Анатолій Гриценко Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (з 2012), лідер партії "Громадянська позиція". Полковник запасу.

Захід боїться Третьої світової? Так Путін її вже розпочав!

04 травня 2014, 07:56

Путіну не Крим потрібен і не Схід України. Йому потрібна вся Україна, разом з Києвом-столицею. І набагато більше! Путін своєю агресією вирішив довести цивілізованому світу, що в Третьому тисячолітті ніяке міжнародне право не діє і нічого не значить – діють і мають значення лише дві речі: гроші і право сили!

Путін уже висловив стурбованість порушенням прав російськомовного населення Естонії та Латвії – і НАТО терміново розгортає для захисту країн Балтії авіаційне і морське угруповання.

Путін уже висловив занепокоєння блокадою Придністров'я з боку України і Молдови – і Румунія терміново пересуває артилерійські й ракетні частини до своїх західних кордонів.

Путін уже направляє свої стратегічні ракетоносці Ту-95МС (з можливостями пуску ядерних крилатих ракет) до берегіів Шотландії, Данії, Нідердандів – перевіряє готовність їхніх радарів ППО, засобів РЕБ і терміни підйому літаків-винищувачів.

Путін уже передислоковує до Криму винищувальну й стратегічну дальну авіацію – російські Су-27, Міг-29 і Ту-22М3 уже на півострові.

Путін під прикриттям підготовки до Сочинської олімпіади оснастив, озброїв, підготував, здійснив передислокацію, перевірив розгортання і частково бойове застосування своїх мобільних бригад, в тч механізованих, аеромобільних, десантно-штурмових, спецназу ГУР МО, насамперед бойових диверсійних груп і вертольотів армійської авіації; спланував і задіяв транспортні коридори для швидкого нарощування сил і засобів навколо України – темпами, які ні нашій армії, ні військам НАТО зараз недосяжні.

Путін розгорнув на території України (думаю, не тільки України) приховану широку мережу агентури й диверсантів, яких він може активувати в будь-який момент. Скільки їх і в яких саме регіонах України (в тч у Києві), скільки і якої саме в них приховано зброї (ПЗРК, ПТКР, гранатомети, кулемети, снайперські гвинтівки, вибухівка) – крім Путіна, напевно не знає ніхто, адже два останніх голови СБУ і два останніх міністри оборони України в період Януковича мали російські паспорти і захищали інтереси Росії, не України.

Путін своїх планів не приховує – він уже діє, нахабно і цинічно, без жодних обмежень.

Висновки і пропозиції:

1. Україна стала першою жертвою агресії Путіна, але воєнна загроза з боку Путіна – набагато масштабніша, з руйнівним потенціалом для всієї Європи і світу. Без перебільшення.

2. Цивілізований світ має усвідомити цю загрозу і її масштаби – і діяти відповідно, скоординовано і рішуче, в тч уже і воєнними засобами протидії.

3. Стримана реакція Заходу на агресію Путіна, намагання умиротворити його шляхом переговорів, засобами дипломатичного й економічного впливу – не дають і не дадуть бажаного результату. Це вже ясно.

4. Захід має відкрито визнати Путіна фашистом-агресором і негайно розпочати створення анти-путінської коаліції, задіяти для локалізації загрози Путіна усі доступні способи, сили і засоби, в тч військові.

5. Одними з перших кроків мають стати передислокація і розгортання навколо території України (Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія, Болгарія, північ Туреччини) потужного авіаційного угруповання країн-членів НАТО (80-100 літаків типу F-16, F-15), авіаносної ударної групи в Середземному морі (70+ літаків палубної авіації) плюс 7-8 бойових кораблів у Чорному морі (есмінців і крейсерів з потужними засобами ППО) і кількох аеромобільних бригад – з метою встановлення надійного контролю над повітряним і морським простором України, аби стримати Росію від нарощування додаткових сил і не допустити вторгнення російської армії на територію нашої держави.

6. Ключову роль у допомозі України задля стримування вже актуальної агресії Путіна проти України серед країн-членів НАТО мають відігравати Велика Британія і США – саме ці дві держави взялися гарантувати Україні територіальну цілісність і безпеку після ядерного роззброєння України у 1994 році.

7. Після довгих вагань, після цілої низки хибних рішень, саботажу і навіть зради, українська влада нарешті розпочала збройну протидію російським диверсантам задля захисту цілісності країни (материкової частини, Крим Путін уже окупував). Україна спроможна власними силами і засобами очистити свою територію від ворога. Але – за умови, якщо Захід, насамперед Велика Британія і США, швидко перекриють Путіну з повітря і моря можливості вторгнення на нашу територію новими силами.

8. Захід дотепер протидіяв Путіну досить обережно і стримано, пояснюючи це небажанням спровокувати Третю світову війну. Настав час визнати хибність і неефективність такої стратегії стримування Путіна. Усвідомити, що Третю світову Путін уже розпочав! Час діяти швидко і рішуче!

Наостанок, усе це я пояснював українським керівникам і нашим західним партнерам, намагався переконати і спонукати їх до ефективних і рішучих дій на випередження Путіна, малював схеми і плани розгортання (стримування) ще ДВА МІСЯЦІ ТОМУ. Не почули. Може, почують тепер, коли прогнози справдилися, коли ситуація загострюється на очах і може стати некерованою, точніше – керованою лише Путіним.

Коментарі — 187
Володимир Верещак _ 04.05.2014 10:14
IP: 91.124.102.---
Poligraf P:
скептик:
Власне, Гриценку нічого не залишається як доносити свою думку через блоги. Якби наші кролики та пастори дослухались до нього з самого початку, – Крим був би наш і Донбас не був би паралізований. Почитайте його блоги і прогнози початку року і ви все зрозумієте.
Гриценко правий. Але сподіватись на захід не варто. БЮТівська влада не слухає порад? То почніть навчати патріотів військовій справі. Турчинов боїться "роздавати зброю" патріотам? То навчіть наших партизанській війні, а зброю самі найдуть. У ворога позичать.
ганна ахметова _ 04.05.2014 10:13
IP: 93.75.34.---
Не знаю, чим займався міністр оборони юща Гриценко, але мабуть не реформуванням й посиленням обороноздатності країни. Але міністр оборони юща Єханур займався лише розпродажем війсьвоговго майна! І ви добре це знаєте, пане полковнику? Чому мовчали тоді, що Пу брязкає зроєю, а ми беззбройні! Чи не кращі наші танки на "Фаїні" поїхали до Африки?! А що лишилося нам? Невже ви не могли подіяти на месікуватого президента, якщо до того не доходило, чому не звернулися до народу, не об"єднали людей, не створили антипутінський фронт вже тоді. А дочекалися, поки прийде до влади нікчемне посміховисько, яке тільки крало й не думало більш ні про що? Ви знали, що таке Межигірський, чому не кричали на всіх усюдах, до чого призведе його президентво?! А ви тиїхенько противсіхнули?! Спасибі. У мене двоє синів, що на нас чекає? Що чекати іншим матерям України?
Олег Якубчак Олег Якубчак _ 04.05.2014 10:13
IP: 46.172.131.---
Vitalik Radchuk _ 04.05.2014 10:00IP: 74.125.181.--
бывший министр обороны ты лучше напиши сколько новой техники закупили при твоём командовании, на сколько увеличили бюджет... а щяс ты кукарекаешь ПАМАГИТЕ)))

Міністр оборони бюджет для ЗС не приймає його приймає ВР, так що півнику не кукорікай
kren _ 04.05.2014 10:11
IP: 188.0.104.---
ганна ахметова:
leha23:
Есть другое мнение, пан полковник.

Еще в октябре страна была мирной. Потихоньку шла к выборам. Да, гадости было много, но ВСЕ БЫЛИ ЕЩЕ ЖИВЫ И ЦЕЛЫ, а территория целой и страна единой. За океаном же не дремали. И засеяли щедро галицийское поле доллярами. Буйно взошли всходы со свастиками и дали плоды... Под видом борьбы за европейский выбор и демократию успешно выполняется программа уничтожения самих корней славянства и православия в пользу геополитической гегемонии США. Не всем в Украине это нравится и Путину, естественно, тоже. Теперь маемо те, що маемо. А ведь исправить все еще можно... И путь этот, воинствующий пан полковник, не военный
Боже правий, як ці огризки комундризму набридли зі своїм маніакальним баченням світу!
Марксиз-лєнінізм,релятивіська доктрина,нічого іншого Ви від них не почуєте.
Max Krug _ 04.05.2014 10:11
IP: 74.125.17.---
В очередной раз убеждаешся в бесконечной глупости и ничтожности украинских политиков. Нелепые рассуждения о 3 мировой, полное непонимание реальной ситуации и самое главное ОТСУТСТВИЕ ПОЛИТИКИ как таковой. Никто не ищет политических решений ситуации.

Единственно правильное решение сейчас – проведение РЕФЕРЕНДУМА вместе с выборами.
Единственная цель на Востоке сейчас – обеспечение порядка и условий проведения этих выборов и референдума.
Они должны состоятся под контролем Украины, а не бандитов. И государство должно обеспечить гражданам осуществление этих прав.

Если и дальше высшее руководство будет декларировать что цели АТО – наведение "порядка", то это будет во многих местах обречено на поражение.
Святослав Ярій _ 04.05.2014 10:10
IP: 92.112.1.---
Нельзя говорить, что эконосические санкции не действуют. Просто их ещё не ввели!
Как может действовать не введенная санкция?
Serhyi Makarenko _ 04.05.2014 10:10
IP: 178.137.51.---
ганна ахметова:
П. Гриценко. У квітні 2008 Путін виступив на саміті НАТО, де сказав все, що робить зараз. Ви тоді були міністром оборони у юща! Хтось проаналізував виступ Пу? Ви, чи сам ющ, чи акушерка з РНБО?! Чи огризківський МЗС?
У когось відшибло пам'ять?
Гриценка і Огризка з українського Уряду Путін вигнав руками своєї косатої шлюхи.
Нагадую, що саме 2008р Прем'єр-міністр України Тимошенко відмовилася прийняти участь у саміті Україна-НАТО.
А у лютому 2009р ця ж кремлівська шлюха у Мюнхені заявила "Украина не хочетв НАТО" і відкрито дала всьому світу зрозуміти, що Україна буде Росією.
За кілька місяців після агресіъ Росії проти Грузії курва заявила " Я всеми силами поддерживаю новые мирные инициативы, в первую очередь России"
kren _ 04.05.2014 10:08
IP: 188.0.104.---
ганна ахметова
Вітаю. Цікаво, як пояснив би академік ось це. Якось на дачі я винесла миску з кашею та м"сом совму вівчару, поставила біля східців. пес почав їсти, затуливши собою вхід. Тут наша кицька почула запах і підходить. Пес підняв голову, побачив, що киця не дістає до країв миски, зацінив обстановку й відйшов трохи вбік, пустивши кицю на сіхдці. І ось картина6 здоровенний пес і мала тендітна киця дружно їдять кашу з м2ясом з однієї миски!
Я не Павлов і так як він поснити не зможу.Але факти міжвидової толерантності науці відомі і вдикій
природі (за умов непорушення дистанції поваги),у вашому прикладі толерантність обумовлена ще
й спільним середовищем існування і взаємодій,і пес і кішка Ваші,вони знають одне одного.
Poligraf P _ 04.05.2014 10:08
IP: 77.52.117.---
скептик:
Власне, Гриценку нічого не залишається як доносити свою думку через блоги. Якби наші кролики та пастори дослухались до нього з самого початку, - Крим був би наш і Донбас не був би паралізований. Почитайте його блоги і прогнози початку року і ви все зрозумієте.
001bbh _ 04.05.2014 10:08
IP: 77.90.252.---
Смерть поребрикам!
ганна ахметова _ 04.05.2014 10:03
IP: 93.75.34.---
Vitalik Radchuk:
бывший министр обороны ты лучше напиши сколько новой техники закупили при твоём командовании, на сколько увеличили бюджет... а щяс ты кукарекаешь ПАМАГИТЕ)))
Чи яку стратегію й тактику розробили у штабах генерали, яких ющ розмножив?
MikolaN _ 04.05.2014 10:02
IP: 109.86.240.---
ганна ахметова:
+2000%
ганна ахметова _ 04.05.2014 10:02
IP: 93.75.34.---
leha23:
Есть другое мнение, пан полковник.

Еще в октябре страна была мирной. Потихоньку шла к выборам. Да, гадости было много, но ВСЕ БЫЛИ ЕЩЕ ЖИВЫ И ЦЕЛЫ, а территория целой и страна единой. За океаном же не дремали. И засеяли щедро галицийское поле доллярами. Буйно взошли всходы со свастиками и дали плоды... Под видом борьбы за европейский выбор и демократию успешно выполняется программа уничтожения самих корней славянства и православия в пользу геополитической гегемонии США. Не всем в Украине это нравится и Путину, естественно, тоже. Теперь маемо те, що маемо. А ведь исправить все еще можно... И путь этот, воинствующий пан полковник, не военный
Боже правий, як ці огризки комундризму набридли зі своїм маніакальним баченням світу!
Vitalik Radchuk _ 04.05.2014 10:00
IP: 74.125.181.---
бывший министр обороны ты лучше напиши сколько новой техники закупили при твоём командовании, на сколько увеличили бюджет... а щяс ты кукарекаешь ПАМАГИТЕ)))
ганна ахметова _ 04.05.2014 09:59
IP: 93.75.34.---
Vitalik Radchuk:
ганна ахметова:
Чому не бити в дзвони тоді, а не зараз, коли біда на порозі? І чому ви впевнені, що Порох, який постійно перебігає від однієї групи до іншої великим за баблом, – рятівник країни?! Може й фірташ, якого США звинувачує у корупції, теж свята людина й недаремно благословив Пороха на президента а кличка на мерство?! Може краще вже фірташа обрати, напряму, без посланців у виді порохів-кличків?!
а он учился в США как правильно родину продавать)) и как правильно разваливать армию)))
не думаю. що війкова наука в США така примитивна! Все залежить від учня!
Solomiya Bereza _ 04.05.2014 09:57
IP: 46.175.148.---
Ostapenko Taras:
Процес пішов!!!! Українофоб вивчив мову та ще й нік обрвав український. А міг би матючками на "родном языке" Язык Пушкина, Лермонтова, Толостого відійде в лету, а сучасний буде ідентифікуватися в світі як "язык" бандитів иа міжнародного тероризму. (При всій повазі до нормальних росіян, серед яких маю друзів)
Vyacheslav Mamchak _ 04.05.2014 09:56
IP: 91.124.230.---
На жаль, шановний пане Анатолію,ви не маєте підтримки, ні фінансової, ні великої партії.Погоди у політиці не робите.Все, що Ви пишете -це голос в нікуди.Влада сучасна безхребетна і малоефективна.Як казав один дядько:"МАЄМО ТЕ ЩО МАЄМО"
ганна ахметова _ 04.05.2014 09:56
IP: 93.75.34.---
kren:
Іван Павлов:
CASIO321:
Як активiзувалась путiнська "камарилья" писак! Як обливають брудом украiнця Гриценко, тiльки за те, що вiн вiдстоюе право Украiни на захист вiд знахабнiлого ворога! Оце так "браття" у нас! Вороги, та ще такi лютi вороги!
"Нет в этом мире лживей и сволочней особи чем кацап..."
А Ви часом не той ак-к.Павлов,що пояснив сутність умовних і бузумовних рефлексів?-:)))
Вітаю. Цікаво, як пояснив би академік ось це. Якось на дачі я винесла миску з кашею та м"сом совму вівчару, поставила біля східців. пес почав їсти, затуливши собою вхід. Тут наша кицька почула запах і підходить. Пес підняв голову, побачив, що киця не дістає до країв миски, зацінив обстановку й відйшов трохи вбік, пустивши кицю на сіхдці. І ось картина6 здоровенний пес і мала тендітна киця дружно їдять кашу з м2ясом з однієї миски!
Vitalik Radchuk _ 04.05.2014 09:56
IP: 74.125.181.---
ганна ахметова:
П. Гриценко. У квітні 2008 Путін виступив на саміті НАТО, де сказав все, що робить зараз. Ви тоді були міністром оборони у юща! Хтось проаналізував виступ Пу? Ви, чи сам ющ, чи акушерка з РНБО?! Чи огризківський МЗС? Чим ви усі займалися – ділили трубу, рятували майно олігархів, гризлися з ЮВТ? Може варто було послухати ПУ й розробити стратегію для країни. Навіщо ви вчилися у США, якщо не почули у словах ПУ явної загрози для країни? Чому не бити в дзвони тоді, а не зараз, коли біда на порозі? І чому ви впевнені, що Порох, який постійно перебігає від однієї групи до іншої великим за баблом, – рятівник країни?! Може й фірташ, якого США звинувачує у корупції, теж свята людина й недаремно благословив Пороха на президента а кличка на мерство?! Може краще вже фірташа обрати, напряму, без посланців у виді порохів-кличків?!
а он учился в США как правильно родину продавать)) и как правильно разваливать армию))) а теперь кукарекает петушок.
скептик _ 04.05.2014 09:49
IP: 74.125.181.---
Кому вся эта писанина здесь нужна? Не лучше ли свои соображения направить сразу в штаб НАТО,ООН?Там принимают решения,а пиариться среди блогеров... вряд ли будут достойно оценены стратегическое мышление автора.
Пантелеймон Пантикапеев _ 04.05.2014 09:47
IP: 109.86.112.---
Шановні модератори – "р а с с л а б л я т ь с я" – це слово хоч і мовою тварин, але все ж не "заборонена лексика":)
ганна ахметова _ 04.05.2014 09:46
IP: 93.75.34.---
П. Гриценко. У квітні 2008 Путін виступив на саміті НАТО, де сказав все, що робить зараз. Ви тоді були міністром оборони у юща! Хтось проаналізував виступ Пу? Ви, чи сам ющ, чи акушерка з РНБО?! Чи огризківський МЗС? Чим ви усі займалися – ділили трубу, рятували майно олігархів, гризлися з ЮВТ? Може варто було послухати ПУ й розробити стратегію для країни. Навіщо ви вчилися у США, якщо не почули у словах ПУ явної загрози для країни? Чому не бити в дзвони тоді, а не зараз, коли біда на порозі? І чому ви впевнені, що Порох, який постійно перебігає від однієї групи до іншої великим за баблом, – рятівник країни?! Може й фірташ, якого США звинувачує у корупції, теж свята людина й недаремно благословив Пороха на президента а кличка на мерство?! Може краще вже фірташа обрати, напряму, без посланців у виді порохів-кличків?!
Любов Антоненко _ 04.05.2014 09:45
IP: 74.125.181.---
Багато нещасть принесуть Україні янукодловичі пуглери,але українці вистоять,а путін буде обявлений неповносправним і відсторонений від влади.
Пантелеймон Пантикапеев _ 04.05.2014 09:43
IP: 109.86.112.---
Я, конечно, понимаю, жена заставляет и все такое. Но как-то слишком очевидно Гриценко вылизывает обвисший путину.
Сейчас, конечно, не время для расслабона, но называть "боевыми диверсионными группами" испражнения вроде "стрелка" и "абвера" можно в пропагандистских целях, но никак не всерьез. Про "недостижимые для НАТО", и, особенно, про Ту-95МС (кал 1956 года, причем ссср) – это вообще достойно пера Жванецкого).
ТщательнЕе нада, Анатолий путинович, тщательнЕе)
Yuri Hbq _ 04.05.2014 09:43
IP: 74.125.18.---
С такi жнки, їх ще коротко але влучно називають шмарами або повiями, заради розтриньканої честi котрих джентльмени нiколи не почнуть стрiлятися мiж собою! Не треба вважати себе добропорядною...нареченою, сподiваючись що хтось благородний стане пiдставляти свого лоба пiд масивний кулак чи кулю пiсля того, як ся тварюка перебувала чи не у кожному лiжку качанiвської буцегарнi, а потiм – i декiлькох лiкарень
Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
ОСТАННІ ЗАПИСИ
Юрій Луценко

Жоден українець не повинен бути в полоні, але має відповідати тут, не дивлячись на всі свої заслуги і статуси, перед українським Законом

Дзюнсей Терасава

Новая история священных реликвий Будды, (привезенных в Японию 1300 лет тому назад китайским Мастером Гандзином), во время глобальных перемен в конце 20 столетия в Европе и во всем мире

Володимир В’ятрович

Група "Першого грудня": не "промайданити" Україну!

20
Ольга Богомолець

Сотні тисяч життів можуть бути врятовані щороку

Ярослав Юрчишин

#АктивістиНеМішені

6
Марина Ставнійчук

Родзинки майбутніх українських виборів або ''Захід нам допоможе!''

13
Віктор Уколов

''Тепла ванна'' для Тимошенко чи об'єктивні опитування?

Іван Крулько

Президентський "злам"

61
Олег Тягнибок

За українське майбутнє без олігархів!

13
Олександр Лємєнов

Кейс Холодницького: рибки теж хочуть їсти?

8
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте