Ігор Жданов Міністр молоді та спорту України

Будуємо спортивну країну – друге життя стадіону ''Полісся'', м. Житомир

16 серпня 2018, 12:26

Продовжую розповідати і показувати вам, як у нас відбуваються процеси відродження спортивної інфраструктури. Нещодавно був у Житомирі, ознайомився з ходом масштабної реконструкції центрального стадіону "Полісся". Це яскравий приклад співпраці держави та місцевої влади з метою розбудови великих і сучасних спортивних об'єктів в Україні.Житомирський центральний стадіон "Полісся" збудований у 1951 році. Остання реконструкція відбулася тут аж 1980 році. Стадіон перебуває в аварійному стані, через що не експлуатується десятками років. В нову реконструкцію стадіону інвестовано 100 млн. грн. Через Державний фонд регіонального розвитку виділено 70 млн. грн., а 30 млн. дає область. Як обіцяють замовник та виконавці робіт, реконструкцію планується завершити в 2018 р.

Арена матиме капітально відремонтовані трибуни з накриттям, футбольне поле з автоматичним поливом та підігрівом, здатне приймати матчі Прем'єр-ліги. Тут вже почали стелити газон. Також встановлять легкоатлетичні доріжки другої категорії, які дозволятимуть проводити чемпіонати України та окремі куби Європи з легкої атлетики.

Вдячний керівництву Житомирщини, яке приділяє велику увагу відродженню спортивної інфраструктури краю. Моя мрія, щоб у кожному обласному центрі країни був такий осередок спорту, як оновлений стадіон в Луцьку, чи в Житомирі.

Хочеться ще позитиву? Подивіться інші приклади відродження українського спорту:

Нова ДЮСШ ім. Лонського в Бердичеві;

Сучасний спорткомплекс "Дзюдо-Дніпро";

Кращий сільський спорткомплекс Східної Європи, с. Боратин.

#БудуємоСпортивнУкраїну

powered by lun.ua
Україна та Європа1104 Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter