Роман Маселко

Маленька брехня для прикриття великого обману?

31 грудня 2017, 15:33

"Маленька брехня громадських активістів – все заради ПІАРу?" – під таким заголовком у переддень Нового Року з'явилась новина... Ні, не на типових "зливних бачках", а на офіційній сторінці та сайті Вищої ради правосуддя.Що ж змусило працівників ВРП відірватись від нарізки новорічного олів'є та писати такі гостроти проти активістів? Виявилося, що це було відповіддю на мій пост, де я згадав навіть не саму Вищу раду правосуддя, а обіцянку Президента, дану у 2015 році під час програмного інтерв'ю Першому національному.

Тоді Президент сказав: "Я не приймаю, коли судді-хабарники, коли судді, які засуджували автомайданівців, судді які засуджували політичних лідерів опозиції через кругову поруку, будуть думати, що їм це мине. Вони будуть у в'язниці".

Я згадав ці слова, бо саме 29 грудня 2017 року, акурат на 4-ту річницю поїздки автомайдану до Межигір'я, Петро Порошенко підписав Указ про призначення суддями Світлани Захарчук, Марини Антонюк та Марії Зелінської. Це саме ті судді, які в часи Революції Гідності засуджували невинних за поїздку до резиденції Януковича. Отже, Президент обіцяв їм в'язницю, а натомість надав право безстроково носити суддівську мантію та здійснювати "правосуддя".

Одразу відповім тим, хто нагадує про повноваження Президента: мовляв, він не може не призначити суддів, на яких внесено подання Вищої ради правосуддя. І взагалі – не Президент проводить відбір, призначення і звільнення суддів. Так, але хіба Президент садить у в'язницю? Чому тоді він стверджував, що ці судді будуть там? Мова не про безпосередні дії Президента, а про вектори руху, які безумовно визначає саме Президент. Тому говорити "при чому тут Президент", коли саме він ініціював реформу, яка призводить до таких результатів, це те ж саме, що говорити – "при чому тут Янукович, він же ж не розстрілював Небесну Сотню і не уповноважений керувати беркутами".

Вочевидь саме нагадування про невиконані обіцянки Президента змусило Вищу раду правосуддя так бурхливо реагувати і зробити звинувачення щодо мене, яке елементарно спростувати.

Я заявив, що ці судді "засуджували автомайданівців". І вони таки засуджували. Невинних. За неіснуючі порушення. На підставі сфальшованих документів. Усі троє.

Для прикладу, ось рішення судді С. Захарчук

Марина Антонюк позбавляла автомайданівців прав керування транспортними засобами, а Марія Зелінська штрафувала абсолютно невинних водіїв за поїздку до Межигіря.

Дійсно, ні Вища рада правосуддя, ні Вища кваліфікаційна комісія суддів не визнала ці факти достатніми, щоб не призначати цих суддів. Але чи такі рішення є обгрунтованими та справедливими?

Нагадую, що відповідно до п. 48 Перехідних положень Закону "Про судоустрій та статус суддів" ВРП має право не вносити подання про призначення судді при наявності обставин, які можуть негативно вплинути на суспільну довіру до судової влади у зв'язку з таким призначенням. Чи призначення "суддів Майдану" на посади безстровоко позитивно вплине на і так лежачу довіру до суду? Отож.

Давайте більш детально проаналізуємо, які рішення виносили ці судді і чи справді не було підстав для їх непризначення.

Суддя Подільського районного суду м.Києва Світлана Захарчук.

Ця суддя розглядала три справи, що мали стосунок до поїздки до Межигір'я 29.12.13. В одній із справ вона чітко для себе ідентифікувала, що власник автомобіля дійсно не мав жодного стосунку до акцій протестів. До цього водія вона не застосувала санкції та закрила провадження.

Зате інших двох, які не заперечували свою причетність до Євромайдану, вона позбавила прав керування транспортними засобами, незважаючи на те, що водії надавали докази їхньої невинуватості і у справі не було жодних доказів їхньої вини. Один з водіїв (Олександр Катруша), взагалі у той час, коли його начебто зупиняли працівники ДАІ, був у зовсім іншому місці на тренуванні з волейболу. На суд він привів 3-ох свідків та просив витребувати дані з камер відеоспостереження, але суддя Захарчук відкинула усі клопотання та докази та визнала його винним. До речі, на її засіданні були спостерігачі, яким вона забороняла робити будь-яку фіксацію судового процесу. Але вони таки зробили аудіозапис і те, як Захарчук вела цю справу можна послухати тут .

Ще одне рішення про позбавлення прав вона винесла щодо Дробота О.П.

Обидва рішення судді С.Захарчук були визнані Апеляційним судом м.Києва незаконними та скасовані у звязку з відсутністю події правопорушення. Одне з рішень виносив діючий член ВРП – М.Худик

Тимчасова спеціальна комісія рішенням від 19 травня 2015 року N31/02-15 визнала у діях Захарчук порушення присяги і рекомендувала її звільнити. Однак Вища рада юстиції (як тоді називалася ВРП) хоча і встановила порушення у її діях, вирішила, що підстав для звільнення немає та направила цю справу у Вищу кваліфікаційну комісію суддів. Я був одним з адвокатів Олександра Катруші і ми навели аргументів, чому С.Захарчук порушила присягу, однак Вища рада юстиції повністю їх проігнорувала і навіть не згадала про них у своєму рішенні. Але член ВРП Андрій Бойко написав окрему думку, де чітко вказав, що дії С.Захарчук заслуговують на її звільненняРішення С. Захарчук нічим не відрізняється від рішень, за які ВРП звільняла інших суддів, але вона уникла звільнення завдяки прецеденту "Чауса-Бенедисюка". Тоді ВРЮ потрібно було зберегти на посаді суддю Чауса, який виніс "потрібне" рішення по справі Корбана. Внаслідок цього був створений прецедент – одне неправосудне рішення не є підставою для звільнення. Завдяки цьому багато суддів Майдану уникли відповідальності, у т.ч. Захарчук. І саме ВРП є відповідальним за створення такого правила.

До речі, доповідачем по справі С.Захарчук була член Вищої ради правосуддя та переможець конкурсу до Верховного Суду Алла Лесько. Її дії як члена ВРП при розгляді даної справи стали однією з підстав винесення Громадською радою доброчесності висновку про невідповідність Алли Лесько критеріям доброчесності.

Ви не знайдете у відкритому доступі Рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів по судді С.Захарчук. І тільки з допису ВРП ми дізнаємось, що ВККС взагалі не знайшла у діях Захарчук жодних порушень.

ВРП декілька раз переносила розгляд питання, щодо С.Захарчук, але 07 листопада 2017 року таки внесла подання про призначення її безстроково, незважаючи на звернення від громадських організацій, що це вкрай негативно вплине на довіру до судової влади.

Суддя Шевченківського районного суду м.Києва Марина Антонюк.

Ця суддя не лише виносила рішення стосовно учасників поїздки до Межигір'я, але на пряме питання просто брехала членам ВРП, що не виносила таких рішень. Однак вона винесла, як мінімум, дві постанови про позбавлення прав керування, повязаних з поїздкою до Межигіря (справа N761/47/14-п та N761/2801/14-п). Таку ж неправду М.Антонюк вказала у Декларації доброчесності.

Звертаю увагу, що суддя ретельно приховує факт винесення цих рішень і до сих пір ви не знайдете рішень Антонюк щодо автомайданівців у Реєстрі судових рішень.

А уникла вона покарання разом з відомим суддею О.Лінником, який нещодавно виніс знущально м'який вирок тітушководу Юрію Крисіну. У серпні 2014 року за скаргою Павла Петренка стосовно Лінника та Антонюк було порушено дисциплінарну справу. Ця справа лежала у ВККС і вже чинний склад ВККС, який очолює Сергій Козьяков протягом року нічого не робив, а потім припинив провадження щодо неї ... у зв'язку із пропуском строку притягнення до відповідальності.Окрім справ Майдану вона засвітилась у дуже цікавій справі одеського сепаратиста Антона Давидченка. Завдяки зміні реального строку на умовний він втік до Росії, де в ефірі заявив, що йому вдалось виїхати з України завдяки корумпованості українських судів.

Але усе це не завадило їй отримати подання від Вищої ради правосуддя на безстрокове суддівство.

Суддя Соломянського районного суду м.Києва Марія Зелінська.

Ця суддя категорично заперечує, що вона позбавляла когось прав керування транспортними засобами. І це дійсно правда. Я ніколи не стверджував, що вона це робила. Але ця суддя у часи Майдану притягнула, як мінімум, трьох учасників поїздки до Межигір'я до відповідальності у вигляді штрафу (справа 1, справа 2, справа 3) [/URL]. Водіїв під час суду не було, у матеріалах не було підтвердження їхньої вини, рапорти були сфальшовані. Але суддя вирішила, що вони винні.Одна з цих водіїв – Юля Волкова, чий автомобіль 23 січня 2014 року на пров. Кріпосному було вщент розбито беркутівцями. Вона навіть не знала, що її судили за ту поїздку.

І суддя явно лукавить, коли стверджує, що не знала про засудження автомайданівців, бо сама ж скасувала свою постанову на підставі спеціального Закону "Про недопущення переслідування...". Тобто вона сама їх ідентифікувала як учасників акцій протесту.

До речі, М.Зелінська відповідно до п. 13 ч. 2 ст. 3 Закону "Про очищення влади" підлягає люстрації і має бути звільнена за сам факт винесення таких рішень. Департамент люстрації Мінюсту подавав такі звернення, але ВРП відмовилась звільняти суддів. Наразі справа знаходиться у суді.

Рішення усіх трьох суддів є аналогічними сотням інших рішень, які виносились з метою переслідувань учасників акцій протестів, базувались на фальсифікованих документах та неіснуючих порушеннях, а також містять очевидні ознаки неправосудності. Ці рішення є предметом розслідування у рамках кримінального провадження, що здійснюється Департаментом спеціальних розслідувань ГПУ. Окрім того є дані, які засвідчують що вони виносились на підставі вказівок з Адміністрації Президента Януковича. Про такі вказівки дала покази одна з членів ВРП – Ірина Мамонтова. Також є дані, що у Шевченківському суді такі рішення виносились під тиском колишньої голови цього суду – Мєлєшак О.В. Тобто усі ці рішення не були результатом помилки, а на виконання вказівок з метою переслідування учасників протестів.

Таким чином, жодної неправди стосовно суддів у моєму пості не було, а брехнею є заголовок новини ВРП про "маленьку брехню активістів".

Кілька слів про інші аргументи у дописі ВРП.

"Сам по собі факт розгляду певної категорії справ не є і не може бути підставою для звільнення судді" – пишуть високооплачувані спеціалісти з ВРП. Але чомусь забувають, що є Закон "Про очищення влади" (т.зв. люстрацію), відповідно до якого підставою для звільнення суддів є сам факт притягнення ними до адмінвідповідальності осіб, звільнених у подальшому від відповідальності за спеціальним законом "Про недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань, та визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України" від 21.02.2014 N743-VII. Тому таке твердження ВРП, користуючись термінологію самоє ВРП, є брехнею.

Ще ВРП наводить дуже цікаву статистику – "166 суддів були звільнені за скоєння істотного дисциплінарного проступку у період з 1.01.2017 по 1.12.2017. Таких масових звільнень в системі не було за весь період діяльності Ради." Я навіть заскріню це твердження.Це викликає щире здивування, бо за даними сайту ВРП за весь 2017 рік Радою було прийнято рішення про притягнення до відповідальності усього 96 суддів, з яких лише 56 – про звільнення На даний момент 6 рішень про звільнення вже скасовано самою ВРП. Тобто максимум 50 суддів звільнено за порушення. А загалом за 2,5 роки діяльності цього складу ВРП звільнено лише 10 % від загального числа "суддів Майдану". Тобто 166 звільнених суддів – чергова "маленька брехня".

Але хочу звернути увагу на найважливіший момент. ВРП обґрунтовує свою позицію тим, що і ВРП, і ВККС належно перевірили усі наведені факти щодо суддів і дійшли висновку, що цих суддів не можна звільняти. При цьому вказують недостовірну інформацію. Зокрема, стверджується, що "рішення та мотиви їх прийняття оприлюднені". Однак це неправда – рішення ВККС щодо цих суддів, не є публічними, їх немає на сайті ВККС і ніхто не може ознайомитися з ними.

І цей меседж найстрашніший. Бо для "оновлених" ВРП та ВККС, які відповідають за реалізацію судової реформи і які постійно хвалить Президент засудження невинного не є перешкодою для призначення такого судді безстроково, а що вже говорити про покарання. Байдуже цим органам і на очікування суспільства, яке вимагає очищення від таких "суддів". Байдуже і на довіру до суду, яка за таких призначень не має жодних шансів зрости. Очевидно, що і ВРП і ВККС мають іншу мету

За таких обставин обіцянки Президента, щодо результатів судової реформи матимуть долю обіцянки про покарання суддів, які засуджували автомайданівців.

Брехнею ВРП намагаються приховати черговий великий обман усього суспільства в його очікуванні на справедливі та чесні суди.

І саме ці рішення ВРП, ВККС, Президента, а не тривожні пости активістів провокують ненависть до суддів і недовіру до судів та судової реформи.

Коментарі — 133
Anatol Zubenko _ 01.01.2018 10:39
IP: 94.153.158.---
Orest Jj:
Системы вооружений, которые сегодня появились, никогда бы они не появились, если бы Крым не был российским, и они полностью покрывают американские базы в Румынии и дальше. Они не дают возможности ни одному иностранному кораблю просуществовать в Черном море более 15 минут, если Россия этого не хочет.

Из-за того, что Россия получила Севастополь Россия восстанавливает 5-ю эскадру в Средиземном море, без Севастополя Россия не могла бы действовать в Сирии. Из-за американской авантюры на Украине Россия сегодня выходит в Средиземное море. И ставит свою базу в Средиземном море, положив конец любым американским планам создать огромный военный перевес не только количественно, но и стратегически над Россией. В дополнение ко всем разработкам, который входят в строй сейчас в российской армии.
Помечтай. Одного эсминца хватит,чтобы отправить всю вашу эскадру к ансамблю песни и пляски и уничтожить Севастополь... Смотри лучше Олимпиаду, там будет Украинский флаг!
Orest Jj _ 01.01.2018 10:39
IP: 77.52.104.---
Orest Jj:
Взадов, оригинал:

...В Российской империи были крепостные театры, где холопы услаждали помещиков. И даже гастролировали. Сегодня, конечно, крепостного права нет, но схожесть с зависимостью от титульных спонсоров прослеживается. Отсюда и желание угодить хозяину и отработать вложенные денежки.
Стране в очередной раз вмазали по сопатке. Ожидаемо. Не понимаю, почему такое удивление это вызывает у чиновников, как будто позорища в Бразилии не было.
Равно как не понятно, где все-таки ответные действия? Где реакция великой страны, руководство которой встает стеной на защиту своих граждан?
Видимо, понимание, что Россия – великая страна, присутствует только у нас в головах. Или у тех, кому нужен газ и нефть подешевле. Или кредит многомиллиардный простить.
Остальным же можно все.
Сегодня мы "лежим" и рассуждаем о нашем величии. А ракеты падают... И гимна России на ОИ мы не услышим...
Orest Jj _ 01.01.2018 10:36
IP: 35.205.42.---
Дед Мороз со Снегурочкой перешли Крымский мост и в Крыму начался Новый Год!!!
_ABM_ _ 01.01.2018 10:32
IP: 77.123.77.---
На Сахалине пошумели и спалили дотла 25-метровую елку.
Факельное шествие в честь Дня рождения Степана Бандеры началось с Сахалина.
youtube.com/watch?v=S-Q7-kdW5FQ&feature=share
Євген Романишин _ 01.01.2018 10:31
IP: 35.195.177.---
Прошу переглянути інтервю з директором Інституту трансформації Олегом Соскіним в інтернет-газеті "Народний оглядач": "Земля обітована: чим украінські євреї відрізняються від ізраїльських"По його інформації 60% депутатів Верховноє зРАДИ євреї,керівник уряду Гройсман не має вищої освіти. Ми для них гої.Українці з Новим 7526 роком по трипільсько- украхнському календарю,у нас глибоки коріння, перемога за нами!!!
_ABM_ _ 01.01.2018 10:25
IP: 77.123.77.---
_ABM_:
Orest Jj-Запердоленко=Взадов=Семижопов:
Самое главное достижение России в этом году: она похоронила...превосходства... которое они планировали достичь в 2018−20 годах.
Мало того -...если бы не произошло то, что произошло на "майдане", ... не было бы того, что есть сейчас...
Запердоленко, вітаю з Днем народження Степана Андрійовича!
Слава Україні!!!
Orest Jj _ 01.01.2018 10:23
IP: 35.195.88.---
Anatol Zubenko:
Русские в Рио то же были лишены флага, но заняли общекомандное третье место.
Сейчас ставки подняты и неспортивные англосакцы, от страха перед Россией, идут на самые подлые и низкие неспортивные действия, но их потуги напрасны, Русские Спортсмены и без Олимпиады выступают на всех мировых соревнованиях и всегда занимают призовые места.
Мир знает что Россия это самая сильная спортивная держава.
– а украинцы будут там присутствовать, или все их спортсмены уже сортиры моют в Польше?
_ABM_ _ 01.01.2018 10:23
IP: 77.123.77.---
Orest Jj:
Самое главное достижение России в этом году: она похоронила...превосходства... которое они планировали достичь в 2018−20 годах.
Мало того –...если бы не произошло то, что произошло на "майдане", ... не было бы того, что есть сейчас...
Запердоленко, вітаю з Днем народження Степана Андрійовича!
Слава Україні!!!
Orest Jj _ 01.01.2018 10:11
IP: 77.52.104.---
Roman Hrynyk:
Orest Jj:
Ваша цитата непогано характеризує сутність "російської душі": а саме ницість, бажання все опаскудити, всіх принизити. Правда і те що серед росіян є винятки, приведені вище: Николай Костомаров, Сергей Есенин, Федор Тютчев, Иван Ильин.
просьба, когда отвечаете Orest Jj указывайте конкретнее к какому именно вы обращаетесь.
Если ко мне, айпи 77.52...- можете писать, Orest Jj, если к айпи 35.195... или другой – пишите Взадов, Жопов, Запердоленко. Это бывшие ники этого гастарбайтера с Воронежа (товарисч сам себе придумывал), который украл мой ник.
Anatol Zubenko _ 01.01.2018 10:09
IP: 35.205.42.---
Orest Jj:
Roman Hrynyk:
Orest Jj:
Ваша цитата неплохо характеризует сущность "русской души": а именно низость, желание все облить грязью, всех унизить. Правда и то что среди русских есть исключения, приведенные выше: Николай Костомаров, Сергей Есенин, Федор Тютчев, Иван Ильин.
"Среди Русских есть хоть исключения", но среди хо/хлов одно сплошное бы/дло и готовое продать мать родную, ради куска сало брошенного с барского стола.
Какое исключение? Путин? Єто тот,кто отправил спортсменов выступать на Олимпиаде под белым флагом?
Orest Jj _ 01.01.2018 10:09
IP: 35.205.42.---
Самое главное достижение России в этом году: она похоронила надежды США, что они достигнут абсолютного военного превосходства над РФ, которое они планировали достичь в 2018−20 годах.

Мало того – на Украине Россия выиграла полностью. Совершенно с другой точки зрения, о которой вообще никто не говорит. На начало майдановского мятежа в Румынии заканчивали строительство баз, и если бы не произошло то, что произошло на "майдане", если бы Россия не взяла бы Крым, сегодня у России не было бы того, что есть сейчас. Когда Россия взяла Крым, она нейтрализовала все базы в Румынии.

США, начиная авантюру на Украине, преследовали конечную цель выдавить Россию из Севастополя, похоронить надежды на Черноморский российский флот. Сегодня же у России из Крыма полная власть над Черным морем.
Orest Jj _ 01.01.2018 10:08
IP: 35.195.176.---
Системы вооружений, которые сегодня появились, никогда бы они не появились, если бы Крым не был российским, и они полностью покрывают американские базы в Румынии и дальше. Они не дают возможности ни одному иностранному кораблю просуществовать в Черном море более 15 минут, если Россия этого не хочет.

Из-за того, что Россия получила Севастополь после европейско-американской авантюры на Украине, Россия восстанавливает 5-ю эскадру в Средиземном море, без Севастополя Россия не могла бы действовать в Сирии. Из-за американской авантюры на Украине Россия сегодня выходит в Средиземное море. И ставит свою базу в Средиземном море, положив конец любым американским планам создать огромный военный перевес не только количественно, но и стратегически над Россией. В дополнение ко всем разработкам, который входят в строй сейчас в российской армии.
Orest Jj _ 01.01.2018 10:02
IP: 35.195.88.---
Roman Hrynyk:
Orest Jj:
Ваша цитата неплохо характеризует сущность "русской души": а именно низость, желание все облить грязью, всех унизить. Правда и то что среди русских есть исключения, приведенные выше: Николай Костомаров, Сергей Есенин, Федор Тютчев, Иван Ильин.
"Среди Русских есть хоть исключения", но среди хо/хлов одно сплошное бы/дло и готовое продать мать родную, ради куска сало брошенного с барского стола.
Roman Hrynyk _ 01.01.2018 09:55
IP: 37.52.65.---
Orest Jj:
Ваша цитата непогано характеризує сутність "російської душі": а саме ницість, бажання все опаскудити, всіх принизити. Правда і те що серед росіян є винятки, приведені вище: Николай Костомаров, Сергей Есенин, Федор Тютчев, Иван Ильин.
Orest Jj _ 01.01.2018 09:54
IP: 77.52.104.---
Orest Jj:
Взадов, ничего я не утаивал – просто перевел часть слов и выражений в приличный формат. Подобная "феня" для поголовья Мордора удобоварима в силу их менталитета, но выглядит по- быдлячему в приличном обществе.
Ты хочешь, что бы твоих состайников считали быдлом? Как скажешь – буду давать цитаты в оригинале.
Например так:
Короче, славься, Отечество...ты в говне.
.
Orest Jj _ 01.01.2018 09:34
IP: 35.195.177.---
Orest Jj:
Orest Jj:
Украинцы скакали там, не потому что дебилы. У них был серьезный мотив, и он никуда не делся. Все прогрессивное украинское общество – мещанское, оно имеет низкий уровень культуры и рассуждает мещанскими категориями. В этом обществе Запад ассоциируется с источником всех благ и комфорта. Там хорошая архитектура, красивые шмотки, там тепло и уютно. Россия же в глазах украинского мещанства – полная противоположность Западу.
Скакали на майдане, потому что хотели сбросить русско-донбасского Януковича и отдаться Западу. Никто не вникал в тонкости євроінтеграції. Запад ведь дерьмо не предложит, у него этого просто нет. Он такой богатый и успешный, вон и у нас тоже наведет порядок, как у себя – и заживем, надо только ему отдаться.
Эта точка зрения не изменилась.[/QUOTE
Ты не полностью процитировал эту истину, утаил правду от Ондрейко, а это не хорошо!
– зачем вы хо/хлы такие брехливые, от этого и жизнь у вас нехорошая.
Orest Jj _ 01.01.2018 09:20
IP: 77.52.104.---
Orest Jj:
Украинцы скакали там, не потому что дебилы. У них был серьезный мотив, и он никуда не делся. Все прогрессивное украинское общество – мещанское, оно имеет низкий уровень культуры и рассуждает мещанскими категориями. В этом обществе Запад ассоциируется с источником всех благ и комфорта. Там хорошая архитектура, красивые шмотки, там тепло и уютно. Россия же в глазах украинского мещанства – полная противоположность Западу.
Скакали на майдане, потому что хотели сбросить русско-донбасского Януковича и отдаться Западу. Никто не вникал в тонкости евроинтеграции. Запад ведь дерьмо не предложит, у него этого просто нет. Он такой богатый и успешный, он и у нас тоже наведет порядок, как у себя – и заживем, надо только ему отдаться.
Эта точка зрения не изменилась.
Взадов, как приличный раб на галере ты вже взялся за весло?
Orest Jj _ 01.01.2018 09:05
IP: 35.195.88.---
Украинцы скакали там, не потому что дебилы. У них был серьезный мотив, и он никуда не делся. Все прогрессивное украинское общество – мещанское, оно имеет низкий уровень культуры и рассуждает мещанскими категориями. В этом обществе Запад ассоциируется с источником всех благ и комфорта. Там хорошая архитектура, красивые шмотки, там тепло и уютно. Россия же в глазах украинского мещанства – полная противоположность Западу.
Скакали на майдане, потому что хотели сбросить русско-донбасского Януковича и отдаться Западу. Никто не вникал в тонкости евроинтеграции. Запад ведь дерьмо не предложит, у него этого просто нет. Он такой богатый и успешный, он и у нас тоже наведет порядок, как у себя – и заживем, надо только ему отдаться.
Эта точка зрения не изменилась.
Ірина Северина _ 01.01.2018 08:44
IP: 91.214.85.---
Крах судової реформи є сьогодні очевидним фактом. Нуль, нуль і ще раз нуль. Цього ніхто не пробачить.
Orest Jj _ 01.01.2018 07:42
IP: 77.52.104.---
Andrey Kononenko:
...В характере украинского народа преобладает личная воля, а в российском преобладает всеобщность. Для украинца коренным образом связь людей основывается на взаимном согласии и может распадаться по их взаимной воле.
Россияне стремятся закрепить необходимость и неразрывность единожды установленной связи, а саму причину установления отнести к Божьей воле и, следовательно, изъять от людской критики.
Коллектив для украинца не то, что для россиянина. Для первых – это добровольная организация людей. В Украине каждый член громады – независимая личность, самобытный собственник. Обязанность его в громаде только в сфере взаимной безопасности и выгоды каждого.
Для россиянина коллектив – выражение общей воли, поглощающей личную самобытность каждого...

Николай Костомаров: "Две русские народности". 1861 год.
Олександр Філіпов _ 01.01.2018 07:31
IP: 46.200.21.---
""""Декларация доброчесности"""...и это у особей у власти в Украине????...хахахаха
Orest Jj _ 01.01.2018 07:29
IP: 77.52.104.---
Andrey Kononenko:
Orest Jj:
Да и вообще странно у вас получается: украинская народность любит сытно поесть, но русскоязычные достигают этого, переходя на другой язык, а украиноязычные каким-то другим способом:)
Но где и когда русскоязычные отказывались в пользу украинского или другого языка, да ещё ради материальных благ? Где вы этот бред откопали?:)
"Завет Майдана: лучше с Западом потерять, чем с Россией найти"
29.12.2017 – 15:49
Евгений ГОРДИЕВСКИЙ
George Kozak _ 01.01.2018 05:54
IP: 91.219.223.---
Просто он – ПОЦ!
Volodymyr_R _ 01.01.2018 01:40
IP: 31.128.85.---
судова система по порошенківські – це ганьба держави і біда народу
Andrey Kononenko _ 01.01.2018 01:18
IP: 188.163.73.---
Orest Jj:
Да и вообще странно у вас получается: украинская народность любит сытно поесть, но русскоязычные достигают этого, переходя на другой язык, а украиноязычные каким-то другим способом:)
Но где и когда русскоязычные отказывались в пользу украинского или другого языка, да ещё ради материальных благ? Где вы этот бред откопали?:)
Україна та Європа932 Уряд реформ316 Aтака Путіна1114 Корупція1116 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter