Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (з 2012), лідер партії "Громадянська позиція". Полковник запасу.

Захід боїться Третьої світової? Так Путін її вже розпочав!

04 травня 2014, 07:56

Путіну не Крим потрібен і не Схід України. Йому потрібна вся Україна, разом з Києвом-столицею. І набагато більше! Путін своєю агресією вирішив довести цивілізованому світу, що в Третьому тисячолітті ніяке міжнародне право не діє і нічого не значить – діють і мають значення лише дві речі: гроші і право сили!

Путін уже висловив стурбованість порушенням прав російськомовного населення Естонії та Латвії – і НАТО терміново розгортає для захисту країн Балтії авіаційне і морське угруповання.

Путін уже висловив занепокоєння блокадою Придністров'я з боку України і Молдови – і Румунія терміново пересуває артилерійські й ракетні частини до своїх західних кордонів.

Путін уже направляє свої стратегічні ракетоносці Ту-95МС (з можливостями пуску ядерних крилатих ракет) до берегіів Шотландії, Данії, Нідердандів – перевіряє готовність їхніх радарів ППО, засобів РЕБ і терміни підйому літаків-винищувачів.

Путін уже передислоковує до Криму винищувальну й стратегічну дальну авіацію – російські Су-27, Міг-29 і Ту-22М3 уже на півострові.

Путін під прикриттям підготовки до Сочинської олімпіади оснастив, озброїв, підготував, здійснив передислокацію, перевірив розгортання і частково бойове застосування своїх мобільних бригад, в тч механізованих, аеромобільних, десантно-штурмових, спецназу ГУР МО, насамперед бойових диверсійних груп і вертольотів армійської авіації; спланував і задіяв транспортні коридори для швидкого нарощування сил і засобів навколо України – темпами, які ні нашій армії, ні військам НАТО зараз недосяжні.

Путін розгорнув на території України (думаю, не тільки України) приховану широку мережу агентури й диверсантів, яких він може активувати в будь-який момент. Скільки їх і в яких саме регіонах України (в тч у Києві), скільки і якої саме в них приховано зброї (ПЗРК, ПТКР, гранатомети, кулемети, снайперські гвинтівки, вибухівка) – крім Путіна, напевно не знає ніхто, адже два останніх голови СБУ і два останніх міністри оборони України в період Януковича мали російські паспорти і захищали інтереси Росії, не України.

Путін своїх планів не приховує – він уже діє, нахабно і цинічно, без жодних обмежень.

Висновки і пропозиції:

1. Україна стала першою жертвою агресії Путіна, але воєнна загроза з боку Путіна – набагато масштабніша, з руйнівним потенціалом для всієї Європи і світу. Без перебільшення.

2. Цивілізований світ має усвідомити цю загрозу і її масштаби – і діяти відповідно, скоординовано і рішуче, в тч уже і воєнними засобами протидії.

3. Стримана реакція Заходу на агресію Путіна, намагання умиротворити його шляхом переговорів, засобами дипломатичного й економічного впливу – не дають і не дадуть бажаного результату. Це вже ясно.

4. Захід має відкрито визнати Путіна фашистом-агресором і негайно розпочати створення анти-путінської коаліції, задіяти для локалізації загрози Путіна усі доступні способи, сили і засоби, в тч військові.

5. Одними з перших кроків мають стати передислокація і розгортання навколо території України (Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія, північ Туреччини) потужного авіаційного угруповання країн-членів НАТО (80-100 літаків типу F-16, F-15), авіаносної ударної групи в Середземному морі (70+ літаків палубної авіації) плюс 7-8 бойових кораблів у Чорному морі (есмінців і крейсерів з потужними засобами ППО) і кількох аеромобільних бригад – з метою встановлення надійного контролю над повітряним і морським простором України, аби стримати Росію від нарощування додаткових сил і не допустити вторгнення російської армії на територію нашої держави.

6. Ключову роль у допомозі України задля стримування вже актуальної агресії Путіна проти України серед країн-членів НАТО мають відігравати Велика Британія і США – саме ці дві держави взялися гарантувати Україні територіальну цілісність і безпеку після ядерного роззброєння України у 1994 році.

7. Після довгих вагань, після цілої низки хибних рішень, саботажу і навіть зради, українська влада нарешті розпочала збройну протидію російським диверсантам задля захисту цілісності країни (материкової частини, Крим Путін уже окупував). Україна спроможна власними силами і засобами очистити свою територію від ворога. Але – за умови, якщо Захід, насамперед Велика Британія і США, швидко перекриють Путіну з повітря і моря можливості вторгнення на нашу територію новими силами.

8. Захід дотепер протидіяв Путіну досить обережно і стримано, пояснюючи це небажанням спровокувати Третю світову війну. Настав час визнати хибність і неефективність такої стратегії стримування Путіна. Усвідомити, що Третю світову Путін уже розпочав! Час діяти швидко і рішуче!

Наостанок, усе це я пояснював українським керівникам і нашим західним партнерам, намагався переконати і спонукати їх до ефективних і рішучих дій на випередження Путіна, малював схеми і плани розгортання (стримування) ще ДВА МІСЯЦІ ТОМУ. Не почули. Може, почують тепер, коли прогнози справдилися, коли ситуація загострюється на очах і може стати некерованою, точніше – керованою лише Путіним.

Коментарі — 187
Grygoriy Veda _ 04.05.2014 09:43
IP: 194.213.105.---
Angelina Schastlivyh:
За доллары такая харьковская падаль и родную маму сожжут
А почему на западе Украины этого нет и не будет и западенцы с русскими местными дружат и нет оскорблений. Потому что на востоке не русские (часть) а настоящее кацапье. Ты слышал, когда либо чтоб западенцы оскорбляли русских, если б да там все бы рос. каналы были и в ООН на них подали жалобу. Этого нет, а пропитые морды кацапские с востока не стесняются и орут "бандеры вон с Украины" это как объяснить? Скоты все же и поэтому их ненавидит весь мир. А нет морали так эти жлобы убивают уши, отрезают животы вспаривают. Эти сцуки кацапские московские стреляли, когда мирно все было. Они напали посмотрите даже в Лента Ру что творили эти бандиты в одессе. Вот и надо было всех до единого пристрелить когда они убили 4 парня. И еще не поздно они опять эти жуки вонючие соберутся Теперь не ждать пока они нападут, а только увидел, собираются автоматная очередь
Виталий Ященко _ 04.05.2014 09:42
IP: 46.211.53.---
Стратег однако. Шо там генералы НАТО и США, дети.
Все это даже ребенку понятно. Карлик просто заигрался в войнушку. Ему своих алкогольных мутантов не жалко. А на Западе люди живут. Вот они и осторожничают, авось мальчик уймется.
К сожалению "обезьяна с гранатой" стала реальностью. И от этого уже никуда не уйдешь.
Но Меркель Карлик использовал по полной. Эта баба оснастила его по высшей категории. Да и французы стараются не отставать, не понимая того что все это будет направлено против них.
дід_панас _ 04.05.2014 09:41
IP: 176.106.207.---
"малював схеми і плани розгортання (стримування) ще ДВА МІСЯЦІ ТОМУ."
А може пальцем в дупі ковирявся пан Гриценко, а не малював щось? Треба Гриценка сепаратисмам в Словянську скинути як троянського коня. Через пару днів вони самі здадуться, зрозумівши які вони нищеброди, порівняно з "геніальним" паном полковником
kren _ 04.05.2014 09:41
IP: 188.0.104.---
Kobel Ihor:
Ostapenko Taras:
Гриценко, подивись у дзеркало, який ти жалюгідний, неприємний, старий пацюк. З висячими щоками, горбатою спиною, огидним черевом. Все зовнішнє в тобі викликає відразу, але коли ти розкриваєш рота, то стає зрозумілим, що зовнішність це квіточки, зсередини ти ще більш відразливий. І отакий хробак розповідає країнам що їм робити? Є простий спосіб навести лад на Україні, це розчавити націоналістичних хробаків, як ти, заборонити примусову українізацію та русифікацію, перейти до федерального устрою і почати відбудовувати країну.
Як. Це припинити украінізацію і русифікацію?
Ушльопок кацапський, за мову -5
Але з глолвою дружити треба
Так -...Але з глолвою дружити треба...логістика "твору"тільки підтверджує аксіому,що освіта не резуль
тат,а процес.І посвідчення про освіту зовсім не передбаає означених якостей у носія такого посвід
чення.
Константин Сергеев _ 04.05.2014 09:40
IP: 82.117.236.---
Кто ведет борьбу с террористами? Основное звено АТО и АТЦ – это СБУ-Наливайченко-Кличко- Порошенко-Фирташ-Левочкин-Бойко-Янукович-Путлер. Всё ясно? Куда подевались доблестные снайперы, которые уже давно могли поубивать главных террористов-диверсантов, даже если те выставляют впереди по путлерному плану живой щит из обманутых и пророссийски настроенных людей, а также уголовников, которые действуют под руководством юго-восточной мусорни? Руководитель АТЦ ехал на легковушке, думал, что все перед ним расступятся и разбегутся, и попал в засаду. Конечно, жалко убитых и раненых. Но это же всё выглядит как фарс. А эта группа-троица, которую взял в плен тот, кого они должны были взять? Кругом измена! Что это за чудо-богатырь горбоносый русский с еврейской фамилией Гиркин, с которым никто сладить не может? А может быть, сама Альфа ни на что не способна, кроме как крышевать бандитов и стрелять по мирным протестующим? Как говорит А.Арестович, у всех ментов в глазах желание поскорее сдаться врагу.
Ретросвіт антиквариат _ 04.05.2014 09:38
IP: 93.74.134.---
"аналитег "Гриценко сильно отстал от жизни...Путен не вечен и тоже чел, которого можно отправить к праотцам и войны не будет. есть много способов
Rancho _ 04.05.2014 09:33
IP: 74.125.181.---
На превеликий жаль, все написане автором схоже на реальність.
P.S.Всі тролі тролять – виконують свою ганебну роботу.
kren _ 04.05.2014 09:29
IP: 188.0.104.---
Іван Павлов:
CASIO321:
Як активiзувалась путiнська "камарилья" писак! Як обливають брудом украiнця Гриценко, тiльки за те, що вiн вiдстоюе право Украiни на захист вiд знахабнiлого ворога! Оце так "браття" у нас! Вороги, та ще такi лютi вороги!
"Нет в этом мире лживей и сволочней особи чем кацап..."
А Ви часом не той ак-к.Павлов,що пояснив сутність умовних і бузумовних рефлексів?-:)))
Valery Petrov _ 04.05.2014 09:27
IP: 77.222.128.---
Ольга, если у него есть план. то почему ничего не делает, а только всех поучает и критикует. Пусть свои примером доведет, что его план действительно сработает, а вся это болтовня просто надоела и становится противно, когда видишь его опять в блогах УП,
Kobel Ihor _ 04.05.2014 09:26
IP: 95.69.194.---
Ostapenko Taras:
Гриценко, подивись у дзеркало, який ти жалюгідний, неприємний, старий пацюк. З висячими щоками, горбатою спиною, огидним черевом. Все зовнішнє в тобі викликає відразу, але коли ти розкриваєш рота, то стає зрозумілим, що зовнішність це квіточки, зсередини ти ще більш відразливий. І отакий хробак розповідає країнам що їм робити? Є простий спосіб навести лад на Україні, це розчавити націоналістичних хробаків, як ти, заборонити примусову українізацію та русифікацію, перейти до федерального устрою і почати відбудовувати країну.
Як. Це припинити украінізацію і русифікацію?
Ушльопок кацапський, за мову -5
Але з глолвою дружити треба
Любов Антоненко _ 04.05.2014 09:24
IP: 74.125.17.---
а яценюк каже Нато не на часі,та треба вже давно вступити. Гер-путін розпаясався,возобнив із себе велике цабе,який насправді є вселенським злом.
Viktor Koryachenko _ 04.05.2014 09:23
IP: 94.179.0.---
Все правильно.
Olga Vesna _ 04.05.2014 09:22
IP: 95.134.8.---
В чем бы не обвиняли Гриценко, а к его рассуждениям стоит прислушаться. Плох или хорош он был когда-то, сейчас он трезво анализирует ситуацию и предлагает тот план, который МОЖНО И НУЖНО реализовать.
Leonid Pidchybii _ 04.05.2014 09:22
IP: 94.232.211.---
Психологічний портрет Ліліпуті. Аналітичні матеріали політичного психолога ЦІЛКОМ ТАЄМНО
zemlj. blogspot.com /2014 /03/ blog-post _697. html
Складений свого часу й поширений "Психологічний портрет Яйцевінковича"
викликав неабияку цікавість. Його формулювання, а особливо висновки й прогнози поведінки виявилися правильними. Я не знаю, чи використовував хтось цю роботу, але подивіться, що сталося через три місяці з Яйцевінковичем. Тому, враховуючи такий успіх, ми презентуємо "Психологічний портрет Ліліпуті" й щиро сподіваємося, що з Ліліпутею через три місяці станеться те саме, що й з Яйцевінковичем.
Іван Павлов _ 04.05.2014 09:20
IP: 92.112.61.---
CASIO321:
Як активiзувалась путiнська "камарилья" писак! Як обливають брудом украiнця Гриценко, тiльки за те, що вiн вiдстоюе право Украiни на захист вiд знахабнiлого ворога! Оце так "браття" у нас! Вороги, та ще такi лютi вороги!
"Нет в этом мире лживей и сволочней особи чем кацап..."
Райхер _ 04.05.2014 09:20
IP: 46.211.180.---
Украина выйдет из кризиса когда партия Регионов и БЮТ уйдут – это две стороны одной медали.
Но есть ли шанс? на патриотов охота с двух сторон?
Александр Гордиенко _ 04.05.2014 09:16
IP: 46.211.126.---
Гриценко выразил свои мысли, не более. Лет пятьдесят назад он мог бы стать хорошим полководцем, но не сейчас. Война ведется совсем по-другому, а он все про самолетики и кораблики. Ведущими силами должны быть хакеры и финансисты, а не пехота и т.д. Эта война должна вестись постоянно. Деньги надо не в железо вкладывать, а в науку и образование. У меня вывод один: нас не ждет ничего хорошего в ближайшие лет 10, потому что нами руководят люди с мышлением совка (пусть даже и такие честные, как Гриценко).
Uruz _ 04.05.2014 09:14
IP: 94.153.48.---
Vitaly Ivanenko:
//vk.com/video10884359_168363614?list=2be139b1a66c4b2baa

Заказывают убийства претенденты в президенты...уже и на 9 мая спланировали...слушайте и делайте выводы!!! Такие как Гриценко и планируют беспорядки, ради портфелей и власти!!!!
обвинение без доказательств – клевета, все читали НЛП и знают как это работает. успокойтесь, все верно Гриценко сказал.
Sergiy Gunko _ 04.05.2014 09:12
IP: 5.58.45.---
Nikolay Ralbush:
Между прочим, его сын записался сам, а потом был призван в Армию обыкновенным лейтенантом...
Xuato _ 04.05.2014 09:08
IP: 91.225.122.---
Гриценко говорить вірно, Захід пасивний, Ештот триндить одне і теж сідайте за стіл і домовляйтесь. Скоро Ештон буде домовлятись з диверсантами в Парижі! Турчинов боягуз, Аваков непрофесіонал, в такий час потрібно замінювати командучих і мінстрів які не здатні приймати адекватні рішення!
Ostapenko Taras _ 04.05.2014 09:07
IP: 74.125.17.---
Гриценко, подивись у дзеркало, який ти жалюгідний, неприємний, старий пацюк. З висячими щоками, горбатою спиною, огидним черевом. Все зовнішнє в тобі викликає відразу, але коли ти розкриваєш рота, то стає зрозумілим, що зовнішність це квіточки, зсередини ти ще більш відразливий. І отакий хробак розповідає країнам що їм робити? Є простий спосіб навести лад на Україні, це розчавити націоналістичних хробаків, як ти, заборонити примусову українізацію та русифікацію, перейти до федерального устрою і почати відбудовувати країну.
CASIO321 _ 04.05.2014 09:04
IP: 74.125.18.---
Як активiзувалась путiнська "камарилья" писак! Як обливають брудом украiнця Гриценко, тiльки за те, що вiн вiдстоюе право Украiни на захист вiд знахабнiлого ворога! Оце так "браття" у нас! Вороги, та ще такi лютi вороги!
Іван Павлов _ 04.05.2014 08:58
IP: 92.112.61.---
Захід вміє тільки бздіти. Україна приклад всьому світу – що значить відмовлятися від ядерної зброї. ЯО це наш єдиний шанс в довгостроковій перспетиві. Це не розуміють хіба що ідіоти.
SOLD@T _ 04.05.2014 08:57
IP: 74.125.17.---
soc:
на останоок, пропоную пану полковнику створити батальон, полк, бригаду (на що вистачить) територіальної оборони та діяти.
а не зображувати із себе божевільну касандру на прийомі у психіатра
про це я писав три місяці тому, але полковник не слухав
Александр, вопрос можно?
За счет чего процветает коррупция? Что ей движет? Почему судьи выносят не справедливые и преступные решения и и.д.? Все очень просто: все это провоцируют и подпитывают деньги. "Черные деньги" это как кровь в теле коррупции. А где берут эти "черные деньги?". Все просто, конвертационные центры и они уже начали свою работу и работают уже для новой власти. Это повод задуматься, о том, куда пойдут деньги от МВФ, а самое главное, будем ли мы идти тем путем, который выбирал народ в лице майдана!
Jackobson George _ 04.05.2014 08:54
IP: 74.125.41.---
Памятаю, як декілька років тому пан Гриценко на передачі Шустера розповідвав, що "Україна – для українців" – це войовничий націоналізм, неприйнятний в Україні 21 століття. Тепер же пан Гриценко розповідає, що російські агенти повсюду, а два міністри оборони – росіяни, і це наслідок поганої національної політики. То може ваша (і не лише ваша) боротьба з ідеєю "Україна – це і є безпосередня причина сьогоднішньої ситуації? Чи не тому так все погано, що ви готові були віддати цю країну хоч чорту лисому (главноє чтоби чєловєк бил хароший...), тільки б не націоналістам? Хіба не ви озброювали так звану "українську" армію сучасною зброєю, абсолютно не проводячи ротації кадрів й націоналістичного виховання? І тепер у кого ця сучасна зброя в руках? І які кадри її передали в ці руки?...
Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Юрій Луценко

Жоден українець не повинен бути в полоні, але має відповідати тут, не дивлячись на всі свої заслуги і статуси, перед українським Законом

Дзюнсей Терасава

Новая история священных реликвий Будды, (привезенных в Японию 1300 лет тому назад китайским Мастером Гандзином), во время глобальных перемен в конце 20 столетия в Европе и во всем мире

Володимир В’ятрович

Група "Першого грудня": не "промайданити" Україну!

20
Ольга Богомолець

Сотні тисяч життів можуть бути врятовані щороку

Ярослав Юрчишин

#АктивістиНеМішені

6
Марина Ставнійчук

Родзинки майбутніх українських виборів або ''Захід нам допоможе!''

13
Віктор Уколов

''Тепла ванна'' для Тимошенко чи об'єктивні опитування?

Іван Крулько

Президентський "злам"

61
Олег Тягнибок

За українське майбутнє без олігархів!

13
Олександр Лємєнов

Кейс Холодницького: рибки теж хочуть їсти?

8
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте