Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

Рада Майдану: Ваші питання – мої відповіді

22 грудня 2013, 17:57

Спочатку інформація:

"Народне віче на Євромайдані у Києві ухвалило резолюцію про створення загальнонаціональної організації Народне об'єднання "Майдан".

До складу Ради народного об'єднання "Майдан" увійшли Арсен Аваков, Тарас Бойків, Олексій Гарань, Василь Гацько, Ігор Жданов, Андрій Іллєнко, Ірена Карпа, Сергій Квіт, В'ячеслав Кириленко, Ігор Коліушко, Віталій Кличко, Руслан Кошулинський, Іван Крулько, Руслана Лижичко, Ігор Луценко, Юрій Луценко, Марія Матіос, Андрій Мохник, Валерій Пацкан, Олег Осуховський, Сашко Положинський, Петро Порошенко, Віталій Портников, Сергій Рахманін, Єгор Соболєв, Сергій Соболєв, Олександр Сушко, Вікторія Сюмар, Борис Тарасюк, Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Олег Тягнибок, Валерій Чалий, Віктор Чумак, Зорян Шкіряк, Єлизавета Щепетильникова, Арсеній Яценюк.

Співголовами ради новоствореного "Майдану" – Сергій Квіт, Руслана Лижичко, Віталій Кличко, Юрій Луценко, Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок".

-------------

Після повідомлення про створення Ради Майдану отримав від Вас багато листів, смс і мейлів. Відповідаю усім одразу)

Питання перше: Чи підтримую я створення Ради Майдану? Так, підтримую. Більше того, я сам ініціював створення такої Ради ще 20 днів тому, аби зменшити вплив партійний і збільшити громадський, народний вплив на Майдан, його стратегію і тактику дій. Адже Майдан народний, і Віче ми теж називаємо народним, не партійним. Метою створення Ради Майдану я вбачав не розмивання відповідальності – концентрацію в Раді інтелекту, моралі, енергії і досвіду Майдану. Тоді ж, майже три тижні тому, я озвучив і передав письмово Яценюку, Кличку і Тягнибоку пропозиції щодо персонального складу Ради Майдану.

Питання друге: Чи підтримую я Раду Майдану оголошеного складу? Так, підтримую. Майдан своїм голосуванням склад Ради затвердив. Значить, Рада отримала мандат від Майдану і тепер вона має працювати для Майдану: виробляти стратегію, тактику, плани дій, організовувати протестні акції... А ми усі маємо Майдан підтримувати.

Питання третє: Хто формував персональний склад Ради Майдану? Напевно не знаю. Думаю, лідери трьох опозиційних фракцій, лідери окремих громадських організацій та працівники штабу. Я бачив Раду дещо іншою:

1) з обов'язковим включенням до її складу моральних авторитетів суспільства, членів ініціативи "Першого грудня";

2) з більшим представництвом громадських активістів, які власне ініціювали Майдан і увесь цей час активно його підтримують, хоча на сцені бувають рідко;

3) з мінімальним представництвом партійно-депутатського корпусу – пропонував шість осіб замість нинішніх 18;

4) за участю лідерів студентства і відомих молодих людей, за якими би пішло студентство;

5) з включенням авторитетних військових лідерів, на кого б орієнтувалися нинішні й колишні офіцери, в т.ч. афганці й миротворці. Таких людей, на мою думку, треба було до Ради включити, зменшивши втричі квоту партійців-депутатів.

Питання четверте: Чи пропонували мені увійти до складу Ради Майдану? Ні, не пропонували.

Питання п'яте: Що я робитиму далі? Те саме, що робив дотепер.

powered by lun.ua
Коментарі — 336
семафор _ 22.12.2013 18:44
IP: 5.1.13.---
Злили майдан під ноги банді.
Natalkaua _ 22.12.2013 18:39
IP: 95.81.58.---
Пане Анатолію, підтримую: з 1) по 5) -100%.
tuskarora _ 22.12.2013 18:38
IP: 94.153.84.---
-Graffo-:
Bohdanchyck:
Віталій Портников – "моральний авторитет суспільства"? oh, really.
=Питання третє: Хто формував персональний склад Ради Майдану?
Полковнику Гриценко, ось тут люди питають конкретику

Після того, як по ютубі гуляють сексуальні сцени морального дегенерата й збоченця портікова, хто його пропонував у Раду?
І хто голосував за прийняття?
Просимо назвати тих людей по прізвищах
підтримую питання! думаю, відповідь буде – Кличко, яйценюк, Єгорушка Соболєв, Луцер))
Оксана Иванова _ 22.12.2013 18:38
IP: 91.124.28.---
Анатолій Гриценко- Тарас Возняк- два чоботи пара
tuskarora _ 22.12.2013 18:37
IP: 94.153.84.---
Альберт Эй:
Peter Blood:
А кого представляє у цій "раді" Р.Лизичко – студентуру? Так застара! То кого ж?
Видимо она представляет " Общество анонимных самоубийц" Кстати задался целью выяснить, когда Лыжичко выполнит свою клятву данную народу Украины и сожжет себя? Ведь влачть то стоит а майдану амба приближается.
Русланку прохання не судити суворо. вона – не професійний політег, співачка-патріотка, прапор, душа Майдану якщо хочете, але – не більше. хоча й не менше. вона – щира і досить наївна.
до інших дещо інша шкала оцінки. Особливо до тих, хто вже був при владі і не символічно, як Руслана, а конкретно, як той же Яйценюк чи Луцер з пинзеником.
Олександр Задесенець _ 22.12.2013 18:36
IP: 31.135.138.---
Якщо в раді майдану було якомога менше політиків, до неї було б більше довіри. Опозиція протягом останніх трьох тижнів продемонструвала суспільству нездатність до рішучих агресивних дій, а також повну інфантильність, бездарність. Адмін будови і ті Корчинський захватив.
На моє глибоке переконання в раді майдану не повинно бути політиків взагалі. Вони все одно будуть тягнути одіяло на себе
Андрій Козак _ 22.12.2013 18:36
IP: 74.125.181.---
а тетяна чорновіл де, це ж та, що здатна вибити з під янука важливий камінь, і знає який треба копати...
tuskarora _ 22.12.2013 18:34
IP: 94.153.84.---
Юрий Дмитрук:
Забагато моральних авторитетів...Серед них них І. Луценко, Є Соболєв, З. Шкіряк. З цими людьми перемога близька...
я перепрошую, але ви про якого Луценка? сподіваюся, не про Югочку? і Єгорушка Соболєв на тему гей шкандалю з Портніковим теж висловився в руслі "один раз ЦЕ буває з кожним" – тобто, судить по собі... гнати таких – або хоча б не приєднуватися до такої гнилі смердючої
ym _ 22.12.2013 18:34
IP: 93.72.85.---
Анатолій Гриценко:
Питання четверте: Чи пропонували мені увійти до складу Ради Майдану? Ні, не пропонували.
Шановний пане Анатолію, при всій повазі до Вас, але ж хіба Вас можна хоч кудись включати? Ви ж на третій день почнете в усіх ЗМІ розповідати, як все невірно робиться.
Питання п'яте: Що я робитиму далі? Те саме, що робив дотепер.
Ну, мабуть, так воно буде краще.
Андрій Козак _ 22.12.2013 18:33
IP: 74.125.17.---
Дзиндзю також треба було б у раду, адже є тимошенко
Krussini _ 22.12.2013 18:33
IP: 37.57.124.---
Пане Анатолію! Ви гідна людина! Не чікайте запрошення – ідіть самі і пропонуйте свою кандидатуру...
Альберт Эй _ 22.12.2013 18:33
IP: 109.254.73.---
Peter Blood:
А кого представляє у цій "раді" Р.Лизичко – студентуру? Так застара! То кого ж?
Видимо она представляет " Общество анонимных самоубийц" Кстати задался целью выяснить, когда Лыжичко выполнит свою клятву данную народу Украины и сожжет себя? Ведь влачть то стоит а майдану амба приближается.
tuskarora _ 22.12.2013 18:33
IP: 94.153.84.---
annaanna:
мій прогноз. зараз усе зіллють до кінця, Яник буде готуватися собі на 2015, і єдина надія на те, що країну посони таки не зможуть економічно втримати, що призведе до справжнього бунту. а тоді... або покиргизимо від душі і матимемо нову Руїну, аж до розколу України, або рух очолять апазіціанєри і буде не так боляче, але дуже огидно від результатів. Ну, або ж таки раптом з"явиться в процесі справжня українська еліта і згинуть наші воріженьки як роса на сонці.
загальне правило має бути: жодних євреїв, гомосексуалістів та кучмістів/комуністів у керівництві будь-якого рівня.
Юрий Дмитрук _ 22.12.2013 18:33
IP: 78.111.186.---
Забагато моральних авторитетів...Серед них них І. Луценко, Є Соболєв, З. Шкіряк. З цими людьми перемога близька...
M0on75e1l _ 22.12.2013 18:30
IP: 109.251.74.---
Ось питання: де ваша загальнонаціональна організація знаходиться у Львові? Де те місце, куди я можу прийти, де координуватимуться дії, де будуть списки учасників, поширюватиметься інформація? Де план дій, якою буде наша боротьба, адже всім давно очевидно, що придушена опозицією революція, яка переросла у так званий "мирний протест" – не приносить бажаних результатів. І причина не в людях, які були готові до активних дій, і яких було більш ніж достатньо для успішного проведення таких дій, а в боягузливості окремих опозиційних політиків. Отже, потрібні інші форми, раз вже ми відкидаємо справжню революцію. Я всіма силами підтримував і підтримуватиму майдан в будь-яких його формах і проявах, але дайте нам реальні перспективи, ми втомились від порожніх заяв. Пам'ятайте про таке поняття як "інфляція слів". Звісно, навряд чи тут хтось дослухається до моєї думки, але я її все-таки висловлю.
Владимир Беспалов _ 22.12.2013 18:30
IP: 86.111.82.---
Sergey Furman:
Шановний пане Анатолій, чи можна з Вашого "іншого бачення Ради" зробити висновок, що новостворену Раду самоочолили політики і саме їх бачення тих чи інших питань стане вирішальним?
А вы по составу не видите?:-)
Разбавили, конечно, для приличия, певицей и парой политических журналистов, чтоб можна было сказать "ну что вы, не только ж политики".
Полностью поддерживаю Гриценко в третьем пункте.
DoctorUkraine _ 22.12.2013 18:30
IP: 77.123.20.---
Пане Анатолію, Ви ж знаєте мабуть,чи можете знати чи не усіх командирів,розташування баз частин і т.і. Запропонуйте раді майдану, НОМу, його агітаційній частині розробити конкретний план для Києва та регіональних місцевих штабів,за участю авторитетних військових лідерів, разом з вами,через місцеві структури всіх партій-для агітаційної,роз'яснювальної роботи у військових частинах,з молодшим, середнім можливо і з вищим офіцерським складом, за місцями їх дислокації.Армія повинна бути з народом.Це для перемоги-теж дуже важливо.
annaanna _ 22.12.2013 18:28
IP: 5.248.64.---
Cклад Ради "Майдан" серйозний. От якби ще результат був позитивний, на який сподіваються мільйони українців, котрі вже почали сумніватися в Євромайдані. Власне, скільки можна мирно стояти, коли влада глуха, сліпа, німа? У людей починаються опускатися руки від безпорадності і від байдужості злочинної влади до народу, котрий місяць мерзне на холоді в надії, що його почують і бодай якісь зміни відбудуться. Але ж йього не відбувається. Що тоді? На місцях у різних містах України, люди живуть серцем і душею разом з майданом.Вранці встають з телевізором, по дорозі на роботу з радіоприймачами, на роботі теж про майдан. Свідомі громадяни проживають, вболівають разом із майданом.Слава та шана усім мітингувальникам та активістам, котрі мають можливість поїхати і висловити свою думку, свої бажання і головне готові стояти до логічного завершення. Зрозуміло, що жоден екстрасенс не може дати відповідь, чим усе закінчиться і коли і що з того усього вийде?
OstapKo _ 22.12.2013 18:28
IP: 178.212.102.---
Обіцяли ще Маніфест Майдану.
І хто все-таки ходив на переговори до Клюєва?
Петро Скеля _ 22.12.2013 18:27
IP: 46.175.240.---
Тепер точно доведуть до розколу майдан. Депутати без того щоб покерувати народом ніяк не можуть. Депутати у Верховній Раді не можуть разом (опозицією) одноголосно приймати рішення. То могли б хоча б сюди не втручатися. Стидоба! Продажні
tuskarora _ 22.12.2013 18:27
IP: 94.153.84.---
Peter Blood:
-Graffo-:

А то міністр Луценко ні списку не подав і коменти закрив
Показав своє ставлення до народу
===
Так може за ним приїхали "кто надо" і повезли "куда надо"?
а чого до нього приїздити? він давно професійний провокатор і стукач, + кучміст по життю. там, де такі як Луцер, краще й поряд не ставати...
tuskarora _ 22.12.2013 18:25
IP: 94.153.84.---
Karpaty – rodina mustangov:
"... з обов'язковим включенням до її складу моральних авторитетів суспільства..."

По крайней мере, один моральный авторитет в Раде Майдана есть – Виталька Портников. Остальные постепенно подтянутся до его уровня.
Єгорушка Соболєв уже підтянулася судячи з усього, гейські фотосесії Кличків якби теж свідчать про тенденцію, загалом велика кількість у керівництві єврейчиків, голубих і хірнпоймикого, крім рідких виключеня тіпу Русланки, говорять, що тепу знову пустили по пиз...ді
Vladimir Proskurnin _ 22.12.2013 18:25
IP: 178.216.37.---
Там ще написано: "Список ради "Майдану" відкритий і буде збільшуватись..." – тож долучайтесь
Iryna Kozmikova _ 22.12.2013 18:24
IP: 74.125.181.---
Vlad Ost:
100%
Iryna Kozmikova _ 22.12.2013 18:24
IP: 74.125.181.---
A slabo politykam prosto tak bez piaru pidtrymuvaty cej hromadskyj ruh? Slabo...
Корупція1306 Зеленський3 Донбас5 Aтака Путіна1200 Україна та Європа1071
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter