Сергій Лещенко Журналіст "Української правди"

Карикатурна опозиційність ВО ''Свобода''

17 травня 2012, 21:48

Прочитав перепост у фейсбуці, що сьогодні партія "Свобода" зірвала показ фільму, який пропагує гомосексуалізм.

Спочатку я подумав, що прибічники Тягнибока викрили підпільний відео-салон, який спеціалізувався на гей-порно.

Аж на сайті ВО "Свобода" побачив радісне повідомлення, що, виявляється вони зірвали демонстрацію в Могилянці "розпусницького фільму "Milk".

"Таким чином студентами-свободівцями були припинено протиправне та аморальне дійство", – ідеться у повідомленні.

Шкода, що представники "Свободи" не спромоглися подивитися цей фільм перед тим, як зривати його показ.

Цей фільм, де головну роль виконав Шон Пен, виграв два Оскари у 2009 році. І він – не про пропаганду гомосексуалізму, а про становлення громадянського суспільства в Сан-Франциско на прикладі соціальної групи сексуальних меншин. Це – візуалізований посібник про те, як слід боротися за свої права будь-кому, кого пригнічують.

Думаю, люди, які завдяки "свободівцям" не побачили цей фільм у Могилянці, ще більше зацікавляться ним – і знайдуть можливість подивитися його самотужки. Він справді дуже цікавий.А я пропоную ВО "Свобода" нову мішень. Через два роки у Києві планують велику ретроспективну виставку Казимира Малевича. Це – ідеальний об'єкт для ВО "Свобода".

По-перше, Малевич – чи то єврей, чи то поляк.

По-друге, представник дегенеративного мистецтва.

По-третє, недостатньо часто говорив українською мовою.

Пропоную ВО "Свобода" вже зараз починати зривати цю подію, яка запланована на 2014 рік.

А, якщо серйозно, історією зі зривом показу фільму "Milk" дуже показова. Партія Тягнибока викрила карикатурну сутність своєї опозиційності.

Тому що кількома годинами раніше у місті Вишгород, що в п'яти хвилинах їзди від Києва, відбувалася сесія районної ради.

На цій сесії було ухвалено рішення, що відкрило дорогу подальшому земельному дерибану в мисливському господарстві Януковича Сухолуччі.

Протест "свободівців" на цьому засіданні звівся до того, що депутат райради Юрій Левченко декілька разів підвищив голос на голову районної ради.

Але це жодним чином не вплинуло на кінцевий результат – усі потрібні Януковичу рішення були ухвалені. Зрештою, що міг зробити один депутат, навіть дуже самовідданий? І де в цей час була багатотисячна партія "Свобода", яка вже навіть пообіцяла віддати "Межигір'я" під дитячий табір.

Тож, земельну ділянку площею півтора гектари оцінили в 5 тисяч доларів – на ринку стільки коштує одна сотка. А таких земельних ділянок за такою ціною – не одна і не дві, а дванадцять.

На жаль, партія "Свобода" на чолі з депутатом Київської обласної ради Андрієм Іллєнком була дуже зайнята зривом показу "розпусницького фільму "Milk" у Могилянці.

Тому вона не спромоглася так само хвацько зірвати засідання районної ради, внаслідок якого Янукович і його оточення за копійки приберуть до рук 43 гектари лісу.

Отака от прикра несподіванка...

Коментарі — 537
Luter _ 19.05.2012 00:08
IP: 108.21.10.---
Alexei Grechnev:
Партия "Свобода" – тут только вершина айсберга. А вы не видите, какая в последние годы на постсоветском пространстве мода на реакцию и мракобесие (причем идет это из России, Тягныбок просто скопировал). В их перевернутой системе ценностей черное называется белым и наоборот. У них:

Демократия, либерализм толерантность, рационализм, гуманизм, мир, позитив, запад = плохо.

Гомофобия, расизм, очень жесткое деление свой-чужой, культ силы, насилие, нетерпимость, сериалы про всякие войнушки и спецназы, империя = хорошо.
Так, Свобода – це копія російських націоналістичних і більшовицьких рухів – тоталітаризм, агресія, ненависть до прав людини, відношення до громадян як до "бидла", яке "треба контролювати і "захищати", водити і зомбувати, ПИХА, вульгарність і соціальний дірвінізм. Багато свободівців теж пишуть про "похід на Європу" і "перетворення корумпованого світу" як і їх російські товариші по боротьбі, повне повторення історії більшовизму
Luter _ 18.05.2012 23:50
IP: 108.21.10.---
Якби Свобода в ДАНОМУ випадку сказала, громадяни – ті, хто дорослий – хто хоче – подивіться цей даний фільм "Харлі Милк" і скажіть, що ви думаєте кожен з вас. От я думаю так, а мій товариш по партії – так – а цікаво, що думають інші і які у нас розбіжності. А свободівці як даунам нам забороняють подивитися фільм. Бо вже ЗА НАС знають що це "не для нас". Це нагадує совок, які дивились зарубіжні фільми, як відомо і лише якусь маленьку частину дозволяли дивитись "масам". Це що – демократія? Чому якась партійка чи навіть партія чи навіть партія-гігант при ДЕМОКРАТІЇ бере на себе право щось комусь забороняти дивитись? І поступово таким чином НАС – заманюють
заманюють хитро в тоталітаризм, хитро привчаючи, що є так звані "захисники народу" – дебільного і інфантильного, який треба контролювати і от Партія бере на себе цей "важкий обов"язок". а насправді – впроваджує тоталітаризм.
Luter _ 18.05.2012 23:43
IP: 108.21.10.---
Тобто, Свобода один наркотик – гомосексуалізм, хоче замінити на інший – наркотичне одурманення "масовою ідеологією" – в даному разі дуже емоційною ідеологією міжетнічної ненависті – націоналізмом. Вже давно вчені вияснили, що при націоналістичному чи класовому фанатизмі задіяні ті самі ділянки мозку, що і при наркотичній чи сексуальній обсессії – Гітлер і Сталін завжди відзивалися про маси як про сексуальний об"єкт і говорили, що між "ним" – фюрером чи вождем і "масами" відносини як між сексуальним предатором і його об"єктом. Маси стають обсессивно прив"язані до об"єкту фюрера чи вождя як гомосексуаліст чи інший сексуальний раб до свого об"єкту і як алкоголік до алкоголю. З одного боку Свобода нібито закликає бути вільним від гомосексуальної залежності, а з другого боку хитро її замінити на таку ж наркотичну залежність – обсессивну залежність від "об"єкту ненависті" – етнічного чи класового ворога. Тому я і говорю, що Свобода будить інстинкти, подібні до гомосексуальної обсессії.
Luter _ 18.05.2012 23:33
IP: 108.21.10.---
Imun:
Luter:
Я не захищаю ні "Свободу", ні її методи. Я проти змішування доброго з поганим. І за те, щоб ми були перебірливими, вирішуючи кожен для себе і для своєї сімї, що варта "хавати", а що ні.
Ну от саме так, як ви сказали – " за те, щоб ми були перебірливими, вирішуючи кожен для себе і для своєї сімї, що варта "хавати", а що ні" – а Свобода вирішує ЗА ВАС – що вам хавати, а що – ні – розумієте різницю? Одна справа, якщо хтось вам радить не ставати алкоголіком, а інша справа – коли "хтось" вам погрожує і винищує весь наявний алкоголь в навколишньому радіусі, а сам втиху цей алкоголь вживає або щось як замінник. Подивимся в корінь – чому люди займаються педерастією – це не лише поклик природи, а часто тому, що "втікають від пустоти". А Свобода хитро хоче замінити "пустоту, заповнювану педерастією" наркотиком тоталітаризму чи іфанатичного обсессивного прив"язання до ідеології тоталітаризму – в даному разі – націоналізму.
MEMENTO_R _ 18.05.2012 22:07
IP: 31.148.254.---
Зрештою, що міг зробити один депутат, навіть дуже самовідданий? І де в цей час була багатотисячна партія "Свобода"
----------
:о)
Навіть якби ту раду взяли у кількаденну/тижневу облогу, вони б провели потрібне рішення, проголосували б наприклад в туалеті!
Ви наївний, чи просто прикидаєтеся?
MEMENTO_R _ 18.05.2012 21:59
IP: 31.148.254.---
Протест "свободівців" на цьому засіданні звівся до того, що депутат райради Юрій Левченко декілька разів підвищив голос на голову районної ради.
Але це жодним чином не вплинуло на кінцевий результат – усі потрібні Януковичу рішення були ухвалені
-------
... А от би ще 7 УДАРівців, та ще 6 Фронтзмінівців, та ще б 3 БЮТівці... Що ці решта робили? Ви не знаєте?
Анжелика Олифирук _ 18.05.2012 21:40
IP: 213.108.178.---
+100
Imun _ 18.05.2012 21:33
IP: 178.137.87.---
Так звані "ТРАДИЦІЙНІ ЦЕРКВИ" (католицькі, православні, протестантські) виявляються БЕЗПОМІЧНИМИ, БОЯГУЗЛИВИМИ, НЕКОМПЕТЕНТНИМИ і ГАНЕБНО ВІДМОВЧУЮТЬСЯ, як і тоді, коли зароджувався в Німеччині фашизм. І це не дивно, оскільки вони покликані ВЛЕЩУВАТИ ВУХА своїм прихожанам (дійсним чи потенційним) аби не залишитись без "пастви", як це є сьогодні в Європі. Цим вони видають себе як ПСЕВДОхристиянські церкви і РОЗДІЛЯТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ З ТИМИ, ХТО ЧИНИТЬ НЕМОРАЛЬНІСТЬ!
Imun _ 18.05.2012 21:33
IP: 178.137.87.---
На сьогоднішній день поширюється хибна думка, що як раси бувають різні, так і сексуальна орієнтація буває різною. Тоді треба бути послідовними до кінця: легалізувавши педерастію як псевдокультуру, треба легалізувати педофілію і дати право педофілам задовольняти свої "природні" потреби, забезпечивши їх вільним доступом до дітей, а дітей відповідно змалечку виховувати; легалізувати зоофілію, роздавши кожному зоофілу по козі; а також припинити вважати хворобами шизофренію, параною і т.д., а шизофреніків та параноїків вважати просто людьми, "що не такі, як інші", відповідно, забезпечивши їм умови для самореалізації в житті.
Imun _ 18.05.2012 21:33
IP: 178.137.87.---
Першоджерелом бунтівного мислення є Божий ворог Сатана Диявол, і його МЕТА – ОПОГАНИТИ ВСЕ, ЩО СТВОРИВ БОГ. Педерастія як псевдокультура ЖОРСТКО ЗАСУДЖУЄТЬСЯ В БІБЛІЇ (послання Павла до римлян 1:24-28; 1 послання Павла до Коринфян 6:9,10). Іншими словами: умисних педерастів не буде в Божому Царстві. Ще іншими словами: ВМИСНІ ПЕДЕРАСТИ ПО СМЕРТІ ВІДІЙДУТЬ У ВІЧНЕ НЕБУТТЯ І ЗАБУТТЯ; тобто, в той час, коли вируватиме життя, вони будуть безнадійно відсутні. З причини масового зіпсуття через поширення педерастії як псевдокультури були знищені назавжди міста Содом і Гоморра (врятовано лише кілька морально чистих людей). Педерастія масово поширюється і тепер. Чим все закінчиться? Зрозуміло.
Imun _ 18.05.2012 21:32
IP: 178.137.87.---
ПЕДЕРАСТІЯ – медичний психіатричний термін, який позначає патологічне відхилення,що виражається у статевому потягу до осіб своєї статі. Стоїть в одному ряду з педофілією – статевий потяг до дітей, зоофілією – статевий потяг до тварин, некрофілією – статевий потяг до мерців, і т.д. Проте, в різні часи людської історії знаходилося багато ЛЮДЕЙ З БУНТІВНИМ СКЛАДОМ РОЗУМУ, які робили з цього певну сексуальну культуру. Адептами цієї псевдокультури ставали психічно здорові люди зі спочатку нормальною сексуальною орієнтацією і згодом таких ставало більшість. БОГ СТВОРИ ЛЮДИНУ ЯК ЧОЛОВІКА ТА ЖІНКУ і не треба великого розуму, аби, знаючи будову статевих органів обох статей, зрозуміти, які статеві зносини є природніми.
Imun _ 18.05.2012 21:25
IP: 178.137.87.---
Luter:
Я не захищаю ні "Свободу", ні її методи. Я проти змішування доброго з поганим. І за те, щоб ми були перебірливими, вирішуючи кожен для себе і для своєї сімї, що варта "хавати", а що ні.
Luter _ 18.05.2012 21:24
IP: 108.21.10.---
Голосувати за "Свободу" чи націоналістів це все рівно що голосувати чи підтримувати більшовиків – більшовизм і націоналізм – тоталітарні ідеології, несумісні ні з християнсьтвом ні з демократією.
Luter _ 18.05.2012 21:22
IP: 108.21.10.---
assa:
вера в Бога и национализм несовместимы, свободовцы безбожники
Націоналісти – це більшовики, вони розколюють суспільство, громадян країни і взагалі землян, як марксисти і їх різновид – більшовики. Більшовики розколювали і цькували землян один проти одного по класовій ознаці, а націоналісти – по етнічній і ті і інші заставляли оцінювати поведінку людей не по їхній особистій моралі, а по приналежності до тої чи іншої ворожої один іншому групі – у марксистів – це концепція боротьби класів, а у націоналістів – це концепція боротьби етносів (націй) і ненависть між ними – класова чи етнічна. Марксисти і націоналісти розглядають класи і народи як види тварин у дикій природі – обов"язково ворожі один одному і "перемагає сильніший". Це абсолютно суперечить християнству, яке судить індивіда не по приналежності до класу чи етносу, а по його моралі.
Luter _ 18.05.2012 21:15
IP: 108.21.10.---
Александр 1:
Luter:
Александр 1:
ВО "Свобода" – єдина партія, що захищає інтереси українців.
Як більшовики "захищали" "інтереси" трудового народу і від тих захисників народ потім не знав як позбавитись. так глибоко запустили кігті в тих, кого "захищали"...Так само – наці.
Вы не должны ссылаться на большевиков, так как верите в демократию, о которой так много болтали большевики. Большевики – типичный пример реализации ваших убеждений: власть народа превыше всего. Националисты не обещают демократии для олигархов, они обещают защищать интересы нации прежде всего.
Що за "захисники інтересів нації"? Чому олігархів ви виносите "поза націю"? (вони ж мають громадянство і тому є ТАКОЖ нацією і мають такі ж громадянські права як і неолігархи). Не треба націю, тобто громадян "захищати", бо це – тоталітаризм. Громадяни чи нація що? – якісь каліки чи дебіли, що потребують щоб ЗА НИХ хтось говорив? Нація – це громадяни
Северянин _ 18.05.2012 20:05
IP: 94.179.12.---
Автору – + 100!
И еще прикольно, когда просишь тягнибоковцев прокомментировать их отношение к Межигорьям. Пацаны сразу в ступор впадают...
Volodymyrr _ 18.05.2012 19:17
IP: 173.254.216.---
MykhajloV:
Дякую. Навзаєм.
Volodymyrr _ 18.05.2012 19:16
IP: 173.254.216.---
я скептик:
То не спір. Принаймні не з мого боку. Цікава дискусія.
MykhajloV _ 18.05.2012 19:00
IP: 80.93.113.---
Volodymyrr:
Дякую Вам, Володимир, за дискусію. Будете на Чернігівщині, побалакаємо тет-а-тет.
я скептик _ 18.05.2012 18:59
IP: 178.95.180.---
Volodymyrr _ 18.05.2012 18:41
MykhajloV:

Про що спір? Ви думаєте люди незнають, що вкрадене, а що зароблено чесною працею?
Єдине, шо викликає питання, особливо на сході і півдні України, так це інформація про ВО"Свобода" – де правда, а де дезінформація.
Calina _ 18.05.2012 18:48
IP: 178.94.128.---
Бідні наші країнці... Ну як їм визначитися. де геї, а де гетеросексуали? Ну хоча б довідники спеціальні видавали. І як голосувати за опозиційні сили? а раптом не на того натрапиш...
Volodymyrr _ 18.05.2012 18:41
IP: 176.31.108.---
MykhajloV:

СВОБОДА як партія вільна від олігархів. Це засадничий п р и н ц и п СВОБОДИ,
Не присутність олігархів може завадити поверненню власності від олігархів до законних господарів, а банальний страх за себе, свої сім'ї.
який дозволить розбити Ваш (й інших) скепсис.
Ні, не дозволить. Єдине, що може змінити мою скептичність в цьому питанні – власне повернення самої вкраденої власності.
Якщо ж не наважиться – то копійка їй ціна, вона зникне, як зникли або зникають інші брехуни.
На мою думку, навіть не повернувши вкрадене, Свобода вигідно вирізняється від решти. Хоча б тим, що (поки) сама не краде.
Єдиний справжній ефективний контроль – це оприлюднення у інтернеті усіх майнових рішень у щонайменьшому селі. Й обов'язково прізвищ тих, хто приймав ці майнові рішення.
Згода. Я, в тому числі і це, мав на увазі. + акції протесту, пікети і всіляке інше привернення уваги до майнових, фінансових справ, питань.
я скептик _ 18.05.2012 18:21
IP: 178.95.180.---
Timyr:
Микола Вирій:

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" робить все правильно, і підтвердження цьому, люта до нього ненависть усіх без винятку антидержавних, антиукраїнських та промосковських сил, не кажучи вже про нащадків катів українського народу, які свого часу були "... заброшени к нам по волє рока... смеясь и дерзко презирая страни чужой язик і нрави..." для боротьби з українськими націоналістами...
+10000000000...0
MykhajloV _ 18.05.2012 18:21
IP: 80.93.113.---
Volodymyrr:
MykhajloV:
Дуже сумніваюсь, що навіть Свобода наважиться повертати українцям вкрадену олігархами власність. Хоча б те, що залишилось, врятувати.
СВОБОДА як партія вільна від олігархів. Це засадничий п р и н ц и п СВОБОДИ, який дозволить розбити Ваш (й інших) скепсис. Якщо ж не наважиться – то копійка їй ціна, вона зникне, як зникли або зникають інші брехуни.
Я пропонував сконцентрувати можливості Свободи не на справи, на які виділяються гроші з бюджету, а на контроль і протидію злочинам в сфері майна.
Про майно мою думку я досить докладно виклав у попередніх коментах. А про контроль можу докладніше. Єдиний справжній ефективний контроль – це оприлюднення у інтернеті усіх майнових рішень у щонайменьшому селі. Й обов'язково прізвищ тих, хто приймав ці майнові рішення. Не дарма вони ховаються за непоіменним голосуванням. Народ обов'язково повинен знати своїх "героїв"!
Timyr _ 18.05.2012 18:14
IP: 212.26.138.---
Микола Вирій:

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" робить все правильно, і підтвердження цьому, люта до нього ненависть усіх без винятку антидержавних, антиукраїнських та промосковських сил, не кажучи вже про нащадків катів українського народу, які свого часу були "... заброшени к нам по волє рока... смеясь и дерзко презирая страни чужой язик і нрави..." для боротьби з українськими націоналістами...
ONLINE
Уряд реформ308 Корупція1100 Aтака Путіна1113 Україна та Європа918 Свобода слова545
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте