09.2017 23:24
IP: 35.190.221.---
Язык отражает жизнь. И развиваться без развития жизни, сам, по приказу, он не может. А коль скоро жизнь наша на последних местах в мире, то где будет язык? Поэтому начинать поддержку языка следует с улучшения жизни, а этого без "чужинства" не сделать ни левым, ни правым.
Если эти студентки не понимают этого, то и для родного языка они потеряны. Востребованы они будут только пани Фарион, и только в части своей "правизны".
Andrey Kononenko _ 12.09.2017 22:25
IP: 188.163.73.---
Николай Чаварга:
Чи ти будеш нам тут пи_діти, що МВФ – це не єврейська штучка?
Ну дурдом:)
МВФ – это такая организация, созданная по договорённости крупнейших государств при ООН, через которую одни государства могут брать валютные кредиты у всех других государств. Евреи тут таким же боком, как украинцы.
Віктор Петренко _ 12.09.2017 22:24
IP: 104.154.19.---
Andrey Kononenko:
Николай Чаварга:
Глобализаторы не имеют отношения ни к Израилю, ни к евреям.
ще один експьорд.причому тут глобалізація,дебілізація,ходос,євреї,лєнін,мвф до можливості селянам продавати СВОЮ ЗЕМЛЮ!!???!таке саме право, яке вони мають на продаж квартири,машини,дачі,землі в кінці кінців. адже ЗЕМЛЯ В УКРАЇНІ ПРОДАЄТЬСЯ!!!да для ведення особистого с/г чи під забудову.але яка різниця?
Олег Чирва _ 12.09.2017 22:23
IP: 35.185.18.---
Олег Чирва:
Николай Чаварга:
Олег Чирва:

- Отак засвітитися, то треба бути справжнім Чирвом – без мозгів і без совісті. Соціалісти ніколи не організовували ГУЛАГ-ів, кривавих колективізацій, знищення, або витіснення інтелігенції, органзацію Голодоморів, виселення народів, розв'язування Другої війни і т.д.
****

И тут ты, дед стратил, ибо Вторую мировую начали национал-СОЦИАЛИСТЫ во главе с глубоко, преданно и жертвенно любимым тобой фюрером Адольфом Гитлером...
Да, мог ли подумать тот эсэсовец, который дал тебе шоколадку за выданного тобой еврея, что за неё фюрер приобрёл столь фанатичного адепта?!
тітушки10 Корупція1083 Україна та Європа902 Aтака Путіна1109 Уряд реформ300
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter