Ірина Фаріон Депутат Верховної Ради України VII скликання, член Політради ВО "Свобода"

СТУДЕНТИ МОГИЛЯНКИ ПРОТИ АНГЛОМАНІЇ І ЧУЖИНСТВА!

12 вересня 2017, 06:01

Учися чужого розуму, та свого не загуби.

Народна мудрість


5 вересня 2017 року в перший день роботи Верховної Ради ґвалтовно проголосовано закон Про освіту. Найскандальніша в ньому мовна сьома стаття, що не просто закріплює гібридність мислення творців цього мовного припису як фундаменту освіти, але й абсолютно заперечує її український характер. Воно й не дивно, бо злучці БПП, Самопомочі як локомотивові цих антинаціональних змін, НФ, Батьківщині та радикалам (про виродків типу опоблок, відродження, воля народу і не йдеться) потрібна лише українська територія як свій бізнес-інтерес. Через це свідомі молоді українці, повні не лише знаннями, але й націоналістичними принципами, -для них неабияка загроза. А мова – ВИЗНАЧАЛЬНА в націєцентричному самоусвідомленні! Навчання ж винятково ДЕРЖАВНОЮ мовою – це єдиний шлях деколонізації та деокупації країни.

Крім консервування колоніяльного статусу України через дошкільну та початкову освіту мовами нацменшин (1-ий пункт статті), винятково небезпечним є пункт 4-ий: "У закладах освіти відповідно до освітньої програми можуть викладатися одна або декілька дисциплін двома та більше мовами ЄС". Це означає, що двері для розтерзання України на її західних теренах відкрито: угорська, румунська, польська мови як мови історичних окупантів стануть новими вогнищами сепаратизму. Про це свідчать божевільні заяви всіляких йовбаків начебто про утиски їхніх мовних прав і їхні заклики до президента України не підписувати цей закон. Його і справді підписувати не треба, бо мовна стаття УНЕВАЖНЮЄ тільки одну мову УКРАЇНСЬКУ і суперечить рішенню КС України (1999 р.) про навчальний процес державною мовою: "Виходячи з положень статті 10 Конституції України та законів України щодо гарантування застосування мов в Україні, в тому числі у навчальному процесі, мовою навчання в дошкільних, загальних середніх, професійно-технічних та вищих державних і комунальних навчальних закладах України є українська мова". Але президент України – це фокус гібридного мислення, що не здатний навіть війну війною назвати...і це при 9 тисяч убитих українських воїнів. Такою є ціна хибного вибору 25 травня 2014 року.

Проте є ще одна мова, перед якою в поклоні впали малоросійські раби – англійська. Англоманія, як алкоголізм чи чергова політична проституція, захопила країну і то коштом вивчення державної мови. Звісно, чужі мови треба вчити і знати, але хто ТВОЮ мову піднесе до небес поваги любови, поширення та вдосконалення? Доки в пріоритеті у нас буде ЧУЖИНСТВО на всіх рівнях: від аваково-саакашвілі до гройсмано-рабіновичів? Хто, як не Ти, перетворить українську мову в КУЛЬТ вивчення від дитячого садка до вищої школи? Англієць? Поляк, румун, угорець, московит? Як можна хотіти поваги і підтримки від світу, коли власні виродки різного масштабу запресовують свою мову та культуру? Отож ця стаття – найкраще юридичне підґрунтя для розростання у всеукраїнських масштабах відступництва та прийняття ЧУЖОГО шляху розвитку. А це неминуча поразка. Мимоволі згадую Д. Донцова: "...хай не сліпить нам очі величезність Росії (додамо Америки, ЄС та ін. – І. Ф.). Великі здаються нам такими тому, що ми стоїмо перед ними на колінах".

Я тішуся, що нещодавно зустрілася зі студентами з Києво-Могилянки Анастасією Бурлакою та Дарією Моровлевською, що не хочуть "стояти на колінах", бо є великими у своєму бажанні бути УКРАЇНЦЯМИ, а не гібридами з чужим пріоритетом. Долучаю їхнього листа про ганебну МОВНО-ІДЕОЛОГІЧНУ правду про цей виш (на жаль, мабуть і інші також), який ще й досі невігласи можуть мати за приклад. Отож слово моїм співрозмовникам із Києва та Дніпра:

"Найбільший ворог ходить поміж нами". Для студента ідеаліста вступ до Національного університету "Києво-Могилянська академія" насправді може виявитися дуже великим розчаруванням. Якщо ти ідейний, правий студент, який прагне змін та спілкування з такими ж націоналістично спрямованими людьми, у яких серце починає швидше битися при баченні українського прапора або при звучанні "Зродились ми великої години", то цей університет точно не для тебе. Тебе може тут чекати відчуття сорому за те, що ти націоналіст, вислуховування жартів про Шевченка, відвідування лекції, під час яких вам будуть розповідати, що ОУН – терористи, неймовірна радість за поразки правих сил у Європі (адже ж як це так, щоб до влади прийшли фашисти, нацисти!!). Натомість висловлення проти пропагування лівих ідей як єдино правильних та очевидних течій викликатиме у них негативну реакцію та глузливий сміх.

А також характерна ознака, без якої Могилянка була б зовсім не Могилянкою. Це дві робочі мови (українська та англійська) на всіх рівнях навчальної та наукової діяльності. Здавалося б тут немає нічого поганого, навпаки, це розвиток, знання іноземної мови, вдосконалення володіння англійською мовою, можливість отримати гарну посаду та й інші дурні ліберальні повчання, які керівництво академії намагається нав'язати студентам. Проте вони давно вже загралися. І то так, що це може призвести до заміщення та заміни українських слів англійськими на український манер. Ці студенти паплюжать українську мову, вживаючи "модні слова" на кшталт "кейси, івенти, дівайси" та інше, вважаючи себе крутими творцями гібридної моди і мови. Тобто для студента могилянця стало вже нормою заміняти українські слова англійськими у повсякденному житті.

У Могилянці, як у "патріотичному" виші пропагують антиросійські гасла, пропонують повністю відмовитися від вживання російської, натомість активно вживають англійські замінники українських слів і це вважають за цілком нормальне. Подвійні стандарти чи нам набридло бути московською колонією і ми вирішили перейти на новий рівень, ставши "модерною, модньою-англійською"?

"Розробити концепт англомовного викладання окремих дисциплін у межах україномовних програм як важливу складову розвитку академічної мобільності та інтернаціоналізації НаУКМА". Це взято з сайту НаУКМА в розділі "М І Ж Н А Р О Д Н І С Т Ь". А що ж насправді? Насправді на декількох курсах викладання можуть вести українською мовою, проте джерела для підготовки здебільшого англомовні! Тобто студентам 1 курсу дають науковий текст написаний чужою нам мовою. І можливість незнання цієї мови нікого не хвилює (ви ж могилянці!!). Хочете не хочете, а іншого вибору підготуватися ви не маєте. Також на офіційному рівні заплановано запровадити курс та всіх матеріалів англійською мовою. Можна зробити висновок, що у цьому виші готують спеціалістів для виїзду за кордон, продовжуючи створювати українця-шукача кращої долі за межами Батьківщини. Та проте ми певні, що таких вишів в Україні немало.

Щодо вживання самої української мови. По суті з вуст викладачів та студентів звучить вона пафосно, награно, бо вони на перервах говорять насправді російською. Усі балачки про такий проукраїнський виш – брехня та фальш.

Отже, погляди студента-традиціоналіста різко розходяться з поглядами більшості студентів- лібералів Могилянки. Вони дозволяють собі жарти про Шевченка і націоналізм та натомість питання гендеру, фемінізму, нерівності між статями наявні та обговорюються із запалом та натхненням, не вважаючи це збоченням! Скасовано обов'язкове вивчення історії України на кожному факультеті, зате вивчення юдаїки забезпечено та фінансовано дуже добре!

Хіба ж ми зможемо стати господарями на власній землі, якщо вже в навчальних закладах формуємо комплекс меншовартості та пристосуванства? Починаймо з малого, зі встановлення справді української освіти".

Панове! Я зумисно приберегла це червневе спілкування зі студентами з Могилянки до теперішньої публікації, бо очікувала на ухвалення закону Про освіту. 255 голосів биків і бичих проголосували за подальшу колонізацію української освіти через московську та інші мови. Але чи можливо спинити прагнення сильних УКРАЇНЦІВ бути собою, а не гібридами й дегенератами? Отже, наша битва виходить на новий безкомпромісний націоналістичний рівень. Закликаю студентів-націоналістів надсилати мені інформацію на ФБ про утиски у їхніх вишах за мовно-національною ознакою. Формуймо середовища спротиву і від цього ліберального лайна згодом і запаху не зостанеться.

УКРАЇНІ винятково УКРАЇНОЦЕНТРИЧНУ освіту, а не дешеву робочу силу з інгліш ленгвидж та всілякими йовбаками!

Коментарі — 161
Иван Константинович _ 15.09.2017 23:08
IP: 35.196.98.---
ірка дирка шла би ти до комуняк обратно
zmey-15 _ 15.09.2017 21:53
IP: 109.162.12.---
старая комуняка фарион)))
Олег Чирва _ 15.09.2017 21:39
IP: 35.185.15.---
Andrii Pertsiukh:
Хвора людина з неврівнлваженою психікою та завуженим світоглядом дійсно може припускати, що може існувати у мономовному просторі. Але людина свідома визнає, що хворобливе натхненна наполегливість на мовному монохромізму це просто психічне захворювання.
это просто способ расколоть население. Чем и занимаются за гранты Фарионша и Ко...
Andrii Pertsiukh _ 15.09.2017 20:34
IP: 35.189.208.---
Хвора людина з неврівнлваженою психікою та завуженим світоглядом дійсно може припускати, що може існувати у мономовному просторі. Але людина свідома визнає, що хворобливе натхненна наполегливість на мовному монохромізму це просто психічне захворювання.
Олег Чирва _ 15.09.2017 19:37
IP: 37.229.133.---
Николай Чаварга:
Пані Фаріон!
У Вас там є "Дом Русскай культури". Я думаю, що у цих гімнюків і свій гімн би мав бути. Очевидно, що це має бути щось найбільш характерне для них – щось із шансону. Отже, найкраще їм би підійшов їх же шансон "А люді всє, как люді, мьі – как ху_ на блюдє". Ви, мабуть, не знаєте, що це за шедевр русскай культури, але вони всі знають.

Оцей московитський шедевр львівська шпана могли би написати на заборі "русскаго дома".
***

Чаварга яскраво демонструє тут шедеври западенської культури... Здебільшого, чомусь – російським МАТОМ... От же племя – навіть власних матюків вигадати неспроможне... Одне слово – команчі...
Николай Чаварга _ 15.09.2017 17:04
IP: 35.195.70.---
Пані Фаріон!
У Вас там є "Дом Русскай культури". Я думаю, що у цих гімнюків і свій гімн би мав бути. Очевидно, що це має бути щось найбільш характерне для них – щось із шансону. Отже, найкраще їм би підійшов їх же шансон "А люді всє, как люді, мьі – как ху_ на блюдє". Ви, мабуть, не знаєте, що це за шедевр русскай культури, але вони всі знають.

Оцей московитський шедевр львівська шпана могли би написати на заборі "русскаго дома".
Николай Чаварга _ 15.09.2017 16:44
IP: 35.189.218.---
Oleksandr Katykhin:
Це поки що найбільш ідіотська стаття, яку я бачив) Англійська мова – це мова знань і високих технологій. Володіння англійською, а особливо навчання цією мовою може відкрити двері для іноземних вишів і дати можливість отримати освіту за кордоном. Але, я так розумію, мета цієї писанини одна (бо в якості серйозного аргумента це важко сприймати) – щоб знову збурити т.з. націоналістів і викликати в суспільстві черговий мовосрач. Ганьба автору і сволоті.
- Це тобі Ганьба, долбарику. Я є якраз той, кому англіська потрібна для роботи, я знаю, про що говорю. Українцям нав'язують масове володіння для того, щоб якомога більше народу виїхало з країни, поки вони її тут душать економічно, культурно, морально. Ханаан-3 вони будують, долбарику. (Ханаан-2 – це нью-йоркщина).
Николай Чаварга _ 15.09.2017 16:33
IP: 35.190.221.---
Ramzan Alimov:
Ona realno ebanutaya. Naxer v topku, staroe brevno/
- А що в перекладі означає "рамзан алімов"? – старое бревно? Старая чурка?
Николай Чаварга _ 15.09.2017 16:28
IP: 35.195.237.---
Сергей Коротун:
Боже, яка ж больна істота, ця Фаріон... (((
- Це просто ви коротун по мозгах. При чому тут Бог? Вона доктор наук, професор, а ви коротун...
Николай Чаварга _ 15.09.2017 16:26
IP: 146.148.120.---
Andrey Kononenko:
1) Контролированная аренда станет предметом коррупции.
2) А твои коммунистические ограничения на размеры участков не будут приняты никогда.
1) – Може й так, але тільки частково так. Якщо до влади прийду я (насправді ті, що думають, як я), то в районі буде прийнято рішення: Андрій Селянсткий син Кононенко-Рабинович може на своїх землях своїми силами вирощувати картоплю, пшеницю, ячмінь, ягоди, помідори і т.д., але не може вирощувати рапс більше, ніж дозволено, не може вирощувати соняшник більше ніж, дозволено, коноплі може, але вся продукція має йти на експорт в Московію, не може застосовувати гормони росту і т.д. – в рамках цих обмежень можеш господарювати, ВСЮ твою продукцію закупимо по державних цінах, таких самих, як і від держгоспів.

2) Може ви і правий, ви ж бачите, що таке "петренки"? А де гарантія, що нема ще дурніших?
Сергей Коротун _ 15.09.2017 15:50
IP: 35.195.10.---
Боже, яка ж больна істота, ця Фаріон... (((
Yaroslav Yurkiv _ 15.09.2017 15:30
IP: 35.190.219.---
Иван Круча:
Andriy Kovalenko:
Не можу повірити, що це та ж сама людина, яка викладала мені українську мову у 2001 році...
Он як...Ну то сподіваюсь, що вона тебе жодного разу не поцьомкала – бо це не лікується.
А до тебе, таки, долетів її ваздушний пацелуй...
Yaroslav Yurkiv _ 15.09.2017 15:28
IP: 35.195.243.---
Oleksandr Katykhin:
Це поки що найбільш ідіотська стаття, яку я бачив) Англійська мова – це мова знань і високих технологій. Володіння англійською, а особливо навчання цією мовою може відкрити двері для іноземних вишів і дати можливість отримати освіту за кордоном. Але, я так розумію, мета цієї писанини одна (бо в якості серйозного аргумента це важко сприймати) – щоб знову збурити т.з. націоналістів і викликати в суспільстві черговий мовосрач. Ганьба автору і сволоті.
Тебе таки збудили?:)
Yaroslav Yurkiv _ 15.09.2017 15:26
IP: 130.211.53.---
Andriy Kovalenko:
Не можу повірити, що це та ж сама людина, яка викладала мені українську мову у 2001 році...
Фаріон: "Звісно, чужі мови треба вчити і знати, але хто ТВОЮ мову піднесе до небес поваги любови, поширення та вдосконалення?"
Не ти, Андрійку, не ти!
Feran Tarin _ 15.09.2017 14:52
IP: 35.195.243.---
Все верно, депутат Фарион, все верно.
Нужно выучить название чистящих и моющих средств на польском языке и этого будет предостаточно.
А еще цифры надо выучить, чтобы паны не обсчитали. Вот и все...
Oleksandr Katykhin _ 15.09.2017 14:45
IP: 130.211.53.---
Це поки що найбільш ідіотська стаття, яку я бачив) Англійська мова – це мова знань і високих технологій. Володіння англійською, а особливо навчання цією мовою може відкрити двері для іноземних вишів і дати можливість отримати освіту за кордоном. Але, я так розумію, мета цієї писанини одна (бо в якості серйозного аргумента це важко сприймати) – щоб знову збурити т.з. націоналістів і викликати в суспільстві черговий мовосрач. Ганьба автору і сволоті.
Ramzan Alimov _ 15.09.2017 14:42
IP: 35.190.221.---
Ona realno ebanutaya. Naxer v topku staroe brevno/
Иван Круча _ 15.09.2017 14:31
IP: 193.19.231.---
Andriy Kovalenko:
Не можу повірити, що це та ж сама людина, яка викладала мені українську мову у 2001 році...
Он як...Ну то сподіваюсь, що вона тебе жодного разу не поцьомкала – бо це не лікується.
Andriy Kovalenko _ 15.09.2017 10:27
IP: 35.189.249.---
Не можу повірити, що це та ж сама людина, яка викладала мені українську мову у 2001 році...
Yaroslav Yurkiv _ 14.09.2017 11:38
IP: 146.148.120.---
Віктор Петренко:
Та забудь ти вже ті дурнуваті паї: їх або вже продали неофіцйно. або отримують за них "мішок картоплі" восени, і "сторони" усе влаштовує!
Решта, як ти пишеш, маячня:)
Віктор Петренко _ 14.09.2017 11:07
IP: 35.202.178.---
Yaroslav Yurkiv:
ти зовсім неуважний.я не писав про державну землю.я писав про розпайовану землю,яка НАЛЕЖИТЬ СЕЛЯНАМ!!!щоб вони мало право продати СВОЮ ЗЕМЛЮ,якщо захочуть, та отримати реальні гроші.хто не захоче продати той здасть в аренду або сам оброблятиме.Які проблеми?це оживить село,туди підуть реальні гроші та інвестиції,з'явиться конкуренція.
а на рахунок державних земель що начебто їх скуплять за безцінь-це повна маячня!такі землі продаються на аукціонах.і стартова ціна вже досить чимала.
ще одна маячня що вона нікому не потрібна і у нас надлишок продукції.практично вся земля обробляється.в нас в районі багатьом атошникам не можуть знайти вільної землі.
надлишки продукції йдуть на експорт.наприклад мільйони тонн зернових.тому не пишіть маячню.
Yaroslav Yurkiv _ 14.09.2017 10:36
IP: 35.190.219.---
Віктор Петренко:
і чому наприклад в Польщі та багатьох інших розвинутих країнах села процвітають?і земля там давним давно є товаром.дай відповідь ПО СУТІ!!!
+
В Польщі плодородної землі в рази менше, а населення майже стільки, як в Україні.
Тому, кожний клаптик землі – на вагу золота, передавалася рільниками з покоління в покоління, навіть, в часи соціалізму.
В Україні землі до дідька!
Ця земля була в руках власників-поміщиків, потім стала державною, потім її поділили на паї, які ніхто не хотів (не міг) обробляти, і цю землю віддали в користування (продали) новим латифундистам.
В держвласності залишилася ще нерозпайована земля, яка по суті, нікому не потрібна, бо вже і так маємо надлишок сільгоспродукції.
Цю землю не вдасться продати дорого, а за безцінь її скуплять ті, кому запас на шлунок не тисне, то нехай залишається у власності держави, допоки на неї не виросте попит, а він виросте тоді, коли кредити перестануть бути захмарними, а світ дуже зголодніє.
Andrey Kononenko _ 14.09.2017 10:27
IP: 188.163.73.---
Николай Чаварга:
При державній власності жоден чиновник не зможе продати мою землю – тільки держгоспам, або в контрольовану оренду
Контролированная аренда станет предметом коррупции.
А твои коммунистические ограничения на размеры участков не будут приняты никогда.
Віктор Петренко _ 14.09.2017 04:21
IP: 35.184.64.---
Николай Чаварга:
і я українець дурню.все життя живу в селі.
а на рахунок свободи та ляшка то вони якраз проти продажу землі.вот ти Закулісний справжній бовдур.в політиці та с/г абсолютно не розбираєшся.а свої висери тут строчиш.
і дай відповідь по СУТІ!!! мого попереднього коментаря.тільки будьласка без демагогії.
Віктор Петренко _ 14.09.2017 04:17
IP: 35.202.61.---
Николай Чаварга:
ну тебе дурень Закулісний понесло.пишеш хворобливу маячню. неможливо читати.з тебе такий філософ як з гімна куля.я тебе просив написати чому в такому жалюгідному стані наше село?а воно ж має процвітати за твоєю логікою, бо земля не продається.
і чому наприклад в Польщі та багатьох інших розвинутих країнах села процвітають?і земля там давним давно є товаром.дай відповідь ПО СУТІ!!!
ONLINE
Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Уряд реформ307 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter