Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

По-моєму, чувак, нас кинули

27 лютого 2015, 17:18

ЦЕ – моє звернення, крик душі і заклик одночасно.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

За останній тиждень серед проблем, які ставлять під загрозу безпеку і саме існування країни, на перший план вийшла проблема нестабільності гривні. Суспільний резонанс від непрогнозованих стрибків курсу гривні відсунув на другий план навіть війну на Сході. Я звернулась до незалежних аналітиків-експертів з проханням дати аналіз ситуації, що склалася. Якщо окреслити названі ними причини зовсім коротко, то їх не так багато – НАЦБАНК! НАФТОГАЗ! БЮДЖЕТ! УРЯД! І, на жаль, йдеться не про об'єктивні обставини, що спричинили падіння курсу, а йдеться про непрофесійність! Саме непрофесійність виявилась нашим найбільшим ворогом, який несе чи не більшу загрозу, ніж російські танки. Саме непрофесійність може знищити нашу країну. І якщо звичайні слова не працюють, напевно, доведеться кричати.


Я хочу і маю право знати: що і хто захистить Україну і наші життя – від терактів, від катування гривні та економіки, від "політично-свояцьких договорняків" і "дерибанів", від корупції і зради...

Я хочу дотягнутись до суті проблеми і побачити справжню причину "нариву", "запалення", "хвороби" – те, що від мене, від нас всіх ретельно приховується!

Я хочу подивитись у "дзеркало" стану речей, не боячись відображення.

Нехай зараз цей погляд не принесе естетичної насолоди, але, можливо, ще не пізно зупинити патологію і зламати негативний ТРЕНД.

ТРЕНД непрофесійності та непорядності тих, кого призначила обрана нами влада.

ТРЕНД невпевненості та небажання вже щось міняти і з кимось боротися тих, хто ще вчора віддавав все що мав, аж до самого життя, щоб змінити хибний шлях, нав'язаний нам ззовні.

Отже...

Наше "Агентство Іміджу України" спільно з експертами розпочало власну експертизу та розслідування щодо економічної ситуації в країні.

Ми (команда іміджмейкерів, що розпочала професійну роботу над іміджем країни) разом із групою експертів вважаємо фінансову ситуацію та інформування населення про неї неприйнятним, вимагаємо пояснень і професійних дій влади в цілому, і конкретно – уряду та НБУ.

Ми вже проводимо, і плануємо проводити ще в ширшому форматі, опитування авторитетних експертів в Україні та світі, аналізуємо динаміку фінансового стану країни протягом року і плануємо висунути чіткі вимоги до влади про необхідність докорінних персональних змін та невідкладних дій.

Ми хочемо розгорнути дискусію "5 порад "що робити Гонтаревій (або що робити з Гонтаревою) "" з варіантами відповідей та провести "I-VICHE"-голосування.

Кубів, Махніцький, Гонтарева, Ярема – це минулі і сьогоднішні обличчя нової влади. Список можна і варто продовжувати. Він назбирає десятки, якщо не сотні персоналій,

Хто має відповідати за їх діяльність, окрім них? Мабуть, ті, хто їх призначав. І ті, хто ними керував.

Ми боїмося собі зізнатися в тому, що наша економічна криза не є економічною по суті, а дуже нагадує кризу політичну. І справа тут не тільки і не стільки у війні та вивезених камазами мільярдах.

Справа у невмінні або небажанні визнавати свої помилки, невмінні або небажанні відмовлятись від корупційних схем, невмінні або небажанні призначати "профі" замість "своїх", невмінні або небажанні говорити всю правду замість напівправди, невмінні або небажанні виконувати обіцяне.

У цьому випадку, зрештою, не має значення – невміння це чи небажання. У даному випадку за втрачені життя, "розпечатані" мільярди, розбазарені можливості, розтрачені шанси мають відповідати не тільки Гелетей з Муженком, Кубів з Гонтаревою та Махніцький з Яремою, мають відповідати ті, хто призначав їх і керував їх "роботою".

І відповідальність зараз має бути втілена у швидких кадрових і системних змінах, у чіткому слідуванні до обіцяних реформ, до правдивого слова та до діла, що цьому слову відповідає.

І на завершення...

Вірити людині, яка є обличчям влади і говорить, що гривня не підніметься вище 13, 17, 21 і т.д. за долар, вже ніхто не збирається. Це означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка керує офіційним захистом держави, і від імені якої говорять про 2, 3, 5-х загиблих за день, про відсутність оточення, про повний контроль над об'єктами, про ефективну оборону, вже мало хто може і хоче. І це так само означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка розповідала про сотні кримінальних справ, про те, що "винні будуть покарані", про боротьбу з корупцією і злочинністю, не хотілось взагалі, тому що громадянське суспільство (а воно повсюди!) зміни, як і їх відсутність, спостерігає на власні очі. А це, знову ж таки, означає, що ми не віримо владі, хоч і намагаємося їй вірити.

Російська агресія та неоголошена війна вбиває десятки тисяч. Але економічна війна, головних винуватців котрої ми ще не визначили, вбиває і "вичавлює" з Батьківщини мільйони...

То ХТО ж нищить нашу гривню?! Хто розв'язав проти українців економічну війну? Кремль?... Банкова?... Грушевського?... Інститутська?...

Авторитет гривні – авторитет національної валюти, основа держави – і він знаходиться у смертельному піке!

Речі, що доводять країну до банкрутства, швидше за все, називаються тими самими іменами – невміння або небажання, непрофесіоналізм або безвідповідальність!

Хтось включив друкарський "станок". Хтось спекулятивно нажився. Хтось і тут знайшов можливості для корупції та злочину. А хтось просто на все це закрив очі. З якої причини, не зрозуміло!

Але гривня і далі знецінюється. Причин нам або не можуть сказати, або не хочуть. В аварійних ситуаціях людям треба давати якщо не повну картину стихійного лиха, то хоча б інструкцію: які ризики, і як з ними боротися.

В таких екстремальних випадках, якщо влада не може поміняти ситуацію, то ситуація може поміняти владу.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 322
Марина Литнёвская _ 02.04.2015 17:24
IP: 78.26.249.---
Володимир Мартинюк:
Та зараз ПОПа йде саме шляхом прокладеним Ющенком у 2009 році. Він зі Стельмахом нагрів руки не менш ніж Парашенко з Гонтарьовою. І сидіти ці куми повинні у сусідніх камерах.
Анатолій Марченко _ 05.03.2015 18:23
IP: 178.94.249.---
"Учасники" Майдану не витримують випробовування ситістю. Кубів, Махницький, Ярема, Яценюк, Порошенко, депутатські "комбати": Тетерук, Березюки, Мельничук... Обідно, огидно. Руслано, спасибі.
dem4-enko_ _ 04.03.2015 20:10
IP: 176.104.90.---
Якщо те, що гривню друкували, нею давали рефінансування банкам, які на неї купляли долари і вивозили в офшори правда, то висновок один. Пересадити кількох людей на інші місця. Я маю на увазі з крісла голови НБУ, з крісел власників чи менеджерів замішаних в цій афері банків на звичайні нари. Тому, що такі речі під час війни називаються мародерством. І не треба говорити, що воєнного стану не введено. Не введено тому, що капіталу при владі не хочеться прощатися зі своїми грошима, навіть частково.
19Yurkiv21 _ 03.03.2015 13:23
IP: 91.200.224.---
Володимир Мартинюк:
Єдиний хто міг би справитися з курсом і єдиний хто знає як вести себе з МВФ це Ющенко. Але всі досі смачно плюються на нього.
Отож свині, підсвинки і поросята, які у свій час підрили корені цього дуба, – не плачте, не кувікайте...
++++++++++++++++++++++++++
А чого їм кувікати, коли навіть підриваючи, добре на цьому зараз "заробили"?:)
19Yurkiv21 _ 03.03.2015 13:19
IP: 91.200.224.---
Владимир Беспалов:
Пока не будет реальной ответственности (не перевода на другую должность или увольнения в крайних случаях, а конфискации и пожизненного) всё это будет продолжаться без конца и края.
А гривна – в первую очередь результат экономики, а не только беспредельного рефинанса и эмиссии, которые ПАП, безусловно, покрывает.
В принципе вопрос курса гривни хорошо осветила Тимошенко на последнем эфире Шустера. При всём моём неуважении к ней она, когда ей надо, может говорить аргументированно и понятно.
Я уже даже готов её в премьеры запустить – хуже уже не будет.
Буде так, що "хуже некуда"!
Володимир Мартинюк _ 02.03.2015 22:19
IP: 94.248.24.---
Єдиний хто міг би справитися з курсом і єдиний хто знає як вести себе з МВФ це Ющенко. Але всі досі смачно плюються на нього.

Отож свині, підсвинки і поросята, які у свій час підрили корені цього дуба, – не плачте, не кувікайте жалісно – а йдіть собі пішки і рядами на чергову фінансову бойню. Таку самісіньку яка була влаштована за Прем"єра Кучми у 1992-1993 році та прем'єра Тимошенко у 2008.

Зауважте – це були, як і зараз, періоди чергових експериментів по ощасливленню України "прем"єризмом-парламентаризмом" з парторгівсько-комсоргівським "лицем"...
Владимир Беспалов _ 01.03.2015 23:22
IP: 176.36.100.---
Пока не будет реальной ответственности (не перевода на другую должность или увольнения в крайних случаях, а конфискации и пожизненного) всё это будет продолжаться без конца и края.
А гривна – в первую очередь результат экономики, а не только беспредельного рефинанса и эмиссии, которые ПАП, безусловно, покрывает.
В принципе вопрос курса гривни хорошо осветила Тимошенко на последнем эфире Шустера. При всём моём неуважении к ней она, когда ей надо, может говорить аргументированно и понятно.
Я уже даже готов её в премьеры запустить – хуже уже не будет.
19Yurkiv21 _ 01.03.2015 22:58
IP: 91.200.224.---
Mike_Kharkov:
19Yurkiv21:
Mike_Kharkov:
Старе українство вже мертве.
++++++++++++++++++++++++++
Українство не вмирає від Княжа Валодимира Великага!
Чи в Харькаве є старіше?:)
Старе українство має селянські цінності, селянські умови та мислення. Нічого поганого б у цьому не було, дійсно сотні років існували й існували б ще. Та ось трапилося таке нещастя, інші народи-вискочки:) винайшли ринок з його цінностями, та задали стандарти іншого життя, т.з. цивілізованого.
У підсумку прийдеться обирати, або лишитися за власноруч побудованими гратами, або вийти у ти люди, у 21 сторіччя, та прийняти нові цінності. По мені, так вибору немає, і тому старе, селянського типу (з селянським же націоналізмом) українство потенціально мертве.
Хай живе нове українство:)
Укро-кацапське?
Mike_Kharkov _ 01.03.2015 19:44
IP: 74.125.181.---
19Yurkiv21:
Mike_Kharkov:
Старе українство вже мертве.
++++++++++++++++++++++++++
Українство не вмирає від Княжа Валодимира Великага!
Чи в Харькаве є старіше?:)
Старе українство має селянські цінності, селянські умови та мислення. Нічого поганого б у цьому не було, дійсно сотні років існували й існували б ще. Та ось трапилося таке нещастя, інші народи-вискочки:) винайшли ринок з його цінностями, та задали стандарти іншого життя, т.з. цивілізованого.
У підсумку прийдеться обирати, або лишитися за власноруч побудованими гратами, або вийти у ти люди, у 21 сторіччя, та прийняти нові цінності. По мені, так вибору немає, і тому старе, селянського типу (з селянським же націоналізмом) українство потенціально мертве.
Хай живе нове українство:)
iskra_zp _ 01.03.2015 19:43
IP: 46.211.136.---
Mak Sim:
Та кинули вас Руслано, кинули.
І будуть завжди кидати.
То доля "лохів-рабів" така – завжди, всюди і всіма бути "кинутими".
Годі скавулити.
Ви того гідні, немічні і кволі – "лохи-раби".
Кого кинули, кого купили, когось просто здали
Час осмислення для одних, іншим для злорадств. Головне не впадати в розпач. Пам'ятаємо Героїв і не прощаємо зрадників.
А головне – не втрачаємо надії.
Борітеся – поборете
Вам Бог помогає.
19Yurkiv21 _ 01.03.2015 19:27
IP: 91.200.224.---
Mike_Kharkov:
Старе українство вже мертве.
++++++++++++++++++++++++++
Українство не вмирає від Княжа Валодимира Великага!
Чи в Харькаве є старіше?:)
19Yurkiv21 _ 01.03.2015 19:20
IP: 91.200.224.---
Mike_Kharkov:
19Yurkiv21:
To Mike from Kharkiv
"Все що нам потрібно – це нормальні закони та їх виконання, і ми до же не мо ци віліз ацію"
========
Та невже?
Це те, що нам потрібне менш за все!
Не вірите?
Ся дь те за кер мо свого авто, і пораху*те скільки разів протягом години руху Ви по ру ши те нор ма льні за ко ни:)))
Уявіть собі:)
Краще б не наводили авто у приклад (а гаїшники, а хто винуватець з лексусу чи запорожця?), та й в мене його нема, і я дійсно не порушую, тут просто вгадали:)
Тоді, самі наведіть приклад, де порушуєте!:)
Mak Sim _ 01.03.2015 18:19
IP: 74.125.18.---
Та кинули вас Руслано, кинули.
І будуть завжди кидати.
То доля "лохів-рабів" така – завжди, всюди і всіма бути "кинутими".
Годі скавулити.
Ви того гідні, немічні і кволі – "лохи-раби".
Mike_Kharkov _ 01.03.2015 16:34
IP: 74.125.181.---
бун:
Mike_Kharkov
Іншими словами, Майк, в нас вся гуманітарна академічна наука є фейкова...Знаю вашу відповідь, вони мали б взяти учених з розвинутих країн, це в наших умовах є неможливим з етичних міркувань, мовляв, маємо своїх а просимо чужих, тут честь мундира і подальша доля мільярдів, які щороку на ту науку розпилюються.
Ви ж і відповіли.
"Етичні міркування", тобто, "патріотизм" – є той ідіотизм, що вдолблюється народові тима, хто пиляє. Все просто.
Коли вже стріляють етичні міркування повинні змінюватися, і стрімко.
Я вже котрий рік пишу, що в нашій країні саморозвиток вже неможливий, тільки деградація, і причини поясняю на пальцях. Старе українство вже мертве.
Тільки свіжа кров, інша традиція виправлять наше дерево, і тільки після виправлення можна буде і про предків, і про мову. Зараз питання стоїть вижити.
Mike_Kharkov _ 01.03.2015 16:15
IP: 74.125.181.---
19Yurkiv21:
To Mike from Kharkiv
"Все що нам потрібно – це нормальні закони та їх виконання, і ми до же не мо ци віліз ацію"
========
Та невже?
Це те, що нам потрібне менш за все!
Не вірите?
Ся дь те за кер мо свого авто, і пораху*те скільки разів протягом години руху Ви по ру ши те нор ма льні за ко ни:)))
Уявіть собі:)
Краще б не наводили авто у приклад (а гаїшники, а хто винуватець з лексусу чи запорожця?), та й в мене його нема, і я дійсно не порушую, тут просто вгадали:)
Кирилл Корженко _ 01.03.2015 14:12
IP: 92.113.216.---
Радует то, что Руслана, чуть не единственная из "революционеров" осознает свою ответственность за происходящее. остальные, трусливо приняли страусиную позу. Валят на вся и всех, тут и социум, и стадные инстинкты, и президенты, премьеры, и... В общем, совковая интеллигенция со времен Иосифа мало изменила свою продажную лицемерную физиономию. Вот уж откуда тянет первобытным дерь мом.
ЕщёВысоцкий пел – Пусть жираф, был не прав,но виновен не жираф, а тот кто крикнул из ветвей – Жираф большой, ему видней.
Ганьба, вам, панове українськая "єлита", в страусиных позах.
Александр Постольник _ 01.03.2015 13:40
IP: 95.132.212.---
якщо у влади нема ответа а мы будем думать что делать то это что то не то
Miki2 _ 01.03.2015 12:51
IP: 93.74.187.---
borgia:
слушаю ВВС і обсикаюсь.
обсуждают Тімашенку і єйо связі с Рашей.
незабвенний газовий контракт, уголовниє дела в Росії, расєйскоє міністерство оборони і ОЕСУ.

Miki boy, включі ВВС, наслаждайся всємірной знаменітостью.
чо ето єйо вспомнілі, нейжєлі твої пости чітают.?
Безумовно, бо мало того, шо я здорово вчьоний, так я ще й отєц україської демократії
kren _ 01.03.2015 12:25
IP: 188.0.104.---
Miki2:
А,так,тему пам*ятаю,а про авторство...якось з голови вискочило.Багато їх зараз.І кожне знає,що
я к треба робити.Запам*ятовувається загальний напрямок.Хоча напр.не знаю-як їх назвати.вчені,
філософи,що дали пояснення соціальним подіям і явищам;Вебер,Зіммель,Моска,Парсонс.Бурдьйо,
і той же Маркс...можливо тому що їх роботи фундаментальні,у всякому разі,з того шо мене цікавить,
мені так здається,Вони дають,як на мене,притомні пояснення.Все.шо я накоментував,я ж нічого не
придумував сам.Це тільки переказ з робіт вищезгаданих...майстрів,з того шо я засвоїв,якомога ближ
че до оригіналу.
borgia _ 01.03.2015 12:11
IP: 74.125.18.---
грят Вальцман поставляєт в Рашу ракети, двігатєлі, патрони.

Патрони бля.!!!!!!!!

ето п і з д е ц.!!!!!
borgia _ 01.03.2015 11:58
IP: 173.194.90.---
гмм...
гаварят шо Вальцман і Пісяй тожє скрито роботают на Рашу.
вот ето новость.
надо скінуть Шустеру, может следующій раз включіт в шоу...
патаму шо остальниє канали не пікнут
borgia _ 01.03.2015 11:54
IP: 173.194.90.---
слушаю ВВС і обсикаюсь.
обсуждают Тімашенку і єйо связі с Рашей.
незабвенний газовий контракт, уголовниє дела в Росії, расєйскоє міністерство оборони і ОЕСУ.

Miki boy, включі ВВС, наслаждайся всємірной знаменітостью.
чо ето єйо вспомнілі, нейжєлі твої пости чітают.?
Miki2 _ 01.03.2015 11:51
IP: 93.74.187.---
kren:
Miki2:
Шо за одна?
Лілія Шевцова: Кремль задіє всі засоби для підриву України

kren _ 24.02.2015 14:48
4...не будь Путина или когда уйдет Путин...с этой системой можно иметь дело. А это не так...
Такая форма власти противоречит природе,можно сказать-человеческой,но не только,даже
в стадах социальных млекопитающих,при отсутствии у таковых способностей к символической
репрезентации окружающей реальности,безграничная власть вожака,тоже вызывает акты неповиновения.Но похоже в некоторых стадах Homo sapiensов,котрые с упорством-детей солнца,
с завидной периодчностью склонны возващаться в состояние протосознания,такому факту, неповиновения вожаку,илине придают значения,иле не способны его осознать.Тем не менее история и социология свидетельствуют,что продолжительное отсутствие или отход харизматического
kren _ 01.03.2015 11:35
IP: 188.0.104.---
Miki2:
Шо за одна?
Miki2 _ 01.03.2015 11:09
IP: 93.74.187.---
kren:
Miki2:
Угу,одна тільки маленька проблема;структуру індивіда формує середовище спілкування і коли така
структура сформована,там важко щось змінити-особливо коли інстинкти і рефлекси структуровані
на основі ідеології і пропаганди,котра щодня невпинним потоком протікає з джеж.тб з фіксованими
реперами у вигляді перших осіб,що в образі -прастова расєнскага парня-на рівні підсвідомості,непо
мітно,для худобини,але твердо іпевно стимуює рефлексію мас багаторазовими повторами зовніш
німи чинниками типового ряду.
Шедеврально!!!!! Хє-ро-во, шо Ви саме оце Шевцовой не дали почитать, вона би вас точно кудись зарекомендувала
Aтака Путіна1245 Корупція1366 Уряд реформ410 Україна та Європа1103 Зеленський41
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter