Сергій Дацюк Філософ

КРИЗА ПАРЛАМЕНТАРИЗМУ В УКРАЇНІ

14 липня 2017, 08:59

Останній спектакль щодо спроб притягнення до відповідальності підозрюваних у злочинах народних депутатів показав повну неспроможність Парламенту до самоочищення.

Згоду на притягнення до відповідальності Парламент давав лише тоді, коли про це просили самі депутати (знаючи, що в корумпованій судовій системі їм вдасться уникнути покарання) або коли це було настільки очевидно, що було неможливо ігнорувати. І навіть після дачі згоди на зняття депутатської недоторканості у громади не з'являлося відчуття, що відповідальність підозрюваних у злочинах депутатів є можливою.

Весь цей скандал навколо зняття депутатської недоторканності є великим спектаклем, який зрежисовано в стінах адміністрації Президента під тиском західних партнерів, зокрема США. Але цей спектакль, який мав показати боротьбу з корупцією у стінах Парламенту, викрив неспроможність всієї влади до жодних змін в цьому напрямку.

Я навіть чую ці слова в стінах АП: "вони хочуть боротьби з корупцією, зараз ми їм покажемо цирк".

Дуже смішно на це дивитися. Ну добре, українських телеглядачів на декілька тижнів зайняли цим цирком. Деякі громадяни навіть на протести під стіни Парламенту сходили і втішилися якоюсь лише їм зрозумілою перемогою. Але невже наші очільники думають, що вся ця туфта якось переконає західних партнерів? Чи вони думають, що якось переконає українську громаду?

Мова не йде про чергове загострення політичної кризи в Україні. Мова йде про кризу інституту парламентаризму в Україні.

Головна причина цієї кризи – неспроможність вітчизняного Парламенту втримати довіру українського народу в останні кілька політичних циклів та вирішити при цьому найважливіші проблеми економічних, політичних, соціальних та культурних реформ в країні.

Мова також іде про відсутність рефлексії самих народних депутатів, які неспроможні осягнути цю проблему та самоочиститися, хоча б і подавши індивідуально у відставку.

Так, можна погодитися, що в критичні моменти української історії саме Парламент ставав місцем стабілізації і вирішення ситуацій політичної кризи. Але кожного разу це відбувалося лише тоді, коли за спинами парламентарів стояла незадоволена і налаштована дуже рішуче громада.

Коли українська громада протестними настроями, демонстрацією рішучості, а іноді і зброї, не тисне на народних депутатів, Парламент ефективно працювати не може.

Нинішній Парламент – найганебніший з усіх інших парламентів. І справа не в тому, що його склад якийсь особливий в сенсі злочинності чи зловживання народною довірою. Його склад, розбавлений людьми, що прийшли на хвилі Революції Гідності, можливо і кращий за попередні. Але вимоги до діяльності Парламенту значно зросли після Революції Гідності. А Парламент так і не зміг суттєво змінитися.

Рівень ігнорування нинішнім Парламентом закону та законності, громадської довіри та елементарного здорового глузду на тлі революції та війни просто безпрецедентний.

Коаліції де-юре не існує. Уряд обраний незаконно. Президент шляхом політичного тиску та, як свідчать публікації викривачів, прямої корупції створює парламентську більшість ad-hoc для голосування по важливих питаннях. Олігархічні парламентські групи та зокрема корумповане коло Президента в Парламенті продовжують наживатися на монополізмі та на державному примусі до цін на інфраструктурні послуги, і все це на тлі війни. Тиск громади та західних партнерів щодо боротьби з корупцією щонайперше в стінах Парламенту нахабно ігнорується. Жвавий процес реформ одразу ж після Революції Гідності зараз перетворився на процес генерації фейкових реформ або реформ під тиском МВФ, які не враховують реалії України.

Парламент постраждав найбільше, тому що він є найвідкритішою гілкою влади. Український Парламент перетворився на суцільний спектакль. Відтак парламентаризму в Україні майже не лишилося.

Звичайно поява телебачення та практики телетрансляцій зі стін парламентів дуже сильно вплинуло на перебіг роботи депутатів майже у всіх країнах світу, де є Парламенти та де парламентський процес висвітлюється публічно.

Але в українському Парламенті не залишилося нічого дійсного, справжнього, аутентичного. Там все лише гра сучасної політичної реальності в Україні: договорняки, розводки, кидки та підстави.

Будучи народним депутатом, неможливо вийти з цієї гри. Люди з Майдану, потрапляючи у ситуацію нинішнього Парламенту, або змушені іти на жертвенне протистояння, або скурвлюватися.

Зрозуміло, коли підло та на власну користь діють олігархічні посіпаки. Але як розуміти акторську гру та спектаклі колишніх громадських активістів?

Ольга Богомолець, колишній активіст Майдану, нині Голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я, яка досить довго протистояла фейковій медичній реформі і якій значна частина громади довіряє і досі, дозволила втягти себе в аферу з винесенням антинародного проекту медичної реформи на голосування.

Після заяви в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун про відмову Ольги Богомолець підписувати позитивний висновок комітету щодо законопроекту, який впроваджує медичну реформу, було зрозуміло, що її дотиснуть і змусять. Вочевидь бажаючи перешкодити винесенню цього проекту на голосування, Ольга Богомолець "втратила свідомість" у стінах Парламенту. Але цей проект одразу ж підписала Перший заступник голови комітету з питань охорони здоров'я, депутат Верховної Ради від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Оксана Корчинська.

Неможливо переграти карткових шулерів, у яких всі карти краплені. Інакше, кажучи, неможливо, навіть з благою метою влаштовуючи парламентські спектаклі, переграти тих, хто ці спектаклі влаштовує професійно, і для кого шулерська гра є способом виживання в політиці та бізнесі.

Більше того, коли політична гра виходить на такий рівень маніпуляцій, шахрайства та нахабного обману, кожному з народних депутатів потрібно самовизначатися щодо свого місця в житті, в політиці та в історії власної країни.

Найкращі стануть найгіршими, коли будуть грати з ними в одні і ті ж ігри.

Нинішня влада повністю антинародна, корумпована і злочинна. Створені антикорупційні органи, які становлять собою паралельну та альтернативну протовладу, не зможуть побороти корупцію, бо корумпована Судова влада не дасть їм зайняти надвладну позицію.

Легальних виходів з нинішньої кризової ситуації не існує. Парламент сам не зможе оголосити про свій розпуск та нові вибори, бо надто багато злочинців там вже зібралося, особливо тут ризикує ближнє коло Президента. Відтак Президент не одумається і не розпустить Парламент. Хоча 90 стаття Конституції дозволяє йому зробити це в будь-який момент, адже Коаліції немає з моменту незаконного обрання нового Уряду. Відповідно незаконно обраний Уряд сам не складе повноважень. Парламент відповідно не зможе запустити імпічмент та й навряд чи навіть прийме закон про це. Судова влада сама собою не очиститься і не зможе ніяк вплинути на очищення інших гілок влади.

Публічна, нахабна і брудна гра в Парламенті, нікчемна позиція Президента та ніяка позиція Прем'єр-міністра свідчать про глибоку, нездоланну та безперспективну кризу влади в Україні.

Але найбільш небезпечною сьогодні є саме криза парламентаризму, бо навіть якщо громада цього разу натисне на народних депутатів, вони можуть не впоратися з виходом з кризи, бо надто далеко все зайшло.

Сьогодні гра пішла вже проти колишніх учасників Майдану в Парламенті, бо саме від них очікують мужнього рішення, яке направлене на відновлення парламентаризму в Україні. До осені таке рішення має визріти. Бо інакше відповідальність ляже вже на всіх народних депутатів.

Українська громада нічого не пробачить і нікого не забуде. Вочевидь забудькуватість української громади погано впливає на правлячий клас – розбещує його і погіршує його ефективність. Тому забудькуватість потрібно лікувати дуже кардинально – через напруження пам'яті під страхом втрати основ життєдіяльності.

Раніше подібні кризи вирішувалися шляхом публічного договору між владою та опозицією. Зараз це не має сенсу, тому що вся влада не має довіри, і тінь недовіри лягає також і на опозицію. Як би не домовилася чи передомовилась нинішня влада, хоча би і в Парламенті, це ніяк не породить довіри до влади і не легітимізує Парламент.

Домовленість влади та опозиції в Парламенті може бути лише про одне – Конституанта від громади та три цикли перевиборів (щодва або щотри роки) Президента та Парламенту як єдиний мирний вихід з цієї ситуації.

Жодних інших домовленостей українська громада не прийме.

Загрузка...
Коментарі — 227
Олег Чирва _ 16.07.2017 17:48
IP: 37.229.133.---
LYCIV_OLGA:
А от і четвертий доказ, на цей раз звичайної манії переслідування та наявність стійких галюцінацій Олега Чирви (про мої ніби-то "доноси та стукацтво":

... я на відміну від тебе сотоваріши доносами та стукацтвом не займаюся...
О, нещасне дівчисько вже саме з собою розмовляє, собі ярлики накліює і себе ж спростовує...
Ну що ж, наснаги... АЛЕ -МЕНІ ТАКА НАТХНЕННА ТВОРЧІСТЬ НЕ ЦІКАВА...:))
Олег Чирва _ 16.07.2017 17:45
IP: 37.229.133.---
Олександр Перший:
Олег Чирва:
Креник прав – советская – не выдержала. А вот социалистическая, в Китае – не только выдержала но и вывела 1.5 млрд народа в мировые лидеры.
В Китаю все почалось з фактичної відмови від соціалізму і переходу до ринкової економіки з приватною власністю, з залученням капіталістів з їх грошима/інвестиціями в країну. Тобто не соціалістична, а саме капіталістична економічна система вивела Китай у світові лідери.
Ну, це Ви скажіть при нагоді китайцям – вони вам розтлумачать почому в Пекіні апельсини...:)).

А я тільки нагадаю, що коронна фраза Ден Сяо-піна: "Не важливо, якого кольору кішка – аби добре ловила мишей" аж ніяк не протиричіть соціалізму.
LYCIV_OLGA _ 16.07.2017 17:43
IP: 35.190.199.---
А от і четвертий доказ, на цей раз звичайної манії переслідування та наявність стійких галюцінацій Олега Чирви (про мої ніби-то "доноси та стукацтво":

... я на відміну від тебе сотоваріши доносами та стукацтвом не займаюся...
Олександр Перший _ 16.07.2017 17:39
IP: 188.163.12.---
Олег Чирва:
Креник прав – советская – не выдержала. А вот социалистическая, в Китае – не только выдержала но и вывела 1.5 млрд народа в мировые лидеры.
В Китаю все почалось з фактичної відмови від соціалізму і переходу до ринкової економіки з приватною власністю, з залученням капіталістів з їх грошима/інвестиціями в країну. Тобто не соціалістична, а саме капіталістична економічна система вивела Китай у світові лідери.
LYCIV_OLGA _ 16.07.2017 17:34
IP: 35.187.184.---
А от і третій доказ (ЯВНОЇ/ВИРАЗНОЇ/ПОКАЗОЇ МАНІЇ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ галичанами...):

предки Олечки Луців в цей час так і залишалися польскими рабами, хлопами, "би...лом, пся кр...в", чого вона і сатаніє від ПРАВДИ.
Олег Чирва _ 16.07.2017 17:32
IP: 37.229.133.---
LYCIV_OLGA:
UOTE]В МЕНЕ Є НА ТЕБЕ – ТВОЇ ВЛАСНІ ДОПИСИ... ЦЬОГО ЦІЛКОМ ДОСТАТНЬО! З нац. привітом!
Тобто нічого нема, окрім "власних марень та галюцінацій"! "Що і потрібно було довести"
*** А нащо доводити очевидне: я на відміну від тебе сотоваріши доносами та стукацтвом не займаюся – виховання не дозволяє, тому НІЯКИХ ДОС"Є В МЕНЕ НА ТЕБЕ ДІЙСНО НЕМАЄ...:)))
Олександр Перший _ 16.07.2017 17:31
IP: 188.163.12.---
kren:
.називаю,совецька партсистемас,вона ж соціалістична,вона ж комуністична,сюди ж і так званий соцтабір,не витримала протистояня, (прямого збройного зіткнення кап. і соц.с-ми. не було),не витримала протистояння політекономічної конкуренції з "загнівающім западом".
Так зрозуміло?
Так зрозуміло. У певному сенсі це правильно. Хоча залишається питання, чому саме. Але то інший рівень аналізу причин. Не будемо на цьому зупинятись.
LYCIV_OLGA _ 16.07.2017 17:30
IP: 35.187.174.---
Олег Чирва:
LYCIV_OLGA _ Твої помиї, ... навіть я сам від них занудився.
То не від моїх, а від власних...
Олег Чирва _ 16.07.2017 17:29
IP: 37.229.133.---
LYCIV_OLGA: а в РІ – українці, що пішли "в услужєніє" до РІ – "створювали" саме "російську", а не українську націю! *****

А це вже не просте, а злобне та заздрісне невігластво. Бо українці не "пішли в услуженіє" а – ввійшли до держави ОДНОВІРЦІВ на правах автономії, точнісінько, як і інші КОЗАЦЬКІ ВІЙСЬКА – донське, астраханське, гребенське, терське та ін... І точно також не "услужали" – а боронили від ворогів, зберігаючі власну самобутність, як і вони, обробляючи власну землю, политу потом та кров"ю предків.
А предки Олечки Луців в цей час так і залишалися польскими рабами, хлопами, "би...лом, пся кр...в", чого вона і сатаніє від ПРАВДИ.
LYCIV_OLGA _ 16.07.2017 17:25
IP: 35.187.78.---
Другий доказ:

Олег Чирва:
Олег Чирва:
LYCIV_OLGA:
Олег Чирва:
Тю, нарешті з΄явилося!...
Що, знов галюцінуєш???... Я про Віктора Савченко писала на підставі його постійних згадувань "психіатрів/ та психлікарень". А в тебе що "на мене" є, окрім власних марень та галюцінацій?...
В МЕНЕ Є НА ТЕБЕ – ТВОЇ ВЛАСНІ ДОПИСИ... ЦЬОГО ЦІЛКОМ ДОСТАТНЬО! З нац. привітом!
Тобто нічого нема, окрім "власних марень та галюцінацій"! "Що і потрібно було довести"
Олег Чирва _ 16.07.2017 17:24
IP: 37.229.133.---
LYCIV_OLGA:
От і перший доказ:

- ми мали спочатку більші, а потім, після Мазепи – рівні права з росіянами;
- РІ була православною, відтак ми, православні разом з росіянами, білорусами, грузинами та вірменами були в ній ІМПЕРІЄУТВОРЮЮЧОЮ НАЦІЄЮ;
- рівень та якість життя в нас ЗАВЖДИ БУВ ВИЩИЙ, ніж в росіян;
- наші сягали в РІ найвищих державних щаблів – від чоловіка імператриці та канцлерів і до президентів Академії наук та фельдмаршалів включно.
- стверджує, що "українці в РІ були імперіє утворюючою нацією", забуваючи про то, що українці, – навіть зараз, – ще не "доросли" до нації (!!!), а в РІ – українці, що пішли "в услужєніє" до РІ – "створювали" саме "російську", а не українську націю!
ЦЕ- ПЕРШИЙ ДОКАЗ НЕВІГЛАСТВА ОЛЕЧКИ ЛУЦІВ... Вона намагається переконати, що ми, українці були в РІ не нацією, а незрозумілої етіології племінем, як її карпатські брати...:)))
Олег Чирва _ 16.07.2017 17:22
IP: 37.229.133.---
LYCIV_OLGA _ Твої помиї,якими ти мене намагаєшься залити дещо...того... втратили актуальність... Могла б вже і чогось новенького висмоктати в Сидорова з...пальця. Бо навіть я сам від них занудився.
LYCIV_OLGA _ 16.07.2017 17:20
IP: 35.187.174.---
От і перший доказ:

- ми мали спочатку більші, а потім, після Мазепи – рівні права з росіянами;
- РІ була православною, відтак ми, православні разом з росіянами, білорусами, грузинами та вірменами були в ній ІМПЕРІЄУТВОРЮЮЧОЮ НАЦІЄЮ;
- рівень та якість життя в нас ЗАВЖДИ БУВ ВИЩИЙ, ніж в росіян;
- наші сягали в РІ найвищих державних щаблів – від чоловіка імператриці та канцлерів і до президентів Академії наук та фельдмаршалів включно.
- стверджує, що "українці в РІ були імперіє утворюючою нацією", забуваючи про то, що українці, – навіть зараз, – ще не "доросли" до нації (!!!), а в РІ – українці, що пішли "в услужєніє" до РІ – "створювали" саме "російську", а не українську націю! От така "ностальгія" в цього розумово відсталого (як і всі рашисти) прихильника "рускава міра"
Олег Чирва _ 16.07.2017 17:19
IP: 37.229.133.---
Spirito _ І ще, пане Спіріто додам: за останні чверть сторіччя казахи та азербайджанці, які НЕ БУЛИ в РІ імперієутворюючими націями, замість того, щоби ридати, якими вони були нещасними колоніями – ЕФЕКТИВНО РОЗБУДОВУЮТЬ ВЛАСНІ ДЕРЖАВИ. І відтак досягли в цьому серйозного успіху і, зокрема, залишили Україну далеко "за флагом"...
Гадаю, це досить переконливий приклад того, що замість того, щоби виправдовивати наш сучасний жалюгидний стан "КОЛОНІЯМИ" та "ВОРОЖИМИ ДІЯМИ КЛЯТИХ МОСКАЛЕЙ" – треба просто засукати рукави та...діяти як казахи з азербайджанцями... І результату чекати буде недовго.
LYCIV_OLGA _ 16.07.2017 17:12
IP: 35.187.34.---
(закінчення)
і з радістю лляли українську кров не за Україну, а за "царя-батюшку" та "царицю-матушку", і які припинили почувати себе та бути українцями, а стали показовими "гусарами" з анекдотів, з відповідним мисленням і почуттям гумору...

І при всьому цьому – ще жодному (!) дописувачу жодного (!!) разу на протязі багатьох років (!!!) не вдавалося хоч в чомусь "переконати" або "переспорити" жодну його "реінкарнацію".
Тож НАГАДУЮ ВСІМ – БУДЬ ЯКІ "РОЗМОВИ-ДІАЛОГИ" з цим навіженим параноїком Олегом Чирвою – ЦІЛКОВИТО БЕЗГЛУЗДІ (типичный "мартышкин труд")! ТОЖ І – НЕ ТРЕБА ДАРЕМНО "ГОДУВАТИ ТРОЛЯ"! Звісно – якщо тільки – ви не переконаний (або, навіть, штатний) "годівник" таких особин

І ПРОПОНУЮ трошки зачекати, щоб отримати докази того, про що я написала. Це – недовго!
LYCIV_OLGA _ 16.07.2017 17:10
IP: 35.187.78.---
(продовження)
Ще однією з НАВ'ЯЗЛИВИХ ІДЕЙ цього божевільного расиста є його впевненість у його приналежності до "справжніх європейців" (???!!!) та "давнього козацького роду" (???!!!), хоча цей "випадок" ще "Бог знає коли" "спалився", як "козачок ЗАСЛАНИЙ", який – далеко не українець, але який наполегливо "б΄э себе в груди" – запевняючи, що він "козацького роду", вперто намагаючись – "хоч тушкою, хоч опудалом" – долучитися до українства, хоча – як колись писав користувач "УП" Антивірус – "його вуха явно стирчать з юдо-рашистсько-комуняцкого племені, прикрашеного царскою георгієвскойю лєнтою".
Тож – нічого дивного в тому немає, що для Олега Чирви (як і для всіх раSSистських покручів) – справжній українець тільки той, хто повністю русифікований. Бо воно – нащадок цілого роду-династії переконаних зрадників України, які впродовж століть (!!!) "вірою і правдою" слугували Російської імперії...
(див.закінчення)
kren _ 16.07.2017 17:09
IP: 188.0.104.---
Олег Чирва:
kren _ А що, Кренику, не втомився жити в державі, в якій до чорта освічених, по європейському мислячих jut -ів? То може відокремився б з власним хутором чи то граждою в незалежну Кренятину? І усім стало б добре...
Ну а щодо ідейок "виходу в лідери" шляхом "відстрілювання пачками" – так вже креники навідстрілювалися досхочу за 100 років. Кого тільки вони не відстрілювали пачками – і буржуазію, і куркулів, і троцкистів, і ворогів народа, і буржуазних націоналістів, і ж...ів, і мо...лів і космополитів і диссидентів... А ЩАСТЯ ВСЕ НЕМАЄ І НЕМАЄ... Чому б це?! Якщо нічого не можна змінити в головах кровожерливих креників, то може треба змінити консерваторію?
...Не знаю що там "креники" робили 100 р.А,за Вашими ж коментами,саме ваша прода,відзначилася
самовідданою допомогю новим московським хазяям у " розбудові рабочікрістянськага гасударства".
Олег Чирва _ 16.07.2017 17:07
IP: 37.229.133.---
LYCIV_OLGA:
Олег Чирва:
Тю, нарешті з΄явилося!...
Що, знов галюцінуєш???... Я про Віктора Савченко писала на підставі його постійних згадувань "психіатрів/ та психлікарень". А в тебе що "на мене" є, окрім власних марень та галюцінацій?...
В МЕНЕ Є НА ТЕБЕ – ТВОЇ ВЛАСНІ ДОПИСИ... ЦЬОГО ЦІЛКОМ ДОСТАТНЬО! З нац. привітом!
LYCIV_OLGA _ 16.07.2017 17:07
IP: 35.187.78.---
(продовження)
Зазвичай це хворе біднятко Олег Чирва СТРАЖДАЄ НА ЯВНУ/ВИРАЗНУ/ПОКАЗОВУ МАНІЮ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ галичанами ("підляшками, греко-католицькими ксьондзами, гірськіми команчами"), всі які – за його термінологією – "єзуїтського семені" (???);націоналістами/ майданівцями/ бандерівцями/ свободівцями/ "правосєками" – тобто всіма громадянами України, які мають українську національну свідомість, та іншими "ворогами людства" та "руSSкава мира". Інколи до цього додаються якись "Олечки Луціви" (а ще й якісь сідоровочки (???)), або якісь інші "тоталітарісти" (???)...
Тобто – це хворе біднятко постійно плутає кабінет свого психіатра зі сторінками для коментарів на "УП", тому щиро, не криючись ділиться з нами всіма своїми хворобливими галюцинаціями/мареннями/жахами та привидами.
(див.продовження)
Олег Чирва _ 16.07.2017 17:06
IP: 37.229.133.---
Spirito _ Але вони не враховують того,що Німеччина не була колонією Росії/Союзу довгий час. *****

Ой, Спіріто, Спіріто...
1. Скільки ж можна повторяти, що УКРАЇНА НІКОЛИ НЕ БУЛА КОЛОНІЄЮ РОСІЇ, БО:
- ми мали спочатку більші, а потім, після Мазепи – рівні права з росіянами;
- РІ була православною, відтак ми, православні разом з росіянами, білорусами, грузинами та вірменами були в ній ІМПЕРІЄУТВОРЮЮЧОЮ НАЦІЄЮ;
- рівень та якість життя в нас ЗАВЖДИ БУВ ВИЩИЙ, ніж в росіян;
- наші сягали в РІ найвищих державних щаблів – від чоловіка імператриці та канцлерів і до президентів Академії наук та фельдмаршалів включно.
Порівняйте це з англійською реальною колонією – Індією та відчуйте різницю.
2. Дурні сльози про "колонію" дуже нагадують такі ж царських вчених про "іго", яке нібито і призвело до відставання Росії від Європи до початку 18ст... Спроби дешевого самовиправдання брехнею замість чіткого аналізу, як саме потрапили до багна...
LYCIV_OLGA _ 16.07.2017 17:03
IP: 35.187.184.---
(продовження)
фейсбучні "аноніми" – Гур Эмир, Іван Жага, Яг Уар, Гай Гракх, Ян Гус, Петро Гук, Іван Чайка, Юрій Шило, Иван Лень, Іван Колот, Іван Кая, Ал Чак, Іван Лях, Олег Зуб, Юрій Жага, Шон Крюшон...)
Всіх його "іпостасєй" – деякі з яких "прожили" на УП декілька днів, навіть годин – і згадати неможливо! Наприклад – Шон Крюшон вночі з 8 на 9 травня цього року сконав (був "забанений, а його пости видалені), одразу ж відродився як Иван Гус, "прожив" на УП добу, теж сконав, відродився як Иван Сало, і – за кілька годин – теж сконав... Зараз воно – Олег Чирва
І в кожній його "іпостасі" – його сутність – тваринна українофобія, фанатичне проповідування "руSSкава міра", відсутність логіки, механічна ретрансляція одних і тих самих тем, навіть фраз, зневага, презирство та образи інших – ніколи (!) і ні за що (!) не змінються!...
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 16.07.2017 17:01
IP: 35.189.218.---
НАГАДУЮ УСІМ, що користувач УП Олег Чирва – чергова "реінкарнація" одержимого ватяного рашистського пропаганд*она та патологічного брехуна, найбільш відомого як jut, Шило
Багато разів був викритий іншими користувачами УП у брехні та у спробах маніпуляцій, тобто неодноразово ними "макався власним личком у власне лайно", а"доля" на УП цього Олега Чирви, як і усіх його "реінкарнацій – ЗАВЖДИ (!!!) однакова – "сконати як шолудивий пес під парканом" (при всіх його фантазіях про його "європейскість"), тобто – більшість його дописів приречені бути видаленими, а сам він – бути "забаненим"! Але цей психічно хворий (як і всі рашисти) – з маніакальною впертістю (як і більшість психічно хворих) – продовжує з'являтися під новими "ніками" – (Cjnybr, Karakyrt, gmailo, som, Lann, glok, pann, jut, astros, Ral, mauser96, plita, Tochka;...
(див.продовження)
LYCIV_OLGA _ 16.07.2017 16:59
IP: 35.189.218.---
Олег Чирва:
Тю, нарешті з΄явилося!...
Що, знов галюцінуєш???... Я про Віктора Савченко писала на підставі його постійних згадувань "психіатрів/ та психлікарень". А в тебе що "на мене" є, окрім власних марень та галюцінацій?...
Олег Чирва _ 16.07.2017 16:56
IP: 37.229.133.---
kren _ А що, Кренику, не втомився жити в державі, в якій до чорта освічених, по європейському мислячих jut -ів? То може відокремився б з власним хутором чи то граждою в незалежну Кренятину? І усім стало б добре...
Ну а щодо ідейок "виходу в лідери" шляхом "відстрілювання пачками" – так вже креники навідстрілювалися досхочу за 100 років. Кого тільки вони не відстрілювали пачками – і буржуазію, і куркулів, і троцкистів, і ворогів народа, і буржуазних націоналістів, і ж...ів, і мо...лів і космополитів і диссидентів... А ЩАСТЯ ВСЕ НЕМАЄ І НЕМАЄ... Чому б це?! Якщо нічого не можна змінити в головах кровожерливих креників, то може треба змінити консерваторію?
kren _ 16.07.2017 16:47
IP: 188.0.104.---
Олег Чирва:
...називаю,совецька партсистемас,вона ж соціалістична,вона ж комуністична,сюди ж і так званий
соцтабір,не витримала протистояня, (прямого збройного зіткнення кап. і соц.с-ми. не було),не вит
римала протистояння політекономічної конкуренції з "загнівающім западом".
Так зрозуміло?
Креник прав – советская – не выдержала. А вот социалистическая, в Китае – не только выдержала но и вывела 1.5 млрд народа в мировые лидеры. И без Бандеры, замечу при этом прекрасно обошлись...:)
...тільки для цього там соціалістичну с-му значно змінили,до чого у совецьких jutів не було клепки.
Зокрема вони ще й тому вийшли в лідери,що своїх продажніх jutів там відстрілюють пачками,а в
Україні jutи скрізь у владі і керівництві,тому то Україна зараз у такому важкому стані.
Поки jutів не вичистять від усюди в Україні-чогось доброго очікувати марно.
Україна та Європа904 Уряд реформ301 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter