Роман Маселко

Маленька брехня для прикриття великого обману?

31 грудня 2017, 15:33

"Маленька брехня громадських активістів – все заради ПІАРу?" – під таким заголовком у переддень Нового Року з'явилась новина... Ні, не на типових "зливних бачках", а на офіційній сторінці та сайті Вищої ради правосуддя.Що ж змусило працівників ВРП відірватись від нарізки новорічного олів'є та писати такі гостроти проти активістів? Виявилося, що це було відповіддю на мій пост, де я згадав навіть не саму Вищу раду правосуддя, а обіцянку Президента, дану у 2015 році під час програмного інтерв'ю Першому національному.

Тоді Президент сказав: "Я не приймаю, коли судді-хабарники, коли судді, які засуджували автомайданівців, судді які засуджували політичних лідерів опозиції через кругову поруку, будуть думати, що їм це мине. Вони будуть у в'язниці".

Я згадав ці слова, бо саме 29 грудня 2017 року, акурат на 4-ту річницю поїздки автомайдану до Межигір'я, Петро Порошенко підписав Указ про призначення суддями Світлани Захарчук, Марини Антонюк та Марії Зелінської. Це саме ті судді, які в часи Революції Гідності засуджували невинних за поїздку до резиденції Януковича. Отже, Президент обіцяв їм в'язницю, а натомість надав право безстроково носити суддівську мантію та здійснювати "правосуддя".

Одразу відповім тим, хто нагадує про повноваження Президента: мовляв, він не може не призначити суддів, на яких внесено подання Вищої ради правосуддя. І взагалі – не Президент проводить відбір, призначення і звільнення суддів. Так, але хіба Президент садить у в'язницю? Чому тоді він стверджував, що ці судді будуть там? Мова не про безпосередні дії Президента, а про вектори руху, які безумовно визначає саме Президент. Тому говорити "при чому тут Президент", коли саме він ініціював реформу, яка призводить до таких результатів, це те ж саме, що говорити – "при чому тут Янукович, він же ж не розстрілював Небесну Сотню і не уповноважений керувати беркутами".

Вочевидь саме нагадування про невиконані обіцянки Президента змусило Вищу раду правосуддя так бурхливо реагувати і зробити звинувачення щодо мене, яке елементарно спростувати.

Я заявив, що ці судді "засуджували автомайданівців". І вони таки засуджували. Невинних. За неіснуючі порушення. На підставі сфальшованих документів. Усі троє.

Для прикладу, ось рішення судді С. Захарчук

Марина Антонюк позбавляла автомайданівців прав керування транспортними засобами, а Марія Зелінська штрафувала абсолютно невинних водіїв за поїздку до Межигіря.

Дійсно, ні Вища рада правосуддя, ні Вища кваліфікаційна комісія суддів не визнала ці факти достатніми, щоб не призначати цих суддів. Але чи такі рішення є обгрунтованими та справедливими?

Нагадую, що відповідно до п. 48 Перехідних положень Закону "Про судоустрій та статус суддів" ВРП має право не вносити подання про призначення судді при наявності обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв'язку з таким призначенням. Чи призначення "суддів Майдану" на посади безстровоко позитивно вплине на і так лежачу довіру до суду? Отож.

Давайте більш детально проаналізуємо, які рішення виносили ці судді і чи справді не було підстав для їх непризначення.

Суддя Подільського районного суду м.Києва Світлана Захарчук.

Ця суддя розглядала три справи, що мали стосунок до поїздки до Межигір'я 29.12.13. В одній із справ вона чітко для себе ідентифікувала, що власник автомобіля дійсно не мав жодного стосунку до акцій протестів. До цього водія вона не застосувала санкції та закрила провадження.

Зате інших двох, які не заперечували свою причетність до Євромайдану, вона позбавила прав керування транспортними засобами, незважаючи на те, що водії надавали докази їхньої невинуватості і у справі не було жодних доказів їхньої вини. Один з водіїв (Олександр Катруша), взагалі у той час, коли його начебто зупиняли працівники ДАІ, був у зовсім іншому місці на тренуванні з волейболу. На суд він привів 3-ох свідків та просив витребувати дані з камер відеоспостереження, але суддя Захарчук відкинула усі клопотання та докази та визнала його винним. До речі, на її засіданні були спостерігачі, яким вона забороняла робити будь-яку фіксацію судового процесу. Але вони таки зробили аудіозапис і те, як Захарчук вела цю справу можна послухати тут .

Ще одне рішення про позбавлення прав вона винесла щодо Дробота О.П.

Обидва рішення судді С.Захарчук були визнані Апеляційним судом м.Києва незаконними та скасовані у звязку з відсутністю події правопорушення. Одне з рішень виносив діючий член ВРП – М.Худик

Тимчасова спеціальна комісія рішенням від 19 травня 2015 року N31/02-15 визнала у діях Захарчук порушення присяги і рекомендувала її звільнити. Однак Вища рада юстиції (як тоді називалася ВРП) хоча і встановила порушення у її діях, вирішила, що підстав для звільнення немає та направила цю справу у Вищу кваліфікаційну комісію суддів. Я був одним з адвокатів Олександра Катруші і ми навели аргументів, чому С.Захарчук порушила присягу, однак Вища рада юстиції повністю їх проігнорувала і навіть не згадала про них у своєму рішенні. Але член ВРП Андрій Бойко написав окрему думку, де чітко вказав, що дії С.Захарчук заслуговують на її звільненняРішення С. Захарчук нічим не відрізняється від рішень, за які ВРП звільняла інших суддів, але вона уникла звільнення завдяки прецеденту "Чауса-Бенедисюка". Тоді ВРЮ потрібно було зберегти на посаді суддю Чауса, який виніс "потрібне" рішення по справі Корбана. Внаслідок цього був створений прецедент – одне неправосудне рішення не є підставою для звільнення. Завдяки цьому багато суддів Майдану уникли відповідальності, у т.ч. Захарчук. І саме ВРП є відповідальним за створення такого правила.

До речі, доповідачем по справі С.Захарчук була член Вищої ради правосуддя та переможець конкурсу до Верховного Суду Алла Лесько. Її дії як члена ВРП при розгляді даної справи стали однією з підстав винесення Громадською радою доброчесності висновку про невідповідність Алли Лесько критеріям доброчесності.

Ви не знайдете у відкритому доступі Рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів по судді С.Захарчук. І тільки з допису ВРП ми дізнаємось, що ВККС взагалі не знайшла у діях Захарчук жодних порушень.

ВРП декілька раз переносила розгляд питання, щодо С.Захарчук, але 07 листопада 2017 року таки внесла подання про призначення її безстроково, незважаючи на звернення від громадських організацій, що це вкрай негативно вплине на довіру до судової влади.

Суддя Шевченківського районного суду м.Києва Марина Антонюк.

Ця суддя не лише виносила рішення стосовно учасників поїздки до Межигір'я, але на пряме питання просто брехала членам ВРП, що не виносила таких рішень. Однак вона винесла, як мінімум, дві постанови про позбавлення прав керування, повязаних з поїздкою до Межигіря (справа N761/47/14-п та N761/2801/14-п). Таку ж неправду М.Антонюк вказала у Декларації доброчесності.

Звертаю увагу, що суддя ретельно приховує факт винесення цих рішень і до сих пір ви не знайдете рішень Антонюк щодо автомайданівців у Реєстрі судових рішень.

А уникла вона покарання разом з відомим суддею О.Лінником, який нещодавно виніс знущально м'який вирок тітушководу Юрію Крисіну. У серпні 2014 року за скаргою Павла Петренка стосовно Лінника та Антонюк було порушено дисциплінарну справу. Ця справа лежала у ВККС і вже чинний склад ВККС, який очолює Сергій Козьяков протягом року нічого не робив, а потім припинив провадження щодо неї ... у зв'язку із пропуском строку притягнення до відповідальності.Окрім справ Майдану вона засвітилась у дуже цікавій справі одеського сепаратиста Антона Давидченка. Завдяки зміні реального строку на умовний він втік до Росії, де в ефірі заявив, що йому вдалось виїхати з України завдяки корумпованості українських судів.

Але усе це не завадило їй отримати подання від Вищої ради правосуддя на безстрокове суддівство.

Суддя Соломянського районного суду м.Києва Марія Зелінська.

Ця суддя категорично заперечує, що вона позбавляла когось прав керування транспортними засобами. І це дійсно правда. Я ніколи не стверджував, що вона це робила. Але ця суддя у часи Майдану притягнула, як мінімум, трьох учасників поїздки до Межигір'я до відповідальності у вигляді штрафу (справа 1, справа 2, справа 3) [/URL]. Водіїв під час суду не було, у матеріалах не було підтвердження їхньої вини, рапорти були сфальшовані. Але суддя вирішила, що вони винні.Одна з цих водіїв – Юля Волкова, чий автомобіль 23 січня 2014 року на пров. Кріпосному було вщент розбито беркутівцями. Вона навіть не знала, що її судили за ту поїздку.

І суддя явно лукавить, коли стверджує, що не знала про засудження автомайданівців, бо сама ж скасувала свою постанову на підставі спеціального Закону "Про недопущення переслідування...". Тобто вона сама їх ідентифікувала як учасників акцій протесту.

До речі, М.Зелінська відповідно до п. 13 ч. 2 ст. 3 Закону "Про очищення влади" підлягає люстрації і має бути звільнена за сам факт винесення таких рішень. Департамент люстрації Мінюсту подавав такі звернення, але ВРП відмовилась звільняти суддів. Наразі справа знаходиться у суді.

Рішення усіх трьох суддів є аналогічними сотням інших рішень, які виносились з метою переслідувань учасників акцій протестів, базувались на фальсифікованих документах та неіснуючих порушеннях, а також містять очевидні ознаки неправосудності. Ці рішення є предметом розслідування у рамках кримінального провадження, що здійснюється Департаментом спеціальних розслідувань ГПУ. Окрім того є дані, які засвідчують що вони виносились на підставі вказівок з Адміністрації Президента Януковича. Про такі вказівки дала покази одна з членів ВРП – Ірина Мамонтова. Також є дані, що у Шевченківському суді такі рішення виносились під тиском колишньої голови цього суду – Мєлєшак О.В. Тобто усі ці рішення не були результатом помилки, а на виконання вказівок з метою переслідування учасників протестів.

Таким чином, жодної неправди стосовно суддів у моєму пості не було, а брехнею є заголовок новини ВРП про "маленьку брехню активістів".

Кілька слів про інші аргументи у дописі ВРП.

"Сам по собі факт розгляду певної категорії справ не є і не може бути підставою для звільнення судді" – пишуть високооплачувані спеціалісти з ВРП. Але чомусь забувають, що є Закон "Про очищення влади" (т.зв. люстрацію), відповідно до якого підставою для звільнення суддів є сам факт притягнення ними до адмінвідповідальності осіб, звільнених у подальшому від відповідальності за спеціальним законом "Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України" від 21.02.2014 N743-VII. Тому таке твердження ВРП, користуючись термінологію самоє ВРП, є брехнею.

Ще ВРП наводить дуже цікаву статистику – "166 суддів були звільнені за скоєння істотного дисциплінарного проступку у період з 1.01.2017 по 1.12.2017. Таких масових звільнень в системі не було за весь період діяльності Ради." Я навіть заскріню це твердження.Це викликає щире здивування, бо за даними сайту ВРП за весь 2017 рік Радою було прийнято рішення про притягнення до відповідальності усього 96 суддів, з яких лише 56 – про звільнення На даний момент 6 рішень про звільнення вже скасовано самою ВРП. Тобто максимум 50 суддів звільнено за порушення. А загалом за 2,5 роки діяльності цього складу ВРП звільнено лише 10 % від загального числа "суддів Майдану". Тобто 166 звільнених суддів – чергова "маленька брехня".

Але хочу звернути увагу на найважливіший момент. ВРП обґрунтовує свою позицію тим, що і ВРП, і ВККС належно перевірили усі наведені факти щодо суддів і дійшли висновку, що цих суддів не можна звільняти. При цьому вказують недостовірну інформацію. Зокрема, стверджується, що "рішення та мотиви їх прийняття оприлюднені". Однак це неправда – рішення ВККС щодо цих суддів, не є публічними, їх немає на сайті ВККС і ніхто не може ознайомитися з ними.

І цей меседж найстрашніший. Бо для "оновлених" ВРП та ВККС, які відповідають за реалізацію судової реформи і які постійно хвалить Президент засудження невинного не є перешкодою для призначення такого судді безстроково, а що вже говорити про покарання. Байдуже цим органам і на очікування суспільства, яке вимагає очищення від таких "суддів". Байдуже і на довіру до суду, яка за таких призначень не має жодних шансів зрости. Очевидно, що і ВРП і ВККС мають іншу мету

За таких обставин обіцянки Президента, щодо результатів судової реформи матимуть долю обіцянки про покарання суддів, які засуджували автомайданівців.

Брехнею ВРП намагаються приховати черговий великий обман усього суспільства в його очікуванні на справедливі та чесні суди.

І саме ці рішення ВРП, ВККС, Президента, а не тривожні пости активістів провокують ненависть до суддів і недовіру до судів та судової реформи.

powered by lun.ua
Коментарі — 99
Roman Maselko _ 03.01.2018 23:45
IP: 93.74.66.---
Віктор Петренко:
представники автомайдану взагалі нічого не порушили, бо усі 100 % рапортів були сфальшовані. Це доведено експертизою, майже 70 ДАІшників зараз на лаві підсудних. Деякі у той день, коли писали рапорти взагалі на роботі не були. І це можна було зясувати, якщо б судді викликали ДАІшників. Але у них була інша вказівка.
Віктор Петренко _ 03.01.2018 22:04
IP: 35.196.235.---
У рішенні суду є посилання на конкретні норми законодавства,які порушили представники автомайдану.то які питання до суду?чи для майданутих закони не писані?
Gregory Obsrver _ 03.01.2018 14:02
IP: 93.72.41.---
Є масло, а є маселко...
...Яке пише "опазиційні" статейки у газетці.
===
Так, так, це вже – газетка...
Женя Никольский _ 02.01.2018 23:28
IP: 37.73.214.---
Оказалось что и Блок Порошенка и Оппозиционный блок с партией Рабиновича – это одни и те же люди и действуют они одинаковыми методами
Orest Jj _ 02.01.2018 10:55
IP: 35.187.20.---
Это аналитическая статья и автор не позиционирует себя с какой то стороны, но как мне кажется это писал украинец.
Как ни крути, но украинцы уже наелись эйропой и щирые – хитрые начинают зондировать почву сближения с Россией, что бы не обнищать досконально.
Россиянам до Украины уже мало дела, у нас в стране кроме украинцев, работают на чёрных работах пол Средней Азии и выделять из них украинцев, по каким то признакам, никто уже не хочет.
Orest Jj _ 02.01.2018 10:19
IP: 77.52.44.---
Andrey Anonenko:
Orest Jj:
Andrey Kononenko:
Orest Jj:
Надежды россиян на то, что Украина скоро развалится и хо/хлы приползут обратно – очень глупы и наивны.
Насколько глупым надо быть, чтобы полагать, что россияне спят и видят 40 млн. нищих новых сограждан... ты россиян забыл спросить, на что они надеются?
А если откинуть маниакальное заявление за россиян, то, по факту, за последние 3-4 года Украина дала трещину, потеряла территории и экономику.
А чего хотят украинцы можно видеть на пропускных пунктах при въезде в Крым. Вопли о том, что теперь все терпеть не могут Россию, никак не сочетаются с очередями желающих отдохнуть в Крыму)
товарисч Жопов, если прочитал полный текст – это стенания ваших состайников. К ним и ваши претензии.
Ганна Токмань _ 02.01.2018 09:59
IP: 91.227.207.---
Автор, пане Романе! Ви пишете дуже точно, доказово, на чітких демократичних цінностях. Дякую. Підтримую.
Orest Jj _ 02.01.2018 08:49
IP: 104.155.29.---
Andrey Anonenko:
Orest Jj:
Andrey Kononenko:
Orest Jj:
Надежды россиян на то, что Украина скоро развалится и хо/хлы приползут обратно – очень глупы и наивны.
Насколько глупым надо быть, чтобы полагать, что русские спят и видят 40 млн. нищих новых сограждан... ты россиян забыл спросить, на что они надеются?
А чего хотят украинцы можно видеть на пропускных пунктах при въезде в Крым. Вопли о том, что теперь все терпеть не могут Россию, никак не сочетаются с очередями желающих отдохнуть в Крыму)
Тут всё по другому нужно понимать.
Россияне конечно не хотят кормить хо/хлов как и раньше, но им нравится представлять хох/лов наказанными за все их предательства со времён Мазепы и кончая нынешним намерениям хо/хлов отдать Севастополь американцам.
Но хох/лы это не нация, это просто сброд и они с лёгкостью бегают от одного корыта пойла к другому без зазрения совести.
Orest Jj _ 01.01.2018 21:10
IP: 77.52.95.---
Алекс Правен:
Orest Jj:
..."Глядя на Украину, апостол Петр решил сменить имя"...
=====
кому и когда. в аду или ещё до?)
свое
Алекс Правен _ 01.01.2018 20:30
IP: 35.205.171.---
Orest Jj:
..."Глядя на Украину, апостол Петр решил сменить имя"...
=====
кому и когда. в аду или ещё до?)
Orest Jj _ 01.01.2018 20:05
IP: 77.52.95.---
..."Глядя на Украину, апостол Петр решил сменить имя"...
Алекс Правен _ 01.01.2018 18:52
IP: 104.155.61.---
Ирина Полевик:
Все на Софиевскую на елку гулять... Нечего здесь первого числа делать.
==========
и погода хорошая и настроение веселое
Александр Комарницкий _ 01.01.2018 16:44
IP: 188.163.8.---
Olexandr Chiba:
От вам класична діяльність ботоферми! Тему просто "забазарили". Себто – відволікли увагу в коментах від головної теми. Виконавці: руслан49:,Orest Jj:, Ирина Полевик. Бот Ирина Полевик навіть не напружувала пальці на клавіатурі – просто ліпила-вставляла цитати українофоба Булгакова.
++++++++++++
Orest Jj _ 01.01.2018 15:30
IP: 35.187.20.---
Olexandr Chiba:
От вам класична діяльність ботоферми! Тему просто "забазарили". Себто – відволікли увагу в коментах від головної теми. Виконавці: руслан49:,Orest Jj:, Ирина Полевик. Бот Ирина Полевик навіть не напружувала пальці на клавіатурі – просто ліпила-вставляла цитати українофоба Булгакова.
Тема фигня, подложил фиговые листочки и порет чушь, мы же не лохи это читать – тупых майдановцев здесь нема.
Orest Jj _ 01.01.2018 14:52
IP: 35.195.70.---
руслан49:
Orest Jj:

Из-за того, что Россия получила Севастополь после европейско-американской авантюры на Украине, Россия восстанавливает 5-ю эскадру в Средиземном море, без Севастополя Россия не могла бы действовать в Сирии. Из-за американской авантюры на Украине Россия сегодня выходит в Средиземное море. И ставит свою базу в Средиземном море[/QUOTE можна порахувати і підписати якісь договора по їх стримуванню. Але Росія почала встановлювати на глибині вздовж побережжя США термоядерні пристрої потужністю 100 Мегатонн кожен. Їх неможливо знайти. Цунамі від їх підриву знищує все на сотні км від берега. А потім росіяни дивуються,чого це США вважають їх головною загрозою для існування США.
Ты предлагаешь пожалеть американцев?
– в конце концов ты прав, американцы в новой доктрине, не называют Россию врагом N1, как при Обаме, а только обижаются на её "ревизионистскую" позицию.
Наверное США утрачивают свою однополярную политику.
руслан49 _ 01.01.2018 13:34
IP: 95.135.240.---
Orest Jj:

Из-за того, что Россия получила Севастополь после европейско-американской авантюры на Украине, Россия восстанавливает 5-ю эскадру в Средиземном море, без Севастополя Россия не могла бы действовать в Сирии. Из-за американской авантюры на Украине Россия сегодня выходит в Средиземное море. И ставит свою базу в Средиземном море
Російська база в Середземному морі це ще для американців єрунда. Не говорячи про те, що Росія за півгодини своїми ракетами може зробити із США радіоактивну пустелю (так грозяться росіяни), Росія перейшла на новий етап боротьби із США. Ракети якось ще можна порахувати і підписати якісь договора по їх стримуванню. Але Росія почала встановлювати на глибині вздовж побережжя США термоядерні пристрої потужністю 100 Мегатонн кожен. Їх неможливо знайти. Цунамі від їх підриву знищує все на сотні км від берега. А потім росіяни дивуються,чого це США вважають їх головною загрозою для існування США.
Orest Jj _ 01.01.2018 13:33
IP: 77.52.104.---
Orest Jj:
Как евреям в пустыне, иранцам понадобилось 40 лет, чтобы новое поколение что-то поняло и чему-то научилось на уроках хомейнизма.

Такого я в Иране не припомню: слышатся откровенно антиисламские лозунги. "Смерть Хезбалле"?

Это ведь цитата из Корана ("Партия Аллаха – они и есть побеждающие").

Как можно мусульманину такое орать? То есть – реально достали. Назревает небывалое.

Кстати, как там с "широкой международной антитеррористической коалицией", о которой шумели и Путин со товарищи, и продажные востоковеды вроде Наумкина и Звягельской?

На улицах иранских городов кричат "Смерть России!" "Ни Газа, ни Ливан, наша жизнь – Иран!"

Без Ирана у Путина кто на Ближнем Востоке остался? Асад и ливанские террористы. Широким фронтом.

Михаил Крутихин
Orest Jj _ 01.01.2018 13:15
IP: 104.155.61.---
В последний месяц перед новым 2018 годом, товарооборот между Россией и Украиной вырос на 20%, как сообщает представитель Российских Железных Дорог Алефтина Нефёдова: – из России на Украину было отправлено 65 вагонов стекломоя с Новомосковского хим. завода.
Этот продукт наиболее популярен среди украинцев, в период Новогодних праздников.
Oleksiy Osiv _ 01.01.2018 13:09
IP: 46.211.105.---
Наші судді – це піздєц. Ситуація безвихідна – тільки масові розстріли врятують батьківщину
Orest Jj _ 01.01.2018 12:44
IP: 77.52.104.---
Orest Jj:
Anatol Zubenko:
Orest Jj:
Anatol Zubenko:
Огород Рака, коалицией во главе с американцами, был стерт с лица земли, они там уложили более 10 тысяч жителей своими бомбардировками.
- Россия там и рядом не была.
Кадры с убитыми детьми в Алеппо видели во всем мире...Убийство своих, вместе с окружившими их повстанцами, ракетами, тоже факт. Теперь, во всем мире, отношение к русским как к подлым убийцам...
Смотрированные кадры в серьёз принимали только х/охлы, по причине своей тупости, ты и АВМ так и сидите в ЮТ, всю порнографию в себя впитываете как в мочалку.
Россия с размахом Гитлера отпраздновала день предателя Власова.

В России состоялось очередное празднование 12 июня, или Дня Власова, как его правильно стали называть. Но история не стоит на месте, она сделала очередной символический шажок. И шажок этот, увы, пока в ту сторону, что генерал Андрей Андреевич мог бы радостно потирать ладони
Orest Jj _ 01.01.2018 12:21
IP: 35.195.88.---
Anatol Zubenko:
Orest Jj:
Anatol Zubenko:
Огород Рака, коалицией во главе с американцами, был стерт с лица земли, они там уложили более 10 тысяч жителей своими бомбардировками.
- Россия там и рядом не была.
Кадры с убитыми детьми в Алеппо видели во всем мире...Убийство своих, вместе с окружившими их повстанцами, ракетами, тоже факт. Теперь, во всем мире, отношение к русским как к подлым убийцам...
Смотрированные кадры в серьёз принимали только х/охлы, по причине своей тупости, ты и АВМ так и сидите в ЮТ, всю порнографию в себя впитываете как в мочалку.
Orest Jj _ 01.01.2018 12:01
IP: 35.195.174.---
Anatol Zubenko:
Город Рака, коалицией во главе с американцами, был стёрт с лица земли, они там уложили больше 10 тысяч жителей своими бомбардировками.
– Россия там и рядом не была.
Orest Jj _ 01.01.2018 11:53
IP: 35.189.212.---
Anatol Zubenko:
Orest Jj:
Anatol Zubenko:
В Сирии, что то не хватило одного "эсминца", там американцы ссыканули и бросили своих террористов, и со злости в Раке убили 10 тысяч невинных людей ковровыми бомбардировками.
- а что ты за американцев то писка дро/чишь?
- ты для них как был бы/дло так и останешься!
Я не за американцев. Я против тупости россиян, которых американцы в очередной раз использовали...Или они вам заплатили, чтобы вы убили 37 тыс. мирных жителей?Сомневаюсь...в очередной раз-деды сражались...
– ты чи бредишь уже от стекломоя!?
Orest Jj _ 01.01.2018 11:04
IP: 77.52.104.---
Orest Jj:
Orest Jj:
Вас хо/хлов можно пустить под раздачу на любую тему, а вы только Олимпиаду муссируете.
Мне легко с вами вести беседы, как я недавно я писал: – хох/лы это тупые мещане.
Взадов, как скажешь. Ради тебя – хоть "Коршуном" по Кремлю:

DefenseOne: Баллистические ракеты, летящие из КНДР, GBI США будут сбивать над Россией
Так говорит генерал Лори Робинсон (Lori Robinson), которая возглавляет Северное командование США и североамериканское командование по аэрокосмической защите. К концу года в США будут развернуты 44 наземных перехватчика GBI (Ground-Based Interceptor) GMD (Ground-based Midcourse Defense): 40 в Форт-Грили, Аляска и четыре на авиабазе Ванденберг, штат Калифорния. Если предотвратить конфликт с КНДР не удастся, эти перехватчики станут последней линией обороны Америки от северокорейских ракет.
Orest Jj _ 01.01.2018 10:58
IP: 35.195.174.---
Orest Jj:
Вас хо/хлов можно пустить под раздачу на любую тему, а вы только Олимпиаду муссируете.
Мне легко с вами вести беседы, как я недавно я писал: – хох/лы это тупые мещане.
Корупція1388 Порошенко4 Уряд реформ417 Зеленський51 Aтака Путіна1270
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Мустафа Найем

Ми виконали 95% плану півріччя: 450 одиниць ОВТ передали замовникам

Олексій Братущак

У сусідньому купе знову гвалтують жінку. Чому Україна ховається за дверима?

2
Ірина Федорів

Попсуй (Заблоцька) не балотуватиметься від ''За майбутнє'', бо вона ''зашкварена''

3
Володимир Фесенко

Щоденник місцевих виборів-2020 (26 липня – 9 серпня 2020 р.)

Олексій Братущак

ЄС та "ЄС" розійшлися у своїх оцінках виборів у Білорусі

11
Ірина Федорів

Як ''клеїти'' виборців: ''Нові обличчя'' вкрали слоган ''Слуги народу''

Костянтин Матвієнко

У питанні визнання виборів президента Білорусі Україні слід зайняти консолідовану позицію з ЄС

46
Галина Янченко

Підсумки року: Які рішення парламенту українці оцінили найбільше?

2
Тимофій Бадіков

Лікарі та пацієнти страждають від недосконалої електронної системи охорони здоров'я

Олексій Братущак

"Буду відвертим". Пане Зеленський, ви взагалі про що і про кого?

9
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter