Олег Медведєв Приватний політичний консультант, політтехнолог

Молодець Схеффер, що не став надувати кульки та пускати бульби разом з Януковичем

28 лютого 2008, 11:13

Генсек НАТО правильно зробив, що проігнорував Януковича. Чому б кервіник такої потужної органіації мав витрачати час на участь в піар-трюках регіоналів, мета яких далека від тематики, якорю опікується Альянс. Було б дивно, якби Схеффер зголосився допомагати Януковичу в операції з незаконного по суті захоплення влади Партією Регіонів. Нездатність прийти до влади законним та чесним шляхом – це неначе прокляття над Партією Регіонів, тому вона й цього разу вже майже протягом півроку! паралізує роботу Верховної Ради з метою повернутися у владні кабінети – і це цілком схоже на повзучий державний переворот. Відтак переговори з Януковичем має вести не коаліція, а Служба безпеки. І тим більше не Схеффер.

Крім того, хіба в очах Заходу Янукович не виглядає блазнем після того, що він реально зробив для вступу України до НАТО, а найголовніше, підвів під це законодавчу базу, разом з своїими однопартійцями підтримавши в 2003 році закон про нацбезпеку, який тепер просто зобов'язані виконувати і Ющенко, і Тимошенко, і, до речі, сам Янукович.

Я вже не говорю про "Стратегію економічного та соціального розвитку України на 2004-2015 рік", де Янукович планував вступ до НАТО на 2008 рік. Копії відповідних сторінок цього документу вже неодноразово демонструвалися в ефірах. Після того, як позаминулого тижня на "Свободі" Єфремов навіть не кліпнувши оком твердив, що насправді такої книжки немає, я не полінувався відкопати її в бібліотеці Національного інституту стратегічних досліджень. Я далекий від думки, що Янукович з його талантами додав хоча б рядок до 400-сторінкової монографії, але в книзі чорним по білому написано, що "Загальне керівництво підготовкою Стратегії здійснював Прем'єр-Міністр України В.Ф. Янукович". Я розумію, що Януковичу було приємно підпсиатися під розумною книжкою, хоча його розум до цієї книжки і не причетний. Але Янукович має розуміти, що, привлавснивши плоди чужої праці, він як "проффессор" несе відповідалність за її зміст.

І останнє, раз вже згадано ту "Свободу". Боляче за державу, де такі як Єфремов та Богословська претендують на формування зовнішньої та безпекової політики. Вони непогані спікери, достатньо в цілому освічені люди, принаймні Богословська. Але навіть вчасно одягнені окуляри не можуть приховати, що в питаннях зовнішньої політики та безпеки пані Богословська – повний неук та невіглас, не говорячи вже про Єфремова, Кисельова чи Сухого. В дискусіях щодо НАТО за кілька місяців вони примудрилися не сказати жодного слова правди. Я готовий зазначене панство просвітити особисто, а Інні Герамнівні готовий показати на карті, де розташована Іспанія.powered by lun.ua
Коментарі — 150
Селянка _ 28.02.2008 13:26
IP: 82.193.105.---
Вельмишановний пане Ігоре_з_Києва мене приємно вразило,що Ви не знаєте хто такий Міллер.Але для нашої країни було б краще щоб на час свого візиту дорогу до нього забула пані Тимошенко.
Марс5 _ 28.02.2008 13:26
IP: 77.122.188.---
Справу у тому, що верхівка ПР, КПУ, СПУ, ПСПУ і т.п. вже давно живуть за соціально-економічними (але не гуманітарними!) стандартами НАТО. але з піною у рота виступають проти того, щоб українське суспільство жило за тими ж стандартами, бо у "бузувірському" натівському суспільстві: 1) накладають штрафи на прем'єрів за порушення правил парковки авто, а на їхніх рідних за безквитковий проїзд в електричці (!!!); 2) політики, чиновники і т.д. при невідповідності доходів та витрат стають предметом уваги відповідних спецслжб як можливі шпигуни, наркоділери...; 3)...При бажанні кожна мисляча людина може продовжити цей перелік.
Ігор_з_Києва _ 28.02.2008 13:21
IP: 193.93.185.---
Цікаво було б провести експеримент: запропонувати всім галубим типу "лмк" та йому подібним "проффессоррам" обміняти проживання в Україні на постійне проживання в Германії. 99% відразу ж погодяться. І жоден не скаже "не поїду бо Германія – країна НАТО". Януковичі з Ахметовими ховають накрадене не в Україні, і боронь Боже не в Росії, а на заході – в країнах НАТО. Лікуються та відпочивають в Іспанії – країні НАТО. Дітей своїх навчають в Англії – країні НАТО. Тому що всі знають – НАТО – це добробут, це високий рівень життя, це безпека, це елітний клуб, куди кого попало не запрошують. А коли в України з'явився шанс не те що стати членом цього клубу – просто помріяти про таке в майбутньому – галубая кодла підняла крик. Бо "мужик із Маскви" сказав ніззя. А своїх мізків подумати що добре, а що погано – як ніколи не було, так і немає. Дуже хочеться жити в країні без НАТО? Є така країна. Досить близько до вас, лмк. Підказати, як називається? Чи може самі "вспомнітє"? До речі, там якась програма є сприяння переселенню таких як ви – хто вас тримає?
Профессорр _ 28.02.2008 13:20
IP: 69.217.73.---
к_ Ігор_з_Києва. Вот, видишь, Игореша, – только стоит появиться на горизонте мистеру медведеву, и все окружающие сразу же начинают заражаться исходящей от него голубой энергией. Я, конечно, не отрицаю ни твое, ни медведева право вступать в интимные отношения с мужчинами, но мне глубоко противны и такие "мужчины", и идеи, которые они пропагандируют. Хотя я примерно понимаю мотивы, по которым вы оба вступили на этот скользкий путь. Выглядело это примерно так: Ты, Игореша, с самого детства хотел жить в материальном благополучии и, при этом, пользоваться всеобщим уважением и признанием твоих "выдающихся" способностей. Но, к твоему несчастью, никаких особых талантов не было, а были только ничем не подкрепленные огромные амбиции. И осознание того, что время уходит, а ты еще никто и зовут тебя никак ужасно тяготило тебя. Но в один прекрасный для тебя день один знаменитый политтехнолог и евроатлантист, отрабатывая хозяйские деньги, проводил публичную агитацию вступления в НАТО, а ты на этом мероприятии присутствовал. Mr. Евроатлантист предложил показать тебе, где на карте расположена Испания, и научить другим евроатлантическим хитростям, и Ты, желая сблизиться с влиятельным человеком, радостно согласился. Дома у политтехнолога он угостил тебя вином, показал карту, а потом, посмотрев в окно на февральскую метель, предложил остаться у него до утра. Ты тоже с радостью согласился. Всю ночь мистер учил тебя премудростям европейского стиля жизни, и теперь ты сидишь и защищаешь его в блоге.
лмк _ 28.02.2008 13:19
IP: 89.105.229.---
28.02.2008 13:12___ Жмайло
Хорошо Вам, в Австралии, жить вдали от г Медведева со товарищи. Они на Вашу жизнь не влияют. А у нас в стране, который год катавасия и конца и края не видно. Белые приходят- грабят, оранжевые приходят- грабят, голубые туда же. Теперь поговаривают они в радугу сольются и тогда нам совсем конец. Одна надежда- в Австралию рвануть.
wanted _ 28.02.2008 13:14
IP: 78.137.23.---
28.02.2008 12:55___ Ігор_з_Києва
В виконанні наказів ви з вашим пРезидентом розумєтесь добре... Самим би ще трохи навчитись думати. Лайкою ти принижуєш перш за все самого себе.
Историчка _ 28.02.2008 13:13
IP: 91.124.217.---
10 років тому, 25 грудня 1991 року, у Національній Академії наук України було створено Інститут стратегічних досліджень (з 4 березня 1992 року – Національний інституту стратегічних досліджень).
Жмайло _ 28.02.2008 13:12
IP: 58.107.1.---
Шановний пане Олеже, завжди з цікавістю і увагою перечитю Ваші дописи. Згоджуюсь з Вашою думкою і поважаю Ваш талант. Мабуть дошкулили добре, що стільки черви виповзло з під гнилої колоди. В тому і суть їхнього існування. Янукович і ПР вже давно скомпромінтували себе не тілки в себе дома, але й в інших країнах заходу де сприймають його тільки через своє дипломатичне виховання. Дивлюь часто програму "Свобода" Шустера і робиться соромно за невихованість деяких наших так званих політиків. Далеко їм до демократї. Богословська, попри її "шанованого" стажу юриста, годилася б в кандидати на пілота у фабриці мітл. Працюйте далі п. Олеже з гідністю. Щасти Вам з далекої Австралії.
вермутЪ _ 28.02.2008 13:05
IP: 193.239.180.---
Пака лохи пяляцца в пиродачу где гавкает бабуинна ие будут крутить. лохам нуны зрелисча.
лмк _ 28.02.2008 13:05
IP: 89.105.229.---
28.02.2008 12:58___ Ігор_з_Києва
Ой, Вы про Тимошенко и без меня знали... Простите, я Вас совсем за недоумка принимаю. а зря... простите А про кого Вы еще знаете, а?
зеро _ 28.02.2008 13:03
IP: 92.49.195.---
Можна довго згадувати образи від Росії і татаро-монголів, але ворог зараз не стоїть на наших кордонах))) Дурень думкою багатіє.
лмк _ 28.02.2008 13:00
IP: 89.105.229.---
28.02.2008 12:55___ Ігор_з_Києва
Да. ладно... Кто вам позволит приказывать. Так, из-за подворотни тявкать будете. не более.
pavlina _ 28.02.2008 13:00
IP: 194.44.243.---
Шустіка з Росії ніхто не виганяв-він по добрій волі поїхав з неї працювати на Отєчєство під соусом київської демократії. Це раз.
По -друге, я не буду повторюватися для чого ця програма має бути закрита.Розумні люди розуміють про що я.
І по третє. Прикро чи вірніше обідно за країну лише тому, що пані Тимошенко ну дуже вже хоче бути президентом і робить все наперекір Ющенку.
Немає ніякої коаліції демократичної. Є тільки бажання мать Терези дорватися до крісла президента ось і все. Якби була коаліція, вона б не сідала за стіл переговорів з антиукраїнськими силами. Думаю знайшли б спосіб працювати якби хотіли.
Ось тут направду за країну обідно-що могли б зробити і семимильними кроками, якби не дерлися за крісло.
Я була ярим прихильником введення президентського правління і залишаюсь ним. Наші політичні бики повинні піти геть з арени і дати дорогу молодим людям. Протягом 10 років країною повинні керувати президент і декілька прагматичних менеджерів в наведенні ладу як політичного так і економічного. Інакше ми з того болота українського не виліземо ніколи.
Баласту від КПУ і Партії Гандонів суспільство повинно позбутися.
Фсє в сад!!!!!!!!!
Ігор_з_Києва _ 28.02.2008 12:58
IP: 193.93.185.---
лмк -

Я не згадував хто такий Міллер, і не знаю хто це такий. І тим більше не згадував Тимошенко, бо хто така Тимошенко я знаю. Тож у вашому твердженні – "Вы тут же вспомнили и Миллера, и гТимошенко" – відразу дві брехні. Втім те що ви брехун було ясно і без зайвих доказів.
Ігор_з_Києва _ 28.02.2008 12:55
IP: 193.93.185.---
Коли якийсь "wanted" заявляэ – "Котрий рік вже жду що мене почнуть агітувати" відразу згадуються "Операція Ы та пригоди Шуріка" – розказуй, розказуй, як космічні кораблі бороздять Бальшой Тєатр, а я посплю...
Розказувати галубим придуркам про переваги НАТО – все одно що кидати бісер перед свинями. Галубой казьол розуміє лише хороший удар палицею по тупій хамській морді. Тоді він зразу стає смирним галубим казлом і починає виконувати накази.
лмк _ 28.02.2008 12:53
IP: 89.105.229.---
28.02.2008 12:45___ Ігор_з_Києва
Вот видите, достаточно перейти на освоенный Вами уровень языкового развития, и Вы тут же вспомнили и Миллера, и гТимошенко. Теперь, что касается партийных привязанностей, то, смею Вас уверить, что у меня нет симпатий ни к одной из перечисленных цветных групп.
галушка _ 28.02.2008 12:52
IP: 195.39.249.---
"Проффесорр"-ученый, конечно же, в кавычках,простите великодушно!
галушка _ 28.02.2008 12:48
IP: 195.39.249.---
"Проффесорр"--У кого что болит,тот о том и говорит! Вы это как истинный ученый очень хорошо знаете!
wanted _ 28.02.2008 12:47
IP: 78.137.23.---
28.02.2008 12:39___ Ігор_з_Києва
Сказав, аби не мовчати? Навіщо їм шукати іншу країну, якщо їхня позиція спіпадає з більшістю?
PS Я за них не голосував, але в цьому підтримую.
Ігор_з_Києва _ 28.02.2008 12:45
IP: 193.93.185.---
Один мужик... в Маскве живет... дешевый базарный уровень тупых галубых казлов...
Ігор_з_Києва _ 28.02.2008 12:43
IP: 193.93.185.---
лмк -

Во-первых, автор не предлагал себя обсуждать. Если уж обсуждать, то статью все ж таки, а не автора. Это даже тупому галубому казлу должно быть понятно.
лмк _ 28.02.2008 12:41
IP: 89.105.229.---
28.02.2008 12:36___ Ігор_з_Києва
А хто такий Міллер?
А так. один мужик. в Моске живет. У него в приемной Тимошенко еще пять часов присидела, пока он туда-сюда ходил. Тимошенко знаете?
wanted _ 28.02.2008 12:40
IP: 78.137.23.---
28.02.2008 12:26___ зеро
Доводити переваги демократії не буду.
Ігор_з_Києва _ 28.02.2008 12:39
IP: 193.93.185.---
Для "wanted" -

А чому б "галубим" не пошукати собі іншу країну? Тим більше, що і шукати недовго, і ходити далеко не треба?
лмк _ 28.02.2008 12:37
IP: 89.105.229.---
28.02.2008 12:30___ pavlina
Знакомые симптомы... Из России Шустера уже прогнали. Теперь наши патриоты не довольны. Причем здесь передача. Нечего на зеркало кивать, коли рожа кривая.
ONLINE
Корупція1443 Зеленський75 Україна та Європа1132 Aтака Путіна1289 Мовне питання189
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter