Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

По-моєму, чувак, нас кинули

27 лютого 2015, 17:18

ЦЕ – моє звернення, крик душі і заклик одночасно.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

За останній тиждень серед проблем, які ставлять під загрозу безпеку і саме існування країни, на перший план вийшла проблема нестабільності гривні. Суспільний резонанс від непрогнозованих стрибків курсу гривні відсунув на другий план навіть війну на Сході. Я звернулась до незалежних аналітиків-експертів з проханням дати аналіз ситуації, що склалася. Якщо окреслити названі ними причини зовсім коротко, то їх не так багато – НАЦБАНК! НАФТОГАЗ! БЮДЖЕТ! УРЯД! І, на жаль, йдеться не про об'єктивні обставини, що спричинили падіння курсу, а йдеться про непрофесійність! Саме непрофесійність виявилась нашим найбільшим ворогом, який несе чи не більшу загрозу, ніж російські танки. Саме непрофесійність може знищити нашу країну. І якщо звичайні слова не працюють, напевно, доведеться кричати.


Я хочу і маю право знати: що і хто захистить Україну і наші життя – від терактів, від катування гривні та економіки, від "політично-свояцьких договорняків" і "дерибанів", від корупції і зради...

Я хочу дотягнутись до суті проблеми і побачити справжню причину "нариву", "запалення", "хвороби" – те, що від мене, від нас всіх ретельно приховується!

Я хочу подивитись у "дзеркало" стану речей, не боячись відображення.

Нехай зараз цей погляд не принесе естетичної насолоди, але, можливо, ще не пізно зупинити патологію і зламати негативний ТРЕНД.

ТРЕНД непрофесійності та непорядності тих, кого призначила обрана нами влада.

ТРЕНД невпевненості та небажання вже щось міняти і з кимось боротися тих, хто ще вчора віддавав все що мав, аж до самого життя, щоб змінити хибний шлях, нав'язаний нам ззовні.

Отже...

Наше "Агентство Іміджу України" спільно з експертами розпочало власну експертизу та розслідування щодо економічної ситуації в країні.

Ми (команда іміджмейкерів, що розпочала професійну роботу над іміджем країни) разом із групою експертів вважаємо фінансову ситуацію та інформування населення про неї неприйнятним, вимагаємо пояснень і професійних дій влади в цілому, і конкретно – уряду та НБУ.

Ми вже проводимо, і плануємо проводити ще в ширшому форматі, опитування авторитетних експертів в Україні та світі, аналізуємо динаміку фінансового стану країни протягом року і плануємо висунути чіткі вимоги до влади про необхідність докорінних персональних змін та невідкладних дій.

Ми хочемо розгорнути дискусію "5 порад "що робити Гонтаревій (або що робити з Гонтаревою) "" з варіантами відповідей та провести "I-VICHE"-голосування.

Кубів, Махніцький, Гонтарева, Ярема – це минулі і сьогоднішні обличчя нової влади. Список можна і варто продовжувати. Він назбирає десятки, якщо не сотні персоналій,

Хто має відповідати за їх діяльність, окрім них? Мабуть, ті, хто їх призначав. І ті, хто ними керував.

Ми боїмося собі зізнатися в тому, що наша економічна криза не є економічною по суті, а дуже нагадує кризу політичну. І справа тут не тільки і не стільки у війні та вивезених камазами мільярдах.

Справа у невмінні або небажанні визнавати свої помилки, невмінні або небажанні відмовлятись від корупційних схем, невмінні або небажанні призначати "профі" замість "своїх", невмінні або небажанні говорити всю правду замість напівправди, невмінні або небажанні виконувати обіцяне.

У цьому випадку, зрештою, не має значення – невміння це чи небажання. У даному випадку за втрачені життя, "розпечатані" мільярди, розбазарені можливості, розтрачені шанси мають відповідати не тільки Гелетей з Муженком, Кубів з Гонтаревою та Махніцький з Яремою, мають відповідати ті, хто призначав їх і керував їх "роботою".

І відповідальність зараз має бути втілена у швидких кадрових і системних змінах, у чіткому слідуванні до обіцяних реформ, до правдивого слова та до діла, що цьому слову відповідає.

І на завершення...

Вірити людині, яка є обличчям влади і говорить, що гривня не підніметься вище 13, 17, 21 і т.д. за долар, вже ніхто не збирається. Це означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка керує офіційним захистом держави, і від імені якої говорять про 2, 3, 5-х загиблих за день, про відсутність оточення, про повний контроль над об'єктами, про ефективну оборону, вже мало хто може і хоче. І це так само означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка розповідала про сотні кримінальних справ, про те, що "винні будуть покарані", про боротьбу з корупцією і злочинністю, не хотілось взагалі, тому що громадянське суспільство (а воно повсюди!) зміни, як і їх відсутність, спостерігає на власні очі. А це, знову ж таки, означає, що ми не віримо владі, хоч і намагаємося їй вірити.

Російська агресія та неоголошена війна вбиває десятки тисяч. Але економічна війна, головних винуватців котрої ми ще не визначили, вбиває і "вичавлює" з Батьківщини мільйони...

То ХТО ж нищить нашу гривню?! Хто розв'язав проти українців економічну війну? Кремль?... Банкова?... Грушевського?... Інститутська?...

Авторитет гривні – авторитет національної валюти, основа держави – і він знаходиться у смертельному піке!

Речі, що доводять країну до банкрутства, швидше за все, називаються тими самими іменами – невміння або небажання, непрофесіоналізм або безвідповідальність!

Хтось включив друкарський "станок". Хтось спекулятивно нажився. Хтось і тут знайшов можливості для корупції та злочину. А хтось просто на все це закрив очі. З якої причини, не зрозуміло!

Але гривня і далі знецінюється. Причин нам або не можуть сказати, або не хочуть. В аварійних ситуаціях людям треба давати якщо не повну картину стихійного лиха, то хоча б інструкцію: які ризики, і як з ними боротися.

В таких екстремальних випадках, якщо влада не може поміняти ситуацію, то ситуація може поміняти владу.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 322
Ims Sim _ 27.02.2015 20:30
IP: 74.125.18.---
danilvm:

І саме головне, треба визнати – Майдан наніс величезної шкоди України
Наступний Майдан її похоронить.
Ух сколько тут комми, регионалов и эрэфии! А может, и порошенковцы подтянулись отговаривать?
seloiludy _ 27.02.2015 20:28
IP: 176.38.153.---
danilvm:
Лижичко – дурепа.
Як і більшість коментаторів засранців невротичних.
Спочатку зробили Майдан, добивши економіку і спровокувавши вторгення Росії, а тепер шукаєте винних чи крайніх...

Зараз у нас є лише два варіанти.
1. Битися с Росією.
2. Капітулювати перед Путіним

Оцей істеричний трьоп, пошук чарівників, які б зробили всіх щасливими, посили гривню, воскресили б загиблих, лише прискорить остаточний занепад.

Кожен революціонер має пам'ятати – революцію руйнує власну країну.
Пийте корвалол, поки доступний
Придурок, оторвись от путинского члена. Отведай нашего украинского сала. Ой, яке ж воно смачне, дурню...
dushka _ 27.02.2015 20:27
IP: 77.120.73.---
Анатолий Парненко:
Тобі хто і скільки платить за таку муйню? Вже йому винні Руслана, Бутусов, Майдани і т.д., т.п. Йди протверезися.

B]danilvm:
– і ти тоже туда же!!!!
Ims Sim _ 27.02.2015 20:27
IP: 74.125.18.---
Душка, так Майдан не надо былр делать? Фу как завоняло. А теперь "у НАС?? есть варианты". Займитесь лучше вариантами Путина.
Sapphir _ 27.02.2015 20:27
IP: 46.200.21.---
"...Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом..."
Думать надо было раньше, а не ждать ответа от брехливой и шулерской власти. Ведь это мы их посадили в кабинеты. Это они назначали гелетеев, махницких, ярем, гонтаревых и прочих слуг гаранта.
Mike_Kharkov _ 27.02.2015 20:25
IP: 74.125.18.---
Кирилл Корженко:
Mike_Kharkov:
Я думаю, всем следует успокоиться. Эту ржавую машину совдеповской экономики, когда-то следовало остановить. Сработали правда, туповато. Но всё же, хочется верить, что там, не последние подонки.
Так вопрос же не в станках:)
Вопрос в ментальности людей, которые сами ничего сделать не смогут, лишь разрушить. А строить кто будет нам светлое будущее? Эта ментальность крестьянина, дорыночная, вот на этом олигархи построили т.н. "азиатский способ производства" (отличающийся от советского, хоть в 60-е и была дискуссия). А из него нет выхода без полного развала этого способа, его нельзя "покращити".
danilvm _ 27.02.2015 20:24
IP: 93.183.252.---
"Я хочу дотягнутись до суті проблеми і побачити справжню причину "нариву", "запалення", "хвороби" – те, що від мене, від нас всіх ретельно приховується!"

Причина одна – бажання людей жити не по можливостям. І популізм політиків, які плекають завищені очікування люде.

І саме головне, треба визнати – Майдан наніс величезної шкоди України
Наступний Майдан її похоронить.
dushka _ 27.02.2015 20:22
IP: 77.120.73.---
Viktor Duda:
+ 10000
danilvm _ 27.02.2015 20:21
IP: 93.183.252.---
Лижичко – дурепа.
Як і більшість коментаторів засранців невротичних.
Спочатку зробили Майдан, добивши економіку і спровокувавши вторгення Росії, а тепер шукаєте винних чи крайніх...

Зараз у нас є лише два варіанти.
1. Битися с Росією.
2. Капітулювати перед Путіним

Оцей істеричний трьоп, пошук чарівників, які б зробили всіх щасливими, посили гривню, воскресили б загиблих, лише прискорить остаточний занепад.

Кожен революціонер має пам'ятати – революцію руйнує власну країну.
Пийте корвалол, поки доступний
Vlad Shkrebty _ 27.02.2015 20:21
IP: 78.111.187.---
Такими тупыми методами спасения банков, как вливание в них гривны, а они на эту гривну скупают валюту, можно развалить все. Это понятно всем, кроме Гонтаревой. Порох н азначил Гелетея _ получили Иловайск, назначил Гонтареву – получили гиперинфляцию. Сколько еще друзей у президента?
Алексей Радченко _ 27.02.2015 20:20
IP: 93.77.80.---
Sara Sarah Sarami:
Ок. одне не ясно і неможливо зрозуміти, чому гривня знецінюєтья? ну попростому без ви@босів...так щоб пенсіонер 70 років міг зрозуміти? ну і як будемо думати разом? як довго?.
Да любому, имеющему экономическое образование всё понятно. МВФ уже год уговаривает – его рекомендации – это элементарная экономическая гигиена, балансировка доходов и расходов. Но наведение порядка в финансах государства (и последующая стабилизация курса гривны) – это увеличение пенсионного возраста и уменьшение пенсий (балансировка ПФ), увеличение цен на газ, тепло и горячую воду (балансировка Нафтогаза) и т.п. Всё это вступает в прямое противоречие с потоком популистской лжи, вылитой на майдане. И может привести к вопросу – а нафига яныка с азировым прогнали? Поэтому власти и застыли в нерешительности.
А Руслане – здоровья. И заниматься делом, в котором она хоть что-то понимает. А то напрыгала уже – страна по швам трещит.
Сергей Пушкин _ 27.02.2015 20:19
IP: 74.125.18.---
Коломойский правит страной!
Mike_Kharkov _ 27.02.2015 20:17
IP: 74.125.18.---
kren:
Mike_Kharkov:
kren:
Розумієте-Mike_Kharkov, тому і війна йде,щоб усього Вами сказаного не сталося.
Воно вже сталося. Не сталося тільки одного – чесної влади, ринку та зміни ментальності на ринкову.
...Що саме?
Ростягнуте по олігархах військо та надексплуатація народу. Порівняйте хоча б ступінь експлуатації два року тому і зараз. Кому йде на кішеню? хто, власне, все це зробив? та за допомогою чого? І чи можливо було все це за умов дворічної давнини, скажімо?
Ims Sim _ 27.02.2015 20:15
IP: 74.125.18.---
1. При этой власти Майдан неизбежен, вопрос только в его цивилизованности и издержках. Раньше – лучше.
2. Цель Майдана – поставить власти последнее китайское условие. Поймет – хорошо. Нет – быстрая замена профнепригодной власти.
3. "Путин придет" – чушь от технологов по следующим причинам:
а) Майдан (в цивилизованном варианте) будет ограничен центром Киева;
б) жизненно важные институты государства (в частности армия и правоохранительные органы) не пострадают. Скорее наоборот. А Петя с Муженко могут остаться в Эмиратах, и мало кто расстроится. "Институты", мля.
в) Путин не ставит себе задачу присоединять или даже оккупировать Украину, поэтому аналогии с Екатериной притянуты за уши. Если бы мог и захотел – сделал бы. Не Петю же он боится, в самом деле!

Думаю, что если дотянем до апреля, п.2 трансформируется в простое требование замены власти. А в октябре-ноябре будет уже поздно пить боржоми.
123456 _ 27.02.2015 20:15
IP: 91.213.8.---
ты реформ захотел? так они начнутся с бакса по 60, можешь считать что они уже начались
Кирилл Корженко _ 27.02.2015 20:14
IP: 94.178.206.---
Mike_Kharkov:
Я думаю, всем следует успокоиться. Эту ржавую машину совдеповской экономики, когда-то следовало остановить. Сработали правда, туповато. Но всё же, хочется верить, что там, не последние подонки.
Viktor Duda _ 27.02.2015 20:12
IP: 94.248.5.---
Є два варіанти вирішення даної проблеми:
1 метод Піночета. Оскільки наразі немає українського Піночета, цей метод відпадає. Окрім цього Україна не витримає боротьби на два фронта.
2 метод народного віча. Збирається народ в Києві і дає місяць премєру на впровадження реформ. Через місяць збирається знову, якщо нема результату – виноситься з кабінету разом з кріслом і в смітник. Коаліція призначає наступного дня нового, бажано професіонала не повязаного з олігархічними структурами.Так само робити з прокурором, головою НБУ, суддями, до поки не буде результату. Краще бачити рік помилок, а ніж те як за рік вбили гривню. Бо інакше буде знову: по-моєму, чувак, нас кинули.
Mike_Kharkov _ 27.02.2015 20:11
IP: 74.125.18.---
Top Gun:
Mike_Kharkov:
Наша держава буде якщо ми почнемо з ідентичності нації.Путін буде там де нема Українського.А голова діло пришивне,як і бабло.Тіло,основа покі гниле то голову міняй не міняй,розумних рухів тіло не зробить.
Нажаль, ви ще не зрозуміли, що "ідентичність нації" це блеф, партійне гасло. Це не має виміру, і тому на ньому можна хіба що спекулювати.
А в нашому становищі треба вже думати головою, а не почуттями.
Анатолий Парненко _ 27.02.2015 20:10
IP: 176.37.198.---
Чому ми бідні тому, що дурні! Історію ніхто не читає. Абсолютно не знають чому не склалась УНР?, чому потерпів краху перший Майдан?, не дивлячись уже в глибину історії. Все дуже просто – відсутність єдності! Чому перемогли фашизм? Тому що були єдині! Згадайте хоча б слова Маяковського "Если в партию сгрудились малые роздайся враг, умри и ляг". А у нас кожен хоче дуже приємно пахнути і показати своє Я! В результаті з'являються всякі тимошенки, бутусови, ляшки, руслани і т. д., і розвалюють все. Відбулися вибори, люди вибрали, то дайте можливість попрацювати. Так ні! Ось, Я самий розумний! Це зрадники України свідомі, чи несвідомі! Своїми виступами вони розколюють державу більше чим хто. Вони гірше терористів, тому що терористи вбивають людей фізично і там втрати сотнями і тисячами, а ці самі розумні всезнайки вбивають духовно і морально і рахунок іде на мільйони! Звісно самий страшний вбивця це засланець шустер, який діє ціленаправлено, а інші аби показати себе! Люди схаменіться бо
Yu-riy _ 27.02.2015 20:10
IP: 78.111.186.---
В 2008г. рефинансирование 12 млрд.-доллар вырос с 5 до 8 (60%), в 2014 г. рефинансирование 140млрд.-доллар вырос с 8 до 30 (почти 400%).Рефинансирует банки НБУ. и персонально Гонтарева.И война и экономика тут не причем...Не было бы гривны, покупать валюту не было бы за что...А какая будет экономика с таким курсом?... Рост курса выгоден только экспортерам и спекулянтам...А все остальные в жопе...
Ims Sim _ 27.02.2015 20:08
IP: 74.125.18.---
Руслана!
Вы сами ответили на вопрос "кто виноват" в этом блоге. Что Вы еще хотите изучать? Тем более, если не верите власти.!!!

А на дискуссии, боюсь, у нас очень мало времени. "Выдвигать требования" – КОГДА НАЧНЕТЕ?!
Я, честно говоря, уже зверею: все признают, что власть воры, но чего-то дожидаются. Хаоса?

Если упорно боитесь Майдана незачем разглагольствовать. Воры не услышат.
kren _ 27.02.2015 20:07
IP: 188.0.104.---
Mike_Kharkov:
kren:
Розумієте-Mike_Kharkov, тому і війна йде,щоб усього Вами сказаного не сталося.
Воно вже сталося. Не сталося тільки одного – чесної влади, ринку та зміни ментальності на ринкову.
...Що саме?
Mike_Kharkov _ 27.02.2015 20:07
IP: 74.125.18.---
Кирилл Корженко:
А теперь, панове, мы присутствуем при историческом событии – крахе украинской экономики...
Когда эмоции затмевают разум, всё катится к черту.
Нет, шанс еще есть, хоть и призрачный, – обратиться значительной частью народа напрямую к правительству ЕС, США с просьбой дать нам свое правительство (не экспертов, а правительство), законодательство+полицию. Там прекрасно понимают, что источником власти является народ, и не смогут "выразить озабоченность", т.к. обращение фактически к их избирателям.
Только так, обратиться напрямую, минуя нашу власть.
Top Gun _ 27.02.2015 20:06
IP: 74.125.18.---
Mike_Kharkov:
Наша держава буде якщо ми почнемо з ідентичності нації.Путін буде там де нема Українського.А голова діло пришивне,як і бабло.Тіло,як основа, поки гниле то голову міняй не міняй,розумних рухів тіло не зробить.
seloiludy _ 27.02.2015 20:05
IP: 176.38.153.---
Антон Дробышевский:
тЫ, у-е-бок путинский. Выйди на красную в тельняшке, на лобное место и включи фонарик. Твоих и правнуков растворят в кислоте москвы – реки.
Корупція1412 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter