Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

По-моєму, чувак, нас кинули

27 лютого 2015, 17:18

ЦЕ – моє звернення, крик душі і заклик одночасно.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

За останній тиждень серед проблем, які ставлять під загрозу безпеку і саме існування країни, на перший план вийшла проблема нестабільності гривні. Суспільний резонанс від непрогнозованих стрибків курсу гривні відсунув на другий план навіть війну на Сході. Я звернулась до незалежних аналітиків-експертів з проханням дати аналіз ситуації, що склалася. Якщо окреслити названі ними причини зовсім коротко, то їх не так багато – НАЦБАНК! НАФТОГАЗ! БЮДЖЕТ! УРЯД! І, на жаль, йдеться не про об'єктивні обставини, що спричинили падіння курсу, а йдеться про непрофесійність! Саме непрофесійність виявилась нашим найбільшим ворогом, який несе чи не більшу загрозу, ніж російські танки. Саме непрофесійність може знищити нашу країну. І якщо звичайні слова не працюють, напевно, доведеться кричати.


Я хочу і маю право знати: що і хто захистить Україну і наші життя – від терактів, від катування гривні та економіки, від "політично-свояцьких договорняків" і "дерибанів", від корупції і зради...

Я хочу дотягнутись до суті проблеми і побачити справжню причину "нариву", "запалення", "хвороби" – те, що від мене, від нас всіх ретельно приховується!

Я хочу подивитись у "дзеркало" стану речей, не боячись відображення.

Нехай зараз цей погляд не принесе естетичної насолоди, але, можливо, ще не пізно зупинити патологію і зламати негативний ТРЕНД.

ТРЕНД непрофесійності та непорядності тих, кого призначила обрана нами влада.

ТРЕНД невпевненості та небажання вже щось міняти і з кимось боротися тих, хто ще вчора віддавав все що мав, аж до самого життя, щоб змінити хибний шлях, нав'язаний нам ззовні.

Отже...

Наше "Агентство Іміджу України" спільно з експертами розпочало власну експертизу та розслідування щодо економічної ситуації в країні.

Ми (команда іміджмейкерів, що розпочала професійну роботу над іміджем країни) разом із групою експертів вважаємо фінансову ситуацію та інформування населення про неї неприйнятним, вимагаємо пояснень і професійних дій влади в цілому, і конкретно – уряду та НБУ.

Ми вже проводимо, і плануємо проводити ще в ширшому форматі, опитування авторитетних експертів в Україні та світі, аналізуємо динаміку фінансового стану країни протягом року і плануємо висунути чіткі вимоги до влади про необхідність докорінних персональних змін та невідкладних дій.

Ми хочемо розгорнути дискусію "5 порад "що робити Гонтаревій (або що робити з Гонтаревою) "" з варіантами відповідей та провести "I-VICHE"-голосування.

Кубів, Махніцький, Гонтарева, Ярема – це минулі і сьогоднішні обличчя нової влади. Список можна і варто продовжувати. Він назбирає десятки, якщо не сотні персоналій,

Хто має відповідати за їх діяльність, окрім них? Мабуть, ті, хто їх призначав. І ті, хто ними керував.

Ми боїмося собі зізнатися в тому, що наша економічна криза не є економічною по суті, а дуже нагадує кризу політичну. І справа тут не тільки і не стільки у війні та вивезених камазами мільярдах.

Справа у невмінні або небажанні визнавати свої помилки, невмінні або небажанні відмовлятись від корупційних схем, невмінні або небажанні призначати "профі" замість "своїх", невмінні або небажанні говорити всю правду замість напівправди, невмінні або небажанні виконувати обіцяне.

У цьому випадку, зрештою, не має значення – невміння це чи небажання. У даному випадку за втрачені життя, "розпечатані" мільярди, розбазарені можливості, розтрачені шанси мають відповідати не тільки Гелетей з Муженком, Кубів з Гонтаревою та Махніцький з Яремою, мають відповідати ті, хто призначав їх і керував їх "роботою".

І відповідальність зараз має бути втілена у швидких кадрових і системних змінах, у чіткому слідуванні до обіцяних реформ, до правдивого слова та до діла, що цьому слову відповідає.

І на завершення...

Вірити людині, яка є обличчям влади і говорить, що гривня не підніметься вище 13, 17, 21 і т.д. за долар, вже ніхто не збирається. Це означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка керує офіційним захистом держави, і від імені якої говорять про 2, 3, 5-х загиблих за день, про відсутність оточення, про повний контроль над об'єктами, про ефективну оборону, вже мало хто може і хоче. І це так само означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка розповідала про сотні кримінальних справ, про те, що "винні будуть покарані", про боротьбу з корупцією і злочинністю, не хотілось взагалі, тому що громадянське суспільство (а воно повсюди!) зміни, як і їх відсутність, спостерігає на власні очі. А це, знову ж таки, означає, що ми не віримо владі, хоч і намагаємося їй вірити.

Російська агресія та неоголошена війна вбиває десятки тисяч. Але економічна війна, головних винуватців котрої ми ще не визначили, вбиває і "вичавлює" з Батьківщини мільйони...

То ХТО ж нищить нашу гривню?! Хто розв'язав проти українців економічну війну? Кремль?... Банкова?... Грушевського?... Інститутська?...

Авторитет гривні – авторитет національної валюти, основа держави – і він знаходиться у смертельному піке!

Речі, що доводять країну до банкрутства, швидше за все, називаються тими самими іменами – невміння або небажання, непрофесіоналізм або безвідповідальність!

Хтось включив друкарський "станок". Хтось спекулятивно нажився. Хтось і тут знайшов можливості для корупції та злочину. А хтось просто на все це закрив очі. З якої причини, не зрозуміло!

Але гривня і далі знецінюється. Причин нам або не можуть сказати, або не хочуть. В аварійних ситуаціях людям треба давати якщо не повну картину стихійного лиха, то хоча б інструкцію: які ризики, і як з ними боротися.

В таких екстремальних випадках, якщо влада не може поміняти ситуацію, то ситуація може поміняти владу.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 322
Ritz _ 27.02.2015 19:34
IP: 74.125.18.---
123456:
гривна стоит столько сколько того заслуживает
Не факт. Она, надеюсь, заслуживает большего.
Юрій Гончарук _ 27.02.2015 19:33
IP: 141.170.243.---
в таких справах емоції, тим більше не спеціалістів, не варто виливати офіційно. Де конкретика.
123456 _ 27.02.2015 19:29
IP: 91.213.8.---
гривна стоит столько сколько того заслуживает
Теодор Дяків _ 27.02.2015 19:28
IP: 37.52.69.---
Як розуму нема, то "крик душі" не допоможе... Чергового тупого "таньцьовання-сьпівання" Украіна не витримає. Вважаю, треба відгородити суспільство від таких ось "хибно-компеиентних" (за влучним діагнозом професора Фільца) експертів...
Top Gun _ 27.02.2015 19:27
IP: 74.125.18.---
І ще Руслана саме головне!!!.Поки ми,Україна,не посадимо за стіл переговорів по миру в Україні США,Великобританію,Росію.до тих пір в нас не буде стабільності,не говорячи про гривню.І повірте що цім все це закінчиться.Нормандський формат підтримує росія,а значить він путіну вигідний,але не нам.
Вадим Найденко _ 27.02.2015 19:26
IP: 213.227.202.---
Нажаль нещодавно обрана нами влада показала що невзмозі змінювати країну. Є два шляхи – обирати нову або змусити цю працювати. Нема ніяких гарантій що новообрані не стануть такими ж як і ці що зараз або знов прийдуть до влади. Треба створювати постійно діючі механізми громадського контролю та тиску на владу. Це завдання може виконувати і нормальна парламентська опозиція.
123456 _ 27.02.2015 19:26
IP: 91.213.8.---
щенок грамотный банкир когда экономика растет. такой же как путин президент
Александр Алексеенко _ 27.02.2015 19:22
IP: 178.94.58.---
Кстати, народ, не гоните на Гонтареву. Она делает что может. И даже больше. Она очень умная женщина. Вспомните хотя бы как она держала гривну в диапазоне 12-18 чисто на блефе без опустошения резервов. Поверьте, это было очень круто. Просто вы этого не понимали. Когда с одной стороны во всех обменниках была фиксированный нереальный курс, и валюты почти не было, и одновременные аукционы нацбанка по нерыночному заниженному курсу, что вселяло страх в желающих затариться валютой.

Конечно она бы могла как поперэдныкы выставить курс осечения 8,1 и потратить за 2 недели все резервы, и тогда бы курс был сейчас не 30 грн а 300 или 3000.

Вы просто тупые, ничего не смыслите. Ющ хоть и пид...с но он очень грамотный банкир, он все правильно сказал, главный виновник – премьер министр. Гривна жертва его бездарной деятельности.
impossible9 _ 27.02.2015 19:20
IP: 95.133.98.---
Боже! Храни Украину! Руслана, спасибо за статью. Ты -одна из немногих знаковых лиц Майдана, не предавших его идеалы... Спасибо за то, что смогла найти цензурные слова, для того, чтобы описать общее положение дел в стране. Потому. что у большинства майдановцев цензурных не осталось. одни матюки... Нас реально кинули. необходимо это признать... Кинули те, кому мы поверили, кому доверили... они нас кинули и просрали, извините, доверие... Мало того, прикрываясь Майданом они делают все, чтобы его дискредитировать... Допишу позже...
Ritz _ 27.02.2015 19:19
IP: 74.125.18.---
Вы знаете, к Гонтаревой можно относиться по-разному. И по-разному рассматривать политику НБУ с лета 2014 года. Каким должен быть курс при военном конфликте, падении экспорта – тоже, наверное, можно рассуждать.И о том,как НБУ должен коммуницировать в текущей ситуации.
Единственное, что я не могу принять и от чего мне противно – это то, как Гонтареву сейчас сносят с должности. Когда лучший друг Яценюка Мартыненко в разговорах с бизнесюками уже рассказывает о своих кандидатах на главу НБУ с конкретными фамилиями или нардеп Бахматюка, в чьем банке введена временная администрация, раскачивает коллег по фракции голосовать за отставку – это подлость.
Не говоря уже о премьере, который не слазит с броневичка и не желает нести персональную ответственность за все проколы правительства в экономической политике, предпочитая искать козлов отпущения.
У меня все

Вот это правильные мысли от Sevgil Musaieva-Borovyk.
Василь Левицький _ 27.02.2015 19:17
IP: 178.93.72.---
Switlana:
АННІ ЧЕРКАСОВІЙ
І серцем і душею підтримую
Краще підтримуйте розумом. Більше користі для країни.
Andre Prylous _ 27.02.2015 19:16
IP: 74.125.18.---
"...давайте думати разом."
------
Давайте. Я оце думаю, де закон про імпічмент і де сам імпічмент? Чому Рада така інертна і безсила, тому що уже куплена? Чому Яценюк так відверто бреше і нікому його зупинити? Далі думати вже не хочеться, хочеться взяти автомата і піти. Тільки не на Донбас, а на Київ.
Switlana _ 27.02.2015 19:14
IP: 95.133.140.---
АННІ ЧЕРКАСОВІЙ
І серцем і душею підтримую
Switlana _ 27.02.2015 19:14
IP: 95.133.140.---
АННІ ЧЕРКАСОВІЙ
І серцем і душею підтримую
Павло Тюхтий _ 27.02.2015 19:11
IP: 178.94.172.---
можна таку пісню написати Руслані, в тему її "глибокому аналізу":

по-моєму,чувак, нас кинули,
знов Яник живе у Хонці,
і вороги наші не згинули
як роса на сонці

чи сонце наше холодне
чи ворожий той Карфаген
наше племя взяти не годне
скуштувавши провладний Рошен
Ritz _ 27.02.2015 19:10
IP: 74.125.18.---
Вот и Лыжичко "выстрелила". Видать уже пора. Вот только кто ее об этом попросил?
Вадим Хабібуллін _ 27.02.2015 19:08
IP: 5.1.26.---
Ну слава БГ дойшло))) героямслава
Ritz _ 27.02.2015 19:08
IP: 74.125.18.---
Вот и Лыжичко "выстрелила". Видать уже пора. Вот только кто ее об этом попросил?
Switlana _ 27.02.2015 19:08
IP: 95.133.140.---
Вони вже збагатилися, бо вони учні яніка і азірова (для нас погані учні). Сумно, але дійсно вони нас кинули і це правда, обов"язково з часом буде цьому підтвердження, бо шило з мішка вилізе. Терпець тріскає і дивитися на них противно. Нічого раціонального в діях кулі в лоб не бачу, окрім того, що він наголошує на те, що закладає підвалини в державі, а коли ж буде хоча би перший поверх? Якщо більшість людей не довіряють керівництву держави то їм ТРЕБА терміново забиратися з посад, щоби нас не кинути в абсолютну прірву. Нам москалі до одного місця, ми маємо РЯТУВАТИ себе і свою УКРАЇНУ!!!
Александр Алексеенко _ 27.02.2015 19:07
IP: 178.94.58.---
Нужно снимать кроля с поста Премьер Министра. Во-первых, кроль политик, а премьер это не политическая должность, он делает все, чтобы рейтинг рос, а не экономика росла, вместо работы – показушные заседания кабмина. Во-вторых, он тупой шизойд, вы послушайте что он мелит, как он говорит, это поведение душевно больного оторванного от реальности человека. В-третьих, он коррупционер, этот человек слишком интегрирован в нашу старую политическую свору, он никому не способен сказать "нет" – чтобы оставаться на своем посту, он должен всем давать возможность наживаться.

Тупой коррумпированный политик на посту премьер-министра это гарантированно приведет полному экономическому краху. Я не сомневаюсь что это случится. Единственное что он умеет – занимать деньги. Все. Но никакие кредиты не помогут, пока эти люди руководят страной.
Василь Левицький _ 27.02.2015 19:05
IP: 178.93.72.---
Анна Черкасова:
Якщо прагнеш зберегти Україну, то поділися з нами інформацією, які фактори впливають на курс гривні і які заходи потрібно вжити терміново і в середній перспективі? Тільки не треба нам тут рецепту у стилі: "гривня зміцниться, якщо пейси обстригти...".
Yuri Yurieff _ 27.02.2015 19:03
IP: 92.113.153.---
Интересная логика у "нашей" власти.
Яценюк: "Если снять Гонтареву, то курс доллара не станет 15".
Продолжая эту же логику.
Если снять Галантерея – то Украина не победит Россию.
Если снять Яйценюка – то завтра в Украине не наступит благоденствие.
Если убрать Парашенко – то все не станут сразу счастливы.
Пусть все воры, лжецы и негодяи остаются на своих местах.
Железная логика!
Орды Ордынец _ 27.02.2015 18:56
IP: 74.125.18.---
Быстрые системные изменения? Тут думать не надо – системные изменения 3 года минимум.
Если конечно целью не является уничтожение всякой системы – это системное изменени может быть сделано быстро. Благо и опыт ужо имеется...
Top Gun _ 27.02.2015 18:55
IP: 93.72.142.---
Боюся що коли Руслана все взнає,то навряд вона розкаже.Бо причина не у владі.Причини ці лежать в глибині популізму минулого.Загравання перед суспільством яке голосувало за тих хто мазав медом по губах.Тому те суспільство покарало себе ж нині.Це та сама історія що і з ПДЧ НАТО.Ніхто з політиків не хоче говорити хто винний,ІЗБИРАТЕЛИ! Сталін не звав на свій похорон народ,і не давав йому вказівку душити один одного.
Serhij Shinkaruk _ 27.02.2015 18:53
IP: 31.144.49.---
Нажаль, Руслано, втрачено практично рік. НЕБЕСНУ СОТНЮ багато "реформаторів" пов'язують лише з жаданим "франкліном". Прокуратура ледь почала сповільнене кіно...
Корупція1413 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter