Сергій Лещенко

Карикатурна опозиційність ВО ''Свобода''

17 травня 2012, 21:48

Прочитав перепост у фейсбуці, що сьогодні партія "Свобода" зірвала показ фільму, який пропагує гомосексуалізм.

Спочатку я подумав, що прибічники Тягнибока викрили підпільний відео-салон, який спеціалізувався на гей-порно.

Аж на сайті ВО "Свобода" побачив радісне повідомлення, що, виявляється вони зірвали демонстрацію в Могилянці "розпусницького фільму "Milk".

"Таким чином студентами-свободівцями були припинено протиправне та аморальне дійство", – ідеться у повідомленні.

Шкода, що представники "Свободи" не спромоглися подивитися цей фільм перед тим, як зривати його показ.

Цей фільм, де головну роль виконав Шон Пен, виграв два Оскари у 2009 році. І він – не про пропаганду гомосексуалізму, а про становлення громадянського суспільства в Сан-Франциско на прикладі соціальної групи сексуальних меншин. Це – візуалізований посібник про те, як слід боротися за свої права будь-кому, кого пригнічують.

Думаю, люди, які завдяки "свободівцям" не побачили цей фільм у Могилянці, ще більше зацікавляться ним – і знайдуть можливість подивитися його самотужки. Він справді дуже цікавий.А я пропоную ВО "Свобода" нову мішень. Через два роки у Києві планують велику ретроспективну виставку Казимира Малевича. Це – ідеальний об'єкт для ВО "Свобода".

По-перше, Малевич – чи то єврей, чи то поляк.

По-друге, представник дегенеративного мистецтва.

По-третє, недостатньо часто говорив українською мовою.

Пропоную ВО "Свобода" вже зараз починати зривати цю подію, яка запланована на 2014 рік.

А, якщо серйозно, історією зі зривом показу фільму "Milk" дуже показова. Партія Тягнибока викрила карикатурну сутність своєї опозиційності.

Тому що кількома годинами раніше у місті Вишгород, що в п'яти хвилинах їзди від Києва, відбувалася сесія районної ради.

На цій сесії було ухвалено рішення, що відкрило дорогу подальшому земельному дерибану в мисливському господарстві Януковича Сухолуччі.

Протест "свободівців" на цьому засіданні звівся до того, що депутат райради Юрій Левченко декілька разів підвищив голос на голову районної ради.

Але це жодним чином не вплинуло на кінцевий результат – усі потрібні Януковичу рішення були ухвалені. Зрештою, що міг зробити один депутат, навіть дуже самовідданий? І де в цей час була багатотисячна партія "Свобода", яка вже навіть пообіцяла віддати "Межигір'я" під дитячий табір.

Тож, земельну ділянку площею півтора гектари оцінили в 5 тисяч доларів – на ринку стільки коштує одна сотка. А таких земельних ділянок за такою ціною – не одна і не дві, а дванадцять.

На жаль, партія "Свобода" на чолі з депутатом Київської обласної ради Андрієм Іллєнком була дуже зайнята зривом показу "розпусницького фільму "Milk" у Могилянці.

Тому вона не спромоглася так само хвацько зірвати засідання районної ради, внаслідок якого Янукович і його оточення за копійки приберуть до рук 43 гектари лісу.

Отака от прикра несподіванка...

powered by lun.ua
Коментарі — 537
Анатолій Пушкін _ 30.05.2012 00:22
IP: 46.202.84.---
Автор гарно завуальовує пропаганду збочень в Україні,під виглядом боротьби за свої права.При цьому ще й обливає брудом людей,які хочуть і роблять багато корисного для нашої Держави.Може пана Лещенка прикували до батареї і не пускали до рай ради організовувати пікет проти дерибану земель,чи оголосити голодування.Що Лещенко особисто зробив,щоб протистояти цьому рішенню районної ради?
Юошминальд _ 25.05.2012 21:38
IP: 94.45.91.---
JurijN:
Дано:
1) 43 га лісу...
2) Вишгородська районна рада...
3) Можливий дерібан...
Знайти: автор просто нерозумний...
===================================================
Не цитую повний перелік питань завдання, бо воно дуже складне, тому що його складав Болонський науковець (у нас зараз походу! більше половини таких як ти, Юрко!). Ото й вирішуй, скільки заплатили авторові за обсирання об'єктивної статті С.Лещенка?
Друкарня Вінниця _ 23.05.2012 20:39
IP: 178.93.101.---
во " свобода" = ручные клоуны януковича
Olha Berdadyn _ 23.05.2012 11:47
IP: 95.135.244.---
JurijN:
Задачка, або згадаймо школу:

Дано: Вишгородська районна рада.
Дано: Більшість від регіоналів, тушок від Фронту Змін на Батьківщини.
Дано: Два депутати від "Свободи".
Дано: Факт зловживання радою продажем чи то оцінкою землі.
Дано: На думку автора, винна в зловживанні – "Свобода".

Знайти: (якщо в нас математика) – скільки заплатили автору?
або
Знайти: (якщо в нас етика) – автор просто нерозумний, чи розумний, а отже – мудак?
+100500
JurijN _ 23.05.2012 00:54
IP: 194.44.108.---
Задачка, або згадаймо школу:

Дано: Вишгородська районна рада.
Дано: Більшість від регіоналів, тушок від Фронту Змін на Батьківщини.
Дано: Два депутати від "Свободи".
Дано: Факт зловживання радою продажем чи то оцінкою землі.
Дано: На думку автора, винна в зловживанні – "Свобода".

Знайти: (якщо в нас математика) – скільки заплатили автору?
або
Знайти: (якщо в нас етика) – автор просто нерозумний, чи розумний, а отже – мудак?
Karabas _ 22.05.2012 19:21
IP: 95.133.47.---
Звичайно, щоб боротись з фільма,памятниками треба мати значно більше мужності, ніж на сесії раййради,Регіонали можуть дати здачі,то нащо їх чіпати. Хай собі деребанять,І так скрізь Свобода проявляє опозиційність,не опускаючись до проблем народу.
Natalia Yushchuk Jarowyj _ 22.05.2012 18:15
IP: 108.80.206.---
А фільмів про створення профспілок гвалтівників та вбивць у в"язницях не рекомендуватимете, пане Лещенко. Мовляв, питання не в вбивцях, а в становленні громадянського суспільства? Почути від вас маячню про нагороди вфільму саме за це – потішно. Невже не зрозуміло, що Голлівуд (судді, очільники фестивалів фільмів і т.д.) – поголовно голубі, як наше українське небо. ТОМУ Й ВИГРАЛА ЦЯ АГІТКА аж ДВІ НАГОРОДИ!
OlexaHolmskyi _ 22.05.2012 10:55
IP: 95.135.159.---
Тези Луценка – готова програма (і не тільки передвиборча) опозиції, яка має бути терміново схвалена і прийята до виконання її лідерами на вимогу громадянського суспільства. Отже, слово за громадою, яка має змусити очільників опозиції діяти відповідно з проголошеними тезами. Звичайно, що зусилля громади мають бути достатніми для забезпечення результатів такого обєднання лідерів політичних сил, які мають бути цілком підконтрольні і підзвітні саме громаді, а не партійним лідерам, які сьогодні знаходяться за гратами і не мають змоги контролювати ситуацію
Olha Berdadyn _ 21.05.2012 15:34
IP: 91.124.168.---
Питання – чи є випадковістю відбілювання Лещенком завуальованої під боротьбу за громадянські права агітки напередодні запланованого гей-параду?
Anatoly Tretyakov _ 21.05.2012 12:59
IP: 94.179.67.---
Читаешь такие посты и понимаешь, что Янукович Президент – это не самое страшное, что случилось с Украиной.
Люди хотят убивать своих детей, ненавидят ближних, готовы провоцировать конфликты, унижать слабых...
Украинская нация, ау? Где это наследие великих предков, истинных борцов за независимость?
Нет...
Увы, остались только нелюди родом из африканских каннибалов...
Vitaliy Grytsyshyn _ 21.05.2012 12:56
IP: 46.202.17.---
Вважаю себе націоналістом, хоча і не член ніякої партії.  Заборони -справа малоперспективна. Мене не лякає ні свободівський  етно-націоналізм, ні московський авторитарний націоналізм, бо знаю як тому протистояти. Мене не лякають фільми про  гомосексуалістів, бо це такий же кіч, як і дешеві фільми жахів. Жалкую, що намагався подивитись фільми названі шедеврами. ОГИДНО! Гоміків вважаю хворими, тому і не став би іх бити, за викличенням агресивних. Своїх дітей буду захищати і саме тут заборона доречна. Мене лякає криміналізація держави і шансонізація більшості  населення, бо не знаю як з цим боротись. От тут є пустота. 
То порадьте що робити? 
Шукати однодумців для боротьби чи піти трахнути мужика " втікаючи від пустоти?
Xrestom i mechom _ 21.05.2012 11:51
IP: 194.44.208.---
Лещенко хвацько маніпулює фактами. То фігня, що у Вишгороді є лише два депутати від Свободи, то фігня, що Фронт ізмєн із Батьківщиною мають прорегіоналівську більшість у раді. Хто винні – свободівці. А потім спробуй відбілитися. Маячня повна друже Сергію. А чому ви, борець із заповідником ім. Януковича, не приїхали не сесії і не ощасливили її своєю присутністю та геніальними журналістськими розслідуваннями на предмет опозиційності?
Ваша стаття більше схожа замовну джинсу, а не на неупереджені роздуми!
hot80022 _ 21.05.2012 10:43
IP: 213.238.8.---
prut:
Як не як, а содомію, педофілію і т.ін. потрібно заборонити. Те, що Всесвітня організація охорони здоров"я вилучила гомосексуалізм з переліку хвороб, ще не означає, що це не хвороба. Просто владу в лікарні захопили хворі. Це ми бачимо вже і в західних коридорах влади. Їх тепер хвилює одне, щоб усі спали як вони. Гетерофобія і наступ на права батьків і дітей з кожним днем зростає. Добре що сьогодні Україна показала світові приклад (крім театрального випадку побиття активіста).
Гомосексуалізм-це хвороба,причому хвороба задавнена.
На сьогоднішній день Україна одна з небагатьох держав,які сильні своїм потенціалом-земля,люди,культурна спадщина.Звісно,що декому хотілося б,щоб Україна була повністью деградована.Це самий вірний спосіб зайняти країну без бою.Нічого не чули про дозвіл з боку Януковича на постійне проживання вихідцям з Китаю? Йде пряме знищення нації і заміна її суррогатним народом.Підорасти-це один з таких проектів.
prut _ 21.05.2012 09:18
IP: 109.229.20.---
Як не як, а содомію, педофілію і т.ін. потрібно заборонити. Те, що Всесвітня організація охорони здоров"я вилучила гомосексуалізм з переліку хвороб, ще не означає, що це не хвороба. Просто владу в лікарні захопили хворі. Це ми бачимо вже і в західних коридорах влади. Їх тепер хвилює одне, щоб усі спали як вони. Гетерофобія і наступ на права батьків і дітей з кожним днем зростає. Добре що сьогодні Україна показала світові приклад (крім театрального випадку побиття активіста).
Anatoly Tretyakov _ 21.05.2012 02:39
IP: 94.179.38.---
Вы, Сергей к ним не справедливы, они еще гей-парад срывали (который, к стати, был давно отменен) в связи с чем, организовывали избиение одного гея всемером в пустом переулке.
Кино – страшная сила, это не оппозиционная сила, а "Малиновый рейх" какой-то (надеюсь этот фильм они не смотрели)
anno_domini _ 21.05.2012 00:58
IP: 109.106.20.---
Молодці свободівці! Єдина партія, яка ідейно створена. Гнобили стільки віків цих нещасних українців і продовжують це робити. За що діди, батьки билися? Схаменіться, українці, ваші ж діди, батьки полягли за кращу долю, бабусі, матері винесли тяготи лихоліття. Невже пам ять відібрало? Стидуха, християнська країна! Сором.
MykhajloV _ 20.05.2012 21:00
IP: 80.93.113.---
Luter:
Панові Лютеру. Чому СВОБОДА так поводиться? А як вона повинна була поводитися, якщо фільм про права садомитів НЕ МАВ дозволу на прокат (публічний показ) в Україні? Цього Вам досить!
І не порівнюйте, будь ласка, СВОБОДУ з комуністами чи іншими тоталітаристами. СВОБОДА є демокартичною політичною ПАРТІЄЮ (так в програмі ВО) й методи дій у неї демократичні (почитайте): вибори, референдум тощо. А яку мету мають, що дозволив показ фільму у Могилянці? Й хто поіменно це дозволив? Чим відрізняються їх вчинок, відвитівки тієї ж Анастасії з Павлограду, яка на випускний вечір вдяглася як курва, а в коментах на своїй сторінці посилає всіх на х...?
Luter _ 20.05.2012 01:49
IP: 108.21.10.---
Imun:
Imun, більшість гомосексуалістів називають головними причинами свого як ви кажете протиприроднього потягу дві: "поклик природи", бо "такими народилися" – вони не відчувають сексувального потягу до жінок, а відчувають такий до чоловіків, і навіть є вчені-соціологи,історики, біологи, генетики,психологи, лікарі і навіть мікробіологи,що їх підтримують – говорячи, що скільки існувало людство. існували гомо, з найдавніших письменних згадок – в спартанському суспільстві з 8 століття до початку ери Христа все було побудовано на педерастії – до речі, дуже войовниче і агресивне суспільство, перші наці як не дивно були педерастами, вийшли з Братства войовничих націоналістів – що гомо існують у всіх цивілізаціях, навіть у австралійських аборигенів, і не тільки у людей, а наприклад, у вовків чи козлів – хижаків і нехижаків. А інша частина пояснює, що входить з мужиками в зв"язки, бо з жінками не відчувала такої наповненості – "втеча від пустоти, яку створює жінка" Так вони пояснюють
Luter _ 20.05.2012 01:35
IP: 108.21.10.---
Michal Topov:
Хтось Сергія врік, а то два його останні блога, із розряду: " Помутніння Нарциза"!!!
Це ви так думаєте. Я думаю, що правильно написав. Чому Свобода веде себе як партія комуністів в Совку – яке вони мають право допускати чи не допускати фільми до дорослого населення України? Ми що, в лабораторії імені Свобода під наглядом команди санітарів і лікарів-свободівців. які "ті фільми дозволяють хворим дебілам дивитись, ці – ні"... Ми що не в стані САМІ вирішити, чи подобається нам те, про що говорять в фільмі автори, і подумати що вони говорять і нащо? Я думаю, що справа не стільки в фільмі і навіть в гомосексуалізмі, скільки в ПРИВОДІ, щоб "повзуче" і поступово перетворити нас на "підконтрольних партії", Контролювати навіть нас мозок. Яке вони мають право зривати презентації? Хто їм дав уповноваження? Скоро вони будуть нам показувати лише агітки як в Совку і як рабам і зомбі
Olha Berdadyn _ 19.05.2012 21:27
IP: 91.124.12.---
За 2011 р. Свобода провела 177 акцій, мітингів, пікетів проти різного роду несправедливості, що в рази більше ніж інші. Так що Лещенко – дуже недалекоглядний.
Olha Berdadyn _ 19.05.2012 21:06
IP: 91.124.12.---
Лещенко перекрутив багато чого:
Завдяки "Свободі" Януковичу не вдалося отримати копійчану оцінку Сухолуччя
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/029560/

"...Депутат Вишгородської районної ради від ВО "Свобода" Юрій Левченко закликав депутатів не підтримувати це антинародне рішення та запропонував поставити його на поіменне голосування. "Прорегіональна" більшість райради відмовилася підтримувати пропозицію свободівця."
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/029945/
Сергій Яценко _ 19.05.2012 11:36
IP: 109.86.181.---
http://www.youtube.com/watch?v=lrnZJ_7daZc&feature=autoshare

17 травня, звісно
Сергій Яценко _ 19.05.2012 11:35
IP: 109.86.181.---
http://www.youtube.com/watch?v=lrnZJ_7daZc&feature=autoshare

угу "карикатурна"

7 травня 2012 року Вишгородська районна рада шляхом фальсифікації затвердила копійчану оцінку угідь Сухолуччя, а також ухвалила копійчану оцінку земель, які перебувають в оренді у родичів високопосадовців-"регіоналів" – сина голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка та дружини заступника голови КОДА Олександра Москаленка. "Свобода" у судовому порядку домагатиметься скасування цих рішень.

Детальніше: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/029945/
MEMENTO_R _ 19.05.2012 02:12
IP: 31.148.254.---
Michael Abdulakh:
Хорошая реклама фильму от свободы. Надо посмотреть
Взагалі то не від Свободи... Прорекламував Лещенко.
Imun _ 19.05.2012 00:42
IP: 178.137.87.---
Luter:
Дякую, що коментуєте без хамства та принижень.
Я згідний з тим, що коли до конкретних суспільних проблем примазуються політичні партії, то часто їх вирішення набуває спотвореного вигляду (більше P.R. в гіршому значенні, менше, власне, вирішення). Щодо "хавати" – тому так і сказав, бо розумію різницю. Щодо педерастії – категорично незгідний, що це "поклик природи": не може бути протиприроднє покликом природи. І незрозуміло, що означає педерастія як втеча від пустоти. Біблійний аргумент я навів нижче. З дослідженням австрійського і німецького психіатра, невропатолога і криміналіста, одного із засновників сексології Р.Крафт-Эбінга з його книги "Статева психопатія" можна ознайомитися за посиланням: http://www.medklassika.ru/krafft-ebing_1909/92/.
Зеленський63 Aтака Путіна1280 Корупція1418 Україна та Європа1122 Свобода слова578
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter