Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

По-моєму, чувак, нас кинули

27 лютого 2015, 17:18

ЦЕ – моє звернення, крик душі і заклик одночасно.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

За останній тиждень серед проблем, які ставлять під загрозу безпеку і саме існування країни, на перший план вийшла проблема нестабільності гривні. Суспільний резонанс від непрогнозованих стрибків курсу гривні відсунув на другий план навіть війну на Сході. Я звернулась до незалежних аналітиків-експертів з проханням дати аналіз ситуації, що склалася. Якщо окреслити названі ними причини зовсім коротко, то їх не так багато – НАЦБАНК! НАФТОГАЗ! БЮДЖЕТ! УРЯД! І, на жаль, йдеться не про об'єктивні обставини, що спричинили падіння курсу, а йдеться про непрофесійність! Саме непрофесійність виявилась нашим найбільшим ворогом, який несе чи не більшу загрозу, ніж російські танки. Саме непрофесійність може знищити нашу країну. І якщо звичайні слова не працюють, напевно, доведеться кричати.


Я хочу і маю право знати: що і хто захистить Україну і наші життя – від терактів, від катування гривні та економіки, від "політично-свояцьких договорняків" і "дерибанів", від корупції і зради...

Я хочу дотягнутись до суті проблеми і побачити справжню причину "нариву", "запалення", "хвороби" – те, що від мене, від нас всіх ретельно приховується!

Я хочу подивитись у "дзеркало" стану речей, не боячись відображення.

Нехай зараз цей погляд не принесе естетичної насолоди, але, можливо, ще не пізно зупинити патологію і зламати негативний ТРЕНД.

ТРЕНД непрофесійності та непорядності тих, кого призначила обрана нами влада.

ТРЕНД невпевненості та небажання вже щось міняти і з кимось боротися тих, хто ще вчора віддавав все що мав, аж до самого життя, щоб змінити хибний шлях, нав'язаний нам ззовні.

Отже...

Наше "Агентство Іміджу України" спільно з експертами розпочало власну експертизу та розслідування щодо економічної ситуації в країні.

Ми (команда іміджмейкерів, що розпочала професійну роботу над іміджем країни) разом із групою експертів вважаємо фінансову ситуацію та інформування населення про неї неприйнятним, вимагаємо пояснень і професійних дій влади в цілому, і конкретно – уряду та НБУ.

Ми вже проводимо, і плануємо проводити ще в ширшому форматі, опитування авторитетних експертів в Україні та світі, аналізуємо динаміку фінансового стану країни протягом року і плануємо висунути чіткі вимоги до влади про необхідність докорінних персональних змін та невідкладних дій.

Ми хочемо розгорнути дискусію "5 порад "що робити Гонтаревій (або що робити з Гонтаревою) "" з варіантами відповідей та провести "I-VICHE"-голосування.

Кубів, Махніцький, Гонтарева, Ярема – це минулі і сьогоднішні обличчя нової влади. Список можна і варто продовжувати. Він назбирає десятки, якщо не сотні персоналій,

Хто має відповідати за їх діяльність, окрім них? Мабуть, ті, хто їх призначав. І ті, хто ними керував.

Ми боїмося собі зізнатися в тому, що наша економічна криза не є економічною по суті, а дуже нагадує кризу політичну. І справа тут не тільки і не стільки у війні та вивезених камазами мільярдах.

Справа у невмінні або небажанні визнавати свої помилки, невмінні або небажанні відмовлятись від корупційних схем, невмінні або небажанні призначати "профі" замість "своїх", невмінні або небажанні говорити всю правду замість напівправди, невмінні або небажанні виконувати обіцяне.

У цьому випадку, зрештою, не має значення – невміння це чи небажання. У даному випадку за втрачені життя, "розпечатані" мільярди, розбазарені можливості, розтрачені шанси мають відповідати не тільки Гелетей з Муженком, Кубів з Гонтаревою та Махніцький з Яремою, мають відповідати ті, хто призначав їх і керував їх "роботою".

І відповідальність зараз має бути втілена у швидких кадрових і системних змінах, у чіткому слідуванні до обіцяних реформ, до правдивого слова та до діла, що цьому слову відповідає.

І на завершення...

Вірити людині, яка є обличчям влади і говорить, що гривня не підніметься вище 13, 17, 21 і т.д. за долар, вже ніхто не збирається. Це означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка керує офіційним захистом держави, і від імені якої говорять про 2, 3, 5-х загиблих за день, про відсутність оточення, про повний контроль над об'єктами, про ефективну оборону, вже мало хто може і хоче. І це так само означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка розповідала про сотні кримінальних справ, про те, що "винні будуть покарані", про боротьбу з корупцією і злочинністю, не хотілось взагалі, тому що громадянське суспільство (а воно повсюди!) зміни, як і їх відсутність, спостерігає на власні очі. А це, знову ж таки, означає, що ми не віримо владі, хоч і намагаємося їй вірити.

Російська агресія та неоголошена війна вбиває десятки тисяч. Але економічна війна, головних винуватців котрої ми ще не визначили, вбиває і "вичавлює" з Батьківщини мільйони...

То ХТО ж нищить нашу гривню?! Хто розв'язав проти українців економічну війну? Кремль?... Банкова?... Грушевського?... Інститутська?...

Авторитет гривні – авторитет національної валюти, основа держави – і він знаходиться у смертельному піке!

Речі, що доводять країну до банкрутства, швидше за все, називаються тими самими іменами – невміння або небажання, непрофесіоналізм або безвідповідальність!

Хтось включив друкарський "станок". Хтось спекулятивно нажився. Хтось і тут знайшов можливості для корупції та злочину. А хтось просто на все це закрив очі. З якої причини, не зрозуміло!

Але гривня і далі знецінюється. Причин нам або не можуть сказати, або не хочуть. В аварійних ситуаціях людям треба давати якщо не повну картину стихійного лиха, то хоча б інструкцію: які ризики, і як з ними боротися.

В таких екстремальних випадках, якщо влада не може поміняти ситуацію, то ситуація може поміняти владу.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 322
Михаил Павленко _ 27.02.2015 18:05
IP: 95.132.61.---
Орест Крок:
Зараз не час і тут не місце наводити цитати обіцянок,чий хто призначенець і хто має відповісти.
Всі здогадуються хто,але наразі не час публічно лінчувати.Цього жде Путін.
Закінчимо війну на Донбасі і тоді всім віддамо належне.
Зараз потрібно зважувати майбутні кроки.Моніторинг і публічний аналіз експертами дуже слушно.
15-й рік буде надважким,але мусимо вистояти.Січень 16-го для декого стане "страшним судом".
Так війні ж кінця-краю не видно, зливають потроху нашу землю...
Олег Швидун _ 27.02.2015 18:04
IP: 109.86.127.---
такое было в восемнадцатом году куча республик...центральна рада и балакання...и только комиссар муравьев навел порядок...ждем муравьева?
Игорь Мастерной _ 27.02.2015 18:00
IP: 74.125.18.---
Как вы сказали Ваше дело имидж? Вы высказываетесь не предметно, а сразу и обо всем.
Химера _ 27.02.2015 18:00
IP: 78.159.37.---
Сраннно это, 3часа бывший начальник НБУ, который 10 лет гордился тем что спас в 2004г гривну, а ныне "лучший"премьер, бывший Глава наглядовой рады НБУ, а ныне Президент Порошенко, нынешняя безГлава НБУ Гонтарева радылись як довесты краину до дефолта?
Tat Atfender _ 27.02.2015 17:59
IP: 74.125.181.---
Vse pravylno, ale pytannia iak iz tsiogo vyity. Vchorashni komsomoltsi shcho keruut krainou nespromozhni na strategichne myslennia, ne rozumiut skladnosti sytuatsii i ne spromozhni ni na iaki adekvatni rishennia. Vyrishalne slovo mae buty za parlamentom, prezydent vzhe vtratyv vsiliaku doviru. Novi syly v parlamenti maut zgurtuvatys navkolo radykalnyh zmin, mozhlyvo stvoryty komitet poriatunku krainy, potriben novyi uriad doviry
Andriy Vilyura _ 27.02.2015 17:59
IP: 74.125.18.---
Нас кинули завдяки таким як ти,Русланя, любителям мирних танцюльок з ліхтариками!!! Нас кинули,бо такі,як ти привели до влади чергових злодіїв,які до того успішно грабували Україну під виглядом опозиції!!! Завдяки таким.як ти -мирним миролюбцям- ми втратили території і тисячі найкращих людей – справжніх патріотів!!! Тому заткнись вже,бо незабаром висітимеш на одному з ліхтарів,разом з ними!!!
Саша Булаткин _ 27.02.2015 17:58
IP: 193.110.89.---
Орест Крок:
ця анти народна влада руйнує нашу країну з середини більше а ніж) (уйло на донбасі!
djtel _ 27.02.2015 17:56
IP: 91.231.240.---
Орест Крок:
Зараз не час і тут не місце наводити цитати обіцянок,чий хто призначенець і хто має відповісти.
Всі здогадуються хто,але наразі не час публічно лінчувати.Цього жде Путін.
Закінчимо війну на Донбасі і тоді всім віддамо належне.
Зараз потрібно зважувати майбутні кроки.Моніторинг і публічний аналіз експертами дуже слушно.
15-й рік буде надважким,але мусимо вистояти.Січень 16-го для декого стане "страшним судом".
Втбачаюсь, а коли буде час, коли після дій Порошенка, Гонтаревої, Яценюка – НЕ буде України??
Саша Булаткин _ 27.02.2015 17:56
IP: 193.110.89.---
Пані Руслана,ви як людина віддана Україні,вам вірять.направте людей в русло правильне.закликайте!!!Час міняти вже і цю злочину антинародну владу.пуля в лоб значить пуля в лоб!
uzol _ 27.02.2015 17:49
IP: 74.125.181.---
Народ забирает депозиты...
Если власть берёт налог с депозита и вдобавок говорит,что в случае чего будет пользоваться народными деньгами на своё усмотрение,то доверие к гривне НЕ БУДЕТ!Будет доверие к доляру...годами испытанному средству ИЛИ к крупам с мукой..., к которым есть доверие у насекомых...Лёд тронулся, доверия к гривне ждать уже ГЛУПО! Власть и дальше будет включать станок...ЭТО ДИАГНОЗ!
Орест Крок _ 27.02.2015 17:49
IP: 95.135.24.---
Зараз не час і тут не місце наводити цитати обіцянок,чий хто призначенець і хто має відповісти.
Всі здогадуються хто,але наразі не час публічно лінчувати.Цього жде Путін.
Закінчимо війну на Донбасі і тоді всім віддамо належне.
Зараз потрібно зважувати майбутні кроки.Моніторинг і публічний аналіз експертами дуже слушно.
15-й рік буде надважким,але мусимо вистояти.Січень 16-го для декого стане "страшним судом".
dushka _ 27.02.2015 17:46
IP: 77.120.73.---
О, зашевелилися троляки! Що вороння, вже злетілися?... жерти хочете? Геть звідси зі своїми висерами, гівномети.
baroni _ 27.02.2015 17:45
IP: 37.72.40.---
Руслана изложила все абсолютно что у народа на языке и в мыслях
так что нечего ерничать
это должен чисаться сеня камикадзе и весь кондобратство еже с ним
а то щас он рецепты на интере раздает
dushka _ 27.02.2015 17:44
IP: 77.120.73.---
Руслано, якщо у влади нема відповіді, то треба цю владу негайно міняти!!!! Для того їх і обирали у владу, щоб вони знали і мали відповіді.
trakt _ 27.02.2015 17:44
IP: 46.201.53.---
Dmitry Popov:
Кто автор статьи? Руслана сними маску.
Судячи із жаргону, який вживається в статті. Автор людина освічена, хоча освіта специфічна, отримана десь на зоні в тюремних університетах. Автор очевидно колишній шахрай чи кишеньковий злодій – спеціаліст, ласий до грошей та гаманців.
ingul _ 27.02.2015 17:43
IP: 92.113.107.---
Руслана, для чего статья? Выпустить наш пар?
В статье або и або. Нет уже никаких або. Власть у мерзавцев. Они нам нагло врут. Они в блогах и соцсетях изощряются во лжи.
И долго вы будете исследовать? А действовать надо было еще позавчера. И как менять? Разгон у НБУ – цветочки. Боюсь межгорский хряк может оказаться поросенком по сравнению с нашим новым однотуровым
носорогом.
Yevhen18 _ 27.02.2015 17:43
IP: 93.74.157.---
Руслана, спроите Яценюка, о чем он говорил с Кубивым 28 февраля 2014 года в кабинете последнего в НБУ, какие схемы они обсуждали, и если он ответит правду, вы поймете причины падения гривны. Вся беда в том, что на крови Майдана к власти пришла политическая босота с хронической клептоманией. Они изголодались за 20110-2013 гг. и начали красть в 3 раза больша чем "злочинна влада".
Петро Мар'ясов _ 27.02.2015 17:40
IP: 92.249.123.---
Запитайте геєця з пинзеником та лановим,

запитайте яйцеголових академіків нану

Та з одної тільки академії кідалова можна сформувати ПОЛК і поставити на у першу лінію оборони,

а вже за ними мобілізованих бідняків, які ці яйцеголові спеціалісти обібрали до нитки...
Aslan Giliev _ 27.02.2015 17:39
IP: 74.125.18.---
Доскакались, вот и разгребайте теперь.
Русланко, когда слово сдержишь и сожгешь себя?
Dmitry Popov _ 27.02.2015 17:34
IP: 46.219.26.---
Кто автор статьи? Руслана сними маску.
123456 _ 27.02.2015 17:29
IP: 91.213.8.---
цена продажи родины оказалась не такой уж и высокой
Adam Viter _ 27.02.2015 17:26
IP: 37.55.200.---
Прибутки Російських банків в Україні не залежать від Уряду Яценюка, а швидше навпаки. Доля їх процвітання в Україні – це наша гірка доля.
Йде гібридна війна Путіна-Кирила за знецінення і повалення національної валюти України.
Успішність Уряду під час окупації РФ цілком залежить від стабільності курсу національної валюти – гривні. Завдяки стабільності фінансової системи цінностей Україна століттями проти-стоїть агресії імперії зла, – ще із часів монголо-татарського іга.
Фінансисти Європи і Світу радять НБУ самим опустити вартість гривни?
Продажних порадників ідеї Путіна по підкоренню України битком забито у всіх міжнародних інститутах Європи і Світу. Фінансову систему України хочуть через корупцію зламати, щоб народ знову кинути в раби, підніжки, грязь Москви?
Тому народ України буде стояти до кінця і терпіти любу політику НБУ.
Хто переможе в гібридній війні – залежить від того, чия фінансова система втримається на плаву, а чия зламається і впаде під натиском сусідів
Корупція1413 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter