Ігор Луценко Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції

План дій: #ЄВРОМАРШ та ЄВРОреволюція

27 листопада 2013, 13:16

Два майдани об'єдналися, маємо єдиний, вже значно сильніший #Євромайдан (Майдан Незалежності). Але є і привід для занепокоєння, потрібний чіткий план.

Протягом останньої доби широко поширилися в інтернеті два плани. Автори – Олександр Солонтай та Ігор Луценко. Ідеї доповнюють одне одного. Отже, пропонуємо узгоджений проект плану.

ВИХІДНА ПОЗИЦІЯ:

Розраховуємо, що зараз лідери парламентської опозиції полетять до Вільнюса і будуть там проводити певну – безумовно, потрібну – місію. Але є ще більш важливі речі, їх треба робити в Україні. Нам потрібно діяти. Ми повинні підготуватися до найгірших умов, а це наступні:

а) підписання не буде;

б) влада почне справжню жорстку зачистку;

в) тв-ящик почне новорічно-ялинкову істерію, намагаючись достроково відправити країну на новорічні канікули.

Отже, що треба робити!?

1. ВИХОДИМО НА #ЄВРОМАРШ

Усі лідери нинішнього спротиву мають дати єдиний і сильний сигнал – виходимо в день завершення саміту у Вільнюсі, тобто 29-го листопада. Нам потрібна або Європа, або нова влада, котра відкриє нам двері у Європу.

29 листопада має стати або кроком у Європу, або початком кінця цієї влади. Для цього треба провести гіперактивну агітаційну кампанію, всеукраїнську, з залученням усіх наявних партійних та громадських ресурсів.

- усі, хто може, мають приїхати у Київ!

- усіх, хто хоче, ми маємо у Київ привезти!

Ми маємо сказати, що 29 листопада є тією головною мобілізаційною датою, коли ми, громадяни, незалежно від політики чи географії, УСІ виходимо на #Євромарш, і стоїмо там доти, доки не буде підписано угоду про асоціацію!

Отже, 15:00 #ЄВРОМАРШ, місце збору – #ЄВРОМАЙДАН

2. СТРАЙК

Чому своє слово говорять тільки студенти? Європейський вибір зробила вся країна, а студенти першими сказали своє слово. Але зараз справа за всіма нами. Студентський страйковий комітет 27-29 листопада охопить все більше ВУЗів, це зрозуміло, студенти однозначно молодці, а всі ми?!

Тому, 29 листопада, після обіду, перший попереджувальний страйк проводять кияни. Потрібно з роботи йти раніше, працюємо тільки першу половину дня. Далі наважуємося зробити крок.

О 15:00 йдемо на #Євромарш. Йдуть всі:

- трудові колективи;

- страйкові комітети;

- навчальні заклади;

- підприємці разом з працівниками;

- бізнес разом з родинами;

- пенсіонери з онуками, батьки з студентами, мами з школярами.

Ну і звісно витягуйте по максимуму друзів! Це наш шанс, іншого такого може не бути!

До уваги мешканців інших міст: 27-29 листопада всі їдемо на Київ. Нам потрібно мобілізувати Київ та вийти на #Євромарш. Сто тисяч на минулих вихідних – це була тільки перша ластівка. Нас може бути значно більше!

3. ЄВРОреволюція

Якщо Янукович не підпише Угоду, ми почнемо зміну влади! 1 грудня, до повсталого Києва приєднуються всі регіони. Загальна, всеукраїнська акція громадянської непокори, з політичними вимогами:

- повні перевибори;

- відновлення Конституції;

- відсунення від влади збанкрутілої команди.

Це символічний день, адже 1 грудня 1991 року, Україна здобула справжню незалежність на всеукраїнському референдумі. Методи – виключно ненасильницький протест, яка включатиме всеукраїнський страйк, мирне блокування органів влади та головної резиденції – Межигір'я.

Тут ми розраховуємо, що нас підтримає опозиція. Вона вже повернеться з Вільнюса. Попри її всі недоліки, вона не зможе стояти осторонь.

Не розходимося, займаємо позиції. Ми нікуди більше не підемо!

2 грудня, понеділок – розпочинається всеукраїнський страйк, нашої відповіді на провал асоціації!

Ми не будемо чекати коли з Межигір'я в заблокований квартал їхатиме Янукович. Ми підемо до нього в гості багатотисячним мітингом. Думаю там ми його не застанемо, при такому розвитку подій він просто втече. Але це треба буде перевірити!:)

Перемога зараз ближче, ніж будь-коли, засобів для її досягнення – більш ніж вдосталь. Потрібно лише не схибити і зробити все правильно.

Якщо ви згодні з таким планом, зробіть перший крок – поширте цей план, зверніться до своїх союзників/лідерів/друзів з пропозицією його здійснити.

powered by lun.ua
Коментарі — 213
nasvoeyvolne _ 27.11.2013 18:53
IP: 77.46.190.---
Если Янукович силой будет противостоять людям – его надо навсегда выдворить из Украины в одних трусах! а также его сыновей и соратников.

Боже, помоги моему украинскому народу добиться лучшей жизни, чем сейчас и не поддаться ни на какие провокации со стороны власти и оппозиции (которой на самом деле нет).
Тит _ 27.11.2013 18:53
IP: 194.50.169.---
Катюха Петровна:
Если политики ничего не могут решить, вспомните всеукраинские акции "Вставай Украино", от них толку как от козла молока, теперь будет решать свою судьбу мы, простой обычный народ: студенты, мамы и папы, дедушки и бабушки.
Это красиво звучит на словах, но не реализуемо на практике. Cвалить власть, тем более такую как нынешняя, это не на базар сходить. Тут нужна максимальная консолидация и концентрация сил, как гражданского сектора, так и партий интеллектуальных, людских и финансовых ресурсов, организационные структуры, и много чего другого, а не разделение на "политиков" и "неполитиков". Одних студенческих танцев и кричалок недостаточно будет, разве что для "выпуска пара" в свисток.
Татьяна Ломакина _ 27.11.2013 18:33
IP: 37.19.234.---
zrywkoren:
План виглядає непогано. Його здійснення означає параліч центральної влади, а отже високу вирогідність розколу України, бо Янукович з Межигір,я втече до Донбасу, де обов,язково знайде підтримку і тоді те, що колись планувалося у Сєвєродонецьку стане реальністю. Такий сценарій організатори прораховували, чи варто за ефімерну євромрію втрачати країну?
Ви смієтесь? Впала йому та Донеччина! Він подалі втече. Набагато подалі. Може в Америку,де Мельник. Думаєте.його майно все в Україні?
Катюха Петровна _ 27.11.2013 18:27
IP: 178.94.64.---
Если политики ничего не могут решить, вспомните всеукраинские акции "Вставай Украино", от них толку как от козла молока, теперь будет решать свою судьбу мы, простой обычный народ: студенты, мамы и папы, дедушки и бабушки.
чи_не_так _ 27.11.2013 18:26
IP: 82.207.64.---
Вважаю до плану не завадить нагадування про петицію про введення санкцій до сім'ї. Як додатковий тиск.

wh.gov/lkq2m
Катюха Петровна _ 27.11.2013 18:24
IP: 178.94.64.---
Коновалова Ольга: извините за высказывание, но вы полная деградирующая идиотка и старая дура, которая Украине совсем не нужна. Уезжайте в свою Россию и там рисуйте плакаты за Путина, а мы тут дома, молодежь, сами разберемся на счет нашего будущего.
Зоя Копеева _ 27.11.2013 18:17
IP: 212.15.144.---
George11:
50/50:
Одне слово – очевидний фальстарт. Не хочеться бути песимістом... Дуже не хочеться...
давайте назовем это репетицией
уже одно то, что люди вышли в таком количестве – радует и дает надежду на то что в случае фальсификации выборов 2015 г. (а это неизбежно) удастся отстоять наш выбор
тем более что следующий год наверняка даст дополнительный стимул менять власть, ибо денежек у нас уже нету, а взять их негде
+100%
Valentines Valla _ 27.11.2013 18:13
IP: 195.189.196.---
Коновалова Ольга:
Луценко, разблокируйте сцену! Евроинтеграция,так же как и страйк -это политическая акция!! Вы предатель!! Верните на трибуну политиков и руководителей ГО,не превращайте протест в дискотеку!! Вы-предатель!1 Вам ГАНЬБА!!
Майдан уже слили. Ждем салюта от Надраги и по домам. (По аналогии с податковым майданом. Руководители на сцене те же)
Valentines Valla _ 27.11.2013 18:11
IP: 195.189.196.---
Коновалова Ольга:
Gary Trotcko:
Вiдомий афоризм – "якщо революцию неможливо вiдвернути, то ii треба очочлити". Я цей вислiв все чстiше пригадую, дивлячись на студентський майдан. Дуже схоже на технологiю в стилi банковоi – пiдривний клапан, для зниження тиску, з одного боку i маргiнализацiя полiтичноi оппозицii з iншого.
+++10000
shapkun _ 27.11.2013 18:03
IP: 109.254.92.---
50/50:
Ми чекаємо від лідерів не особистої участі в бійках, а зрозумілих стратегій і взяття персональної відповідальності за плани, що пропонуються.[
=========================

Так и я о том же.
Наем,Соболев, Луценко, Сюмар... возглавили Майдан, берите на себя полную ответственность. Победите Вам респект. Проиграете -будте любезны на выход. И не нужно потом во всех бедах и на всех телеканалах клеймить оппозицию.
50/50 _ 27.11.2013 17:57
IP: 195.177.126.---
shapkun:
50/50:
George11:
Яценюк – боєць, справжній мужик. Не сцикун і вчора бився як лев. Під час заруби з "Беркутом" під Уніаном, за спинами людей або охоронців не ховався. Був попереду, реально йшов напролом, зупиняв і віджимав мєнтів, які кинулися на людей з сльозогінкою. І хто б там, що не казав, подобається-не подобається (у мене у самого, час від часу, виникають деякі питання), але я констатую факт. Ввжаю, що така поведінка одного з опозиційних лідерів, заслуговує на повагу. Насправді, якби ми не втримали людей, на дай Господь, могла пролитися кров. Це без зайвого пафосу. Хто був бачив. Повірте, емоції людей і іхня ненависть до влади зашкалює. Підуть до кінця. До речі, Тягнибок також тримав удар на передовій, як завжди.

Що ж, прошу пробачення за образливі слова щодо цих людей. Але. Ми чекаємо від лідерів не особистої участі в бійках, а зрозумілих стратегій і взяття персональної відповідальності за плани, що пропонуються.
Gary Trotcko _ 27.11.2013 17:56
IP: 91.217.179.---
Вiдомий афоризм – "якщо революцию неможливо вiдвернути, то ii треба очочлити". Я цей вислiв все чстiше пригадую, дивлячись на студентський майдан. Дуже схоже на технологiю в стилi банковоi – пiдривний клапан, для зниження тиску, з одного боку i маргiнализацiя полiтичноi оппозицii з iншого.
Коновалова Ольга _ 27.11.2013 17:53
IP: 78.30.234.---
Луценко, разблокируйте сцену! Евроинтеграция,так же как и страйк -это политическая акция!! Вы предатель!! Верните на трибуну политиков и руководителей ГО,не превращайте протест в дискотеку!! Вы-предатель!1 Вам ГАНЬБА!!
Sigurd _ 27.11.2013 17:53
IP: 95.135.176.---
Юрий Гапоненко:
Юрий Гапоненко:
Дебильнее плана я не видал:):):)
ЩО НЕ ТАК?
Зоя Копеева _ 27.11.2013 17:52
IP: 212.15.144.---
Glory:
Уйти с Европейськой площади – большая глупость!
Майдан без политиков – ещё бОльшая глупость!
Власть воспользовалась старой истиной: есль протесты нельзя предотвратить,
их надо возглавить. Многие, увы, на это ведутся.
+100%
Зиновій Андрухів _ 27.11.2013 17:50
IP: 174.95.203.---
Дитячий розум не розуміє, що ця конституція – система влади царя – президента, абсурдна Верховна Рада – це причина занепаду цієї держави. Конституційні тумани закликають до "відновлення Конституції"; пропонують план – смішно.
leonty _ 27.11.2013 17:49
IP: 92.113.167.---
Gary Trotcko:
А ви вже підписали петицію до Обами?
wh. gov / lkq2m (cfqn WhiteHouse)
leonty _ 27.11.2013 17:47
IP: 92.113.167.---
Николай Злочевский:
Дамиано Маззоне:
Вы хотя и представляете Коза Ностру...
Яку КозаНостру? Та він же чітко представляє Козла з Рогами.
leonty _ 27.11.2013 17:45
IP: 92.113.167.---
Дамиано Маззоне:
Неонацистам, на зразок тебе, в Україні не місце.
Gary Trotcko _ 27.11.2013 17:45
IP: 91.217.179.---
anno_domini:
Студенти скачуть, як багато виразилися в коментарях, це від холоду. На Майдані мінус три і стояти на холоді важко. Поскачуть трохи – зігріються. Невже вам, поважні люди, це не знайомо. Забули всі свої молоді роки, старіємо.
Да нехай собi скачуть, я сам вчора з ними скакав, алеж погодьтесь – мало скакати, треба ще и робити щось бильш суттеве.
shapkun _ 27.11.2013 17:42
IP: 109.254.92.---
50/50:
George11:
50/50:
Висновок: лідерів у студію!!!
Бо це насправді ніякі не лідери, ось вони і смиваються весь час. Так, гламурні офісні пупсіки.
================
Зорян Шкиряк

Попри все. Ще раз переконався, що Яценюк – боєць, справжній мужик. Не сцикун і вчора бився як лев. Під час заруби з "Беркутом" під Уніаном, за спинами людей або охоронців не ховався. Був попереду, реально йшов напролом, зупиняв і віджимав мєнтів, які кинулися на людей з сльозогінкою. І хто б там, що не казав, подобається-не подобається (у мене у самого, час від часу, виникають деякі питання), але я констатую факт. Ввжаю, що така поведінка одного з опозиційних лідерів, заслуговує на повагу. Насправді, якби ми не втримали людей, на дай Господь, могла пролитися кров. Це без зайвого пафосу. Хто був бачив. Повірте, емоції людей і іхня ненависть до влади зашкалює. Підуть до кінця. До речі, Тягнибок також тримав удар на передовій, як завжди. Обоє – молодці, респект
Николай Злочевский _ 27.11.2013 17:42
IP: 46.211.229.---
Дамиано Маззоне:
Жиды снова будоражат быдло!Жидам нужно одно-власть!Короткая память?Забыли жидовский шабаш 2004 года?Как евреи вам сладко пели...Разграбили страну до нитки!Мало?Забыли,кидок с ценами на лекарста,птичий миллиард,разворованный 15 миллиардов долл.кредита МВФ,Криворожсталь,кидок с долларом,,как за одну ночь гривня опустилась с 4.50 до 8.50 грн...Больницы будушего,"чисти" руки яки ничого не крали, ...Любых друзив...Все повторятся снова.Снова жидовские морды-командиры майдана-евреи вор Турчинов (вспомним банки Родовид и Киев),снова жид Луценко,жид Тягнибок и Кличко.Снова жидовские провокаторы поют быдлу песню о несбыточной евроинтеграции.
Уважаемый дон Дамиано Маззоне, Вы хотя и представляете Коза Ностру, но не знаете всей крутизны нашей Ностры у власти. Закапывали в терриконы, срывали стадионы... Куды там Вам, католикам?!
Дядя Женя _ 27.11.2013 17:41
IP: 82.207.74.---
Еще раз: власть стала во сто крат умнее 2004. СБУ, менты верно служат режиму – им всем по фиг внешняя безопасность, взломанный автомобиль показал, что все в этой стране слушается, и наперед известно, что и когда планируется сделать. Все шаги предупреждаются. Поэтому так уверенно держатся ребята. Они знают студенты поорут-поорут и успокоятся. Против силы может быть только аналогичная сила, против лома только лом. И этот лом надо найти. Французы "шурашат ля фам", а Украина должна "прошуршать" Навального.
Gary Trotcko _ 27.11.2013 17:40
IP: 91.217.179.---
50/50:
Gary Trotcko:
shapkun:
Студенты скачут на майдане как зайчата в розовых очках и уже обижаются на то что взрослые дяди и тёти портят им дискотеку. Они привыкли к таким праздникам – "мама и папа, купите мне подарок, накройте праздничный стол и уходите из дома на весь вечер". Сейчас и майдан такой хотят устроить.
Так, це правда. Відчуйте різницю між студентами часів Революції на граниті і нинішніми. Тих було зовсім небагато, вони компактно розмістилися біля консерваторії і оголосили голодування. Спочатку Київ за ними спостерігав як за дивними, а коли вже швидкі почали відвозити знепритомнілих, весь Київ був на хрещатику. Пам'ятаю, я підходив з боку червоноармійської, так уже в районі площі льва толстого починалася тиснява.
Отож бо i воно. Дiти сподiваются що можна вибороти перемогу танцями – навiть вчора на зъеднанi майданiв пiд час не дуже веселих промов починали стрибати – "Хто не скаче той москаль"
helg _ 27.11.2013 17:39
IP: 94.195.121.---
Дамиано Маззоне:
В Договоре "Восточное партнерство"...
та пофіг "Восточное партнерство"...
проблема в ригах і узурапації влади ригами

"Восточное партнерство", ЄС, неЄС – це вже вторинні речі
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter