Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Прєвєт, Мєдвєд! Це я – твоя біла гарячка:)

12 серпня 2009, 11:36

"Оце так Дмітрій! Оце суворий мужик!" – десь так мали подумати затуркані буднями і пропагандою піддані, упиваючись сюжетом звернення Президента Російської Федерації Дмітрія Мєдвєдєва до сусідського колеги.І гордість "за вєлікую дєржаву" либонь вже пішла розпирати груди нащадків чуді і мєрі: "Ми ж бо такі круті, як голий пуп самого Путіна!"То фігня, що русскій мужик і сам голий-босий ще й нетверезий, а запаси нафти-газу не безконечні в Сибірі, "нєісходімиє простори" якої ось-ось заполонять китайці...

Зате "наші жони – пушкі заряжони!"А з пушками ще можна вчинити якій-небудь меншій країні "прінуждєніє к міру". І виделочок золотих намародерити. Щоб усі боялись, щоб не насміхались.

Очевидно, хамський вибрик президента Мєдвєдєва вже збуджує загарбницькі фантазії у тої половини московських підданих, які погано або дуже погано ставляться до України (47% згідно опитування аналітичного центру Юрія Левади). Гарматне м'ясо поступово доводять до стану готовності.

Цілком передбачуване відлуння спровокував цей "наїзд" неадекватного сусіда і в нашому політичному болоті. У цю ж мить підгавкнула відверта кремлівська агентура. Збовталася й безхребетна "грязь Москви". Хтось з переляку признав московську маячню "адекватною" і зауважив там "багато теплих слів", щоб тут же "відкликати" власні "передчасні" (?) слова назад... Хтось мимрив про те, що є достатньо приводів для звинувачень (?) України і віщував "реально новий формат відносин"... Хтось взагалі язика ковтнув і ніяк не міг вийти зі ступору...

Перевірка на вошивість. Проте, всі ці "понти" кремлівських карликів один перед одним, усе це, м'яко кажучи, не зовсім тверезе патякання про "многогранниє связі" чомусь викликає в пам'яті не такий вже й грізний образ.Дійсно, безцеремонна поведінка московського ведмедя на міжнародній арені все більше нагадує манери розперезаного мужичка "під мухою". Йому – море по коліна (чи не це власне символізують у відеовиставі Мєдвєдєва декорації з безкрайніх водних просторів на задньому плані?).

Чому мужичок так розперезався? Бо йому все сходить з рук. І розчленування Грузії, і газовий шантаж половини Європи... То чого вже там стримуватися від звиклої лайки у бік України, яку і так хто не йде, той вщипне? Он же, навіть якась там Румунія ласий клапоть нафто-газового шельфу безборонно урвала! То "пєрвому парню в округє" хто заборонить тих лохів трохи полякати?

А як дуже вже мужичка заносить, то "світове співтовариство" підтримує.Єесівські ловеласи знають з ким дружбу варто водити. З тим, хто налива... тобто пальне постачає.Ото проспався мужичок після відзначення річниці "прінуждєнія к міру": "О! Украіна... Ану стаять-баяцца!"

Українці!

"Не бійтеся!" – благословляв Папа Іван-Павло, коли відвідав Україну. І хоча для значної частини українців Папа Римський не є пастирем, та саме цими його словами варто пройнятися. У них, принаймні, більше істини ніж у всіх передвиборчих гастролях агітбригади Гундяєва.

"Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!" – напучував нас Кобзар.

І тільки-но ми увіруємо у цю правду, як ураз побачимо, якими насправді анекдотичними є всі ці потуги кремлівських паяців. Бо ніякими біломор-каналами вже не вернути ріку історії назад.

powered by lun.ua
Коментарі — 334
TRALIVALI _ 12.08.2009 13:47
IP: 82.207.17.---
Літописець:
TRALIVALI:
сказав невдавшийся поет.
Писать на стенках туалетов,
увы, друзья, немудрено,
Среди говна мы все – поэты!
...Среди поэтов мы – говно...
:))))))))))))))
Літописець _ 12.08.2009 13:44
IP: 94.231.68.---
TRALIVALI:
сказав невдавшийся поет.
Пєтровіч _ 12.08.2009 13:44
IP: 93.74.10.---
Тетяна Монтян:
А сміття з Тернополя вже вивезли, гєопалітєгі?
Олексій Кайда домовився з головами міст і сіл про тимчасовий вивіз сміття з Тернополя: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/011504/
Замітьте не уБюток Заставний – міський голова Тернополя – який має прямі обовязки прибирати сміття, ні міська рада з бютівським керівником фракції – груповим гвалтівником малолітніх (Лозінський відпочиває), а саме "Свобода", яка у місті немає влади.
navaho _ 12.08.2009 13:43
IP: 212.92.245.---
Виступ Медведа, це виступ не президента великої держави а лайка торговки пиріжками
з привокзальної площі, а раз він опустився до такого рівня то і коментувати цього придурка може хто завгодно, і як завгодно, а Олег Тягнибок лікар за професією і кандидат в президенти і поготів, раз ця смердючка сама підставляється і дає повід для цього, і що не так написав Олег, хоч іронічно,його статус це дозволяє, але й слова неправди немає, і Мєдвєд на це заслуговує.
TRALIVALI _ 12.08.2009 13:43
IP: 82.207.17.---
Пєтровіч:
TRALIVALI:
ИСПРАВЬ ЗАГОЛОВОК!!
"Прєвєт, Мєдвєд! Це я! І У МЕНЕ біла гарячка:) "
ВОТ ТАК БУДЕТ ПРАВИЛЬНО!!!:))
РЖУПОДСТОЛОМНЕМОГУ!!!!!!!!
Тіко не всрися. Бо засмердиш блог.
Это ты приходишь насрать, навонять.
Другие приходят сидеть, размышлять.
А я прихожу сюда языком почесать,
И всякую гадость в блоке вырвижопа читать.
Wowkulak _ 12.08.2009 13:42
IP: 195.5.16.---
kreken:
Всьо в том жє духє пан Олег, не змінюєтесь ви,
оце фотокарточок повикладали які тут ні до чого,
ну нравятся они ему...
глядит на них- и занимается национанизмом...
хыхыхы
Арнаут _ 12.08.2009 13:40
IP: 92.112.0.---
Добрый день Олег!
Вы с таким рвением пытаетесь разорвать Украину на две части.
Почему Папа Иоан Павел II у Вас пастырь, а приезд Патриарха Кирилла -"передвиборчи гастролі агітбригади Гундяєва". Надеюсь, Вы понимаете, что после Вашей статьи православные "не прозреют" и не кинуться в лоно католичества или, на крайний случай раскольничества. Значит просто провоцируете в ответ неуважительное отношение к Войтыле. Если разоряешь чужие могилы и памятники – то твои никогда не будут в безопасности, если оскорбляешь чужую мать-вызываешь оскорбление своей и т.д. Третий закон Ньютона еще действует.
И еще... Олег, Вы лидер партии всеукраинского масштаба, Вы часто "делаете новости". Именно от Вас я ждал нормального жесткого ответа на перчатку брошенную в лицо Украины. Ну не солидно все, что Вы написали, по пацански как-то. Да фотографии прикольные, но если бы Вы их первый опубликовали, а так "я тебя слепила из того, что было". Моська лает на слона.
Wowkulak _ 12.08.2009 13:40
IP: 195.5.16.---
Всем "знатокам местного самоуправления" предлагаю подобрать слюни и учить жизнь не по учебнику...
Да, решение вопроса городской свалки – проблема мэра. Но решение вопроса о том, где за пределами города разместить свалку – это вопрос обладминистрации, соответствующей райадминистрации и облсовета. Потому как землю отводить будет обладминистрация вкупе с райадминистрацией, а облрада может зарулить конфликты с соседними землепользователями перекинув туда финансирование из облбюджета и порешав им там местные проблемы. По крайней мере у нас в городе решали так- мэр определился с участком, обладминистрация оформляет земле отвод, а облрада выделяет на тот район дополнительное финансирование для компенсации "морального ущербу" территориальной громады... А если голова облрады мычит шо "я тут ни при чом" – то он хреновый голова облрады... Он везде причём, а не только за околицей Тернополя...
Valerij_Anatoljevicn_gorod_Harkov _ 12.08.2009 13:40
IP: 94.248.113.---
верное подмечено, что ЮВТ по итогам вот этого заявления Медведева проглотила свой вечно лающий язык.
на хозяев не лают, хозяевам лижут руки...
Літописець _ 12.08.2009 13:38
IP: 94.231.68.---
samson-bomba:
п"яний проспиться і зранку висцяє половину мозку в унітаз.
samson-bomba _ 12.08.2009 13:37
IP: 77.120.80.---
Олежка! Пьяный проспится, а вот больному на всю голову выздоровление не грозит!!!!!
тимутин _ 12.08.2009 13:36
IP: 93.72.8.---
Бля Пєтровіч та ви фанатік. як ото біле братство чи сандейники чи бабушки від упц мп. були б ві москалем то дрочілі б на путіна, а так пріходіться на Алєжку
Літописець _ 12.08.2009 13:35
IP: 94.231.68.---
Willis:
Скільки радості я бачу на вашому лиці, і це лише через те, що вийшло примахатися до одного слова. Горе людям не розуміючих сарказму.
Добре, скажу інакше, політичний діяч.
Wowkulak _ 12.08.2009 13:35
IP: 195.5.16.---
Пєтровіч:
Дуріку, проглянь діяльність "Свободи". Там не лише до Москви пред'яви, але й до поляків, румунів, мадярів – коротше до всі
воистину, главная проблема украинцев- существование остального мира за пределами Украины
Пєтровіч _ 12.08.2009 13:35
IP: 93.74.10.---
TRALIVALI:
Пєтровіч:
]Дуріку, проглянь діяльність "Свободи". Там не лише до Москви пред'яви, але й до поляків, румунів, мадярів – коротше до всіх дружніх" сусідів
Всех на мыло что ли?
Сіоністи від цього брехливого міфу відмовились: ніхто з юдеїв мила не робив. Лохокост поніс ще одну непоправну втрату.
Пєтровіч _ 12.08.2009 13:33
IP: 93.74.10.---
Гуцул_Рахів:
Олег привіт! Цікаво чому ти мовчиш по жиду Яценюку? Чи може в готуєшся жида Яценюка підтримати (за гроші) в другому турі в президенти? Що непідтримуєш Рату? А як твій Український націоналізм? Ти забув скільки Українців знищили жиди? Олег пам"ятай в нас ворог не росіянин а жид!!! Слава Україні!!!
Микола Міхновський: "Усі люди – твої браття, але москалі, ляхи, угри, румуни та жиди – се вороги нашого народу, поки вони панують над нами й визискують нас".
TRALIVALI _ 12.08.2009 13:30
IP: 82.207.29.---
Пєтровіч:
]Дуріку, проглянь діяльність "Свободи". Там не лише до Москви пред'яви, але й до поляків, румунів, мадярів – коротше до всіх дружніх" сусідів
Всех на мыло что ли?
Пєтровіч _ 12.08.2009 13:29
IP: 93.74.10.---
TRALIVALI:
ИСПРАВЬ ЗАГОЛОВОК!!
"Прєвєт, Мєдвєд! Це я! І У МЕНЕ біла гарячка:) "
ВОТ ТАК БУДЕТ ПРАВИЛЬНО!!!:))
РЖУПОДСТОЛОМНЕМОГУ!!!!!!!!
Тіко не всрися. Бо засмердиш блог.
Пєтровіч _ 12.08.2009 13:28
IP: 93.74.10.---
nemec:
Андрей-с-Востока:
+1000!!!:-) Посміявся.
З себе посмійся, недоумку.
До чого ж ти примітивне створіння, тобі анекдот про "сравні" та "незабаром" розкажи – все життя сміятись будеш.
Willis _ 12.08.2009 13:26
IP: 194.146.188.---
Літописець:
ну звичайно. відповідати на ваші безглузді слюняві вигуки – це обов"язок кожного поважного політика.
Шановниий! Тягнибок-політик!?? (а ще й поважний) Будь ласка, скажить-ви так дійсно вважаєте?:):) З повагою до Вас
TRALIVALI _ 12.08.2009 13:25
IP: 82.207.29.---
ИСПРАВЬ ЗАГОЛОВОК!!
"Прєвєт, Мєдвєд! Це я! І У МЕНЕ біла гарячка:) "
ВОТ ТАК БУДЕТ ПРАВИЛЬНО!!!:))
РЖУПОДСТОЛОМНЕМОГУ!!!!!!!!
Пєтровіч _ 12.08.2009 13:25
IP: 93.74.10.---
Жорж_7:
Вот наши нацики потирают ручонки,какое поле деятельности предоставил враг N1! Теперь можно до конца года пиариться.Однако пока это как-то мелковато выглядит.Наш доморощенный национализм какой-то однобокий он к примеру не видит, что европейские политики высказываються пусть и культурнее,но не менее,по сути,уничтожительно для Украины,а условия выдачи виз в Европу,а отношение к украинцам в посольствах (уже морды корчат!!!).Почему Тягныбок не бореться с засильем западной масскультуры и англоязычием в названиях и рекламе и т. д.? Почему они не бояться,что ласковая Европа,за наши долги ей,не поставит Украину более худшее вассальное положение (или позу) чем Россия?Возможно пан Олег должен признаться себе,что его идеи не более чем лицемерее?Умный человек сказал:правды нет (она у каждого своя),но есть искренность.
Дуріку, проглянь діяльність "Свободи". Там не лише до Москви пред'яви, але й до поляків, румунів, мадярів – коротше до всіх "дружніх" сусідів.
тимутин _ 12.08.2009 13:22
IP: 93.72.8.---
Літописець:

"Прєвєт, Мєдвєд! Це я – твоя біла гарячка:) " дуже поважний політик ставить такі заголовки до своїх опусів. особливо порадовало що такий "поважний" політик порівнює себе з білою гарячкою:))
а щодо ваших образливих слів, то не варто пучитися, попустіться, полегшає
Пєтровіч _ 12.08.2009 13:14
IP: 93.74.10.---
Тетяна Монтян:
А сміття з Тернополя вже вивезли, гєопалітєгі?
Не буду починати лікбєз по місцевому самоврядуванню, лише зазначу кілька загальновідомих позицій:

1. повноваження обласної ради і міської ради є різними.
2. обласна рада не може вирішувати питання міста через міську раду і міського голову.
3. "Свобода" перемогла на виборах в Тернопільську обласну раду і наводить порядок відповідно до отриманих повноважень.
4. в Тернопільській міській раді є маленька (4 з 60 депутатів) фракція "Свободи" і суцільне засилля уБютків з несунами.
5. навіть у цих умовах "Свобода" робить все можливе: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/011499/, http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/011501/
902 _ 12.08.2009 13:11
IP: 93.183.244.---
Пане Олеже, як у нас кажуть " на погане дерево всі кози скачуть ", ну а тепер скакнув ваш "медвед". Скажіть будь ласка, що за ці роки зробив Ющенко щоб укріпити те дерево, а чи ваша партія? Я розумію ОУН, українська мова, памятник Бендері це все добре, але це лише замануха для тих кліщів, що обсіли те дерево. Я запитую за серйозні речі якіб дали ріст тому дереву і можливість давати плоди. Де вони? І не привласнюйте собі право на любов до України більше ніж її любить значна частина українців. Ваша партія працює на рівні політичного популізму без серйозних і далекоглядних планів Побудови Української Держави, а ось такі випади як зробив "медвед" то тільки додаткове топливо для вас. З повагою Українець.
Україна та Європа1103 Зеленський41 Aтака Путіна1243 Донбас19 Корупція1363
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter