Сергій Дацюк Філософ

КРИЗА ПАРЛАМЕНТАРИЗМУ В УКРАЇНІ

14 липня 2017, 08:59

Останній спектакль щодо спроб притягнення до відповідальності підозрюваних у злочинах народних депутатів показав повну неспроможність Парламенту до самоочищення.

Згоду на притягнення до відповідальності Парламент давав лише тоді, коли про це просили самі депутати (знаючи, що в корумпованій судовій системі їм вдасться уникнути покарання) або коли це було настільки очевидно, що було неможливо ігнорувати. І навіть після дачі згоди на зняття депутатської недоторканості у громади не з'являлося відчуття, що відповідальність підозрюваних у злочинах депутатів є можливою.

Весь цей скандал навколо зняття депутатської недоторканності є великим спектаклем, який зрежисовано в стінах адміністрації Президента під тиском західних партнерів, зокрема США. Але цей спектакль, який мав показати боротьбу з корупцією у стінах Парламенту, викрив неспроможність всієї влади до жодних змін в цьому напрямку.

Я навіть чую ці слова в стінах АП: "вони хочуть боротьби з корупцією, зараз ми їм покажемо цирк".

Дуже смішно на це дивитися. Ну добре, українських телеглядачів на декілька тижнів зайняли цим цирком. Деякі громадяни навіть на протести під стіни Парламенту сходили і втішилися якоюсь лише їм зрозумілою перемогою. Але невже наші очільники думають, що вся ця туфта якось переконає західних партнерів? Чи вони думають, що якось переконає українську громаду?

Мова не йде про чергове загострення політичної кризи в Україні. Мова йде про кризу інституту парламентаризму в Україні.

Головна причина цієї кризи – неспроможність вітчизняного Парламенту втримати довіру українського народу в останні кілька політичних циклів та вирішити при цьому найважливіші проблеми економічних, політичних, соціальних та культурних реформ в країні.

Мова також іде про відсутність рефлексії самих народних депутатів, які неспроможні осягнути цю проблему та самоочиститися, хоча б і подавши індивідуально у відставку.

Так, можна погодитися, що в критичні моменти української історії саме Парламент ставав місцем стабілізації і вирішення ситуацій політичної кризи. Але кожного разу це відбувалося лише тоді, коли за спинами парламентарів стояла незадоволена і налаштована дуже рішуче громада.

Коли українська громада протестними настроями, демонстрацією рішучості, а іноді і зброї, не тисне на народних депутатів, Парламент ефективно працювати не може.

Нинішній Парламент – найганебніший з усіх інших парламентів. І справа не в тому, що його склад якийсь особливий в сенсі злочинності чи зловживання народною довірою. Його склад, розбавлений людьми, що прийшли на хвилі Революції Гідності, можливо і кращий за попередні. Але вимоги до діяльності Парламенту значно зросли після Революції Гідності. А Парламент так і не зміг суттєво змінитися.

Рівень ігнорування нинішнім Парламентом закону та законності, громадської довіри та елементарного здорового глузду на тлі революції та війни просто безпрецедентний.

Коаліції де-юре не існує. Уряд обраний незаконно. Президент шляхом політичного тиску та, як свідчать публікації викривачів, прямої корупції створює парламентську більшість ad-hoc для голосування по важливих питаннях. Олігархічні парламентські групи та зокрема корумповане коло Президента в Парламенті продовжують наживатися на монополізмі та на державному примусі до цін на інфраструктурні послуги, і все це на тлі війни. Тиск громади та західних партнерів щодо боротьби з корупцією щонайперше в стінах Парламенту нахабно ігнорується. Жвавий процес реформ одразу ж після Революції Гідності зараз перетворився на процес генерації фейкових реформ або реформ під тиском МВФ, які не враховують реалії України.

Парламент постраждав найбільше, тому що він є найвідкритішою гілкою влади. Український Парламент перетворився на суцільний спектакль. Відтак парламентаризму в Україні майже не лишилося.

Звичайно поява телебачення та практики телетрансляцій зі стін парламентів дуже сильно вплинуло на перебіг роботи депутатів майже у всіх країнах світу, де є Парламенти та де парламентський процес висвітлюється публічно.

Але в українському Парламенті не залишилося нічого дійсного, справжнього, аутентичного. Там все лише гра сучасної політичної реальності в Україні: договорняки, розводки, кидки та підстави.

Будучи народним депутатом, неможливо вийти з цієї гри. Люди з Майдану, потрапляючи у ситуацію нинішнього Парламенту, або змушені іти на жертвенне протистояння, або скурвлюватися.

Зрозуміло, коли підло та на власну користь діють олігархічні посіпаки. Але як розуміти акторську гру та спектаклі колишніх громадських активістів?

Ольга Богомолець, колишній активіст Майдану, нині Голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я, яка досить довго протистояла фейковій медичній реформі і якій значна частина громади довіряє і досі, дозволила втягти себе в аферу з винесенням антинародного проекту медичної реформи на голосування.

Після заяви в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун про відмову Ольги Богомолець підписувати позитивний висновок комітету щодо законопроекту, який впроваджує медичну реформу, було зрозуміло, що її дотиснуть і змусять. Вочевидь бажаючи перешкодити винесенню цього проекту на голосування, Ольга Богомолець "втратила свідомість" у стінах Парламенту. Але цей проект одразу ж підписала Перший заступник голови комітету з питань охорони здоров'я, депутат Верховної Ради від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Оксана Корчинська.

Неможливо переграти карткових шулерів, у яких всі карти краплені. Інакше, кажучи, неможливо, навіть з благою метою влаштовуючи парламентські спектаклі, переграти тих, хто ці спектаклі влаштовує професійно, і для кого шулерська гра є способом виживання в політиці та бізнесі.

Більше того, коли політична гра виходить на такий рівень маніпуляцій, шахрайства та нахабного обману, кожному з народних депутатів потрібно самовизначатися щодо свого місця в житті, в політиці та в історії власної країни.

Найкращі стануть найгіршими, коли будуть грати з ними в одні і ті ж ігри.

Нинішня влада повністю антинародна, корумпована і злочинна. Створені антикорупційні органи, які становлять собою паралельну та альтернативну протовладу, не зможуть побороти корупцію, бо корумпована Судова влада не дасть їм зайняти надвладну позицію.

Легальних виходів з нинішньої кризової ситуації не існує. Парламент сам не зможе оголосити про свій розпуск та нові вибори, бо надто багато злочинців там вже зібралося, особливо тут ризикує ближнє коло Президента. Відтак Президент не одумається і не розпустить Парламент. Хоча 90 стаття Конституції дозволяє йому зробити це в будь-який момент, адже Коаліції немає з моменту незаконного обрання нового Уряду. Відповідно незаконно обраний Уряд сам не складе повноважень. Парламент відповідно не зможе запустити імпічмент та й навряд чи навіть прийме закон про це. Судова влада сама собою не очиститься і не зможе ніяк вплинути на очищення інших гілок влади.

Публічна, нахабна і брудна гра в Парламенті, нікчемна позиція Президента та ніяка позиція Прем'єр-міністра свідчать про глибоку, нездоланну та безперспективну кризу влади в Україні.

Але найбільш небезпечною сьогодні є саме криза парламентаризму, бо навіть якщо громада цього разу натисне на народних депутатів, вони можуть не впоратися з виходом з кризи, бо надто далеко все зайшло.

Сьогодні гра пішла вже проти колишніх учасників Майдану в Парламенті, бо саме від них очікують мужнього рішення, яке направлене на відновлення парламентаризму в Україні. До осені таке рішення має визріти. Бо інакше відповідальність ляже вже на всіх народних депутатів.

Українська громада нічого не пробачить і нікого не забуде. Вочевидь забудькуватість української громади погано впливає на правлячий клас – розбещує його і погіршує його ефективність. Тому забудькуватість потрібно лікувати дуже кардинально – через напруження пам'яті під страхом втрати основ життєдіяльності.

Раніше подібні кризи вирішувалися шляхом публічного договору між владою та опозицією. Зараз це не має сенсу, тому що вся влада не має довіри, і тінь недовіри лягає також і на опозицію. Як би не домовилася чи передомовилась нинішня влада, хоча би і в Парламенті, це ніяк не породить довіри до влади і не легітимізує Парламент.

Домовленість влади та опозиції в Парламенті може бути лише про одне – Конституанта від громади та три цикли перевиборів (щодва або щотри роки) Президента та Парламенту як єдиний мирний вихід з цієї ситуації.

Жодних інших домовленостей українська громада не прийме.

Загрузка...
Коментарі — 227
monia_b _ 14.07.2017 19:14
IP: 35.187.174.---
Олександр Перший:
Orest Jj:
...вы хотите сказать,
Ви виявись (видимо буди завжди) таким примітивним і нерозвинутим, що мене вражає, як я раніше цього не помічав. У кожному допису опускаєтесь до самої дупи, на жаль.
Позор Олександру Першийому...!!!!
Тут всі розкусили Сідора ще рік тому, коли він тут появився.
а ви розкусили його тільки 14.07.2017
Позор...!!

навіть охорона Юлі Водорослєвної розкусила його і не підпускає к телу на кілометр...
Борис Беккер _ 14.07.2017 19:11
IP: 35.187.190.---
Anatol Zubenko:
Борис Беккер:
Ты лучше опиши польские свинарники, а то я как раз строю...
Вы вообще-то с логикой дружите?
Вы строите польские свинарники, а я – не имеющий о них ни малейшего представления, за исключением того, что в перспективе в них, вероятно, будут жить свиньи – должен их вам описать? Это как?
Борис Беккер _ 14.07.2017 19:08
IP: 35.187.78.---
Вот когда С. Дацюк, как человек, ведущий малоподвижный образ жизни, а потому имеющий многочисленные проблемы со здоровьем, пишет, о том, в чем разбирается – о кризисе нашей медицины, при министре У. Супрун принявшем характер катастрофы, ведущей к ее (нашей медицины) очень скорой смерти в страшных судорогах, – тогда хфилосохфа еще можно читать.
Олександр Перший _ 14.07.2017 19:05
IP: 188.163.12.---
Orest Jj:
...вы хотите сказать, что в политике, и даже в медреформе, вы разбираетесь лучше чем, например, Дацюк???...
В політиці безумовно розбираюсь краще Дацюка, тому що не просто філософствував, а брав участь в бурхливих суспільних подіях, навіть в революційних, в яких доводилось брати на себе керування (тому що ті хлопці, які були ініціаторами тих подій, поховались від відповідальності, коли це стало потрібним).
В медичної реформі не тяму, тому що не цікавився – далека для мене тема.
Ви виявись (видимо буди завжди) таким примітивним і нерозвинутим, що мене вражає, як я раніше цього не помічав. У кожному допису опускаєтесь до самої дупи, на жаль.
САНДРО _ 14.07.2017 19:03
IP: 82.193.99.---
valsh01:
Будьте так любезны, выведите его на эту самую чистую воду
Я уверен, что стойкости и требовательности у Вас хватит
А потом и нам расскажете. что это за такие другие партии

А если серьезно, та. конечно реформа системы охраны здоровья заключается не в этом. и требует большого ума. работы и внимания
Здоровья нам всем

Хотя лично я системой доволен.
Раз в год попадаю в разные (!) больницы Киева пролечить нервную систему, и представьте себе- получается, лежу, принимаю уколы и капельницы (за свои деньги) сплю, хожу в туалет, ем супчики и кашки (и довольно вкусные, даже чай с сахаром).
И -ни копейки дополнительных расходов, ни на свет, ни на воду. ни на зарплату врачам, медсестрам, санитаркам, поварам, водителям и экспедиторам
В некоторых больгицах лекарства фирмы "Дарница" – бесплатно, Спасибо им. Мелочь, а приятно.
А после реформы кто это все оплатит, страшно подумать
Тут уж как с субсидиями- подождите два месяца не получится, либо плати и лечись, или извините
Anatol Zubenko _ 14.07.2017 18:57
IP: 35.187.34.---
Борис Беккер:
Andrey Kononenko:
Борис Беккер:
вместо национал-социализма – интегральный национализм, вместо живого фюрера – мертвый Бандера, вместо задачи построения расово-чистого государства – задача построения моноэтнического государства, вместо врагов в виде жидо-большевиков – враги в виде москалей и т.д.
И распятые мальчики в трусиках на ветвях колышутся...
Вам, как:
а) мальчику;
б) расово неполноценному (с точки зрения титульных украинцев);
в) русскоязычному
на такие темы шутить не рекомендовал бы.
Ты лучше опиши польские свинарники, а то я как раз строю...
Борис Беккер _ 14.07.2017 18:55
IP: 35.187.184.---
Andrey Kononenko:
Борис Беккер:
Тебе ни на какие темы шутить не рекомендуется по причине свойственной тупости.
Какой Украину задумали руховцы или кто-то другой – записано в конституции. Чё там в конституции про Бандеру и про моноэтническое государство? Когда найдёшь, тогда пиши.
А что там в Конституции говорится по поводу использования армии внутри страны?
Это к вопросу о том какое отношение к реальности имеет то, что написано в Основном Законе.
Andrey Kononenko _ 14.07.2017 18:45
IP: 188.163.73.---
Борис Беккер:
Тебе ни на какие темы шутить не рекомендуется по причине свойственной тупости.
Какой Украину задумали руховцы или кто-то другой – записано в конституции. Чё там в конституции про Бандеру и про моноэтническое государство? Когда найдёшь, тогда пиши.
Борис Беккер _ 14.07.2017 18:39
IP: 35.187.34.---
Andrey Kononenko:
Борис Беккер:
вместо национал-социализма – интегральный национализм, вместо живого фюрера – мертвый Бандера, вместо задачи построения расово-чистого государства – задача построения моноэтнического государства, вместо врагов в виде жидо-большевиков – враги в виде москалей и т.д.
И распятые мальчики в трусиках на ветвях колышутся...
Вам, как:
а) мальчику;
б) расово неполноценному (с точки зрения титульных украинцев);
в) русскоязычному
на такие темы шутить не рекомендовал бы.
Andrey Kononenko _ 14.07.2017 18:34
IP: 188.163.73.---
Борис Беккер:
вместо национал-социализма – интегральный национализм, вместо живого фюрера – мертвый Бандера, вместо задачи построения расово-чистого государства – задача построения моноэтнического государства, вместо врагов в виде жидо-большевиков – враги в виде москалей и т.д.
И распятые мальчики в трусиках на ветвях колышутся...
valsh01 _ 14.07.2017 18:21
IP: 195.138.85.---
САНДРО:

Только хочу успокоить, что фальсификата в наших аптеках нет.Чтобы подделать Таможенные декларации, приходные накладные, расходные (на лаборатории качества) накладные,сертификаты качества и анализа, Заключения лаборатории, расфасовку с материалами, упаковку с материалами (картон, инструкцию, шрифт, краски- это невозможно сделать,дешевле завезти настоящее лекарство
Забавно) У моего брата хороший товарищ – владелец мелкой аптеки. Иногда я прибегаю к его помощи. В ответ слышу совет, что нужно подождать несколько дней, поскольку для меня лучше, чтоб я взял лекарство из другой партии. На прямые вопросы: "Что это за такая другая партия?" – он только скромно улыбается)) А теперь, благодаря Вам, у меня есть возможность вывести его на чистую воду – подделок у нас нет и быть не может. Поскольку подделать бумажки лаборатории, упаковку, сертификаты и накладные – это ужасно сложно. И за этим неусыпно бдят честнейшие чиновники Минохрздоровья)
Борис Беккер _ 14.07.2017 18:14
IP: 35.189.218.---
Крыза парламентаризма в Украине – это всего лишь крыза парламентаризма в Украине, являющаяся одной из составляющих общей крызы украинской государственности, причина которой – существование Украины в том виде, в котором ее 25 лет назад задумали "руховцы" и прочие национал-патриоты, перехватившие у обанкротившихся на тот момент коммунистов идеологическую и управленческую инициативы. Они ("руховцы" и прочие национал-патриоты) тогда красиво (это следует признать) развели доверчивых украинцев, пообещав им, что в Украине будет строиться "вторая Франция", тогда как собирались строить нечто, более похожее на вторую Германию: вместо национал-социализма – интегральный национализм, вместо живого фюрера – мертвый Бандера, вместо задачи построения расово-чистого государства – задача построения моноэтнического государства, вместо врагов в виде жидо-большевиков – враги в виде москалей и т.д.
САНДРО _ 14.07.2017 18:06
IP: 82.193.99.---
valsh01:
Что такое реимбурсация, я знаю)) И многие годы ею пользуюсь, заказывая через знакомых нужные лекарства за бугром. Очень рад Вашему оптимизму, что и мы подошли к возможности задействовать это.

А я рад ВАшей компетенции
Только хочу успокоить, что фальсификата в наших аптеках нет.Чтобы подделать Таможенные декларации, приходные накладные, расходные (на лаборатории качества) накладные,сертификаты качества и анализа, Заключения лаборатории, расфасовку с материалами, упаковку с материалами (картон, инструкцию, шрифт, краски- это невозможно сделать,дешевле завезти настоящее лекарство.

А случаи фальсификата заключаются в том, что, например, за 30 дней транспортировки, на упаковке изменился цвет коробки с зеленого на светло-зеленый, лаборатория предписала запрет на продажу, вот и назвали это лекарство как несоответствующее АНД.
Но аптеки немедленно возавращают т.н.фальсификат поставщику.
Orest Jj _ 14.07.2017 18:04
IP: 77.52.45.---
Виктор Савченко:
Віктор Іщук:
valsh01:
Віктор Іщук:
Олександр Перший:
Не пишіть тут такого, бо інші думки їм не потрібні: вас зразу назвуть шоколадним тролем, який посмів кинути тінь на світоча хвілософії і гуру всіх політологічних наук.
Он, Саша Раз, не писать не может. Он – на службе)) И пИсать тут – его работа)) Заработок)) 3200, наверное))
По-моєму, це ви тут штатний дописувач, відповідаєте на всі пости.
робота в нього така.як кажуть "собака лает (тобто толя філатов с адєси) а караван идет")
менталитет холопа. Шапкокрад теж думал що "караван идет".
Orest Jj _ 14.07.2017 18:02
IP: 77.52.45.---
Віктор Іщук:
valsh01:
Так і прапор вам в руки, виганяйте всіх. Тільки не надірвіть пупця, бо навіть доярці вже зрозуміло (але чомусь не Дацюку), що настав такий стабілізець, коли майдани вже неактуальні.
а шо актуальнє? Принятие закона о пожизненом президенстве Пакращенка с передачей штурвала сіновьям?
Andrey Kononenko _ 14.07.2017 18:02
IP: 188.163.73.---
КРИЗА ПАРЛАМЕНТАРИЗМУ В УКРАЇНІ – ничего, скоро будут читать в Раде отче наш, и кризис пройдёт.
Скрепный ад – это теперь не только о России.
Orest Jj _ 14.07.2017 17:58
IP: 77.52.45.---
Олександр Перший:
- Дуже показові дві думки автора. Перша: "Нинішній Парламент – найганебніший з усіх інших парламентів". Друга: "Його (парламенту) склад, розбавлений людьми, що прийшли на хвилі Революції Гідності, можливо і кращий за попередні".
- Біда автора у тому, що він дуже далекий від реальної політиці. Він весь час намагається критикувати (це нормально) і давати поради, які є парадами аматора, що нічого не розуміє у політиці (це погано).
- Домовленості (договорняки) у політиці – це абсолютно нормальна річ.
- Вчорашні події у ВР – це безумовно досягнення парламентаризму і української громади.
- Впевнений, що в медичної реформі Дацюк розбирається не більше ніж в політиці.
вы хотите сказать, что в политике, и даже в медреформе, вы разбираетесь лучше чем, например, Дацюк??? Мабуть, вы такой продвинутый, бо в свободное от лизания шоколадной дупы время вы подрабатываете политэкспертом?
Orest Jj _ 14.07.2017 17:48
IP: 77.52.45.---
Юлия Ягода:
Anatol Zubenko:
А шо это такое-украинская громада? Какие ее очертания, в чем ее однородность,что ее объединяет и что она хочет?
Цэ Баба Юля. Шо тут непонятного? Дацюк в своем репертуаре "философ" от плебоса. Опять виновата "злочинна влада", а оно все в белом. Пане Дацюк, скажите мне пожалуста, а кто за эту владу голосует? Кто проголосовал за урку Овоща? Кто проголосовал за этих депутатив?
вы и такие как вы.
valsh01 _ 14.07.2017 17:47
IP: 195.138.85.---
Ігор Луцюк:
valsh01:
А вы на 100% уверены, что страховая медицина присутствует в супруновской реформе? Например, главное возражения ЮВТ против этой реформы состоят именно в том, что там отсутствует институт медицинского страхования
==
Навіщо Вам для формування ВЛАСНОЇ ДУМКИ – ЮВТ!
Візьміть первинний документ прочитайте!
Це все одно, що їсти кимось пережоване – я віддаю перевагу свіжій їжі, чого й Вам бажаю!

А стосовно законопроекту – ОСНОВА пропонованої реформи – страховий принцип!
Нету там страхового принципа. Там не независимый страховщик стоит за каждым пациентом, являясь посредником между ним и медициной, а государство берет на себя функции собирать деньги с пациентов, накапливать их в специальном фонде, оценивать качество услуг, платить медикам в зависимости от качества. И роль независим.страховщика забрал себе гос.чиновник. А пациент – опять никто перед их величеством медициной и чиновником))
valsh01 _ 14.07.2017 17:38
IP: 195.138.85.---
руслан49:
Бурлєніє говєн від Дацюка. Це в той час, коли Росія готує повномасштабне вторгнення в Україну. Через три роки Україна перетвриться в Сірію. І будемо згадувати із ностальгією таких чмурів, як Дацюк.
Вау. А_то_Путин_нападет)) А он еще не напал? Крым не оккупировал? А вам слабо обвинить в оккупации Крыма и части Востока Дацюка?)))))
Ігор Луцюк _ 14.07.2017 17:34
IP: 35.189.218.---
valsh01:
А вы на 100% уверены, что страховая медицина присутствует в супруновской реформе? Например, главное возражения ЮВТ против этой реформы состоят именно в том, что там отсутствует институт медицинского страхования и мед.страховщики, как противовес медицинскому произволу
Навіщо Вам для формування ВЛАСНОЇ ДУМКИ – ЮВТ:)))!!!!
Візьміть первинний документ прочитайте – і зробіть власну!
Це все одно, що їсти кимось пережоване – я віддаю перевагу свіжій їжі, чого й Вам бажаю!

А стосовно законопроекту – ОСНОВА пропонованої реформи – страховий принцип!
valsh01 _ 14.07.2017 17:33
IP: 195.138.85.---
САНДРО:
Поэтому Парламент надо беречь, и любить, если хотите.
Ведь дай волю исполнительной власти, доведут до точки, последней
А кто Вам сказал, что мы не любим Парламент? Еще как любим. И ценим. Просто следующий Парламент мы будем любить и ценить еще сильней. Поскольку с этими парламентариями уже, в принципе, всё ясно, а в отношении новых еще есть надежда на их порядочность, честность, здравомыслие и профессионализм. Кстати, по Конституции, насколько я знаю, исполнительная власть (правительство-министерства) создаются, контролируются и меняются Парламентом. И поэтому противопоставлять исполнительную власть Парламенту – всё равно, что возмущаться от того, что 5-летний сын диктует, как жить его отцу (хотя в жизни и не такое бывает)
valsh01 _ 14.07.2017 17:22
IP: 195.138.85.---
САНДРО:
Цивилизованные страны Европы проводят реимбурсацию, т. е компенсируют поставщикам часть стоимости лекарства. делая ее доступной в аптеках.
Наша страна к этому подошла.
А по качеству у нас все нормально
Что такое реимбурсация, я знаю)) И многие годы ею пользуюсь, заказывая через знакомых нужные лекарства за бугром. Очень рад Вашему оптимизму, что и мы подошли к возможности задействовать это. А в новой "реформе" это есть? Нет. Там опять задействованы выборочные продажи "доступных лекарств" для неимущих, которые не работают сейчас (нет денег на них), и которые нехило обогащают фармацевт. тусовку, поскольку перепродажа этих лекарств – одна из самых прибыльных операций.
По поводу качества лекарств, продающихся в наших аптеках, я бы не был так категоричен, как Вы. Это не подтверждают и независим. спецы в этой сфере (называя кошмарные % фальсификата). Да и мои знакомые по своему состоянию и давлению уже различают где препарат куплен))
Logic2009 _ 14.07.2017 17:05
IP: 91.196.177.---
САНДРО:
И выборы ничего не дадут, что по старому закону, что по новому.
Твердження сумнівне.
Вибори ніколи не заважали.
Так, без зміни закону їх проводити недоцільно.
А на чисто пропорційній основі необхідно.
kren _ 14.07.2017 16:52
IP: 188.0.104.---
САНДРО:
...Цивилизованные страны Европы, не поют мантры-Ах. как все дорого, проводят реимбурсацию,
т. е компенсируют поставщикам часть стоимости лекарства. делая ее доступной в аптеках.
Наша страна только только к этому подошла.
А по качеству. повторюсь, у нас все нормально
Тільки не треба,п.САНДРО:,змішувати,такі категорії як Країна і Держава. (Страна и Государ ство.рос.).
Що відрізняються так же як і Традиції,і Закони.
Де перші,є нормами не офіційно-примусовими,порушення яких карається суспільним докором чи осудом.
Порушення других,у всякому разі для пересіч них,реалізується в матеріальному вираженні.
Україна та Європа905 Уряд реформ301 тітушки10 Корупція1083 Aтака Путіна1109
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter