Руслана Лижичко Руслана, співачка, громадський діяч

По-моєму, чувак, нас кинули

27 лютого 2015, 17:18

ЦЕ – моє звернення, крик душі і заклик одночасно.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

За останній тиждень серед проблем, які ставлять під загрозу безпеку і саме існування країни, на перший план вийшла проблема нестабільності гривні. Суспільний резонанс від непрогнозованих стрибків курсу гривні відсунув на другий план навіть війну на Сході. Я звернулась до незалежних аналітиків-експертів з проханням дати аналіз ситуації, що склалася. Якщо окреслити названі ними причини зовсім коротко, то їх не так багато – НАЦБАНК! НАФТОГАЗ! БЮДЖЕТ! УРЯД! І, на жаль, йдеться не про об'єктивні обставини, що спричинили падіння курсу, а йдеться про непрофесійність! Саме непрофесійність виявилась нашим найбільшим ворогом, який несе чи не більшу загрозу, ніж російські танки. Саме непрофесійність може знищити нашу країну. І якщо звичайні слова не працюють, напевно, доведеться кричати.


Я хочу і маю право знати: що і хто захистить Україну і наші життя – від терактів, від катування гривні та економіки, від "політично-свояцьких договорняків" і "дерибанів", від корупції і зради...

Я хочу дотягнутись до суті проблеми і побачити справжню причину "нариву", "запалення", "хвороби" – те, що від мене, від нас всіх ретельно приховується!

Я хочу подивитись у "дзеркало" стану речей, не боячись відображення.

Нехай зараз цей погляд не принесе естетичної насолоди, але, можливо, ще не пізно зупинити патологію і зламати негативний ТРЕНД.

ТРЕНД непрофесійності та непорядності тих, кого призначила обрана нами влада.

ТРЕНД невпевненості та небажання вже щось міняти і з кимось боротися тих, хто ще вчора віддавав все що мав, аж до самого життя, щоб змінити хибний шлях, нав'язаний нам ззовні.

Отже...

Наше "Агентство Іміджу України" спільно з експертами розпочало власну експертизу та розслідування щодо економічної ситуації в країні.

Ми (команда іміджмейкерів, що розпочала професійну роботу над іміджем країни) разом із групою експертів вважаємо фінансову ситуацію та інформування населення про неї неприйнятним, вимагаємо пояснень і професійних дій влади в цілому, і конкретно – уряду та НБУ.

Ми вже проводимо, і плануємо проводити ще в ширшому форматі, опитування авторитетних експертів в Україні та світі, аналізуємо динаміку фінансового стану країни протягом року і плануємо висунути чіткі вимоги до влади про необхідність докорінних персональних змін та невідкладних дій.

Ми хочемо розгорнути дискусію "5 порад "що робити Гонтаревій (або що робити з Гонтаревою) "" з варіантами відповідей та провести "I-VICHE"-голосування.

Кубів, Махніцький, Гонтарева, Ярема – це минулі і сьогоднішні обличчя нової влади. Список можна і варто продовжувати. Він назбирає десятки, якщо не сотні персоналій,

Хто має відповідати за їх діяльність, окрім них? Мабуть, ті, хто їх призначав. І ті, хто ними керував.

Ми боїмося собі зізнатися в тому, що наша економічна криза не є економічною по суті, а дуже нагадує кризу політичну. І справа тут не тільки і не стільки у війні та вивезених камазами мільярдах.

Справа у невмінні або небажанні визнавати свої помилки, невмінні або небажанні відмовлятись від корупційних схем, невмінні або небажанні призначати "профі" замість "своїх", невмінні або небажанні говорити всю правду замість напівправди, невмінні або небажанні виконувати обіцяне.

У цьому випадку, зрештою, не має значення – невміння це чи небажання. У даному випадку за втрачені життя, "розпечатані" мільярди, розбазарені можливості, розтрачені шанси мають відповідати не тільки Гелетей з Муженком, Кубів з Гонтаревою та Махніцький з Яремою, мають відповідати ті, хто призначав їх і керував їх "роботою".

І відповідальність зараз має бути втілена у швидких кадрових і системних змінах, у чіткому слідуванні до обіцяних реформ, до правдивого слова та до діла, що цьому слову відповідає.

І на завершення...

Вірити людині, яка є обличчям влади і говорить, що гривня не підніметься вище 13, 17, 21 і т.д. за долар, вже ніхто не збирається. Це означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка керує офіційним захистом держави, і від імені якої говорять про 2, 3, 5-х загиблих за день, про відсутність оточення, про повний контроль над об'єктами, про ефективну оборону, вже мало хто може і хоче. І це так само означає, що ми не віримо владі.

Вірити людині, яка розповідала про сотні кримінальних справ, про те, що "винні будуть покарані", про боротьбу з корупцією і злочинністю, не хотілось взагалі, тому що громадянське суспільство (а воно повсюди!) зміни, як і їх відсутність, спостерігає на власні очі. А це, знову ж таки, означає, що ми не віримо владі, хоч і намагаємося їй вірити.

Російська агресія та неоголошена війна вбиває десятки тисяч. Але економічна війна, головних винуватців котрої ми ще не визначили, вбиває і "вичавлює" з Батьківщини мільйони...

То ХТО ж нищить нашу гривню?! Хто розв'язав проти українців економічну війну? Кремль?... Банкова?... Грушевського?... Інститутська?...

Авторитет гривні – авторитет національної валюти, основа держави – і він знаходиться у смертельному піке!

Речі, що доводять країну до банкрутства, швидше за все, називаються тими самими іменами – невміння або небажання, непрофесіоналізм або безвідповідальність!

Хтось включив друкарський "станок". Хтось спекулятивно нажився. Хтось і тут знайшов можливості для корупції та злочину. А хтось просто на все це закрив очі. З якої причини, не зрозуміло!

Але гривня і далі знецінюється. Причин нам або не можуть сказати, або не хочуть. В аварійних ситуаціях людям треба давати якщо не повну картину стихійного лиха, то хоча б інструкцію: які ризики, і як з ними боротися.

В таких екстремальних випадках, якщо влада не може поміняти ситуацію, то ситуація може поміняти владу.

Стабілізація країни, впевненість у державі, довіра до влади неможливі без стабілізації гривні.

ЯК ми тепер повернемо довіру до гривні?

Якщо у влади нема відповіді, давайте думати разом.

powered by lun.ua
Коментарі — 322
Top Gun _ 27.02.2015 20:04
IP: 74.125.18.---
Mike_Kharkov:
Наша держава буде якщо ми почнемо з ідентичності нації.Путін буде там де нема Українського.А голова діло пришивне,як і бабло.Тіло,основа покі гниле то голову міняй не міняй,розумних рухів тіло не зробить.
kvadrav _ 27.02.2015 20:01
IP: 93.73.137.---
Руслано, мабуть тебе змусило так вболівати за гривню твоє ДРУЖНЄ спілкування з Захарченком на матрасі Винето. Як ти можеш з'являтись на люди ТА ХОТЬ ЩОСЬ ВАРНЯКАТИ після того паскудства яке ти наробила милуючись з ублюдком. Одне слово ЛАХУДРА і в Африці ЛАХУДРА.
Mike_Kharkov _ 27.02.2015 20:01
IP: 74.125.18.---
kren:
Розумієте-Mike_Kharkov, тому і війна йде,щоб усього Вами сказаного не сталося.
Воно вже сталося. Не сталося тільки одного – чесної влади, ринку та зміни ментальності на ринкову.
Кирилл Корженко _ 27.02.2015 20:00
IP: 94.178.206.---
"Кричать" об этом, следовало раньше. Кто-то не понимал к чему всё катиться? Или популярное "ПТН ПНХ" затмило всем мозги? А теперь, панове, мы присутствуем при историческом событии – крахе украинской экономики. Всем советую набраться философского терпения и читать философские заклинания- Блажен кто посетил сей мир, в его минуты роковые...
Когда эмоции затмевают разум, всё катится к черту.
Mike_Kharkov _ 27.02.2015 19:57
IP: 74.125.18.---
Андрей Кононенко:
Mike_Kharkov:
найняти західний уряд, суддів, закони та поліцію (за гроші МВФ, які без того розкрадуть) на рік-два.
Начать надо с того, чтобы западными военными силами прогнать с территории Украины российские войска. Тогда и войны не будет, той самой "гражданской".
Увы, без честной власти ничего хорошего быть не может. А эти просто в доле.
Сильная армия нужна, очень нужна, но без государства она ничто, поэтому начинать надо именно с государства, а оно начинается с головы.
123456 _ 27.02.2015 19:57
IP: 91.213.8.---
Pinkod_3:
Уйло вернул все в среднивековье.
Попадали в той или иной мере валюты всего постсовка.
Впала гривна, впала валюта агрессора.
Но агрессор сплотился, а у нас половина обосралась.
да никто там не сплотился, скорее наоборот. просто в россии прошли полный цикл польских реформ, капитализм в россии построен всерьез и надолго, а украина как была так и осталась социалистическим болотом
kren _ 27.02.2015 19:56
IP: 188.0.104.---
Mike_Kharkov:
Гм...Ви не зовсім розумієте те.що говорите;-Війна йде і економічна, і політична, і "військова"...Розв'я
зали наші олігархи...Рецепт лікування тільки один – усю владу та її закони у відставку негайно, та най
няти західний уряд, суддів, закони та поліцію (за гроші МВФ, які без того розкрадуть) на рік-два.
Самі ми вже нічого не вдіємо. Все-...
Розумієте-Mike_Kharkov, тому і війна йде,щоб усього Вами сказаного не сталося.
Yuri Yurieff _ 27.02.2015 19:54
IP: 92.113.153.---
Александр Гальченко:
Дело в том, что глобально мы все (Украина) не заслужили все эти лед-телевизоры, смартфоны, ленд-роверы и прочие блага цивилизации.

Не надо бить себя ушами по щекам.
Украинцы могут работать не хуже (а в разы лучше!),
чем выходцы из Алжира и Зимбабве.
Люди во Франции и Германии, по сути, не честнее и лучше, чем в Украине.
Им там не выгодно и опасно красть! Поставь их у нас, и будут такие же
воры и хапуги, а то и похлеще.
В Украине есть (хотя и не много, а где их много?)
достаточно высококвалифицированных ученых,
но стране они не нужны.
Плохо, что в стане правит бал нечисть,
которая бессовестно ограбив ближнего, возомнила себя "элитой".
Могли год назад попытаться избавиться от нее,
но вступили в те же нечистоты, "по-новому".

Pinkod_3 _ 27.02.2015 19:53
IP: 95.132.162.---
Уйло вернул все в среднивековье.
Попадали в той или иной мере валюты всего постсовка.
Впала гривна, впала валюта агрессора.
Но агрессор сплотился, а у нас половина обосралась.
Андрей Точиков _ 27.02.2015 19:53
IP: 87.244.149.---
Сергей Горбачёв:
Может и меня обзовёшь???????????
Андрей Точиков _ 27.02.2015 19:52
IP: 87.244.149.---
Уважаемая " Руслана ЛИЖЫЧКО, ., волонтёр " пропиарится решили? А то глаза, как у ФЕМИДЫ – ПОВЯЗКОЙ ЗАВЯЗАЛИ?. Яценюка послушайте.
Сергей Горбачёв _ 27.02.2015 19:52
IP: 95.67.73.---
Mike_Kharkov:
О, очередной путинский троль со своей очередной ебанашкой о "гражданской войне"
Mike_Kharkov _ 27.02.2015 19:47
IP: 74.125.18.---
"То ХТО ж нищить нашу гривню?! Хто розв'язав проти українців економічну війну? Кремль?... Банкова?... Грушевського?... Інститутська?..."
===
Судячи з питань, Руслана так нічого і не зрозуміла.
Війна йде і економічна, і політична, і "військова". Це зветься у всьому світові війною громадянською. Розв'язали наші олігархи. Мета – продовжувати отримувати надприбутки. Оце і все.
Колись працювали методи розділення мирні, тепер, після майдану-2014 вони вже не працюють, бо прийшлося б багато чого пояснювати. Звідси, було впроваждене кровопролиття, це змінило психику людей, і їх можна продовжувати грабувати та виснажувати.
Рецепт лікування тільки один – усю владу та її закони у відставку негайно, та найняти західний уряд, суддів, закони та поліцію (за гроші МВФ, які без того розкрадуть) на рік-два.
Самі ми вже нічого не вдіємо. Все.
Николай Южный _ 27.02.2015 19:46
IP: 91.239.137.---
Руслана сердце та душа тобі підсказала, а ось дупа твоя промовчала, обо не знала, або не понімала, може незахотіла чи не змогла підсказати...
Так ось...Яценюк працював в Нацбанку працював... Вальцман був довбньою наглядової ради в Нацбанку був, а лобковий підікулез Готарева, хто така і де воно взялося – вона ні хто і звати її ні як... З ціх трьох колін ізралевих Вальцмана, Яйценюка та Лерки золотої ручки за економічний стан вдержаві хто повинен відповідати...
Olexandr Danilov _ 27.02.2015 19:46
IP: 212.15.155.---
Що робити вже всі зрозуміли, але в душі і мовчать – Яник зробив кримінальну країну і бізнес віджимав- олігархи організували Євромайдан. А тепер без нового майдану і нового керівництва нічого цю країну доброго вже не чекає. Тільки злиденність і борги борги. А потім піде злочинність вгору – як прожити на зарплату 2000-3000 грн.? Країні потрібен диктатор.
123456 _ 27.02.2015 19:45
IP: 74.125.18.---
По индексу производительности труда на основании данных МВФ и Международной организации труда для 85 стран, украинцы занимают 72-е место
Стас Приходько _ 27.02.2015 19:44
IP: 77.239.171.---
Нам пипец
Sara Sarah Sarami _ 27.02.2015 19:42
IP: 74.125.18.---
Ок. одне не ясно і неможливо зрозуміти, чому гривня знецінюєтья? ну попростому без ви@босів...так щоб пенсіонер 70 років міг зрозуміти? ну і як будемо думати разом? як довго? а може почати щось робити? я організаторських здібностей не хазяйка але якщо потрібні якісь рішучі діі то підтримуватиму і на ділі...
Switlana _ 27.02.2015 19:40
IP: 95.133.140.---
Теодор Дяків
Читаючи коментарі – диву дивуєшся яка незлічена кількість у нас примітивних людей. Народ повірте нас таки кинули і не інакше, не будьте ви зовсім тупими.
Александр Гальченко _ 27.02.2015 19:39
IP: 93.75.8.---
Дело в том, что глобально мы все (Украина) не заслужили все эти лед-телевизоры, смартфоны, ленд-роверы и прочие блага цивилизации. Аграрно-индустриальная (индустрия 19-го века – угля и стали) ничего не могла предложить миру, но проедала десятки миллиардов долларов кредитов – на сверхвысокие зарплаты и льготы чиновникам, на угон в офшоры олигархами.
Когда иностранцам надоело кормить Нэньку-нахлебницу все и посыпалось: (
А реформы, это простейшая трехходовка – принудительно:
1- ротация-люстрация 80% госчиновников, от нач. отдела и выше (всего около 50 тыс. человек) с помощью конкурса резюме с одновременным уменьшением распределяющих функций и сокращением численности в три раза!
2 – снижение льгот, дотаций и спецпенсий госчиновникам и силовикам до общенационального уровня – снятие нагрузки на бюджет
3 – обрушение налоговой нагрузки в два раза.
И только лишь затем начнет расти экономика, а вместе с ней и гривны.
От перестановки Гон таревых местами гривна не укрепится;)
Yuri Yurieff _ 27.02.2015 19:39
IP: 92.113.153.---
Ребята! нас обманули.
Мы в жопе!
123456 _ 27.02.2015 19:37
IP: 74.125.41.---
а петрушке то как повезло, может спокойно сдать путину не то, что луганскую и донецкую области, а и днепропетровск, харьков и одессу, пока все дрочат на гривну
123456 _ 27.02.2015 19:35
IP: 74.125.41.---
Ritz:
123456:
гривна стоит столько сколько того заслуживает
Не факт. Она, надеюсь, заслуживает большего.
беги покупай гривну. пока не кончилась
Антон Дробышевский _ 27.02.2015 19:35
IP: 74.125.18.---
Руководить государством – не фонариками махать на майдане...
Теодор Дяків _ 27.02.2015 19:35
IP: 37.52.69.---
Вадим Найденко:
... Є два шляхи – обирати нову влад або змусити цю працювати. Нема ніяких гарантій що новообрані не стануть такими ж як і ці що зараз або знов прийдуть до влади...
- Є п о в н а гарантія, що влада обрана за теперішніми виборчими законами буде такою ж, як і теперішня чи попередня – так задумана радянська виборча система, яка до сьогодні діє в Украіні. Ця система завжди підсовує вибір між нікчемним і нікудышнім... Поки не буде змінена система формування і функціонуванння влади нічого не зміниться...
Корупція1413 Aтака Путіна1279 Зеленський61 Свобода слова578 Україна та Європа1121
АВТОРИЗАЦІЯ І ВХІД ДЛЯ АВТОРІВ


УвійтиСкасувати
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter