Олег Скрипка Український музикант, вокаліст, лідер гурту "ВВ", засновник Міжнародного фестивалю "Країна мрій"

Післямова від мого спілкування із фейковим ''Аваковим''

22 квітня 2017, 16:53

Учора для мене склався пазл істерії із насаджуванням в інформаційному полі країни теми "гетто". Про це – далі.

А наразі мої щирі і глибокі вибачення тим, хто сприйняв, як власну образу, мої слова, висмикнуті із контексту і вплетені у канву інформаційної диверсії. Друзі, повірте, я нікого не хотів образити.

Інформаційна картинка для мене склалася після серії дивних телефонних дзвінків учора. Люди із того боку представлялися помічниками голови МВС, говорили від його імені, давали оцінки політичній ситуації...

Зрештою, подзвонив "дехто" за міським телефоном 044-290-19-97, хто назвався Арсеном Аваковим. Зізнаюся, відчув деякі недолугості у мові "міністра", але не мав підтверджень цього. Тож розмовляв із умовним міністром з належною повагою. Але, відчуваючи підозри, записав розмову. Прослухати її можна на моїй офіційній сторінці у Facebook...

"Міністр" випитував моє ставлення до РФ, розмірковував про заходи безпеки на Євробаченні, запитував мою думку щодо розвитку подій на Донбасі.

Зрештою, запропонував увійти до складу громадської ради МВС, аби таким чином публічно обговорювати і вирішувати гострі питання мовної політики...

Відчуття щодо участі пранкера з'явилися пізніше, коли уважно прослухав запис. Звернув увагу на особливості мовлення і слабку поінформованість "Авакова". Мої друзі звернулися до справжнього заступника міністра МВС, який підтвердив ці побоювання. Таким чином переконався, що моїм співрозмовником був не пан Арсен Аваков.

Навіщо це робилося,можна тільки здогадуватися... Але вважаю цей телефонний пранк ланкою подій, спрямованих не суто проти мене. Радше – проти України. Із використанням болючих суспільних тем і насаджуванням від мого імені ідеологем, сказаних в іншому місці, в інший час і щодо іншої ситуації.

Це вже не перша інфоатака, зрежисована проти мене. Пам'ятаю у 2004 році, мені в уста вклали фразу про Донбас оточений колючим дротом. І тепер саме там – блокпости і війна. Тепер моделюється гетто. До цього залучені вже й телефонні хулігани. Ті самі "вовани", що пробивали захищені канали зв'язку, "розігруючи" Петра Порошенка, Реджепа Ердогана, Олександра Лукашенка чи Джона Маккейна.

Українське суспільство розбурхують, змушують нас виправдовуватися, втрачати час на цькування один одного. Аби, зрештою, не дати українському світу мати гідні позиції в Україні. Такі, як французький світ має у Франції, чеський – у Чехії, литовський – у Литві, а російський – у РФ...

Попри усе це, я вірю, що українці пишатимуться рідною мовою і культурою. Попри підступи ворогів і власну байдужість. Іще раз вибачаюся перед тими, хто сприйняв зовнішню інформаційну диверсію, як власну образу.

Україна поважає мову і культуру усіх національних меншин. Не ставлю під сумнів право кожного говорити і думати рідною мовою. Але й українці, які складають у державі більшість, мають право вимагати поваги щодо своєї культури і мови. Так ми разом збудуємо свій український світ.

Вважаю цю тему для себе вичерпаною. Крапка.

powered by lun.ua
Коментарі — 198
Andrey Kononenko _ 24.04.2017 22:36
IP: 188.163.73.---
virosvit:
Ще на Майдані я звинувачував спікерів ПСу в тому що вони проект Кремля-Ведмедчука. Вони вже тоді говорили в більшості російською
Ну зачем такие крайности – "проект Кремля-Ведмедчука"? Русских в ПС немало. И они это не особо скрывали. Но какая разница? Главное, что они на стороне независимого украинского государства, а не Украины на российском крючке.
virosvit _ 24.04.2017 21:57
IP: 89.252.61.---
Николай Чаварга:
Николай Чаварга:
Pavlo Koma:
Відмова спілкуватися державною мовою на власній сторінці народного депутата є підозрілою, бо це один із способів знищення Духу українського етносу, який дуже широко викристовує Закуліса. Цілком можливо, що і в випадку Б.Берези це не випадково.
Ще на Майдані я звинувачував спікерів ПСу в тому що вони проект Кремля-Ведмедчука. Вони вже тоді говорили в більшості російською, і потім прийшли туди рядові бійці з Зах. України, та других україномовних областей, які повірили піарщикам ПС. По спорядженню, фінансуванню відчувалось що вони отримують потужну пітримку меценатів, і Росія почала потужну піар-компанію ПСу: візитки Яроша, кроваві націоналісти і т. і. Зауважте, ні один повстанець ПС на Майдані не загинув, тоді як Свободівці положили 19 голів. І досих пір Ярош не пояснив, що він робив в приймальній Януковича 20 лютого, з 09:30 до 11:00, коли якраз масово розстрілювали майданівців.
Микола Злочевський _ 24.04.2017 21:45
IP: 188.163.34.---
Для пані Історички, що іпанулась на своєму фараончику, що лжить в піраміді на Красній площі і на дивізії СС Галичина... Думаю, вона як кандидат фіз. наук розбрться з посиланням. вона ж не пан Жага, який ніяк не второпає, що таке URL.

facebook.com/groups/1626801667564425/permalink/1743754865869104/
Сергій Олексійович Бут _ 24.04.2017 21:35
IP: 176.112.1.---
Оці терміни – москалі, жиди, кацапи, хохли, чурки, "чорномазые" – інтелегентна і вихована особа не використовує... Причина банальна: це вульгаризовані жаргонні позначення національностей, які використовуються в тих випадках, коли про людину хочуть сказати знущально-презирливо... Коли ви кажете КАЦАПИ, МОСКАЛІ, ви завжди повинні памятати, що серед ваших друзів, товаришів, знайомих є оці самі кацапи, москалі... І як вони будуть почувати себе після таких ваших висловлювань... А є люди які уособлють в собі двуликого Януса: напівукраїнець, напів"руский"... В Україні таких багато... І багато хто з них відчуває серйозний дискомфорт в національному питанні... А я наприклад – звірію, коли мене хтось, навіть жартівливо, "любя", називає "хахлом", як це любить робити одна гнида, яка частенько швендяє на форумах УП... Тому, повторюю ще раз: треба виключити такі термі
Anton Svintsitsky _ 24.04.2017 21:32
IP: 104.196.217.---
Олеже ти правильно зробив, що вибачився за слово "гетто." Занадто багато негативних асоціацій з цим словом. Але, так само зрозуміло що в цьоми "гетто" знаходяться саме "україномовні українці". Дивишся на Гройсмана у Харкові, і розмірковуєш, – яку Україну вони обстоюють? Не одного слова українською мовою під час візита премьр-міністра України в українське місто Харків. Не треба соромитись називати речи так як є. Це україномовні зараз в – гетто, в Харкові, Одесі, Дніпрі, подекуди у Київі. І це трагедія для країни, що наша "еліта" настільки недолуга, що не може розгледіти в українській мові національний інтерес держави Україна.
Николай Чаварга _ 24.04.2017 20:47
IP: 188.163.73.---
Pavlo Koma:
На розсуд громади моє спілкування з депутатом Б. Березою, про мову та культуру...
Тетяна Павленко ·Борислав, а чому український депутат говорить російською...? ми розуміємо рідну мову
Borislav Bereza · Вы на моей ЛИЧНОЙ страничке. Я не хамлю, но тут мои правила. И никто не будет мне рассказывать на каком языке ТУТ писать или разговаривать.
- Борислав Береза єврей, це я знаю. Як він там воював в АТО, не знаю. Цілком імовірно, що нормально воював. Треба би послухати Семенченка. Відмова спілкуватися державною мовою на власній сторінці народного депутата є підозрілою, бо це один із способів знищення Духу українського етносу, який дуже широко викристовує Закуліса. Цілком можливо, що і в випадку Б.Берези це не випадково.
Николай Чаварга _ 24.04.2017 20:22
IP: 188.163.73.---
lohik:

.Порошенко – украинец. Я не вижу отличий его менталитета от украинского менталитета.
+++
Так,так...Порошенко украінець...Тільки подейкують, що мама в нього ніби з євреів...І дружина також...
- Про Порошенка я знаю ще з часів гавнЮщенкової президентської гонки. Тпм Вальцман був начальником штабу, чи щось таке. На Закарпатті гавнЮщенка підтримував Балога. Багатьох з тої команди я знав, і якось сказав, що накінець появився хоч один олігарх з українців, а то все євреї та євреї... У відповідь хлопці дружно засміялися, і сказали, що він єврей. Ось це я знаю з перших рук.
Pavlo Koma _ 24.04.2017 17:26
IP: 37.55.35.---
На розсуд громади моє спілкування з депутатом Б. Березою, про мову та культуру...
Тетяна Павленко ·Борислав, а чому український депутат говорить російською...? ми розуміємо рідну мову
Borislav Bereza · Вы на моей ЛИЧНОЙ страничке. Я не хамлю, но тут мои правила. И никто не будет мне рассказывать на каком языке ТУТ писать или разговаривать.
В ВР только на украинском. Привыкайте следить не только за другими, но и за собой.
Тетяна Павленко · як тільки Ви складете мандат тоді – "личная страничка", а доки Ви є представник України в ПАРЕ, то особистої сторінки у Вас немає!!!
Сергій Олексійович Бут _ 24.04.2017 15:54
IP: 176.112.1.---
nuchuzhyj:
...Каталанською мовою говорять в Іспанії та Франції, а також в Італії та Андоррі, зокрема у таких великих містах, як-от Барселона та Валенсія. З 1970-х років ця мова стала офіційною на тих територіях, де нею послуговуються. До цього протягом кількох століть каталанська була заборонена або піддавалася репресіям як в Іспанії, так і у Франції. Каталанська є окремою мовою, а не діалектом іспанської мови...
... ну... загалом цікава загальнорозвиваюча інформація...Якби тільки її розмістити десь на ультраРосійському сайті... І поставити риторичне питання: скільки українських шкіл є в Зеленому Клину, або в Сірому Клину, або в Тюмені тощо... І який стан української мови в тих місцевостях загалом... Почуєте від російських форумчан у відповіь такі метафори і визначення на свою адресу, що бажання дискутувати з ними відразу зникне...
Сергій Олексійович Бут _ 24.04.2017 15:30
IP: 176.112.1.---
Николай Чаварга:
... Ви думаєте, що якщо хтось Червоненко, чи Пінчук, .
... от щодо цих хлопців ви, пане Чаварга, маєте рацію... Але справа в тому, що вони дійсно, в етнічному сенсі, є євреями, – чи на 100%, чи трохи менше.- я не знаю... Але вони (а це
дуже важливо) і позиціонують себе як євреї... Вони приймають надАктивну участь в громадських єврейських організаціях тощо... Тобто, я хочу сказати, що перш ніж оголошувати когось євреєм, треба зясувати, чи дійсно та людина позиціонує себе як єврей... От наприклад, відомий російський політик Борис Нємцов був на 3/4 євреєм, але він був православним і позиціонівав себе як "руссикй"... В такому разі, я вважаю, є помилковим рахувати таку особистість євреєм...
Andrey Kononenko _ 24.04.2017 15:09
IP: 188.163.73.---
Андрій Бай:
Andrey Kononenko:
він з Одещини.Вінниця прост остала базою бізнесу
Тю, а выглядит как с Винницы. Ну значит типичный провинциальный украинец одинаковый что в Одещине, что в Виннице.
Сергій Олексійович Бут _ 24.04.2017 15:08
IP: 176.112.1.---
Николай Чаварга:
... помиляєтесь – Вальцман він, Вальцман. Каплицю побудував, .
...ви ж, пане Чаварга, будете обурюватись, якщо ваші сусіди раптом почнуть вас величать Фельдманом, або ще якимось Крупманом, хоча в цьому власне кажучи ніякого криміналу немає... А справа в тому, що один білоруський блогер "ничтоже сумняшеся", чи то сам додумався, чи то йому хтось запропонував "не за так", запустив в 2014 р. байку, що нібито батько Порошенка має родове прізвище Вальцман, а Порошенко, це дівоче прізвище його матері... Ну, не всі ж безвідмовно "клють" на таку "інфу". Дехто не повірив, і провірив... І зясувалось, що Порошенкова мати в дівоцтві була Григорчук, а Порошенчихою стала тільки коли одружилась з сином Івана Порошенка – Олексієм... Отакі справи... Якщо сумліваєтесь, можу дати посилання на відповідний сайт...
Bogdana Fedun _ 24.04.2017 15:06
IP: 35.187.25.---
Чому ви, пане Скрипка, будучи таким палким захисником української мови, все ж таки розмовляли з псевдо Аваковим російською?
Сергій Олексійович Бут _ 24.04.2017 14:49
IP: 176.112.1.---
nuchuzhyj:
...Але це: "... І почнуть українську мову дозволяти...", якщо можливо, більш кокретніше. Було би цікаво і корисно.
... не зрозумів... Ви хочете, щоб я розповів вам про стан української мови в РФ???? Так це ж "общее место"...
Андрій Астальский _ 24.04.2017 13:29
IP: 37.52.209.---
А далі самі себе переконуємо, що захист наших національних прав, турбота про національний простір в Україні є неприпустимою. Адже можемо отримати звинувачення у шовінізмі. І відтак самі животіємо в українському гетто.
Андрій Астальский _ 24.04.2017 13:26
IP: 37.52.209.---
Нам закидають, що зміцнюючи українську мову ми порушуємо права російськомовних. І замість того, аби захищати свої права, починаємо виправдовуватися. І ця провина формує в нас переконання, що захищаючи українську культуру, ми зазіхаємо на права російськомовних.
Pavlo Koma _ 24.04.2017 13:26
IP: 37.55.35.---
Український народ звільняється з рабства, а мова його досі залишається в московському голодоморному гетто.
Андрій Бай _ 24.04.2017 12:27
IP: 37.115.176.---
Andrey Kononenko:
він з Одещини.Вінниця прост остала базою бізнесу
Микола Злочевський _ 24.04.2017 09:38
IP: 188.163.34.---
Andrey Kononenko:
Николай Чаварга:
.Порошенко – украинец. Я не вижу отличий его менталитета от украинского менталитета.
Если вы считаете себя украинцем, то смотрите на Порошенко как в зеркало:)
Не нравится увиденное? Ну что ж... Такой он, обыкновенный украинец из Винницы, добравшийся до президентства.
+++++
-Vesna- _ 24.04.2017 07:42
IP: 35.187.173.---
Andrey Kononenko:

.Порошенко – украинец. Я не вижу отличий его менталитета от украинского менталитета.
+++
Andrey Kononenko _ 24.04.2017 02:41
IP: 188.163.73.---
Николай Чаварга:
.Порошенко – украинец. Я не вижу отличий его менталитета от украинского менталитета.
Если вы считаете себя украинцем, то смотрите на Порошенко как в зеркало:)
Не нравится увиденное? Ну что ж... Такой он, обыкновенный украинец из Винницы, добравшийся до президентства.
virosvit _ 24.04.2017 00:34
IP: 89.252.61.---
Сергій Олексійович Бут:
Сергій Олексійович Бут:
... оце тільки що почув, а потім перевірив – виявлється відомий всім "Толковый словарь живого великорусского языка" Володимира Даля в дійсності мав назву "Толковый словарь велікорусского наречія русского языка"... Підкреслюю: не "великорусского языка", а "велікорусского НАРЕЧИЯ"... Цікаво... Хто сумлівється – може сам впевнитися – (politiko.ua/blogpost85347)
Для мене теж це було приємним відкриттям. Але уявляєте, що це було для Шила – це ж серпом по яям.
nuchuzhyj _ 24.04.2017 00:10
IP: 104.155.87.---
Pavlo Koma:
В США, у Франції, Німеччині, Іспанії тощо теж всі національноті, але мова одна – мова країни. Я Скрипку із ВВ люблю. Особливо це.
Олег Скрипка та Ле Гранд Оркестр "Щедрик" (мультфільм) YouTube
Погугліть,, переконайтесь.
Каталанською мовою говорять в Іспанії та Франції, а також в Італії та Андоррі, зокрема у таких великих містах, як-от Барселона та Валенсія. З 1970-х років ця мова стала офіційною на тих територіях, де нею послуговуються. До цього протягом кількох століть каталанська була заборонена або піддавалася репресіям як в Іспанії, так і у Франції. Каталанська є окремою мовою, а не діалектом іспанської мови.

Пане Pavlo Koma! Ви не є достатньо освіченою та ерудованою людиною. Це не є бідою до тих пір, доки Ви не намагаєтеся таким здаватися. Краще писати менше, але правдиві речі.

Вибачайте за відвертість.
Николай Чаварга _ 24.04.2017 00:00
IP: 188.163.73.---
Шановний Олег, якщо прочитаєте запропоновану Вам літературу, отримаєте можливість бачити в "ультрафіолетових і інфрачервоних" променях, які зараз Вам, як нормальній і необізнаній людині, не доступні.

Наприклад, Вам стане ясно, чому війна так затягується з нашого боку (корупція там на третьому місці), Вам стане ясно, що війна не закінчиться доти, доки не зробимо Українську Землю товаром (це основна їх мета за всі роки незалежності). Впевений, що Ви не в курсі, що татар хотіли виселити ще в 30-ті роки, ця ідея була реалізована пізніше, але вже заселяли туди москалів...
Pavlo Koma _ 23.04.2017 23:57
IP: 37.55.35.---
В США, у Франції, Німеччині, Іспанії тощо теж всі національноті, але мова одна – мова країни. Я Скрипку із ВВ люблю. Особливо це.
Олег Скрипка та Ле Гранд Оркестр "Щедрик" (мультфільм) YouTube
Погугліть,, переконайтесь.
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

1
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

19
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter