Олег Скрипка Український музикант, вокаліст, лідер гурту "ВВ", засновник Міжнародного фестивалю "Країна мрій"

Післямова від мого спілкування із фейковим ''Аваковим''

22 квітня 2017, 16:53

Учора для мене склався пазл істерії із насаджуванням в інформаційному полі країни теми "гетто". Про це – далі.

А наразі мої щирі і глибокі вибачення тим, хто сприйняв, як власну образу, мої слова, висмикнуті із контексту і вплетені у канву інформаційної диверсії. Друзі, повірте, я нікого не хотів образити.

Інформаційна картинка для мене склалася після серії дивних телефонних дзвінків учора. Люди із того боку представлялися помічниками голови МВС, говорили від його імені, давали оцінки політичній ситуації...

Зрештою, подзвонив "дехто" за міським телефоном 044-290-19-97, хто назвався Арсеном Аваковим. Зізнаюся, відчув деякі недолугості у мові "міністра", але не мав підтверджень цього. Тож розмовляв із умовним міністром з належною повагою. Але, відчуваючи підозри, записав розмову. Прослухати її можна на моїй офіційній сторінці у Facebook...

"Міністр" випитував моє ставлення до РФ, розмірковував про заходи безпеки на Євробаченні, запитував мою думку щодо розвитку подій на Донбасі.

Зрештою, запропонував увійти до складу громадської ради МВС, аби таким чином публічно обговорювати і вирішувати гострі питання мовної політики...

Відчуття щодо участі пранкера з'явилися пізніше, коли уважно прослухав запис. Звернув увагу на особливості мовлення і слабку поінформованість "Авакова". Мої друзі звернулися до справжнього заступника міністра МВС, який підтвердив ці побоювання. Таким чином переконався, що моїм співрозмовником був не пан Арсен Аваков.

Навіщо це робилося,можна тільки здогадуватися... Але вважаю цей телефонний пранк ланкою подій, спрямованих не суто проти мене. Радше – проти України. Із використанням болючих суспільних тем і насаджуванням від мого імені ідеологем, сказаних в іншому місці, в інший час і щодо іншої ситуації.

Це вже не перша інфоатака, зрежисована проти мене. Пам'ятаю у 2004 році, мені в уста вклали фразу про Донбас оточений колючим дротом. І тепер саме там – блокпости і війна. Тепер моделюється гетто. До цього залучені вже й телефонні хулігани. Ті самі "вовани", що пробивали захищені канали зв'язку, "розігруючи" Петра Порошенка, Реджепа Ердогана, Олександра Лукашенка чи Джона Маккейна.

Українське суспільство розбурхують, змушують нас виправдовуватися, втрачати час на цькування один одного. Аби, зрештою, не дати українському світу мати гідні позиції в Україні. Такі, як французький світ має у Франції, чеський – у Чехії, литовський – у Литві, а російський – у РФ...

Попри усе це, я вірю, що українці пишатимуться рідною мовою і культурою. Попри підступи ворогів і власну байдужість. Іще раз вибачаюся перед тими, хто сприйняв зовнішню інформаційну диверсію, як власну образу.

Україна поважає мову і культуру усіх національних меншин. Не ставлю під сумнів право кожного говорити і думати рідною мовою. Але й українці, які складають у державі більшість, мають право вимагати поваги щодо своєї культури і мови. Так ми разом збудуємо свій український світ.

Вважаю цю тему для себе вичерпаною. Крапка.

powered by lun.ua
Коментарі — 198
Vladimir Khotenko _ 02.05.2017 20:13
IP: 195.189.48.---
Чтобы не было "инфоатак", пан Скрипка, научитесь следить за языком. За своим собственным, в первую очередь. Независимо от языка, на котором изъясняетесь. И тогда тема будет исчерпана. А не иначе и точка.
LYCIV_OLGA _ 28.04.2017 09:00
IP: 104.199.59.---
Андрій Астальский:
(закінчення)
...Тож – треба "подивитися правді в очі"!... Якщо нинішня влада злочинна, система не зламана, то народ (поки що – у переважній більшості, тобто – більшість з нас) – звичайнісінькі терпіли і холуйня!
LYCIV_OLGA _ 28.04.2017 08:59
IP: 104.199.51.---
Андрій Астальский:
Цікаво, що питання благочинних проектів, яке розкрив Олег у новому блозі, народ хвилює значно менше, аніж мовні скандали. Суспільство серйозно хворе...
На морі "мирної української громадськості" (морі укровати/валянків) – завжди хвилювання, а то і шторм, якщо пару днів немає ніякої можливості когось ненавидіти, та розлючено і люто кидатися на будь-якого, хто хоч щось сказав "не так". При цьому це "море" воліє самозабутньо "рвати вышиваТку на грудях" з-за яких-небудь дорнів або лоліт, але вперто дивиться на світ очима олігархічних ЗМІ і принципово не бажає помічати тих, хто десятиліттями (!) сидить у них на шиї (навіть ніжки звісив)...
Погодьтеся – НЕ МОЖНА ПОВАЖАТИ ЧИ РОЗУМІТИ (і це ще – "дуже м΄яко кажучи") НАРОД (???), який вийшов на фестиваль-майдан, поклав Небесну сотню, кладе тисячі на Донбасі, але тупо спостерігає за свавіллям/розгулом/шабашем олігархічних контрреволюціонерів від "миздобулів" Порошенка & С°!!!
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 28.04.2017 08:55
IP: 35.187.99.---
Николай Чаварга:
(закінчення)
3) Завжди пропоную всім бажаючим – а) зрозуміти/знайти "своє місце" у сучасних процесах; б) "на людей поглядеть и себя показать"; в) долучитися до дискусії з даних питань – ОЗНАЙОМИТИСЬ З FACEBOOK-ГРУПОЮ "ПРОГРЕССИВНЫЙ КАПИТАЛИЗМ" –...facebook.com/groups/467655566772349/, або з низкою публікацій на "Хвиля нет" (список досить великий, можу привести, але краще – "не тут і не зараз")
4) Щодо того "Як це все можна зробити/Хто все це буде робити" – у блозі Сергія Дацюка "Чи можна відвернути сповзання України в прірву?" від 27.03.17. – LYCIV_OLGA від 27.03.2017 21:42, 21:46, 21:46, 21:51;
та –...facebook.com/Концепция-перманентной-легитимности-1429060857115058/?fref=ts

...Ну, "десь так"...Сподіваюся, що "більшість питань" – "зняті"!
LYCIV_OLGA _ 28.04.2017 08:51
IP: 35.187.121.---
Николай Чаварга:
1) Ваші "питання "погоджуюсь – не погоджуюсь"" – я "де-то, як-то" прогледіла... Прошу мене вибачити, але я не "вишу" постійно на УП. Тому не хвилюйтеся – Ви мене НІЧИМ НЕ ОБРАЗИЛИ (!) і чиїсь звинувачення Вас у "нетолерантному ставленні" до мене – мені абсолютно незрозумілі і вкрай дивні.
2) ВАШІ ІДЕЇ – ПІДТРИМУЮ ПОВНІСТЮ!
Твердо переконана, що НАМ ПОТРІБНА ДЕОЛІГАРХІЗАЦІЯ – "наші" олігархи повинні бути позбавлені активів, які були виведені з державної або псевдо-державної власності, всього що було "приватизовано" на фальшивих конкурсах з підставними учасниками або взагалі внаслідок рейдерських схем. Все це повинно бути повернуто в державну власність за схемою реприватизації "Криворіжсталі" з погашенням заплаченої олігархами суми після повторного продажу на відкритих аукціонах. При цьому завжди наполягаю (!), що ЦЕ НЕ МАЄ НІЧОГІСІНЬКО СПІЛЬНОГО З "ВІДІБРАТИ І РОЗДІЛИТИ"!
(див.закінчення)
Николай Чаварга _ 27.04.2017 20:23
IP: 188.163.73.---
LYCIV_OLGA:
...
Краще будемо щось думати/робити, задля того щоб позбутися ЦІЄЇ/ТАКОЇ (відверто антиукраїнської/антинародної) влади! (Але це – "вже зовсім інша "історія""...)
- Так я і думаю, і пропоную. Я стверджую, що:
1) Україна пограбована до нитки світовою закулісою, плюс війна московитів;
2) Я бачу тільки один реальний спосіб Звільнення з-під чужого гніту – націоналізація всього і вся. Закуліса в таких умовах покидає країну перебування, як таракани при відсутності в квартирі води – не виживають вони без води. Не треба їх і душити.

З цього приводу я два рази задавав Вам питання на рахунок "погоджуюсь – не погоджуюсь". При негативній відповіді треба викладати свої аргументи і свій спосіб зільнення. Мене тут навіть звинуватили в нетолерантному ставленні до Вас. Чим я Вас образив?
Николай Чаварга _ 27.04.2017 20:11
IP: 188.163.73.---
Андрій Астальский:
Цікаво, що питання благочинних проектів, яке розкрив Олег у новому блозі, народ хвилює значно менше, аніж мовні скандали. Суспільство серйозно хворе...
- Це для вас цікаво, бо зовсім не розумієтеся в світі. Навіть нормальний сільський мужик в Африці ДОБРЕ розуміє, що двоязичіє (і двоправославіє) в кінцевому рахунку приведе до розпаду країни. Навіть такі доброзичливі народи як чехи і словаки розійшлися в основному через мовне питання, хоча, на їх щастя, ніхто з сусідів не провокував їх на розпад.
Андрій Астальский _ 27.04.2017 19:50
IP: 37.52.209.---
Напевно, доброчесність, це те, що могло би врятувати суспільство від злісті, цинізму та прагнення скандалу
Андрій Астальский _ 27.04.2017 19:49
IP: 37.52.209.---
Напевно, доброчесність, це те, що могло би врятувати суспільство від злісті, цинізму та прагнення скандалу
Андрій Астальский _ 27.04.2017 19:47
IP: 37.52.209.---
Цікаво, що питання благочинних проектів, яке розкрив Олег у новому блозі, народ хвилює значно менше, аніж мовні скандали. Суспільство серйозно хворе...
LYCIV_OLGA _ 27.04.2017 12:55
IP: 104.155.13.---
Николай Чаварга:

"Меня терзают смутные сомненья" (с), що – з-за "нерозторопності" і "повільності" редакції УП та зневажливого ставлення більшості авторів блогів до коментарів під їх творіннями – вже досить скоро більшість притомних дописувачів покинуть УП, і залишаться вони всі (редакція УП та її блогери) "наодинці" з усякими ":" -"семижоповими" і "jut"-амі... Ну, що ж, так тому й бути; кожен власноруч "обирає" свій шлях, тож – ми дуже мало що можемо тут змінити...

Краще будемо щось думати/робити, задля того щоб позбутися ЦІЄЇ/ТАКОЇ (відверто антиукраїнської/антинародної) влади! (Але це – "вже зовсім інша "історія""...)
Федор Микула _ 26.04.2017 21:52
IP: 37.55.37.---
Шон Крюшон:
Цей археолог som- jut – Крюшон, що косить під юриста, явно зросійчений іудей- вихрест совкового партєйного разліва...Послєдній із могікан, що веде історичні розкопки...Невдозі сам стане іскопаємим...
Николай Чаварга _ 26.04.2017 16:59
IP: 188.163.73.---
LYCIV_OLGA:
...! НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО "МОДЕРАЦІЮ" – припиніть сприяти поширенню образливої, – як для окремих користувачив, так і для всіх українців, – рашистської пропаганди!
Чи ви змагаєтесь за звання "Найбільш антиукраїнський сайт українського сегменту Інтернету"?...
- Я вас підтримую у всьому, але зроблю зауваження: чи можна чогось чекати-вимагити від якоїсь УП, якщо інший УП (український президент) також є антиукраїнським? Вони (і ще багато хто!!!) діють в одній упряжці. і це буде тривати доти, поки в Україні власність не перейде в руки Держави. Причиною затягування війни в Луган/доні є боротба за нашу Землю – Україну треба опустити економічно і морально до рівня, коли доля України стане для народу байдужою, тоді вони приберуть всіх нас до своїх рук – від зрадників і звичайних людей і до патріотів.

Жаль, що цього не розуміє Скрипка. Хай подивиться на свою колегу – Лижечко – і прикине їх наживу під час війни за Україну.
LYCIV_OLGA _ 26.04.2017 10:16
IP: 104.199.59.---
ШАНОВНА РЕДАКЦІЯ УП, щоб ні в кого не виникали подібні думки – "ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО НА УП АКТИВНО ДІЄ ПІД ПРИКРИТТЯМ АГЕНТУРА ФСБ" (bayda2013 _ 23.04.2017 09:40 у блозі Олексія Братущака "Бакси в лоб, то бакси в лоб" від 22.034.17) – будь ласка – НЕ ПОРУШУЙТЕ ВАМИ Ж ВСТАНОВЛЕННІ "ПРАВИЛА"! НЕ ЗАБУВАЙТЕ ПРО "МОДЕРАЦІЮ" – припиніть сприяти поширенню образливої, – як для окремих користувачив, так і для всіх українців, – рашистської пропаганди!
Чи ви змагаєтесь за звання "Найбільш антиукраїнський сайт українського сегменту Інтернету"?...
LYCIV_OLGA _ 26.04.2017 09:44
IP: 104.199.57.---
(закінчення)
Тож НАГАДУЮ ВСІМ – БУДЬ ЯКІ "РОЗМОВИ-ДІАЛОГИ" з цим навіженим параноїком Шон Крюшоном – ЦІЛКОВИТО БЕЗГЛУЗДІ (типичный "мартышкин труд")! ТОЖ І – НЕ ТРЕБА ДАРЕМНО "ГОДУВАТИ ТРОЛЯ"! (Звісно – якщо тільки – ви не переконаний (або, навіть, штатний) "годівник" таких особин)
LYCIV_OLGA _ 26.04.2017 09:43
IP: 35.189.192.---
(продовження)
Тож – нічого дивного в тому немає, що для Шон Крюшона справжній українець тільки той, хто повністю русифікований. Бо він нащадок цілого роду зрадників україни, які впродовж століть (!!!) "вірою і правдою" слугували Російської імперії, з радістю лляли українську кров не за Україну, а за "царя-батюшку" та "царицю-матушку", і які припинили почувати себе та бути українцями, а стали "гусарами" з відповідним мисленням і почуттям гумору.
"Доля" на УП цього Шон Крюшона, як і усіх його "реінкарнацій (бувших чи наступних) – ЗАВЖДИ (!!!) однакова – "сконати як шолудивий пес під парканом" (при всіх його фантазіях про його "європейскість"), тобто – більшість його дописів приречені бути видаленими, а сам він – бути "забаненим"!
(див.закінчення)
LYCIV_OLGA _ 26.04.2017 09:42
IP: 35.187.25.---
(продовження)
А ще він чомусь (???) вважає себе приналежним до козаків (???), хоча ще у "Франція розкрила нові "домовленості" з ворогом?!" у блозі Анатолія Гриценко, Александр 1 _ 27.07.2015 15:40 писав цьому "важкому випадкові" (бувшому тоді jut-ом) так: "Шановний", та ви справжній аферист... Нагадаю, що я виявив ваше єврейське походження ще тоді, коли ви були під ніком som. Ви тоді ще обрадувались, коли я пожартував з єврейського анекдоту ("som, я вас не знаю, я вас вычислил"), прийнявши мене за свого "козака"...
Тобто – цей "випадок" ще "Бог знає коли" "спалився", як "козачок ЗАСЛАНИЙ", який – далеко не українець, але який наполегливо "б΄э себе в груди" – запевняючи, що він "козацького роду", вперто намагаючись – "хоч тушкою, хоч опудалом" – долучитися до українства, хоча – як колись писав користувач "УП" Антивірус – "його вуха явно стирчать з юдо-рашистсько-комуняцкого племені, прикрашеного царскою георгієвскойю лєнтою".
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 26.04.2017 09:40
IP: 130.211.100.---
(продовження)
Зазвичай він (зараз – Шон Крюшон) СТРАЖДАЄ НА ЯВНУ/ВИРАЗНУ МАНІЮ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ галичанами ("підляшками, греко-католицькими ксьондзами, гірськіми команчами"), всі які – за його термінологією – "єзуїтського семені" (???);майданівцями/ бандерівцями/ націоналістами/ свободівцями/ "правосєками" – тобто всіма громадянами України, які мають українську національну свідомість, та іншими "ворогами людства" та "руSSкава мира". Інколи до цього додаються якись "Олечки Луціви" та інші "тоталітарісти" (???)...
Тобто – він постійно плутає кабінет свого психіатра зі сторінками для коментарів на "УП", тому щиро, не криючись ділиться з нами всіма своїми хворобливими галюцинаціями/мареннями/жахами та привидами.
І при цьому – ще жодному (!) дописувачу жодного (!!) разу на протязі багатьох років (!!!) не вдавалося хоч в чомусь "переконати" або "переспорити" жодну його "реінкарнацію".
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 26.04.2017 09:39
IP: 35.189.192.---
НАГАДУЮ УСІМ, що користувач УП Шон Крюшон – чергова "реінкарнація" одержимого ватяного рашистського пропаганд*она та патологічного брехуна, найбільш відомого як jut, а в передостаньому "втіленні" – Юрій Жага.
Всіх його "іпостасєй" – деякі з яких "прожили" на УП декілька днів, навіть годин – і згадати неможливо!
Багато разів був викритий іншими користувачами УП у брехні та у спробах маніпуляцій, тобто неодноразово ними "макався власним личком у власне лайно", але – з маніакальною впертістю – продовжує з'являтися під новими "ніками". І в кожній його "іпостасі" – його сутність – тваринна українофобія, фанатичне проповідування "руSSкава міра", відсутність логіки, механічна ретрансляція одних і тих самих тем, навіть фраз, зневага, презирство та образи інших – ніколи (!) і ні за що (!) не змінються!
(див.продовження)
virosvit _ 25.04.2017 20:54
IP: 89.252.61.---
Шон Крюшон:
Шон Крюшон:
lohik:
Хто Вам сказав таку...ню?! Навесні ми з приятелем були в Москві і на парі два тижні поспіль спілкувалися з усіма ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ...
Про те, що ніхто там не волає "Х...ку на гілляку!" чи то "Х...в на ножі!" вже мовчу...
Яка жаль, що Вас там не піймали і не повісили. Це було б для нас, як лей на душу. Тоді б двома рашистами поменшало.
nuchuzhyj _ 25.04.2017 19:48
IP: 104.199.57.---
Сергій Олексійович Бут:
nuchuzhyj:
...Я обов'язково прийму участь в обговоренні блогу з приводу стану української мови в Росії, після ознайомлення з конкретними ситуаціями...
... ну, якщо у вас дійсно є таке бажання, тоді для початку простудіюйте "Стан української мови в Російській Федерації" (maidan.org.ua/arch/arch2009/1241589575.html)... 3. Українська мова в Росіі існує, чи існувала в кожному разі станом на 2009 р.
4. В Росіі станом на 2009 р. малися місцевості, де бажаючі мали можливість вивчати українську мову, хоча і, з т.з. автора цієї інфи, держава Росія мала би більше надавати допомоги бажаючим підтримувати українську мовну (та і культурну також) самобутність. В Росіі станом на 2009 р. існували вищі учбові заклади, де готували фахівців з української мови.

Я не помилився в своїх висновках?
nuchuzhyj _ 25.04.2017 19:46
IP: 130.211.100.---
Сергій Олексійович Бут:
nuchuzhyj:
...Я обов'язково прийму участь в обговоренні блогу з приводу стану української мови в Росії, після ознайомлення з конкретними ситуаціями...
... ну, якщо у вас дійсно є таке бажання, тоді для початку простудіюйте "Стан української мови в Російській Федерації" (maidan.org.ua/arch/arch2009/1241589575.html)... Можливо після цього у вас зникне бажання публікувати тут, на форумі інформації про стан каталонської, або ірландської мови в відповідних країнах Європи...
Дякую за посилання.
Перечитав. Попередні висновки:
1. Якось не зовсім зручно оцінювати ситуацію тільки по одному неофіційному джерелу. Правила достовірності вимагають, як мінімум, від трьох.
2. Ця інфа станом на 2009 р. Але ж відомо, що за вісім цих бурхливих років багато-що змінилося чи могло змінитися як у всьому світі, так і самій Росіі. Приклад України дуже яскравий. Змінитися і на краще, і на гірше.
3. Українська мова в Росіі існує, чи існува
Сергій Олексійович Бут _ 25.04.2017 18:03
IP: 176.112.1.---
nuchuzhyj:
...Я обов'язково прийму участь в обговоренні блогу з приводу стану української мови в Росії, після ознайомлення з конкретними ситуаціями...
... ну, якщо у вас дійсно є таке бажання, тоді для початку простудіюйте "Стан української мови в Російській Федерації" (maidan.org.ua/arch/arch2009/1241589575.html)... Можливо після цього у вас зникне бажання публікувати тут, на форумі інформації про стан каталонської, або ірландської мови в відповідних країнах Європи...
Сергій Олексійович Бут _ 25.04.2017 17:48
IP: 176.112.1.---
nuchuzhyj:
. Чи не є важливим обговорити кроки, які небажано було робити, щоб ситуацію з "не такої вже і поганої" не перетворити на "погану".
... в контексті данного бологу – не є.
Сергій Олексійович Бут _ 25.04.2017 17:43
IP: 176.112.1.---
nuchuzhyj:
А чи не були би Ви такі ласкаві замість цих "хитромудрих оцінок" вказати мені на мої конкретні "цинічні або близькоокі неправди"?
... ну що тут хитромудрого??? Української мови в РФ не існує... Робити вигляд, що вам це невідомо і просити якісь додаткові факти – оце й є цинізм... Доречі: ваш нік має якесь відношення до болгарської мови??
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter