Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Прєвєт, Мєдвєд! Це я – твоя біла гарячка:)

12 серпня 2009, 11:36

"Оце так Дмітрій! Оце суворий мужик!" – десь так мали подумати затуркані буднями і пропагандою піддані, упиваючись сюжетом звернення Президента Російської Федерації Дмітрія Мєдвєдєва до сусідського колеги.І гордість "за вєлікую дєржаву" либонь вже пішла розпирати груди нащадків чуді і мєрі: "Ми ж бо такі круті, як голий пуп самого Путіна!"То фігня, що русскій мужик і сам голий-босий ще й нетверезий, а запаси нафти-газу не безконечні в Сибірі, "нєісходімиє простори" якої ось-ось заполонять китайці...

Зате "наші жони – пушкі заряжони!"А з пушками ще можна вчинити якій-небудь меншій країні "прінуждєніє к міру". І виделочок золотих намародерити. Щоб усі боялись, щоб не насміхались.

Очевидно, хамський вибрик президента Мєдвєдєва вже збуджує загарбницькі фантазії у тої половини московських підданих, які погано або дуже погано ставляться до України (47% згідно опитування аналітичного центру Юрія Левади). Гарматне м'ясо поступово доводять до стану готовності.

Цілком передбачуване відлуння спровокував цей "наїзд" неадекватного сусіда і в нашому політичному болоті. У цю ж мить підгавкнула відверта кремлівська агентура. Збовталася й безхребетна "грязь Москви". Хтось з переляку признав московську маячню "адекватною" і зауважив там "багато теплих слів", щоб тут же "відкликати" власні "передчасні" (?) слова назад... Хтось мимрив про те, що є достатньо приводів для звинувачень (?) України і віщував "реально новий формат відносин"... Хтось взагалі язика ковтнув і ніяк не міг вийти зі ступору...

Перевірка на вошивість. Проте, всі ці "понти" кремлівських карликів один перед одним, усе це, м'яко кажучи, не зовсім тверезе патякання про "многогранниє связі" чомусь викликає в пам'яті не такий вже й грізний образ.Дійсно, безцеремонна поведінка московського ведмедя на міжнародній арені все більше нагадує манери розперезаного мужичка "під мухою". Йому – море по коліна (чи не це власне символізують у відеовиставі Мєдвєдєва декорації з безкрайніх водних просторів на задньому плані?).

Чому мужичок так розперезався? Бо йому все сходить з рук. І розчленування Грузії, і газовий шантаж половини Європи... То чого вже там стримуватися від звиклої лайки у бік України, яку і так хто не йде, той вщипне? Он же, навіть якась там Румунія ласий клапоть нафто-газового шельфу безборонно урвала! То "пєрвому парню в округє" хто заборонить тих лохів трохи полякати?

А як дуже вже мужичка заносить, то "світове співтовариство" підтримує.Єесівські ловеласи знають з ким дружбу варто водити. З тим, хто налива... тобто пальне постачає.Ото проспався мужичок після відзначення річниці "прінуждєнія к міру": "О! Украіна... Ану стаять-баяцца!"

Українці!

"Не бійтеся!" – благословляв Папа Іван-Павло, коли відвідав Україну. І хоча для значної частини українців Папа Римський не є пастирем, та саме цими його словами варто пройнятися. У них, принаймні, більше істини ніж у всіх передвиборчих гастролях агітбригади Гундяєва.

"Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!" – напучував нас Кобзар.

І тільки-но ми увіруємо у цю правду, як ураз побачимо, якими насправді анекдотичними є всі ці потуги кремлівських паяців. Бо ніякими біломор-каналами вже не вернути ріку історії назад.

powered by lun.ua
Коментарі — 334
крушнаціон _ 12.08.2009 22:53
IP: 93.180.225.---
Андрій з Сходу -Лівобережна, правобережна все це поділ не той, ви повині збагнути, що нам не так багато треба курвиних синів, ну тисяч сто, повірте що їх буде вдосталь і на сході, які готові пожертвувати своїм життям в імя нашого майбутнього, ніхто з них не підпаде під географічний поділ, поділ буде інший, я вас запевняю. Головне не робіть і не сійте серед нашого народу так звану братерську любов до Москви і не думайте, що Росія така могутня і всесильна, це все блеф.
Андрей-с-Востока _ 12.08.2009 22:27
IP: 92.112.44.---
крушнаціон:
Могу сказать, что будет. Левобережная Украина встретит рос. войска лояльно, фактически, присоединится к России. Т. е., первый итог – разделение Украины.
Дальше всё будет зависеть от воли РФ – брать правобережье или не брать. Если захотят брать, ну, в истории уже так было, а сейчас с патриотизмом в Зап. Украине похуже дело, так что последствия предсказать не трудно.
Vujko_Schmeiser _ 12.08.2009 22:20
IP: 77.242.167.---
крушнаціон:
В якійсь мірі Ви, шановний, маєте рацію...
крушнаціон _ 12.08.2009 22:05
IP: 93.180.225.---
СУПЕР, МОЛОДЧИНА, ТАК ТРЕБА МЕДВЕДЄВ, СПАСИБІ ТОБІ "ДРУЖЕ " ТИ НА ПРАВИЛЬНІЙ ДОРОЗІ. ПРОШУ ТЕБЕ І ГОСПОДА БОГА, ЩОБ ЗАБРАВ У ВАС ПОВНІСТЮ РОЗУМ І ВИ ДО НАС В " ГОСТІ " ЯК ДО ГРУЗІЇ НА ТАНКАХ СВОЇХ ПРИЇХАЛИ, ЦЕ САМЕ ГОЛОВНЕ В НАШИХ СТОСУНКАХ ПОТРІБНЕ ЯК НІКОЛИ, ВСЕ СТАЛО Б НА СВОЇ МІСЦЯ: СКРУТА ЕКОНОМІЧНА, ДУХОВНА ПОДОЛАНА Б БУЛА, ПРЕЗИДЕНТА ТОГО ЩО ПОТРІБЕН УКРАЇНІ ВИБРАЛИ Б І СВОЇХ ЗАПРОДАНЦІВ СИКСОТ НА МІСЦЕ (В МІСЦЕ) ПОСТАВИЛИ, НАРІД ЗГОРТУВАЛИ, ЄВРОПА УЗНАЛА Б ЧИ Є ЩЕ ЖИВОЮ УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ, ЧИ В ЗМОЗІ ВОНА СЕБЕ ЗАХИСТИТИ. ТІЛЬКИ ОДНЕ ПОТРІБНЕ МОСКОВСЬКІ ТАНКИ НА НАШІЙ ЗЕМЛІ І ВСЕ БУДЕ ЯК БОГ ВЕЛІВ, УКРАЇНА ВСТАНЕ З КОЛІН. ІНАКШОГО СКОРОГО ВИХОДУ З ЦІЄЇ ЯМИ НЕ БАЧУ ЖДУ ВАС "БРАТЦИ "!!!
spetskor _ 12.08.2009 21:59
IP: 94.248.8.---
Пєтровіч:
Ти смієшся над Фройдом та іншими, а сам у всьому вбачаєш виключно сексуальний аспект, все переводиш у сексуальну площину! Може ти прихований єврей якийсь, чи хто? Такі люди є, це справді певна модель поведінки, спосіб світосприйняття, відчуття себе та навколишнього середовища – вона багато про що говорить, про тих, хто так поводиться. Тільки націоналізм тут – ні до чого!
spetskor _ 12.08.2009 21:51
IP: 94.248.8.---
Пєтровіч:

Кому б про мужність говорити? Це ти – "мужній"? А ну відкинь ковдру – не видно! Як тебе звати? Яке прізвище? Де і ким працюєш? За чиєю командою розповсюджуєш цинічну, зухвалу брехню? Ти або справді дезорієнтований, або дуже тупий і нахабний молодик! Без краплини честі і совісті!
spetskor _ 12.08.2009 21:43
IP: 94.248.8.---
Пєтровіч:
Які домагання? З мого боку? Ти ж сам писав, що вона сміялася над моїми комплексами та асексуальністю? То які ж такі з мого боку могли бути домагання до неї? Ти думаєш, про що верзеш, про що твій словесний пронос? А щодо Шилової, то справді, їй мариться що її в Дніпропетровську і області домагається кожен стовп на дорозі! Ні для кого це не секрет. А від тебе вимагаю назвати себе! Чи ти, як сам висловлюєшся – "сериш"? У тебе "базар" російського скінхеда! А зі "Свободи" нікуди я не "тікав". Пішов, тому що не побачив в Дніпропетровську достойних для лідерів організації постатей. А бути в організації, керівник якої пішов до Вітренко, вважав для себе неприйнятним. А коли пішов, то попередній до Аніти Мироненко керівник – Сергій Швець – пропонував мені повернутися, щоб я знову писав заяву про вступ. Найсмішніше, що Тягнибок, коли приїжджав до Дн-ська в 2004 році і проводив відкриті збори з городянами навіть не знав про мій вихід, сприймаючи мене за діючого партійця.
spetskor _ 12.08.2009 21:32
IP: 94.248.8.---
Пєтровіч:
Я, як журналіст, ризикую кожним своїм словом, кожним матеріалом, бо я не підписуюся недолугими псевдами – мій сай – персональний! Ось він я. Так само підписуюся під публікаціями на інших сайтах! Я кожного разу, коли пишу статтю, то "іду на ВИ", з відкритим заборолом! На диявола – хрест, на ворога – меч! Ось мій чин! Ось мій націоналізм! А ви, самі паскудні, мене паскудите та ще й найнахабнішим, найбезсовіснішим способом! Бути вільною, абсолютно і не від кого незалежною людиною – це в тому числі мати зухвалість звертатися з проблемними питаннями і закидами до тих, кого поважаєш, хто був і є авторитетом для тебе! Сказати слова претнезії до шанованої тобою людини справді набагато важче, ніж до запеклого ворога! Останнього ти просто ненавидиш і дієш відповідно – він ворог! У випадку зі "Свободою" справа набагато складніша! Насправді, ця ситуація мені дуже болить! Вона ятрить мені душу! І я відчуваю, що я все таки правий.
Пєтровіч _ 12.08.2009 21:22
IP: 93.74.10.---
spetskor:

Що, чуваг, страшно, що про твої зрадницькі справи дізнаються всі?
Чого ти так почав панікувати: Довгаль – не такий, не вірю, що Сокоринський та Когтянц наді мною кепкували.

Не бійся, я лише розказав частину. Те, що точно знаю. Не хочу писати ніяких пліток. Це не в моєму стилі.

Розуй очі: Шилова справедливо відмовила твоїм домаганням, ще й висміяла тебе перед відомими тобі нацдемами. Вони, до речі, добряче нареготались, не зважаючи, що самі не кращі за тебе.

Плюнь на неї. Май мужність. Ти її не привернеш до себе, тільки накличеш нові насмішки.

Краще поясни тут усім: чому ти вийшов зі "Свободи"? чому ти зараз на "Свободу" наговорюєш? тільки пояснюй не туманно, а відверто? і поясни про ту матеріальну вигоду, яку ти отримав при втечі зі "Свободи"?

А хочеш спитати щось у Тягнибока – напиши йому на скриньку, а не сери в коментах.
Андрей-с-Востока _ 12.08.2009 21:19
IP: 92.112.44.---
spetskor _ 12.08.2009 21:15
"Пєтровіч:
Ти звичайна урка – гидка, підла, хамовита, брехлива, труслива"
Вы прямо ясновидящий. Петрович – госслужащий:)
spetskor _ 12.08.2009 21:15
IP: 94.248.8.---
Пєтровіч:
А ти вже проспався? Що, і досі боїшся назвати себе – хто ти і що? Кажеш, що націоналіст, то чому тоді такий боягуз? Я не боюсь називати себе, а чому ти боїшся? Ти що, вічний підпільник? Бач, який "сміливець". Ти радше не націоналіст, а скоріше АНОНІСТ! І знаєш, твоя матюклива, жаргонна ще й з сексуально-стурбованим ухилом лексика, свідчить, що ніякий ти не націоналіст! Ти звичайна урка – гидка, підла, хамовита, брехлива, труслива. Такі "захиснички" Тягнибока тільки дискредитують його та партію! Де ж той лицарський дух, що культивується "Свободою"? Де честь і гідність вільної людини – мужнього українського патріота?! Чому робиш все під ковдрою? Чи це і є твій чин? Твоя "посвята" і "звитяга"?
spetskor _ 12.08.2009 21:03
IP: 94.248.8.---
Vujko_Schmeiser:
Чи пора мені припиняти цю дискусію, чи ні – не вам визначати. Я сам собі визначаю, коли мені, кому, скільки і що говорити. Не подобається – не реагуйте! Я вас ні в чому не звинувачую. Вам не подобається, що я звинувачую "Свободу" – ваше право, і мені це не подобається, бо я ніколи такого не міг уявити, що буду дорікати "свободі" саме цим. Чи у вас особисто якась особлива місія на блогах Тягнибока? Чи ви створили собі кумира, який не може бути в чомусь неправий, не може припускатися помилок? Якого не можна критикувати? Не миожна вимагати відповіді? А якщо вимагаєш – то тут наступає черга "пєтровічєй", які за командою "фас" покликані професійно нейтралізовувати небажаних учасників обговорень?
Пєтровіч _ 12.08.2009 21:01
IP: 93.74.10.---
spetskor:
А яким чином вони не знали, що ти зі "Свободи"? Ти що, і серед "своїх" в підпіллі? Чому шифрувався (чи шифрувалась)?
Які кунаки та уенпісти свої для націоналістів? Не "справжніх", а реальних? Піди проспись.
spetskor _ 12.08.2009 20:50
IP: 94.248.8.---
Vujko_Schmeiser:
А якщо я представляюся, то мабуть готовий відповідати за власні слова, вчинки, і думки!!! А ви мне тут повчаєте, як я маю діяти! А я наполягаю, що Тягнибок має відповісти за підтримку В.Шилової! І хіба взагалі можна порівняти ті закиди, які я адресую В.Шиловій і Тягнибоку, з тими, які мені інкримінує якийсь "Пєтровіч" – який визнав, що він зі "Свободи", а сам трус!!! Грається у підпільника!!! Триндить чорт зна що!!! Про що сам не знає!!! Безсовісний!!! А щодо В.Шилової, то не свободу слова підтримувала "Свобода", а саме її!! Хіба не її портрети розповсюджувалися під прапорами "Свободи" на мітингу на захист "свободи слова" на ДОДТРК?! Ще раз повторюю! Мені потрібна відповаідь від Тягнибока, а не Vujko_Schmeiser.
spetskor _ 12.08.2009 20:40
IP: 94.248.8.---
Vujko_Schmeiser:
spetskor:
Не знаю, правду пише Пєтровіч, чи ні, але цю дискусію пора припиняти.
Ми вже Вас ще з минулої статті в цьому блозі просимо припинити звинувачувати СВОБОДУ у підтримці Шилової, а Ви ніяк не вгамовуєтесь. Ось Пєтровіч, напевно, перейняв Вашу манеру і теж звинувачує Вас в нижченаведених фактах. Ви заперечуєте їх, але хто повірить що це не так? Неприємно, правда ж, коли тебе звинувачують в тому, чого ти не робив?
Vujko_Schmeiser:
За вашою логікою, для того, аби людина припинила дискусію і заткнула свою пельку потрібно звинуватити її в тому, чого вона нічого ніколи не робла – такі дії нормальні? Вони корисні і навіть необхідні для того, аби змусити людину замовкнути? Принаймні я, на відміну від вас всіх, не ховаюся ні за яким ніком, ні за псевдом. Я називаю себе – Олексій Мазур – і називаю свої контакти – персональний сайт, де вказано все. Якщо хтось боїться представлятися – то це не гідний для "свободівців" приклад.
НЛО _ 12.08.2009 20:03
IP: 77.122.180.---
А що за "Свобода"?
Один з проектів Балоги?
Ющенкові ще не почали її мочити?
Знать, почнуть невдовзі. Після Пісяя.
ліл _ 12.08.2009 19:32
IP: 194.44.113.---
Сила – в єдності. А єдності на сайті немає, бо тут повно представників чужої держави, які (і це природньо!) захищають її інтереси. Українці об*єднаються навколо "Свободи"!Чим більше буде подібних випадів проти України – тим швидше консолідується українство в боротьбі за СПРАВЖНЮ УКРАЇНСЬКУ ВЛАДУ!!! Ця ситуація працює на імідж "СВОБОДИ".
Vujko_Schmeiser _ 12.08.2009 19:25
IP: 77.242.167.---
spetskor:
Не знаю, правду пише Пєтровіч, чи ні, але цю дискусію пора припиняти.
Ми вже Вас ще з минулої статті в цьому блозі просимо припинити звинувачувати СВОБОДУ у підтримці Шилової, а Ви ніяк не вгамовуєтесь. Ось Пєтровіч, напевно, перейняв Вашу манеру і теж звинувачує Вас в нижченаведених фактах. Ви заперечуєте їх, але хто повірить що це не так? Неприємно, правда ж, коли тебе звинувачують в тому, чого ти не робив?
Calina _ 12.08.2009 19:15
IP: 92.113.251.---
spetskor:Хлопці. вам що нема чого робити? у державі твориться казна що, а ви один з поперед одного виясняєте привселюдно, хто коли на кого працював і як здавав. Не по темі. Тож і не дивно, що якийсь Медведєв нагло себе веде по відношенню до всіх нас- можливо нам треба із самих себе почати? і відрізнити політику від гризні і особистих образ
spetskor _ 12.08.2009 19:07
IP: 94.248.109.---
Пєтровіч:
І взагалі, слухай, якщо ти висуваєш мені такі однаково жахливі і брехливі звинувачення, то тоді не будь трусом – назви себе! Май сміливість! Якщо вистачило сміливості звести такі наклепи, то чому її не вистачає на розсекречення себе? Як тебе звати? Хто такий? Твоя поведінка підла і боягузлива! Якщо ти зі "Свободи", то це не прикрашає партію! Хіба такими мають бути націоналісти? Ти звинувачуєш мене в тому, що мене абсолютно не торкається! Я кажу тобі, що ти не обізнаний (або ж свідомо зводиш наклепи), а ти не зупиняєшся, навпаки вигадуєш все нові і нові "подробиці", відомі лише тобі одномуІ в цьому ти безупинний! Май совість, чоловіче! Не бери такий гріх на душу, адже Господь на відміну від мене добре знає, хто ти, і від нього за ніком не заховаєшся! Ти береш на себе великий гріх, зводячи тут на мене такі страхіття!
Vujko_Schmeiser _ 12.08.2009 19:00
IP: 77.242.167.---
Шановний Jurdumm! Все буде добре в Тернополі з вивезенням сміття. Це ж і так зрозуміло, що блокування вивозу було політичним рішенням так званих "опонентів" СВОБОДИ, тобто БЮТ та ПР, які мають всю повноту влади в міськраді Тернополя.
Jurdumm _ 12.08.2009 18:52
IP: 93.72.137.---
А смиттезвалище все ж таки потрібно збудувати, бо тернополян жалко, вони нічим не завинили перед "Свободой", навпаки виразили власну довіру вам.
Треба на умі тримати можливі вибори до ВР у 2010 році, щоб набрати 3%, бо я за вас вболіваю, рахую, що в парламенте повинна бути представленой права частина політикуму.
spetskor _ 12.08.2009 18:42
IP: 94.248.109.---
Пєтровіч:
З нинішнім місцевим керівництвом КУНу в мене ніяких стосунків не було, ніколи не спілкувалися один з одним та й знати один одного як слід не знаємо. Щодо УНП, то у мене з А.В. Сокоринським та К. Когтянцем – добрі стосунки. Сам Сокоринський неодноразово і дуже різко критикував Шилову в своїх інтерв'ю, які він мені давав. Мені не віриться, що вони могли наді мною сміятися, кепкувати. Довгаль і Шилова – так, це можливо, ну то й грець із ними.
spetskor _ 12.08.2009 18:34
IP: 94.248.109.---
Пєтровіч:
До речі, керівництво "Просвіти" – це хто мається на увазі – уБлЮТок Довгаль, який будучи на службі у Тимошенко і керуючи газетою "Батьківщина" друкує статті, де Ющенку закидають підняття теми Голодомору, НАТО, ОУН-УПА, а також захищають пам'ятники Леніну та закликають забути Майдан? Ось лінк, раджу прочитати: "БатьківщинауБлЮТків" http://spetskor.dp.ua/art_949.php Я відкрито заявив йому свої претензії щодо неприпустимості появи в "Батьківщині" таких антилюдських, антиукраїнських статей, а він лише знизав плечима, сказавши, що це замовлення згори, зі штабу партії, а тому протистояти не можна.
Vujko_Schmeiser _ 12.08.2009 18:25
IP: 77.242.167.---
Всім кацапам, яких дуже турбувала доля тернопільського сміття, присвячується:

Олексій Кайда домовився з головами міст і сіл про тимчасовий вивіз сміття з Тернополя

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/011504/

Тернопільська облрада розгляне питання налагодження вивозу сміття з міста

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/011507/
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter