Олег Тягнибок Голова ВО "Свобода"

Прєвєт, Мєдвєд! Це я – твоя біла гарячка:)

12 серпня 2009, 11:36

"Оце так Дмітрій! Оце суворий мужик!" – десь так мали подумати затуркані буднями і пропагандою піддані, упиваючись сюжетом звернення Президента Російської Федерації Дмітрія Мєдвєдєва до сусідського колеги.І гордість "за вєлікую дєржаву" либонь вже пішла розпирати груди нащадків чуді і мєрі: "Ми ж бо такі круті, як голий пуп самого Путіна!"То фігня, що русскій мужик і сам голий-босий ще й нетверезий, а запаси нафти-газу не безконечні в Сибірі, "нєісходімиє простори" якої ось-ось заполонять китайці...

Зате "наші жони – пушкі заряжони!"А з пушками ще можна вчинити якій-небудь меншій країні "прінуждєніє к міру". І виделочок золотих намародерити. Щоб усі боялись, щоб не насміхались.

Очевидно, хамський вибрик президента Мєдвєдєва вже збуджує загарбницькі фантазії у тої половини московських підданих, які погано або дуже погано ставляться до України (47% згідно опитування аналітичного центру Юрія Левади). Гарматне м'ясо поступово доводять до стану готовності.

Цілком передбачуване відлуння спровокував цей "наїзд" неадекватного сусіда і в нашому політичному болоті. У цю ж мить підгавкнула відверта кремлівська агентура. Збовталася й безхребетна "грязь Москви". Хтось з переляку признав московську маячню "адекватною" і зауважив там "багато теплих слів", щоб тут же "відкликати" власні "передчасні" (?) слова назад... Хтось мимрив про те, що є достатньо приводів для звинувачень (?) України і віщував "реально новий формат відносин"... Хтось взагалі язика ковтнув і ніяк не міг вийти зі ступору...

Перевірка на вошивість. Проте, всі ці "понти" кремлівських карликів один перед одним, усе це, м'яко кажучи, не зовсім тверезе патякання про "многогранниє связі" чомусь викликає в пам'яті не такий вже й грізний образ.Дійсно, безцеремонна поведінка московського ведмедя на міжнародній арені все більше нагадує манери розперезаного мужичка "під мухою". Йому – море по коліна (чи не це власне символізують у відеовиставі Мєдвєдєва декорації з безкрайніх водних просторів на задньому плані?).

Чому мужичок так розперезався? Бо йому все сходить з рук. І розчленування Грузії, і газовий шантаж половини Європи... То чого вже там стримуватися від звиклої лайки у бік України, яку і так хто не йде, той вщипне? Он же, навіть якась там Румунія ласий клапоть нафто-газового шельфу безборонно урвала! То "пєрвому парню в округє" хто заборонить тих лохів трохи полякати?

А як дуже вже мужичка заносить, то "світове співтовариство" підтримує.Єесівські ловеласи знають з ким дружбу варто водити. З тим, хто налива... тобто пальне постачає.Ото проспався мужичок після відзначення річниці "прінуждєнія к міру": "О! Украіна... Ану стаять-баяцца!"

Українці!

"Не бійтеся!" – благословляв Папа Іван-Павло, коли відвідав Україну. І хоча для значної частини українців Папа Римський не є пастирем, та саме цими його словами варто пройнятися. У них, принаймні, більше істини ніж у всіх передвиборчих гастролях агітбригади Гундяєва.

"Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!" – напучував нас Кобзар.

І тільки-но ми увіруємо у цю правду, як ураз побачимо, якими насправді анекдотичними є всі ці потуги кремлівських паяців. Бо ніякими біломор-каналами вже не вернути ріку історії назад.

powered by lun.ua
Коментарі — 334
права_справа _ 28.08.2009 12:44
IP: 95.135.50.---
Знову ті самі соплі і воплі.:)))))
Спєцкор, Шилова вас відшила і ви на неї взїлись?
Мені плювати на ту Шилову... але ваша неадекватність очевидна.
spetskor _ 26.08.2009 14:06
IP: 94.248.49.---
права_справа:
Так от "свободі" потрібно як сучасній модерновій партії вчитися визнавати свої помилки і вміти вибачатися перед виборцями. Чи "Свобода" як і колись КПСС – апріорі непогрішима і безпомилкова, яка живе за принципом, що "все вчиняє правильно, щоб не робила"? "Свобода", як і весь цивілізований світ, в тому числі національно-демократичний, як всі, як їх називають прихильники "Свободи", націонал-дерьмократи, лібєрасти і толєрасти всіх країн засуджують злочинний комуністичний режим. Як "націонал-лібєраст" і "толєраст" (як мене тут неодноразово обзивали) приєднуюсь до цього засудження! Я – за трибунал над комунізмом як ідеологією, так і персонально – всіх до єдиного – носіями антилюдської ідеології. Але в Дніпропетровську, у випадку з Шиловою "Свобода" теж вчинила не по-людськи, не по-християнськи, не по-українськи. Я адресував їй свої претензії лише з цього конкретного пункту. Але тільки погляньте, на що перетворилося це критичне зауваження, що я почув у відповідь...
spetskor _ 26.08.2009 13:52
IP: 94.248.49.---
права_справа:
Звернення В.Шилової до Союзу журналістів Росії зі скрагами на свободу слова в Україні – це "Прєвєт, Мєдвєд! Це я – твоя біла гарячка:) " тільки в кубі. З огляду на це цілеспрямована і послідовна підтримка Шиловой "Свободою"- це апофеоз абсурду, його кульмінація, вища точка маразму і політичної безвідповідальності. Це політична супер-лажа всіх часів і народів! Сама Шилова в своєму останньому ефірі на ДОДТРК сказала, що всі події навколо ДОДТРК були нічим іншим, як "війною влади проти особисто неї". А "Свобода" проводила мітинг з портретами В.Шилової та збором коштів на її лікування – Шилова інсценувала голодний обморок, її відразу доставили в реанімацію, як було сказано в новинах ДОДТРК, звідки через півгодини вийшла і знову давала інтерв'ю на камеру з політичними заявами. Як з'ясувалося, в лікарні їй лише виміряли тиск і зробили аналізи. Всі показники були в нормі!. А вона сказала, що йде з лікарні, аби не піддавати ризику... лікарів своєю присутністю в закладі
spetskor _ 26.08.2009 13:25
IP: 94.248.49.---
права_справа:
Продовження попереднього коментаря:
"Ба більше, до того як почали виникати ті кричущі явища, з приводу яких я ніяк не можу заспокоїтися, був налаштований до неї прихильно, бо вважаю, що певного періоду її передачі справді позитивно вирізнялися з-поміж інших на ДОДТРК".
"ЯНУЧАРА У ВИШИВАНЦІ"
http://spetskor.dp.ua/art_777.php
Я звинувачую Шилову: у пропаганді в українському державному ефірі панславізма, проросійської агітації, яку вона здійснювала під українську вишиванку та український орнамент, перетворенні Державної студії ТБ на свою приватно-персональну за змістом і наповненням ефіру, членстві в Блоці мафіозі Лазаренка, зрадницькому по відношеннію до України ефірі з депутатом госдуми Дм. Рогозіним, взагалі проросійському курсі в ефірі і політичній діяльності, зокрема, її теперішню підтримку Сергія Тігіпка – начальника штаба Януковича в 2004 році. В цьому звэязку її звернення до Союзу журналістів Росії, аби поскаржитись на Україну є цілком логічним кроком.
spetskor _ 26.08.2009 13:12
IP: 94.248.49.---
права_справа:
Якщо у вас виникли такі запитання, то рекомендую ознайомитися з матеріалом на моєму персональному сайті -
"ЯНУЧАРА У ВИШИВАНЦІ"
http://spetskor.dp.ua/art_777.php
"...Щодо "видно, послала когда-то и куда-то В.Шилова автора, вот он до сих пор не может успокоиться." Ні, до розриву наших професійних, якщо їх можна так називати, навіть не відносин, а контактів – ніколи нікуди мене не посилала. Навпаки – запрошувала, на свої ефіри у "Теледебати" разом з іншими безумовно куди більш досвідченими, відомими, успішними, маститими журналістами, експертами, аналітиками. В.Шилова ніколи й ні в чому не переходила мені дороги, позаяк і не могла; кисень не перекривала, з посади не звільняла, нізвідки не виганяла, адже ми з нею... навіть не "ми з нею", а В.Шилова і я – в абсолютно в різних системах координат. Ніколи і ні в чому не були і не могли бути зобов'язані один перед одним, й не мали жодних особистісних приводів для конфлікту."
spetskor _ 26.08.2009 13:05
IP: 94.248.49.---
права_справа:
Якщо у вас виникають такі запитання, то ви дуже неуважно читаєте попередні коментарі. Кажете, що я занудний, але ваше запитання потребує повторного переповідання історії. Ваші закиди про якісь мої нічні марення щодо Шилової свідомо і безпардонно переводять тему з суто ідеологічної площини в особистісну з недвозначним натяком. Це відомий прийом. При бажанні на такі манівці можна перевести будь-яку дискусію, де мають місце претензії, які висуває представник однієї статі до іншої. А якщо опоненти ще й продуктивного віку, то тоді "звичайно" – все пояснюється "сексуальним аспектом". Це мені вже закидали інші сексуально стурбовані "коментатори", яких серед прихильників "свободи", чи осіб, які себе так позиціонують, на жаль не бракує. Коротко скажу. Особисто з нею я знайом. Під час Помаранчевої революції, коли та вміло видавала себе за "помаранчеву", висловлював їй підтримку, в тому числі і в пресі. У 2005 році вона неодноразово запрошувала мене на свої "Теледебати".
права_справа _ 26.08.2009 10:34
IP: 91.124.41.---
spetskor:
Я симпатик партії, але це суті не змінює.
Складається враження, що Шилова – це ваші нічні марення. Скажіть, а ви з нею особисто не знайомі?
spetskor _ 23.08.2009 21:16
IP: 92.49.205.---
права_справа:
[Тільки ваша моральна деградація бачить в свободівцях нацистів-скінхєдів.
Ліберасти, як ви – то є величезне зло.
Зауважте, я не казав, що саме в "свободівцях". "Нацистами-скінхедами" можуть бути і зовсім "несвободівціві", люди – абсолютно далекі від правдивого українського націоналістичного руху, які є радше прихильниками і носіями так завної "славянской идеи", ідеї "славянского единства". Приклад тієї ж панслов'янки В.Шилової є наочним тому доказом. Але на жаль, таки справді, зустрічаються нацикі і серед "свободівців" та їхніх прихильників. Це ріднить їх з такими московськими підстилками як В.Шилова. В тому числі маю на увазі і вас. Тільки от не знаю – є у вас партійний квиток чи ні? Було б цікаво дізнатися. Ви дійсний член партії чи лишень її симпатик?
права_справа _ 21.08.2009 10:00
IP: 91.124.19.---
spetskor:Якраз нормальних та адекватних людей та Український Націоналізм я і не обхаюю – лише затятих і невиправних нацистів-скінхедів, що дискредитують правдивий націоналістичний рух.
Тільки ваша моральна деградація бачить в свободівцях нацистів-скінхєдів.
Ліберасти, як ви – то є величезне зло.
spetskor _ 19.08.2009 22:17
IP: 92.49.205.---
права_справа:
Жодного морального права обхаювати нормальних та адекватних людей та Український Націоналізм, як такий, це вам не дає.
Якраз нормальних та адекватних людей та Український Націоналізм я і не обхаюю – лише затятих і невиправних нацистів-скінхедів, що дискредитують правдивий націоналістичний рух.
Olya15 _ 18.08.2009 15:03
IP: 195.72.145.---
Відразу видно рівень культури та обізнаності в так званих опонентів на прикладі не вельми шановного опупеть.
права_справа _ 18.08.2009 12:54
IP: 95.135.179.---
spetskor:От бачите, ви навіть не бажаєте спілкуватися з опонентом, не хочете навіть зреагувати на вказані ним лінки зі статтями.
Угу, прочитав ваші воплі-соплі, про те як вас ображають на блозі Тягнибока.:)))
Більше точно не зайду, шкода час витрачати на ідіота.

І не треба тут на жалість давити, що ви такий бідний, хворий, християнин...ітд.
Жодного морального права обхаювати нормальних та адекватних людей та Український Націоналізм, як такий, це вам не дає.
Vujko_Schmeiser _ 18.08.2009 12:04
IP: 77.242.168.---
Євгене, а в них з кремлядівськими карликами генетичний код такий самий. От і дається взнаки:)))
Євген14 _ 18.08.2009 09:30
IP: 82.207.118.---
опупеть _ 17.08.2009 17:19

Що за дикі висловлювання? Я ж до вас нормально звертаюсь, нащо брати приклад з кремлівського карлика?
Vujko_Schmeiser _ 17.08.2009 22:39
IP: 77.242.167.---
опупеть:
Та ні, коцапчеґу, це в тебе збочена фантазія. Це ви навчилися с.рати в ізбушкє, а тепер стали шибко грамотні і культурні, а свої збочення хочете перекласти на чужі плечі. Запитайся в свого дєдушкі, чи не пив він бува з унітазу воду, коли прийшов асфабаждать Украіну, чи не мив він в ньому голову. А бабушка твоя часом не варила щі в дитячому горщику, "Патамушта кастрюля харошая, емаліраванная, жаль што адна ліш ручька, а нє двє... Відна буржуі зажалі, секаномілі..."
опупеть _ 17.08.2009 20:14
IP: 94.158.32.---
Vujko_Schmeiser::Ні синку, в поняття "робити в своїй хаті що хотіти" не входить с.рати по кутах. Це в вас, коцапчеґів таке збочене розуміння...

Входит-входит. Не стеснятся, чего уж там. А то как срать по углам, так вы можете, а как честно признаться – да, мо, в своей краине в своем праве, где хотим там и серемо – кишка тонка.
Vujko_Schmeiser _ 17.08.2009 17:46
IP: 77.242.168.---
опупеть:
Vujko_Schmeiser:
опупеть:
Воно і видно, синку, що с.реш де хочеш. А от нормальні люди цю справу роблять в спеціально відведених для цього місцях.
Вы там в своем помаранчаде галичанском разберитесь. Вот Евген написал: Ми в воїй хаті, що хочемо те і робимо. А хотите вы всегда одного – опорожняться где попало. Гноем и ксенофобским дерьмом.
Ні синку, в поняття "робити в своїй хаті що хотіти" не входить с.рати по кутах. Це в вас, коцапчеґів таке збочене розуміння...
опупеть _ 17.08.2009 17:35
IP: 92.112.226.---
Vujko_Schmeiser:
опупеть:
Воно і видно, синку, що с.реш де хочеш. А от нормальні люди цю справу роблять в спеціально відведених для цього місцях.
Вы там в своем помаранчаде галичанском разберитесь. Вот Евген написал: Ми в воїй хаті, що хочемо те і робимо. А хотите вы всегда одного – опорожняться где попало. Гноем и ксенофобским дерьмом.
spetskor _ 17.08.2009 17:30
IP: 94.248.56.---
права_справа:
От бачите, ви навіть не бажаєте спілкуватися з опонентом, не хочете навіть зреагувати на вказані ним лінки зі статтями. Ви тут тільки для того, аби ображати. До того ж, за всі ці статті я не отримав жодної крпійки. Надсилав їх на емейл редакції. Ніхто мені їх не замовляв, а відтак і нічого не платив. Можете спробувати з'ясувати це з редакціями. А єдине джерело мого існування з лютого поточного року – пособіє по інвалідності у зв'язку з цукровим діабетом 1 типу – інсулінозалежним. Можете ще посміятися і над цим з побажанням якнайскорішої мені смерті. Це буде і по-націоналістичному, і по-християнські.
Vujko_Schmeiser _ 17.08.2009 17:29
IP: 77.242.168.---
опупеть:
Воно і видно, синку, що с.реш де хочеш. А от нормальні люди цю справу роблять в спеціально відведених для цього місцях.
опупеть _ 17.08.2009 17:19
IP: 92.112.226.---
Євген14:
опупеть _ 17.08.2009 16:41

Шановний, а вам що не подобається? Ми в воїй хаті, що хочемо те і робимо.
Точно. Это наша краина, сынку, дэ хзочемо, там и сэрэмо
Євген14 _ 17.08.2009 17:12
IP: 82.207.118.---
опупеть _ 17.08.2009 16:41

Шановний, а вам що не подобається? Ми в воїй хаті, що хочемо те і робимо.
опупеть _ 17.08.2009 16:41
IP: 92.112.226.---
Такое впечатление, что всю гопоту украинскую собрали сюда гавкать на всех, кто не с оселедцем и не в шгароварах. Все уроды – ляхи, москали, жыды, чернож*опые, и только древние укры рулят. Жрете вы что ли ненависть, пьете ее, укрываетесь ею? Ну и зверинец...
Vujko_Schmeiser _ 17.08.2009 16:24
IP: 77.242.168.---
WinJet:
Їдь шкодувати в Расіянію, поцтрєот:)
WinJet _ 17.08.2009 15:47
IP: 91.124.48.---
Задрали ці нацисти.

НАЦИЗМ – ЦЕ НЕ НАЦІОНАЛІЗМ!!!

Сам я – націоналіст. Шкодую, що в Україні є такі люди як Тягнибок: (
Корупція1413 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter