Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Сепаратисти повинні сидіти в тюрмі

26 жовтня 2008, 10:36

Як повідомили засоби масової інформації, 25 жовтня у Мукачеві відбувся так званий "європейський конгрес подкарпатських русинів", де проголошено республіку "Подкарпатська Русь".

У сепаратистському шабаші взяли участь 109 "делегатів", у тому числі й іноземні громадяни. Учасники ухвалили "Акт провозглашенія возсозданія русинськой государственности", проголосили створення республіки (!) та обрали "государственну исполнительну власть". Сепаратисти висунули ультиматум Закарпатській обласній раді з вимогою визнати ці злочинні акти до 1 грудня 2008 року. Заколотники погрожують, що у випадку невиконання їхніх вимог самі негайно втілять рішення "о восстановлении государственности".

Цілком очевидно, що цей нечувано нахабний акт є черговою ланкою систематичних провокацій розгалуженої мережі агентури та організованих підривних груп. Не викликає сумніву й те, що ця мережа керується безпосередньо з Кремля. Ланцюг підривних дій тягнеться від безкарної спроби проголошення т. зв. ПІСУАРу, "параду мовних суверенітетів", епідемії встановлення монументів та символів чужих держав, безчинств промосковських угруповань у Криму тощо. Паралельно чиняться спроби паралізувати державний механізм із середини: починаючи від протягування недолугої конституційної реформи і закінчуючи заколотом 2 вересня 2008 року в парламенті. Наслідки бачимо вже сьогодні: в Україні системна криза, хаос і безвладдя. Кінцева мета усіх цих дій – остаточний демонтаж Української держави.

"Свобода" неодноразово застерігала керівництво держави та правоохоронні органи про загрозу сепаратизму в нашій державі. Закарпаття і Крим вже стали больовими точками, на які тисне Кремль з метою підкорення України. Аматорів сепаратизму на Закарпатті надихають приклад Південної Осетії та автономний статус Криму, ситуація у якому фактично не контролюється Києвом.

Апетити кремлівських агентів розпалює бездіяльність, і, навіть, відверте потурання влади. Пряма відповідальність за сплеск сепаратизму на Закарпатті лежить також на тих політичних силах, які 7 березня 2007 року протягнули рішення про "Про визнання національності "русин" на обласному рівні. За визнання неіснуючої національності та внесення її до переліку національностей краю проголосував 71 депутат Закарпатської обласної ради із 79 присутніх на сесії. Абсурдне і протиправне рішення підтримали такі фракції: "регіонали", "Батьківщина" (більша частина розколотого БЮТу, яка ввійшла в коаліцію з "Регіонами"), дві угорські партії, соцпартія, частина "народників" і "Наша Україна". Показово, що депутат облради Євген Жупан з "Нашої України", котрий тоді ініціював "русинське" питання на сесії, цього разу відкривав "конгрес" сепаратистів.

Сьогодні закарпатські сепаратисти на чолі зі священиком московського патріархату Д. Сидором ставлять ультиматуми українській владі. Завтра вони, озброєні російськими паспортами і кремлівськими грошима, здійснюватимуть в Україні "грузинський сценарій".

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вимагає:

* від Президента України та Прем'єр-міністра України – дати політичну оцінку сепаратистським діям на Закарпатті та в Криму.

* від Ради національної безпеки та оборони – негайно розробити план надзвичайних заходів із нейтралізації підривних угруповань та припинення сепаратистських дій.

* від Служби безпеки України – притягнути до кримінальної відповідальності всіх "делегатів" так званого "європейського конгресу подкарпатських русинів" 25 жовтня 2008 року за ст. 110 КК України "Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України".

* від Міністерства закордонних справ України – оголосити персонами нон-грата всіх іноземних громадян, які брали участь у так званому "європейському конгресі подкарпатських русинів" 25 жовтня 2008 року.

* від Генеральної прокуратури України – звернутись до суду з позовом про скасування рішення Закарпатської обласної ради від 7 березня 2007 року щодо визнання національності "русин" на обласному рівні.

* від керівництва політичних сил, чиї фракції у Закарпатській обласній раді підтримали рішення "Про визнання національності "русин" – визнати свою відповідальність, негайно очистити партійні лави від сепаратистів та відкликати винних депутатів.

У випадку невиконання цих вимог, закликаємо українців бойкотувати владоможців та політичні клани, які потурають знищенню держави.

Пам'ятайте: підтримуючи збанкрутілих політиків, Ви допомагаєте їм розвалювати Україну!

Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок

P.S. "Свобода" неодноразово звертала увагу влади на сепаратизм у Закарпатті, проводила пікетування Секретаріату Президента України, ініціювала звернення місцевих рад до Президента України, зверталась до правоохоронних органів, безпосередньо протидіяла сепаратистам.

З інформацією про це можна ознайомитись на сайті "Свободи" (www.vosvoboda.info), а також у моєму блозі на "Українській правді": http://blogs.pravda.com.ua/authors/tiahnybok/47d847cbc055d

powered by lun.ua
Коментарі — 102
ЮРКО_НЕРОЗУМНИЙ _ 26.10.2008 16:54
IP: 77.121.157.---
...16:17...Андрі
По-перше, я звертався не до Вас, а до п.Тягнибока, тому так званий відноситься до Вашого
ніку. Якби ви постились під справжнім ім'ям, я обов'язково назвав би Вас за призвищем, ім'ям та по-батькові.
По-друге, ніякого протистояння нема, у мене мова йде (це тільки для Вас) про вертеп під
назвою "Закарпатська русь", сценаристом, постановником і режисером цього спектаклю
на мій погляд є В.І.Балога.
Наприкінець. Вам відомо, що таке є IQ? Я вже давно звик, що ідівіди з низким IQ завжди
докоряють блазням бубенцями на його шапці.
krabat _ 26.10.2008 16:48
IP: 77.121.176.---
26.10.2008 16:07___ Наталья
"Так Вам-таки ще Балога платить?..."

Брехло.
Наталья _ 26.10.2008 16:20
IP: 212.115.225.---
26.10.2008 16:08___ ЮРКО_НЕРОЗУМНИЙ

Значить не в мене одноієї таки підозри.Взагалі все,що сьогодні робиться на УП -то шантаж від Балоги, й саме тому дивує цей блог Тягнибока.
Слобода _ 26.10.2008 16:19
IP: 78.107.103.---
Актуальна заява (http://obkom.net.ua/articles/2008-10/13.1922.shtml):

"Олег Тягнибок, лидер ВО "Свобода":

Прокинься, Україно! Розправ свої сталеві м'язи! Дивись, як купка москальсько-жидівських перевертнів, за допомоги своєї п'ятої колони, згвалтувала малу, беззахисну дівчину, що її діди виборювали незалежність України у схронах УПА та совдепівських буцегарнях! Серця всіх патріотів від Сяну до, вибачте на слові, Дону запалені праведним гнівом! Прийшов час звільнити державу від кремлівсько-сіоністської наволочі! Незламній Тетянці – вічна слава! Хай живе Україна!"
Андрі _ 26.10.2008 16:17
IP: 195.42.130.---
26.10.2008 16:08___ ЮРКО_НЕРОЗУМНИЙ
як так званий Андрі на цьому блозі (без усякого сумніву фігурант від ЕЦ)

По-перше, я не так званий.
По-друге, я не прихильник Балоги, хоча останнім часом він говорить (про Тимошенко) правильні речі.
По-третє, я критикую бездіяльність ВО"Свобода" в економічній сфері.
По-четверте, я критикую їх за провокацію внутрішнього протистояння, замість того, щоб шукати однодумців і спільно протистояти зовн. загрозам.

Ви, дійсно – НЕРОЗУМНИЙ.
ЮРКО_НЕРОЗУМНИЙ _ 26.10.2008 16:08
IP: 77.121.157.---
Пане Олеже!
Вас не насторожує той факт, що ці події в Закарпатті відбулись, або відбуваються (як Вам
зручніше) саме в той проміжок часу, коли захиталось крісло під Балогою. Тобто не здається
Вам, що вся ця оперетка (чи водевіль) мала на увазі тільки одне – показати нашому президенту, що місцева влада "підкоряється" не Києву, а Балозі. А якщо президент хоче
йти на вибори без Віктора Івановича, то мусіть знати, куди саме відійдуть голоси "Закарпатської Русі" Або ще простіше " Не замай нашіх", а відмашку на це могла дати тільки одна людина (неважко здогадатися, хто саме).
Непряме підтвердження тому, активність ЕЦіків, та навіть подивиться як так званий Андрі
на цьому блозі (без усякого сумніву фігурант від ЕЦ) півничком наскокує на Петровича (Вашого симпатика).
А те, що СБУ, прокуратурі і МВС не складає великої скрутності поставити в рамки закону
і П.Сидора і йому подібних діячив, не визиває ніякого сумніву, але це все відбудеться по відмашці Ющенка після відправки Балоги у відставку.
Наталья _ 26.10.2008 16:07
IP: 212.115.225.---
26.10.2008 15:48___ krabat Цьоцю, такі як Ви, натому світі розпечену пательню приречені лизати – брехло.

Так Вам-таки ще Балога платить? Ще не пішов,тільки лякає нашого Президента,що відмінусує йому мукачевські русинські відсотки? Не зліьться Ви так-я ж нічого не придумала. ЗА Балогу цьоцею мене обзивали? Обзивали. Сьогодні ось в цій дискусії сказали,що він з кремлівської кози зіскочив?.Сказали.От тобі й на-знову цьоця... Важко Вам,як й усім,хто працює на Президента чи на Балогу-визначайтесь вже скоріше,хоча... Зарплату ж в СП платять,а там ще...
Андрі _ 26.10.2008 16:01
IP: 195.42.130.---
26.10.2008 15:37___ cтapий

Хто пробує говорити правду людям і боротися за відродження душі української?

Хлопці, Ви що не розумієте, не бачите, що робиться в ЕКОНОМІЦІ? Ви що СЛІПІ?
Яка душа, коли Україна стає БАНКРОТОМ економічним, коли завтра в Україні вся економіка буде в руках росіян???А ви про вдаваний сепаратизм говорите і його ж популяризуєте.
До цієї статті, я про закарпатський сепаратизм НІЧОГО не чув і думаю, що більшість теж.

За ті домовленості, що Юля хоче підписати з Газпромом потрібно безстроково пікетувати Кабмін, Секретаріат Президента, Верховну Раду доти, доки Тимошенко не піде у відставку!
ЇЇ потрібно НЕГАЙНО відправиьти у відставку.
Ви, якщо ви патріоти, повинні бути "санітарами" суспільства,, а не провокаторами. Провокація полягає в тому, що ви провокуєте внутрішнє протистояння на догоду зовн. ворогам.
Я питався, хто ваші партнери? Їх немає?
krabat _ 26.10.2008 15:48
IP: 77.121.176.---
26.10.2008 15:27___ Наталья
"...а ось зараз,бачите,як вже говорить-то він,Балога,в політику намагається просто в"їхати на кремлівській "кривій козі"..."

Цьоцю, такі як Ви, натому світі розпечену пательню приречені лизати – брехло.
Нєзнайка _ 26.10.2008 15:39
IP: 91.124.113.---
Це все безперспективно, бо сама Україна – це теж Русь. Треба просто законодавчо назвати Україну Руссю. В перекладі з російської "украинский язык" треба перекладати як "руська мова", а "русский язык", як "московська мова". І тоді все стане на свої місця. Нехай весь світ називає нас Ukraine, а ми називатимемо себе як називали наші предки – Русь, а північно-східних сусідів називатимемо Московською державою, я вони самі себе ще недавно називали. Хочуть називати себе "Росія" – будь-ласка, все-рівно це грецьке слово, а в своїй державі ми можемо називати себе й сусідів так, як хочемо ми.
cтapий _ 26.10.2008 15:37
IP: 77.52.81.---
>26.10.2008 14:29___ Андрі
>Політиків потрібно оцінювати не за словами, а за ДІЯМИ! А дії у свободівців – НІЯКІ.

Як це – ніякі???
Яких дій ви хочете? Хочете щоб Балогу витягнули з секретаріату і повісили? Чи щоб Тягнибок з Іллєнком їхали до Москви торгуватися за газові відкати?

Тріпатися на форумах ви вчитеся в Юльок, а брехати в Путіних?
Хто зняв фільм про Мазепу? Хто вже 50 років створює справжнє українське кіно, яке постійно забороняє Кремль і прикацаплені українські чиновники? Хто є
єдиним українським кінорежисером, членом Європейської Академії кіно, заснованої 1989 року Інгмаром Бергманом задля пропаганди кіно Старого континенту та створення європейської кінонагороди на зразок американського "Оскара".
Це – ніщо?
Хто пробує говорити правду людям і боротися за відродження душі української?
Чи ви про ковбасу?... ///
Пєтровіч _ 26.10.2008 15:34
IP: 213.186.103.---
26.10.2008 15:27___ Наталья
26.10.2008 14:54___ Пєтровіч
Не дратуйтесь Ви так, про связі,порочащіє – це ПР та СП,бо так вже часто називає вас Карасьов,як майбутній бастіон Президента перед виборами 2010... То ж сам Карасьов-як йому не вірити?)) Якщо не ТАК,то відмиєтесь-й ми це побачимо.Наші голоси поки що ще вільні. А якщо починаєте ображати- то щось та в чомусь я мабуть зачепила.В мене є такий досвід,наприклад з krabat. Він так мене намагався принизити,захищаючи пісуарщика Балогу,а ось зараз,бачите,як вже говорить-то він,Балога,в політику намагається просто в"їхати на кремлівській "кривій козі"...
Слів защітан!

Доказів у Вас немає, бо й не могло бути. Лише підпарканне пліткарство.

А про Карасьова краще б помовчали. Це хіба політолог? Це політоЛОХ, який вішає локшину на Ваші великі вуха. В якомусь недавньому інтерв'ю він казав, що "Свобода" об'єднуватиметься з Рухом, що вказує на його повну некомпетентність у політиці. Якщо він хоче втягнути "Свободу" в президентську обойму, то це його проблеми і проблеми його замовників.

Бо "Свобода" піде самостійно, згадайте моє слово.
Андрі _ 26.10.2008 15:31
IP: 195.42.130.---
26.10.2008 15:29___ Андрі

Цей пост був для ____Пєтровіча
Наталья _ 26.10.2008 15:27
IP: 212.115.225.---
26.10.2008 14:54___ Пєтровіч
Не дратуйтесь Ви так, про связі,порочащіє – це ПР та СП,бо так вже часто називає вас Карасьов,як майбутній бастіон Президента перед виборами 2010... То ж сам Карасьов-як йому не вірити?)) Якщо не ТАК,то відмиєтесь-й ми це побачимо.Наші голоси поки що ще вільні. А якщо починаєте ображати- то щось та в чомусь я мабуть зачепила.В мене є такий досвід,наприклад з krabat. Він так мене намагався принизити,захищаючи пісуарщика Балогу,а ось зараз,бачите,як вже говорить-то він,Балога,в політику намагається просто в"їхати на кремлівській "кривій козі"...
Андрі _ 26.10.2008 15:18
IP: 195.42.130.---
26.10.2008 14:51___ Пєтровіч

Ваш тупізм вже дістав.
Для того щоб скасувати депутатську недоторканість не потрібно бути у ВР і депутатом!
Для цього є інші важелі та "інструменти". Але ідіот – це Ви, тому що не розумієте як це можна зробити іншим способом.

...не керує Урядом і не сидить на Банковій...

Ідіотизм крепчає. При чому уряд і Банкова до депутатської недоторканості???
Ви хочете щоб Президент скасував деп. недоторканість???
Йдіть корови пасти, хоча ви і цього робити не вмієте.
Пєтровіч _ 26.10.2008 14:56
IP: 213.186.103.---
26.10.2008 14:25___ krabat
Так вся "операція" і була розрахована на протидію."Русинське" питання роздмухується москвою невперше – ще з часів Франца-Йосипа.Хтось намагається на цій "кривій козі" в"їхати в велику політику.Якщо в шибці тріщина не варто рівняти її молотом.
Мова йде про те, що всі ці "сидори русинські" мають довго, дуже довго сидіти в тюрмі. І це завдання правоохоронних органів.
Пєтровіч _ 26.10.2008 14:54
IP: 213.186.103.---
26.10.2008 14:23___ Наталья
Повірте,Вам не повірять.а розрахунок у Вас один на адмінпідтримку президентської влади.
Ви, що у сосну вдарились?

Настійливо прошу, або приводьте факти, або не брешіть як остання с...
Наталья _ 26.10.2008 14:53
IP: 212.115.225.---
26.10.2008 14:25___ krabat
А Ви... Ви весь рік захищали того, хто зістрибнув з тієї "кривої закарпатської кози",ТІЛЬКИ заради знищення "косатої"... Мало того.він з кози зплигнув в Києві, задєлавшись кризисменеджером,а браткам довірив скакати на тій козі й надалі у Закараптті, бо "нєровєн" час йому та коза ще згодиться. То як,"стоила игра свеч"?
А таки сантехніку міняють усю на банковій.чи тільки пісуари,а сантехніків-теж зливають,судячи з ваших постів.
Пєтровіч _ 26.10.2008 14:51
IP: 213.186.103.---
26.10.2008 14:22___ Андрі
В чому я дуже сумніваюсь. Свобода не здатна зараз це вирішити, то ставши недоторканими тим більше не вирішить! А побачите.
Ваш ідіотизм, який переходить всі межі. Ви хоч розумієте, що "Свобода" не здатна зараз вирішити питання недоторканості, бо не має жодного народного депутата, не керує Урядом і не сидить на Банковій. Юридичною мовою – "Свобода" не має права законодавчої ініціативи.

Вас бісить, що Ваші кумири є політичними імпотентами і брехунами? При чому тут "Свобода"?
krabat _ 26.10.2008 14:36
IP: 77.121.176.---
26.10.2008 14:21___ Андрей-с-Востока
"...главная проблема во свободы: они против политической нации, поэтому никогда не смогут признать этническое разнообразие украинцев..."

Бачте, то не тільки проблема "Свободи" – проблема українців вцілому.Як тільки депутат з регіону в"їзджає в Київ – відразу ж тягне за собою обоз землячків.Етнографія стає суб"єктом політики...Правда вже наступне покоління і формує націю більш цілісну...Смішно але невістка Петі Симоненко родом з "серця" бандерівського руху...Так що внуки підростуть і ще "повиховують" дідуся.
Андрі _ 26.10.2008 14:29
IP: 195.42.130.---
26.10.2008 14:12___ Пєтровіч
Ось слова Тягнибока в інтервю за...

Політиків потрібно оцінювати не за словами, а за ДІЯМИ! А дії у свободівців – НІЯКІ.
krabat _ 26.10.2008 14:25
IP: 77.121.176.---
26.10.2008 14:10___ Пєтровіч
"...Зайдіть на сайт "Свободи" і ознайомтеся з протидією "Свободи"..."

Так вся "операція" і була розрахована на протидію."Русинське" питання роздмухується москвою невперше – ще з часів Франца-Йосипа.Хтось намагається на цій "кривій козі" в"їхати в велику політику.Якщо в шибці тріщина не варто рівняти її молотом.
Наталья _ 26.10.2008 14:23
IP: 212.115.225.---
Я їх не дивлюсь постійно,але при несистемних включеннях дуже часто попадаю саме на "свободян",якщо "кожного дня"перебільшила-вибачте,але часто, досить часто.
та то й не так важливо-важливіша напівправда та те,про що запитала 26.10.2008 13:58___ Наталья
Зрозумійте,те що творила Банкова останній рік після виборів вигідно могло бути тільки ворогам України.Й якщо мовчали усі-від національних громадських діячів, імен України від культури,нуки,бізнесу до усіх тих партій,які повилазили зараз до воріт перед виборами з катакомб політичного забуття,то чим краща СЕРЕД НИХ "СВОБОДА"?
Й не вибори страшні країні.а те.якою вона до них прийшла й з ким? Повірте,Вам не повірять.а розрахунок у Вас один на адмінпідтримку президентської влади. А президентська влада насьогодні просякнута пісуарами,а Тягнибок тут ніби з ними й бореться,а от імен не називає окрім одного -Рука Кремля.тому й виглядає дуже дуже до комічного неправдивим.
Андрі _ 26.10.2008 14:22
IP: 195.42.130.---
26.10.2008 13:57___ Пєтровіч
"Свобода" вирішить, коли прийде до влади.

В чому я дуже сумніваюсь. Свобода не здатна зараз це вирішити, то ставши недоторканими тим більше не вирішить! А побачите.
До речі, з ким ви будете блокуватись, хто ваші партнери?
Чи ви будете як комуністи, "ні нашим, ні вашим."

У Тягнибока тимошенківська риторика чотирирічної давності, всіх обпльовувати, і ніякого конструктиву.
Успіхів.
Андрей-с-Востока _ 26.10.2008 14:21
IP: 92.112.239.---
26.10.2008 14:08___ krabat
якою б не здавалась ефективною риторика протистояння включати до свого арсеналу філософію об"єднання не рубаючи по болісних точках різноманітності українців.
Так в этом и кроется главная проблема во свободы: они против политической нации, поэтому никогда не смогут признать этническое разнообразие украинцев и невозможность идентифицировать украинцев в рамках одного этноса. Это очень вредная идеология для нынешней Украины, но, как я уже написал, у нас идейные партии не проходят, слава Богу.
Aтака Путіна1186 Уряд реформ391 Корупція1287 Україна та Європа1064 тітушки18
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter