Олег Скрипка Український музикант, вокаліст, лідер гурту "ВВ", засновник Міжнародного фестивалю "Країна мрій"

Післямова від мого спілкування із фейковим ''Аваковим''

22 квітня 2017, 16:53

Учора для мене склався пазл істерії із насаджуванням в інформаційному полі країни теми "гетто". Про це – далі.

А наразі мої щирі і глибокі вибачення тим, хто сприйняв, як власну образу, мої слова, висмикнуті із контексту і вплетені у канву інформаційної диверсії. Друзі, повірте, я нікого не хотів образити.

Інформаційна картинка для мене склалася після серії дивних телефонних дзвінків учора. Люди із того боку представлялися помічниками голови МВС, говорили від його імені, давали оцінки політичній ситуації...

Зрештою, подзвонив "дехто" за міським телефоном 044-290-19-97, хто назвався Арсеном Аваковим. Зізнаюся, відчув деякі недолугості у мові "міністра", але не мав підтверджень цього. Тож розмовляв із умовним міністром з належною повагою. Але, відчуваючи підозри, записав розмову. Прослухати її можна на моїй офіційній сторінці у Facebook...

"Міністр" випитував моє ставлення до РФ, розмірковував про заходи безпеки на Євробаченні, запитував мою думку щодо розвитку подій на Донбасі.

Зрештою, запропонував увійти до складу громадської ради МВС, аби таким чином публічно обговорювати і вирішувати гострі питання мовної політики...

Відчуття щодо участі пранкера з'явилися пізніше, коли уважно прослухав запис. Звернув увагу на особливості мовлення і слабку поінформованість "Авакова". Мої друзі звернулися до справжнього заступника міністра МВС, який підтвердив ці побоювання. Таким чином переконався, що моїм співрозмовником був не пан Арсен Аваков.

Навіщо це робилося,можна тільки здогадуватися... Але вважаю цей телефонний пранк ланкою подій, спрямованих не суто проти мене. Радше – проти України. Із використанням болючих суспільних тем і насаджуванням від мого імені ідеологем, сказаних в іншому місці, в інший час і щодо іншої ситуації.

Це вже не перша інфоатака, зрежисована проти мене. Пам'ятаю у 2004 році, мені в уста вклали фразу про Донбас оточений колючим дротом. І тепер саме там – блокпости і війна. Тепер моделюється гетто. До цього залучені вже й телефонні хулігани. Ті самі "вовани", що пробивали захищені канали зв'язку, "розігруючи" Петра Порошенка, Реджепа Ердогана, Олександра Лукашенка чи Джона Маккейна.

Українське суспільство розбурхують, змушують нас виправдовуватися, втрачати час на цькування один одного. Аби, зрештою, не дати українському світу мати гідні позиції в Україні. Такі, як французький світ має у Франції, чеський – у Чехії, литовський – у Литві, а російський – у РФ...

Попри усе це, я вірю, що українці пишатимуться рідною мовою і культурою. Попри підступи ворогів і власну байдужість. Іще раз вибачаюся перед тими, хто сприйняв зовнішню інформаційну диверсію, як власну образу.

Україна поважає мову і культуру усіх національних меншин. Не ставлю під сумнів право кожного говорити і думати рідною мовою. Але й українці, які складають у державі більшість, мають право вимагати поваги щодо своєї культури і мови. Так ми разом збудуємо свій український світ.

Вважаю цю тему для себе вичерпаною. Крапка.

powered by lun.ua
Коментарі — 198
Andrey Kononenko _ 23.04.2017 13:37
IP: 188.163.73.---
-Vesna-:
Шон Крюшон:
Дешевенько... Бо у "Мордора" в сусідах і Азербайджан, і Казахстан, і Узбекістан і Китай і Фінляндія – і усі почуваються дуже непогано...
Не розумієте ви духу руського міру... а ще взялися його адвокатувати.
О, Джут, вас реабилитировали! Если вы не понимаете русского духа, то вы скорее украинец, чем россиянин? Сегодня день открытий с подачи весны.
Сообщу и я вам открытие. В Сирии в школах начиная с 7-го класса дети теперь изучают русский язык. Кто твм шутил про Новосирию? Это больше не шутка.
Andrey Kononenko _ 23.04.2017 13:32
IP: 188.163.73.---
-Vesna-:
а ми (на відміну від Європи).
Вот ещё один человек выдал подсознательное, что не считает Украину Европой...
valsh01 _ 23.04.2017 12:46
IP: 188.115.149.---
На месте украинцев я бы понял одну несложную аксиому – если вопрос мови-языка поднимается в первые топ-новости СМИ и интернета – это значит нас, украинцев, пытаются отвлечь от чего-то более важного и актуального. От чего отвлекают сейчас? Может, от обнищания населения. Может, от "успехов" в борьбе с коррупцией. Может, от ощущения, что летим в пропасть и третьего Майдана не избежать.
Для оппонентов, которые думают (может, вполне искренне), что перевести себя на общение на другом языке – это просто. Спешу вас разочаровать, это не так. Тут решающую роль играют способности, мотивация и затраченное на это время. Украина, как государство, в этом вопросе пошла вполне цивилизованным и гуманным способом – не закручивать гайки в отношении русскоговорящих, а приложить максимальное усилия, чтобы их дети знали и говорили на украинском языке. Поэтому всё образование, гос.служба переведены на украинский. Пройдет 20 лет, сменится поколение, и на смену придут люди, для которых украинский – родной
-Vesna- _ 23.04.2017 11:57
IP: 130.211.100.---
Шон Крюшон:
Дешевенько... Бо у "Мордора" в сусідах і Азербайджан, і Казахстан, і Узбекістан і Китай і Фінляндія – і усі почуваються дуже непогано...
Не розумієте ви духу руського міру... а ще взялися його адвокатувати.
Николай Чаварга _ 23.04.2017 11:18
IP: 188.163.73.---
Михаил Григоренко:

Олегу-респект.Надо называть вещи своими именами
- Вам тоже респект. Давайте називати речі своїми іменами. Якби наші (але не українські ЗМІ) були на своєму місці, то народ би вже чітко знав, що:
1) Двуязичіє – це неминучий розпад України на декілька частин і нові надії Мордору на повернення сироти в масковське стойло. Це повинен знати кожен громадянин України.

2) Двоправославіє – це також довічні сподівання кацапні на повернення сироти-Украйни в масовське стойло.

3) Незнання своєї історії – це можливість Кацапії маніпулювати фактами з метою повернення в масковське стойло.

4) Чи розуміють це власники вже не наших ЗМІ? – Чудово розуміють, і професійно діють проти України 25 років – ще ніколи так не нищили український Дух, як за роки "незалежності". Особливо за часи Порошнюківської гройсмановщини.

Чи розуміють це рухуї, свобода-хуї, батьківщина-хуї, скотиняківці, каплін-хуї? – розуміють, але Ковбаса і Доллари – понад усе!
nuchuzhyj _ 23.04.2017 11:14
IP: 35.187.25.---
Михаил Григоренко:
Интересно,а каковы перспективы у гр.РФ,к примеру-башкира,не владеющего русским.На какую работу и з.п.он может рассчитывать хотя бы в Башкирии,не говоря уже о других регионах.
И кем его будут считать в РФ-умственно отсталым или оккупантом.
Вся эта болтовня россиян о множестве госязыков в РФ и их равноправии-чушь собачья,не заслуживающая внимания.
Олегу-респект.Надо называть вещи своими именами
Ваш приклад мені не подобається. Без знання російської в Росії тяжко знайти кваліфіковану роботу, а в Україні – без знання української можно. Неважливість мови в своїй же країні – погана ознака. Обмеженнями тут не допоможеш. Скорше – розвитком мови. Просте впровадження може дати зворотній результат. Затрати зростуть, продуктивність впаде. Поганий приклад.
Logic2009 _ 23.04.2017 11:10
IP: 91.196.178.---
Шон Крюшон:
Поэтому, уважаемые модераторы блога...
Шило, чиє б мичало.
Модераторам час видавати розслідування
"Кругообіг ШИЛА в блогах УП".
Тупий юровійськфізик, ФАЗА перетворилась у нуль,
а Ви ще звертаєтесь до модераторів.
На Вас вони звертали увагу у 20 разів більше ніж на
будь-кого.
Шовініст хворий комплексом меншовартості, це Ви -
маніакальний українофоб.
lohik _ 23.04.2017 11:07
IP: 46.118.141.---
Украінську москалі не вчать, бо вважають, що нема потреби...І при прийомі на роботу знання мови не вимагают...Як вони говорять, " А зачем? И так понятно!"...Самі украінці часто ім в цьому підігрують, переходячи одразу у спілкуванні з москалем на російську...Все рівно москаль незадоволений, називаючи украінців націоналістами...Хоча в інших державах москаль мовчить і покірно вимушений вчити іхню державну мову, щоб здати екзамен...Інакше нормальноі посади не одержить...
Михаил Григоренко _ 23.04.2017 10:54
IP: 104.196.110.---
Интересно,а каковы перспективы у гр.РФ,к примеру-башкира,не владеющего русским.На какую работу и з.п.он может рассчитывать хотя бы в Башкирии,не говоря уже о других регионах.
И кем его будут считать в РФ-умственно отсталым или оккупантом.
Вся эта болтовня россиян о множестве госязыков в РФ и их равноправии-чушь собачья,не заслуживающая внимания.
Олегу-респект.Надо называть вещи своими именами
Валерий Лема _ 23.04.2017 10:54
IP: 95.69.202.---
когда уже Вы перестанете спрашивать у клоунов, как нам жить дальше, мы что, цирковые лошади?
nuchuzhyj _ 23.04.2017 10:42
IP: 35.187.25.---
Pavlo Koma:
Що це має спільного з пропозицією Скрипки обмежувати в правах громадян України (не біженців чи претендентів на громадянство), які за оціночною ознакою нездібності вивчити українську мову мали би бути визнаними розумово неповноцінними або відсталими? Ви наводити приклади не до тої проблеми, що стала предметом обговорення.
-Vesna- _ 23.04.2017 08:57
IP: 35.187.25.---
Українське суспільство розбурхують, змушують нас виправдовуватися, ... (с)

Я так думаю – що допоки існує Росія – Україну постійно будуть ставити в позу виправдовування... а це програшна позиція. Хто-хто... а ми (на відміну від Європи) добре знаєм цей 'феномен" під назваю 'руssкая душа".
Тож маємо якось виробити в собі антитіла... буди сусідом Мордору – це тяжкий хрест.
Anatol Zubenko _ 23.04.2017 08:36
IP: 94.153.158.---
Снова пишу. Начинать надо со школы! Платить учителям за преподавание на украинском языке на 25% больше зарплату, как это было в УССР, за преподавание на русском! Клин вышибают клином...
Николай Чаварга _ 22.04.2017 23:11
IP: 188.163.73.---
Семіжопов:
Пидляшские достижения в стукачестве далеко превзошли ''кацапские'' – возьмите хоть сайт "Миротворец''... О, пидляшки! О, команчи! О, банд...ги!


- Знову хотів порівняти Семижопова з гіббоном, та не хочу ображати гіббонів... гіббони ще мають шанс, бо в них нема путіна.
Pavlo Koma _ 22.04.2017 23:06
IP: 37.55.35.---
Беручи приклад з РФ, Уряд Німеччини теж змушує біженців вчити німецьку мову, інакше силою Закону висилають додому.
16 апреля 2014 Закон РФ об обязанности мигрантов подтверждать знание русского языка, истории и законов РФ одобрен Советом Федерации. Члены Совета Федерации одобрили закон, обязывающий мигрантов подтверждать знание русского языка, истории и законов РФ. Закон одобрен в редакции согласительной комиссии.
Документ обязывает подтверждать владение русским языком, знание истории России и основ законодательства РФ иностранных граждан, обратившихся для получения разрешения на временное проживание, вида на жительство, разрешения на работу либо патента.
Установлено, что иностранный гражданин обязан подтвердить владение русским языком, знание истории России и основ законодательства РФ специальным документом, а именно:
-сертификатом о владении русским языком, знании истории России и основ законодательства РФ (такой сертификат будет действителен в течение пяти лет со дня его выдачи
Йосип Швейк _ 22.04.2017 22:55
IP: 78.25.5.---
Коментар видалено автором блогу
nuchuzhyj _ 22.04.2017 22:51
IP: 35.187.25.---
Anatoli Louchak:
За фактом народження громадянином України. У новонароджених знання мови не вимагають. В США також.
Andrey Kononenko _ 22.04.2017 22:48
IP: 188.163.73.---
Шон Крюшон:
Andrey Kononenko:
Шон Крюшон:
Вы прочитали, что я вам показал?
Не смог. Завтра...

Утомили меня Скрипка с П. Морозовым... Спокойной ночи!
Нет-нет, не смог – это отговорки.
Anatoli Louchak _ 22.04.2017 22:40
IP: 35.184.87.---
Я вважаю що це провокація зі сторони Авакова, бо він є виражений українофоб. Так, так я не оговорився, він є українофоб. Він убив Олександра Білого, він цькує патріотів.Я живу біля 30 років в США, і в цій країні всі розмовляють різними мовами, але якщо ти не знаєш державної мови ти ніколи не стане громадянином цієї держави, ніколи не одержиш роботу в державних установах.В державних школах вчать дітей тільки на державній мові. І ніхто ніколи не говорить що їх утискають, чи переслідують. Держава сама робить помилки що дає дозвіл вчити дітей на не державній мові.Тим самим вирощує 5 колону.Олег Скрипка порядна і розумна людина і не треба з нього робити монстра.А ці люди які не знають державну мову, в мене одне до них запитання:"Як ви одержали українське громадянство?"
Andrey Kononenko _ 22.04.2017 22:40
IP: 188.163.73.---
Шон Крюшон:
Вы прочитали, что я вам показал?
braterstvo _ 22.04.2017 22:33
IP: 89.252.61.---
Тому шановні модератори блогу, зверніть будь-ласка увагу на те, що цей манкурт-колаборант від Кремля (-Шон Крюшон-), манякально втілює в життя стратегію Повловських-Суркових, на розділення України по лінії Захід-Схід.
Николай Чаварга _ 22.04.2017 22:23
IP: 188.163.73.---
Николай Чаварга:
Шон Крюшон
ПАВЛИК. МОРОЗОВ. С. ПОЛОНЫНЫ...
- Хто не знає, – це класичний випадок кацапо-гіббонства. Винахід під назвою "Павлік Марозов" – це чисто кацпсько-гібонське досягнення, а клеять іншим... о москалі!, о кацапи!, о, гіббони!!, путіноїди!
- Вибачаюсь, – образив гіббонів, не подумав.
Николай Чаварга _ 22.04.2017 22:17
IP: 188.163.73.---
Шон Крюшон
ПАВЛИК. МОРОЗОВ. С. ПОЛОНЫНЫ...
- Хто не знає, – це класичний випадок кацапо-гіббонства. Винахід під назвою "Павлік Марозов" – це чисто кацпсько-гібонське досягнення, а клеять іншим... о москалі!, о кацапи!, о, гіббони!!, путіноїди!
elvtes _ 22.04.2017 22:07
IP: 77.123.77.---
Коментар видалено автором блогу
Andrey Kononenko _ 22.04.2017 22:05
IP: 188.163.73.---
Шон Крюшон:
А вот прочитайте:
facebook.com/permalink.php?story_fbid=1411322032264816&id=100001610979982
Уряд реформ410 Корупція1365 Aтака Путіна1244 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter