Олег Скрипка Український музикант, вокаліст, лідер гурту "ВВ", засновник Міжнародного фестивалю "Країна мрій"

Післямова від мого спілкування із фейковим ''Аваковим''

22 квітня 2017, 16:53

Учора для мене склався пазл істерії із насаджуванням в інформаційному полі країни теми "гетто". Про це – далі.

А наразі мої щирі і глибокі вибачення тим, хто сприйняв, як власну образу, мої слова, висмикнуті із контексту і вплетені у канву інформаційної диверсії. Друзі, повірте, я нікого не хотів образити.

Інформаційна картинка для мене склалася після серії дивних телефонних дзвінків учора. Люди із того боку представлялися помічниками голови МВС, говорили від його імені, давали оцінки політичній ситуації...

Зрештою, подзвонив "дехто" за міським телефоном 044-290-19-97, хто назвався Арсеном Аваковим. Зізнаюся, відчув деякі недолугості у мові "міністра", але не мав підтверджень цього. Тож розмовляв із умовним міністром з належною повагою. Але, відчуваючи підозри, записав розмову. Прослухати її можна на моїй офіційній сторінці у Facebook...

"Міністр" випитував моє ставлення до РФ, розмірковував про заходи безпеки на Євробаченні, запитував мою думку щодо розвитку подій на Донбасі.

Зрештою, запропонував увійти до складу громадської ради МВС, аби таким чином публічно обговорювати і вирішувати гострі питання мовної політики...

Відчуття щодо участі пранкера з'явилися пізніше, коли уважно прослухав запис. Звернув увагу на особливості мовлення і слабку поінформованість "Авакова". Мої друзі звернулися до справжнього заступника міністра МВС, який підтвердив ці побоювання. Таким чином переконався, що моїм співрозмовником був не пан Арсен Аваков.

Навіщо це робилося,можна тільки здогадуватися... Але вважаю цей телефонний пранк ланкою подій, спрямованих не суто проти мене. Радше – проти України. Із використанням болючих суспільних тем і насаджуванням від мого імені ідеологем, сказаних в іншому місці, в інший час і щодо іншої ситуації.

Це вже не перша інфоатака, зрежисована проти мене. Пам'ятаю у 2004 році, мені в уста вклали фразу про Донбас оточений колючим дротом. І тепер саме там – блокпости і війна. Тепер моделюється гетто. До цього залучені вже й телефонні хулігани. Ті самі "вовани", що пробивали захищені канали зв'язку, "розігруючи" Петра Порошенка, Реджепа Ердогана, Олександра Лукашенка чи Джона Маккейна.

Українське суспільство розбурхують, змушують нас виправдовуватися, втрачати час на цькування один одного. Аби, зрештою, не дати українському світу мати гідні позиції в Україні. Такі, як французький світ має у Франції, чеський – у Чехії, литовський – у Литві, а російський – у РФ...

Попри усе це, я вірю, що українці пишатимуться рідною мовою і культурою. Попри підступи ворогів і власну байдужість. Іще раз вибачаюся перед тими, хто сприйняв зовнішню інформаційну диверсію, як власну образу.

Україна поважає мову і культуру усіх національних меншин. Не ставлю під сумнів право кожного говорити і думати рідною мовою. Але й українці, які складають у державі більшість, мають право вимагати поваги щодо своєї культури і мови. Так ми разом збудуємо свій український світ.

Вважаю цю тему для себе вичерпаною. Крапка.

powered by lun.ua
Коментарі — 198
Mikolaj Kren _ 23.04.2017 17:19
IP: 95.132.151.---
nuchuzhyj:
Mikolaj Kren:
1.
Ірландія.
Мова: ірландська та англійська. Ірландська – одна з кельтських мов, її вивчають у школах, нею ведуться деякі передачі на радіо і телебаченні, існує навіть цілком ірландськомовний канал TG4. З 2007 ірландська стала 21 офіційною мовою Європейського Союзу.wikipedia

...і давно в Ірландії закінчилася війна з Англією?

2. Так і не зрозумів: що куди не пхати, а якщо пхати, то куди? Я ж поставив елементарні питання по
...я Вам щиро співчуваю,але навряд чи зможу допомогти.
-Vesna- _ 23.04.2017 17:17
IP: 130.211.103.---
Andrey Kononenko:
-Vesna-:
а ми (на відміну від Європи).
Вот ещё один человек выдал подсознательное, что не считает Украину Европой...
Дык... если бы мы были Европой – Путин бы на нас напасть не посмел.
Да и Майдан ради европейских ценностей не возник бы.
Михаил Григоренко _ 23.04.2017 17:01
IP: 35.185.1.---
nuchuzhyj:
То,что Аваков,не владея в должной степени украинской занимает пост главы МВД,говорит о толерантности украинцев,отсутствии в Украине дискриминации по языковому признаку,и камня на камне оставляет от спекулятивных заявлений на эту тему высших должностных лиц РФ,в которой сделать карьеру невозможно без знания русского.
Вы б не путали музыканта Скрипку со Скрипником-государственным деятелем времен раннего СССР.:)
Andrey Kononenko _ 23.04.2017 16:52
IP: 188.163.73.---
С 25 апреля Украина прекращает поставки электроэнергии на оккупированную территорию. ЛНР было настоящим гетто, а теперь будет натсоящим гетто без электроэнергии.
nuchuzhyj _ 23.04.2017 16:40
IP: 104.199.51.---
Mikolaj Kren:
1.
Ірландія.
Мова: ірландська та англійська. Основна мова спілкування – англійська. Офіційні документи видаються двома мовами, так само, як двома мовами часто виконані написи на вивісках, дорожніх покажчиках. Ірландська – одна з кельтських мов, її вивчають у школах, нею ведуться деякі передачі на радіо і телебаченні, існує навіть цілком ірландськомовний канал TG4. У побуті ірландська збереглася у деяких селах; Ольстер – графство Донегол, Коннахт – графства Голвей і Мейо, Манстер – Вотерфорд, Корк і Керрі, в основному ж ірландці вживають англійську. З квітня 2005 усі державні службовці зобов'язані використовувати ірландську у діловому листуванні, а назви 2300 населених пунктів і районів країни перейменовано ірландськими іменами. З 2007 ірландська стала 21 офіційною мовою Європейського Союзу.
wikipedia
2. Так і не зрозумів: що куди не пхати, а якщо пхати, то куди? Я ж поставив елементарні питання по
Anatoli Louchak _ 23.04.2017 16:37
IP: 104.197.139.---
Перше що повинна зробити держава, це всі школи і вищі заклади повинно бути навчання ТІЛЬКИ на державній мові.Як це є у всіх державах світу.Хоч можна взяти приклад західної України, де вже давно немає російських шкіл.Якщо хтось хоче щоб його дитина знала мову свого походження,то можу привезти приклад США, де при релігійних закладах на гроші прихожан вчать дітей мови до якої відносяться ці парафіяни.Якщо ви китайці, вчать китайської, росіяни вчать російської і так далі.Я знаю дуже багато росіян які проживають в США і вони там чомусь не встають в "позу обіжених",а вчать англійську.Украінці самі винуваті, бо йдуть весь час на уступки, є закон і треба його виконувати.Чомусь в Росіі немає ні одної школи на українській мові, хоч українців там живе багато.
Mikolaj Kren _ 23.04.2017 16:29
IP: 95.132.151.---
nuchuzhyj:
Pavlo Koma:
1. В парламенті Ізраілю можно виступати арабською мовою, в парламенті Фінляндії – шведською, Ірландіі – анлійською і т.д.
Ваш приклад ні про що не говорить.
В тих державах-державна мова не в загоні.І її статус не визначається вимогами сусіда.

2. В Росіі все добре і тому і в Україні має бути так саме? Чи в Росії все погано і в Україні має бути все інакше? Росія для Вас – це взірець для наслідування?
Не пхайте образи замість взаємовідносин.Повага в сусідських взаєминах-питання двостороннє.
nuchuzhyj _ 23.04.2017 15:51
IP: 104.155.87.---
Pavlo Koma:
1. В парламенті Ізраілю можно виступати арабською мовою, в парламенті Фінляндії – шведською, Ірландіі – анлійською і т.д.
Ваш приклад ні про що не говорить.
2. В Росіі все добре і тому і в Україні має бути так саме? Чи в Росії все погано і в Україні має бути все інакше? Росія для Вас – це взірець для наслідування?
Andrey Kononenko _ 23.04.2017 15:40
IP: 188.163.73.---
Петро Федоряка:
Andrey Kononenko:
Петро Федоряка:
Так-так, а ты в каком бараке будешь жить?
А я вообще не буду жить в бараке. Я буду жить там, где и сейчас живу – у себя дома. А всё потому, что я свободно владею мовой. Ради прикола могу говорить даже с галицким акцентом, используя при этом кучу слов из их гребаной гвары.
Ну и я могу по-украински говорить, только без гвары.
Вообще не ясно, откуда ты гвару знаешь. С западной Украины родом, что ли? А может быть ты возглавляешь свободовские колонны во время факельных шествий в твоём городе, а здесь прикидываешься в целях непонятно какой конспирации, николашка?:)
hrim _ 23.04.2017 15:38
IP: 193.93.217.---
Для valsh01 _ 14:51:

Щодо пп.1-3, то жодних дискусій. Потрібно працювати над такими питаннями ВР, Міністерству культури, МОН, ..., виділяти відповідні кошти та залучати діячів від літератури, культури, науки, мистецтва.

Тих, українців хто прикладається "поковырять пальцем в этой ране..." коментувати не буду. Проте вони не становлять більшості і часто підпадають під відомий вислів "Ти сердишся, значить, ти не маєш рації". А сердяться тому, що їх та не тільки їх дістали "колхозным, сельским, ... языком" та іншими хамськими й агресивними випадами. Не кожен витримує, як у старому анекдоті ("... розплавлений припой мені капав за шию, а я йому сказав: ти Вася не прав".
Mikolaj Kren _ 23.04.2017 15:37
IP: 95.132.151.---
valsh01: Я бы только добавил...
а шо таке,по Вашому,"государство"? це щось на кшталт вселенської суб*єктності,що настала в рез.
Великого Вибуху,з навічно сталими законами на які не може впливати ніхто?Непогано,коли б так.
Тільки держава-це всього лишень інститути і процедури;
Інститути-професійні організації людей наділених спеціальними правами і повноваженнями для від
прави держпотреб.
Процедури-норми,правила,закони-за якими мають застосовуватися права і повноваження.
Т.ч.внутрішня і зовнішня політика "держави" визначається,метою її існування,існування отих
самих; інститутів\посадовців,власне кажучи-кому\чому служать функціонери,наділені правами і
повноваженнями від імені... "держави"?...
Як беззаперечно доведено соціологією-норми і правила встановлює той,хто має владу,щоб затвер
диити їх в суспільстві.
Pavlo Koma _ 23.04.2017 15:35
IP: 176.106.205.---
Можна собі уявити, як в парламенті Франції депутати виступають німецькою мовою, а ведучий загальнонаціонального телебачення, точно такий самий, як гастарбайтер Савік Шустер, взагалі не знає мови країни свого заробітчанства і веде передачі скажемо на італійській мові?
Всі диктори і ведучі на центральних каналах телебачення РФ однозначно дотичні до спецслужб ФСБ і всі вони прагнуть попасти у відрядження в Україну.
Тому в РФ це право чітко врегульовано. "Закон об обязанности мигрантов подтверждать знание русского языка, истории и законов РФ" Установлено, что иностранный гражданин обязан подтвердить владение русским языком, знание истории России и основ законодательства РФ специальным документом, а именно:
-сертификатом о владении русским языком, знании истории России и основ законодательства РФ (такой сертификат будет действителен в течение пяти лет со дня его выдачи)
Призначати гастарбайтерів можна, але лише на високі технічні посади спеціалістів технократії, аж до перемоги у війні
Петро Федоряка _ 23.04.2017 15:34
IP: 35.187.173.---
Andrey Kononenko:
Петро Федоряка:
Так-так, а ты в каком бараке будешь жить?
А я вообще не буду жить в бараке. Я буду жить там, где и сейчас живу – у себя дома. А всё потому, что я свободно владею мовой. Ради прикола могу говорить даже с галицким акцентом, используя при этом кучу слов из их гребаной гвары.
Andrey Kononenko _ 23.04.2017 15:30
IP: 188.163.73.---
Кстати, вы заметили, кто разгоняет провокацию вокруг Скрипки?
Украинская правда! У них сейчас на главной странице заголовок "Олег Скрипка: Для людей, які не можуть вивчити мову, треба створити гетто".
Так что за провокацией стоит Севгиль Мусаева.
nuchuzhyj _ 23.04.2017 15:25
IP: 130.211.100.---
Михаил Григоренко:
nuchuzhyj:

Без знання російської в Росії тяжко знайти кваліфіковану роботу, а в Україні – без знання української можно.
---
Что и требовалось доказать тусующимся здесь россиянам.
Дискриминация по языковому признаку имеет место не в Украине,а в РФ,невзирая на 37 якобы государственных языков
В Украине,не владея украинским вполне возможно занять должность премьер-министра.В РФ без владения русским и начальником ЖЭКа не назначат...:)
Це показник важливості мови при виконанні кваліфікованої роботи, а не дискрімінації. "Дебіл" Аваков (за кваліфікацією Скрипника), який за відповідний період часу не виявився в змозі в достатній ступені оволодіти українською, це показник важливості чи дискрімінації?
Pavlo Koma _ 23.04.2017 15:20
IP: 176.106.205.---
Українська мова дійсно в московському гетто в Україні. Причому досі без права на відродження. 16 квітня 2014 в РФ введений в дію Закон про обов'язок мігрантів підтверджувати знання російської мови, історії та законів РФ схвалений Радою Федерації. Такі вимоги поширюються і на мігрантів, яким до 1 січня 2015 року було видано посвідку на проживання в РФ або дозвіл на роботу в країні, при подачі заяви про продовження терміну дії раніше виданих документів. Тести і платні іспити для іноземних громадян – з російської мови, історії Росії та основ законодавства РФ, для працевлаштування продавцем на ринку, двірником, ... Беручи приклад з РФ, Уряд Німеччини теж змушує біженців вчити німецьку мову, інакше силою Закону висилають назад, додому, в тому числі росіян. Можна собі уявити, як в парламенті Франції депутати виступають німецькою мовою, а ведучий загальнонаціонального телебачення, точно такий самий, як гастарбайтер Савік Шустер, взагалі не знає мови країни свого заробітчанства і говорить
Andrey Kononenko _ 23.04.2017 15:15
IP: 188.163.73.---
Петро Федоряка:
Andrey Kononenko:
Петро Федоряка:
Николашка, я если и "служу национализму", то я служу политическому национализму. А он у нас не представлен какими-либо партиями или околополитическими организациями, а потому любые действия конкретных существующих на сегодняшний день националистических объединений не имеют ко мне отношения.
Ладно, убелили. В гетто для русскоязычных вы будете жить в привилегированном бараке с надписью "Корысни идиоты".
Так-так, а ты в каком бараке будешь жить?
Петро Федоряка _ 23.04.2017 15:09
IP: 104.196.217.---
Andrey Kononenko:
Петро Федоряка:
Николашка, я если и "служу национализму", то я служу политическому национализму. А он у нас не представлен какими-либо партиями или околополитическими организациями, а потому любые действия конкретных существующих на сегодняшний день националистических объединений не имеют ко мне отношения.
Ладно, убелили. В гетто для русскоязычных вы будете жить в привилегированном бараке с надписью "Корысни идиоты".
Andrey Kononenko _ 23.04.2017 14:56
IP: 188.163.73.---
Петро Федоряка:
Андрийко, приём, как меня слышите?
Николашка, я если и "служу национализму", то я служу политическому национализму. А он у нас не представлен какими-либо партиями или околополитическими организациями, а потому любые действия конкретных существующих на сегодняшний день националистических объединений не имеют ко мне отношения.
Петро Федоряка _ 23.04.2017 14:51
IP: 130.211.103.---
Коментар видалено автором блогу
valsh01 _ 23.04.2017 14:51
IP: 188.115.149.---
hrim:
Для hrim _ 13:42
Я бы только добавил к Вашему комментарию, что государство, кроме соответствующих законом, тоже может (и должно) подсуетиться. Например:
1.На топовых каналах ТВ обязать владельцев проводить тв-уроки украинского языка для взрослых. Нетрадиционно, не на годы. Например, с Петровым по его методике "Обучение языку за 16 часов". Или с Костенко, Скрипкой, Данием.
2.Организация обучающих украинских курсов (особенно на Востоке и Юга). Создание курсов языка на дисках. Всё это – бесплатно.
3. Оказание реальной, а не декларативной,помощи украинскому кинематографу, театру, писателям, эстраде. Гос.раскрутка хороших произведений хотя бы на внутреннем рынке.
И т.д.
Ну а по поводу "не буде терпимості до тих, ... хто провокує українців на "мовні конфлікти", то вот только несколько совсем свежих публикаций: – "Неспроможний? Вали за порєбрік! " (Юрій Журавель), – "Casus Skripka" (Ярослав Матюшин). Так что есть кому и среди украинцев поковырять пальцем в этой ране
Петро Федоряка _ 23.04.2017 14:36
IP: 146.148.24.---
Коментар видалено автором блогу
Михаил Григоренко _ 23.04.2017 14:22
IP: 104.196.160.---
nuchuzhyj:

Без знання російської в Росії тяжко знайти кваліфіковану роботу, а в Україні – без знання української можно.
----
Что и требовалось доказать тусующимся здесь россиянам.
Дискриминация по языковому признаку имеет место не в Украине,а в РФ,невзирая на 37 якобы государственных языков
В Украине,не владея украинским вполне возможно занять должность премьер-министра.В РФ без владения русским и начальником ЖЭКа не назначат...:)
Mikolaj Kren _ 23.04.2017 14:02
IP: 95.132.151.---
Vesna-jut
...буди сусідом Мордору – це тяжкий хрест.
... у "Мордора" в сусідах і Азербайджан, і Казахстан, і Узбекістан і Китай і Фінляндія...
Китай і Фінляндія,а зараз і Азербайджан,у цьому перелікові зайві.
Китай,наразі, взагалі суперімперія,там москель вилизує мандаринам п*ятки.Найближим часом,
років так за 20. на мордрському Далекому Сході в школах викладатимуть солв*їною китайською мовою.
А Фінляндія...коли б в 1939-40 рр. там керували виродки на кшталт Куусіненів,або ублюдків,подібних
до jutа...,була б та сама жопа,що зараз в "ріспублікі" Карелія, - сант пітєрбурскага уєзда.лєнінграцкой обл.
hrim _ 23.04.2017 13:42
IP: 193.93.217.---
Для valsh01 _ 23.04.2017 12:46:

Саме про таке йде мова.
Адже, знання чи незнання української мови в Україні – це добровільне питання кожного грормаданина. Як і справа, кожного якою мовою спілкуватись у приватному житті. Навіть ті, хто підтримує принцип тьоті Моті "Лучше быть изнасилованной, чем украинизированной" ні в якому разі не можуть зазнавати жодних утисків. Проте незнання української мови повинно закривати шлях до державних (і не тільки) посад усіх рівнів, посад, де передбачено спілкування (продавець, офіціант, кондуктор, стюардеса, журналіст, ...).

А Вашу позицію "Поэтому всё образование, гос.служба переведены на украинский. Пройдет 20 лет, сменится поколение, и на смену придут люди, для которых украинский – родной" підтримують мільйони. Й жодних "закручувань гайок" за чверть століття у цьому питанні не було й, сподіваюсь, не буде.
Водночас не буде терпимості до тих, хто принижує нашу МОВУ, хто провокує українців на "мовні конфлікти".
Корупція1337 Зеленський21 Україна та Європа1086 Порошенко2 Свобода слова568
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Саша Дрік

За півроку Міноборони направило в правоохоронні органи 167 матеріалів на сотні мільйонів гривень

1
Олексій Братущак

Що не так з вимогою Зеленського зібрати позачергове засідання Ради

8
Михайло Жернаков

Громадські організації закликають Президента розблокувати судову реформу

2
Костянтин Матвієнко

Українська влада має вжити екстрених заходів безпеки в умовах розгортання прямого збройного протистояння Туреччини і Росії

19
Сергій Лямець

Засланные казачки, или Как экс-владелец "Дельта Банка" Николай Лагун пытается уйти от Джеймса Бонда

1
Володимир В’ятрович

Інформаційне роззброєння України.

10
Євген Бистрицький

ЗАПАХ ЛАЙНА

58
Олеся Яхно

О зависимости РФ жить чужой жизнью – жизнью Украины

9
Ігор Головань

НАБУ вдруге зобов'язали розслідувати записи "Трубу прорвало"

4
Олексій Братущак

''Дєдушка'' Зеленського. Що не так з Тігіпком?

32
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter