Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

План дій: #ЄВРОМАРШ та ЄВРОреволюція

27 листопада 2013, 13:16

Два майдани об'єдналися, маємо єдиний, вже значно сильніший #Євромайдан (Майдан Незалежності). Але є і привід для занепокоєння, потрібний чіткий план.

Протягом останньої доби широко поширилися в інтернеті два плани. Автори – Олександр Солонтай та Ігор Луценко. Ідеї доповнюють одне одного. Отже, пропонуємо узгоджений проект плану.

ВИХІДНА ПОЗИЦІЯ:

Розраховуємо, що зараз лідери парламентської опозиції полетять до Вільнюса і будуть там проводити певну – безумовно, потрібну – місію. Але є ще більш важливі речі, їх треба робити в Україні. Нам потрібно діяти. Ми повинні підготуватися до найгірших умов, а це наступні:

а) підписання не буде;

б) влада почне справжню жорстку зачистку;

в) тв-ящик почне новорічно-ялинкову істерію, намагаючись достроково відправити країну на новорічні канікули.

Отже, що треба робити!?

1. ВИХОДИМО НА #ЄВРОМАРШ

Усі лідери нинішнього спротиву мають дати єдиний і сильний сигнал – виходимо в день завершення саміту у Вільнюсі, тобто 29-го листопада. Нам потрібна або Європа, або нова влада, котра відкриє нам двері у Європу.

29 листопада має стати або кроком у Європу, або початком кінця цієї влади. Для цього треба провести гіперактивну агітаційну кампанію, всеукраїнську, з залученням усіх наявних партійних та громадських ресурсів.

- усі, хто може, мають приїхати у Київ!

- усіх, хто хоче, ми маємо у Київ привезти!

Ми маємо сказати, що 29 листопада є тією головною мобілізаційною датою, коли ми, громадяни, незалежно від політики чи географії, УСІ виходимо на #Євромарш, і стоїмо там доти, доки не буде підписано угоду про асоціацію!

Отже, 15:00 #ЄВРОМАРШ, місце збору – #ЄВРОМАЙДАН

2. СТРАЙК

Чому своє слово говорять тільки студенти? Європейський вибір зробила вся країна, а студенти першими сказали своє слово. Але зараз справа за всіма нами. Студентський страйковий комітет 27-29 листопада охопить все більше ВУЗів, це зрозуміло, студенти однозначно молодці, а всі ми?!

Тому, 29 листопада, після обіду, перший попереджувальний страйк проводять кияни. Потрібно з роботи йти раніше, працюємо тільки першу половину дня. Далі наважуємося зробити крок.

О 15:00 йдемо на #Євромарш. Йдуть всі:

- трудові колективи;

- страйкові комітети;

- навчальні заклади;

- підприємці разом з працівниками;

- бізнес разом з родинами;

- пенсіонери з онуками, батьки з студентами, мами з школярами.

Ну і звісно витягуйте по максимуму друзів! Це наш шанс, іншого такого може не бути!

До уваги мешканців інших міст: 27-29 листопада всі їдемо на Київ. Нам потрібно мобілізувати Київ та вийти на #Євромарш. Сто тисяч на минулих вихідних – це була тільки перша ластівка. Нас може бути значно більше!

3. ЄВРОреволюція

Якщо Янукович не підпише Угоду, ми почнемо зміну влади! 1 грудня, до повсталого Києва приєднуються всі регіони. Загальна, всеукраїнська акція громадянської непокори, з політичними вимогами:

- повні перевибори;

- відновлення Конституції;

- відсунення від влади збанкрутілої команди.

Це символічний день, адже 1 грудня 1991 року, Україна здобула справжню незалежність на всеукраїнському референдумі. Методи – виключно ненасильницький протест, яка включатиме всеукраїнський страйк, мирне блокування органів влади та головної резиденції – Межигір'я.

Тут ми розраховуємо, що нас підтримає опозиція. Вона вже повернеться з Вільнюса. Попри її всі недоліки, вона не зможе стояти осторонь.

Не розходимося, займаємо позиції. Ми нікуди більше не підемо!

2 грудня, понеділок – розпочинається всеукраїнський страйк, нашої відповіді на провал асоціації!

Ми не будемо чекати коли з Межигір'я в заблокований квартал їхатиме Янукович. Ми підемо до нього в гості багатотисячним мітингом. Думаю там ми його не застанемо, при такому розвитку подій він просто втече. Але це треба буде перевірити!:)

Перемога зараз ближче, ніж будь-коли, засобів для її досягнення – більш ніж вдосталь. Потрібно лише не схибити і зробити все правильно.

Якщо ви згодні з таким планом, зробіть перший крок – поширте цей план, зверніться до своїх союзників/лідерів/друзів з пропозицією його здійснити.

powered by lun.ua
Коментарі — 213
Тит _ 28.11.2013 10:08
IP: 194.50.169.---
Сьогодні зранку по дорозі на роботу слухав по "Ері" одну студентку з Могилянки, яку Науменко запросив на ранковий ефір. Звуть Младена, здається, прізвища не запам'ятав. Cлухачі, що дзвонили в студію, висловлювали підтримку студентам і водночас радили не відгороджуватись від політиків та політичних партій, а об'єднати зусилля для спільної справи. А та знай торочить своє – студенти не довіряють політикам, в нас зараз одна вимога – підписання угоди, а взагалі ми вважаємо що потрібне перезавантаження всієї політичної системи. Виникає питання – і як ви збираєтеся цього досягти, дорогенькі? Може Янукович злякається ваших танців і кричалок і сам оголосить "повне перезавантаження", зрікшись влади і розпустивши ПР та уряд на чолі з Азіровим? Що робитимете, якщо Янукович нічого не підпише (про що він, власне вже заявив)? Мовчки розійдетеся по аудиторіях? Чи будете робити "єврореволюцію", "без політиків", силою студентів п'ятьох чи шести вишів? А "Беркут" розступатиметься в глибокому реверансі?
Олександр Палій _ 28.11.2013 09:41
IP: 93.72.49.---
Головний меседж цього повідомлення – вип"ячування себе та приниження опозиції. Така постава недоречна і деструктивна для справи, враховуючи, що опозиція має більше ресурсів, потрібних для справи, ніж автор.
Mariana Levytska _ 28.11.2013 08:25
IP: 91.201.189.---
Майдан без політики в сучасних умовах – це противсіхство... Маємо таку опозицію, яку самі виростили, іншої в нас нема. Люди готові протестувати, і справа вже не тільки в угоді – ця влада вже всіх дістала, тому залучіть політиків, більш-менш порядних урядовців минулих років, моральних авторитетів, спортсменів, словом – порядних людей із різних сфер. Журналісти – дайте їм слово на короткий коментар і роз яснення для тих, хто ще не зрозумів куди ми котимось. Паралельно мають працювати фахові юристи (якщо такі в нас є: () – над оцінкою дій уряду, окремих чиновників... Студенти це чудово і креативно, але не можна випустити протест у свисток...
Mariana Levytska _ 28.11.2013 08:25
IP: 91.201.189.---
Майдан без політики в сучасних умовах – це противсіхство... Маємо таку опозицію, яку самі виростили, іншої в нас нема. Люди готові протестувати, і справа вже не тільки в угоді – ця влада вже всіх дістала, тому залучіть політиків, більш-менш порядних урядовців минулих років, моральних авторитетів, спортсменів, словом – порядних людей із різних сфер. Журналісти – дайте їм слово на короткий коментар і роз яснення для тих, хто ще не зрозумів куди ми котимось. Паралельно мають працювати фахові юристи (якщо такі в нас є: () – над оцінкою дій уряду, окремих чиновників... Студенти це чудово і креативно, але не можна випустити протест у свисток...
shapkun _ 28.11.2013 07:43
IP: 109.254.92.---
(Продолжение)

Координатор умчался, вдруг вспомнив, что у них там что-то произошло. Уже который час под Галей со студентами общалась Руслана – реально спасла все. В "Кофе Хаузе" тусил народ. Всякий. И координаторы, и руководители страйкомов, наверное... За всеми, в тепле и комфорте наблюдало СБУ. Ясное дело...
Нет, вот рейтингами уже мерялись, теперь будем меряться кто майданистей. Чем дальше? Взаимное недоверие или амбиции? И то и другое? Без пиетета к кому либо, просто в качестве абстрактного вопроса: а когда не пустили под арку Данилюка, уже забыли, что он тут голос срывал три дня назад? Я помню эти хриплые синхроны в моем эфире. А когда не дали Луценку слово, какая логика была? К каждому могут быть замечания, но если цель одна, может стоит наоборот слушать как можно больше людей? Чем тогда, Координаторы У Гали отличаются от ОрговМайданаНаЕвропейской. Первые не пустили Луценка, вторые не пускали к микрофону Инициативу 1 Грудня.
shapkun _ 28.11.2013 07:36
IP: 109.254.92.---
(Продолжение)

- Хотят помочь, пусть перекроют дорогу, нам площади не хватает, – выпалил вдруг Координатор.
-...Погодите, перекроете дорогу, снова прибежит Беркут и снова всех "зачистит", это провокация.
Человек ещё что-то ответил, но вышло что я уже не слышал. Собственные мысли заглушили. Эй, Координатор, тебе реально не нужна помощь? Или ты уже схватил "звезду" от того что стал директором радиорубки? Да, вы делаете важное дело, но это не означает, что вы знаете и умеете всё. Одно дело дискотека, а другое дело, когда Вас придут отсюда сносить. Девочки студентки мало помогут. Парней не много, все очень молоды и против экипированных космонавтов спасуют сразу. Ну хорошо, допустим, помогает Вам кто-то втайне и в нужный момент Майдан прикроют взрослые дяди, но... Когда тебе предлагают какие-то вещи, а ты далдонишь "мы знаем, мы решили, мы этого не будем делать, мы не хотим". Пардон, чел, при всем уважении, хоть я тебя и не знаю, а кто Вам делегировал это все?
shapkun _ 28.11.2013 07:25
IP: 109.254.92.---
Виталий Гайдукевич (продолжение)

В конце-концов, вы сейчас можете улучшить качество украинской оппозиции, публично пригласив их помогать на сложных участках... Не у микрофона, в поле. Есть внутри периметра несколько человек с мандатами, на всякий случай?
- Мы справимся. Поверьте, мы контролируем ситуацию...
- Но там, – киваю в сторону стеклянных дверей – хаос.
- Это контролируемый хаос. – Координатор порядком начинал нервничать и тут его прорвало – Ваших тут не будет. Не получится тут никого лоббировать...
Поначалу я даже опешил – кого это "Ваших". Это какие тут мои?
- Я журналист, – уточняю на всякий случай.
- Да-да, я знаю, журналист со связями...
Тут пришлось опешить ещё раз.
Думаю, мало ли – круглосуточный аврал – устал человек, глупости всякие говорит, бывает. Иду на второй круг:
- Я ничейный, но Вам бы понадобились депутаты, кто уже имел опыт организации Майдана, те кто механически знает как организовать городок, провизию, поселение, охрану, что самое главное...
shapkun _ 28.11.2013 07:18
IP: 109.254.92.---
Виталий Гайдукевич

"Глобус". Около пяти...
Случайно познакомили с одним из "координаторов". Вот, просто перед эскалатором. Знакомый подвел и говорит, "вот вам человек, он сказать что-то может..."
- О чём? – напрягся Координатор.
- Да ладно, ни о чем. – махнул я рукой – Не нужен мне ваш микрофон. Я посоветовать...
- У нас все под контролем.
- А почему пьяные на территории? – я действительно натолкнулся на парочку в хлам готовых клиентов, которые свободно спустились в толпу студентов из-вне, со стороны Институтской. И никто их не задержал.
Вопрос врасплох не застал:
- Есть охрана, – ответил Координатор – мы реагируем.
"Ладно", думаю, "прелюдии в сторону".
- Ребята, у вас провал по информполитике. Откуда взялось "без политиков"? По ФБ пошла волна непонимания.
- Нам не нужен самопиар.
- Но они Вам нужны, как действующие депутаты, носители мандатов. Ставьте им условия, приглашайте к решению задач.
Tamina _ 28.11.2013 03:28
IP: 37.229.244.---
Игорь, вы – поп Гапон. Вам удалось то, о чем мечтали политтехнологи с Банковой: превратить майдан в майданс, без политики и без политиков. А с "гоп-ца-ца" и "шиги-риги". Пусть танцуют, лишь бы не кричали "панду геть". Сперва вы прогнали политиков с майдана, а теперь вот пишете "ми розраховуємо, що нас підтримають опозиційні політики". Когда вы потребовали, чтобы "политика ушла с майдана", и вас поддержали другие мини-гапоны, вы взяли на себя всю персональную ответственность за последствия такого решения.
Марко Жмайло _ 28.11.2013 02:24
IP: 93.74.228.---
Оце прикол. Чого ж це раптом наймані працівники попруться разом зі своїми визискувачами? Хіба що примусять.
Микола Думич _ 28.11.2013 01:29
IP: 193.104.85.---
Я перепрошую, звичайно, але:
1.Ображатися на всенароднообраного прИзидента має право тільки народ: ніхто із тверезих за нього не голосував.
2.Ображатися на всенароднообраних придурків із купленими дипломами, якими ви напакували Верховну Раду, може тільки народ: ніхто із тверезих за них не голосував.
Та й балотуватися ніхто із тверезих вже не ризикував – то не було можливим навіть теоретично.
3.Якщо вони вас ще не переконали, що вони придурки остаточні – дайте їм час. Вони на правильному шляху!!!
Переконають навіть найтупіших: злидні будуть наростати.
І на майдани витискати.
Тут нема інших варіантів, не може бути і бути апріорі не могло.
І нема серед вас жодного, хто в 2010-му того не знав...
Olga Swan _ 28.11.2013 01:12
IP: 89.252.36.---
Однозначно буду на Майдані і не через євроінтеграцію.
Але одне питання: "... мирне блокування органів влади " – як це практично?
Якщо органи влвди будуть заблоковані – беркуту дадуть відмашку їх розблокувати. Що далі?
Марко Жмайло _ 28.11.2013 00:46
IP: 93.74.228.---
Дорогенький, комуністи ропонували вирішити питання інтеграції на референдумі. Влада й опозиція разом змовилися і під свист Наталки Соколенко руцями Миколця Катеринчука не дозволили народу провести референдум. Тупо виглядає цей крик: народ зробив вибір. Не зробив. Бо ви не дали.
-Vesna- _ 28.11.2013 00:28
IP: 93.72.133.---
hvylya.org/analytics/politics/na-knopku-maydana-nazhali-mladoreformatoryi-semi.html

Вот это работа политэксперта... а не всяких окар.
Peter Malitski _ 27.11.2013 23:57
IP: 130.185.60.---
І ще...Майдан без політиків... ну якось уявити можу) Але без політики?! Кароче діти)
Peter Malitski _ 27.11.2013 23:55
IP: 130.185.60.---
Дочитав до..." стоїмо там доти, доки не буде підписано угоду про асоціацію!"...далі нема сенсу. Невже незпрозуміло, що з Януковичем угоду тепер підписувати ніхто не буде, навіть якщо він цього схоче?
Fan Flutter _ 27.11.2013 23:41
IP: 213.111.80.---
""Ми проробили важку роботу для того, щоб угода про асоціацію була підписана у Вільнюсі...", – підкреслив Фюле" – це є доказом того, що Президент України Янукович В.Ф. ПРИНИЗИВ!!! авторитет України у світі (ст.104 Конституції України), тобто ГРУБО ПОРУШИВ ПРИСЯГУ!!!, котру склав, тримаючи руку на БІБЛІЇ!!!. Цей факт українцям необхідно підтвердити у Вищому адміністративному суді України (ст.171-1 КАС України), щоб на підставі рішення ВАС України у Верховній Раді України розпочати процедуру дострокового припинення повноважень Президента України і усунення його з посади за порушення Януковичем В.Ф. ПРИСЯГИ!!! Це є стратегія боротьби українців з режимом олігархату.
shapkun _ 27.11.2013 23:40
IP: 109.254.92.---
Игорь, Вы слили Майдан.
Пытаюсь себя убедить, что это было сделано Вами не осознано, но не могу.

Набирайте в поисковике:

"Зібрався додому ввечері з Євромайдану в гарному настрої – вийшла молодь -студенти, багато."

Много интересного про студенческий Майдан.
helg _ 27.11.2013 22:54
IP: 94.195.121.---
Peter Blood:
helg:
====
а чо класно зайнятися двіжухою і зігрітися, стрибаючи! І кричати – "хто, не стрибає – то є москаль!" або "Той, хто стрибає – той не маскаль!"
ну і класно. маладєц
Янукович вам похлопає
а може навіть бухла підкине.
ви ж такі беззубі і милі створіння, від вас жодної шкоди
helg _ 27.11.2013 22:49
IP: 94.195.121.---
Peter Blood:
helg:
====
сидите на "Уемблі" і Лондоні і керуєте звідти Євроздвигом у Києві?
чувачок, ти спригні і не дивися звідки я керую
йди дригай дупою з дебілами на фейковий Євромайдан
helg _ 27.11.2013 22:44
IP: 94.195.121.---
-Vesna-:
Майдан, який влада сприймала як загрозу і нещадно давила Беркутом – був на Європейській.
Сам цей майдан зібран величезну кількість громадян 24.11 на Народне Віче.
о! і цей майдан був організовний партіями!


Цей (теперішній Майдан)...
Тобто – Україна продовдує торгуватись з ЕС. І цей Майдан – лиш аргумент.
І такий аргумент – це ще ладно – тільки продовження протестних сценарієв з цього Майдану вирости просто не може.
але цей фальшивий майдан все ж "вкрав" бренд Євромайдану
helg _ 27.11.2013 22:42
IP: 94.195.121.---
tech:
Tatomyr, ну і сидіть обісрані, а ми їдемо на Київ.
кому ти там здався
там вже купа дебільних баранів з айфонами (телепні2.0) танцює під дудочку Януковича
так ніби революція то дискотека
Євромайдан помер і смердить
shapkun _ 27.11.2013 22:37
IP: 109.254.92.---
Наемы, Сюмари, Соболевы, Луценки... Тупо сливают Майдан.
-Vesna- _ 27.11.2013 22:34
IP: 93.72.133.---
tech:
Tatomyr, ну і сидіть обісрані, а ми їдемо на Київ.
Та приходьте, ясне діло.
Ми самі майданимо при першій же нагоді.

Тут питання в іншому.
Майдан, який влада сприймала як загрозу і нещадно давила Беркутом – був на Європейській.
Сам цей майдан зібран величезну кількість громадян 24.11 на Народне Віче.
Цей (теперішній Майдан) більше контролювала, ніж давила. Беркут там тільки стояв по периметру і значну частину території Попов віджав для Йолки (як ще будуть монтувать довго і нудно).
Але за день до студентського страйку – Беркут різко зник, появилися великі палатки з обігрівом і деякі навіть бачили там (вдосвіта) особисто Льовочкіна, що приміряв картинку.

Тобто – Україна продовдує торгуватись з ЕС. І цей Майдан – лиш аргумент.
І такий аргумент – це ще ладно – тільки продовження протестних сценарієв з цього Майдану вирости просто не може.
nikster _ 27.11.2013 22:22
IP: 94.178.46.---
Вполне может быть что майдан уже идёт по запланированному сценарию (я не пессимист, но!)
ВЕРИТЬ НЕЛЬЗЯ НИКОМУ.
на майдане среди людей сейчас 100% есть сотрудники спецслужб. 99% что они же читают наши блоги в фб и информируют власть в наших действиях. В оргкомитете майдана якобы уже люди от ПР (я верю этому). Уверен, что эти комментарии тоже читают (сотрудникам: если вы читаете это, вы – п...сы)
Думаю у власти уже есть план – Янек подписывает намерение о дальнейшем развитии (но не ассоциацию), недовольные студенты ходят по киеву, пикетируют камин пока не надоест. Потом янек через политиков на майдане благодарит их за активную позицию и говорит, что хочет только добра. Занавес.
ПОЭТОМУ НУЖНО БЫТЬ ГОТОВЫМ К ЭТОМУ И ИМЕТЬ В ВИДУ, ЧТО ЭТОТ ПЛАН ДЕЙСТВИЙ ТОЖЕ МОЖЕТ БЫТЬ СРЕЖИССИРОВАН ВЛАСТЯМИ.
ПОЭТОМУ В СЛУЧАЕ СРЫВА АССОЦИАЦИИ НАДО ДОБИТЬСЯ ОТСТАВКИ ВЛАСТИ И ОСВОБОЖДЕНИЯ ПОЛИТЗАКЛЮЧЁННЫМ.
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter