Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

План дій: #ЄВРОМАРШ та ЄВРОреволюція

27 листопада 2013, 13:16

Два майдани об'єдналися, маємо єдиний, вже значно сильніший #Євромайдан (Майдан Незалежності). Але є і привід для занепокоєння, потрібний чіткий план.

Протягом останньої доби широко поширилися в інтернеті два плани. Автори – Олександр Солонтай та Ігор Луценко. Ідеї доповнюють одне одного. Отже, пропонуємо узгоджений проект плану.

ВИХІДНА ПОЗИЦІЯ:

Розраховуємо, що зараз лідери парламентської опозиції полетять до Вільнюса і будуть там проводити певну – безумовно, потрібну – місію. Але є ще більш важливі речі, їх треба робити в Україні. Нам потрібно діяти. Ми повинні підготуватися до найгірших умов, а це наступні:

а) підписання не буде;

б) влада почне справжню жорстку зачистку;

в) тв-ящик почне новорічно-ялинкову істерію, намагаючись достроково відправити країну на новорічні канікули.

Отже, що треба робити!?

1. ВИХОДИМО НА #ЄВРОМАРШ

Усі лідери нинішнього спротиву мають дати єдиний і сильний сигнал – виходимо в день завершення саміту у Вільнюсі, тобто 29-го листопада. Нам потрібна або Європа, або нова влада, котра відкриє нам двері у Європу.

29 листопада має стати або кроком у Європу, або початком кінця цієї влади. Для цього треба провести гіперактивну агітаційну кампанію, всеукраїнську, з залученням усіх наявних партійних та громадських ресурсів.

- усі, хто може, мають приїхати у Київ!

- усіх, хто хоче, ми маємо у Київ привезти!

Ми маємо сказати, що 29 листопада є тією головною мобілізаційною датою, коли ми, громадяни, незалежно від політики чи географії, УСІ виходимо на #Євромарш, і стоїмо там доти, доки не буде підписано угоду про асоціацію!

Отже, 15:00 #ЄВРОМАРШ, місце збору – #ЄВРОМАЙДАН

2. СТРАЙК

Чому своє слово говорять тільки студенти? Європейський вибір зробила вся країна, а студенти першими сказали своє слово. Але зараз справа за всіма нами. Студентський страйковий комітет 27-29 листопада охопить все більше ВУЗів, це зрозуміло, студенти однозначно молодці, а всі ми?!

Тому, 29 листопада, після обіду, перший попереджувальний страйк проводять кияни. Потрібно з роботи йти раніше, працюємо тільки першу половину дня. Далі наважуємося зробити крок.

О 15:00 йдемо на #Євромарш. Йдуть всі:

- трудові колективи;

- страйкові комітети;

- навчальні заклади;

- підприємці разом з працівниками;

- бізнес разом з родинами;

- пенсіонери з онуками, батьки з студентами, мами з школярами.

Ну і звісно витягуйте по максимуму друзів! Це наш шанс, іншого такого може не бути!

До уваги мешканців інших міст: 27-29 листопада всі їдемо на Київ. Нам потрібно мобілізувати Київ та вийти на #Євромарш. Сто тисяч на минулих вихідних – це була тільки перша ластівка. Нас може бути значно більше!

3. ЄВРОреволюція

Якщо Янукович не підпише Угоду, ми почнемо зміну влади! 1 грудня, до повсталого Києва приєднуються всі регіони. Загальна, всеукраїнська акція громадянської непокори, з політичними вимогами:

- повні перевибори;

- відновлення Конституції;

- відсунення від влади збанкрутілої команди.

Це символічний день, адже 1 грудня 1991 року, Україна здобула справжню незалежність на всеукраїнському референдумі. Методи – виключно ненасильницький протест, яка включатиме всеукраїнський страйк, мирне блокування органів влади та головної резиденції – Межигір'я.

Тут ми розраховуємо, що нас підтримає опозиція. Вона вже повернеться з Вільнюса. Попри її всі недоліки, вона не зможе стояти осторонь.

Не розходимося, займаємо позиції. Ми нікуди більше не підемо!

2 грудня, понеділок – розпочинається всеукраїнський страйк, нашої відповіді на провал асоціації!

Ми не будемо чекати коли з Межигір'я в заблокований квартал їхатиме Янукович. Ми підемо до нього в гості багатотисячним мітингом. Думаю там ми його не застанемо, при такому розвитку подій він просто втече. Але це треба буде перевірити!:)

Перемога зараз ближче, ніж будь-коли, засобів для її досягнення – більш ніж вдосталь. Потрібно лише не схибити і зробити все правильно.

Якщо ви згодні з таким планом, зробіть перший крок – поширте цей план, зверніться до своїх союзників/лідерів/друзів з пропозицією його здійснити.

powered by lun.ua
Коментарі — 213
tech _ 27.11.2013 22:01
IP: 78.111.187.---
Tatomyr, ну і сидіть обісрані, а ми їдемо на Київ.
shapkun _ 27.11.2013 22:00
IP: 109.254.92.---
Зорян Шкиряк

Увага! За повідомлення джерела, у аеропорту "Київ" у Жулянах, надвечір у вівторок біля міжнародного терміналу спостерігається небачене пожвавлення. Суть в тому, що практично одна за одною прибувають дорогі автівки з номерними знаками серій АН, АЕ, АХ, ВВ, ВН.

Пасажири німецьких лімузинів, у супроводі охорони прямують до виходу для посадки на так звані чартерні рейси. В основному це жінки та діти. Обслуга через зелений коридор митниці проносить і власноруч завантажує чисельні валізи, а також спеціальні вольєри з домашніми тваринами. Серед проводжаючих наш інформатор впізнав декількох впливових членів найбільшої парламентської фракції.
Кінцеві пункти призначення VIP-рейсів – це столиці низки європейських країн, а також Москва та чомусь Мінськ та Пекін.
На нашого співрозмовника вся ця метушня справила враження термінової евакуації. Звичайно, це ще не ажіотаж, але дуже серйозний сигнал. Повторююсь, потрібна дія.
Anatoly Traxel _ 27.11.2013 21:59
IP: 91.209.51.---
похоже всю эту банду на Новый год нужно вешать на ЙОлке вместо игрушек. Дискотека заканчивается и готовимся к худшему – овощ не собирается ничего подписывать, они устали блефовать и сбросили маски. Призрачные шансы еще остались для клинических оптимистов.
Ipa Xop _ 27.11.2013 21:57
IP: 91.124.255.---
У яких випадках ДАІ не зупинятиме по дорозі до Києва автобуси на Євромайдан?
Який перелік документів потрібно мати водіям автобусів, аби їх не тримали співробітники?
Якщо це приватний підприємець, у нього має бути посвідка приватного підприємця, акт обстеження транспортного засобу, список осіб і звісно ж водійські права з відповідними категоріями.
Якщо це нерегулярні перевезення – ліцензія на перевезення пасажирів
Якщо приватний підприємець, що некомерційно перевозить своїх друзів, близьких і знайомих, надає список усіх осіб, котрі пересуватимуться автобусом
- це законодавством не заборонено
Anatoly Traxel _ 27.11.2013 21:57
IP: 91.209.51.---
Anatoly Traxel:
На нашого співрозмовника вся ця метушня справила враження термінової евакуації. Звичайно, це ще не ажіотаж, але дуже серйозний сигнал. Повторююсь, потрібна дія.
Anatoly Traxel _ 27.11.2013 21:57
IP: 91.209.51.---
Увага! За повідомлення джерела, котрому ми можемо довіряти, у аеропорту "Київ" у Жулянах, надвечір у вівторок біля міжнародного терміналу спостерігається небачене пожвавлення. Суть в тому, що практично одна за одною прибувають дорогі автівки з номерними знаками серій АН, АЕ, АХ, ВВ, ВН.
Пасажири німецьких лімузинів, у супроводі охорони прямують до виходу для посадки на так звані чартерні рейси (так скромно називають польоти приватних або орендованих багатіями комфортабельних літаків на 10-15 пасажирів). В основному це жінки та діти. Обслуга через зелений коридор митниці проносить і власноруч завантажує чисельні валізи, а також спеціальні вольєри з домашніми тваринами. Серед проводжаючих наш інформатор впізнав декількох впливових членів найбільшої парламентської фракції.
Кінцеві пункти призначення VIP-рейсів – це столиці низки європейських країн, а також Москва та чомусь Мінськ та Пекін.
Tatomyr _ 27.11.2013 21:47
IP: 176.37.157.---
ігор,як просрано вибори в 2009 завдяки противсіхам,так аналогічно просрано євроінтеграцію завдяки студентам, ...слава янеку, ...алілуя
shapkun _ 27.11.2013 21:47
IP: 109.254.92.---
Олександр Аронець ·
А тепер про наболіле. Двох громадян України, одного безпартійного, іншого – свободівця, два дні тому затримали за участь у акціях на євромайдан! Сьогодні їх двох за клопотанням прокурора арештували на 2 місяці!!!

Але мене здивувало найбільше те, що про цей випадок, людина, яка і фактично скликала цей майдан, за закликом якого і я особисто вийшов у перший день, Mustafa Nayyem не написав ні слова, не сказав про це на Майдані. А фактично, він то й має відповідати за всіх! Я зараз не говорю про наявність вини, якої бути не може, я говорю про те, що вже є політв'язні, що вийшли на Майдан за закликом того ж Мустафи. А Мустафа і інші організатори денс-майдану не тільки не підтримали хоча б інформаційно політв'язнів, один з яких інвалід з вагітною дружиною, інший – молодий хлопець, але й продовжують танцювати, навіть не згадуючи про цей випадок!
****
Який ЄС??? З такими стандартами правосуддя, журналістики, правоохоронної системи нам пряма дорога в тайожний союз.
Таня Киянка _ 27.11.2013 21:43
IP: 93.72.227.---
-Vesna-:
Так, Ігор.
Чечетов вже злив на TBI – що переведення протестного Майдану в формат студентської дискотеки – це технологія Банкової. Ніякого плану А/B/C при такому розкладі бути просто неможливо.
Підключайте політиків. Витягайте їх на контакт – бо все до бісу завалите.
Адже вимога до Януковича підписати ЕС – це політика.
Tatomyr _ 27.11.2013 21:40
IP: 176.37.157.---
ігор,гарно написали,але як кажуть в Одесі--Ізя,поцелуйтє мєня ніжє пояса
Алекслис Савенков _ 27.11.2013 21:40
IP: 194.79.61.---
Требовать подписания СА с ЕС поздно. Требовать надо отставки кабмина как минимум. По моему мнению при нынешнем гаранте и правительстве соглашение ЕС не подпишет.
Tatomyr _ 27.11.2013 21:35
IP: 176.37.157.---
хельга-київ:
5-й канал: что-то уж слишком в унисон студент и регионал.
Кстати на податковом майдане тоже всех приглашали на втречи с властью. Очень похожая тактика.
======
ну зараз політтехнологи янека зробили десь так---студент=противсіх,і опинимся знову в 2019р, ...праффесор і гопкомпашка зновсіх розвела, ...ух ті граблі
Viktor Sorochenko _ 27.11.2013 21:34
IP: 95.158.12.---
Майдан без політики – це як біфштекс без м'яса. Форма без змісту. Тупий соціальний інфантилізм. Як дитяче бажання мати щось тут і зараз, без розуміння того, як його здобути. Бо без політичної боротьби з режимом ніякої Європи в Україні не буде. Хто цього не розуміє – або дурники, або провокатори, які зараз цілеспрямовано зливають масові протести. Власне, це ми зараз і спостерігаємо. Без політики все петеворилося в молодіжну тусовку та без сенсу. Ще вчора на Європейській було багато киян старшого віку, які приходили підтримати вимоги. А сьогодні вони приходять, масово розвертаються та йдуть геть. Бо відчувають себе зайвими на цій тусовці студентів та хіпстерів з айфонами. Бо коли зі сцени вже зачитують смс-ки типу "Перекажіть Олі, що Ваня її любить" – то всім розумним людям стає зрозуміло, що це ппц. НІчого вже не буде і пора розходитися. Всі "противсіхи", "безполітики", Вікторії Сюмари та інші наївні дурники, яких зараз втемну використовує Банкова – отямтеся поки не пізно.
хельга-київ _ 27.11.2013 21:26
IP: 176.36.95.---
5-й канал: что-то уж слишком в унисон студент и регионал.
Кстати на податковом майдане тоже всех приглашали на втречи с властью. Очень похожая тактика.
Vit Torio _ 27.11.2013 21:08
IP: 93.133.20.---
-Vesna-:
...вимога до Януковича підписати ЕС – це політика.
ВИМАГАЙ БІЛЬШОГО – ЗЕКА ГЕТЬ! НОВООБРАНИЙ ПРЕЗИДЕНТ МАЄ ВЕСТИ UA до EU!!!
хельга-київ _ 27.11.2013 21:07
IP: 176.36.95.---
5-й канал – Данилюк все правильно говорить!
Податковий майдан розвели як сліпих котенят – бо верещали: "ми без політики"
Це повний блуд!
Вихід на майдан це вже політика.
А цей студент або в примітивній ейфорії, або з ним"попрацювали".
Влада свою місце не віддасть.Потрібно готуватись до найгіршого і бути готовим! Тому потрібно всім!!! об'єднуватись!
-Vesna- _ 27.11.2013 20:55
IP: 93.72.133.---
Так, Ігор.
Чечетов вже злив на TBI – що переведення протестного Майдану в формат студентської дискотеки – це технологія Банкової. Ніякого плану А/B/C при такому розкладі бути просто неможливо.
Підключайте політиків. Витягайте їх на контакт – бо все до бісу завалите.
Адже вимога до Януковича підписати ЕС – це політика.
Lin _ 27.11.2013 20:50
IP: 46.118.227.---
Смотрим 5-ый канал: стычка Данилюка с Сюмар...
Сергей Нор _ 27.11.2013 20:18
IP: 46.63.63.---
crisis. in. ua/7990.htm
Как умирает Болгария в объятиях Евросодома. Лучше один раз увидеть...
Valentines Valla _ 27.11.2013 20:14
IP: 195.189.196.---
Lin:
Valentines Valla:
Lin:
Даже подумать не могла, что может быть такое предательство... Ищите в посковике "Зібрався додому ввечері з Євромайдану в гарному настрої – вийшла молодь -студенти, багато."
ПРОЧИТАЛ!!!!
Я в шоке! Там есть умные люди что-бы разогнать этих "Все-одинаковые-Против-всих" горе руководителей? Это просто слив!!!!!!!!!!!!
Зайдіть ще facebook.com/oleksandr.aronets/posts/698065700205555
МУСТАФА НАЕМ – це В, ПИХОВШЕК в молодости.
Lin _ 27.11.2013 20:11
IP: 46.118.227.---
Valentines Valla:
Lin:
Даже подумать не могла, что может быть такое предательство... Ищите в посковике "Зібрався додому ввечері з Євромайдану в гарному настрої – вийшла молодь -студенти, багато."
ПРОЧИТАЛ!!!!
Я в шоке! Там есть умные люди что-бы разогнать этих "Все-одинаковые-Против-всих" горе руководителей? Это просто слив!!!!!!!!!!!!
Зайдіть ще facebook.com/oleksandr.aronets/posts/698065700205555
Valentines Valla _ 27.11.2013 20:09
IP: 195.189.196.---
Lin:
Даже подумать не могла, что может быть такое предательство... Ищите в посковике "Зібрався додому ввечері з Євромайдану в гарному настрої – вийшла молодь -студенти, багато."
ПРОЧИТАЛ!!!!
Я в шоке! Там есть умные люди что-бы разогнать этих "Все-одинаковые-Против-всих" горе руководителей? Это просто слив!!!!!!!!!!!!
Lin _ 27.11.2013 19:18
IP: 46.118.227.---
Даже подумать не могла, что может быть такое предательство... Ищите в посковике "Зібрався додому ввечері з Євромайдану в гарному настрої – вийшла молодь -студенти, багато."
простий доцент _ 27.11.2013 19:17
IP: 46.185.118.---
Чеське промосковське комуністичне керівництво в 1989 році не витримало всього ТРЬОХ днів загальнонаціонального страйку, але в Чехії на той час все було в 100% загальнонаціональній власності.
В Україні в 2013 році 90% загальнонаціональних багатств належить жалюгідній купці олігархів-шахраїв та бандитів-рекетирів (включно з сімьєю Президента) з 2000 сімей. За останні 2 роки з України було вкрадено та вивезено до офшорів 78 мілліардів євро. На 2013 рік встановлений Державний бюджет України у сумі 370.560.573,3 тис. гривень, що приблизно дорівнює 36 мілліардів євро. Отже, загальнонаціональний страйк, навіть на тиждень чи більше здатен не дати вкрасти та вивезти за кордон гроші з бюджету, які належать всім громадянам України і можуть бути використані на благі загальнонаціональні цілі; медицину, міністерство освіти, реструктуризацію влади та на НОВІ ЧЕСНІ ВИБОРИ до Верховної Ради України!
Denysko Grigorii _ 27.11.2013 18:55
IP: 62.240.162.---
ЗВЕРНЕННЯ ДО ВСІХ УКРАЇНЦІВ ТА ЄВРО.МИСЛЯЧИХ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,РОСІЇ,БІЛОРУСІ,КАЗАХСТАНУ,

АЗЕРБАЙДЖАНУ,ВІРМЕНІЇ.

ПЕРЕКРИТИ ВСІ АЕРОПОРТИ УКРАЇНИ 29,11,2013 О 12 00 МИРНИМИ ДЕМОНСТРАЦІЯМИ.

ЯНУКОВИЧ ХАЙ ЛЕТИТЬ В МОСКВУ.ТАМ ЙОГО МІСЦЕ.

СЛАВА УКРАЇНІ.

Написати коментар...
Донбас7 Aтака Путіна1205 Уряд реформ398 Корупція1313 Зеленський7
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter