Олег Скрипка Український музикант, вокаліст, лідер гурту "ВВ", засновник Міжнародного фестивалю "Країна мрій"

Післямова від мого спілкування із фейковим ''Аваковим''

22 квітня 2017, 16:53

Учора для мене склався пазл істерії із насаджуванням в інформаційному полі країни теми "гетто". Про це – далі.

А наразі мої щирі і глибокі вибачення тим, хто сприйняв, як власну образу, мої слова, висмикнуті із контексту і вплетені у канву інформаційної диверсії. Друзі, повірте, я нікого не хотів образити.

Інформаційна картинка для мене склалася після серії дивних телефонних дзвінків учора. Люди із того боку представлялися помічниками голови МВС, говорили від його імені, давали оцінки політичній ситуації...

Зрештою, подзвонив "дехто" за міським телефоном 044-290-19-97, хто назвався Арсеном Аваковим. Зізнаюся, відчув деякі недолугості у мові "міністра", але не мав підтверджень цього. Тож розмовляв із умовним міністром з належною повагою. Але, відчуваючи підозри, записав розмову. Прослухати її можна на моїй офіційній сторінці у Facebook...

"Міністр" випитував моє ставлення до РФ, розмірковував про заходи безпеки на Євробаченні, запитував мою думку щодо розвитку подій на Донбасі.

Зрештою, запропонував увійти до складу громадської ради МВС, аби таким чином публічно обговорювати і вирішувати гострі питання мовної політики...

Відчуття щодо участі пранкера з'явилися пізніше, коли уважно прослухав запис. Звернув увагу на особливості мовлення і слабку поінформованість "Авакова". Мої друзі звернулися до справжнього заступника міністра МВС, який підтвердив ці побоювання. Таким чином переконався, що моїм співрозмовником був не пан Арсен Аваков.

Навіщо це робилося,можна тільки здогадуватися... Але вважаю цей телефонний пранк ланкою подій, спрямованих не суто проти мене. Радше – проти України. Із використанням болючих суспільних тем і насаджуванням від мого імені ідеологем, сказаних в іншому місці, в інший час і щодо іншої ситуації.

Це вже не перша інфоатака, зрежисована проти мене. Пам'ятаю у 2004 році, мені в уста вклали фразу про Донбас оточений колючим дротом. І тепер саме там – блокпости і війна. Тепер моделюється гетто. До цього залучені вже й телефонні хулігани. Ті самі "вовани", що пробивали захищені канали зв'язку, "розігруючи" Петра Порошенка, Реджепа Ердогана, Олександра Лукашенка чи Джона Маккейна.

Українське суспільство розбурхують, змушують нас виправдовуватися, втрачати час на цькування один одного. Аби, зрештою, не дати українському світу мати гідні позиції в Україні. Такі, як французький світ має у Франції, чеський – у Чехії, литовський – у Литві, а російський – у РФ...

Попри усе це, я вірю, що українці пишатимуться рідною мовою і культурою. Попри підступи ворогів і власну байдужість. Іще раз вибачаюся перед тими, хто сприйняв зовнішню інформаційну диверсію, як власну образу.

Україна поважає мову і культуру усіх національних меншин. Не ставлю під сумнів право кожного говорити і думати рідною мовою. Але й українці, які складають у державі більшість, мають право вимагати поваги щодо своєї культури і мови. Так ми разом збудуємо свій український світ.

Вважаю цю тему для себе вичерпаною. Крапка.

powered by lun.ua
Коментарі — 198
Николай Чаварга _ 23.04.2017 23:48
IP: 188.163.73.---
PS
Попередній допис – безпосередньо для Скрипки, – я вимушений був його дещо урізати, щоб обійти програму.
Николай Чаварга _ 23.04.2017 23:45
IP: 188.163.73.---
Ми в Україні живемо у спотвореному світі. Україномовні громадяни не мають достатньо книжок українською, фільмів, інтернет контенту, відсутня можливість спілкуватися, навчати і виховувати дітей. Україномовні українці живуть у своєму маленькому безправному гетто. Деякі з них віддають своє життя на сході країни за право бути українцем.

- (ця цитата з Вашого форума, на який я не маю доступу). З цитати видно, що Ви справді не в курсі, в чому тут першопричина.

Для початку задайте Гуглу питання: "Письмо 500", а там прочитайте все, що з цим пов'язано. Далі прочитайте Климов Г. "Божий народ", Дэвид Дюк "Еврейский вопрос глазами американца", Джон Рид "Спор о Сионе", Эдуард Ходос "Еврейский синдром-3" (це основна книга), Матвій Шестопал "Евреї в Україні", "Мій Кампф", Генрі Форд (не пам'ятаю назву, не читав), Солженицын "Двести лет вместе".

Прочитавши це, отримаєте другу (третю?) Вищу Освіту. Не прочитаєте – залишитесь "неосведомленным", чому світ спотворений.
Николай Чаварга _ 23.04.2017 23:42
IP: 188.163.73.---
Шановний Олег, то Ви особисто не пропускаєте мої дописи?
Николай Чаварга _ 23.04.2017 22:54
IP: 188.163.73.---
nuchuzhyj:
Николай Чаварга:
А Садовий (24) не є українець?
А що заважає небідній людині Мартиненко створити правдивий "проукраїнський" канал?
Та і Кононенко теж міг би це зробити. Треба продовжувати?
- Якось українці створили газету "Селюківські вісті". Газета по наївності передрукувала статтю харківського рабина Едуарда Ходоса. За це "Селюківські вісті" об'явили антисемітськими, чуть-чуть не закрили, хоча захищав їх сам Ходос і Мороз. А самого Ходоса не чіпали! Не чули? Це було в ті далекі часи, коли ще дещо належало українцям, а Вадим Гетьман ще був живим... не знали?
Николай Чаварга _ 23.04.2017 22:47
IP: 188.163.73.---
Andrey Kononenko:
Николай Чаварга:
Пятый канал точно украинцу принадлежит.
- Ви думаєте, що якщо хтось Червоненко, чи Пінчук, чи Квіт, то це вже українець? – глибоко (на 100 метрів і глибше:-)))) помиляєтесь – Вальцман він, Вальцман. Каплицю побудував, а там портрет св. Петра, написаний з Вальцмана... ви розумієте ціну такої "віри", ви не здогадуєтесь, як вони ржуть, поїдаючи кошерну свининуу? А як будуть сміятися, коли Земля наша стане товаром?

Ось якщо хтось Рабинович, то це точно, що ін не українець, але зворотнє твердження неправильне – Порошнюк не обв'язково українець.
nuchuzhyj _ 23.04.2017 22:36
IP: 35.187.25.---
Николай Чаварга:
А Садовий (24) не є українець?
А що заважає небідній людині Мартиненко створити правдивий "проукраїнський" канал?
Та і Кононенко теж міг би це зробити. Треба продовжувати?
nuchuzhyj _ 23.04.2017 22:27
IP: 35.187.173.---
Сергій Олексійович Бут:
ОК.

Але це: "... І почнуть українську мову дозволяти...", якщо можливо, більш кокретніше. Було би цікаво і корисно.
nuchuzhyj _ 23.04.2017 22:25
IP: 146.148.24.---
Сергій Олексійович Бут:
ОК.

Але це: "... І почнуть українську мову дозволяти...", якщо можливо, більш кокретніше. Було би цікаво і корисно.
Сергій Олексійович Бут _ 23.04.2017 21:58
IP: 176.112.1.---
... оце тільки що почув, а потім перевірив – виявлється відомий всім "Толковый словарь живого великорусского языка" Володимира Даля в дійсності мав назву "Толковый словарь велікорусского наречія русского языка"... Підкреслюю: не "великорусского языка", а "велікорусского НАРЕЧИЯ"... Цікаво... Хто сумлівється – може сам впевнитися – (politiko.ua/blogpost85347)
Andrey Kononenko _ 23.04.2017 21:57
IP: 188.163.73.---
Николай Чаварга:
Б.АУП (антиукраїнська правда знову блокує мене. Може хтось візьметься вставити допис через свій вхід?

nikolay.chavarga#mail.ru
mail.RU? Да вы не только коммунист, но и российский агент.
Andrey Kononenko _ 23.04.2017 21:55
IP: 188.163.73.---
Николай Чаварга:
Пятый канал точно украинцу принадлежит.
Николай Чаварга _ 23.04.2017 21:46
IP: 188.163.73.---
Pavlo Koma:
...Він працював диктором загальноукраїнського національного телебачення і приватно вчив італійську мову. Так можна працювати в Ізраїлі, чи Китаї?


-1) Шустер працював телеведучим, а це дуже суттєво вище, ніж диктор.

2) В Ізраїлі ЗМІ належать євреям, в Китаї ЗМІ належать китайцям... розумієте, в чому справа? – в Україні ЗМІ не належать українцям...
Николай Чаварга _ 23.04.2017 21:39
IP: 188.163.73.---
Б.АУП (антиукраїнська правда знову блокує мене. Може хтось візьметься вставити допис через свій вхід?

nikolay.chavarga#mail.ru
Сергій Олексійович Бут _ 23.04.2017 20:59
IP: 176.112.1.---
Шон Крюшон:
...''Упрямство – удел примитивных'' (Цицерон)...
...не варто, пане ЖАГА, приписувати Ціцерону власні витвори...
Сергій Олексійович Бут _ 23.04.2017 20:26
IP: 176.112.1.---
nuchuzhyj:
...Мова: ірландська та англійська. Основна мова спілкування – англійська. Офіційні документи видаються двома мовами, так само, як двома мовами часто виконані написи на вивісках, дорожніх покажчиках. Ірландська – одна з кельтських мов, її вивчають у школах, нею ведуться деякі передачі на радіо і телебаченні, існує навіть цілком ірландськомовний канал TG4. У побуті ірландська збереглася у деяких селах; Ольстер – графство Донегол, Коннахт – графства Голвей і Мейо, Манстер – Вотерфорд, Корк і Керрі, в основному ж ірландці вживають англійську. З квітня 2005 усі державні службовці зобов'язані використовувати ірландську у діловому листуванні, а назви 2300 населених пунктів і районів країни перейменовано ірландськими іменами...
...це ви цікавий матеріал опублікували... Тільки адресою помилились... Його треба публікувати на російсьтких сайтах... Отам він актуальний... Може подіє... І почнуть українську мову дозволяти...
Сергій Олексійович Бут _ 23.04.2017 20:11
IP: 176.112.1.---
... занадто багато вибачень у Скрипки... Сказані ним слова, на мій погляд, не були якимись занадто вже образливими для когось... Виглядає так, що дехто став в позу "оскорбленной невиннности" і почав розводити "антимонії" щодо Скрипчиної некоректності... Ну, це банальний привід чіплятися до відомої української людини яка має чітку проукраїнську позицію... на відміну від інших, які мають "розмазану" українську позицію (наприклад Андрій Данилко), або взвгалі її не мають (Ані Лорак)...
Pavlo Koma _ 23.04.2017 18:47
IP: 176.106.205.---
Рахуючи пеньки у Міжгір'ї Януковича Савік Шустер все ж таки поклав нову моду в Україні. Так би мовити Нову модну хвилю. Із РФ стали масово присилати популярних ведучих (як правило офіцерів ФСБ) на загальноукраїнські телеканали. Спочатку цих "гібридних медіа працівників" присилали на місцеві канали в Одесу Крим, Донбас... А при Савіку вже і на загальноукраїнські. Не всім же йти в священники в православну церкву Кирила в Україні. Так і почалась гібридна війна, окупація, анексія... Пригадайте. Ургант острит в "Смаке":13.04.2013 "Я порубил зелень, как красный комиссар жителей украинской деревни." Аудитория смеётся.
Чому ж емігрант – заробітчанин досі не має українського громадянства, – спитаєте Ви? Чи може такий диктор працювати в Ізраїлі, чи Китаї? можливо як футбольний оглядач? Але ж він усі ці роки, цілковито без знання української мови, Він працював диктором загальноукраїнського національного телебачення і приватно вчив італійську мову. Так можна працювати в Ізраїлі, чи Китаї?
Mikolaj Kren _ 23.04.2017 18:29
IP: 95.132.151.---
-Vesna-:
Andrey Kononenko:
-Vesna-:
а ми (на відміну від Європи).
Вот ещё один человек выдал подсознательное, что не считает Украину Европой...
Дык... если бы мы были Европой – Путин бы на нас напасть не посмел.
Да и Майдан ради европейских ценностей не возник бы.
...В питанні мети і засобів,мірила і визначення в одній купі-допустимий прийом диспуту.
Особливо коли результат не передбачає ніякого інтересу.А якщо агент представляє домінуючі на
даний час "цінності",підтримувані на офіційному рівні-так і тим паче.
Andrey Kononenko _ 23.04.2017 18:28
IP: 188.163.73.---
-Vesna-:
Andrey Kononenko:
Украина может быть отсталой Европой, но всё же это Европа.
Западная Украина – да.
И восточная.
nuchuzhyj _ 23.04.2017 18:04
IP: 146.148.24.---
Mikolaj Kren:
1. В 1916 року в країні спалахнуло так зване Великоднє повстання, під час якого було проголошено Ірландську Республіку.
У 1919 р. проголошена незалежність Ірландії. Почалася важка і кровопролитна війна за незалежність Ірландії.
8 квітня 1949 – країна стала незалежною республікою.

2. Звісно, коли даючий поради і сам не може зрозуміти, що він радить.
nuchuzhyj _ 23.04.2017 17:50
IP: 35.187.173.---
Михаил Григоренко:
1. За "Скрипника" вибачаюсь. Самому смішно.
2. За Авакова.
Так власне Скрипка і пропонує замінити "толерантність" на "гетто".
Аваков ідеально підпадає під визначення Скрипки: громадянин України, який не є в стані "вивчити" українську мову!
Тому я і не розумію: Ви підтримуєте Скрипку з його "гетто" чи Ви за "толерантність" проти ідеї Скрипки?
-Vesna- _ 23.04.2017 17:40
IP: 35.187.25.---
Andrey Kononenko:
Украина может быть отсталой Европой, но всё же это Европа.
Западная Украина – да.
Почему ж рашка и назначила ее своим идейным врагом.
Andrey Kononenko _ 23.04.2017 17:35
IP: 188.163.73.---
-Vesna-:
Andrey Kononenko:
-Vesna-:
Да и Майдан ради европейских ценностей не возник бы.
Как это не возник бы? А как же парадигма "выбирая европейский курс, Украина возвращается домой, к европейским корням, от которых была оторвана варварами с востока"?
не морочьте голову.
раз стои вопрос "выбирая европейский курс" – значит Европа только на горизонте.
Украина может быть отсталой Европой, но всё же это Европа.
-Vesna- _ 23.04.2017 17:29
IP: 130.211.100.---
Andrey Kononenko:
-Vesna-:
Да и Майдан ради европейских ценностей не возник бы.
Как это не возник бы? А как же парадигма "выбирая европейский курс, Украина возвращается домой, к европейским корням, от которых была оторвана варварами с востока"?
не морочьте голову.
раз стои вопрос "выбирая европейский курс" – значит Европа только на горизонте.
Andrey Kononenko _ 23.04.2017 17:20
IP: 188.163.73.---
-Vesna-:
Да и Майдан ради европейских ценностей не возник бы.
Как это не возник бы? А как же парадигма "выбирая европейский курс, Украина возвращается домой, к европейским корням, от которых была оторвана варварами с востока"?
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

1
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

19
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter